>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.08.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,el.LM
VSC Debreczyn - BATE Borysów
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,05
Buk: Expekt
Analiza:

Dziś czeka nas rewanż 3 rundy el.LM pomiędzy węgierskim VSC Debreczyn i białoruskim BATE Borysów.Mecz będzie rozgrywany na neutralnym terenie,gdyż stadion Debreczyna nie spełnia wymagań UEFA.Przed rewanżem,bliżej awansu do dalszej fazy jest właśnie węgierski zespół.Na Białorusi padł remis 1:1,co stawia w komfortowej sytuacji przed rewanżem VSC.
BATE jest z pewnością bardziej doświadczonym zespołem od Debreczyna.Białorusini dwukrotnie już grali w fazie grupowej LM,poprzednio w zeszłym sezonie.Z kolei Węgrzy tylko raz zdołali się zakwalifikować do elitarnych rozgrywek w sezonie 2009/2010.
Białoruski zespół spisuje się na pewno poniżej oczekiwań w obecnym sezonie.Najpierw udało się wymęczyć awans z macedońskim Vardarem,po szczęśliwym zwycięstwie u siebie 3:2 i bezbramkowym remisie na wyjeździe.W pierwszym spotkaniu z Debreczynem również do piłkarzy białoruskich uśmiechnęło się szczęście.Bramka samobójcza w końcówce spotkania sprawiła zwiększenie szans BATE na awans.Po obejrzeniu obszernego skrótu z tego spotkania,wydaje mi się,że stronę dominującą było BATE,które przez większość meczu atakowało.Z kolei Debreczyn ograniczał się do kontr i jedna z nich zakończyła się sukcesem.
Z kolei Debreczyn w poprzedniej rundzie wyeliminował albański Skënderbeu Korçë.W pierwszym spotkani górą byli Albańczycy,którzy wygrali 1:0.Na własnym terenie Debreczyn nie pozostawił jednak rywalowi złudzeń wygrywając pewnie 3:0.
We wszystkich trzech spotkaniach eliminacyjnych BATE grało osłabione brakiem 5 zawodników przebywających na Igrzyskach Olimpijskich.Szczególnie brak było dwójki bramkostrzelnych pomocników,Bagi i Renana.Nieobecny był także podstawowy obrońca Polyakow.Dziś już wszyscy będą jednak do dyspozycji trenera.
Z kolei w zespole gospodarzy nie zagra kapitan,Josef Varga,zawieszony za nadmiar żółtych kartek.
Uważam,że warto w tym spotkaniu postawić na zwycięstwo zespołu gości,podpierając się opcją DNB.BATE wzmocnione zawodnikami występującymi na igrzyskach powinno pokazać lepszą jakośćPodobna sytuacja zdarzyła się rok temu.Białorusini zremisowali pierwsze spotkanie u siebie 1:1 z austriackim Sturmem Graz,aby później wygrać na wyjeździe 0:2.Wierzę,że dziś może być podobnie.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna IO
Spotkanie: Korea PŁD.-Brazylia Który zawodnik strzeli 2 lub więcej goli?
Typ: Neymar
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bwin.com
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrany jeden z półfinałów IO w Londynie pomiędzy reprezentacją Brazylii a Korei Płd. Brazylia podobnie jak Korea nie doznała jeszcze porażki na tych igrzyskach.Różnica jest jednak ta że Korea jeden mecz zremisowała natomiast Brazylia wszystkie wygrywała.W każdym mecz na tych mistrzostwach Brazylijczycy strzelili co najmniej 3 bramki...Korea natomiast cieniutko jak do tej pory ze strzelaniem bramek,lecz bardziej skupiają się na grze z kontry i obronie.W tym meczu mogą mieć ciężko bowiem atak Brazylijczyków jest bardzo mocny.Bardzo dobrze grający Neymar może znów coś strzelić...Na tym turnieju już strzelił bramki...lecz nie udało mu się strzelić co najmniej 2 bramek w jednym meczu.Zapewne od początku meczu Brazylijczycy będą cisnąć w tym spotkaniu i bardzo realne że w kolejnym meczu strzelą 3 bramki i uważam że bardzo dobrze wyszkolonemu Neymarowi uda się strzelić co najmniej 2 bramki.Brazylia jest głównym faworytem do wygrania tego turnieju a NEYMAR może mieć spory udział w tym.Nie tylko siła Brazylii jest Neymar lecz też tacy zawodnicy jak Hulk,Danilo,Pato,Damiao...Damiao ma więcej bramek niż Neymar lecz w tym meczu uważam że popis strzelecki pokaże młody Brazylijczyk.Korea to nie jest rewelacja tego turnieju,udało im się bowiem Wielka Brytania na własne życzenie przegrała mecz.Dzisiaj Brazylia powinna spokojnie awansować do finału .Mój typ: Neymar strzeli 2 lub więcej bramek.
⛔ 100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Slowacja puchar
Spotkanie: Petrzalka - Samorin
Typ: 1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Petrzalka po ostatnich wzmocnieniach i traktowaniu pucharu Sowacji bardyo powaynie powinna wzgrac na swoim boisku z przecietnym Samorin, ktory nie gra ostatnio dobrej pilki a widzialem w tym sezonie 2 mecze tego zespolu.
Naprawde nie rozumiem dlaczego bukmacherzy dali takie wysokie stawki na Petrzalke jest to naprawde dobra okazja na ukaszenie sporej gotowki.
Zycze powodzenia z moim typem. Wynik ktory obstawiam to 3-0 dla Petrzalki ????
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Olimpiada
Spotkanie: Korea Południowa - Brazylia
Typ: Remis po pierwszej połowie
Kurs: 2,23
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wszyscy myślą, że jak gra Brazylia to zawsze i wszędzie bedzie wygrywać. To prawda ???? Ale Brazylia ostatnio &quot;nie gra swojej piłki&quot;, lecz mimo to wygrywają. Myślę, że wygrana z Egiptem, wystraszoną Białorusią, Nową Zelandią i ambitnym Hondurasem, to nawet Polska by wygrała. Ale stracić na tych rywalach 5 bramek ?? No dobra strzelili 12, ale to i tak duża strata. Korea postawi im twarde warunki, bo oni przede wszystkim nie tracą. Brazylia bardzo czesto pierwsza traciła bramke, a pózniej goniła i wygrywała. Myśle, że tu bedzie 0-0 lub 1-1 do połowy, a póżniej to juz wola nieba. Korea nie da im tak łatwo podejsc do bramki, ale tez sama zaatakuje. To z pewnoscią bedzie ciekawy mecz
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Reczna, Igrzyska Olimpijskie, 14:30, 7.08.2012
Hiszpania - Chorwacja
typ: -2,5 bramki Hiszpania
3,55
Tobet
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym pilki recznej podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Hiszpanki zagraja z Chorwatkami. Faworytkami wiekszosci bukmacherow (choc zmienia sie to coraz bardziej na korzysc Hiszpanek) sa Chorwatki. Ja jednak nie bylbym taki pewny ich dzisiejszego zwyciestwa. Obie reprezentacje spotkaly sie co prawda, tuz przed Igrzyskami. Wtedy gora byly Chorwatki, jednak w moim odczuciu to Hiszpanki lepiej radza sobie na samym turnieju. Reprezentantki Hiszpanii rozkrecaja sie w Londynie z meczu na mecz. Zaczely turniej bardzo zle, od porazki z Koreankami, pozniej bylo juz nieco lepiej, remis z Francja. Hiszpanki od trzeciego spotkania graja bardzo dobrze, z kazdym meczem coraz lepiej, ograly kolejno Dunki, Szwedki oraz Norwezki, glowne kandydatki do zlota i to pewnie 5-cioma bramkami. Chorwatki rowniez zaczely turniej nienajlepiej, od porazki z Brazylia, wygraly z Angola, Rosja, Czarnogora, byly to jednak zwyciestwa bardzo nikle, z Rosja 2, z Czarnogora jedna bramka. Chorwatki pokazaly w tych spotkaniach o swoich brakach na tym turnieju. Nie graja one w Londynie najlepiej. Dzis odbylo sie juz jedno spotkanie cwiercfinalowe, Norwegia wygrala z Brazylia, przypominam, ze ta sama Norwegie ograla Hiszpania, a z ta sama Brazylia przegrala Chorwacja, wniosek nasuwa sie sam. Mecz meczowi oczywiscie nierowny, ale duzo lepsze wrazenie tutaj robia na mnie Hiszpanki i to je upatruje jako zwyciezczynie dzisiejszego spotkania.
✅ 255
 
stanley-63 825,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy 3 liga
Spotkanie - Saarbrücken : Alemannia Aachen
Typ - Alemannia Aachen
Kurs - 2.80
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj chcę zaproponować spotkanie w 3 lidze Niemieckiej pomiędzy Saarbrücken a Alemannią Aachen . Goście to spadkowicz z 2 ligi i jak na razie spisuje się całkiem nie żle bo drużyna zajmuje aktualnie 9 miejsce i w 3 dotychczasowych kolejkach chłopaki nie doznali jeszcze porażki i w/g mnie dzisiaj też nie powinni przegrać , dla gości w tym sezonie tylko jeden cel jak najszybszy powrót do 2 bundesligi , no nie powiem że taki cel nie maja gospodarze ale opisuję gości . Gospodarze jak dotychczas po trzech kolejkach zainkasowali 3 oczka przy 1 zwycięstwie i 2 porażkach , porażki zanotowali gospodarze u siebie przegrywając swój inauguracyjny mecz na swoim terenie z VfL Osnabruck 0:1 i w ostatniej kolejce na wyjezdzie z Arminia Bielefeld 3:2 , ja w moim typie sugeruję się statystyką i porównuję : Mecze które obie 11 rozegrały ze sobą to 9 z tego bilans to 1-2-6 i 7:19
- na terenie Saarbrücken to 1-1-3 i 6:11
porównam jeszcze w tym miejscu gospodarzy z VfL Osnabruck z którym to przegrali o czym pisałem wyżej i tak 5 spotkań ( 1-2-2 i 6:8 ) u siebie ( 1-1-1 i 4:4 ) tak więc porównując obu przeciwników gospodarzy z tymi drużynami gorzej wychodzą właśnie z Alemannią Aachen no ale wiem statystyki statystykami a każdy mecz to inna historia ale historie czasami lubią się powtarzać i dlatego liczę na zwycięstwo gości , jak to się zakończy będziemy wiedzieć po spotkaniu . Pozdrawiam !
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Toronto
Spotkanie: Querrey - melzer
Typ: Querrey (-1.5) seta
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W 1 z 9 turniej Masters w sezonie, tym razem w Toronto, największym mieście Kanady, podczas 1 rundy zmierzą się reprezentant USA Sam Querrey
i reprezentant Austrii, Jurgen Melzer. Amerykanin zajmujący 35 miejsce w rankingu przyjeżdza prosto z Washingtonu gdzie przegrał mecz dający prawo do gry w finale, ze zwycięzcą tego turnieju Dolgopolovem (6:4 6:4). O Samie można napisać, że w 2 części sezonu gra idzie mu nieco lepiej niż na początku roku. Zdążył wygrać swój pierwszy turniej w tym roku, właśnie na hardzie w Los Angeles, gdzie nie tracąc seta w całym turnieju zmiażdżył w finale zmiażdżył Berankisa oddając mu zaledwie 2 gemy. Widać że lubi tą nawierzchnie, bo wygrał na niej 3 turnieje rangi ATP. Zmierzy się z Melzerem który odpadł z Igrzysk już w 1 rundzie z Cilicem, przegrywając 2:0. Rok temu odpadł z tego turnieju w 1 rundzie z Simonem po zaciętej walce ostatecznie przegrywając w setach 1:2. Jurgen jest graczem leworęcznym co może być zaskoczeniem dla większości graczy, ale Querrey w tym roku podczas 3 meczy z graczami leworęcznymi nie poniósł porażki. Myślę że swojego podania nie straci dodatkowo wygrywa albo w Tie-breaku albo przełamie chociaż raz Melzera
✅ 95
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Erste Liga Austria
Spotkanie - FC Lustenau : Hartberg
Typ - 1 połowa suma goli ? powyżej 2,5
Kurs - 6.50
Buk - Bet365
Analiza :
No cóż typ trudny ale może warto zaryzykować . Na dzisiaj typuje mecz w Erste Liga pomiędzy FC Lustenau a Hartbergiem . Według dotychczasowych statystyk pomiędzy nimi spotkania były bardzo zacięte i z dużą ilością goli , teraz na początku nowego sezonu bo to dopiero 4 kolejka obie drużyny sąsiadują ze sobą i tak gospodarze na miejscu 6 z bilansem 1-1-1 bramki 2:4 i goście to miejsce 5 z bilansem 1-1-1 i 3:3 . Gdy spojrzymy na dwa ostatnie sezony to lepiej wyglądają goście no i statystyka w H2H także przemawia za gośćmi bo ta wygląda następująco 14 spotkań 4-4-6 i 19:23 dla gości . Dlaczego mój typ na gole w pierwszej połowie ? w inauguracyjnym spotkaniu goście grali na wyjeżdzie z BW Linz i zremisowali 2:2 do przerwy padły tutaj 3 gole i gospodarze wygrywali 2:1 , w ostatnim spotkaniu pomiędzy dzisiejszymi drużynami czyli FC Lustenau i Hartberg padł wynik 0:3 no wtedy wszystkie 3 gole strzelone zostały w drugiej połowie ale dziś uważam ze może być inaczej i w pierwszej połowie zobaczymy więcej goli . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Kobiet, IO 2012
Spotkanie : Brazylia - Rosja
Typ : Brazylia -1,5 seta
Kurs : 4,20
Bukmacher : Betsafe
Analiza :
Przed nami ćwierćfinały turnieju kobiecego na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.
Z jednej strony aktualne mistrzynie świata Rosjanki, które miewają ostatnio wahania formy, ale powiem szczerze, że ich gra z Włoszkami czy chociażby Japonią, zrobiła na mnie duże wrażenie. Po drugiej stronie siatki zobaczymy z kolei drugi zespół globu, drużynę Brazylijek.
Faworytem bukmacherów jest drużyna Sbornej, jednak ja dałbym szanse 50/50.
Obie ekipy należą do światowej czołówki i grać w siatkówkę na pewno potrafią.
Ale teraz do rzeczy.
Jak już pisałem wcześniej przy okazji meczu Rosjanek z Japonkami, Rosjanki z racji sporego wzrostu nie są tak aktywne w obronie jak ich dzisiejsze rywalki, jedynie libero ciągnie grę defensywną, a także przyjęcie.
Nie raz, nie dwa Włoszki czy wspomniane Japonki potrafiły zdobyć punkt po błędach w odbiorze serwisu.
Atutem Sbornej będzie na pewno blok i ataki z 6 strefy.

Zespół brazylijski ostatnio nieco spuścił z tonu, a raczej wydawał się trochę ospały.
Przegrany finał Copa America z USA mimo prowadzenia 10:8 w tb na pewno podłamał psychicznie ten dosyć młody zespół.
Na szczęście na Igrzyskach forma wróciła i udało im się pokonać chociażby aktualne mistrzynie Europy - Turczynki.
Siła żeńskiej ekipy kanarkowych polega na zgraniu, technice i szybkiej grze do skrzydeł.
Zagrywkę posiadają lepszą od Rosjanek i to powinno być kluczowym elementem w utrudnianiu życia przyjmującym mistrzyń świata.
⛔ 100
 
A 0

aste1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie:Feyenoord : Din. Kiev
Typ: 1
Kurs: 2.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Sytuacja bardzo prosta Feyenoord holenderska drużyna walczy o awans do Ligi mistrzów przeciwko doświadczonej drużynie. Młodzi piłkarze mają wielkie ambicje co pokazał pierwszy mecz 1-2 , uważam że od początku Feyenoord rzuci się do odrobienia jedno bramkowej straty.
Kiepska analiza.
 
A 0

arek570

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Spotkanie: Erfurt - VFB Stuttgart
Typ: over 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze zaczęli fatalnie ten sezon, w każdym spotkaniu tracą po 3-4 bramki, bilans to 1-10 w trzech spotkaniach. Poprzedni sezon zakończyli na 5 miejscu ze stratą 7 punktów do zwycięzcy ligi. W ostatnich 2 meczach atak nie spisywał się jak trzeba, podobnie z resztą jak obrona i drużyna nie strzelała bramek. Liczę, że gospodarze znowu stracą bramkę, ale tym razem jakieś punkty ugrają, H2H na moją korzyść, 10/16 over 2,5. Do tego spotkania często kończyły się wynikiem 2-0, nigdy zaś nie padł bezbramkowy remis. Dla lubiących emocje polecam overa 3,5 ????
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna kwalifikacje LM
Spotkanie - Feyenoord : Dynamo Kijów
Typ - zespół 1 zwycięży a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola
Kurs - 5.25
Buk - Bwin
Analiza :
Dzisiaj rewanże w kwalifikacjach do LM , ja wybieram spotkanie pomiędzy Holenderskim Feyenoordem a Ukraińskim Dynamo , w pierwszym spotkaniu padł wynik 2:1 dla Dynama ale pierwszą bramkę w tym spotkaniu w 49 min zdobył Schaken Ruben i Feyenoord prowadził 1:0 no i póżniej dramat w 56 minucie Immers Lex strzela samobója i remis 1:1 no i w 69 min Brown Ideye daje prowadzenie dla Dynama , trochę szczęśliwe w/g mnie zwycięstwo Ukraińców ale zwycięstwo . Dzisiaj uważam jednak że podopieczni Ronalda Koemana powinni sobie poradzić z Ukraińcami i to oni przejdą do następnej rundy , w/g buków większe szanse na awans maja goście jednak niejednokrotnie faworyt wyjeżdżał z magicznego De Kuip bez punktów i wszyscy obecni dzisiaj na stadionie na to liczą . W sezonie 2011/12 drużyna prowadzona przez Ronalda Koemana radziła sobie b.dobrze rozgrywki zakończył na wysokim 2 miejscu a ich bilans na koniec sezonu to 21-7-6 i bramki 70:37 natomiast u siebie byli grożni osiągając bilans 12-3-2 strzelając przy tym 39 goli tracąc 15 . No i dzisiaj liczę na jakieś 1 lub 2:0 dla Feyenoordu . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: IO - piłka nożna, mężczyźni, Olimpiada
Spotkanie: Korea Płd. - Brazylia
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziwi mnie trochę, że jeszcze nikt nie wziął tego typu ???? Brazylia jak gra na tych IO każdy widzi - z pewnością główny faworyt to zdobycia złotego medalu. Przyjmy się ich meczom:
04.08.12 IGR Brazylia Ol. Honduras Ol. 3 : 2
01.08.12 IGR Brazylia Ol. Nowa Zelandia Ol. 3 : 0
29.07.12 IGR Brazylia Ol. Białoruś Ol. 3 : 1
26.07.12 IGR Brazylia Ol. Egipt Ol. 3 : 2
W każdym z 4 meczów strzelali po 3 gole, także sami przekraczali over 2,5. Ale to nie wszystko. Stracili w 4 meczach 5 goli. Z Egiptem prowadzili już 3-0, a potem stracili 2 gole, Honduras zdołał strzelić im bramkę grając w 10. Także ta defensywa Canarinhos jakoś fantastycznie się nie prezentuje. A jak wiadomo - potężna ofensywa + słaba defensywa = over. O Korei Płd. wiem niewiele, bo nie oglądałem żadnego ich meczu na tym turnieju, ale podobno mają całkiem niezłą defensywę. To jest w zasadzie moja jedyna wątpliwość co do tego typu. Ale myślę, że skoro Brazylijczycy nie mieli problemów ze strzelaniem bramek w poprzednich spotkaniach, to nawet jeśli tutaj zdobędą 2 gole, a stracą 1, to zakład i tak zostanie wygrany. A jest na to spora szansa, bo ktokolwiek bramki by nie stracił będzie musiał się otworzyć, to jest 1/2, więc nie będzie kalkulacji. Najlepiej byłoby, gdyby któraś z drużyn zdobyła gola w I połowie. Wtedy typ będzie miał duże prawdopodobieństwo trafienia. Po tym kursie myślę, że warto zaryzykować.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 868,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: 100 m, płotki, kobiety
Spotkanie: Czas zwyciężczyni
Typ: Less than 12.50 seconds
Kurs: 1.55
Bukmacher:
bwin

W tej dyscyplinie jest jedna główna faworytka do złota, ale w tej chwili kurs na nią jest śmiesznie niski, więc trzeba poszukać innego typu. Stawiam na czas poniżej 12.50 sekund. Jak dla mnie to bardzo pewny typ. Bieżnia olimpijska wydaje się po wynikach sprinterów na szybką, nie wiem jaka prognoza pogody na dzisiejszy wieczór w Londynie, ale może ulewy nie będzie. A jeśli chodzi o czyste możliwości zawodniczek to jestem spokojny, że bariera 12.50 padnie, ba, może Australijka pokusi się o rekord świata? W kwalifikacjach Pearson na zupełnym luzie pobiegła 12.57 odpuszczając ostatnie metry. Życiówkę oczywiście ma kosmiczną (12.27), ale już w tym sezonie trzykrotnie schodziła poniżej tej granicy, z najlepszym wynikiem grubo poniżej (12.40). Co więcej, nie tylko Australijka pobiec poniżej 12.50 – dwie najlepsze Amerykanki Dawn Harper i Kellie Wells mają życiówki poniżej tej granicy, w tym sezonie również kręcą się koło 12.50. Liczę tutaj zwłaszcza na Wells, która powinna być za Pearson, a przed Harper. I właśnie wśród tego tria widzę szansę na wynik grubo poniżej założonej przez bwin linii. Pokonanie przez nich 12.50 nie powinno stanowić problemu. Piękna Lolo Jones ze świetną życiówką (12.43) również może się pokusić o dobry wynik, ale w tym sezonie jednak biega trochę wolniej. Jak dla mnie to pewniak jakich mało.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Spotkanie: Plavins M. / Smedins T. vs Cerutti A. / Rego E.
Typ: 1
Kurs: 5,50
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 07-08-2012/18-00
Analiza:
Uważam, że bukmacherzy pomimo tego, że Brazylijczycy są wyżej w rankingu zbyt bardzo ich faworyzują. Jest to walka o finał w Igrzyskach Olimpijskich i jednocześnie zapewniony już jakiś medal. Sądzę, że żaden z duetów tak łatwo nie odpuści, a zwłaszcza Łotysze, którzy wczoraj sprawili sporą niespodziankę eliminując z turnieju jeden z bardziej utytułowanych zespołów Rosenthal/Gib. Pomimo porażki w pierwszym secie w dwóch kolejnych udowodnili, że są w stanie wygrać z jednymi z najlepszych. Wcześniej już tej sztuki dokonał polski duet Fijałek/Prudel, którzy na drugim meczu podczas IO pokonali Amerykanów. Z pewnością dzięki tej wygranej mieli szansę awansować z grupy i stoczyć walkę ćwierćfinałową, gdzie spotkali się z Cerutti A. / Rego E. właśnie dzisiejszymi półfinalistami. Polacy również nie byli faworytami, i przegrali pierwszego seta. Drugi set zakończył się po myśli Polaków, a trzeci decydujący był bardzo emocjonujący, gdyż Polacy mieli szansę wygrać. Prowadzili 11-8, oraz 13-11, jednak nie zdołali postawić kropki na i. Brakowało im zaledwie dwa punkty, było to dużo i mało. Błędy w końcówce oraz doświadczenie Brazylijczyków spowodowało, że to oni dziś będą grać w półfinale. W Londynie ani jednej porażki nie doznali zarówno Brazylijczycy jak i Łotysze. Dziś któraś z drużyn będzie musiała zejść pokonana z boiska. Można poczytać, że po tym jak Brazylijczycy ,,wyciągnęli&#39;&#39; zwycięstwo we wczorajszym meczu dziś powinni sobie poradzić, jednak Plavins mówi, po wczorajszym meczu że: ,,Pokonać Amerykanów tutaj w Londynie, przed 15 tysiącami kibiców to coś niesamowitego. Musimy dalej grać tak jak dziś i nie obawiać się kolejnych meczów. Nie zamierzamy zakończyć igrzysk na czwartym miejscu, więc walczymy dalej!&#39;&#39;. Dziś z pewnością upatruję szansę dla Łotyszy na sprawienie niespodzianki, dla mniej odważnych over punktowy lub dodatni handicap setowy w stronę Łotyszy-powodzenia
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Igrzyska Olimpijskie, godz. 22:00
Spotkanie: Włochy - Korea Południowa
Typ: Włochy (-2,5 seta)
Kurs: 3.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś o godzinie 22:00 odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe Włochy - Korea Południowa w siatkówce kobiet. Według bukmacherów faworytem są Włoszki kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.22, z kolei kurs na zwycięstwo Koreanek to 4.0. Włoszki w fazie grupowej grały w grupie A, z takimi zespołami jak: Algeria, Wielka Brytania, Dominikana, Japonia oraz Rosja. Bilans Włoszek to 4 zwycięstwa oraz 1 porażka. Wygrały: 3:1 z Dominikaną, 3:1 z Japonią, 3:0 z Wielką Brytanią oraz 3:0 z Algerią. Przegrały tylko z Rosjankami po tie breaku 2:3, dało im to 2 miejsce w grupie z setami 14:5. Ich rywalki to Korea Południowa, zespół ten znalazł się w grupie B wraz z: Serbią, Turcją, Brazylią, Chinkami oraz Amerykankami. Grupę zakończyły na miejscu 3 z 2 zwycięstwami oraz 3 porażkami na koncie. Wygrały z Serbkami 3:1, oraz niespodziewanie 3:0 z Brazylijkami. Przegrały Koreanki natomiast z USA 1:3, 2:3 z Turczynkami oraz 2:3 z Chinkami. Jeśli wziąć pod uwagę ostatnie 10 spotkań Włoszek, a 10 ostatnich spotkań Koreanek jest zdecydowana przewaga państwa leżącego w Europie. Włoszki ostatnie 10 spotkań to: 7 zwycięstw oraz 3 porażki. Zwycięstwa: 3:1 z Dominikaną, 3:0 z Chińskie Tajpej, 3:2 z Polską, 3:1 z Dominikaną, 3:1 z Japonią, 3:0 z Wielką Brytanią, oraz 3:0 z Algerią. Przegrały natomiast z Brazylią 2:3, 0:3 z Niemkami, oraz 2:3 z Rosjankami. Z kolei Korea Południowa ostatnie 10 spotkań to: 3 zwycięstwa oraz 7 porażek. Zwycięstwa: 3:1 z Chińskie Tajpej, 3:1 z Serbią, oraz 3:0 z Brazylią. Porażki: 0:3 z Chinkami, 1:3 z Turczynkami, 0:3 z Niemkami, 0:3 z Japonkami, 1:3 z USA, 2:3 z Turczynkami, oraz 2:3 z Chinkami. Włoszki nie dość, że wygrały ostatnie 2 spotkania to oba 3:0, więc nie powinny być zmęczone, Koreanki natomiast 2 ostatnie spotkania to 10 setów. Włoszki ostatnią konfrontacje z Koreankami wygrały i to łatwo 3:0, (25:15), (25:12), oraz (25:17). Teraz liczę na kolejne łatwe zwycięstwo wypoczętych Włoszek, zawodniczki tej reprezentacji są tak doświadczone, że nie powinny mieć problemu z pokonaniem Koreanek.
⛔ 100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Wodna IO - Kobiety
Spotkanie: Węgry - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 20:40 naszego czasu rozpocznie się spotkanie pomiędzy ekipą Węgier a ekipą Hiszpanii. Spotkanie to jest spotkaniem półfinałowym , więc wiadomo że zwycięzca będzie miał na 100 % jakiś medal ( srebro lub złoto). Obie drużyny prezentują się znakomicie na tych Igrzyskach , nie przez przypadek są w półfinale.Obi drużyny spotkały się 4 dni temu ponieważ były w tej samej grupie (A) .Lepsza okazała się druzyna Hiszpani, która wygrała ten mecz 13:11 . W 7 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi druzynami bilans wygląda następująco : 5 zwycięstw Hiszpanii , 2 zwycięstwa Węgier . Moim zdaniem bilans ten dziś poprawi się na korzyśc Węgier ponieważ są solidną ekipą , przegrali tylko jedną bramką z potęgą USA w pierwszym swoim meczu na IO. Największą niespodziankę zrobili w ćwierćfinale pokonując Rosje 11:10.Hiszpania natomiast w ćwierćfinale wygrałą z słąbiuteńką Wielką Brytanią tylko dwoma bramkami,podkreślam tylko dwoma... Dziś upatruje zwycięstwa w ekipie Węgierskiej , skromne 1-2 bramkowe WIN.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Wodna IO - Kobiety
Spotkanie: Węgry - Hiszpania
Typ: Węgry over 9,5
Kurs: 1.72
Bukmacher: unibet
Analiza: Mecz 1/2 finału o awans do finału w piłce wodnej pań. Trudno wskazać tutaj faworyta, buki raczej skłaniają się ku Hiszpanków, a to dzięki wygranej w fazie grupowej 13:11. Ale znowu w styczniu 2012 w ME pań Węgierki wygrały 11:9, w tym przegrywając ostatnią kwartę 1:4. Ciekawe wyniki uzyskuje w tym turnieju reprezentacja Węgier. 4 mecze i 4 razy przynajmniej 10 goli w meczu. 3x11, w meczach z Rosją (ćwierćfinał), Chinami i Hiszpanią i raz 13 w meczu z USA. Hiszpanki grają trochę oszczędniej w bramki. Tylko w meczu z Węgierkami straciły 11, poza tym 9 z USA, 7 z Angielkami i 6 z Chinkami. Co prawda jest to mecz o finał, ale stawiam na ofensywny styl gry Węgierek. W żadnym z ich meczów nie było mniej niż 21 goli, a w każdym i Węgierki i ich przeciwniczki zdobywały 10 lub więcej bramek. W tym meczu liczę na wygraną Węgierem jak i przynajmniej 10 ich goli.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom