>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.06.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 7 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Islandia-Słowacja
Typ:1
Kurs:
Bukmacher WilliamHill
Analiza:
Nie rozumiem że ciągle lecą kursy w góre na Islandie. Islandia zaskakuje w tych eliminacjach wszystkich. Zajmuje 2 miejsce w grupie , tracąc tylko 2 punkty starty do Szwajcarii. Jest to słaba grupa ale właśnie Albania to wykorzystuje . W poprzednim meczu Albania wygrała właśnie ze Słowacją na ich terenie 2-1. Dla Słowacji po tej porażce elimancje do tych mistrzostw praktycznie się skończyły, w tym momencie mają ostatni miejsce w tabeli z zaledwie 3 punktami, wyprzeda ich nawet Cypr i Albania. Wierze w to że Islandia nie przepaści tej historycznej szansy i zrobi kolejny krok ku awansu i
Sigurdssona który strzelił już 3 bramki dla Islandczyków i poprostu na chłopski łeb stawiam 1. a Kurs warty na pewno

brak kursu
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Spotkanie: Mołdawia - Polska
Typ: Remis
Kurs: 4.43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Polska reprezentacja jest w głębokim kryzysie. Szanse na wyjście z grupy mają już w zasadzie matematyczne a nasi najlepsi piłkarze nie ukrywają, że bardziej zależy im na grze dla klubów niż dla reprezentacji. Mołdawia zremisowała u siebie z Ukrainą, więc potrafi doprowadzić do niespodzianki. To Polsce będzie zależeć na tym by za wszelką cenę strzelić gola, co przy niespecjalnej motywacji może być trudne. Lewy dogrywa swój transfer - co na pewno będzie zajmowało myśli tego zawodnika, a poza nim nie bardzo jest komu strzelać. Granie na obcym boisku, pod presją i przy tylu znakach zapytania - nie pomoże Polsce. Nasza drużyna wiele razy udowodniła, że presja im nie służy. Dlatego uważam, że remis to najbardziej prawdopodobny wynik w Mołdawii.
✅343
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: NHL – Play Offs
Spotkanie: Los Angeles Kings – Chicago Blackhawks
Typ: 1
Kurs: 2,50
Data: 7.06.2013 3:00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kings po raz kolejny potwierdzili siłę własnej tafli. Odniesli 15. z rzędu zwycięstwo u siebie. Wygrali 3 spotkanie z Chicago, ale w serii ciągle przegrywają 2-1. Mieli znaczną przewagę w każdym elemencie gry: w strzałach, w wygranych FO czy hitach, jedynie nie wykorzystali żadnego z 5 powerplay, ale na tym szczeblu rozgrywek nie jest to już takie proste. Wiedzą, że na wyjazdach idzie im ciężko i powinni dać sobie dwie szanse na ugranie czegoś w Chicago, a to umożliwi im tylko wygrana w najbliższym spotkaniu. W przeciwnym razie na 99% to Chicago wejdzie do finału. Przewiduję, iż mecz będzie podobny do poprzedniego, a cała rywalizacja zakończy się dopiero na 7 spotkaniu.
⛔100
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Bulgarian Open
Spotkanie: Ebdon, Peter – Wilson, Gary
Typ: Wilson, Gary
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet

Ebbo dołuje od dłuższego czasu, regularność opuściła go dawno, czego najlepszym dowodem jest jego ostatnia trochę zawstydzająca porażka z niedomagającym Dunnem (2-5). Obawiam się, że zła passa może się przedłużyć, bo jego rywalem jest wyjątkowo dobrze ostatnio usposobiony Wilson, który jak burza szedł w niedawnych kwalifikacjach do Wuxi i AO. Najpierw bezproblemowo ograł Wattanę (5-2) zapewniając sobie występ w Wuxi, potem planowo nie dał żadnych szans Craigowi (5-0), by w decydującej rundzie kwalifikacji do Australian Open być o krok od kolejnego awansu przegrywając z Pengfeiem dopiero na kolorach w decydującej partii (4-5). Jestem przekonany, że prezentujący się więcej niż solidnie Wilson jest w stanie co najmniej doprowadzić do wyrównanego boju, a całkiem prawdopodobne, że i ograć byłego mistrza świata, bo akurat z Ebdonem i tym formatem turniejów ma same dobre wspomnienia.
✅200
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros
Spotkanie: Makarova&amp;Vesnina vs Hlavackova&amp;Hradecka
Typ: Makarova&amp;Vesnina
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Półfinał kobiecego turnieju deblowego w wielkoszlemowym Roland Garros.Na paryskich kortach dochodzi do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy parą rosyjską a parą czeską.Jak dla mnie faworytkami są właśnie Makarova oraz Vesnina które w tym turnieju grają bardzo dobrze nie tracąc jak dotychczas jeszcze seta.Zaczęły od wygranej z Amerykankami Stephens&amp;Burdette, potem przyszedł czas na duet Bratichkova&amp;Tasaugarn.W 3 rundzie Rosjanki pokonały parę Lucic/Jankovic a w meczu o 1/2 finału wyeliminowały duet Mladenovic/Voskobeova z którym notabene przegrały w ostatnim turnieju w Madrycie co pokazuje że są tu w formie.Przejdźmy teraz do pary Hradecka/Hlavackova.Czeszki radzą sobie w tym turnieju równie dobrze choć straciły już 2 sety w starciach z parami: Cirstea/Morita oraz Black/Erakovic.Do tego dokładają się zwycięstwa po 2-0 z duetami: Zheng/Zhang oraz Rezai/Lim.Jak dotychczas para czeska tylko raz grała z parą rosyjską i przegrała gładko 2-0 na kortach ziemnych w Madrycie w tamtym roku.Teraz moim zdaniem będzie podobnie bo to Rosjanki są chyba lepszymi deblistkami niż Hradecka i Hlavackova.Obie pary zaczęły grać razem ze sobą od 2012 roku więc tu zgranie będzie na wysokim poziomie ale chyba lepsze są Rosjanki i jutro obstawiam ich zwycięstwo i mam nadzieję że się nie zawiodę.
✅73
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa: Mistrzostwa świata - kwalifikacje
Spotkanie: Portugalia - Rosja
Typ: 1
Kurs: 1.83
Godz: 21:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Portugalia przyparta do muru, jeśli nie wygra tego meczu spadnie na trzecie miejsce w tabeli i ich szanse na awans znacznie spadną. W przypadku zwycięstwa zostanie liderem grupy, co niewątpliwie jest ich celem. Zespół wystąpi w swoim najmocniejszym składzie.
Rosja obecnie przewodzi grupie F z kompletem punktów, jednak ma dwa zaległe mecze(z Irlandią Płn. i Luksemburgiem), co daje pewien komfort, ale jestem pewien, że Rosjanie meczu nie zamierzają odpuścić.
Typuję tu jednak zwycięstwo Portugalii. Boisko, umiejętności i motywacja będą po ich stronie w tym meczu.
Powodzenia!
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dysyplina: Tenis, Roland Garros
Spotkanie: David Ferrer – Jo Wilfred Tsonga
Typ: over 40 gemów
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Zawsze ceniłem Davida, jako zawodnika, a głównie, dlatego że jest bardzo waleczny. Dochodzi do wielu piłek i jest cierpliwym zawodnikiem bardzo dobrze gra z głębi kortu na obecnym Roland Garrosie jest bezbłędny nie oddał swoim rywalom nawet seta zresztą podobnie jak jego oponent Jo Wilfred Tsonga . Francuz we Wtorek zdominował Federera i nie dał cienia szansy Rogerowi. Tsonga bardzo dobrze serwuje, popełnia mało wymuszonych błędów. Według mnie i raczej nie tylko Jo jest w życiowej formie. Na dzień dzisiejszy obaj Panowie prezentują podobny poziom i najrozsądniejszym typem na to spotkanie jest over gemowy, bo jestem przekonany, że na trzech setach ta rywalizacja na pewno się nie skończy…
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje MŚ 2014 – Europa, grupa F
Spotkanie: PortugaliaRosja
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.775
Bukmacher: bet365
Godz. 21:45
Analiza:
Gospodarze od kilku lata maja zawsze problemy w eliminacjach głupio tracone punkty ze słabszymi reprezentacjami powodują że komplikują sobie sytuacje w grupie i tak jest też teraz. Jak na razie są po za Mundialem gdyż zajmują trzecia pozycję z 11 punktami na koncie tyle samo ma drugi Izrael ale lepszy stosunek bramek decyduje o ich pozycji . Liderem są Rosjanie którzy zgromadzili punkt więcej ale grali tylko cztery spotkania i wszystkie wygrali nie tracą nawet bramki.
Kto widział w akcji gospodarzy ten wie że grają u siebie bardzo ofensywna piłkę zostawiają dużo miejsca tyłach no i dziś innego scenariusza nie przewiduje. Nie raz już tracili głupie bramki u siebie ja ostatnio w meczu towarzyskim z Ekwadorem czy ze słabą Irlandią Północną. Ofensywnie wystarczy że wymienię tylko Ronaldo który sam potrafi wygrać mecze.
Rosjanie po EURO mają nowego szkoleniowca i od razu widać różnice w ich grze nie grają już chaotycznego futbolu, Capello który znany jest z taktyki po prostu poukładał ten zespół szczególnie w defensywie, gdzie nie tracą już głupich bramek i dzięki temu od zakończenie imprezy w Polsce i Ukrainne są niepokonani.
Oglądałem pierwsze starcie w Rosji wygrane przez gospodarzy skromnie 1:0, było to trochę szczęśliwe zwycięstwo szybko strzelona bramka prze Rosjan z kontry i bronienie a rodzaj boiska i pogoda ułatwiało troszeczkę zadanie. Mimo to Portugalczycy stworzyli masę sytuacji ale skuteczność była tragiczna spokojnie powinni to wygrać. Dziś boisko na pewno nie będzie im przeszkadzać, od początku rzucą się na Rosjan bo po prostu sytuacja w tabeli zmusza ich do wygarnia tego meczu jeśli chcą uniknąć baraży.
Podsumowując Rosjanie będą zadowoleni z remisu i oddadzą pole Portugalczykom( zresztą podobnie jak w pierwszym meczu ) czekając na swoje szanse w kontrach a za Capello ten element gry wygląda co raz lepiej. Zdaje sobie sprawę że gra defensywna też uległa znaczącej poprawie o czym świadczy brak straconej bramki w eliminacjach ale spodziewam się tutaj podobnego meczu do tego pierwszego starcia, a wiec dominacja gracy Bento z tą różnicą że boisko tym razem będzie po stronie gospodarzy a i taka nieskuteczność im się nie powtórzy. Jak dla mnie kolejna pomyłka jeśli chodzi o bramki, dwie to sami Portugalczycy powinni tutaj wcisnąć.
W sumie analizę mógłbym streścić w jednym zdaniu widziałem wszystkie ostatnie występy Portugalczyków u siebie i z tego co widziałem co się działo na boisku to dwie bramki tutaj wpadną na 100%. Gram ten typ odważnie.
⛔100
 
N 15

napiwo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Rolan Garros
Spotkanie: Djokovic, N vs Nadal, R
Typ: Djokovic, N
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na celownik jutro biore spotkanie Djoka(1) i Rafy(3). Co glownie mozna wziac pod uwage?
Poprzednie pojedynki, tych zawodnikow, ktore moim zdaniem sa na korzysc Turniejowej jedynki, tylko raz ( niemiec ) zdolal urwac seta Djokovi, natomiast Nadal stracil go i z Brandsem i z Klizanem. Nadal mial rowniez latwiejsza drabinke moim zdaniem. Nie sugerowalbym sie meczem ze Staszkiem, z tego wzgledu iz poprostu Staszek nie potrafi grac przeciw Nadalowi, a wielu gorszych kradlo mu sety, Poprostu odmienny styl gry. Wedlug bukow faworyt to Rafa &#39; krol mączki &#39;. Lecz procz ostatniego spotkania, dotychczas nie pokazal nic dobrego. Mysle ze Nadal faworyzowany jest za bardzo, a jutro Djoko spokojnie go ogra, bo to nie jest juz Staszek, Klizan czy Brands, i kazdy blad bedzie egzekwowal.
⛔100
 
V 0

vale46rossi

Użytkownik
Dysyplina: Tenis, Roland Garros
Spotkanie: David Ferrer – Jo Wilfred Tsonga
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz Ferrera z Tsongą , w pełni przyćmione przez półfinał Djokovic - Nadal. Lecz nie zapominajmy ,że ci tenisiści pokonali bardzo znane nazwiska , sensacją jak na razie jest Tsonga , który w trzech setach uporał się z Wielkim Federerem , Troickim czy Chardym. Obydwaj do tej pory nie stracili żadnego seta w swoich spotkaniach. Francuz jak i Hiszpan są w znakomitej formie , lecz to Tsonga będzie miał dodatkową mobilizację do walki a mianowicie Swoich kibiców. Krótko o Tsondze : W meczu z Federerem wychodziło mu praktycznie WSZYSTKO , rzadko kiedy się mylił ,a w polu serwisowym zagrywał bardzo pewnie i całkowicie zdominował ten mecz. Myślę , że Jo nie odpuści tego spotkania i będzie grał do ostatniego gema.
⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
ROLAND GARROS
Spotkanie: Ferrer - Tsonga
Typ: 0:3
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365

Jutro czekają nas dwa hitowe spotkania, ja wybrałem typ na to późniejsze pomiędzy Ferrerem a Tsongą. Obaj panowie nie stracili jeszcze w tym turnieju ani jednego seta, ale jutro jeden z nich pożegna się z turniejem. W moim odczuciu będzie to Hiszpan. Ferrer jest niesamowicie waleczny, bardzo solidny rzemieślnik niesamowicie dużo biega i popełnia mało UE, jednak na grającego fenomenalnie Tsongę to nie wystaczy. Chciałem już pograć delikatnie taki sam wynik dla Francuza w meczu z Federerem i bardzo żałowałem że tego nie zrobiłem, jednak ten mecz utwierdził mnie w przekonaniu, że Tsonga ma ogromną szansę nawet na zwycięstwo w całym turnieju bo czołówka nie pokazuje tutaj moim zdaniem niczego nadzwyczajnego. Francuz będzie miał wsparcie własnej publiczności, jest przecież ostatnim zawodnikiem gospodarzy pozostającym w grze i uważam że jeśli będzie mu siedział pierwszy serwis, który ma potężny to powinien bezproblemowo ograć Ferrera, bo uważam że właśnie ten element oraz punkty zdobyte przy siatce zadecydują o wygranej. Tsonga na pewno nie może wchodzić z Ferrerem w długie wymiany bo nie oszukujmy się ale kondycyjnie Francuz zawsze wyglądał dosyć słabo i jeśli mecz się przedłużał w przeszłości to Tsonga gasł w oczach. Jutro jednak stawiam na jego zwycięstwo w trzech setach.

⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - San Antonio Spurs
Typ: 2(-4.5)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Wiliam Hill
Analiza:
Witam. Dzisiejszej nocy czas nie wielki finał w którym to przyjdzie mierzyć się zawodnikom Miami do spółki z San Antonio Spurs. Jako że jest to finał nie widzę w nim znaczącego faworyta, a kursy w granicach 3.00 w pierwszym meczu na gości uważam za przesadzone i mimo minimalnie gorszej postawy w sezonie zasadniczym, dziś myślę że Spurs pokonają gospodarzy i zrobią krok w stronę tytułu. W ostatnich meczach po między tymi drużynami Miami okazywali się nieznacznie lepsi od swoich dzisiejszych rywali. Wygranie 88:86 czy 105:100 nie są jakimiś wynikami miażdżąco pokazującymi różnice w klasach obu zespołów. Tak jak już powiedziałem jest to finał a w nim wszystko możliwe. Dzisiejszej nocy nie liczę na wszystko, a tylko na wygraną minimum pięcioma oczkami drużyny San Antonio Spurs bo jestem przekonany że są w stanie to osiągnąć.
⛔100
 
C 12

charli

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Rosja - Iran
Typ: Dokładny wynik - Rosja 3:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: expekt
Analiza:

O godzinie 17.00 rozpocznie się pierwszy mecz w grupie B, w której znalazły się siatkarskie potęgi takie jak Włochy, Rosja czy Serbia.
Rosjanie podejmą u siebie Irańczyków. Według mnie spotkanie zakończy się szybkim 3:0 dla naszych sąsiadów, gdyż Liga Światowa jest bardzo ciężkim turniejem(ilość meczów) i Sbornaja nie będzie się chciała narazić się na utratę choćby jednego seta, który notabene może mieć ogromne znaczenie dla ostatecznej pozycji w tabeli.
--- link do meczu:
http://www.livesports.pl/mecz/SxX4mHhA/#zestawienie-kursow;correct-score;koniec-meczu
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A (Brazylia).
Spotkanie: Coritiba - Fluminense.
Typ: 2.
Kurs: 3,25.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Zapewne jest coś o czym nie wiem. :razz: Do tego stwierdzenia skłania mnie kurs na Fluminense.
Mistrzowie Brazylii po odpadnięciu z Copa Libertadores mogą już maksymalnie skoncentrować się na grze w rodzimej lidze, gdzie - jak dla mnie - są faworytem. Deco i spółka do tej pory nie zawiedli (2-0-0) i jeśli podejdą do spotkania w Kurytybie skoncentrowani, to powinni jako jedyni legitymować się kompletem wywalczonych punktów. Tym bardziej, że sportowo biją rywala. Przypuszczam, że &quot;buki&quot; spodziewają się potknięcia podopiecznych trenera Bela Bragi, bo jak pokazują występy chociażby Flamengo, Santosu czy Corinthians nie można być nigdy spokojnym o wynik.
Fluminense jest jednak zespołem dojrzalszym i potrafiącym w ostatnim czasie grać z Coritibą. Owszem gospodarze zawieszą poprzeczkę wysoko, nie mniej po inauguracyjnej wygranej z Atletico nie ma już śladu. Dwa remisy i w rezultacie status niepokonanych, to i tak wiele, jak na ten zespół. Stawiam więc na doświadczenie przyjezdnych i strzelecką intuicję Freda. :spokodfhgfh:
Moje TyPy w czerwcu:
2 typy: 0 ✅ - 2 ⛔
⛔100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 3:00
Spotkanie: Miami Heat - San Antonio Spurs
1(-5)
1.93
Pinnacle
Dla mnie Heat są faworytem tej serii.
Heat w finale konferencji mieli najtrudniejszą przeprawę- to co pisałem jeszcze przed jej rozpoczęciem. Znacznie groźniejszym rywalem w finałach byłby zespół z Memphis, jednak to już historia. Z Żarami będzie musiał uporać się Pop. Seria sporo traci na &#39;jakości&#39;, bo większość ze względu, że nie lubi Heat - poprzez LBJ, The Decision, i przez to że poszli na łatwiznę po pierścień - są na cenzurowani i kibicuje &#39;na siłę&#39; Spurs.
Heat, to ekipa, która ma jedną z największych grup antyfanów, nie wiem który zespół mógłby z nimi konkurować - Lakers? Dobrze z punktu bukmachera, że typowanie idzie na Spurs, bo są wypoczęci, bo Pop, bo Duncan-Parker-Manu, jednak najważniejsza część rozgrywek ma to do siebie, że najbardzej liczy się doświadczenie. I tutaj górą są dzisiejsi gospodarze, gdyż w swoich szeregach mają aż 9 zawodników, którzy w finałach występowali 3 lub 4 razy.
Finałowe doświadczenia zawodników:
Miami:
Dwyane Wade: 4x
LeBron James: 4x
Udonis Haslem: 4x
Ray Allen: 3x
Juwan Howard: 3x
Mike Miller: 3x
Joel Anthony: 3x
Mario Chalmers: 3x
James Jones: 3x
Shane Battier: 2x
Norris Cole: 2x
Rashard Lewis: 2x
San Antonio:
Tim Duncan: 5x
Tony Parker: 4tx
Manu Ginobili: 4x
Matt Bonner: 2x

Przede wszystkim Heat są w rytmie meczowym. Podejrzewam, że Spurs będą chcieli grać swój basket p&amp;r. Świeżości im nie zabraknie, ale jednak ja Spurs nie potrafię sobie wyobrazić, którzy pracują w obronie, jak Pacers, wytwarzając presję na zawodnikach z piłką. Nie ma po prostu w szeregach Spurs takich obrońców. I to jest kolejnym kluczem.
Heat potrafią bronić nieźle przeciwko systemowi p&amp;r. Jeśli Heat utrzymają choć w części poziom obrony z G7, lub choć jego część, bo mistrzowski poziom włączyli dopiero w G7, uwidaczniając zdecydowaną różnicę między zespołami.
Przewaga parkietu. W pierwszym meczu nie mogą pozwolić Spurs rozwinąć skrzydeł, bo ich trzon to doświadczenie, więc gdyby zaszła sytuacja, że Spurs w G1 odrobią przewagę parkietu, seria może być długa - jednak ja nie widzę dla nich szans w G1.
Ławka. Spodziewam się, że więcej minut powinien dostać Battier, który powinien pomagać w obronie na Argentyńczyku. Mimo wszystko zestaw obrońców na Duncana jest solidny.
Jak wspomniałem obrona Spurs, nijak ma się do tej, którą prezentowali Pacers, więc Bosh powinien być bardziej produktywnym zawodnikiem po obu stronach parkietu, choć wielu go skreśliło po serii z Pacers.
Ławka zdecydowanie na korzyść gospodarzy : Andersen, Cole, Battier, Allen.
Starcie Heat - Spurs, to starcie uczeń kontra mistrz. Spoelstra ma szansę zamknąć usta swoim krytykom
Starcie Heat - Spurs, oceniane jest często pod kątem etapu serii z Pacers, dla mnie to temat zamknięty. Gdybym miał spoglądać, że Heat się męczyli, to w takim razie, jak ocenić jednostronną rywalizację Grizzlies - Spurs, w której ekipa z Memphis ogromnie odczuła brak ławki, kompletnie zawiedli jako zespół? Heat nie błyszczeli, ale Spurs przeciwko tak grającym Grizzlies nie musieli się wysilać, więc dla ekipy San Antonio Spurs z Popem na czele, starcie z Heat będzie odzwierciedleniem ich prawdziwej mocy. O ile Heat rywala prawdziwego mieli w finale konferencji, to w której fazie Spurs mieli tak kompletny zespół jak Heat za rywala? Połowa Lakers? Niedoświadczeni Wojownicy, czy kompletne i masakryczne rozczarowanie Grizzlies?
Heat byli spisywani na straty, że nie są w formie, jednak po G7, ucichła część tych głosów, bo w ciągu kilku dni można wejść na mistrzowski poziom. Dlaczego nie można go kontynuować przez serię ze Spurs, którzy nie potrafią tak bronic, jak poprzedni rywal. Dlaczego nie można zacząć z wysokiego &quot;C&quot;, w G1, jak w G7 z Indianą? Doświadczenie i głowa zawodników Heat, to podstawa. Wg. mnie to obrona Pacers sporo krzyżowała zawodników z Florydy, ale gdy przyszedł decydujący moment - wskoczyli na mistrzowski poziom, zapomnieli o kontuzjach, o słabej formie. Można? Można!
Czuję 4-2 Heat, jednak typowania serii nie podejmuję się, ale pobrane mam:

Powodzenia!

Kolejny typ do tego meczu i na serie : znajduje się na końcu tego posta.
⛔100
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Spotkanie: Łotwa - Bośnia i Hercegowina
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam Wszystkich. Na pierwszy mój typ wybrałem spotkanie Eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy Łotwą a Bośnią i Hercegowiną. Bośnia, którą typuje obecnie nie ma sobie równych w dość słabej jak na El. MŚ grupie G, w której na razie straciła punkty tylko z Grecją po bezbramkowym remisie na wyjeździe. Dotychczas Bośniacy dość gładko wygrywali swoje mecze: 8-1 Liechtenstein (wyjazd), 4-1 Łotwa (dom), 3-0 Litwa (dom), 3-1 Grecja (dom). W grupie tej są liderem z przewagą 3 pkt nad Grecją, z którą rozegrali już oba mecze. Teraz czas na Łotwę, która ugrała punkty zaledwie z Liechtensteinem (2-0 u siebie i remis 0-0 wyjazd). Składy obu drużyn mówią same za siebie. Bramkostrzelni napastnicy Bośni - Edin Dżeko i Vedad Ibisević zdobyli już razem 12 bramek. W drużynie łotewskiej niestety nie ma gwiazd poza dobrze nam znanym Rudnevsem, który jednak w reprezentacji nie radzi sobie najlepiej. Gorąco polecam
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: siatkówka, Liga Światowa
spotkanie: Polska - Brazylia
typ: 1
kurs: 2,14
godz: 17:45
bukmacher: Pinnaclesports
analiza:
przed nami spotkanie rozpoczynające zmagania Polaków w grupie A tegorocznej Ligi Światowej, do rywalizacji stają najpoważniejsi obok Rosji kandydaci do wygrania tegorocznej LŚ, czyli Polacy i Brazylijczycy. Polacy przed rozpoczęciem rozgrywek rozegrali dwumecz z Serbią, w pierwszym spotkaniu podstawowy skład odniósł pewne zwycięstwo 3:1, natomiast drugi mecz przegrali zmiennicy 3:1. Nasi chłopcy są głodni gry i wygrywania, a pierwsza szóstka w składzie Żygadło, Bartman, Kurek, Winiarski, Możdżonek, Nowakowski i Ignaczak to mieszanka doświadczenia z młodością, która może wygrać z każdym zespołem na świecie. Brazylijczycy natomiast do tegorocznej LŚ przystąpią bez paru zawodników, którzy zrezygnowali z gry w reprezentacji, czyli Giby, Murilo, Rodrigao, czy Sergio. Brazylia rozegrała ostatnio spotkanie z grającymi w mocno rezerwowym składzie Rosjanami, które wygrała 3:1. Dodatkowym atutem Polaków jest to, że grają na wypełnionym po brzegi kibicami Torwarze, dlatego typuje pewne zwycięstwo Polaków.
⛔100
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
(MLB - godzina rozpoczęcia spotkania 02:10 2013-06-07)
Chicago White Sox - Oakland Athletics
Oakland Athletics -4.5 [additional runline handicap]
6.00
Bet365
Proszę bardzo, na nockę wybrałem oto taki typ. Stawiam na moją ulubioną druzynę z Oakland w stanie California. Nie będa grać niestety w słonecznej Cali, a w Chicago gdzie podejrzewam będzie trochę gorsza pogoda, ale zaraz sprawdzę....... i już jesteśmy spowrotem, nie myliłem sie! Deszcz, przewaga chmur. Ale mniejsza o to. Co istotne i rzuca sie w oczy to, to że White Sox wracają z zachodu (Seattle) do siebie, dystans około 3 tys. kilometrów. Mało tego mają tylko niecały dzień przerwy, bo grali wczoraj Mariners 16 inningów! Wygrali 7-5, ale w takich okolicznosciach, ze bania mała! 0-0 (to pokazuje jaki slaby hitting panuje w druzynie Sox obecnie) przez 13 inningów! White Sox wychodzą na prowadzenie w 14tym 5-0. Ale to nie koniec emocji. Mariners wyrównują. Wkoncu po prawie 6 godzinnej batalii wygrywają 7-5. Oakland po wyrownanym meczu wygralo az 6-1 z Brewers, która nalezy do jednych z najslabszych druzyn MLB w tym sezonie obok Kansas, Toronto, Ch. Cubs, NY Mets, Houston. Akurat w ostatnim meczu dzisiejszego startera Okaland (Dan Straily) na wyjeździe, Oakland wygrało w Houston 8-3, czyli przeciw druzynie która rowniez ma słabiutki hitting. U gospodarzy startuje Jose Quintana, który ma tylko 1 wygrana w ostatnich 7 startach, a ostatnim razem kiedy gral z A&#39;s dał druzynie z Oakland az 10 hitsów a niecałe 6 inningów. Mysle ze wczorajsza wygrana White Sox to tylko wypadek przy pracy i rozpoczną oni kolejny LS. Oakland pałkarzy ma dobrych i na takiego pitchera powinni spokojnie dzisiaj przekroczyć 7 runów, no i liczę na kolejny dobry występ Dana Strailego, który zlimituje słabych gospodarzy do max 2 pkt.
⛔100
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia : Serie A
Spotkanie: Coritiba - Fluminense
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jeśli chodzi o mecze rozgrywane w 2013 roku obie drużyny dość równo grają.
Historia po stronie gospodarzy. Fluminense tylko raz wygrało na stadionie Coritiby, a wyjeżdżali tam już 8-krotnie.
Coritiba od 6 meczów u siebie zwycięstwa z bilansem 18-5.
Fluminense natomiast 4 porażki z rzędu na wyjeździe z bilansem 3-8
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom