>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.12.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna 2 liga niemiecka
Dresden - Bochum
Typ - 1 HT

Kurs - 2.63 bet365

Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz w ramach 2 ligi niemieckiej pomiędzy Dynamo Dresden a Vlf Bochum . Mecz o przysłowiowe 6 punktów .Gospodarze plasują się na 15 pozycji w tabeli z 15 punktami na koncie , ich dzisiejsi rywale zajmują 16 pozycje z 14 punktami na koncie .Średni czas strzelenia pierwszej bramki w meczu przez drużynę gospodarzy to 28 minuta , średnio tracą pierwsza bramkę w 44 minucie czasu gry . Drużyna Vlf Bochum średnio strzela pierwsza bramkę w 64 minucie czasu gry , traci natomiast w 22 minucie czasu gry . Druzna gospodarzy miedzy 15 a 30 minuta gry strzela najwięcej bramek bo aż 38,9% . Z racji tego ze jest to mecz o 6 punktów drużyna gospodarzy nie ma nic do stracenia i powinna zaatakować od pierwszych minut .
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon - Hochfilzen b. pościg. 12,5 km M.
Spotkanie: 12,5 km Pościg M. Hochfilzen 2012-2013
Typ: Kto na podium? Emil Hegle Svendsen
Kurs: 7.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiejszy typ jest nieco ryzykowny ponieważ Svendsen wczoraj uplasował się na dalekiej 34 pozycji i stracił do zwycięzcy nieco ponad minutę. Ja jednak spróbuję zagrać Norwega na to, że uplasuje się dzisiaj na podium (awans z 3 dziesiątki). Wydawać by się to mogło karkołomnym wyczynem ale pamiętajmy, że Svendsen to jeden z lepszych (jak nie najlepszy) biegacz w stawce biathlonistów i on jest wstanie odrobić takie straty jak minuta po biegu sprinterskim.
Ważnym warunkiem jednak jest lepsza skuteczność na strzelnicy, wczoraj widać było, że po dwóch pudłach w pozycji leżąc nieco ryzykował przy drugim strzelaniu, a gdy już wiedział, że nie ma szans na wysoką pozycję &quot;odpuścił&quot; biegowo na ostatniej pętli. Patrząc na czołówkę wczorajszego biegu to mamy dwóch solidnych zawodników jakimi niewątpliwie są Andreas Birnbacher i Martin Fourcade (1-2 miejsce wczoraj) i oni raczej powinni miejsce na podium obronić (choć w biathlonie nigdy nic nie wiadomo). Wydaje mi się natomiast, że trzecie miejsce jest w zasięgu Norwega, ważne jest jednak by rozpoczął strzelanie bezbłędnie w pozycji leżąc (co potrafił już czynić nawet w tym sezonie) wtedy na pewno znacząco awansuje w klasyfikacji, bo jak już wspomniałem biegowo jest to wyśmienity zawodnik.
Na pierwszy rzut oka, osoby które mogły śledzić wczorajszy sprint mój typ może wydawać się dość mało realny. Ja jednak uważam, że Svendsen nieco lepiej spisuje się w biegach gdzie widzi swoich rywali (masowe, pościgowe) niż takich biegach jak sprint (choć tu przy dobrym strzelaniu również umie powalczyć) czy dochodzenie. Tak więc jak wspomniałem wszystko będzie zależało od dyspozycji Norwega na strzelnicy w pozycji leżąc jeżeli po tych strzelaniach znacząco poprawi swoją pozycję będzie można liczyć na podium Norwega.
⛔100
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia 1
Sunderland-Chelsea
typ: 2
kurs: 1.75
Buk: Bet365
Jest to moja pierwsza analiza na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość ; )
Chelsea po tym jak nie wyszli z grupy LM (co jest w sumie zaskoczeniem) muszą walczyć z całych sił teraz w lidze. Potencjał na pewno jest, co pokazali w meczu o wszystko z Nordsjelandem. Na mecz wyjdą może w nie najlepszych nastrojach, ale mam nadzieję, że zmiennik Roberto di Matea ich zmotywował dostatecznie. Torres się przełamał także nie ma źle ; )
Sunderland to drużyna z 17 miejsca w tabeli z dorobkiem 13pkt i bilansem 2-7-5.
Chelsea o dziwo po tej złej passie jest nadal na 3 miejscu, także gdzie zdobywać punkty i gonić rywali, jak nie z drużynami z końca tabeli?
Pomogłem, kliknij dzięki ; )
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia 1
Sunderland-Chelsea
typ: azjatycki over 4.0
kurs: 6.60
bukmacher:bet365
Chciałem to zagrać w ahc -1 po kursie 2.30. Ale Kolega przede mna podał tym na wygrana Chealsea, więc zmieniłem typ.
Wracając do meczu to nie widzę tu innego wyniku niż wygranej Chealsea. Juz tłumacze dlaczego. Chyba wszyscy znają wynik z LM gości. Wygrana 6-1 z Nordsjeland uskrzydliło Chealsea. Zagrają w LE i mam nadzieje że tam mogą jeszcze namieszać. Pokazali klasę w tym meczu i myślę że to im się utrwali aż do dzisiejszego meczu. Trzymam za nich kciuki i liczę na 3 pkt i grad bramek.
Chociaż w lidze im nie szło zbyt dobrze to myślę że w końcu się to zmieni od dzisiejszego meczu. Kurs na over 2.5 jak najbardziej realny (2.05). Ja gram trochę bardziej ryzykownie. Sunderland nie spisuje się zbyt dobrze. Dolna część tabeli. Jedynym problemem jest to że Sunderland nie traci zbyt wielu bramek u siebie, ale Chealsea nie zdobywa tez za wiele bramek na wyjeździe. Ale jak to mówią dwa minusy dają plus!
0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska Ekstraklasa
Spotkanie: GKS Bełchatów – Piast Gliwice
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.64
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W tym spotkaniu nie powinno zabraknąć bramek. Dla GKS-u każdy mecz jest teraz niezwykle istotny w kwestii utrzymania. Dziś przy zwycięstwie mają szansę odrobić 2 oczka do Ruchu który wczorajszy mecz zremisował. Nie mają co bronić tak więc muszą atakować szczególnie grając na własnym boisku a będą chcieli na pewno zwyciężyć by z nadzieją przystępować po przerwie zimowej do walki o utrzymanie. Po przejęciu ekipy przez Probierza coś drgnęło dwa remisy z trudnymi rywalami u siebie z Lechią 1:1 i na wyjeździe w Białymstoku 2:2 mimo prowadzenia 0:2 i obronna to jest główny mankament tej ekipy co potwierdzają stracone bramki druga najgorsza defensywa w lidze. Piast jest całkowicie inną ekipą na wyjazdach niż u siebie. W meczach wyjazdowych stawiają zdecydowanie na grę ofensywną. W obecnej chwili legitymują się najwyższą średnia bramek w meczach wyjazdowych 3.57. Dostali min 4:0 w Kielcach i Poznaniu potrafili wygrać we Wrocławiu 1:3 czy postraszyć Legię w Warszawie przegrywając 3:2. Futbol na tak to ich styl gry i na pewne w ostatnim meczu rundy zimowej tego stylu nie mają zamiaru zmieniać. I na koniec jeszcze jedna taka sprawa a mianowicie pogoda, zmarznięte boisku sprzyja babolom kilka takich przykładów mieliśmy we wczorajszym meczu we Wrocławiu.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: AS Roma - Fiorentina
Typ: 1
Kurs: 2,04
Buk: Betfair
Analiza:
Na drugi dzisiejszy mecz Serie A również mam pewną wizje. Typ może trochę ryzykowny, ponieważ Roma jest bardzo nieprzewidywalna, ale według mnie warto spróbować &#39;jedynki&#39;. Dlaczego? Po pierwsze wydaje mi się, że Fiorentina złapała małą zadyszkę. Ja i tak jestem pod wrażeniem ich serii i byłem pewien, że skończy się ona dużo wcześniej (dlatego ostatnio grałem przeciwko nim). Wyciułane (bo inaczej się tego nie da nazwać) zwycięstwa z Torino oraz Sampdorią powodują, że większe szanse daję dzisiaj gospodarzom. Fiorentina bowiem nie dość, że nie wygrała tych meczy, to jeszcze ich styl był daleki od ich &#39;najlepszych czasów&#39; (meczów choćby z Atalanta, Lazio czy Milanem). W Turynie może jeszcze jakoś im szło, natomiast z Sampdorią już nie bardzo...a przecież grali u siebie!
Do spadku formy dochodzi jeszcze brak takich zawodników jak Jovetić (może wystąpi, może nie... na 75% nie), Pizarro czy Ljajic... czyli niezłe osłabienie. Tymczasem po drugiej stronie mamy powrót De Rossiego i godnie zastępującego Lamele - Destro. Wątpliwy jest występ Pjanicia.

Jeżeli chodzi o ostatnią grę Romy, no to radzą sobie nieźle. W prawdzie ich rywale nie byli wymagający, ale trzy zwycięstwa z rzędu to zawsze trzy zwycięstwa z rzędu, a jeszcze jak dodamy fakt, że Roma straciła w tych spotkaniach tylko jedną bramkę... to nie pozostaje nam zrobić nic innego jak tylko :O. Może w końcu troszkę dojrzeli... mówię może, ponieważ na ich ostatnie 4 mecze widziałem zaledwie 2 (z Lazio, gdzie obrona sobie nie radziła i ze Siena gdzie było już lepiej).

Podsumowując: Fiora ma zadyszkę, brakuje im ważnych zawodników, Roma radzi sobie nieźle, nie traci bramek, gra u siebie. No to tyle ;]
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, L1
Spotkanie: Carlisle - Sheffield Utd
Typ: Sheffield Utd -1.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kursy mogą mylić. Oczywiście goście w ostatnich 5 spotkaniach wygrali tylko raz, ale ten kiepski jak na nich okres spowodowany był sporymi ubytkami w składzie tych podstawowych grajków. Teraz na szczęście począwszy od dzisiaj zaczynają się powroty tych zawodników i wyniki powinny wrócić do normy. Gospodarze w formie tragicznej, ostatnia wygra z Yeovil nadzwyczaj szczęśliwa, patrząc na statystyki w tego meczu, widać, że to gospodarze przeważali. Dzisiaj jednak do kiepskiej formy dochodzi inny problem: &quot;Carlisle United boss Greg Abbott will be without four key players as injuries continue to affect team selection.&quot; Goście mimo gorszego okresu zdołali się utrzymać w czołówce ligowej tabeli, tracąc teraz zaledwie 3 oczka to TOP2 gwarantujących awans. Zbliża się powoli półmetek sezonu i na pewno wracając do dobrej dyspozycji będą chcieli przed rundą rewanżową zagwarantować sobie pozytywny start. Tym bardziej, że mają do tego predyspozycje.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 10

atpwta

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Francja 1
Spotkanie: PSG - Evian TG
Typ: - 1.5
Kurs: 1.77
PSG jest czwarte i gra u siebie z drużyną, która zajmuje 17 miejsce. Paryżanie walczą o mistrza, cały czas są faworytem ligi, do lidera tracą tylko 5 punktów. Ostatnio przegrali z Niceą, więc będą mieć wielką motywację, by dziś wygrać. Do dyspozycji trenera gospodarzy są wszyscy kluczowi zawodnicy. Poprzedni mecz u siebie wygrali 4:0 z Troyes, nie mają problemów z pokonywaniem drużyn z dołu tabeli. Myślę, że wygrają dziś minimum dwiema bramkami.
⛔100 - brak typu, buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - GKS Bełchatów : Piast Gliwice
Typ - suma goli drużyny ? Piast powyżej 1,5 gola
Kurs - 3.00
Buk - Bet365
Analiza :
Witam ! zgadzam się z jack13 że w tym spotkaniu na pewno możemy się spodziewać goli , ja osobiście liczę że 2 bramki strzelą piłkarze Piasta . Gospodarze jak wiemy po 14 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 6 pkt a ich dotychczasowy bilans to 1-3-10 no i te bramki zaledwie 9 strzelonych przy 24 straconych . GKS pod wodzą Probierza dwa ostatnie mecze zremisował jednak żeby ich poziom jaki dotychczas prezentowali się zmienił na lepszy to tu mam wątpliwości bo w/g mnie dalej to wygląda na przysłowiowe &quot;bij i leć&quot; żadnego pomysłu w grze . Goście natomiast ostatnio też w nie najlepszej formie jednak w ostatnim spotkaniu u siebie przeciwko Polonii Warszawa pokazał że walczy do samego końca i zremisował 1:1 . Piast w tym sezonie w meczach wyjazdowych zdobył 10 bramek a stracił 15 wygrał 3 spotkania a przegrał 4 w tych porażkach jednak pokazał że też potrafi strzelać gole i np. z Legią przegrał 3:2 .
Gospodarze przystąpią do tego pojedynku osłabieni brakiem swojego najlepszego strzelca - Tomasza Wróbla, który odpoczywa za czerwony kartonik. Ponadto nie zagrają kontuzjowani: Mateusz Mak, Michał Mak, Dawid Nowak, Leszek Nowosielski oraz przesunięci do drużyny Młodej Ekstraklasy Kamil Kosowski, Mate Lacić . W zespole Piasta też nie wszyscy są do dyspozycji trenera największe osłabienie to brak Izvolta jednak trener Brosz ma dwóch zastępców, są to: Pavol Cicman i Tomasz Bzdęga.
Osobiście jednak liczę na zwycięstwo gości np? 2:1 . Pozdrawiam !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykowka - Turcja
Spotkanie - Gaziantep - Turk Telekom Ankara
Typ - Gaziantep(-3.5)
Kurs - 2.05
Buk - Pinnacle


Gaziantep to najdziwniejszy team w lidze.Mają bardzo dobry skład i mimo to są ostatnią drużyną w lidze.Mój typ to już nie tylko granie na przełamanie,panowie ileż można dostawać oklep od przeciętniaków.A do takich z pewnością należy Ankara gdzie jedynie Dee Brown robi jakieś wrażenie.Gaziantep pozyskał ni z gruchy ni z pitruchy Dorsey&#39;a i teraz mają naprawde głęboki i fajny team.Tak jak pisałem czas sie przełamać bo 1-7 to już nie jest wesoły wynik.Termianarz też ich nie rozpieszczał do tej pory i nie mogli sie rozbujać.Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie inaczej.

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 8.12.12 (15:45)
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Zaglebie Lubin - Wisla Krakow
Typ: Zaglebie asian handicap -1,5 gola
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Ostatni mecz przed przerwa zimowa ale dla Wisly i tak juz caly sezon mozna chyba spisac na straty. Walki o mistrza nie bedzie, walka o puchary teoretycznie jest mozliwa bo strata do 3 miejsca to 8 punktow ale oczywiste jest ze zeby walczyc na wiosne o puchary to zima Cupial musial by rzucic duzo gotowki na transfery a to jest malo realne. Za to mowi sie o odejsciu Meliksona i moze Genkova. Wisla w tej rundzie grala bardzo slabo i 11 miejsce w lidze to oddaje dobrze. Zaglebie mialo slaby poczatek sezonu ale teraz w koncowce rundy graja coraz lepiej. Trzy zwyciestwa pod rzad z Gornikiem, Belchatowem i Polonia W, i dopiero w Gdansku zatrzymali sie na Lechii po remisie 2:2. Ale uwazam ze dzisiaj w takiej formie Zaglebie jest faworytem i moze sobie poradzic z Wisla. Jest o co grac bo jak wygraja to awansuja z 13 na 11 miejsce kosztem wlasnie Wisly. Poza tym Zaglebie nie wygralo zadnego oficjalnego meczu z Biala Gwiazda od 2005 roku kiedy wygrali i w lidze i w pucharze Polski, ale potem juz w tej rywalizacji przez kolejne lata wygrywala albo Wisla albo padaly remisy. Dzisiaj Miedzowi maja wedlug mnie bardzo duza szanse przelamac te statystyki i znowu pokonac Wislakow bo tak slabi Krakowianie nie byly od bardzo dawna i gospodarze to wiedza i musza to wykorzystac. W koncowce rundy graja coraz lepiej a Wisla pewnie juz mysli o urlopach. Spadek zadnej z druzyn nie grozi bo Belchatow i Podbeskidzie same sie pograzaja. Tak wiec w Lubinie mozna dzisiaj zagrac otwarta pilke i mysle ze Zaglebie moze ten mecz wygrac.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
C 0

cracovia123

Użytkownik
Dyscypilna : Piłka Nożna - Turcja 1 liga
Spotkanie : Ankaragucu - Rizespor
Typ : 1 połowa - Rizespor
Kurs : 2.5
Bukmacher : STS
Witam na dzisiaj proponuje zwycięstwo gości już w 1 połowie spotkania . Drużyna gospodarzy jest zdekompletowana nie wystąpi kilku zawodników z 1wszej 11 a w ich miejsze zajmą młodzi zawodnicy zespołu rezerw. Problem jest dość prosty , tzn brak pieniędzy w kasie klubu na wypłacanie wynagrodzeń dla zawodników. Ankaragucu ma od kilku miesięcy zaleglości w płacach i wielu zawodników w ramach protestu nie wystąpi
dzisiaj . Drugi powod to jest lokata którą zajmują gospodarze czyli ostatnia z zaledwie 7 punktami w dorobku. Dlatego wydaje i się ,że drużyna gości powinna już w pierwszej połowie zapewnić sobie wygraną w tym spotkaniu. Gorąco polecam :
⛔100 - buk
 
M 9

mieta20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Blue Square Premier
Grimsby - Tamworth
Typ: over 2,5
Kurs: 1,74
Buk: Pinnacle

Grimsby to jedna z niespodzianek tego sezonu, ich wysoka forma powoduje że znajdują się na 2 miejscu w tabeli. Dokonali kilku ciekawych transferów przed sezonem i to na pewno jest jedną z przyczyn ich dobrego miejsca. W środku tygodnia odbywała się kolejka ligowa ale zespół gospodarzy nie rozegrał spotkania wyjazdowego z Gateshead ponieważ warunki atmosferyczne uniemożliwiły granie - było za zimno. Dlatego mieli więcej odpoczynku od swojego dzisiejszego rywala. Z tego co czytam urazów w składzie znaczących nie mają. Tamworth zajmuje 12 miejsce , jest to dość solidna drużyna z wahaniami formy. W pierwszej chwili zastanawiałem się nad graniem na zwycięstwo miejscowych, ale wydaje się pewniejsze granie na liczbę bramek gdyż goście mają problemy z obrońcami. Ze składu wypadli: R. Tait [19/0] , S. Barrow [19/2] , T. Marshall [17/1] , G. Taylor [10/0]. Styl Wyspiarski a tam zazwyczaj widzimy sporo goli dlatego próbuje. GL! ????
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon bieg pościgowy kobiet
08.12.2012 15:00
Zwycięzca biegu?
typ: Darya Domracheva
kurs: 2.30
buk: bet365
Dzisiaj w Hochfilzen odbędzie się bieg pościgowy kobiet. We wczorajszym sprincie wygrała Darya Domracheva i według mnie dzisiaj powtórzy ten sukces. Podczas wczorajszych zawodów Darya popełniła jedno pudło w pozycji leżąc, natomiast w stójce strzelała szybko i co najważniejsze celnie. Widać było, że nie forsowała ona tempa, chciała bardziej skupić się na strzelaniu i wyszło jej do bardzo dobrze. Dopiero na ostatniej rundzie, kiedy musiała pobiec już tylko do mety pokazała swoją siłę biegową i wygrała z przewagą 4.7 sekundy nad Makarainen. Gdyby nie problemy Finki podczas drugiego strzelania, gdzie miała problemy z bronią i straciła sporo czasu, to pewnie ona po słabym początku sezonu cieszyła by się z wygranej. Nie sądzę jednak, aby dzisiaj, kiedy mamy cztery strzelania, pójdzie już tak dobrze i myślę, że około 4 pudeł jest w stanie zaliczyć. Oczywiście jest jeszcze Tora Berger, świetnie biegająca i strzelająca Norweżka, jednak nie lubi ona tych tras, co było widać podczas biegu i do Białorusinki na mecie straciła 12.9 sekundy. Sądzę, że nawet jak Darya popełni jeden błąd więcej na strzelnicy to i tak ostatecznie będzie przed Norweżką. Jest jeszcze rodaczka Berger, młodsza Solemdal, która jednak wczoraj bardzo dużo straciła na ostatniej pętli na mecie mając stratę 15.5 sekundy, a podobnie jak z Finką nie wierzę w jej regularność podczas strzelania.
Jeżeli tylko Darya nie popełni zbyt dużo błędów na strzelnicy to powinna odnieść drugie z rzędu zwycięstwo.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Tauron Basket Liga, 8.12 19:00
Rosa Radom - Stelmet Zielona Gora
typ: -5,5 pkt Stelmet
1,8
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu Tauron Basket Ligi, beniaminek Rosa Radom podejmie na wlasnym parkiecie rewelacje rozgrywek europejskich - Stelmet Zielona Gora. Czy bedzie to pojedynek Dawida z Goliatem? Tak mi sie wydaje. Rosa w ubieglej kolejce odniosla dopiero trzecie zwyciestwo w tym sezonie. Druzyna trenera Mariusza Karola to zespol zlozony glownie z zawodnikow, ktorzy bronili barw Rosy w pierwszej lidze. Widac, ze radomska ekipa odstaje od czolowki, mimo ze potrafila nawiazac wyrownana walke m.in. z mistrzej kraju, Asseco Prokomem. Zastal natomiast jest w swietnej formie. Zespol potwierdzil to na tygodniu sprawiajac ogromna niespodzianke w KAzaniu, wygrywajac z tamtejszym Uniksem, Stelmet zapewnil sobie awans do dalszej rundy eurocupu. Druzyna z Zielonej Gory zagrala swietne spotkanie. Jesli zagra podobnie w Radomiu, gospodarze nie beda mieli czego szukac w tym meczu i spotkanie zakonczy sie nokautem ze zwyciestwem gosci. Patrzac kadrowo rowniez Stelmet wyraznie goruje nad Rosa, nie widze tutaj innego wyniku niz pewnego zwyciestwa Zastalu.
✅80
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie. - Szwajcaria, NLA
Spotkanie: Ambri-Piotta - Zug
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zmiana decyzji, początkowo chciałem dać inny mecz. Jednak w ostatniej chwili zdecydowałem się na ZUG! czy dobrze okaże się. a więc zaczynamy :
Ambri Piotta, rok w rok zajmują miejsce premiujące grę w Play, ale OUT ;) Szanse na grę mają 4 najgorsze drużyny w lidze. Bezpieczne miejsce i Play Offy odjechały już na 14 punktów. Kto jak kto ale taka drużyna nie ma szans na odrobienie takiej straty. Jedyne co szkodzi temu typowi to ostatnia gra Ambri u siebie 4 zwyciestwa na 5 meczy ; OO.
Zug cel jak zawsze mistrzostwo !? a więc ze &quot;spadkowiczami&quot; trzeba wygrywać. Ciągnie się za nimi seria 5 zwycięstw z rzędu. Wygrana z liderem , wiceliderem i Davos, który w tym roku zawodzi. Strzelają bardzo dużo bramek aż 102 drugi wynik w lidze. Mają stratę 2 punktów ale mecz mniej jest to doskonała okazja na zdobycie punktów ;)
HC Ambri Piotta EV Zug 2:4 27 % 18 % 55 % 2
PS. Ja już zagrałem , gorąco POLECAM! ????
⛔100
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Dyscyplina: Premiership
Spotkanie: Southampton - Reading
Typ: 2
Kurs: 4.07
Bukmacher: Pinaccle
Analiza:
Dzisiaj chciałbym zaproponować wygraną Readingu. Reading bowiem ostatnio mimo porażek grał całkiem przyzwoicie jak na swoje miejsce w tabeli przegrał 3-2 z Wiganem na wyjeździe, 1-0 z AV no i ostatnio strzelił 3 gole United grając niezły mecz. I to właśnie ta potyczka z ManU powinna podbudować trochę Reading i dać im nadzieję na utrzymanie. Mecz o 6pkt z Sothampton jest dobrą okazją na zwycięstwo. Za to święci niewiele wskórali ze słabo grającym Liverpoolem a wcześniej zremisowali z Norwich. Reading nie ma nic do stracenia - przewiduję że zaatakuje od początku i tym razem dopisze im szczęście i wygrają to spotkanie. Kurs również zachęca do pogrania bo szanse Reading są z pewnością większe jak 24% !Jak będzie przekonamy się o 16.
Pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Wigan - QPR
Typ: 1DNB
Kurs: 1,53
Buk: William Hill

Dziś o 16:00 Wigan zmierzy się z QPR w 16. Kolejce Premier League. Wigan jest 16. z 14 punktami w tabeli, QPR jest ostatnie z 6 punktami.

Mimo iż Wigan jest bardzo nisko w tabeli mam dobre zdanie o tej ekipie. Oglądałem tą drużynę w konfrontacji z Mistrzem Anglii Manchesterem City i zauważyłem dobra postawę 2 zawodników w ataku czyli Gomeza i Di Santo – wcześniej była mi znana ich dobra forma na początku sezonu, jednak nie miałem okazji zobaczyć meczu Wigan w tym sezonie. W meczu z The Citizens pokazali się z dobrej strony. Arouna Kone to najlepszy strzelec Wigan (4 bramki). Między słupkami stanie Al. Habsi – jedna z najbardziej wyróżniających się postaci Wigan.

QPR ma problem z samy sobą – szczerze życzę spadku tej ekipie, nie ma dla nich miejsca w Premier League. Mimo mojej opinii skład na papierze zawsze prezentuje się okazale – miedzy słupkami Green zastępujący Julio Cezara, w obronie Bosingwa i Traore, w pomocy Diakate, Wright-Philips, Granero, na szpicy Mackie. QPR nie wygrało jeszcze meczu w Premier League i nie zanosi się na to by w najbliższym czasie miała nastąpić jakaś rewolucyjna poprawa formy Londyńczyków.

Wygra Wigan 2:1, ewentualny remis będzie sukcesem QPR.
0
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie kobiet- sprint
Spotkanie: Kto wygra
Typ: Kikkan Randall
Kurs: 2,0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dwa razy grałem na Kikkan i się opłacało, więc i dzisiaj skorzystam z okazji do powiększenia zysku. Zdaję sobie sprawę z tego, że w sprincie dzieją się różne rzeczy i jeden błąd przekreśla szanse na powodzenie typu. Dlatego jeśli Randal się nie przewróci lub nie złamie kijka to spokojnie przekroczy linie mety jako pierwsza. Nie będę się powtarzał więc krótko: pod nieobecność Marit nie ma zawodniczki, która by jej mogła realnie zagrozić w tej konkurencji. Oczywiście nie odbędzie się bez walki, jest kilka głównie młodych dziewczyn, które poczynają sobie coraz lepiej, ale na wygrywanie przyjdzie jeszcze czas. Trasa niby w mieście ale śnieg jest ciężki, a trasa dość wymagająca dla zawodniczek słabszych technicznie nawet trudna. Fantastyczna dyspozycja, technika i dystans powinny zapewnić Kikkan wygraną. Polecam
✅100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Austria
Spotkanie: Amstetten Niederosterreich - Weiz
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 13 kolejki Austriackiej ligi siatkarskiej mężczyzn w którym to zmierzą się zajmujący obecnie pozycję lidera ekipa SG Amstetten Niederosterreich z 5 SG Weis Gleisdorf. Gospodarze tego meczu od dłuższego czasu są niepokonani mając aktualnie 35 punktów będąc tym samym pewnymi awansu do fazy mistrzowskiego gdzie przechodzą drużyny z miejsc od 1 do 4. Goście natomiast mają na swoim koncie 19 punktów tyle samo co 4 obecnie TSV Hartberg a co z tym idzie jeśli ekipa Weis realnie myśli o zakończeniu sezonu na 4 miejscu musi spotkanie to zwyciężyć. Cel ten jednak będzie bardzo trudny bo gospodarze to bardzo silna drużyna lecz jak już wspomniałem mają oni już zapewniony awans tak więc większa motywacja będzie po stronie przyjezdnych a osobiście pobieram tutaj 2 po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom