>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.03.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20.00
Spotkanie: Alejandro Falla - Jerzy Janowicz
Typ: Falla
Kurs: 3,83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Kolumbijczyk tak jak przewidwałem gładko poradzil sobie z Debonisem w dwóch setach. Ciężko coś powiedzieć o jego grze, gdyż nie było streamu to tego spotkania ale śledząc livescore można stwierdzić, że serwis dobrze funkcjonuje (tylko 2 break pkt przy swoim podaniu), trzymanie piłki w korcie i mocne uderzenia na bh Polaka, to wystarczy.
Janowicz nie grał od Roterdamu, najgorsze wyniki osiąga właśnie na hardzie. Nie ma co się tu sugerować jego świetną grą w ostatnim czasie w hali przeciwko np Berdychowi. Tutaj w Indial Wells inna strefa czasowa, gorąco, dziś odczuwalny wiatr ok. 13km/h to wszystko przeszkadza Janowiczowi, bo chyba nie trzeba wspominać z jakimi laikami przegrywał w zeszłym sezonie a i w tym jego męczarnie w 1r AO z Thomsonem. Jeśli serwis nie będzie dziś siedział zaczną się dyskusje z sędzią itp. Rok temu odpadł już w 2r, więc pkt za wiele nie ma o obrony.
Dziś trafia na Falle, który jest ewidentnie w formie, pokonał już Janowicza w 2011r i to w hali, większe doświadczenie, szczególnie na hardzie, to dziś przełoży się na zwycięstwo Kolumbijczyka.

✅283
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - UFC Fight Night 38
Godzina: 21:00
Spotkanie: Michael Johnson - Melvin Guillard
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O Michaelu już pisałem i również wtedy słałem swój typ na niego w ostatniej walce z G. Tibau
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-168-weidman-vs-silva-ii-28-12-2013r-100864-2.html#post4122207,
gdzie amerykanin w tej walce był underdogiem nad cięższym rywalem i zdołał go w 2rd posłać na deski.
Zapowiada nam się trzymający w emocjach pojedynek bokserski.
Po jednej stronie Michael Johnson, z świetnym boksem i balansem, z szerokim wachlarzem akcji i kombinacji bokserskich (aż się miło ogląda), jest bardziej poukładany, walczy typowo sprawl &amp; brawl.
Po ostatnich 2 wygranych z rzędu nad J. Lauzonem i G. Tibau widać ogromny progres w stójce, jak i w zapasach. Po za tym THE MENACE nie wział się z jakiegoś ,,Pensjonatu pod Różą&#39;&#39;, to były mistrz MFL i XCF.
Z drugiej strony YOUNG ASSASIN, doświadczony weteran UFC, atletyczny, explozywny, jego styl żródłowy to zapasy, lecz moim zdaniem nic szczególnego w nich nie pokazuje. Mellvin napewno będzie silniejszy niż Michael, ale ten drugi dysponuje nieco lepszym cardio. Guillard jest szybki i ma cieżkie ręce o czym świadczy rekord 20 wygranych przez KO oraz stalową szczękę o czym świadczy tylko 1 przegrana przez KO.
Postawię tu na decyzję i wygraną THE MENACE ponieważ on wydaję mi się być bardziej poukładanym i walczącym mądrzej niż jego rywal fighterem, liczę że wypunktuje Guillarda i pokaże swoją wyzszość. Po za tym Michael ani razu nie przegrał przez KO, do tego 2 ostatnie bardzo dobre walki, z J-LAU z którego zrobił bezbronne dziecko-Joe minę miał jak wołał ,,Auuaa Michael nie bij!!&#39;&#39; oraz ostatnia walka z G. Tibau czyli czysta formalność, tam od początku pachniało KO. Co do Guillarda to dla mnie taki SYZYF w UFC, jak już wespnie się wyżej, to znów leci na ryj.
✅ 84
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (0-1)
Typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 1,62
bwin
Na dzisiaj zaplanowano dwie potyczki z dwudziestej piątej kolejki spotkań Ekstraklasy. Ja skupiłem się na pojedynku Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin. Bukmacherzy niższy kurs w tym spotkaniu dali na zwycięstwo gospodarzy ale moim zdanie tak wcale być nie musi. Jagiellonia jak dotąd na wiosnę nie zachwycała zgromadziła zaledwie jeden punkcik remisując ze słabiutkim Podbeskidziem dwa do dwóch. Na inauguracje przegrali wyjazdowy mecz z Ruchem Chorzów zero do jednego. Trzech punktów z Legią Warszawa nie liczę bo zostały przyznane przy zielonym stoliku przez komisję Ligi moim zdaniem nie słusznie. Podopieczni Stokowca nie zachwycają a sam trener potrafi tylko narzekać na postawę sędziów. Co do zespołu gości to jak dotąd spisują się bardzo dobrze na wiosnę. Na swoim obiekcie wygrali dwukrotnie. Pokonali trzy do jednego Zawisze Bydgoszcz i trzy do zera Górnika Zabrze na wyjeździe zaś zremisowali z zawsze groźną u siebie Koroną Kielce. W tych trzech spotkaniach wyróżnić trzeba Nigeryjczyka Dawida Abwo który to czterokrotnie trafiał do siatki rywala. Postawa Zagłebia chyba nie powinna zaskakiwać. Trenerem jest przecież Orest Lenczyk który pokazał już że potrafi tak poukładać zespół ze zbiera on potrzebne punkty. Dzisiaj liczę na zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Typ: Over 2,25
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jednym z sobotnich spotkań 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok przed własną publicznością podejmować będzie bardzo dobrze spisujące się w ostatnim czasie Zagłębie. Chyba większości osób nie zdziwiła nagła metamorfoza zespołu z Lubina, którzy jak co roku na wiosnę grają o wiele lepiej w porównaniu do początku sezonu. 2 zwycięstwa i remis po przerwie stawiają ich w komfortowej sytuacji jeśli chodzi o utrzymanie w lidze, w przypadku zwycięstwa z Jagą, Zagłębie zbliży się do 8 miejsca, gwarantującego udział w grupie mistrzowskiej na 6 pkt, co pozwoli jeszcze w niewielkim stopniu myśleć o awansie do top 8 i nie jest to plan niemożliwy do wykonania. Zespół jest w gazie, dobrą robotę w ofensywie wykonują Abwo, który jest perełką trenera Lenczyka oraz skuteczny Piech, którzy w dzisiejszym spotkaniu będą bardzo groźni. Jagiellonia wskoczyła na 8 miejsce w tabeli, dzięki Komisji Ligi, która przyznała walkowera drużynie z Białegostoku za mecz z Legią, spowodowane rozróbami na stadionie w Warszawie. Moim zdaniem, niesprawiedliwa decyzja władz, która powinna przyznać obustronny walkower, a tak może to mieć wpływ na dalsze poczynania wszystkich kibiców(bandytów) w Polsce. Ale wracając do tematu, drużyna z Białegostoku nie licząc wyniku w Warszawie, prezentowali się słabo, porażka z Ruchem, oraz pechowy remis z Podbeskidziem na własnym terenie. Z Legią w pierwszej połowie zagrali przyzwoicie, mając kilka okazji do zdobycia bramki.
Jeśli chodzi o kadrę obydwu zespołów. W drużynie Piotra Stokowca nie zobaczymy na pewno Jana Pawłowskiego, który powoli wraca do treningów po odbytej kontuzji oraz Georgego Popkhadze, który pauzuje jeszcze za czerwoną kartkę ujrzaną w czasie meczu z Idzie. Prawdopodobnie w meczowej osiemnastce zabraknie również dwóch Portugalczyków, czyli Nuno Henrique oraz Tiago Targino, którzy nie są jeszcze w stu procentach gotowi do gry. Pod znakiem zapytania stoi występ Niki Dzalamidze, który w tygodniu zagrał pełne 90 min w meczu swojej reprezentacji. Dobrą wiadomością dla zespołu jest powrót do kadry Dawida Plizgi, i możliwe, że pojawi się dzisiaj na boisku. Jeśli chodzi o zespół gości, to Zagłębie przyjedzie do Białegostoku w niemal najsilniejszym składzie. Zabraknie tylko pauzującego za nadmiar kartek Bartosza Rymaniaka
Zagłębie tak jak wspomniałem, początek sezonu nie może zaliczyć do udanego, jednak po zatrudnieniu Oresta Lenczyka zespół z meczu na mecz grał coraz lepiej. W tym momencie zespół przeszedł metamorfozę i gra jedną z najlepszych piłek na wiosnę, i nic dziwnego, że nazywani są rycerzami wiosny. Zespół znakomicie wygląda w ofensywie, zdobywając 7 bramek w trakcie 3 meczy. Wielka w tym zasługa Abwo, oraz Piecha, którzy są dobrze zgrani i na pewno będą dzisiaj nękać obronę gospodarzy. Gospodarze pomimo słabych wyników na wiosnę, przed własną publicznością są bardzo groźni i zespół Zagłębia musi uważać dzisiaj na Quintane, który na własnych śmieciach gra bardzo dobrze, dużo asystuje i przede wszystkim sam jest skuteczny. Dzisiaj zapowiada się bardzo ciekawe widowisko w Białymstoku. W tej kolejce poluję na dość wysokie kursy, wczoraj over w Kielcach nie wypalił, dzisiaj próbuję podobnie w tym samym kierunku. Oba zespoły mają spory potencjał w ofensywie i myślę, że 3 bramki w dzisiejszym spotkaniu to mimimum. Nie wydaję mi się, że będzie to mecz do jednej bramki, oba zespoły mają o co grać, a Zagłębie w przypadku wygranej zbliży się na 6pkt do 8 miejsca i nie jest to niemożliwe, bo na wiosnę wyglądają bardzo dobrze. Jednak ja uderzam w over, a kurs 2.20 w moim odczuciu lekko przesadzony.
Przewidywane składy:
Jagiellonia: K.Baran - Waszkiewicz, Ukah, M.Baran, Straus - Grzyb, Pazdan - Quintana, Dźwigała, Dzalamidze - Piątkowski
Zagłębie: Rodić - Widanow, Bilek, Dzinić, Cotra - Kwiek, Guldan, Piątek, Abwo - Curto - Piech
⛔ 100
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15;30
Spotkanie: Shalke - Hoffenheim
Typ: Shalke wygra i BTTS
Kurs: 2,90
Bukmacher: expect
Analiza: juz dzisiaj o godzinie 15;30 zmierza sie dwa solidne zespoly z pierwszej ligi niemieckiej. Faworytem tego spotkania sa gospodarze, ktorzy zajmuja 4 miejsce z dorobkiem 41 pkt. Hoffenheim zas plasuje sie na pozycji 10 z 29 oczkami. Shalke po ostatnich srogich porazkach musi w koncu sie zrehabilitowac. Dzisiaj jest do tego najlesza okazja graja ze sredniakiem, przed wlasna publicznoscia wiec teraz jest najwyzsza pora aby wygrac mecz. Ostatnie mecze tych druzyn byly bardzo wyrowane. Jednak gdy shalke gra u siebie to z reguly gora wychodzi z pojedynku.
Pojedynki bezpośrednie: SCHALKE - HOFFENHEIM
03.12.13 POK Schalke Hoffenheim 1 : 3
30.03.13 BUN Schalke Hoffenheim 3 : 0
29.10.11 BUN Schalke Hoffenheim 3 : 1
29.01.11 BUN Schalke Hoffenheim 0 : 1
30.01.10 BUN Schalke Hoffenheim 2 : 0
⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, I liga
Godzina:
20:00
Spotkanie: Genk - Mons
Typ: Genk
Kurs: 1.57
Bukmacher: bwin
Analiza:
Druzyna Genku walczy o awans do Top 6. Pozostalo do zakonczenia rundy zasadniczej 2 kolejki, a maja tyle samo punktow co zespol Gent. Co tu duzo mowic zespol Genku gra fatalnie w ostatnich 10 meczach liczac wszystkie rozgrywki wygral tylko w 2 meczach a odniosl az 8 porazek! Mons zamyka ligowa tabele i pozostaje im tylko walka o utrzymanie i zagraja pewnie z zespolem Leuven w barazu o pozostanie w I lidze. Genk walczy o awans do Top 6 Mons o nic bo juz baraz zapewniony. Stawiam pewne zwyciestwo Genk bo napewno nie odpuszcza i beda chcieli za wszelka cene awansowac a wydaje mi sie ze grajacy o nic i najslabszy zespol I ligi belgijskiej nie bedzie zbytnio sie wysilal aby zwyciezyc za wszelka cene.
✅ 57
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Mecz:Wisła Kraków- Ruch Chorzów
Typ:Wisła Kraków
Kurs:2,1
Bukmacher:Unibet
Godzina:18:30
Analiza: W drugim sobotnim meczu naszej ekstraklasy , zobaczymy staracia wicelidera z drużyną znajdująca sie na 3 pozycji. Na Reymonta zawita zespół Ruchu Chorzów , ktory po przerwie zimowej wygrał wszystkie swoje spotkania , odpowiednio z Jagiellonią 1:0 , Śląskiem 3:2 oraz Widzewem 2:1. Przeciwnicy niby wymagający , ale zespoł z Wrocławia , plącze sie pod koniec ligowej tabeli , przegrywając większość swoi spotkań , Widzew Łodz , zupełnie bez formy i ostatnie miejsce w lidze czy Jagiellonia która znajduje sie teraz w strefie mistrzowskiej , tylko dlatego ze dostali walkowera w meczu z Legią. Ruch oczywiście jest w stanie pokonać dzisiaj Wisłe , w dobrej formie są Starzyński , Kuświk , Jankowski , czy starzy wyjadacze jak Malinowski czy Surma, ale jednak wydaję mi sie ze na Wisłke to nie starczy. Teraz napisze coś o faworycie w tym spotkaniu , mianowicie Wisła , w pierwszy 3 kolejkach po przerwie , zanotowała 2 zwyciestwa 3:1 z Cracovią , 1:0 z Piastem , oraz remis z Lechią Gdańsk 0:0 . Jak widać bilans bramkowy 4:1, więc dalej bardzo solidna gra w obronie i skuteczna w ataku . W dobrej formie znajduje sie Stilić , ktory w debrach Krakowa rozegrał bardzo dobre spotkanie , dodając do tego asyste i bramke. Do tego szybki Gurrier i Sarki , na ataku skuteczny Bróżek , w obronie Głowacki , który odrodził sie pod ręką Franka Smudy . Podsumowując Wisła ma dużo lepszy skład , więcej klasowych zawodników , lepsza ławka , do tego grają na swoim terenie , czego chcieć więcej , zespoł z Krakowa ma dużo szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i powiększenie przewagi nad zespołem z Chorzowa. Natomiast seria Ruchu Chorzów , musi się kiedyś zakonczyć i przypuszczam ze moze się to stać własnie dzisiaj.
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ANGLIA: Puchar FA
Godzina:
13:45
Spotkanie: Arsenal - EVERTON
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Witam, dzisiaj zapraszam na mecz ćwierćfinałowy pucharu Anglii, gdzie Arsenal podejmować będzie Everton. Dlaczego zdecydowałem się na ten typ ? Po pierwsze osłabienia z jakimi zmagać się musi Arsenal nie zagra
Jack Wilshere, Aaron Ramsey, Nacho Monreal, Theo Walcott, Abou Diaby, Kim Källström są to znaczne osłabienia. Jeżeli chodzi o Everton, to bez znaczniejszych osłabien jedyne co udało mi sie znalesc to możliwość braku Jagielki, ale bardzo dobra informacja to to że od pierwszej minuty ma zagrać ich żądło Lukaku !!! Bez którego tez w miare sobie radzili. Arsenal gra średnio Ozil bez formy jaką prezentował na samym początku, czasem błyśnie Podolski ale czy to wystarczy na bardzo dobrze radzacą sobie defensywe Evertonu ? Nie wydaje mi sie ! Ja gram czystą 2 !!!

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Ukraina
Godz. 13.00
Spotkanie: Bilyy Bars Brovary vs Kompanion Kyjv
Typ: under 4,5
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie nr 4 w finale ukraińskiej ligi hokeja na lodzie PHL. Po dwóch pierwszych spotkaniach zespół Kompanion prowadził 2:0. W Kijowie było 3:1 i 2:1 dla gospodarzy. Wczoraj jednak gospodarze wygrali 3:1 mając przewagę w całym spotkaniu. Śledząc sezon zasadniczy zauważymy, że tylko jedno spotkanie z 6 między tymi drużynami zostało zakończone overem. Co ciekawe aż 4 z tych gier wygrał zespół Bilyy Bars i aż 4 mecze kończyły się po przedłużonym czasie gry. Razem z finałem to aż 8 underów na 9 gier dla tak postawionej granicy (jeden mecz zakończył się wynikiem 3:3). Wynik spotkania trudno obstawiać, ale według mnie po raz kolejny goli nie będzie więcej niż 4. Sezon zasadniczy co prawda wygrał Kompanion (58pkt. do 51pkt., zespoły zajęły 1 i 2 miejsce w tabeli). W sezonie zasadniczym gospodarze zanotowali 13 a goście 12 underów dla takiej granicy, rozegrano 24 kolejki. Warto też wspomnieć, że Bilyy u siebie w 12 grach stracili zaledwie 17 goli.
Poprzednie spotkania potwierdziły fakt, że warto zagrać w tym meczu under bramkowy, bo oba zespoły prezentują solidną defensywę, a trochę gorzej grają w ofensywie.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina:
16:00
Spotkanie: Terek Grozny - Spartak Moskwa
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po ponad 4-miesięcznej przerwie rozgrywki wznawia rosyjska Premier Liga, a najciekawszym spotkaniem wydaje się starcie w stolicy Czeczeni, gdzie miejscowy Terek z Marcinem Komorowskim i Maciejem Rybusem w składzie podejmie pretendenta do tytułu mistrzowskiego - Spartaka Moskwa, który po kilku latach średniej jak na jego możliwości gry (np. odpadnięcie z Legią w LE czy zajęcie ostatniego miejsca w gr. Ligi mistrzów) wraca z impetem na salony. Siłą napędową zespołu jest Azer - Movsisyan i Hiszpan Jurado. W pełni sprawny do gry jest Bocchetti - który w optymalnej formie jest moim zdaniem najlepszym bocznym obrońcom ligi, niestety kontuzje go nie oszczędzały, no ale zobaczymy... Co do przygotowań do sezonu to w zespole ze stolicy obyło się bez szastania gotówką, a co za tym idzie ciekawych transferów. Spartak trenował w Hiszpanii rozgrywając kilka pojedynków z zespołami skandynawskimi (Ze średnim szczęściem 3 zwycięstwa i 3 porażki), Terek skupił się na przygotowaniach do ligi na własnym podwórku, grając z niżej notowanymi zespołami. Wydaje mi się że Spartak w tą drugą połowę sezonu wejdzie efektownym zwycięstwem, szczególnie biorąc pod uwagę że piłkarze z Groznego są jedną z najbardziej zagrożonych spadkiem, a jakiekolwiek punkty w tym sezonie przychodzą im niezwykle ciężko, można byłoby zaryzykować handicapa, jednak ja stawiam bezpieczną 2.
⛔ 100
 
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina:
19:45
Spotkanie: Heerenveen - Zwolle
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z ligi holenderskiej, pomiędzy Heerenveen a Zwolle. Gospodarze zajmują 6 miejsce w tabeli i mają na koncie 40 punktów, do 4 miejsca, dającego awans do pucharów tracą tylko 5 punktów i jeżeli chcą w przyszłym roku pokazać się na europejskich boiskach nie mogą przegrywać meczy u siebie, z czym w tym sezonie bywało różnie. Heerenveen wygrało 6 spotkań, 3 zremisowało i ponieśli 4 porażki, ale z wyżej renomowanymi przeciwnikami. Ich bilans bramek w 13 meczach to 31-24, jak widać dużo strzelają, ale i dużo tracą. Jeśli chodzi o Zwolle, to zajmują oni 8 miejsce z 34 punktami i jedyne o co mogą powalczyć to o miejsca od 5 do 8. Zwolle na wyjazdach gra w kratkę, 4-3-5 to ich bilans w meczach wyjazdowy, jednak jeśli wygrywali to minimalnie, a jeśli przegrywali to wysoko. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami w Heerenveen zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 i podobny wynik przewiduję w dniu dzisiejszym. Gospodarzą zależy na tym żeby grać w pucharach, a zwycięstwo w dzisiejszym meczu może im to zadanie ułatwić.
✅ 57
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Conference Premier
Godzina: 16:00
Spotkanie: Macclesfield - Grimsby
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj Kaiserslautern trochę zawiodło, pierwszą połowę zagrali jak zwykle w rażąco nieskutecznie. Ostatecznie wygrali, jednak brakło jednej brameczki. No nic, dziś kolejny mój &#39; pewniak &#39; . 12 zespół angielskiej Conference, Macclesfield podejmuje drużynę Grimsby ( 7 miejsce ) . Gospodarze ostatnie 3 mecze na wyjeździe, i 3 zdobyte punkty. Grimsby w ostatniej kolejce wygrało, jednak wcześniej porażka i remis. Do tego typu skłania mnie bardzo mocna postawa gospodarzy w meczach na własnym stadionie. Ostatnimi czasy przegrali tylko z Luton, zespołem już o klase lepszym od pozostałych w Conference Premier. Pierwszy mecz Grimsby przegrało 2:3, a dziś Macclesfield niesione dopingiem swoich kibiców powinni zdobyć kolejne 3 pkt.
⛔ 100
 
M 2

messi147

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cercle Brugge - Gent
Typ: Gent
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dwie kolejki do zakończenia rund zasadniczej. Gent plasujący się na 7. miejscu ma tyle samo punktów co zajmujacy ostatnie premiowane miejsce do play-offów Genk. Zatem jeżeli Gent myśli o awansie musi ten mecz wygrać. Genk o ile nie staci punktów w tej kolejce, może to zrobić w ostaniej, gdzie gra na wyjeździe z nieprzewidywalnym Kortrijk. Trzeba też zaznaczyć, ze Genk nie jest obecnie w dobrej formie Gent w ostaniej powinno ograć u siebie juz pewne awansu Waregem. Gent w dobre formie ostatnio - na 5 meczów 3 zwyciestwa (w tym na wyjeździe z liderem) i dwa remisy. Cercle plasujące się w środku stawki, może troche odpuścić koncówkę rundy zasadniczej. Ostatnio Cercle zanotowało wysoka porażkę. Cercle co prawda zdecydowanie lepsze wyniki osiąga na swoim terenie, lecz mobilizacja i wola zwycięstwa po stronie Gent, więc stawiam na nich.
✅ 110
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: Heerenveen - Zwolle
Typ: Zwolle
Kurs: 5.50(5.00)
Bukmacher: Bet365
Analiza: Różnica to tylko 6 oczek, dwa miejsca w tabeli i tak wysoki kurs ? Obie drużyny walczą o udział w barażach o udział w europejskich pucharach. W Holandii sporą rolę odgrywa własny teren, ale nie w wypadu Fryzowych, gdzie te wyniki są dosyć średnie. Zwolle podobne rezultaty osiąga na wyjazdach, więc nie można powiedzieć, że gospodarze pod tym względem to aż tak zdecydowany faworyt. Zwolle w tym roku wygrali 2 z 3 spotkań wyjazdowych. Za ich plecami 5 ekip ze zbliżoną ilością punktów. Heren na więcej niż baraże liczyć nie mogą, ale nie są aż takimi faworytami. Mecz z gatunku 50/50, więc warto po sporym kursie zagrać Zwolle.
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Typ: I połowa X
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj dojdzie do jednego z hitowych spotkań w tej kolejce.Bardzo dobrze spisująca się u siebie Wisła podejmie drużynę Ruchu,która w tym sezonie nikogo się nie boi.Jeżeli goście dziś odniosą zwycięstwo to zrównają się punktami z wiceliderem rozgrywek,którym jest Wisła.W trzech ostatnich spotkaniach dwa kończyły się remisowym rezultatem po 45 min jeśli chodzi o ekipę z Krakowa.Niebiescy natomiast tylko raz.Dobra bez owijania czemu remis do połowy: Wisła gra najlepiej w naszej lidze na własnym podwórku + Ruch kapitalna forma + spora presja (Wisła może odjechać,Ruch natomiast może zostać wiceliderem) + Ruch nieźle radzi sobie na wyjazdach (3 ekipa pod tym względem)= remis po I połowie.

✅ 110
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Bundesliga
08.03.2014 15:30
Schalke - Hoffenheim
Typ: ponad 3,5 gola w meczu
Kurs: 2.18
pinnacle
Jedno z najciekawszych spotkań 24 kolejki Bundesligi pomiędzy Schalke a Hoffenheim. Jest to liga w której pada spora ilość bramek, oba te zespoły znane są z tego, że w spotkaniach z ich udziałem bramek nie brakuje a ich bezpośrednie spotkania zawsze należały do ciekawych. Schalke na pewno wyjdzie na ten mecz nastawione na zwycięstwo, na pokazanie swoim kibicom, że potrafią zagrać ładnie ale przede wszystkim, że potrafią wygrać. Ostatnio mają ciężki okres, w jednym czasie trafili na Real w lidze mistrzów i na Bayern w lidze co skończyło się dwoma pogromami, łącznie stracili 11 bramek. Jednak byli to bardzo mocni rywale, Schalke nie ograniczało się tylko do obrony własnej bramki stąd takie wyniki, jednak jest to zespół walczący o ligę mistrzów, o zakończenie sezonu na pudle w Bundeslidze. Spotkanie dzisiejsze musi być ciekawe skoro rywalem będzie Hoffenheim, w meczach z udziałem tego zespołu pada średnio 4,33 bramek. Strzelają sporo i sporo tracą, świetni napastnicy i luki w obronie, długo by pisać. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 3:3. W zespole gospodarzy zabraknie: Jana Kirchhoffa, Dennisa Aogo, Marco Högera, Christiana Clemensa, Atsuto Uchidy, Felipe Santany i zawieszonego za czerwoną kartkę Kyriakosa Papadopoulosa. Goście natomiast bez: Davida Abrahama, przeniesionego do rezerw Braafheida i przechodzącego rehabilitację Borisa Vukcevicia. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie, Schalke będzie chciało pokazać, że potrafi grać w piłkę, Hoffenheim zarówno w lidze jak i pucharze pokazało, że nie boi się Schalke, liczę na spora ilość bramek.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
danek22 10

danek22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Super Liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Basel - St. Gallen
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj według mnie warto wykorzystać dobry kurs na Basel. Do wyboru tego spotkania skłoniło mnie kilka powodów. Jednym z nich jest głód zwycięstwa jaki według mnie czują piłkarze z Bazylei. Po dwóch remisowych wyjazdach z pewnością będą chcieli zgarnąć pełną póle, szczególnie po ostatnim remisie z Thun (prowadzili 2:0 do 79 minuty i 2:1 do 93 minuty). By czuć się mocniej psychicznie przed ważnym spotkaniem, które mają za 6 dni w Lidze Europejskiej także będę chcieli wygrać. St. Gallen w roku 2014 gra tragicznie i jest najgorszą drużyną w lidze, przegrała 3:0 z ostatnią drużyną w tabeli mającą wówczas zaledwie 10 punktów. W ostatnim dziesięcioleciu obie drużyny na stadionie w Bazylei w ramach rozgrywek ligowych mierzył się ze sobą 16 razy, z których aż 14 spotkań zakończyło się zwycięstwem gospodarzy natomiast w dwóch pozostałych padł remis. Trener gości nie będzie mógł skorzystać prawdopodobnie z dziewiątki zawodników w tym m.in. z: Montandon 18 spotkań, Karanovic 22(drugi najelpszy strzelec), Janajtovic 20 czy Mutsch 20. Natomiast w drużynie gospodarzy wątpliwy jest występ pięciu zawodników.
⛔ 100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria, tipp3-Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ried - Salzburg
Typ: over 3,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet at home
Analiza: Mecz pomiędzy 5 drużyną oraz liderem ligi austriackiej. Spodziewam się w tym meczu dużo goli. Oto moje argumenty za takim zdarzeniem:
  • w ostatnich 5 meczach tych drużyn między sobą zawsze padało co najmniej 4 gole

  • Salzburg w tym roku jest bardzo bramkostrzelną drużyną ma już 33 gole w 7 meczach co daje średnią 4,7 gola na mecz, natomiast Ried w tym roku strzelił 7 goli w 4 meczach co daje średnią 1,75 gola na mecz więc gdyby zsumować te średnie to wychodzi 6,5 gola na mecz

  • goście mają już dużą przewagę i nic już nie odbierze im tytułu, ale mają jeden cel - wygrywać jak najwięcej - w tej chwili mają już rekordowe 9 zwycięstw z rzędu w lidze - myślę, że chcą tą passę przedłużyć - poniżej słowa jednego z zawodników

Robert Zulj: &quot;I took a blow to my thigh on Sunday. I was away with the under-21 team for four days and I was treated really well there. Things are now much better and I hope to be in top shape again on Saturday. I am still in contact with a lot of players and I speak to my old team mates on the phone. I’m a Red Bull Salzburg player now though so my focus is on Red Bull Salzburg. We want to win in Ried on Saturday of course and break as many records as we can.&quot;

Injury news
The Red Bulls are without Isaac Vorsah (knee) and Alan (muscle injury). Peter Gulacsi (slight concussion) and Marco Meilinger (contusion) are doubts.

Co prawda Alan najlepszy strzelec Salzburga leczy kontuzje ale ostatnio też nie grał a jego drużyna potrafiła strzelić 6 goli w Wiedniu.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Piłka nożna - Niemcy I Bundesliga - godz. 15.30
Mecz: Borussia M&#39;gladbach (7) - Augsburg (9)
Typ: rzuty rożne H&#39;cap Borussia M&#39;Gladbach 0
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. Po wczorajszej pechowej wpadce w meczu Empoli -Avellino (tylko jedna strzelona bramka, ale Empoli grało w 9-ciu!), dziś spróbuję w lidze niemieckiej.
Kiedy otworzyłem serwis i kliknąłem H&#39;capy rzutów rożnych, ten typ rzucil się w oczy od razu. Dlaczego? Bo pomimo nieodgadnionej natury piłki nożnej, a szczególnie kornerów, ten typ ma wysokie szanse powodzenia. Uzasadnię to następująco.
M&#39;Gladbach jest wyraźnie w dołku - 8 kolejek bez zwycięstwa, w tym 3 porażki. Chcąc wrócić na drogę zwycięstwa musi zaatakować Augsburg, które notuje ostatnio na wyjazdach notuje bardzo dobre wyniki - 6 kolejek bez przegranej, pamiętamy remis 2:2 z Dortmundem! Strzelają na wyjazdach, grają dobrze u siebie, będą dziś walczyć o podtrzymanie dobrej passy. Tego jestem pewien. Więc dla mnie 1X2 jako no bet. Trudno tu o obiektywną ocenę i postawienie kasy na którąkolwiek z drużyn.
Wracając do kornerów zauważyłem pewną statystyczną tendencę. M&#39;Gladbach na początku sezonu łupiło wszystich niemiłosiernie - łatwo strzelali bramki i wygrywali wysoko. Wtedy z ich strony padalo bardzo mało rożnych (tylko jeden na mecz!), aż do 12 kolejki, kiedy musieli się już napocić z Nurnberg (pierwsi stracili gola i musieli gonić wynik). Potem było podobnie i średnia rzutow roznych domowych wzrosła do 5.
Augsburg lubi sprawiać problemy każdej drużynie (nie licząc Bayernu), w dzisiejszym meczu też pokażą pazur, tym bardziej, że w wypadku dzisiejszej wygranej przeskoczą M&#39;Gladbach w tabeli. Augsburg statystycznie nie wykonuje zbyt wielu kornerów na wyjazdach, choć zdażają się im wyskoki w stylu nawet ponad 10-ciu na mecz. Licze, że nie tym razem.
Dla M&#39;gladbach nie będzie to łatwy mecz, jest prawdopodobne, że pierwsi stracą gola (Augsburg w wiekszosci meczy wyjazdowych strzela jako pierwszy!), konieczne będzie gonienie wyniku, no i co za tym idzie, rzutów rożnych. Typ jest dość bezpieczny, bo przy równej liczbie mamy zwrot. Stawka wysoka, więc dziś wyjątkowo zagram na kornery. Powodzenia
⛔ 100
 
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Finlandia I liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hämeenlinna - Tappara
Typ: 1/1 (tercja/spotkanie)
Kurs: 5,30
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dziś wybrałem sobie spotkanie z fińskiej ligi hokeja a dokładnie pojedynek miedzy Hämeenlinna a Tappara . Uważam ze faworytem w tym meczu jest ekipa gospodarzy która obecnie jest w bardzo dobrej formie i na 5 ostatnich meczy zanotowała 5 zwycięstw. Oczywiście można to samo powiedzieć na temat gości na 5 spotkań maja 4 zwycięstwa ale do końca 1 fazy rozgrywek zostały 3 mecze, Tappara juz o nic nie walczy zajmuje 2 miejsce i już praktycznie nie ma szans na 1 lokatę. Wydaje mi się ze goście odpuszcza sobie ten mecz, i będą chcieli się skupić na rozgrywkach play off które niebawem się będą zaczynać. Drużyna gospodarzy musi walczyć o awans do 1/8 finału i konieczne jest do tego zwycięstwo. Kurs kuszący i warty zagrania więc mój typ to zwycięstwo drużyny gospodarzy po 1 tercji i w całym meczu. Oczywiście bezpieczniej jest dać na cała 1 ???? Polecam
⛔ 100 // Bukmacher
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom