>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.12.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga Niemcy
Mecz: Borussia Moenchenglabach - Schalke 04
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Mecz w ramach 15. kolejki Bundesligi. Rozpocznie się o 15.30 w Moenchengladbach. Dla mnie niemalże oczywistym jest, że zwycięzcą w tym meczu będzie zespół gospodarzy. W tym sezonie grają nieźle, szczególnie na własnym stadionie, gdzie dotychczas wygrali wszystkie mecze, w tym z Borussią Dortmund. Schalke gra bardzo w kratkę, ostatnio dostali u siebie w Pucharze Niemiec z Hoffenheim 1-3. W tabeli oba zesoły są w czołówce. Gospodarze są na 4 miejscu a Schalke na 5. Za Gladbach przemawia również argument, że Schalke ma w tym tygodniu do rozegrania ważny mecz w Lidze Mistrzów z Basel, który może zdecydować o awansie do następnej rundy tych rozgrywek. Ostatnie 5 meczy ligowych Gladbach to 5 zwycięstw. Z kolei Schalke w ciągu 5 ostatnich meczy ligowych odniosło 3 wygrane, remis i porażkę. Do największych gwiazd w Gladbach zaliczymy: ter Stegen, Raffael, Max Kruse, Hermann i Arango. W Schalke do najlepszych zalicza się Boatenga, Draxlera, Hoewedesa. Zespół gości nie może ustabilizować formy i myślę, że zespół die Fohlen dziś to wykorzysta i zgarnie komplet punktów. Warto jeszcze zajrzeć na statystykę strzelców obu zespołów. Najlepiej w Gladbach strzelają Max Kruse i Raffael (obydwaj po 7 bramek). W Schalke najcelniejsi są Prince Boateng i Adam Szalai, którzy zdobyli po 5 goli. Do absencji w Borussi zaliczymy dziś jedynie Alvaro Domingueza. Gorzej to wygląda w zepsole Gelsenkirchen, gdzie nie zobaczymy: Timo Hildebranda, Kyriakosa Papadopulosa, Anthony&#39;ego Annana, Leona Goretzki, Marco Högera, Klaas-Jana Huntelaara i Dennisa Aogo. Podsumowując uważam, że nie zagranie na Moenchengladbach po takim kursie to lekka głupota i brak wykorzystania możliwości łatwego wzbogacenia się. Ja zagram dziś na gospodarzy i proponuję to również innym. Kurs bardzo dobry, trzeba skorzystać!! ????
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Anglia
Sunderland-Tottenham
bts
1,83
Bet365
Dzisiaj pod lupę wziąłem spotkanie ostatniego Sunderlandu z zajmującym 6 miejsce w tabeli Tottenhamem. W tym sezonie obejrzałem już kilka spotkań gospodarzy i jestem pod wrażeniem determinacji z jaką grają w meczach u siebie. Widać, że bardzo zależy im na pokazaniu się z jak najlepszej strony przed swoimi kibicami. Zresztą na Stadium of Light panuje bardzo dobra atmosfera, która na pewno nie odzwierciedla miejsca Sunderlandu w tabeli. Zawodnicy do każdego meczu podchodzą bardzo poważnie, jakby to miał być ich ostatni w Premiership J . Jako ciekawostkę dodam, że gospodarze u siebie nie strzelili bramki tylko w pierwszym spotkaniu z Fulham, w innych przynajmniej raz trafiali do siatki przeciwnika. Z kolei Tottenham chyba doszedł do siebie po porażkach z Newcastle i Man City, zremisowali u siebie z Man Utd i odnieśli cenne zwycięstwo w derbach z Fulham. Wspomniane wcześniej porażki trochę pokrzyżowały plany kogutom i teraz będą musieli wygrać aby czołówka tabeli znów nie odskoczyła. Uważam że są w stanie tego dokonać bo pomimo ogromnej determinacji Sunderlandu, Koguty nadal będą mierzyć się z najsłabszą ekipą Premier League. Ze strony Sunderlandu nie zagra tylko Carlos Cuellar, natomiast w Tottenhamie nie zagra Eriksen, Dembele i Vertonghen. Myślę, że będziemy mieli okazję zobaczyć bardzo ciekawe spotkanie w którym nie zabraknie bramek. Powodzenia.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
avacik 0

avacik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Sunderland AFC - Tottenham Hotspur
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie angielskiej Premier League. Sunderland będzie podejmować na swoim stadionie drużyne Tottenhamu. O gospodarzach można powiedzieć tyle: 8 punktów po 14 kolejkach co lokuje ich na ostatnim miejscu w lidze. Cóż, można powiedzieć, że są na najlepszej drodze do spadku w otchłań Championship League. Koguty natomiast pokazały klasę podnosząc się na Old Trafford (2:2), po srogiej porażce z Citizens 6:0. W ostatniej kolejce po nie najlepszym meczu, rzutem na taśmę wygrana z Fulham. Dodatkowym motorem napędowym powinna być sytuacja w tabeli: 6 miejsce i strata 3 oczek, zarówno do Evertonu (przypominam, że w tej kolejce zagrają z liderem, Arsenalem Londyn, a więc o korzystny wynik będzie piekielnie trudno) jak i do Liverpoolu. A więc jest o co walczyć. 4 ostatnie spotkania w Premier League tych drużyn to 3 wygrane spotkania Tottenhamu i jeden remis. Jeśli chodzi o drużynę Kogutów to szokiem dla mnie jest fakt, iż lepiej grają na wyjazdach(2 miejsce) niż u siebie. Sunderland czy gra u siebie, czy na wyjeździe - nie ma to wielkiego znaczenia. Może piłkarze mają serce, charakter i ducha walki, ale niestety w piłce są też takie wyznaczniki jak taktyka, umiejętności i zgranie. Dla mnie faworyt dzisiaj jest tylko jeden.
✅ 85
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: Gdańsk - ZAKSA
Typ: 2
Kurs: 1,52
Buk: Betclic
Co do meczu Kędzierzyna, to obok takiego kursu na gości nie można przejść obojętnie. Gdańsk to cieniasy, na własnym parkiecie potrafili dostać 0:3 od Cześtochowy, aby następnie zbierać lanie w setach do 8 i 16 ze Skrą. W zasadzie jedyny dobry mecz w tym sezonie zagrali z Olsztynem na wyjeździe. Drużyna bez przyjęcia, z drewnianymi skrzydłami i główną armatą w postaci Jarosza.
Ok, wszystko jasne dlaczego kursy tak urosły na Kędzierzyn, ale urosły po prostu za bardzo. Podróż autobusem i marna forma jest, nie da się zaprzeczyć, ale Gdańsk to drużyna marna, która nie powinna tutaj po prostu wygrać. Czysto sportowych argumentów po stronie gospodarzy nie ma żadnych. Kędzierzyn nawet bez przyjęcia i w takiej dyspozycji to drużyna półkę wyżej od Gdańska.
✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,szwecja SHL
Mecz: Orebro - Linkopings
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
07.12.2013 16:00
Analiza:
Na dziś kolejny dzień z hokejem europejskim.Dziś myślę że to Link pójdzie za ciosem i wygra czwarty mecz z rzędu.W końcu się przełamali i zlali pod rząd Brynas,Aik i Leksands.Czyżby dziś przyszedł czas na baty dla ostatniego zespołu w lidze?Ostatniego ich spotkanie z 1 października na tafli gospdoarze zakończyło się po ich myśli.Pewnie wygrali na własnej tafli.Teraz sytuacja jest inna bo Link po chudszym czasie wręcz fatalnym złapało rytm i sądze że teraz będą cieżcy do zatrzymania dla każdego.Mają za przeciwnika zespół który obecnie wygrał tylko sześć spotkań i dlatego też zajmują ostatnie miejsce w tabeli.Beniaminek jak na arzie nie radzi sobie z presją i walką na najwyższym poziomie.W każdym więc razie dziś stawiam na zespół który w końcu się przełamał i idzie za ciosem.Kuje zelazo póki gorące i myślę że i dziś ten płomień nie zgaśnie.Hokej jest ciężki i niespodzianki się zdarzają ja jednak i tak typuję na gości.Kto odwazny niech stawia tak jak ja.Powodzenia chłopaki!!!
⛔ 100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ
Spotkanie: Dania - Chiny
Typ: Dania -16.5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betsson
Wczoraj w Serbii rozpoczęły się mistrzostwa świata piłkarek ręcznych i w meczu otwierającym tą imprezę gospodynie po walce pokonały Japonki a dzisiaj w meczu tej samej grupy Dunki zagrają z Chinkami. Moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki, ponieważ Chinki odstają poziomem dość znacznie od najlepszych o czym mogą świadczyć wyniki z poprzednich mistrzostw świata z 2011 roku w Brazylii gdzie Azjatki w spotkaniach z tymi lepszymi Europejskimi drużynami dostawały konkretne baty między innymi z Norwegią 43-16 czy z Czarnogórą 42-15. W dzisiejszym spotkaniu przeciwko Danii powinno być podobnie bo Dunki to przecież ścisła czołówka w damskim szczypiorniaku a przed dwoma laty dotarły aż do ćwierćfinału.

✅ 175
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon
konkurencja: sztafeta mężczyzn Francja- Niemcy
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: Betsafe
07.12.2013 14:30
Witam
Dzisiaj spróbuję zagrać na lepsze miejsce sztafety Niemieckiej niż Francuskiej.
Niemcy prezentują równą formę zarówno strzelecką jak i biegową. Pierwsza zmiana na remis z lekkim plusem francuzów. Po drugiej lepsi już prawdopodobnie będą Niemcy , którzy na trzeciej zmianie za sprawą Peiffera wypracują sobie taką przewagę, że nawet sam Fourcade na ostatniej zmianie nie odrobi straty do Schempa. Typ może wydawać się dość ryzykowny lecz wg mnie wart jest zagrania potwierdzają to wyniki ostatniego biegu sprinterskiego gdzie niemcy spisali się o wiele lepiej. Polecam
⛔ 100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina;Koszykówka I liga Włochy
Spotkanie;Cremona-Venezia
TYP;asian handicap (-4.5) wygrana Cremona
Kurs;2,53
Bukmacher;bet365

Analiza;
Dziś przyjżałem sie spotkaniu lega A,jedynemu który bedzie dziś rozgrywane między ekipami Cremony i Venezia.Ta po krótce opisze w jakiej sytuacji znajduja się obecne druzyny.
Cremona zajmuję 15 miejsce w tabeli z dwoma zwyciestwami i 6 porażkami,4 porażki odniesione zostały na wyjeżdzie,dwie natomiast w domu.Porażki Cremona odnosiła z takimi zespołami jak Virtus Roma(6 miejsce) 68-78, i po dogrywce z Virtus Bologna (4 miejsce)82;87.Dwa zwycięstwa odniesli tylko w swojej hali gdzie pokonali trzecia drużyne Lega A Sassari 86:74 i zawsze mocne Cantu(5 pozycja) 98:91.
Teraz może troszke o Venezia,pozycja w tabeli 12 z 3 wygranymi i 5 porazkami,w swojej hali bilans 2W-2P,na wyjeżdzie zas 1 wygrana-3 porazki,wygrana z Virtus Bologna 80-87 ,porazki zas z Sieną (2 pozycja) 54-69,Varese( 8 pozycja)72;84
i z Cesertą 11 pozycja 84;65.
Ostatnie 5 spotkan tych drużyn w tym sezonie to 2 wygrane i 3 porazki,czyli forma praktycznie wyrównane,ostatni pojedynek Cremony oglądałem i w drugiej połowie z Avellinio gdzie gonili wynik wyglądali naprawde dobrze,licze że dzisiaj wyjda
z nastawienie aby walczyc od poczatku meczu i uciekac wynikiem rywalowi,głównym atutem Cremony bedzie ich hala ,gdzie jak pisałem wyzej gra im sie dobrze 2 wygrana i porazka po dogrywce ,z mocnymi rywalami napewno buduja,w tamtym sezonie pokonali tutaj Sienę,Sassari ulegli tylo 4 pkt liderowi koncowemu Varese .
Bilans bezposrednic spotkan w Cremonie ,to wygrane gospodarzy w 2 pojedynkach,odpowiednio 92;88 i 89;80.Licze na wgrana gospodarzy min. 5 oczkami.Powodzenia!

⛔ 100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL,Regular Season Spotkanie: Dallas Stars - Philadelphia Flyers
Typ: Philadelphia Flyers incl.OT
Kurs: 2.24
Bukmacher: Marathon
Analiza: Dzisiejsza karta spotkań oferuje nam kilka ciekawych spotkań. Moją uwagę przykuło spotkanie rozgrywane o 20:00 w American Airlines Center , gdzie miejscowi Dallas Stars zmierzą swe siły przeciwko Philadelphii Flyers.
Ekipa gospodarzy przystępuje do tego starcia po porażce poniesionej w Toronto (2-3) w dogrywce. Ogólnie Gwiazdy nie mają aktualnie najlepszej serii - wygrali 3 mecze z ostatnich 8 rozgrywanych. Co prawda potrafili pokonać w Chicago Blackhawks czy Ducks na własnym terenie ale za chwilę musieli u siebie uznać wyższość Edmonton czy dostać srogą lekcję od Blues. Gdy za przeciwnika mają drużynę ze słabą defensywą potrafią oddać blisko 50 strzałów na bramkę (spotkania z Maple Leafs i Oilers) natomiast gdy defense rywala jest silniejszy i gra opiera się na fizycznej grze wtedy pojawiają się problemy ze stwarzaniem sytuacji i oddawaniem strzałów (choćby mecz z Chicago które pozwoliło im tylko 18 razy uderzyć na swoją bramkę - paradoks taki , że te 18 strzałów dało im 4 gole i win w tamtym meczu :razz: ). Ostatnio trener Ruff ma problemy z zestawieniem obrony gdyż ze składu wypadli Robidas i Trevor Daley ,więc 2 z 6 podstawowych obrońców. Do pełni sprawaności po wstrząsie mózgu nie wrócił jeszcze Tyler Seguin choć zagrał w ostatnim meczu to widać było , że nie jest jeszcze sobą. A jak on jest ważny dla swojej drużyny niech świadczy fakt , że jest 2 punktującym Stars zaraz po Jamie Bennie.
Lotnicy z koleji po fatalnym początku sezonu i zmianie trener nareszcie wracają na należne im miejsce. Co prawda Giroux w tym sezonie głównie asystuje ale ciężar zdobywania goli wzieli na siebie choćby taki Matt Read czy Vincent Lecavaliere (jego dziś akurat zabraknie) ale ja sądzę , że siła Flyers tkwi w tym , iż niemal cały zespół punktuje i nareszcie jest ktoś pewny w bramce (mowa oczywiście o Masonie , który moim zdaniem jest dużo lepszym goalie aniżeli Bryzgalow w poprzednich sezonach , którego w Filadelfii na szczęście już nie ma). Mason ze swoim 2.14 GAA i .932 SV% jest jednym z najlepszych bramkarzy w lidze.
Dziś idę w kierunku zwycięstwa mojej ulubionej drużyny a więc Flyers. Posiadają młody i zgrany team który potrafi grać szybki i kombinacyjny hokej. Każda ich linia punktuje równomiernie czego nie można już powiedzieć o Dallas. Dodatkowo mają solidnego Masona w bramce , ich PP jest lepszy (w ostatnim starciu 3/3 w Detroit). Jedyne co mnie martwi to to , że chłopakom często potrafi zagotować się w głowach i zbyt często wędrują na ławkę kar (choć w ostatnim meczu penalty kill funkcjonował świetnie 1/7). Historia starć obu drużyn przemawia zdecydowanie za Flyers , którzy odnieśli 6 zwycięstw z rzędu (choć ostatnie 21-12-2011 roku). Aha i byłbym zapomniał - Lehtonen bardzo nie lubi grać z Philadelphią - bilans 0-10-2 z 3.50 GAA w połączeniu z brakami Stars w obronie mówi wszystkoi nie wróży nic dobrego! Więc...let&#39;s GO FLYERS!!!
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 19

rudas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Dortmund - Bayer
Typ: w meczu over 3,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, dziś do zaproponowania mam mecz w Dortmundzie pomiędzy miejscowymi a Bayerem. Mecz, który będzie napewno na wysokim poziomie i mam nadzieję, że obfitującym w dużą ilość bramek. W Dortmundzie na szpicy Lewy, który powinien dzisiaj spokojnie ze dwie rameczki strzelić, obrona, brak m.in. humelsa, subotica, stąd nie wydaję mi się żeby i goście czegoś nie strzelili J Poza tym statystycznie dwa ostatnie mecze pomiędzy nimi skończyły się 3: 2, 3:0. Dortmund u siebie jest bardzo groźny i strzela dużą ilość bramek. Pomijając mecz z wielkim Bayernem , to w ostatnich meczach u siebie strzelali gością 6, 1, 5, 6 bramek. Jak widać, powinno być duzoooooo bramek J ⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Bundesliga
07.12.2013 15:30
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
Typ: ponad 4,5 gola
Kurs: 4.75
sportingbet
Piętnasta kolejka Bundesligi. Eintracht to duże rozczarowanie tego sezonu, nie wygrali od piątej kolejki, u siebie spisują się słabo, nie wygrali jeszcze nawet jednego spotkania. Jest tam duże ciśnienie i dziś kibice będą wymagać wygranej. Grają dziś z popularnymi wieśniakami, drużyną której mecze zawsze należą do ciekawych, z powodu dużej ilości bramek jakie w nich padają. Są drugim najlepszym zespołem pod względem strzelonych bramek a straconych bramek mają najwięcej w lidze. Na wyjazdach w meczach z ich udziałem pada średnio prawie 5 bramek na spotkanie. Gospodarze mają trochę problemów kadrowych, nie zagrają Aigner, Russ, Celozzi, Meier, oraz Lanig, natomiast wraca do kadry meczowej Anderson. Goście zagrają bez odsuniętych z kadry pierwszego zespołu: Wiesego, Braafheida, Delpierre i Weissa, a także przechodzącego rehabilitację Borisa Vukcevicia. W poprzednich sezonach w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami nie można było narzekać na brak bramek, nie inaczej powinno być i w tym sezonie, gospodarze muszą zagrać o komplet punktów, pokazać się przed kibicami, a goście zapewne i coś strzelą i coś stracą, liczę na sporą ilość bramek.
⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Niemcy I Bundesliga - godz. 15.30
Mecz: VfB Stuttgart (12) - Hannover 96 (9)
Typ: ilość kartek over 4
Kurs: 1.925
Buk: bet365
Witajcie. Po długiej przerwie coś o lidze niemieckiej, moją uwagę zwrócił mecz dwóch drużyn ze środka tabeli i bezpieczny kurs na ilość kartek w meczu. Dziś w Stuttgarcie gra rekordzista ligi w łapaniu żółtych kartek, drużyna z Hannoveru ma średnią 2.6 kartki na mecz (przy 1.6 dzsiejszych gospodarzy). Obie drużyny mają problemu z regularnym punktowaniem i nie dają swoim kibicom zbyt wielu powodów do radości. Emocji powinno być sporo, mając na uwadze, że kluby dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt. Według niemieckich mediów duże szanse na miejsce w pierwszym składzie Die Roten ma Artur Sobiech. To dodatkowy plus dla typu, ponieważ polski zawodnik ma niewątpliwy talent do łapania żółtych kartek.
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Felix Brych (Monachium), który sędziuje dośc chimerycznie, jednak jak przeglądnąć statystyki dość mocno kartkuje spotkania z udziałem Hannoveru, nie waha się też przed pokazaniem czerwonych kartek, w tym sezonie sędziował 12 meczy i pokazał 47 żółtych i aż 7 czerwonych kartek, co ciekawe w trzech meczach po 2 czerwone!
W ostatnich meczach Bundesligi nie schodzi z lini poniżej 4 kartek.
Mecz powinien być zacięty, obie drużyny chcą poprawić bilans ostatnich niezbyt ciekawych kolejek, Hannover z osłabieniami, liczę więc na błędy w obronie i mnóstwo fauli ofensywnych. Przy 4 kartach mamy zwrot stawki, więc zakład dość bezpieczny. Powodzenia.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Liga środkowoeuropejska kobiet 07.12.2013 godz. 18:00
Wydarzenie: Maribor Branik - Calcit Kamnik
typ: 2
Kurs: 5.5
Bukmacher: William Hill
Na dzisiaj moja propozycja z ligi środkowoeuropejskiej kobiet i pojedynku na szczycie tych rozgrywek pomiędzy dwoma słoweńskimi zespołami kobiecymi Mariboru Branik i Calcitu Kamnik. Dziwią mnie troszkę bardzo niskie kursy wystawione przez bukmacherów na drużynę gospodyń, dochodzące nawet poniżej 1.1 i uważam że warto z tego skorzystać. Zdecydowałem się na wybranie typu na dziś, że gospodynie stracą w tym meczu choćby jednego seta i myślę że ten typ jest spokojnie do trafienia, mało tego upatruję nawet siatkarki Calcitu w roli cichych faworytek tego spotkania. W dotychczasowych meczach ligi obydwa zespoły zdecydowanie prowadzą w tabeli Maribor zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 7 zwycięstw bez porażki, natomiast Calcit legitymuje się 6 wygranymi i jedną porażką własnie na samym początku sezonu u siebie 1-3 z Mariborem. Spotkanie to z początku sezonu było zainaugurowaniem rozgrywek dla obydwu zespołów i od tamtego czasu wiele się zmieniło, a dokładniej Calcit nie przegrał od tamtego czasu żadnego spotkania zarówno w rozgrywkach ligi środkowoeuropejskiej jak i pucharze Słowenii i rozgrywkach europejskich pucharów Challange Cup. Gospodynie natomiast w lidze środkowoeuropejskiej od tamtego czasu nie miały sobie równych, ale już w innych rozgrywkach spisywały się gorzej, przegrały obydwa spotkania w CEV Cup ze szwajcarską drużyną Koniz 0-3 i 1-3, oraz męczyły się prawie odpadając w rozgrywkach pucharu Słowenii z zespołem Braslovce wygrywając dopiero przez złotego seta. Reasumując wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że od początku sezonu lepszą formę utrzymują siatkarki przyjezdne i dlatego też uważam swój typ za pewny i nawet zachęcałbym do postawienia siatkarek Calcitu Kamnik do wygranej w tym spotkaniu dla odważnych.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Huelva - Levente
Typ: Gospodarze wygrają !
Kurs: 2.40 @ eXpekt
vs

W roli gospodarzy z miejsca 1 w Lidze Adelante z dorobkiem 31 punktów drużyna Huelva, podejmuje gości z miejsca 13 w Primera Division z dorobkiem punktów 17 w ramach Pucharu Hiszpani.
H2H: na 16 spotkań między tymi drużynami Huelva wygrała 6, natomiast 4 mecze przegrali. Remis padł 6 razy.
Absencje: Gospodarze w pełnym składzie bez żadnych braków w kadrze, natomiast goście bez obrońcy David Navarro 12/0, obrońca Héctor Rodas 8/0, obrońca I. El Adoua 8/0, obronca C. Lell 5/0, pomocnik Rubén García 12/1, napastnik A. Ivanschitz 14/1, napastnik B. Diawara 10/3.

✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 9

kamilogks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Holandia
Spotkanie: PSV-Vittese
Typ: PSV(-1,5)-1 handicap
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Od lat w duzyna psv nie byla w takim kryzysie jakim jest teraz 10 miejsce w tabeli az 10 pkt straty do lidera rozgrywek czyli swojego dzisiejszego rywala fatalna gra na wyjazdach bo tylko 5 pkt w 8 meczach jednym slowem dramat. Lecz jak dzis stawiam na gospodarzy wkoncu musi przyjsc upragnione przelamanie i gdzie jak nie na stadionie Philipsa gdzie PSV nie zwykl przegrywac. Po za tym historia pokazuje ze PSV ma patent na Vittese. Wygrana w dzisiejszym meczu skroci dystans do 7pkt do lidera i realnie beda mogli myslec jeszcze o tytule zas porazka pograza ich dalej w kryzysie i beda mogli sie pozegnac z mistrzostwem holandii. Dla PSV praktycznie mecz sezonu ten mecz okresli jakie cele beda walczyc zaryzykuje ze wygraja przynajmniej 2 bramkami bo przed wlasna publicznoscia sa wstanie tego dokonac.

⛔ 100
 
K 11

koli110

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.07
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj w Szczecinie rozegrany zostanie mecz pomiędzy Pogonią (gospodarze) a Jagiellonia (goście). Myślę że po ostatnim meczu Jagi z Wisłą &quot;żółto - czerwoni&quot; podejdą do tego meczu bardzo pewni siebie, a Pogoń na pewno będzie chciała przełamać ostatnia słabą formę i mogą tu zaskoczyć Białostoczan. Oczekuję dość otwartego spotkania z ogromną ilością podbramkowych sytuacji. Obie drużyny mają mocne ofensywy (Pogoń strzeliła 28 bramek w 19 spotkaniach natomiast Jagiellonia aż 32). Udanego typowania i pozdro.
⛔ 100
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Dortmund - Bayer Leverkusen
Typ: BTS (obie strzelą)
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
O godzinie 18:30 w Niemczech zmierzą się Borussia Dortmund z Bayer&#39;em Leverkusen.
Mecz pewnie ważny dla obu drużyn jak i widowiskowy. Gospodarze zajmują 3 miejsce zaś goście 2 miejsce. Mecz o tak zwane 6 pkt. Obie drużyny to spotkanie potraktują poważnie i będą chciały zdobyć być może decydującą bramkę. Borussia u siebie gra na prawdę dobrze. Klęski z Bayernem czy Arsenalem nie są zaskoczeniem bo rywale mocni w tym sezonie. Bayer Leverkusen z kolei na wyjazdach gra przeciętnie ale dziś trafią na rywala osłabionego w obronie.
26.11.13 LIG Dortmund Napoli 3 : 1
23.11.13 BUN Dortmund Bayern 0 : 3
06.11.13 LIG Dortmund Arsenal 0 : 1
01.11.13 BUN Dortmund Stuttgart 6 : 1
19.10.13 BUN Dortmund Hannover 1 : 0
04.12.13 POK Freiburg Leverkusen 1 : 2
23.11.13 BUN Hertha Leverkusen 0 : 1
05.11.13 LIG Shakhtar Leverkusen 0 : 0
02.11.13 BUN Braunschweig Leverkusen 1 : 0
18.10.13 BUN Hoffenheim Leverkusen 1 : 2
Jak widać Dortmund traci bramki grając u siebie. Z kolei Leverkusen potrafi strzelić gola na wyjazdach mniej wymagającym drużynom. Dziś Borussia jest osłabiona.
Absencje:
Dortmund: Marco ReusMarcel Schmelzer;Mats Hummels;Neven Subotic;Zlatan Alomerovic;Ilkay Gundogan
Bayer Leverkusen: Sidney Sam;Roberto Hilbert;Andres Palop
⛔ 100
 
M 13

maniek1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy Serie A
Spotkanie: Napoli - Udinese
Typ: Napoli wygra do zera
Kurs: 2.60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
O godz 20:45 Napoli podejmie u siebie Udinese.Gospodarze muszą wygrać to spotkanie,aby utrzymać stratę punktów do Juventusu,która wynosi 9 pkt (Juve wygrało wczoraj z Bologną). Na swoim stadionie Napoli radzi sobie bardzo dobrze 5 zwycięstw,1 remis i 1 porażka.Bilans bramkowy wynosi 14:3.Widać gołym okiem,że gospodarze nie tracą dużo goli u siebie.Za moim typem przemawia fakt,że Udinese przyjeżdża bardzo osłabione,gdyż nie zagrają Muriel i Di Natale,czyli czołowi strzelcy zespołu.Zatem na &quot;szpicy&quot; zagrać może Zieliński,który jest jednak mało doświadczony i raczej nie poradzi sobie z rosłymi stoperami.Udinese na wyjazdach przegrywa zazwyczaj 1 bramką ,a ostatnie 3 porażki wyjazdowe były po 1:0 z Juventusem ,Catanią i Milanem. Myślę,że ważne dla Napoli będzie nie stracenie bramki,co podniesie morale zespołu,któr

⛔ 100
 
ranczo0123 470,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pilka nozna | 1.Szwajcaria
FC Zurich vs Lausanne
Typ: 1. (1.50) Bet365
19:45
Lausanne ostanie w lidze. statystyki to 1-1-14. na wyjezdzie tylko 1 zwyciestwoz Aarau. mysle ze warto przyjzec sie temu meczu.

kiepska analiza
 
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Copa Del Rey
Spotkanie: Huelva - Levante
Typ: 3,5 gola +
Kurs: 3.33
Bukmacher: William Hill
Analiza: Za dwie godziny dojdzie do ciekawego starcia pomiędzy dwoma różnymi ligami. Recreativo Huelva brnie do Prmiera Division narazie reprezentując zaplecze ligi Hiszpańskiej. Levante jest standardowym reprezentantem pierwszej ligi. Jak wiadomo Puchary rządzą się swoimi prawami. Jest to Copa Del Rey, które z ligą się równać nie może, jednak jest to jakiś prestiż dla drużyn z niższych lig takich jak Recreativo Huelva. Zawsze jest dodatkowe ciśnienie na takie mecze. Ponieważ można się pokazać etc. Jeżeli Recreativo mysli poważnie o jakiejkolwiek rywalizacji z Andaluzyjczykami muszą wygrać mecz minimum dwoma bramkami i jechać na stadion, na którym już nie raz gospodarze ogrywali takie tuzy jak Real czy Barca modląc sie o dowiezienie korzystnego wyniku. Jednak nie ma co skazywać Levante na porażke. Cały czas mówimy o drużynie z pierwszej ligi. O drużynie, która mimo wszystko jest poukładana nawet jak jej nie idzie. Myślę, ze oni jadą tutaj po zwycięstwo. Takie drużyny upatrują jakieś większe przygody tutaj niż w lidze, gdzie po 5 kolejkach mistrzostwo rozgrywa się tylko dla dwóch, ostatnimi czasy trzech drużyn. Uważam, że wynik 2:2 nie będzie żadnym zaskoczeniem. 1:3 , 3:1. Różnie może być. Jestem przekonany, że zobaczymy spokojnie cztery bramki i mecz nie zawiedzie jeśli chodzi o ilość goli. Nie powiem, przekonał mnie troche do tego kurs i to możę mnie zgubić ale biorąc pod uwagę szczególnie drużyne gospodarzy gdzie są liderami w drugiej lidze... nie może toczyć się tylko mecz do jednej bramki, szczególnie na własnym terenie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom