>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.03.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psm 921

psm

Użytkownik
VS

8.03 21:05
1/8 Ligi Europejskiej (I mecz)
Valencia CF - PSV Eindhoven
typ 1(-1)
kurs 2,60
Expekt

To spotkanie upatrzylem sobie zaraz po tym jak Valencia wygrala ze Stoke.Typowalem nawet tu na forum pierwsze spotkanie w Anglii.Wtedy pilkarze z Valencii wygrali,a bylo to moim zdaniem ciezsze zadanie niz zwyciezyc na wlasnym stadionie PSV.Holendrzy przyjada z rysa na honorze jaka byla porazka z Twente 6-2.Valencia po 2 porazkach w lidze z Barca i Sevilla,wygrala wreszcie ku uciesze kibicow na wyjezdzie z Granada 0-1.Nietoperze podobnie jak i PSV zajmuja w swojej lidze 3 lokate,z tym ze goscie z szansami na mistrzostwo,jako ze maja punkt straty do lidera AZ.Po za wspomniana porazka z Twente,pilkarze z Eindhoven 2 tygodnie temu przegrali wyjazdowy mecz w Groningen 2-0,zas tydzien temu wymeczyli 3-2 z Feyenordem. Pilkarsko dla mnie lepsi zdecydowanie Hiszpanie,do formy najwyrazniej powrocil napastnik Soldado,ktory strzelil bodajze 2 gole w reprezentacji Hiszpanii.Piatti i Jonas to takze ogromna sila ofensywna.Zdarza mi sie ogladac holenderska lige w miare czesto i powiem ze jest to roznica klas.Do tego dochodzi przewaga wlasnego boiska i styl gry zespolow z kraju tulipanow.PSV traci na wyjazdach sr 1,5 bramki na mecz,co jak na druzyne walczaca o mistrzostwo jest slabym wynikiem.Ok 60% ich wyjazdowych spotkan konczy sie 3 bramkowym wynikiem.Mysle ze Hiszpanie lubiacy zagrac szybki,otwarty i ofensywny futbol,beda chcieli zalatwic sprawe w pierwszym meczu,a o checi awansu otwarcie mowia pilkarze;&quot;Mam chęć i zapał do gry. Liczę na występ przeciwko PSV na Estadio Mestalla. Jestem podekscytowany grą w Lidze Europy. Chcemy awansować dalej dla fanów!&quot; - mówił o zbliżającym się pojedynku Dealbert.
No i na koniec jeszcze bezposredni pojedynek z 19.07.2011.Fakt ze spotkanie towarzyskie ale jednak bylo; Valencia-PSV 2-0 stadion w Wolfsburgu.

✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Dyscyplina: Piłka nożna - LE
Metalist Kharkiv - Olympiakos Pireus
Typ:
Metalist Kharkiv strzeli gola w 1 i w 2 połowie
Kurs: 3.70


Olympiakos Pireus pokonał w meczu rewanżowym 1/16 finału Ligi Europejskiej Rubin Kazań 1:0 i zapewnił sobie awans do kolejnej fazy tych rozgrywek. Bohaterem znów był Roy Carroll. Dość nieźle idzie w tej edycji Ligi Europejskiej piłkarzom z Grecji. Radość w szeregach Olympiakosu trwa nadal bowiem spełniły się oczekiwania sympatyków &quot;czerwono-białych&quot;. Po zwycięstwie na Krecie Olympiakos wskoczył &quot;na chwilę&quot; na pierwszą pozycję w tabeli. Jednak po tym spotkaniu miał się odbyć hit kolejki czyli jeden z greckich klasyków Panathinaikos - PAOK. &quot;Koniczynki&quot; nie wykorzystały atutu swojego boiska i uległy Saloniczanom 0-2. Rywal wydaje się na pierwszy rzut oka do ogrania. W rzeczywistości jednak może być inaczej. Rywalem Olympiakosu w 1/8 finału będzie ukraiński Metalist Charków. Metalist Kharkiv u siebie jest jak maszyna, której nie można powstrzymać żadną siłą. Bilans 8-2-1 w lidze na własnym stadionie, oraz 3 pozycja w lidze, zobowiązuje do zaprezentowania się na przyzwoitym poziomie. Ukraińska drużyna, jest rewelacją rozgrywek. Generalnie doświadczenie w tych rozgrywkach nie jest po ich stronie, ale chęć pokazania się i zaistnienia wydaje się być w tej chwili priorytetem. 5 ostatnich spotkań w lidze pod rząd wygranych przed Metalist w między czasie wygrana z Salzburgiem. Oni do cholery wpakowali im aż 8 bramek w dwumeczu! Po zwycięstwie 0:4 na wyjeździe, który profesjonalny zespół zagrałby na maksimum swoich możliwości w drugim spotkaniu? Większość wyszłaby rezerwami i zagrali na remis, który wystarcza im do awansu. Ale widać jak bardzo im zależy, jak bardzo chcieli awansować, jak bardzo chcieli wygrać i jak bardzo poświęcili się w tym meczu.. dało to kolejne 4 bramki i awans bez najmniejszego problemu. Argentyńczyk Jonathan Cristaldo, Brazylijczyk Cleiton Xavier, kolejny Argentyńczyk José Sosa, długo by wymieniać, do jakiego wniosku dochodzimy? W ukraińskim zespole jest bardzo dużo graczy z ameryki południowej, dobrze wyszkolonych technicznie, błyskotliwych i prezentujących zupełnie inny niż europejski styl gry. Właśnie dlatego zespoły grające sztywną taktyczną europejską piłkę mają z nimi problemy. Na podwojenie kasy proponuję postawić na Metalist. Jednego można być pewnym stawiając na nich. Zrobią wszystko, aby wygrać a ściany będą im pomagać. Olympiakos nie jest iście wyjazdową drużyną, w Grecji znowu zrobią piekło i powalczą, ale na Ukrainie nie mają czego szukać... ostatnio Metalist przegrał uwaga &gt; 6 listopada 2011 &lt; a Olympiakos dostawał regularnie baty w rozgrywkach Ligi Mistrzów po czym chwytając się brzytwy chcą zwojować LE, nie tym razem..

⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Rosja Super Liga
Spotkanie : Ural Ufa - Lokomotiv Novosybirsk
Typ : Novosybirsk -1,5 seta
Kurs : 2,20
Bukmacher : Bwin
Analiza :
O godzinie 13:00 odbędzie się 2 spotkanie fazy play-off pomiędzy tymi drużynami. W poprzednim górą byli gospodarze - Lokomotiv, wygrywając 3 do 2 po zaciętej walce w tb.

Moim zdaniem po zawodnicy Lokomotivu po prostu nie mieli &quot;dnia&quot;.

Tym razem Ufa zagra w roli gospodarza przez co teoretycznie ma przewagę, ale praktycznie jest to bez znaczenia jeśli chodzi o ligę rosyjską (według mnie oczywiście).
O sile Novosybirska stanowią przede wszystkim skrzydłowi :
Kubańczyk Sanczez, Słowenic Lukas Divis, który w ubiegłym sezonie bronił barw drużyny Jastrzębskiego Węgla, a także kadrowicz Dennis Birjukov zbierający bardzo dobre recenzje po Lidze Światowej &#39;11.
Grę prowadzi nie kto inny jak Alexander Butko - świetny rozgrywający, który w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa Rosjan w finale LŚ z Brazylią.
Jeśli dołożymy do tego Millara i młodziutkiego Anoykina na środku, aż trudno uwierzyć, że mogli przegrać złotego seta z Izmirem o wejście do F4 LM.

W drużynie Ufy nie brakuje starych wyjadaczy takich jak Lloy Ball czy Aleksiej Kazakow. Nie brakuje też młodych wilczków, głodnych gry, ale póki co o siatkówce nie mających zbyt dużego pojęcia i co ważne nieogranych.
Po odejściu Stanleya siła ataku spadła i po części dlatego typuje właśnie w ten sposób.

Drużyny w ciągu ostatnich 3 sezonów grały ze sobą 7 razy z czego tylko raz górą była drużyna jutrzejszych gospodarzy.
Po wymęczonym zwycięstwie 3:2 ambicje Lokomotivu zostały podrażnione, frustracja rośnie, a stawka jest wysoka.
Jeśli zagrają tak jak w dwumeczu z Haching czy też w wygranym bez straty seta spotkaniu z Arkassporem w LM nie powinno być problemów z wygraną w 3 lub 4 setach.

Jutro około godziny 15:00 powinno być po wszystkim

✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa do Brasil
Spotkanie: Independiente PA-Sao Paulo FC
Typ: Sao Paulo(-2 EH)
Kurs: 2,80
Buk: Sportingbet
Analiza:

Kurs może nie zachwyca ale czego się tu spodziewać, gdy spotyka się obecnie jedna z najgorszych ekip ze stanu Para, który co by nie mówić jest jednym z najsłabszych piłkarsko stanów w Brazylii i właśnie Sao Paulo, które ma na chwilę obecną ma chyba jeden z najlepszych składów w całym kraju i na kontynencie. Sampa dzisiaj z Lucasem, Fernandinho czy Luisem Fabiano, a poza nimi grają również wszyscy podstawowi gracze więc ja nie widzę powodów, dlaczego SPFC mieliby grać rewanż. Dlatego uważam, że warto pograć na ich zwycięstwo dwubramkowe już w pierwszym meczu. Jak już pisałem kursy nie zachwycają ale jeśli chcecie zobaczyć jakie warunki mają gracze Independiente to poniżej wklejam link, do &quot;infrastruktury&quot; ich stadionu oraz materiału o jednym z ich napastników:

Warunki do życia jednego z graczy
Infrastruktura Independiente


Do tego jeszcze dodam, że ewentualny rewanż dla Independiente mógłby się zakończyć katastrofą, bo dla tak małego klubiku podróż do Sao Paulo i z powrotem(2700 km w jedną stronę) to byłaby po prostu finansowa ruina więc mogły pójść jakieś odgórne decyzje, żeby nie grać zbyt dobrze...

Independiente: Dida; Preto Barcarena, Adison e Alexandre Recife; Lima, Silva, Fidélis, Gian e Rafael Vieira; Thiago Floriano e Ró

Sao Paulo: Denis; Piris, Paulo Miranda, Rhodolfo e Cortez; Denilson, Casemiro, Cícero e Lucas; Fernandinho e Luis Fabiano

⛔100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Indian Wells
Spotkanie: Kristina Barrois - Sania Mirza
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 2,75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Barrois w tym turnieju może się okazać czarnym koniem (bez beki), jest w niesamowitej formie serwisowej. Nie ma mam tu na myśli może zwycięstwa, ale ćwierćfinał osiągalny (wtedy na drodze stanie Azarenka). Jest już wiekowa, ale to solidna tenisistka, niestety bez większych sukcesów w swojej karierze, z pewnością zmarnowany talent, miewa przebłyski, ale nie potrafi grać przez powiedzmy parę miesięcy na wysokim poziomie. Miejmy nadzieję, że teraz trafiliśmy na dobry moment. Jak słyszę Mirza, to nasuwa mi się jak kiedyś odjechała rowerem (0-6 0-6) w spotkaniu z Flavią Pennettą podczas US Open 2009 (co prawda wtedy w życiowej dyspozycji, był to chyba jej najlepszy rok w karierze, ale żeby głupiego gema nie ugrać, to trzeba się postarać, a właściwie nie postarać) i nie śmiałym na nią zagrać za żadne pieniądze. Patrzę na jej ostatnie poczynania i tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu. O Niemce pisałem już wyżej przy okazji analizy spotkania z Razzano (klik), więc nie będę się powtarzał. Dla mnie easy win Kristina. Na czyste zwycięstwo można było złapać blisko 1,8 kurs popołudniu, teraz lepiej próbować 2:0 choć naturalnie mniej pewne, bo Niemka seta może stracić, straciła go z Rezai w tb, bo nie wykorzystała paru bp (sama nie dała żadnych; w ogóle utrzymanie 12 gemów pod rząd przez serwujące to rarytas w damskim tenisie, nadal podziwiam), tutaj też przy słabych wiatrach może się pojawić &quot;trzynasty set&quot;, jednak wątpię. Rzadko kibicuję Niemcom, tutaj po prostu nie widzę innej opcji.


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Spotkanie:
Twente - Schalke 04
Typ:
Twente
Kurs: 2.10
Bukmacher:
bwin

Analiza:
W dzisiejszym dniu dojdzie do ciekawego spotkania w Enschede, miejscowe Twente będzie podejmować Schalke 04. Holendrzy to solidna ekipa posiadająca w składzie młodych i ambitnych chłopaków. W lidze zajmują 2 miejsce ze stratą 1 punktu do lidera. W ostatnich 5 meczach odnieśli 4 zwycięstwa i 1 porażkę. Szczególnie ostatnie zwycięstwo przekonuje z PSV na wyjeździe 6-2. W poprzedniej rundzie Twente wyeliminowało Steaue Bukareszt wygrywając oba mecze po 1-0. Schalke w lidze zajmuje 4 miejsce z 11 punktami straty do lidera. Na mistrzostwo Niemiec nie ma szans, jedynie walka o Ligę Mistrzów. W ostatnich 5 meczach 1 zwycięstwo, remis i 3 porażki. W poprzedniej rundzie zespół niemiecki wyeliminował czeski Pilzen, ale niespodziewanie po dogrywce wygrywając 3-1, oba mecze kończyły się wynikiem 1-1. Złą informacją dla fanów Schalke 04 jest brak czołowego strzelca zespołu - Klaasa-Jana Huntelaara, który ciągle musi pauzować z powodu kontuzji. Nie zagrają również Metzelder (problem z pachwiną), Howedes (kontuzja uda), Jefferson Farfan (zawieszony za kartki). Do kadry nie mógł zostać powołany również Teemu Pukki, który w ostatnim meczu z Freiburgiem zdobył honorową bramkę. Wszystko ze względu na to, że Fin reprezentował już barwy HJK Helsinki w tym sezonie, a w myśl przepisów UEFA w jednym sezonie piłkarz może grać w europejskich pucharach tylko w jednym klubie. Stawiam tu na pewne zwycięstwo Twente. Zespół holenderski to bardzo dobra ekipa, która na własnym terenie jest nie do zatrzymania. Świadczy o tym to, że na 4 mecze w europejskich pucharach Twente wygrało wszystkie 4 spotkania. Schalke jest osłabione i wydaje mi się, że jutro odniesie porażkę.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Paris-Nice
Spotkanie: Levi Leipheimer - Bradley Wiggins
Typ: Bradley Wiggins
Kurs: 2,33
Bukmacher: Pinnacle

Trochę takie 50/50 to decyduję się na Wigginsa bo lepszy kurs. Ale Wiggo jest liderem Paris-Nice i wydaje mi się że nie odda już koszulki lidera do końca wyścigu. W dzisiejszym etapie można było zauważyć jak mocna jest drużyna Brytyjczyka czyli Team Sky. Raczej będą kontrolowali wyścig i nie pozwolą na ucieczkę zawodnikom zagrażającym pozycji Wigginsa. Na niedawnym wyścigu w Portugalii Volta ao Algarve spisywał się bardzo dobrze, głównie pomagał koledze z zespołu Porte który wygrał tamten tour a sam zajął 3 miejsce, teraz sytuacja jest odwrotna Porte jak i cały zespół jedzie na Wiggo i chyba nie ma innej możliwości niż wygrana w tym tourze. Leipheimera na 100% nie puszczą w żadną szarżę, jeśli spróbuje zaatakować to jest tylu zawodników do kasowania ucieczki, że Amerykanin nie ma szans się urwać. Wiggins trzyma się wysoko w każdym etapie by w razie jakiś upadków nigdzie nie utknąć. Levi jest liderem Omegi-Pharma na ten wyścig ale ma też w drużynie Chavanela a także De Weerta którzy w górach czują się nieźle i być może oni jutro spróbują ataków.

Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo :!:

✅133
 
hightower94 0

hightower94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska 1/8
Spotkanie: Atletico Madryt vs Besiktas Stambuł
Typ: 2 handicap 0-1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Biedna ta dzisiejsza oferta pod kątem piłkarskim. Trzeba będzie wybrać niestety coś z LE. A wybieram mecz Atletico z Besiktasem i bardzo kuszący kurs na powyższy typ. W poprzedniej rundzie gospodarze wyeliminowali Lazio wygrywając 1-0 u siebie a na wyjeździe pokonując Rzymian 3-1. Besiktas poradził sobie za to z Bragą. Jeden mecz jednak przegrał. W rodzimej lidze Atletico nie powala. Dopiero 9 miejsce w tabeli z bilansem 8-9-8. Do tego na ostatnie 5 meczów 4 to wyniki remisowe. I właśnie to najbardziej skłania mnie do tego typu. Besiktas w tabeli 4 z bilansem 14-7-8 jednak w ostatnich meczach 1-1-3 ale grali z potentatami ligi. Dziwią mnie więc tak wysokie kursy na Besiktas. Liczę na remis i pokrycie handi przez Turków.

⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
LIGA EUROPEJSKA ⚽

Spotkanie: Sporting - Manchester City
Typ: Manchester City wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: Gamebookers

Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się bliżej spotkaniu pomiędzy Sportingiem Lizbona a Manchesterem City. Drużyna City odpadła niespodziewanie już po fazie grupowej z Ligi Mistrzów i wydawało mi się, że Ligę Europejską potraktuje jako formę kary i nie będzie jej zależeć na wygraniu tych rozgrywek. Nic bardziej mylnego. W poprzedniej rundzie City odprawiło mistrza Portugalii FC Porto wygrywając aż 6:1 w dwumeczu. Co do Sportingu, to oglądałem ten zespół w dwóch starciach z Warszawską Legią i szczerze powiedziawszy przy odrobinie więcej szczęścia to Legia mogła awansować, bo zespół z Lizbony nie prezentował nic nadzwyczajnego. W weekendowym meczu ligowym z Boltonem, Mancini dał odpocząć swoim asom, Silvie i Aguero, tak więc dzisiaj chyba zobaczymy ich od pierwszej minuty, tak więc o odpuszczaniu mowy być nie może. Jeżeli Manchester City będzie bardziej skuteczny niż to miało miejsce w sobotę w meczu z Boltonem, to jestem spokojny o powodzenie mojego typu. Według mnie 1-2 lub 1-3 w Lizbonie i 3-0 w Manchesterze.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Sporting Lizbona - Manchester City
Typ: Manchester City -1.5 HA
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po tym jak Manchester City wyeliminował obrońcę tytułu FC Porto w 1/8 przyjdzie im się zmierzyć z inną portugalską ekipą Sportingiem Lizbona. Trzeba jednak napisać, że Sporting jest i słabszy i w gorszej formie niż poprzedni rywal The Citizens, a przecież Porto przegrało dwukrotnie z ekipą Roberto Manciniego 2-1 i 4-0.
Myślę, że i ze Sportingiem City nie powinno mieć większych problemów a awans mogą sobie zapewnić już dzisiaj na Estádio José Alvalade stąd też mój typ na zwycięstwo Manchesteru z handicapem azjatyckim -1.5.
Sporting Lizbona mogliśmy oglądać w 1/16 z Legią Warszawa i według wielu obserwatorów tak słabego rywala na tym etapie rozgrywek ciężko będzie trafić w najbliższych latach. Widać, że Ricardo Sa Pinto próbuje odbudowywać tą drużynę ale w starciu z City wydają się skazani na porażkę.
Ponadto w 20 osobowej kadrze na to spotkanie w ekipie Sportingu brakuje takich zawodników jak Oguchi Onyewu, Fabián Rinaudo, André Martins, Jeffrén czy Santiago Arias. City natomiast do tego spotkania przystępuje bez większych osłabień jedynie Pablo Zabaleta i Micaha Richards nie będą wstanie pomóc swoim kolegom w dzisiejszym meczu.
Na koniec warto może zobaczyć jak ostatnio obie ekipy radziły sobie w swoich ligach. I tak City pewnie wygrało 3-0 z Blackburn oraz 2-0 z Boltonem natomiast Sporting Lizbona wygrało z Rio Ave 1-0 oraz przegrało 0-1 z V. Setubal.

⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Liga Europejska
08.03.2012 19:00
Sporting - Manchester City
typ: Manchester -2,5
kurs: 6.25
buk: bet365

Rozpoczynają się mecze 1/8 Ligi Europejskiej. W jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań Sporting Lizbona na własnym stadionie podejmować będzie Manchester City.
Piłkarze z Anglii są zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Grają w tym sezonie świetną piłkę, prowadzą w Premier League z 2 punktami przewagi nad United. Nie ukrywają jednak, że zwycięstwo w Lidze Europy jest dla nich bardzo ważne. Co do Sportingu to oni w tym sezonie spisują się po prostu słabo. W lidze zajmują dopiero 4 miejsce, a w ostatnim spotkaniu przegrali ze słabym Setubal 1:0. w ogóle ich gra wygląda bardzo słabo. Widzieliśmy w meczach z Legią, że nie jest to zespół w najwyższej swojej formie, a Warszawiacy podejmowali z nimi walkę jak równy z równym, strzelając im w meczu 2 bramki. City w poprzedniej rundzie odprawili z kwitkiem inni portugalski zespół Porto pokonując ich odpowiednio 1:0 i 4:0. Dzisiaj największym zmartwieniem Roberto Manciniego będzie brak Yaya Toure. Nie zagrają także Micah Richards i Pablo Zabaleta. w drużynie Sportingu zabraknie najskuteczniejszego Ricky’ego van Wolfswinkela. Nie zagrają także Elias, Fito Rinaudo oraz Alberto Rodriguez czyli też ważne ogniwa zespołu. Myślę, że Manchester City będzie chciał losy dwumeczu rozstrzygnąć już tutaj, aby w meczu rewanżowym dać odpocząć najlepszym zawodnikom. Stawiam tutaj na 3:0 dla gości.

⛔100
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Piłka nożna Liga Europejska
08.03.2012 21.05
Standard de Liege - Hannover
typ: X
kurs: 3.30
buk: Unibet

Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz 1/8 Ligi Europejskiej. Według mnie i bukmacherów zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest drużyna z Niemiec. Standard w pojedynkach z Wisła nie był wcale drużyną lepszą. W lidze też im ostatnio za dobrze się nie wiedzie , ostanie 6 meczy to bilans 2-1-3. Natomiast Hannover w ostatnich 6 meczach ligowych ma bilans 3-2-1. Hannover jak widać ma duże lepszy bilans, grając w silniejszej lidze jaką jest Bundesliga. Drugim czynnikiem co spowodowało, że daje remis w tym meczu jest bilans wyjazdowy Hannoveru (2-5-5). Moim zdaniem grająca tak drużyna z Belgii dzisiaj na pewno nie wygra tego meczu i bardzo prawdopodobny tutaj jest remis. Jeśli miałbym typować dokładny wynik tego meczu to dałbym 0:0 lub 1:1. Powodzenia
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4

✅230
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur - SLeague
Spotkanie:Hougang - Ballestier
Typ:Ballestier
Kurs:4.0
Bukmacher:Betfair
Data:08.03.2012
Godzina Rozoczęcia:12:45

Analiza:

4 kolejka singapurskiej ekstraklasy SLeague pomiędzy 2 ekipą w tabeli Hougang a 5 drużyną Ballestier.Obie drużyny bez porażki w tym sezonie, aczkolwiek rywale z jakimi się mierzyli gospodarze do najlepszych nie należą:
U siebie Tanjong(11 miejsce) 1:1
U siebie Geylang(12 miejsce) 2:0
i wyjazd z Lions(13 miejsce ostatnie) 3:0
Drużynę przed sezonem opuścili:
podstawowy bramkarz Salim 26/0
obrońca Alias 11/0
obrońca Kobayashi 22/0
obrońca Yunus 14/0
obrońca Suffian 27/2
obrońca Elias 26/1
obrońca Chang 18/0
Pomocnik Delgado 31/7
pomocnik Ali 31/8
pomocnik Abdullah 12/0
pomocnik Ong 16/0
napastnik Gama 13/8
napastnik Vitor 29/7
Za nich przyszli:
Pomocnik Jasni z Ballestier 21/0
Napastnik Osman z Ballestier 27/0
Obrońca Zais z Geylang 16/0
Obrońca Jumat z Geylang 4/0
Bramkarz Fa z Tanyong 7/0
Dziś nie wystąpią:
Diallo Napastnik 19/4
POmocnik Sulaiman 18/1
Szczególna uwagę trzeba skupić tylko na Pomocniku WEBB, 3 bramki strzelone już w tym sezonie na 6 całego zespołu.Jak widać zmiany w składzie były bardzo duże, wystarczyło to na najsłabsze drużyny w lidze.Jednak dziś znacznie lepsza drużyna przyjedzie do Hougang bo ekipa z Ballestier wygrała już w tym seoznie z mistrzem Tampines i zremisowała na wyjeździe z wicemistrzem Home, do tego zremisowała u siebie z Gombak tracąc bramke w końcówce spotkania.
Bardzo dobrze funkcjonuje w tej ekipie Obrona, 1 stracona bramka w trzech meczach, do tego do obrony pozyskano jeszcze:
Hatta 27/0 z Gombak
Subara 15/1 z Armed
Thaha brak info
Shah 32/3 z Gombak
odeszli:
Hadee 25/0
Lim 21/1
do pomocy przyszli:
Jamil 14/0
Ismali 25/5
Mushadad brak info
Park 30/5
napastnik Jang 32/10
napastnik Hassim 29/1
odeszli:
P Zainol 29/1
P Rahman 21/0
P Dolah 31/0
P Karuppayah 26/2
P SATHIARAJ 28/0
P Jasni 21/0
Napastnik Osman 27/0 no proszę Cię !!!

Czyli podsumowując pozbyto się słabych graczy a pozyskano dużo lepszych.
Przewidywania fachowców z ESPN to jednobramkowe zwycięstwo gości, a po takim kursie głupio by było nie zagrać.
Statystyka meczowa między tymi zespołami jest na korzyść gości , bo wygrali oni tutaj 5 razy, 3 razy padł remis i 3 razy wygrali gospodarze.
Nie mają dużo do poprawy, jedyne co się rzuca że mają duży procent posiadanie piłki i muszą się jeszcze tego nauczyć wykorzystywać, oby dzisiaj, niewiem ale pisałem tą analizę jakieś dwie godziny, o 8 rano kursy były na gości w granicach 4.0, potem koło 9 spadły do 3.4-3.5, teraz są na poziomie 3.75-4.

✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
freq 2

freq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska,
Spotkanie: Fc Twente Enschede vs. FC Schalke 04
Typ: Fc Twente strzeli gola w 1 i 2 połowie
Kurs: 3.30
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj Fc Twente podejmie na własnym stadionie Fc Schalke 04. Twente jest w wysokiej formie i świetnie prezentuje się w lidze pod względem strzelania bramek, pokazali to wygrywajac z PSV Eindhoven 2:6. Natomiast Schalke nie notuje ostatnio wysokiej formy przegrywając z Freiburgiem 2:1 oraz z Bayernem Monachium 2:0. Typ warty uwagi.
Kiepska analiza
 
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Spotkanie:
Manchester United - Athletic Bilbao
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam wszystkich. Po przerwie spowodowanej bardzo złym stanem zdrowia, wracam do typowania na FB ???? Dzisiaj proponuje mecz na Old Trafford, wydaje mi się że zwycięstwo Czerwonych Diabłów jest dość pewne.
Gdy okazało się że Man Utd. będzie zesłany w tym roku do Ligi Europejskiej, zastanawiałem się jakie będzie ich podejście do tych rozgrywek. Czy je oleją, i skupią się na lidze, czy może jednak spróbują zdobyć to trofeum. Dwumecz z Ajaxem dał odpowiedź - drużyna Sir Alexa Fergusona jest żywo zainteresowana Ligą Europejską. Przeciwko Ajaxowi wybiegł możliwie najsilniejszy skład, i prawdopodobnie tak też będzie dzisiaj. Atak Rooney - Hernandez i skrzydłowi A.Young - Nani, oto główna siła Czerwonych Diabłów. Tym mają zamiar straszyć basków. Nie trzeba chyba się zbytnio rozwodzić nad tym, że to Anglicy dysponują mocniejszych piłkarsko składem, i mają świetnego fachowca na ławce (chociaż Marcelo Bielsa to też nie byle kto!). Ale kluczowa dla mnie jest tutaj kwestia motywacji. United będą zdeterminowani żeby wygrać na Old Trafford. W Kraju Basków gra się trudno każdemu, i każdy wynik będzie tam możliwy. Pamiętajcie, że to nadal Manchester United. Kiedy jest zdeterminowany, to potrafi pokonać każdego, zwłaszcza na swoim stadionie. Moim zdaniem wcale nie są gorsi niż te &quot;fspaniałe&quot; Barcelonki i Reale.
Drużynie Bilbao też nie można wiele odmówić, ale to mimo wszystko półka niżej. Jeszcze pamiętając o ultraofensywnych poglądach Bielsy, co przełożyło się na nienajlepszą grę w obronie, to sądze że dzisiaj Manchester wygra. Po głowie chodzi mi wynik w okolicach 2:1/3:1, co także daje szanse Bilbao awansu. Jeśli United dzisiaj zremisuje, to zdecydowanym faworytem do ćwierćfinału będzie Bilbao. SAF zna wage tego spotkania, i go nie może zlekceważyć. Stawiam na United.

⛔100
 
J 9

jarkovanbasten

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Valencia - PSV
Typ: PSV pow.0,5 gola
Kurs:
1,5
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Cóż mam napisać tu jako analizę?
Może tak:W tym sezonie w lidze europejskiej Valencia rozegrała 2 mecze ze średnim Stoke i oba wygrała po 1-0, więc tak naprawdę niewiele wiadomo o jej sile z mocniejszymi rywalami.
PSV zaś rozegrał 8 spotkań z czego wygrał 7, jeden raz remisował ale ani razu nie odniósł porażki.Strzelił łącznie 19 bramek, więc średnia wychodzi ponad 2 na spotkanie.
Może i Valencia wygra to spotkanie ale na pewno nie do zera.
Kiepska analiza.
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: AZ Alkmaar - Udinese Calcio
Typ: Polowa/koniec spotkania X/X
Kurs: 5.00
Bukmacher: bwin
Analiza:

Spotkanie dwoch druzyn, walczacych w rodzimych ligach o mistrzostwo (w przypadku Alkmaar) oraz Lige Mistrzow (Udinese).
Alkmaar w 6 meczach grupowych Ligii Europejskiej, zremisowal az w pieciu spotkaniach! Watpliwe, czy traktuja ten turniej powaznie! Dwumecz z Anderlechtem co prawda wygrany, aczkolwiek bez polotu. Kto ogladal wie, ze byly to mecze na bardzo kiepskim poziomie.
Z drugiej strony Udinese.
Faza grupowa: 6 meczy - 3 remisy. W takim meczu zastosuja wloskie catenaccio. Remis ich w pelni zadowoli, gdyz rewanz graja u siebie.
Licze na malo widowiskowy mecz w ktorym jedna oraz druga polowa zakonczy sie remisem.

⛔100
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Sporting Lizbona - Manchester City
Typ: City strzeli w obu połowach
Kurs: 2.95
Buk: Sportingbet​

Analiza:

Już dzisiaj rozpocznie się 1/8 Ligi Europejskiej, w której pozostały nam: 2 drużyny z Anglii(Man City, Man Utd), 1 z Belgii(Standard Liege) 1 z Turcji(Besiktas), 1 z Ukrainy(Metalist Charków), 1 z Grecji(Olympiakos Pireus), 1 z Portugalii(Sporting Lizbona), 3 z Holandii(Twente,PSV,Alkmaar), 2 z Niemiec(Hannover,Schalke), 3 z Hiszpanii(Atletico Madryt,Valencia,Athletic Bilbao), 1 z Włoch(Udinese) . Co pokazuje zróżnicowanie na tym etapie. Górą spośród przedstawicieli są Hiszpanie oraz Holendrzy, którzy mają jeszcze w grze po 3 swoje drużyny na 16 w stawce. Ja pod lupę wziąłem spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 19:00 na Estadio Jose Alvalade. Na zieloną murawę przy ok. 15 stopniach celsjusza w Lizbonie, wyjdą piłkarze gospodarzy, czyli Sportingu Lizbona wraz z goścmi - piłkarzami Manchesteru City. Portugalczyków miałem okazję oglądać w przypadku dwumeczu z Legią, i muszę powiedzieć że byłem w szoku jakie &quot;zero&quot; grali! W pierwszym meczu Legia po prostu pierwszego gola im podarowała, sama marnując kilka okazji. Drugi gol to był strzał życia można określić dla Sportingu na wyrównanie. Drugie spotkanie prowadzone było także raczej pod dyktando wojskowych, i pechowa porażka 0:1 wyeliminowała Warszawiaków, którzy to dziś powinni mierzyć się z należącą do Etihad drużyną Manchesteru. Bezbarwnie Sporting gra też w lidze, chociaż ostatnio 3 zwycięstwa i 2 porażki, jednak porażka ligowa z soboty na wyjeździe 0:1 z Vitorią Setubal, która jest outsiderem ligi musi boleć. Manchester City może się pochwalić natomiast liderowaniem w Angielskiej Premier League, w której po 27 kolejkach ma 66 punktów i aż 69 goli przy 17 straconych. To daje bardzo dobrą średnią 2.55 gola na mecz zdobytego. Z czego 27 goli zdobyli w 13 wyjazdowych spotkaniach. Myślę że The Citizens nie podejdą do tego spotkania &quot;ot tak&quot; tylko przyjadą do Lizbony uspokoić sytuację przed rewanżem u siebie. Anglicy odwiedzali już ostatnio Portugalię i wygrali z FC Porto 2:1. Ja liczę, że ruszą dziś od pierwszego gwizdka do ataku, a ich siła ofensywna (m.in. Aguero, Silva,Balotelli, czy też Dzeko - który może zagra dziś od pierwszych minut) przyczyni się do zdobyczy bramkowej w obu połowach. Tutaj załączam zdobycze bramkowe poszczególnych zawodników CIty w tym sezonie:



Na mnie robi to wrażenie i zapewne The Citizens dadzą się we znaki słabo i bezbarwnie grającym zawodnikom Sportingu. Sporting natomiast w lidze portugalskiej w tym sezonie stracił 17 goli w 21 spotkaniach, jak wiemy Liga Angielska jest dużo mocniejsza, więc Anglicy nie powinni mieć problemu z forsowaniem obrony Sportingu, która nie radziła sobie zbyt dobrze z Ofensywą Legii. Początek spotkania o 19:00! Pozdrawiam.​

⛔100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
manchester utd- atletico bilbao
typ - x
kurs - 4,1
buk; expekt
analiza;
United wydają się zdecydowanym faworytem tego pojedynku, jednakże zespół z hiszpanii z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Trener basków, Bielsa odmienił drużynę atletico, wymaga od swoich podopiecznych maksimum wysiłku w każdym ze spotkań, poza tym jest on mistrzem taktyki, z pewnością ustawi swój zespół defensywnie remis będzie świetnym rezultatem dla basków. Dla Manchesteru liga Europy jest pucharem pocieszenia do którego brakuje im odpowiedniej motywacji co było widać w rewanżowym meczu z Ajaksem. Uważam, iż żelazna taktyka Bielsy oraz brak odpowiedniej motywacji ze strony Anglików zaowocują korzystnym rezultatem dla Atletico w postaci remisu.

⛔100
 
J 0

jvprs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy
Spotkanie: FC Metalist Kharkiv - Olympiakos
Typ: FC Metalist Kharkiv -1,5
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Za kilka godzin rozpocznie się kolejna runda Ligi Europejskiej, gdzie jednym z ciekawszych zespołów okazuje się być Metalist. Prezentują bardzo ciekawą i solidną piłkę, dlatego też uważam iż powinni poradzić sobie ze średnim Olympiakos&#39;em. Na Ukrainie klęski ponosiły już inne znane firmy między innymi Austria Wiedeń, czy Spartak Moskwa. W ostatnim czasie swoich sił na tym terenie próbowała Polonia Warszawa i także poległa (0-4).
Metalist w 1/16 pewnie pokonał Salzburg, niszcząc ich w dwumeczu 8-1 (0-4, 4-1).
Olympiakos w 1/16 wygrał z Rubinem Kazań, dwa razy po 1-0 (wg mnie Rubin nie pokazał w żadnym z tych spotkań swoich najlepszych umiejętności).
Metalist prezentuje bardzo skuteczny futbol, strzela dużo bramek i nie odpuszcza nawet przy wysokim wyniku. Olympiakos natomiast na wyjazdach mało strzela. Obrona w obu zespołach gra solidnie.
Ofensywna gra Metalista powinna im zapewnić zwycięstwo. Olympiakos pewnie będzie chciał załatwić sprawę awansu na swoim stadionie i dlatego będzie głównie się bronił co może ich zgubić.
Kurs na Metalist -1,5 jest bardzo do wzięcia, patrząc na poczynania obu zespołów. Typuję wynik 2-0.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom