>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.02.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Eredivisie
08.02.2012 19:00
Den Haag - AZ Alkmaar
typ: AZ -1,5
kurs: 3.00
buk: bet365
Mecz te pierwotnie miał się odbyć w sobotę, ale ostatecznie został przełożony na środę. Faworytem tego spotkania są przyjezdni i nie urywam, że liczę tu na ich okazałe zwycięstwo.
Den Haag zajmuje 14 pozycję z dorobkiem 22 punktów i nad strefą spadkową mają na razie bezpieczną przewagę. Tę rundę zaczęli od remisu z Rodą 3:3 oraz od porażki 2:0 z NEC Nijmegen. Co do AZ to również nie zaczęli tego roku jakoś zbytnio wybitnie, ponieważ zremisowali najpierw 1:1 z Ajaxem, a ostatnio doznali porażki na wyjeździe z Rodą 2:0. Oba zespoły mają całkiem inne cele na rundę wiosenną. ADO chce utrzymać bezpieczną przewagę i zakończyć sezon na pozycji zapewniającej im utrzymanie, natomiast AZ walczą o zdobycie Mistrzostwa Holandii, do lidera PSV tracą zaledwie 3 &quot;oczka&quot; i mają właśnie ten zaległy mecz. Z drużyny gospodarzy odszedł jeden z kluczowych zawodników, napastnik Verhoek (14/2). Zawieszeni na to spotkanie jest dwóch obrońców Leeuwin (11/0) i Kum (17/0), natomiast kontuzjowany jest napastnik van Duinen (13/3). Co do gości to zagrają tutaj w najmocniejszym zestawieniu, liczę na świetnego szwedzkiego pomocnika Elma (18/9) i ich pewne co najmniej dwu bramkowe zwycięstwo.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Herta - Moenchengladbach
TYP:2
KURS: 2,3
Buk : Pinnacle
Anazalia :
Stawiam dzisiaj na gości z kilku powodów . Po pierwsze drużyna gospodarzy ma poważne problemy w lidze . Zaledwie 3 punkty dzielą herte od spadku . Zdaje sobię sprawę , że puchar wiąże się swoimi prawami , lecz przy takich problemach i ewentualnym spadku nawet zwycięstwo w nim nie zrekopensuję tego , że będą musieli walczyć znowu o awans. Ponad to herta ma najgorszy bilans ze wszystkich zespołów u siebie . W 10 spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie 10 oczek . Drużyna gości to inna bajka. Moenchengladbach zajmuje 4 miejsce w lidze i wciąż ma szanse nawet na mistrzostwo . Tracąc zaledwie 3 pkt do lidera. Ostatnia porażka tego zespołu miała miejsce 4 kolejki temu . Teraz zespół się rozkrecił . Fakt ostatnio zanotowali remis z popularnymi wilkami , ale nie jeden zespół tracił tam punkty. Gdyż Wolsfy to aktualnie jeden z lepszych zespołów niemieckich grających u siebie . Przeciwnie do dzisiejszej Herty . Podsumowując nawet to że Herta zdołała wyeliminować Kaiserslauten które również broni się od spadku nie zmieni faktu że dzisiaj przegrają . Gdyż Goście wyeliminowali w ostatniej fazie obronce tytułu Schalke , co pokazuje , że ta drużyna nie tylko chce odegrać główną role w Bundeslidze ale też w pucharach
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba6 533

seba6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: FC Barcelona - Valencia CF
Typ: Handicap (0:1) X
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bah
W środowym półfinale Copa del Rey wystąpią drużyny Barcelony i Valencii, wypatrzyłem tutaj fajny typ, który według mnie jest bardzo prawdopodobny. Barcelonie ostatnie mecze pod wzgledem skutecznosci nie wychodzą tak, jak to było we wcześniejszej fazie sezonu , może to jakaś taka forma zadyszki. Goście przyjeżdżają na Camp Nou z pewnością nie po to by oddać mecz , gdy wynik jest cały czas otwarty. Oczywiście Barca będzie przewyższała posiadaniem piłki , ale trudno bedzie o gola z walczącą Valencią dlatego upatruje tutaj skromne zwycięstwo jednym golem i awans Barcelony.
⛔100
 
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Włoch
Milan - Juventus
Typ: X2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bwin
Już jutro AC Milan zmierzy się na własnym boisku z bezpośrednim rywalem do tytułu mistrza Włoch, Juventusem Turyn. Juventus jest liderem Serie A, natomiast Milan jest drugi. Gospodarze znajdują się ostatnio w raczej kiepskiej formie, w pucharze co prawda dwa mecze wygrali, ale jeden po dogrywce ze słabą Novarą, a w lidze ich ostatnich pięć spotkań to bilans 2-1-2. Juventus prezentuje od początku stabilną formę, może nie zachwyca, ale nie przegrał w tym sezonie ani jednego spotkania w lidze i w pucharze. Dodatkowo w drużynie gości gra obecnie trzech byłych graczy Mialnu na czele z Pirlo, napewno będą chcieli się dobrze zaprezentować przed swoim byłym klubem. Juve gra bardzo solidnie w defensywie tracąc najmnie goli w lidze, więc jeżeli nie uda im się wygrać to przynajmniej zremisują to spotkanie.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oskaryh13 21

oskaryh13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia FA Cup
Spotkanie: Middlesbrough - Sunderland
Typ: Wynik/suma goli - Sunderland i poniżej 2,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanż spotkania 4. rundy angielskiego turnieju - FA Cup. Typ dosyć ryzykowny i szczerze mówiąc ciężko jest tutaj poprzeć się jakimikolwiek statystykami. Z jednej strony mamy 8. drużynę angielskiej ekstraklasy, zaś z drugiej 6. drużynę angielskiej &quot;Championship&quot;. Wydawało by się, że faworytem tutaj jest ewidentnie Sunderland, ekipa Premier League. Lecz w pucharze zdarzyć się może wszystko i piłkarze Middlesbrough łatwo nie dali sobie wydrzeć pkt w pierwszym spotkaniu. Przypomnijmy, Middlesbrough przyjechali na stadion ekipy Sunderland na pierwsze spotkanie. Faworytami nie byli, to raczej pewne, ale pokazali na co ich stać i to oni prowadzili. Zaprezentowali dobrą grę co zaowocowało bramką i do przerwy mieli bardzo pozytywny wynik. Ekipie Sunderland nie było łatwo strzelić bramki, ale w końcu się udało. Spotkanie bardzo wyrównane. Teraz mój typ, gram tak ponieważ sądzę, że Sunderland wyciągnie wnioski i przyjedzie do Middlesbrough, żeby wygrać, ale nie będzie to łatwe. Dlatego stawiam na ekipę Sunderland i na to, że nie padnie tutaj wiele bramek. Myślę, że kwestia awansu rozstrzygnie się tutaj 1 bramką. Skromnym wynikiem 1-0, lecz nic nie jest pewne. Życzę zatem powodzenia ;)
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Milwaukee Bucks - Phoenix Suns
Data: 8.02. 2:00
Typ: 2
Kurs: 3.89
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Ciekawi mnie kurs na &quot;Słońca&quot; w konfrontacji w Bucksami w ich hali. Obydwie drużyny nie należą do czołówki i są w swoim zasięgu, dlatego możemy spodziewać się wyrównanej gry i walki o każdą piłkę. Ja zaryzykuję i postwię tutaj na Phoenix, z tego powodu, że wczoraj wygrali w Atlancie z Hawksami, a jak wiemy nie należy to do zbył łatwych zadań. Phoenix całe i zdrowe jedzie do Milwaukee, więc jest dobrze, chociaż należy dodać, że zespół gra na wyjazdach już długo w małym odstępie czasu, jednak ja wierzę, że po zwycięstwie morale zespołu pójdą do góry i zmęczenie przeminie. Wiele zależeć będzie od Marcina Gortata, który jest jednym z najskuteczniejszych graczy w całej lidze NBA i o ile będzie dostawać dobre podania od Nasha to powinno być dobrze. Sam Steve ostatnio gra wyśmienicie i to on powinnien poprowadzić zespół do zwycięstwa. Już drugi raz Phoenix wygrywa z rzędu, a ja mam nadzieję, że przedłużą tę passę, ponieważ potrzebują zwycięstw. Ich bilans puki co to 10-14, a do ósmego zespołu w Konferencji Zachodniej troche tracą (Portland 14-11). Liczę przede wszystkim na Nasha, Gortata, Dudleya, Morrisa oraz trójki Redda i Fryea, a i Grant Hill pewnie sie nieco poprawi. W drużynie gospodarzy nie zobaczymy Boguta, jednak zagrają Gooden, Jennings, Delfino, Harris czy Ilyasova. Milwaukee legitymuje się bilansem 10-13, a mimo jako ostatni zespół łapią się do fazy play-off, więc dla nich to też mecz tylko do wygrania. Gospodarze przegrali swoje ostatnie 2 spotkania, więc są na przeciwnim biegunie co Phoenix. Ja jestem jednak pewny swego i stawiam, że Suns wygrają ten mecz!
✅289
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami - Cleveland
Typ: Miami -20,5
Kurs: 3,30
Analiza :
Dzisiejszej nocy spotkają się ze sobą Miami Heat ( faworyt jeśli chodzi o zwycięstwo w lidze) oraz zespół &quot;Kawalezystów&quot;.
Faworytem w tym wypadku jest oczywiscie drużyna Heat&#39;sów.
Dlaczego taki handi cap?
Miami w składzie z LeBron&#39;em , Wade&#39;m i Bosh&#39;em mało komu daje realne szanse na zwycięstwo.
Tak będzie zapewne i tym razem.
Ostatnie dwa spotkania Miami zagrało pewnie co dało im pewne zwycięstwa.
Wade rzucił w ostatnim meczu 25 pkt, LeBron 30, a Bosh 12.
To pokazuje, że ta trójka stanowi o sile Miami, a dodatkową motywacją będzie to, że grają na wyjeździe a każdy wygrany mecz poza domem podnosi morale zespołu przed kolejnymi.
Przy odrobinie szczęści Miami powinno sprawić, że uśmiech zniknie z twarzy kibiców w Cleveland.
⛔100, nieregulaminowy buk
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Minnesota - Sacramento
Typ: Sacramento/Sacramento (Połowa/Całe Spotkanie)
Kurs: 5,00
Bukmacher: BET365
Przeglądałem kilka różnych for i okazuje się, że większość jest za Minnesotą. Główny argument to to, że Sacramento gra okropnie na wyjazdach. Trudno się z tą tezą nie zgodzić, ale w tym sezonie jakoś dziwnie spora ilość ekip na wyjazdach cieniuje poza kilkoma wyjątkami. Potencjał w graczach obie ekipy maja podobny zwłaszcza kiedy nie może dzisiaj zagrać Kevin Love. Niby po kilku meczach przerwy zagra Beasley, ale facet mnie nie przekonuje bo jest strasznie chimerycznym zawodnikiem. W tym sezonie już obie ekipy raz ze sobą grały i Minnesota wygrała dosyć gładko 99:86 chociaż to ekipa z Sacramento po 1 połowie wygrywała 4 punktami. Tutaj natykamy się na kolejne przeciw jeśli chodzi o powodzenie typu. Sacramento jak gdyby przesypia 2 kwarty w meczach, a potem próbuje dopiero gonić. W ostatnim spotkaniu z New Orleans było podobnie do przerwy przegrywali 13 punktami żeby wygrać cały mecz 100-92. Jeśli dzisiaj zagrają obie połówki na przyzwoitym poziomie bo taki powinien być wystarczający na ekipę Minnesoty to o typ jestem spokojny. Liczę na słabszą dyspozycję Rubio bo od kilku spotkań notuje całkiem fajne wyniki liczbowe, a ciągle tak nie będzie. Brak Love&#39;a życia też mu dzisiaj nie ułatwi. Wydaje mi się, że strata tak ważnego gracza dla przeciętnej ekipy Minnesoty będzie zbyt bolesna i przeciętny przeciwnik jakim jest Sacramento powinno dać radę.
http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
Liga Mistrzów / Play Offy / godz: 18:30
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów
Spotkanie: Arkasspor - Zaksa
Typ: 2
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oj dużo się dzieje wokół Kędzierzynian w ostatnim czasie, plaga kontuzji, porażki w meczach o wysokie cele (PP, mecze na szczycie PL i jakby tego było mało przegrana &quot;bitwa&quot; z Turkami). Dodatkowo cała afera związana z ostatnim meczem w Rzeszowie... Wydaje mi się, że podopieczni Stelmacha limit pecha wyczerpali już i to do końca sezonu. W pierwszym meczu LM w Kędzierzynie Koźlu gospodarze polegli 1:3, uważam że główny powód tej wpadki to brak kluczowych graczy (Zagumny, Samica). Sytuacja w której Paweł doznaje kontuzji przed samym spotkaniem musi wpłynąć bardzo negatywnie na drużynę nie ma sił, bo wiadomo jak ważnym filarem zespołu jest ten sypacz, wywarło to na Stelmachu automatyczną zmianę taktyki na tamten mecz, G. Pilarz nieźle sobie poradził lecz to inna bajka, Paweł jest przynajmniej o 1 klasę lepszy i bardziej niekonwencjonalny. W rewanżu do składu powróci Zagumny oraz Samica, natomiast słabością Zaksy nadal będzie środek ponieważ Witczak musi tam występować z konieczności braków kadrowych wśród blokujących. Jednak drużyna która nie tak dawno pokonała w fazie grupowej LM najlepszy klubowy zespół świata (na ich terenie) Trentino na pewno łatwo skóry nie sprzeda i powalczy o chociażby doprowadzenie do złotego seta.

⛔100
 
ozii17 2

ozii17

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej-NHL
Spotkanie: Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Witam serdecznie na dzisiaj wybrałem typ z najlepszej ligi hokeja na świecie. Jak dla mnie Chicago to zdecydowany faworyt i mimo iż drużyna aktualnie znajduje się w dołu ( 5 porażek z rzędu) to dzisiaj skończy tą zła passę i zgarnie komplet punktów.
Oto zestawienie ostatnich meczy Chicago :
Calgary vs. Chicago 3:1
Edmonton vs. Chicago 8:4
Vancouver vs. Chicago 2:2
Chicago vs. Nashville 1:3
Nashville vs. Chicago 5:2
Sytuacja kadrowa chicago nie jest najgorsza na dzień dzisiejszy i myślę że drużyna z takimi aspiracjami łatwo pokona ligowego przeciętniaka. Drużyna Chicago nie może sobie pozwolić na 6 z rzędu porażkę. Warto też podkreślić że drużyna Colorado także ma na swoim koncie serie 5 porażek z rzędu. Jako że w nhl często po ostatniej syrenie wynik na tablicy jest remisowy można dać [ zwycięstwo Chicago przy ewentualnej dogrywce czy też rzutach karnych] ja jednak liczę na gładkie zwycięstwo Blackhawks . Życzę powodzenia.
⛔100
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Spotkanie: AC Milan - Juventus
Typ: 2
Kurs: 3.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
8.02.2012 dojdzie do arcyciekawego spotkania w półfinale Coppa Italia pomiędzy AC Milan a FC Juventus. Pewnym jest, że będzie to mecz wyrównany i obie drużyny powalczą o zwycięstwo, ja jednak stawiam zdecydowanie na gości z Turynu. Sezon 2011/12 jest dla Turyńczyków doskonały, nie przegrali dotychczas w lidze ani jednego spotkania. Warto zauważyć, że podopieczni Antonio Conte wyjątkowo mobilizują się na mecze z czołowymi drużynami, wygrywając już w tym sezonie zarówno z Interem, Milanem w lidze jak i wysoko wygrywając z Romą w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Milan notuje natomiast ostatnio spadek formy, co prawda pewnie wyeliminował Lazio w Pucharze Włoch, w lidze jednak w ostatnich meczach z silnymi rywalami poniósł porażkę z Lazio 2-0 oraz jedynie zremisował z będącym w fatalnej formie Napoli 0-0. Moim zdaniem Juventus FC pewnym krokiem zmierza w tym sezonie w kierunku powrotu na szczyt czego przejawem będzie dzisiejsza wygrana z Milanem i awans do finału Coppa Italia.
✅262
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota-Sacramento
Typ: DaMarcus Cousins over 16 pkt
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z dzisiejszych meczy NBA zainteresowało mnie spotkanie pomiędzy Minnesotą a ekipą z Sacramento. Konkretnie chodzi mi o typ na zawodnika z zespołu Kings- DaMarcusa Cousinsa. Wczoraj w nocy ten zawodnik zagrał fenomenalne spotkanie przeciwko ekipie z Nowego Orleanu. Zanotował 28 pkt i 19 zbiórek będąc głównym autorem zwycięstwa swojej ekipy. Oglądałem ten mecz i naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zbiórki w ofensywie, bardzo dobra gra w obronie i dobra skuteczność rzutów to charakterystyka wczorajszej gry Cousinsa. Linia jaką wystawił betsson wydaje się bardzo niska i nie zdziwię się jeżeli już do przerwy DaMarcus ją pokryje. Wystarczy że zagra na swoim przyzwoitym poziomie i typ gładko wchodzi. Polecam!
⛔100
 
nowickip41 9

nowickip41

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Oklahoma Thunder
Typ: Kevin Durant Powyżej 30,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 4:30 czasu polskiego dojdzie do pojedynku dwóch drużyn z zachodu GSW i Thunder. Kevin Durant to zawodnik OKC którego żadnemu kibicowi NBA nie trzeba przedstawiać. Dziś postawiłem własnie na niego i mam nadzieje że mnie nie zawiedzie. W poprzednim spotkaniu tych drużyn, które skończyło się wygraną 120-109 dla Thunder Kevin rzucił 37 pkt. Ten młody zawodnik jest bardzo w wysokiej formie, co pokazuje pierwsze miejsce ekipy gościu w Konferncji Zachodniej które OKC zawdzięcza w szczególności Durantowi jak i Westbrookowi. Wczoraj przeciwko o wiele silniejszemu rywalowi drużynie z Portland rzucił 33 pkt.trafiając 15/33 rzuty z gry i prowadząc swój zespół do zwycięstwa w tym meczu. Dzisiaj będzie miał o wiele łatwiejsze zadanie ponieważ w drużynie z GSW nie ma godnego sobie rywala który mógłby go powstrzymać i przeszkodzić mu w osiągnięciu co najmniej 31 pkt.
✅90
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie - ADO Den Haag - AZ Alkmaar
Typ - Uda się obydwu drużynom strzelić gola ? Tak
Kurs - 1.65
Buk - Bwin
Analiza :
Dzis w Holenderskiej Eredivisie zostanie rozegrane zaległe spotkanie pomiędzy gospodarzami ADO Den Haag a AZ Alkmaar . Jeżeli tak realnie popatrzymy to faworytem tego spotkania są goscie jednak ich forma w ostatnich spotkaniach pozostawia wiele do życzenia gdyż ostatnie swoje zwycięstwo piłkarze z AZ odniesli ba prawie dwa miesiące temu bo 10.12 2011 pokonali u siebie De Graafschap 4:0 , od tego momentu w 3 ostatnich spotkaniach zanotowali 2 porażki i jeden remis . Mój typ na dzis to że obydwie drużyny strzelą gola wydaje mi się bardzo prawdopodobny . Popatrzmy na gospodarzy zajmują 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 22 pkt i na dzis jest to miejsce bezpieczne dające 8 punktową przewagę nad grupą spadkową . Gra ADO na swoim terenie może nie jest jakas rewelacyjna ale na 9 spotkań przegrali zaledwie 2 ich bilans to 4-3-2 i 13:9 w bramkach w 5 ostatnich spotkaniach na swoim terenie odniesli 3 zwycięstwa i dwa razy zremisowali i co dla mnie ważne w każdym z tych spotkań zdobyli przynajmniej 1 gola . No a teraz AZ - chłopaki znają już wyniki z meczów sobotnio-niedzielnych i przy wpadce zespołu PSV który zaledwie zremisował swoje spotkanie wyjazdowe z Heracles 1:1 mają dzis szanse aby zrównać się z nimi punktami i przewodzić w lidze no ale aby tak było muszą dzisiejsze spotkanie wygrać . Drużyna gosci w tym sezonie z całej czołówki jeżeli chodzi o bramki zdobyte wygląda najgorzej bo na 19 spotkań ma bilans bramkowy 37:18 a np. PSV 53:22 , Twente 52:19 ......... AZ to dobiero 6 siła ofensywna w lidze . Gdy zajrzymy na ostatnie 10 spotkań to wygląda to bardzo słabo 14:10 a w statystyce meczów wyjazdowych to tragedia 10spotkań i 4-2-4 i ujemny bilans bramkowy 13:15 . Tak więc liczę dzis że własnie obie 11 zdobędą dzis bramkę może i ten mecz AZ wygra ale liczę że gola też może stracić . No ale jak to wszystko będzie wyglądało zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
Zambia - Ghana
Typ: Zambia
Kurs: 4,3
bet-at-home
W tegorocznym turnieju Pucharu Narodów Afryki zostały jeszcze cztery mecze. Dzisiaj o siedemnastej pierwszy z nich. W półfinale zmierzą się reprezentanci Ghany i Zambii. Ja wbrew bukmacherom stawiam dzisiaj na Zambijczyków. Zrobili oni na mnie większe wrażenie niż gracze z pod znaku &quot;Czarnej Gwiazdy&quot;. W ćwierćfinale bez żadnego problemu rozprawili się z Sudanem pokonując ich trzy do zera. Pierwszą bramkę strzelili już w piętnastej minucie za sprawą Stophira Sunzu i po tej bramce nie zachowali się jak większość drużyn z czarnego lądu i dalej nie odpuszczali. W drugiej odsłonie bramki dołożyli Christopher Katongo i James Chamanga. W rywalizacji grupowej też grali dobrze. Pokonali przecież Senegal zaliczany do faworytów turnieju i współgospodarzy z Gwinei Równikowej. Ghana z kolei w swoim ćwierćfinałowym pojedynku męczyła się straszliwie z Tunezją. Po strzeleniu bramki przez Johna Mensaha spoczęła na laurach i Tunezyjczycy wyrównali. Ghanijczycy nieudolnie próbowali strzelić zwycięskiego gola ale nie udało im się tego osiągnąć w dziewięćdziesięciu minutach gry. Dopiero w dogrywce Andre Ayew dał im zwycięstwo. I to że Ghanijczycy grali sto dwadzieścia minut meczu też jest dodatkowym atutem Zambii. Dla mnie Zambia bardziej zasługuje na ten finał niż Ghana i na nich stawiam. Czarne Gwiazdy w grupie wymęczyli zwycięstwo ze słabą Botswaną i nie potrafili wygrać z Gwineą która grała
✅330w osłabieniu przez ponad dwadzieścia minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 2

unitedfan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar CEV
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Fenerbahce Stambuł
Typ: under 161,5 punktu
Kurs: 2,95
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kolega gystlik zrobił temu meczowi taką analizę, że chociażbym cokolwiek napisał to i tak zapachnie to grubą amatorszczyzną. Powiem tak: oglądałem to ostatnie spotkanie obydwu zespołów i przegrana Resovii była brzydko ujmując frajerska. Dziś nie widzę innej opcji niż łatwe, trzy setowe zwycięstwo naszych. Niestety ciężko szukać jakiej ciekawszej oferty na to spotkanie gdyż wystawiona oferta głównie skupia się tylko do zwycięzcy meczu. Z pomocą przychodzi jednak Bwin i oferuje ciekawy zakład poniżej 161,5 punka w meczu po solidnym kursie 2,95. Warunek trafienia to trzysetowe zwycięstwo Rzeszowian, ewentualnie 3:1, ale wówczas któryś z setów musi zakończyć się wysokim pogromem. Reasumując gra naprawdę warta świeczki!
⛔100
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Spotkanie: Ado Den Haag - AZ Alkmaar
Typ:AZ strzeli +2.5 gola
Kurs:3.10
Bukmacher:Gamebookers
Data:08.02.2012
Godzina Rozoczęcia:19:00
Analiza:
Zaległe spotkanie ligi holenderskiej Eredivisie pomiędzy 14 Ado Den Haag a trzecim w tabeli Alkmarem.Z racji zajmowanych pozycji to goście są faworytem tego meczu, i powinni ten mecz wygrać, a to dlatego że w ekipie gospodarzy brakuje dwóch podstawowych obrońców: Kum 17/0, Leeuwin 11/0, także braknie napastnika Duinen 13/3 a okienku transferowym odszedł inny napastnik W,Werhoek 14/2.Dodatkowo do składu Alkmaar wraca najskuteczniejszy strzelec drużyny Elm 18/9, nie znalazłem żadnych informacji na temat osłabień w zespole gości, wygląda na to że przyjechali aby zdobyć komplet punktów, i przy osłabieniach w obronie gospodarzy powinni też strzelić kilka goli, a o to nie powinno być zbyt trudno bo gospodarze grają ostatnio bardzo źle tracąc od 2 do 4 goli: 0:4 z Ajaxem, 2:2 z Waregem(belgia, niska pozycja w tabeli), 1:2 z HSV Hamburg, i dwa ligowe spotkania po przerwie: 3:3 z Rodą u siebie i 0:2 z NEC(12 miejsce, przed meczem z NEC byli za nimi na 14 miejscu).
Zaś jeśli chodzi o zespół gości to wyglądało to tak: 5:1 z Baku, 3:2 z Ajaxem na wyjeździe w Pucharze, 1:1 z Ajaxem w lidze, 0:2 z Rodą, 2:1 w pucharze z GVV.
Podsumowując, braki u gospodarzy + słaba forma, powrót najlepszego strzelca zespołu, szansa na przegonienie Twente w tabeli i zrównanie sie punktami z PSV.
✅210
 
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Zambia - Ghana
Typ: Andre Ayew strzeli gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy półfinał Pucharu Narodów Afryki, w którym zmierzą się Zambia i Ghana. Mój typ: Andre Ayew strzeli gola. Ayew wraz Johnem Mensah to najlepsi strzelcy zespołu w pucharze. Ponadto, Ayew regularnie występuje w tym turnieju, co zwiększa jego szanse na zdobycie bramki. O talencie tego 23letniego obunożnego napastnika świadczy fakt, iż zdobył on w zeszłym sezonie 11 bramek grając w zespole wicemistrza Francji. W sezonie obecnym nieco zawodzi mając na koncie 6 bramek, jednak trzeba zwrócić uwagę iż zawodnik stracił parę meczy, co spowodowane zostało wyjazdem na PNA, oraz tym iż cały zespół nie gra tak, jak należy oczekiwać od OM. Ponadto, Ayew w 3 meczach, w których wystąpił w obecnej edycji LM strzelił 3 bramki. Moim zdaniem Andre Ayew strzeli bramkę w dzisiejszym meczu. Za zawodnikiem przemawia jego dobra gra w lidze w obecnym(jak na poziom, który reprezentuje cała OM) i zeszłym sezonie jako jeden z najmłodszych zawodników zespołu oraz fakt, iż od trenera Ghany dostaje szansę na regularne występy i w pełni je wykorzystuje dając Ghanie zwycięską bramkę w Ćwierćfinale oraz strzelając gola na 2:0 w drugim meczu grupowym z innym półfinalistą, zespołem Mali.
⛔100
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja, Premier League
Spotkanie: Heart of Midlothian - Celtic Glasgow
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: BAH
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 dojdzie do spotkania pomiędzy Hearts of Midlothian a Celticiem Galsgow. Gospodarze tego meczu zajmują w tabeli miejsce 4, a goście z Glasgow są liderem najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Szkocji.
Mnie w analizie interesują jedynie zdobywane gole przez obydwie drużyny. Jeżeli chodzi o strzelanie over 2,5 gola, to lepiej prezentuje się Celtic.
Na 24 spotkania rozegrane do tej pory, Hearts over 2,5 gola zaliczyło 6 razy, a under padł aż 18 razy. Celtic w tej statystyce jak wspomniałem jest drużyną lepszą. Under 2,5 gola padł 11 razy a over 2,5 13 razy.
Historia spotkań również dla Celticu. Na 17 spotkań w historii pojedynków tych drużyn, az 13 razy wynik był over 2,5 gola.
Pozdrawiam
✅85
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroleague
Spotkanie: Anadolu Efes - Olympiakos
Typ: Olympiakos -2 (dodatkowy handicap)
Kurs: 3.3
Bukmacher: Bet365
Witam, dziś o godzinie 18:30 rozegrana zostanie pierwsza część 4 kolejki top16 Euroleague&#39;i. Moja uwage zwrócił przede wszystkim mecz Olympiakosu z Efesem. Gracze Olympiakosu plasują sie obecnie na 2 miejscu w bardzo wyrównanej grupie E i jest to mecz, który może zadecydować o awansie wiec nie ma tu mowy o odpuszczaniu, i choc Efes wydaje sie posiadać wieksze indywidualności to Olympiacos moim zdaniem prezentuje bardziej wyrównana a co za tym idzie i silniejsza 12 graczy. Pierwszy mecz tych drużyn który odbył się w poprzedniej kolejce wyraźnie wygrali gracze z pireusu 83-65 i mysłę, że dzisiejszy mecz również zakończy sie zwycięstwem gości. W spotkaniu licze przedewszystkim na duet Spanulis - Antis, który wydaje sie grać na coraz wyższym poziomie z meczu na mecz co powinno ostatecznie przechylic szale zwycięstwa na korzyść drużyny z Pireusu.
0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom