>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.04.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks
Typ: Rudy Gay(+5 pkt) H2H Dirk Nowitzki
Kurs:1,85
Buk:Betsson

Analiza:


Dzisiaj ponownie zainteresowało mnie spotkanie Memphis które podejmować będzie u siebie zespół Dallas Mavericks. Zdecydowałem się dzisiaj postawić na dodatni handicap na Rudy&#39;ego Gay&#39;a w starciu z Dirkiem Nowitzkim. Niemiec w tym sezonie spisuje się bardzo słabo, nawet wolne które byłby jego bardzo mocną stroną w PO bodajże na 150 wolnych spudłował tylko 10 w tamtym roku to w tym nawet rzuty za 1 pkt nie są jego mocną strona. Owszem, Dirk z meczu na mecz się poprawia jednak jego odpowiedniej formy jeszcze Rick Carlisle się nie doczekał. Niemiec kompletnie nie przypomina zawodnika z ubiegłego sezonu, owszem ma przebłyski w niektórych meczach jednak jego forma nie jest ustabilizowana. W przeciwieństwie do gracza z Wurtzburga Rudy Gay po kontuzji spisuje się coraz lepiej. We wczorajszym spotkaniu z Miami zagrał bardzo dobrze i zdobył 17 pkt. Moim zdaniem dzisiejszy typ to dosyć spore value na Gay&#39;a ponieważ ma on spore możliwości a obrona Dallas w tym sezonie to tragedia w przeciwieństwie do obrony Memphis, w której bryluje Marc Gasol, a z ławki w każdej chwili może wejść Zach Randolph który pod koszem jest bardzo ciężkim rywalem do przejścia i zdobycia pkt. Pozdrawiam wszystkich fanów NBA. Rambo131. Kurs pobrany od bukmachera Betsson -&gt; 1,85.

✅85
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Bundesliga
Spotkanie: VfL Bochum - Karlsruher SC
Typ:
Powyżej / Poniżej - Poniżej 2,5 goli w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt

Dzisiejszym meczem, który wybrałem sobie do analizy jest spotkanie 2 Bundesligi pomiędzy VfL Bochum, a Karlsruher SC. Oba zespoły w tym sezonie spisują się sporo poniżej oczekiwań, Vfl które miało bić się o awans do Bundesligi zajmuję dopiero 10 miejsce, natomiast KSC desperacko walczy o utrzymanie w lidze plasując się na 17 pozycji. Bochum nie wygrało od 7 spotkań, co więcej sześć z nich przegrało. Na dodatek ma straszne problemy ze strzelaniem goli, w ostatnich pięciu spotkaniach gracze z RuhrSTADION byli wstanie wbić rywalom tylko 1 gola! Jakby tego było mało w tym sezonie nie zagra już paru ważnych dla Bochum zawodników: Delura, Fabian, Gündüz, Aydin i Azaouagh. A pod znakiem zapytania stoją występy Toskiego i Acquistapace. Co do KSC, otóż w ostatniej kolejce się przebudziło wygrywając u siebie 2:0 czym przerwało serię pięciu spotkań bez zwycięstwa. Co prawda piłkarze Karlsruher w poprzednich meczach byli w stanie strzelać bramki jednak w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami ani razu ilość bramek w meczu nie przekroczyła 2,5. Krótko podsumowując, mecz o 6 pkt dla obu zespołów. KSC potrzebuje zwycięstwa żeby odbić się od dna a Bochum żeby na te dno nie spaść. Myślę, że będziemy świadkami ostrego meczu pełnego walki w którym zbyt wiele bramek nie zobaczymy.

Ostatnie 5 spotkań:

Karlsruher SC 0-0 VfL Bochum
VfL Bochum 1-1 Karlsruher SC
Karlsruher SC 0-2 VfL Bochum
VfL Bochum 2-0 Karlsruher SC
Karlsruher SC 1-0 VfL Bochum

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Spotkanie: Real Madryt - Valencia
Typ: Ronaldo 2 lub więcej goli
Kurs: 2,30
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Kto jak nie Ronaldo ? - Chciało by się powiedzieć. W zbliżającym się meczu kilka rzeczy wydaje się pewnych - over 2,5 oraz Bts, jednak takie typy już padły. Ja uważam że warto pograc na over 1,5 gola CR7. A Dlaczego ? Dlatego że odkąd pojawił się w Realu, gole Valencii pakował aż 5cio krotnie.
Poza tym Cristiano chce odpowiedzieć na wczorajsze 2 trafienia Messiego i nadal walczyć o miano najlepszego strzelca La Liga. Mecz za pewne będzie obfitował w ofensywne akcje i skończy się wynikiem oscylującym w granicah 3:1, 4:2. Ronaldo może otworzyć wynik, a potem np dorzuć gola ze stałego fragmentu gry. Typ wydaje mi się warty zagrania. Pozdrawiam

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy 1 Bundesliga
Spotkanie - Schalke - Hannover
Typ - Drużyna suma goli ? Hannover powyżej 1,5 gola
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzis wybrałem chyba dosyć ciekawe spotkanie w I Bundeslidze pomiędzy Schalke a Hannoverem 96 . Obie drużyny w miniony czwartek rozgrywałe swoje spotkania w ćwierćfinale Ligi Europejskie i niestety obie odpadły Schalke przegrało konfrontację z Ath.Bilbao a Hannover z Atl.Madryt teraz mogą się skupić tylko na lidze . Wyżej w tabeli są piłkarze Schalke zajmują oni wysokie 3 miejsce które na dzis daje udział w Lidze Mistrzów na przyszły sezon . Gospodarze ostatnio grają piękną piłkę a przede wszystkim skuteczną ostatnie 4 spotkania to 3 zwycięstwa i 1 remis co jak nie trudno obliczyć daje im 10 pkt . W dzisiejszym spotkaniu jednak podopieczni Huuba Stevensa zagrają w nieco osłabionym składzie brakiem pauzujących za żółte kartki Jermaine&#39;a Jonesa i Joela Matipa , zabraknie także Ralfa Fahrmanna i Timo Hildebranda . A teraz goscie - piłkarze Hannoveru 96 walczą natomiast o miejsce premiowane grą w Lidze Europejskiej są jak na razie na 7 miejscu tuż za strefą pucharową jednak z taką samą iloscią punktową co Werder B. dlatego każdy dzisiejszy zdobyty pkt. przesuwa ich do miejsca gwarantującego ten udział . W ostatnim swoim spotkaniu u siebie Hannover pokonał wyżej notowane Moenchengladbach 2:1 co chyba powinno dać większą wiarę tej drużynie bo ostatnio im nie szło najlepiej co swiadczy np. bilans ostatnich 10 spotkań 5-2-3 oraz 17:15 w bramkach . W dzisiejszym spotkaniu raczej trudno wymieniać gosci w roli faworytów gdyż gra ich na wyjazdach to koszmar zaledwie 2 wygrane 5 remisów i aż 7 porażek , ja jednak uważam że to będzie nie złe spotkanie i liczę na gole gosci bo patrząc na ich bezposrednie pojedynki to : w pierwszym meczu tego sezonu na boisku Hannoveru padł remis 2:2 w ubiegłym sezonie Hannower pokonał Schalke na ich terenie 2:1 w jeszcze sezon 2009/10 Hannover wygrywa u siebie 4:2 . Dlatego liczę tu dzis na 2 gole gosci ! Pozdrawiam !

⛔100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - Hamburg : Leverkusen
Typ - Leverkusen wygra a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs - 6.50
Buk - Bwin
Analiza -

Spróbuję na dzis przeanalizować spotkanie w 1 lidze Niemieckiej a konkretnie mecz pomiędzy Hamburgiem a B.Leverkusen . Drużyna gospodarzy fatalnie spisuje się w tym sezonie w lidze a jeszcze fatalniej na swoim terenie gdzie na 14 dotychczas rozegranych spotkań wygrała zaledwie 2 zremisowała 5 a przegrała 7 no i bilans bramkowy odpowiedni do gry bo 17:28 . w dzisiejszym spotkaniu na dodatek drużyna będzie poważnie osłabiona bowiem za kartki pauzować muszą Jose Paulo Guerroero i Gojko Kacar,a z innych powodów nie zobaczymy także Toma Mickela, Dennisa Diekmeiera, Tomasa Rincona i Jacopo Sali.Tak więc w/g mnie nie wróże im nic dobrego . Ostatnie swoje spotkanie Hamburg wygrał na wyjezdzie i było to bardzo ważne spotkanie i cenne punkty z ostatnim w tabeli Kaiserslautern 1:0 . Gdy również popatrzymy na mecze Hamburga z Leverkusen w ostatnim czasie to również nie wygląda to różowo bo ostatni raz Hamburczycy pokonali Aptekarzy w sezonie 2008/9 wygrali wówczas oba pojedynki . Jeżeli chodzi o gosci to tu sytuacja również nie za wesoła ostatnie 4 spotkania to pasmo porażek co spowodowało zmianę trenera za Robina Dutta przyszedł były jej obrońca Sami Hyppia , dlatego wydaje mi się że jak to mówią nowa miotła dobrze zamiata poprowadzi on do pierwszego zwycięstwa swój zespół bo w lidze po tych porażkach zespół Bayeru Leverkusen spadł poza miejsca gwarantujące udział w pucharach i zajmuje aktualnie 8 miejsce jednak z zaledwie np. 3 punktową stratą do Stuttgartu który jest na miejscu 5 mówię tu o pucharze w Lidze Europejskiej bo na Ligę Mistrzów to szansa już prawie 0 gdyż strata jaką mają piłkarze Leverkusen do np. Moenchengladbach które jest na miejscu 4 czli dające prawo gry w eliminacjach do LM to 12 pkt straty . W drużynie z Leverkusen też w dzisiejszym spotkaniu zabraknie paru piłkarzy min. Danny&#39;ego da Costy, Larsa Bendera, Vedrana Corluki, Sidneya Sama i Daniela Schwaaba , jednak do gry na dzis są gotowi Tranquillo Barnetta i Michael Ballack.Dlatego uważam to za bardzo ciekawe spotkanie myslę że wygrają goscie a kibice zobaczą sporo bramek mój typ 1:3 .

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia 1 liga
Spotkanie - Kawasaki F. - Tokyo
Typ - powyżej 4,5 gola w meczu
Kurs - 7.00
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzis wybrałem Ligę Japońską i mecz Kawasaki F. z Tokyo . W Japonii sezon się dopiero co rozpoczął i drużyny rozegrali dotychczas 4 spotkania dlatego trudno osądzić kto jaką formę prezentuje , jednak po tej parze można zauważyć dobrą postawę drużyny gosci w meczach wyjazdowych gdzie jak dotąd rozegrali dwa spotkania i oba wygrali ba nie tracąc w nich ani jednego gola ich bilans bramkowy wynosi 3:0 czyli swietnie . Dzis jednak grają swoje spotkanie na boisku Kawasaki które na dwa rozegrane u siebie spotkania ma bilans 1 wygrane i 1 porażka no i w bramkach także remisowo bo 1:1 . Patrząc na ich bezposrednie pojedynki to można je zaliczyć do bardzo ciekawych co mogą nam mówić wyniki 2:3 , 4:2 , 7:0 . 5:4 ..... a w sumie wygrana/przegrana wychodzi na remis bo na 15 pojedynków 6 razy górą Kawasaki F i 6 razy Tokyo poza tym dwa spotkania remisowo . Dlatego sumując to że Tokyo dobre na wyjezdzie liczę na ciekawe widowisko . Pozdrawiam !

⛔100
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Spotkanie: Arsenal - MC
Typ: Arsenal czyste konto
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365

Dzis o godzinie 17:00 mecz kolejki angielskiej Premier League pomiedzy 3 i 2 zespołem w lidze. W czterech poprzednich ligowych spotkaniach między tymi zespołami na Highbury Manchester City nie potrafił strzelić gola. Przypuszczam, ze dobra passa zostanie utrzymana z pomocą Wojtka Szczesnego. Typ ryzykowy, ale mając na uwadze przecietną forme przyjezdnych i dobrą Arsenalu na własnym stadionie to wierzę, że stać młodych piłkarzy z Londynu na mecz bez straty bramki.

WESOŁYCH ŚWIĄT

✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
DYSCYPLINA: TENIS DAVIS CUP
SPOTKANIE: Jo-Wilfried Tsonga -John Isner
TYP: John Isner
KURS: 2,30
BUKMACHER: bwin
ANALIZA:

Świetna forma Amerykanina. W Indian Wells ograł Djokovicia, i przegrał po dobrej grze z Federerem. Największym atutem Isnera jest oczywiście serwis. Jest to wysoki zawodnik, więc ma długi zasięg ramion, jednak trochę wolniej porusza się po korcie. Może i to będzie wyrównany mecz, jednak lubię w tym sezonie stawiać na Amerykanina i myślę, że i w tym meczu mnie nie zawiedzie. Tsonga jak najbardziej jest w jego zasięgu.


✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 8

halun6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Spotkanie: Levante-Atletico Madryt
Typ: over 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher:bet365
analiza: pomimo sporej ilosci meczy dzisiaj, mialem wielki problem z wybraniem jakiegos dobrego zakładu, w koncu wybór padł na lige hiszpanska. levante podejmie dzisiaj u siebie atletico madryt. mysle ze ekipa z madrytu pomimo ze graja przeciez w lidze europejskiej i sa troche zmeczeni ciagła gra, beda chcieli wygrac to spotkanie. jesli zanotowali by dzisiaj zwyciestwo i zainkasowali 3 pkt, wyprzedzili by tym samym ekipe levante w tabeli. wszystko zalezy od tego kiedy padnie pierwszy gol, jestem pewien ze jesli ktoras z druzyn strzeli w miare wczenie to moj typ tanie sie faktem. obie druzyny graja dosc ofensywnie i strzelaja sporo goli. mysle ze wklejanie tutaj statytyk z ostatnich kilku meczy nie ma sensu, bo nie sa to zespoly z kranca swiata o ktorych nikt nie słyszał i kazdy kto interesuje sie piłka wie jaka pilke i z jakim skutkie graja te własnie druzyny. nie uwazam tego za 100% pewniaka ale powinno wejsc(jak wiele meczy wczesniej) powodzenia w grze;)

⛔100
 
stanley-63 803,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna II Bundesliga
Spotkanie - Paderborn - Munich 1860
Typ - ile goli strzeli zespół 1 ? 3 gole lub więcej
Kurs - 4.00
Buk - Bwin
Analiza :

Dziś coś z II ligi Niemieckiej pomiędzy Paderborn a Monachijskim 1860 . Gospodarze rewelacyjnie poczynali sobie do 9 marca tego roku kiedy przegrali swój mecz z Gr.Furth na wyjeżdzie aż 5:1 i od tego spotkania do teraz zanotowali 3 porażki 2 wygrane i 3 remisy jednak pomimo tego ciągle pozostają z szansami na awans do elity Bundesligi gdyż zajmują 5 miejsce w tabeli z zaledwie 1 pkt. straty do 5 St.Pauli dlatego liczę dziś na ich przebudzenie z tej nie zbyt dobrej ostatnio passy . Okazja ku temu jest doskonała gdyż podejmują dziś Monachium 1860 które co prawda jest tuż za nimi w tabeli na miejscu 6 jednak Monachijczycy mają stratę do swojego dzisiejszego przeciwnika 5 pkt. i oni także mają fatalną passę gorszą od gospodarzy bo na ostatnie 6 spotkań zaledwie 1 zwycięstwo 3 porażki i 2 remisy . Dla zespołu gości nawet statystyka H2H nawet jest niekorzystna ostatnie ich zwycięstwo z zespołem Paderborn siega sezonu 2006/7 . Paderborn u siebie rozegrał 5 spotkań z 1860 gdzie przegrał zaledwie 1 spotkanie to pierwsze w sezonie 2005/6 a tak do dziś to 4 zwycięstwa i wszystkie 3:0..... 3:1.....3:1......3:2 jak widzimy za każdym razem strzelają 3 bramki , a w tym sezonie w tej dobrej passie jaką piłkarze mieli to ich wyniki 3:0 z Aachen , 4:2 z Frankfurt , 3:2 z Union Berlin 2:3 wygrana na Dusseldorfie 4:1 z Ingolstadt tak też liczę na przełamanie zespołu Paderborn bo chłopaki na swoim terenie spisują się całkiem nie żle ich bilans to 7-5-2 i 22:13 , Pozdrawiam !



⛔100
 
dawcio141 2

dawcio141

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Primera Divison
Spotkanie: Levante- Atl. Madrid
Typ:2
Kurs:2.3
Bukmacher:BetGun
Analiza: Mecz rozpocznie się o godzinie 12 .Dla mnie faworyt jest tylko jeden . Mam tu na myśli drużynę przyjezdnych dla których ten mecz jest bardzo ważny w wyniki walki o Ligę Mistrzów oraz Europy. Drużyna Levente może i u siebie jest mocna ale na taką dobrą drużynę jaką jest Atletico to nie wystarczy jeżeli są w takiej formie i grają taką piękną piłkę. Forma Levante to (2-1-2) a Atletico (4-1) .Na zagranie tego typu przekonują mnie słowa
Diego Simeone &quot;Obecnie jesteśmy w takiej samej sytuacji jak przed meczem z Getafe. Musimy zgarnąć trzy punkty, aby dalej móc myśleć o Lidze Mistrzów lub Lidze Europy w przyszłym sezonie.&quot; W drużynie gości zabraknie Koke:zoltakartka:, Antonio Lopez oraz Silvio. Natomiast w drużynie gospodarzy nie zagra tylko Asier Del Horno. W poprzednich 2 meczach górą okazali się zawodnicy z Madrytu którzy pokonali Levante 4-1 oraz 3-2 myślę ,że tym razem mecz zakończy się wynikiem 0-2. Polecam !!
Pomogłem ? KLIKNIJ DZIĘKI !!!:razz:


⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania Segunda B Grupa 4
Almeria II - Puertollano
Over 3.5 gola
4.33
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z niższych lig hiszpańskich. W trzeciej lidze w grupie czwartej zostanie rozegrany mecz pomiędzy drugą drużyną z Almerii, a Puertollano. Gospodarze to 13 druzyna w lidze, a goście są na pozycji numer 10. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących wybór dzisiejszego typu.
Pierwsze co biorę pod lupę w swojej analizie to średnia bramek na mecz obu drużyn (gole zdobyte/stracone). Almeria legitymuje się średnią 2.97 gola na mecz co daje im 2 miejsce w klasyfikacji na najwyższą średnią bramek na mecz w 20 drużynowej lidze. Puertollano zajmuje w tej klasyfikacji 7 miejsce i mogą się pochwalić średnią 2.50 gola na mecz. Drugi co sprawdzam to ile razy obie drużyny kończyły mecz wynikiem 4 bramkowym lub wyższym. I tak: gospodarze na 32 meczy mieli aż 12 razy over 3.5 gola co jest najlepszym wynikiem w lidze. Nikt nie miał więcej takich meczy od Almerii. Jeśli chodzi o drużynę gości to oni mieli w 32 meczach 7 razy over 3.5 gola. Reasumując obie drużyny są w czołówce ligi jeśli chodzi o wysokość średniej goli na mecz. Obie ekipy zaliczają w tym sezonie sporo wyników over 3.5 gola zwłaszcza Almeria. Moim zdaniem w tym meczu istnieje spore prawdopodobieństwo, że kibice zgromadzeni na stadionie Almerii zobaczą kilka bramek. Ja stawiam, że bramek będzie cztery. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.

✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Real Madryt – Valencia [liga hiszpańska]
Di Maria strzeli @ 3,20
Tobet
Liderujący Real podejmie trzecią siłę ligi hiszpańskiej – Valencię. Obok zakładów na zwycięstwo czy liczbę w bramek meczu zauważyłam bardzo ciekawy kurs na to, że Angel Di Maria znajdzie drogę do bramki Valencii. Dlaczego uważam, że warto spróbować? Angel jest w maszynce Mourinho trybikiem kluczowym. Młody Argentyńczyk asystował 13 razy w 16 występach! Przed dość długotrwałą kontuzją stanowił trzon drużyny, jego rajdy były bardzo niebezpieczne. Do tego ma wspaniały zmysł do asyst. Do bramek ciąg ma mniejszy, co wydaje się być oczywiste. Po pierwsze częściej asystuje, po drugie zadanie zdobywania bramek spoczywa na barkach cudownego tridente – Benzemy, Higuaina i Ronaldo. Niemniej jednak Di Maria w formie jest w stanie zdobywać cudowne gole. Angel wraca do składu, w meczu z Apoelem wprowadził się cudownie – zanotował pięknej urody bramkę i asystę. Dzisiaj przewidywany jest w pierwszym składzie. Wydaje się, że będzie to otwarty mecz. Di Maria lubi wchodzić w pole karne, często próbuje strzelać rozgrywając wcześniej akcję na klepkę z Ronaldo czy Benzemą. Myślę, że będzie dzisiaj próbował strzałów – szczególnie, gdy Real obejmie wcześniej prowadzenie. Dla niego najważniejszy jest powrót do formy – a to może osiągnąć przez bardzo ofensywną grę. Wydaje mi się, że jego bramka jest realna, a kurs na tyle wysoki, że bez wahania wybieram dzisiaj ten typ.

⛔100
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Niemcy, 2. Liga
Spotkanie: FC Ingolstadt 04 - TSV Alemannia Aachen
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 4,1
Bukmacher: betfair
Analiza: Mecz zacznie się o godzinie 13:30 a zagrają ze sobą trzynasta i siedemnasta drużyna ligi (jeszcze przed tą kolejką). Obie drużyny walczą o utrzymanie w lidze. Po wczorajszych meczach sytuacja w dole tabeli trochę się skomplikowała dla obu drużyn, ponieważ po komplecie punktów zdobyli Rostock i Duisburg, tak więc Aachen spadło na ostatnie osiemnaste miejsce a Ingolstadt na piętnaste (ostatnie bezpieczne). Obu drużynom potrzebne są każde punkty a z kim je zdobywać jak nie z drużyną z dołu tabeli. Forma Alemanni nie do pozazdroszczenia, ostatnie pięć meczów to same porażki, bilans bramek z ostatnich sześciu to 2:10. Mogła na to mieć wpływ nieobecność kontuzjowanego obrońcy Tobiasa Feisthammela (w tym meczu również go nie będzie). Zupełnie inaczej wygląda to w drużynie gospodarzy, na ostatnie sześć meczy wywalczyli trzy zwycięstwa i trzy remisy a ich bilans bramek to 11:5. Liczę na to, że podtrzymają udaną passę a atut własnego boiska pozwoli im na pewną wygraną przynajmniej dwoma bramkami.

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Man City
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dla Arsenalu jak i Manchesteru City dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne, bowiem obie drużyny nadal walczą o &quot;coś&quot; w tym sezonie. Kanonierzy toczą bój m.in z Tottenhamem o Ligę Mistrzów, zaś podopieczni Manciniego o Mistrzostwo Anglii. W gorszej sytuacji znajdują się zawodnicy z Manchesteru, ponieważ w przypadku ich dzisiejszej porażki i wygranej United, zwycięstwo w PL będzie praktycznie niemożliwie, bo nie sądzę, żeby tak doświadczona drużyna jak zespół Fergusona zaprzepaściła taką szansę. Osiem punktów straty na takim etapie rozgrywek to bardzo dużo, ale nie ma co się dziwić - przez wiele miesięcy byli liderem i w końcu musieli trochę spuścić z gazu. Podopieczni Mancini tak słabo jeszcze nie grali, podobnie jest z obroną. Na początku wszystko przebiegało zgodnie z planem - City wygrywało mecz za meczem, defensywa prezentowała się bardzo dobrze, a teraz? Wszystko zaczyna się sypać, a Mistrzostwo zaczyna się oddalać. Arsenal ma idealną okazję, by zdobyć trzy punkty. Owszem, klasyk to klasyk, każda drużyna specjalnie przygotowuje się do takich spotkań, lecz Emirates powoli staje się twierdzą zawodników Wengera. Pokonali tam m.in takie marki jak Tottenham, Milan, czy Newcastle. Mimo ostatniej porażki Kanonierów, jestem niemal pewny, że City nie wygra. Ekipie z Manchesteru zawsze ciężko się gra z Arsenalem, co potwierdzają ostatnie wyniki w bezpośrednich starciach. Nawet gdy The Gunners zagrali rezerwowym składem w Carling Cup, w którym występowało kilku młodzików, Obywatele z takimi graczami jak Aguero, Dzeko czy Nasri potrafili wygrać jedynie 1-0. Ale najważniejsze - skupmy się na bramkach. Defensywy obu drużyn nie działają najlepiej, tak więc ofensywa w tym meczu na pewno będzie kluczowa. A o sile ataku Arsenalu jak i City chyba nie muszę wspominać. W tym spotkaniu po prostu musi paść wiele bramek, bo w innym przypadku mecz może się zakończyć remisem, a przecież oba zespoły nie wyobrażają sobie takiego rezultatu. Zwłaszcza dotyczy to The Citizens, którzy są pod większą presją od The Gunners. Dlatego myślę, że over 2,5 jest jak najbardziej rozsądnym typem, szczególnie biorąc pod uwagę defensywę i ofensywę tych dwóch drużyn.

⛔100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Super Liga Rosja
Spotkanie: Yaroslav - St. Petersburg
Typ: St. Petersburg +2.5seta
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiaj w południe czasu Polskiego kolejny mecz Rosyjskiej ligi siatkówki o utrzymanie. Yaroslav podejmuje St. Petersburg. Patrząc na możliwości obu druzyn oraz H2H stawiam iż goście z Petersburga wygrają minimum 1 seta. Gospodarze dotychczas rozegrali 32 mecze, wygrali z tego tylko 14. We własnej hali mają bilans 8-8. W ostatnich 5 meczach u Siebie wygrali tylko 2 razy i to ani razu bez straty seta, bowiem 3-1 z słabym Izumrudem i 3-2 z Novgorod. Obie drużyny to raczej dolna część tabeli o utrzymanie. Yaroslav ostatnio wygrali 3-0 z Novgorod na wyjeździe ale wcześniej ciężko znaleźć u nich 3-0. Zresztą to nie było takie zdecydowane zwycięstwo bowiem 1 seta wygrali na przewagi a ostatniego do 23. A więc minimalne te sety. Siatkarze z Petersburga grali mało ( tak wynika z moich stron ze statystykami ). Zagrali tylko 9 meczy i wygrali z tego 2 ( oba na wyjeździe ). Wygrali 3-1 z Kemerevo oraz 3-0 z ... Yaroslav a więc ostatni mecz między tymi zespołami wygrali goście i to wyraźnie. W pozostałych dwóch meczach na wyjeździe przegrali 3-2 z Izumrud i 3-0 z Novgorod ale byli blisko zwycięstwa seta, bowiem w 3 prowadzili 20-17 ale przegrali 23-25 ( miałem w tym meczu Petersburg +2.5 ). Ponad to w meczu u Siebie Petersburg wygrał z Yaroslaviem 3-2. Widać leży im ten przeciwinik. Wiadomo, St. Petersburg to najsłabsza drużyna ligi, ostatnio często przegrywa ale Yaroslav to nie jest Belgorod czy Novyi Urengoi i seta powinni im urwać. Podsumowując Yaroslav jest przeciętniakiem ligi, wygrywają ale bardzo żadko w stosunku 3-0 i lepsze wyniki mają na wyjeździe niż u Siebie. Petersburg ma dobre H2H ( wygrali dwa ostatnie mecze z Yaroslaviem w stosunku (6-2) do tego lepiej im się gra na wyjeździe niż u Siebie bilans away 2-4. A ja stawiam że wygrają minimum i tylko 1 seta.

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Sevilla
Typ: X lub FC Sevilla
Kurs: 1.60
Bukmacher: bwin

Analiza:

Wydaję mi się, że to dość pewny typ. Bilbao po ciężkim boju z Schalke będzie podejmować będącą na fali Sevilla (trzy pewne zwycięstwa z rzędu), która jeszcze ma nadzieję na powalczenie o Ligę Europejską w następnym sezonie. Bardzo prawdopodobne, że Baskowie będą mieli kilka roszad w składzie, a ich ławka rezerwowych nie należy do okazałych. Ponadto Athletic w lidze w sumie już o nic nie walczy, będzie się więc maksymalnie skupiać na półfinale LE, tam tworzą historię klubu. Gram więc tutaj na pod męczony Athletic i bardziej zmotywowany do pracy na boisku zespół z Sevilli, mający o co tu walczyć.

⛔100
 
P 3

ptr85

Użytkownik
Pilka nozna hiszpania,liga BBVA
Athletic Bilbao - Sevilla FC
Sevilla FC
3.20
SportingBet

Druzyna Sevilli jest na fali od 3 spotkan nie stracila pkt wygrywajac 0-3 z Racing Santander ,0-3 z Granada CF i w ostatniej kolejce 3-1 z Mallorca. Andaluzyjczycy maja szanse nawet na Lige Mistrzow.
Baskowie natomiast gre w europejskich pucharach juz sobie zapewnili po dotarciu do finalu Pucharu Krola
Po boju w Lidze europy z Schalke pewnie beda zmeczeni i Bielsa da im odpoczac pozwalajac pograc rezerwowym zawodnikom co Sevilla powinna wykorzystac jak i kazdy z nas ciekawy kurs na gosci ;)

⛔100
 
V 91

vnm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Hamburger SV-Bayer Leverkusen
Typ: handicap 0:1 typ: 1
Kurs: 5.50
Bukmacher: bwin

Dla drużyny z Hamburga, wszystko zaczyna się układać dobrze. Wczorajsza porażka FCK i remis Koln na własnych stadionach, pewnie troche podbudowala morale piłkarzy z Imtech Arena. 5pkt przewagi nad &#39;niebezpiecznym&#39; miejscem w tabeli? To brzmi niezle. Kolejnym plusem, jest forma ich rywala, czyli Bayeru Leverkusen. 4 porażki z rzędu, i w każdej z nich tracili minimum 2 bramki. A wstydliwa porażka z Freiburgiem 0:2, napewno nie poprawiła morali w drużynie. Dla mnie tu jest pewna 1, a swoj typ 0:1, utwierdzam tym, że w takich meczach walczy się o każdą piłkę i gra na maksimum możliwości i skoncentrowania.

⛔100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 8.04.2012
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Schalke - Hannover
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: WillHill
Godzina rozpoczęcia: 15:30

Starcie trzeciej z piątą siłą w 29 kolejce niemieckiej Bundesligi. Faworytem są zdecydowanie gospodarze z Gelsenkirchen. Mają oni aż 13 oczek przewagi nad dzisiejszym przeciwnikiem z Hannoveru. Także kadrowo Schalke wygląda o wiele lepiej i solidniej. Zawodnicy tacy jak Raul czy Huntelaar robią ogromną różnicę.

Gospodarze mają jeszcze prowizoryczne szanse na mistrzostwo, albo choć na drugie miejsce. Ostatnio Schalke jest w dość dobrej formie, mimo tego iż odpadli z LE po przegranym dwumeczu z Athletic Bilbao. Nie przegrali oni w lidze 4 ostatnich spotkań, wygrywając 3 z nich. Na swoim obiekcie piłkarze z Gelsenkirchen spisują się znakomicie. 11 zwycięstw, remis i tylko 2 porażki. To wynik więcej niż przyzwoity. Także bilans bramkowy 39-12 pokazuje ich silę. Schalke na własnym obiekcie nie przegrało już 9 spotkań z rzędu, zwyciężając w 8. Minione trzy domowe gry to pewne wygrane z renomowanymi firmami: 4:0 z Wolfsburgiem, 3:1 z Hamburgiem oraz 2:0 z Bayerem.

Hannover podobnie jak ich dzisiejszy rywal, także odpadł w ćwierćfinale Ligi Europa i także z drużyną z Hiszpanii, po dwukrotnej porażce 1:2 z Atletico Madryt. W lidze Hannover gra ostatnio raczej w kratkę, na przemian wygyrwając i przegrywając. Jest to zdecydowanie drużyna własnego podwórka, gdyż u siebie jeszcze nie przegrali w lidze. Lecz na wyjeździe spisują się o wiele gorzej. Tylko 2 wygrane, 5 remisów i aż 7 porażek. To nie przystoi piątej drużynie ligi. Hannover ma passę 4 gier wyjazdowych bez zwycięstwa przegrywając trzy ostatnie mecze.

To powinien nie być łatwy mecz dla Schalke, lecz wydaje mi się iż gospodarze wygrają go dość pewnie i wysoko. Różnica klas i potencjału piłkarskiego jest zdecydowanie po stronie drużyny z Gelsenkirchen. Forma i atut własnego stadionu także przemawia za ich zwycięstwem. Każdy inny wynik niż wygrana Schalke będzie wielką niespodzianką.

✅70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom