>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.05.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: ⚽ Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Typ: over 2,5
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2,25

ANALIZA:

Wisła podchodzi do spotkania z Lechią po 2 porażkach z rzędu. I wcale jak dla mnie nie jest murowanym faworytem tego spotkania. Każdy wynik jest możliwy. Lechia nie ma kompletnie nic do stracenia a tylko do zyskania - walka o 3 miejsce. Więc nie ma jak dla mnie mowy o murowaniu bramki, a wręcz przeciwnie spodziewam się ofensywnej gry Gdańszczan jak zresztą zawsze na swoim stadionie. Wiślacy grać na remis też za bardzo nie mogą, bo może się to dla nich skończyć 3 porażką z rzędu. Wraca Genkov, który pewnie jest głodny gry i sporo może namieszać pod polem karnym Lechii. Jak dla mnie jutro w Gdańsku powinien paść over 2,5. Obstawiam wynik 2-1 w którąś ze stron, a może i 2-2.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Nashville Predators
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Tylko katastrofa i nadmierne rozluźnienie mogą odebrać zwycięstwo Vancouver Canucks w dzisiejszym meczu. Canucks prowadzą w drugiej rundzie play-off z Nashville już 3-1 i mogą dziś praktycznie przypieczętować eliminacje Predators z dalszej gry bowiem grają u siebie i są po prostu lepszą drużyną. Vancouver w dotychczasowych 4 meczach prezentowało się dużo lepiej niż Nashville i tylko słabsza forma Sedinów powodowała mniej groźne akcje ofensywne i niestety małą ilość produkowanych goli. Co by nie mówić Vancouver przegrał jeden mecz z Nashville po dogrywce i to 1-2. Pozostałe mecze? 1-0, 3-2, 4-2. Vancouver w praktycznie każdych statystykach jest najlepszą drużyną sezonu i tylko ostatnia słabsza forma szczególnie Daniela Sedina (najlepszego strzelca) oraz więcej głupich strat zawodników (co powoduje powerplay dla przeciwnika i często straty bramek) jest skutkiem niezbyt pewnych wygranych z Predators i we wcześniejszej rundzie z Blackhawks. Nashville poza dobrą obroną nie może pochwalić się dobrymi statystykami. W większości bezpośrednich meczów oczywiście pada under 5.5, ale też Vancouver wygrał 4 z 5 ostatnich meczów i nie zanosi się na drugą porażkę. Moim zdaniem Canucks spokojnie wyeliminują Predators z tej fazy rozgrywek i będą czekali na kolejnego przeciwnika w 3 rundzie play-off. Są największym faworytem do zdobycia Stanley Cup więc z Nashville muszą sobie poradzić.
⛔ 100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Boston Celtics - Miami Heat
Typ: Chris Bosh over 27 ( punkty + zbiórki)
Kurs:2,40
Buk:Betsson

Analiza:

Boston- Miami. Ten mecz miałbyć finałowym w konferencji wschodniej, jednak stało się inaczej. Zawodnikom Riversa i Spoelstry mierzą się w półfinale. Póki co 2 zwycięstwa Miami odniesione u siebie. Pora przenieść się na rywalizację do Bostonu. Po tym co pokazało Miami u siebie ciężko dziś jednoznacznie stwierdzić kto ma większe szanse na zwycięstwo. Kurs 1,60 na Boston jakoś mnie nie przekonuje, z drugiej strony jeśli teraz nie wygrają to Miami będzie prowadzić 3-0 i teoretycznie będzie pozamiatane. Ja znalazłem sobie bardzo fajny typ moim zdaniem mianowicie: Chris Bosh over 27 pukntów + zbiórek. Bosh średnio w fazie play-off 17 pkt i 10 zbiórek, na styku. Z Bostonem w 2 meczach łącznie średnio 23,5. Dziś liczę że zagra on dobry mecz, bo czuję że spotkanie będzie zacięte, w poprzednich 2 klase pokazywali Wade i LBJ a dziś pora na Bosha. Takie moje zdanie. Bardzo fajny typ po fajnym kursie. Polecam Rambo131 :cool: Mecz o 2 czasu polskiego.
⛔ 100
 
kfkrzynio 0

kfkrzynio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Lecce - Napoli
Typ: Napoli
Bukmacher: Bwin
Kurs: 3.25
Witam ! Dzisiaj do zaproponowania mam Wam mecz, który można powiedzieć jest meczem, w którym żadna drużyna nie może sobie odpuścić. Sprawa jest jasna, Lecce walczy o utrzymanie, a Napoli o 2 miejsce w Serie A. Sprawa wydaje mi się jasna, jeżeli Lecce nie daje rady walczyć o utrzymanie ze słabszymi rywalami, to z Napoli im również nie pójdzie, a nóż na gardle mają już od dawna. Myślę, że mecz skończy się 1-2 lub nawet 1-3. Polecam ten typ, bo kurs jest naprawdę atrakcyjny.
⛔ 100
 
J 5

jgc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: MU - Chelsea
Typ: X2
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bwin

Hit dzisiejszego dnia. Mecz o mistrzostwo, honor i dumę. Analiza wygranej MU została podana przez forumowicza legionista1916, więc skupię się nad Chelsea. Sądzę że po przegranej w LM piłkarze z Londynu tym razem nie dadzą się pokonać. Tak wiem, że MU jest w wysokiej formie, a u siebie gra super piłkę ale uważam, że tym razem zgubi punkty. Skłaniam się tak naprawdę ku wygranej Chelsea, lecz podpieram swój typ ze względu na statystyki gospodarzy na własnym terenie.
Oglądałem poprzedni mecz gości z Tottenhamem i pomimo że Chelsea przegrywała to potrafiła wyciągnąć wynik na 2:1. Jak dla mnie z bardzo dobrej strony pokazał się Drogba. Cała drużyna grała dobrą piłkę,a w ogóle to od 4 kolejek nie znalazła pogromcy. Widać, że na koniec sezonu powróciła forma i chęć zwyciężania. Pomimo tego, że nie przepadam za Chelsea to uważam, że tego meczu nie przegra a być może to MU odniesie pierwszą przegraną w tym sezonie na własnym boisku.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Boks, waga półśrednia
Spotkanie: Manny Pacquiao - Shane Mosley
Typ: Walka nie zakończy się przed czasem
Kurs: 2,70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Już dziś w nocy ciekawa walka zapowiada się między niekwestionowanym mistrzem bez podziału na kategorie Manny Pacquiao, a również doświadczonym i dobrym Shane Mosley, a stawką pojedynku będzie pas WBO w wadze półśredniej, który posiada Filipińczyk. Zdecydowanym faworytem jest Manny i kursy są na niego śmieszne, ale nie ma się co dziwić, bo Pacman od kilku lat jest w niesamowitej formie, niszczy każdego na swej drodze a ostatnim rywalem był Margarito, którego oszczędził i przeboksował z nim 12 rund mimo, że jestem przekonany jak wielu kibiców, że spokojnie mógł skończyć wcześniej walkę. I dziś właśnie spodziewam się podobnie, co prawda Mosley na pewno ma mocniejszą szczenkę i trudniej będzie go i tak znokautować, ale Manny nie rzuci się do tego aby znokautować rywala bo Mosley posiada takie uderzenie, że nawet Mayweather zachwiał się i był w opałach ( Ale mimo to wygrał na punkty zdecydowanie Floyd ), więc lepiej wypunktować rywala i dostać większą kasę za reklamy itp. Dlatego dziwią mnie tak wysokie kursy na walkę w pełnym wymiarze czasowym i wydaje mi się, że śmiało można nawet nie zaryzykować, a po prostu grać. Manny szczęki też nie ma słabej, Margarito ją trochę przetestował i wytrzymał, a przecież to były na prawdę mocne ciosy bo Antonio to jednak większa kosa w łapie. Dla mnie więc walka jak najbardziej na pełnym dystansie, po której za pewne górą będzie Manny ale bezpieczniej jest postawić po prostu typ, że walka nie zakończy się przed czasem.
✅ 170
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ( Anglia Premier League)
Spotkanie: Manu - Chelsea
Typ: handi (0 : 1) wygra Manu
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 4,60
Analiza:
Obie drużyny wciąż walczą o 1 miejsce w lidze.W poprzednim spotkaniu gorą byli gospodarze(Chelsea), wygrywając 2:1. Teraz to Manu ma przewagę ponieważ gra u siebie. Dodatkowo piłkarze Alexa Fergusona są zmotywowani awansem do finału Ligi Mistrzów. Ekipa z Manchesteru na czele z Rooey&#39;em powinna bez problemu pokonać ekipę Chelsea.
Zdecydowałem się na handicap ponieważ będzie to rewanż za wcześniejszą porażke i czerwone diabły będą się starać wygrać jak najwyżej.
⛔ 100
 
d4n3k 30

d4n3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Brescia-Catania
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Tobet

Ciekawy mecz wypatrzyłem na sobotnie popołudnie. Gospodarze wciąż walczą o utrzymanie, a zespół gości nie gra praktycznie o nic. Brescia może nie jest jakimś typowym zespołem własnego boiska, ale w sobotę musi oddać życie za zwycięstwo, aby jeszcze mieć jakieś szanse na utrzymanie.
Catania jest jedynym zespołem Serie A który w tym sezonie nie posmakował zwycięstwa na wyjeździe, mało tego, Catania ostatni mecz na wyjeździe wygrała w lutym ubiegłego roku. Mam nadzieje że w sobotę podtrzyma tą pasję i były zespół M. Koźmińskiego zbliży się do utrzymania.
⛔ 100
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA - Play-off 2011
Spotkanie: Miami @ Boston - Game 3
Typ: Rozmiar zwycięstwa Boston 1-5
Bukmacher: Sportingbet
Kurs: 5.20
Analiza:
Ja przyznam szczerze, że w meczu BOS z MIA widzę walkę do samego końca i szanse daję 55/45 na korzyść gospodarzy, nie wyobrażam sobie, żeby dwaj zeszłoroczni finaliści mieli przegrywać po 3 grach półfinałowych 0-3... wciąż twierdzę, że MIA jest drużyną za krótką na mistrza, a dwa zwycięstwa zawdzięczają słabszej postawie Celtów + odpałowi Jones&#39;a w G1. Dzisiaj wraca Shaq, zieloni mają nóż na gardle i powinni walczyć do ostatniej kropli krwi, wystarczy trochę poprawić offense i będzie dobrze... jak dla mnie 2-1 i powrót do walki o awans w G4 jak najbardziej możliwy, tutaj ściany będą pomagać Celtom, a nie Heats! Kurs na BOS mnie nie satysfakcjonuje (w stosunku do ryzyka), więc wole lżej po dużo lepszym kursie.
⛔ 100
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Serie A)
Spotkanie: Udinese v Lazio
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2,25
Hit jutrzejszej kolejki Serie A. Walka o miejsce premiowane występem w Lidze Mistrzów, czyli także wielkie pieniądze. Między rywalami w tabeli jest tylko 1 punkt różnicy (Lazio jest na 4. a Udine na 6. miejscu), przeciwników rozdziela Roma, która ma tyle samo oczek co Lazio ale mecz rozegrany więcej. Co prawda gospodarze ostatnio nie zachwycają - 4 porażki w 5 meczach dobitnie o tym świadczą - ale uważam, że jutro się właśnie przełamią. Jest o co grać - Champions League to nie byle co. Liczę na to, że świetny duet Di Natale - Sanchez w końcu odnajdzie swoją formę z początku roku i pomoże kolegom w odniesieniu zwycięstwa ze stołecznym klubem, który ostatnio również gra w kratkę (3 wygrane i 3 porażki) w 6 poprzednich spotkaniach. Na pewno w takim kursie widzę dobry value tym bardziej, że Udine zagra przed swoimi kibicami.
✅ 125
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Boston Celtics vs Miami Heat
Typ: Ray Allen over 17,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Walczący o podtrzymanie szans awansu do finału konferencji Boston podejmie gości z Miami. Z tego meczu wybrałem typ na gracza gospodarzy- Raya Allena.
Gra Bostonu oparta jest właśnie na wykończeniach akcji przez Pierce&#39;a oraz właśnie Allena. Ray to gracz doświadczony i wszechstronny. Z premedytacją wykorzystuje luki w obronie rywali oraz potrafi celnie rzucic z dystansu. Jeśli dostanie wystarczającą liczbę podań od kolegów o trafnośc typu będę spokojny ????
⛔ 100
 
qba16 1

qba16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League godz. 15:05
Spotkanie: Stoke - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś bardzo ciekawe spotkanie w Premier League, Arsenal wciąż wierzący w tytół mistrza Anglii podejmie na wyjeździe przeciętnie spisujący i o nic nie walczący w tym sezonie zespół Stoke. Kanonierzy do prowadzącego Man. Utd tracą tylko 3 punkty, natomiast lider tabeli zagra u siebie w hicie kolejki z Chelsea . Arsenal za wszelką cenę będzie chciał wygrać dzisiejsze spotkanie i będzie liczył na zespół Chelsea który urwie punkty zawodnikom z Old Traford. Arsenal nie może pozwolić sobie dziś na strace jakich kolwiek punktów jeśli wciąż liczy na mistrzostwo . Myśle że bez problemu pokonają Stoke i będą czekali na na wyniki meczu Man Utd - Chelsea .
Dopiero zaczynam zabawe na tym forum, proszę o troche wyrozumiałości . Powodzenia !
⛔ 100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - PORTUGALIA: Portuguese Liga
Spotkanie: FC Porto - Ferreira
Typ: Więcej niż 4,5 bramki
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet

Analiza :
Witam!
Dziś o godzienie 21:15 rozpocznie się kolejne spotkanie ligi portugalskiej .
Między soba zagrają Fc Porto i Ferreira , odpowiednio 1 i 8 drużyna tabeli .
FC Porto wygrywa u siebie wszystko , w tym sezonie nie przegrali ani
jednego meczu w lidze i ich bilans to 26-2-0 . Ferreira także nie zaskakuje
ich bilans to 9-10-9 więc bardzo cienko . Ostatnie spotkanie w rundzie
jesiennej Porto wygrało na wyjeździe aż 3-0 . Ferreira ostatnio traci sporo
bramek nawet gdy gra u siebie oto przykładowe spotkania ;
Pacos Ferreira 1-6 Rio Ave FC (6)
Pacos Ferreira 1-5 Benfica Lizbona (2)
Beira Mar (10) 3-1 Pacos Ferreira
Jeśli druga w tabeli Benfica pokonała Ferreire 5-1 to ile bramek strzeli Porto? Myślę że powyżej 5 Pozdro !
✅ 320
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina :Piłka nożna ,Hiszpania - Segunda Division
Spotkanie: Cordoba - Betis
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Dziś dokończenie 37 kolejki Segunda Division. O godzinie 12 zmierzą się Cordoba z obecnym liderem tabeli - Betis. Będzie to spotkanie 16 z 1 drużyną rozgrywek. Betis ostatnio na wyjeździe pokonał Xerez i Barcelonę B. Drużyna gości u siebie 6-8-4 a więc nie najgorszy bilans ale myślę,że graczy Betis zmotywuje dodatkowo fakt,że drugie w tabeli Vallecano poległo u siebie z Salamanca 1-2. Tak więc jest szansa na znaczne odskoczenie rywalowi.
Powodzonka!
⛔ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
spotkanie: MU - Chelsea
typ: 1/1
kurs: 3,90
buk: Tobet
analiza:
Witam.Na dzis wybralem spotkanie MU - Chelsea godz.17.10. Moj typ to polowa i koniec dla czerwonych diabłow,dlaczego??? Obie druzyny spotkaly sie juz ze soba w cwiercfinale LM,wtedy MU wygrało u siebie 2:1 ???? w tabeli roznica miedzy tymi zespolami wynosi 3 pkt i jesli MU dzis wygra odskoczy na 6pkt i bedzie bliskie tytulu ???? Czerwone Diably pokonaly u siebie Schalke w polfinale LM 4:1 dodam ze grali oni w rezerwowym skladzie ???? Chelsea nie ma nic do stracenia jest to spotkanie o fotel lidera jak zdola wygrac to zasiadzie na nim :p Warto zagrac na 1/1 MU slynie z tego ze szybko strzela gola a pozniej kontroluje spotkanie ???? Powodzenia!!!
✅ 290
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna
Spotkanie : Zagłebie Lubin - Montex Lubin
Typ: Montex Lublin
Kurs : 4.75
Bukmacher : Betsafe

Analiza : Dziś 2.mecz finałowy pomiędzy Zagłebiem i Montexem.
We wczorajszym meczu bezapelacyjnie wygrały gospodynie 35:30 (18:13), które już na początku meczu uzyskały kilka bramek przewagi i później kontrolowały przebieg gry.
Było to ich 3.zwycięstwo w lidze nad Montexem w tym sezonie, gdyż wcześniej 2-krotnie już wygrywały : 1.mecz w Lubinie 26:24 i rewanż w Lublinie 25:23.
Dziś Lublinianki nie mogą pozwolić sobie na porażkę i od początku muszą zdominować grę, nie pozwalając Zagłębiu na uzyskanie przewagi.
Jeśli tak się stanie, to Montex może wywieźć z Lubina 1 zwycięstwo, które nie jako było planem na ten weekend.
Kadry obu zespołów są na podobnym poziomie, atut własnej hali mają Lubinianki, atut doświadczenia niewątpliwie Montex, komfort psychiczny leży po stronie Zagłębia, jednak równie dobrze można być pewnym, iż Lublinianki sprężą się wyjątkowo, żeby nie wracać do domu przy 0:2...
Uważam, że szanse są 51/49 dlatego też po raz kolejny warto zaryzykować i postawić po takim kursie na gości....
⛔ 100
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie:

Inter Mediolan vs. AC Fiorentina
Typ: 2
Kurs: 5,00
Buk: Bet365
Analiza:
Witam.
Spotkanie, które dzisiaj wybrałem zapowiada się bardzo interesująco. Inter, który walczy jeszcze o Ligę Mistrzów, podejmie grającą o pietruszkę ekipę Fiorentiny Arturem Borucem na bramce.
Inter w tym sezonie strasznie zawodzi. Przegrywa mecze, których przegrać nie powinien. Kwestia mistrzostwa już jest rozwiązana i mistrzem Włoch został rywal zza miedzy - AC Milan, w Lidze Mistrzów także Inter wcześnie odpadł, a Puchar Włoch także niekorzystnie się ułożył dla ekipy Interu. Krótko mówiąc ten sezon jest całkowicie zawalony. Jedyną nadzieją jest awans do Ligi Mistrzów, a do tego potrzebne jest zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Fiorentina ostatnio gra bardzo dobrze.
W ostatnich 6 meczach wyjazdowych Fiorentina 3 wygrała, 3 zremisowała i nie przegrała żadngo! Statystyka imponująca wręcz.
Inter zaś 11 ostatnich meczów na własnym boisku wygrał. Więc czemu twierdzę zatem, iż wygra Fiorentina ?
Liczę na to, że Inter zagra pod wielką presja i szaleńczo rzuci się do ataków. Niestety w zdobyciu gola przeszkodzi nasz rodak Artur Boruc, który rozegra dzisiaj bardzo dobry mecz.
Fiorentina wyprowadzi dwa szybkie kontrataki, które zakończą się bramkami, a Inter będzie stac jedynie na jedną bramkę i mecz zakończy się 2:1 Lub 3:1 dla Fiorentiny ????
Typ mało realny, ale warty świeczki ???? Polecam tylko dla ryzykantów ????​
⛔ 100
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Montanes A. - Gasquet R.
typ: 1-2
Kurs: 4.00
Sportingbet
W Rzymie o 12 spotkają się Hiszpan Albert Montanes i Francuz Richard Gasquet. Faworytem w tym meczu wydaje się Francuz, znany głównie ze swoich upodobań do &#39;białego&#39; oraz jednoręcznego bh. Montanes po kontuzji nie gra najlepiej - przegrana w Madrycie w 3 setach z Stakhovskim, wygrana po bojach z Paire w 3 setach w Barcelonie, czy porażka w polfinale w Casablance. W tamtym sezonie grał zdecydowanie lepiej. Gasquet natomiast obecenie na mączce wydaje sie lepiej dysponowanym od Montanesa. R16 w Monte Carlo i przegrana z Nadalem oraz R16 w Barcelonie i przegrana z Monfilsem. W Madrycie po walce przegrał ze swietnie dysponowanym tam Gimeno-Traverem. Reasumujac uwazam ze Montanes ze swoim dziwnym serwisem (praktycznie bez wyrzutu piłki) ulegnie dziś Francuzowi. Gasquet zaś jest bardzo nieregularny i powinnien oddać jeden set Hiszpanowi.
⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia &#39; Liga Sagres&#39;
Spotkanie: Sporting - Setubal
Typ: Handicap (0:1) X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:


Dziś o godzinie 21:15 spotkają się: Sporting grający o rozgrywki Ligi Europy, oraz Setubal broniący się przed spadkiem. Mój typ uzasadniam tym, że obie drużyny są zmotywowane do gry, a która z nich powinna okazać się lepsza, nie trudno się domyśleć. Sporting notuje u siebie bilans bramkowy +3, czyli pogromu nie ma. Setubal na wyjazdach -10 na 14 meczy i mimo ze nie jest to pozytywny aspekt to nie sądzę by gospodarze spotkania rozgromili jakoś szczególnie ekipe broniącą się przed spadkiem. Dodatkowo goście dzisiejszego spotkania polegli ostatnio liderowi tabeli Porto 0:4, a jak mowi nam historia gry Setubal, takie wpadki działają na druzynę mobilizująco. Nie widzę innego rozwiązania jak wygrana Sporting&#39;u jedną bramką.
⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, WŁOCHY: Serie A
Spotkanie: Bologna-Parma
Typ: Parma
Kurs: 7,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mamy po raz kolejny do czynienia z &#39;pułapką kursową&#39; która próbują zgotować nam buki. Obserwowałem wcześniejsze kolejki Serie A i były już przypadki zaniżania kursów ponad połowa wyglądała tak jak wspomniałem, jak pułapka. Moim zdaniem Parma zgarnie dzisiaj pewne 3pkt. W obozie Bologni mówi się o tym że w tym sezonie i tak już osiągnęli zamierzony cel, czyli utrzymanie a ich ostatni drastyczny spadek formy tylko dowodzi temu że sobie już odpuścili walkę. Mój dzisiejszy faworyt wręcz przeciwnie, do ostatniego meczu walczy o jak najlepszą lokatę. Ostatnie wyniki Parmy mogą wprawić w zadumę wielu kibiców włoskiej piłki bo pokonanie Interu Udinese i Palermo w trzech kolejnych spotkaniach to nie lada wyczyn, na dodatek każdy z meczy wygrywany był przewagą dwóch bramek! Mecz rozpoczyna się o godzinie 15:00.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom