>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.12.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
K 9

kamilogks

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, KHL
Spotkanie: Lev-Atlant
Typ: X
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Analiza:
Po raz kolejny szukam remisu w KHL tym razem moim zdaniem dziwna druzyna z Pragi podejmuje Atlant. Widac Atlant sie odrodzil po seryjnych niepowodzeniach 2 wygrane z rzedu w tym jedna z CSKA. Moim zdanie nie powinni dzis przegrac tak samo jak i wygrac pasuje mi tu remis gdyz Lev niemal co drugi mecz remisuje szczegolnie u siebie mysle takze ze bedzie bardzo malo bramek 1-1 maxymalnie 2-2 powinno sie skonczyc. Kolejnym argumentem jest to ze Atlant na wyjezdzie zremisowal tylko zaledwie 2 razy a jest to druzyna slynaca z remisow jak to sie mowi do 3 razy sztuka dzis powinien mi remis wejsc;d
⛔100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Sampdoria - Catania
Typ: Sampdoria (-1)
Kurs: 2.87
Bukmacher: bet365
Analiza: Mecz na samym dnie włoskiej pierwszej ligi. Niby w takich meczach ciężko jednoznacznie wskazać faworyta, wielu bukmacherów mowi, że takie mecze to ida czesto na remisy. Jak dla mnie nie w tym przypadku - w tym meczu sprawa jest jasna. Sampdoria jest dużym faworytem, bo grają na prawdę dobrą piłkę od paru meczy - nawet w przegranym meczu z Sassuolo na własnym boisku 3:4, gdyby nie indywidualne błędy, zdołali by zgarnąć 3 pkt. Na ich dobrą gre wskazują ostatnie mecze - niby remisowe, ale za to z klasowymi drużynami - Interem i Lazio(z tymi drugimi mogli spokojnie wygrac, jednak stracili bramke w 94min) w stosunku 1:1. Do tego pewne zwyciestwo w ostatnim meczu pucharowym z Veroną. Catania natomiast ost 2 mecze przegrywała w duzych rozmiarach, nawet ze słabo spisującym sie AC Milanem, u siebie. Bilans na wyjazdach jest tragiczny - nie zdobyli nawet ani jednego punktu. I jak dla mnie nie powinni żadnego i w tym meczu zdobyć.

✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania Segunda Division B - Grupa 1
Spotkanie:Compostela - Noja
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam i zapraszam na 17:00 na spotkanie z niższej ligi hiszpańskiej. W tym meczu gospodarze zajmujący obecnie 13 miejsce zmierzą się z ostatnią drużyną tabeli. Jak wiadomo Compostela jest napewno faworytem tego spotkania i ja również uważam ich za zdecydowanego faworyta ponieważ pomimo ostatnich meczach słabszych a jest ich 4 bez zwycięstwa nadszedł czas na przełamanie a pozatym Compostela u siebie jest niepokonana od 3 spotkań. Co do gości tego spotkania to jak do tej pory po 15 kolejkach ich bilans to 2-6-7 oraz 12 punktów na koncie. Ostatnie spotkania gości to również same porażki a jest 6 a od 8 meczy nie potrafią wygrać żadnego spotkania. Co do ich meczy wyjazdowych to tam spisują się jak nich bardzo dobrze bo większość punktów zdobytych przez nich w tym sezonie to własnie mecze wyjazdowe gdzie mają bilans 1-4-3. Ja jednak w tym meczu zdecydowanie widzę zwycięstwo gospodarzy którzy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktu z tak słabym rywalem.
⛔ 100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ
Spotkanie: Korea Południowa - Holandia
Typ: Korea Południowa -2.5
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betsson
2 kolejka spotkań w grupie A mistrzostw świata rozgrywanych w Serbii i mecz Azjatek z Holenderkami. Jak dla mnie to zdecydowanym faworytem tej potyczki są Koreanki z Południa czwarta ekipa Igrzysk Olimpijskich w Londynie, wczoraj co prawda nieznacznie przegrały z Czarnogórkami ale jak wiemy Czarnogóra to Wicemistrz Olimpijski z Londynu i Mistrz Europy z 2012 roku. Dzisiaj powinno być łatwiej bo Holandia nie jest aż tak mocna jak Czarnogóra i Koreanki powinny spokojnie to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść a że są dużo lepsze od Holenderek to wystarczy spojrzeć na ich mecz z mistrzostw świata z przed 2 lat w Brazylii gdzie Koreanki rozbiły Holenderki 38-26.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kary1 477

kary1

Użytkownik
Hokej, PLH
Polonia Bytom - Krynica
Typ: Polonia wygra pierwszą tercję
Kurs: 1,50
Buk: Bet-At-Home

Kto jest faworytem tego spotkania nie trzeba nikomu mówić. Po świetnym początku sezonu Krynicy (fotel lidera) zaczęli wszystko przegrywać, a ostatnie trzy spotkania kończyły się przy najmniej siedmioma bramkami w plecy. Mimo, że Bytom nie należy do dobrych drużyn nawet na tle naszej ligi to myślę, że spokojnie wygrają mecz z Krynicą. Jeśli Bytom realnie myśli o utrzymaniu się w tej lidze spotkania z zespołem w tak bardzo słabej formie muszą po prostu wygrywać zwłaszcza, że grają u siebie. Kurs na samo zwycięstwo Polonii jest zbyt niski, dlatego wybrałem, że Polonia wygra pierwszą tercję po bardzo dobrym kursie. Wszystkie trzy ostatnie mecze Krynicy kończyły się już w pierwszej tercji. Oto ostatnie mecze drużyny gości:

Krynica GKS Tychy 2 : 14
Krynica GKS Jastrzębie 0 : 11
Sanok Krynica 9 : 2
Krynica GKS Katowice 6 : 5
Krynica 11 : 3

✅50
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Bastia - O. Lyon
Typ: Lyon (-1)
Kurs: 5,75
Bukmacher: Betclic
• Od razu muszę zaprzeczyć, jakoby to był żart. Wiem że każdy widząc formę Bastii oraz Lyonu nie daje Olimpique wiekszych szans. Ja dam i to duże. Jest to typ trochę na instynkt, który ostatnimi czasy mnie nie zawodzi. Bastia ostatnie 4 mecze przeplatanka remisów i zwycięstw raczej ze średniakami ligi. Natomiast Lyon 1 zwycięstwo, 2 remisy i dotkliwa porażka 0:4 z PSG. Wiem z doświadczenia że taka drużyna jak Lyon po kilku fatalnych meczach dostaje „poweru” i rozbija kolejnego przeciwnika przynajmniej 2 golami, stąd mój typ. Mam świadomość, że Lyon to nie ta sama ekipa co chociażby 2 lata temu, ale potencjał cały czas w nich drzemie. Wiem również że Bastia ma znakomity bilans meczów na swoim boisku, ale jak mówię to się zmieni dzisiejszego popołudnia. Dla osób grających bardziej asekuracyjnie Lyon kurs ok. 2,7 lub dnb – 1,9. Pozdrawiam
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2013 Spotkanie: Mark Selby v Neil Robertson
Typ: Mecz rozstrzygnie się w decydującym frejmie (Tak)
Kurs: 5.00 Bukmacher: bet365

Wytypowanie zwycięzcy dzisiejszego finału wymaga sporej odwagi, bo trudno o bardziej wyrównanych zawodników, do tego obaj mają coś do udowodnienia, bo obrońca tytułu spotyka się z liderem rankingu. Wydaje się, że mimo wczorajszego świetnego maksa Selby’ego i seryjnie wbijanych setkach Robertsona, to finaliści wcale nie są w swojej najwyższej formie. Obaj udział w finale zawdzięczają głównie swoim ponadprzeciętnym zdolnościom gry pod presją, jak Selby w meczu z Hawkinsem, a Robbo z Binghamem. Wynik końcowy nie do przewidzenia w moim odczuciu, za to można z dużą dozą prawdopodobieństwa spodziewać się wyrównanego meczu, prawie każdy over do gry, włącznie z najwyższą. Zresztą patrząc na możliwości obu, to rozstrzygnięcie tytułu w deciderze byłoby świetnym podsumowaniem tego turnieju. Kurs świetny, a prawdopodobieństwo powodzenia na pewno większe niż zwykle.
⛔ 100
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Orlen Liga
Spotkanie: Trefl Sopot vs. Chemik Police
Typ: over 181.5 pkt
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Mecz na szczycie w Orlen Lidze. Chemik po wejściu potężnego sponsora, zrobiło spektakularne transfery i występuje tam prawdziwa plejada gwiazd. Police straciły tylko 4 sety w tym sezonie, tracąc tylko raz punkty w ostatniej kolejce na ciężkim terenie we Wrocławiu. Trefl Sopot ostatnio w bardzo dobrej formie. Dziewczyny zbytnio się nie przemęczały, tracąc tylko seta w 4 spotkaniach. Dziś chyba jedyna szansa na porażkę Chemika w zasadniczym sezonie. Mecz będzie wyrównany i na pewno nie skończy się w 3 setach, wystarczą 4 sety do 20 i typ siądzie. Nie można też wykluczyć setów na przewagi. Widzi mi się tu długi i wyrównany mecz, linia niska, dlatego warto spróbować.
✅ 110
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Getligaen
Spotkanie.Storhamar - Lillehammer
Typ.1
Kurs.2,15
Bukmacher.Betsson
Data.08.12.2013 g.17.00
Analiza.
Liga Norweska w hokeja na lodzie i spotkanie pomiedzy sasiadami z tabeli czyli mecz Storhamar - Lillehammer.Stawiam w tym spotkaniu na zespol gospodarzy z kilku powodow. Co prawda wpadli oni ostatnio w dolek formy ale pomalu juz z niego wychodza i mysle,ze dzisiaj dadza rade bo rywal im wybitnie lezy.Ostatnie spotkania to dwie pewne wygrane w tym sezonie...
02/11/13 ELIT Lillehammer - Storhamar 1:4
03/10/13 ELIT Storhamar - Lillehammer 5:2
Po drugie sa jeszcze wyzej w tabeli i wypadolo by dzisiaj ta pozycje obronic bo teraz rywal jak by wpadl w dolek o czym moga swiadczyc dwa ostatnie wystepy gdzie wygrali po karnych ze slabiutkim Stjernen u siebie 4-3 i na wyjezdzie dostali baty 6-2 od Stavanger.Natomiast ekipa Storhamar pokonala u siebie bedacy ostatnio w swietnej formie zespol Frisk/Asker 1-0.Tak wiec wszystko wskazuje,ze dzisiaj gospodarze moga po raz trzeci w sezonie ograc zespol z Lillehammer .
✅115
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: 1X
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Legia na 5 ostatnich meczy wygrała 4, zaś Lechia w tym samym okresie zwyciężyła tylko raz. Dlaczego więc typuję Gdańszczan? Przede wszystkim w żadnym z tych meczów ekipa z Warszawy nie zaprezentowała się olśniewająco. Tak naprawdę równie dobrze wszystkie mogły się skończyć tak samo jak niedawne spotkanie z Podbeskidziem przegrane 0:1 po marnej grze. Urban wciąż zmaga się z plagą kontuzji w swoim zespole, musi stawiać na będących pod formą zawodników takich jak Dwaliszwili czy Vrdoljak. Szczególnie ten pierwszy mocno zawodzi, przez co od czasu kontuzji Saganowskiego, bramki dla Legii muszą strzelać gracze defensywni, ale czy będzie tak w każdym kolejnym meczu?
Lechia prezentuje się ostatnio słabo ale to ostatni moment dla nich na usatysfakcjonowanie kibiców i przedłużenie swoich szans na awans do pierwszej ósemki, co niewątpliwie jest celem działaczy klubu z Gdańska. To też zapewne jedna z ostatnich szans dla trenera Probierza, który walczy o posadę. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki oraz nie najlepszą dzisiaj pogodę do grania, stawiam na skromne zwycięstwo Lechii lub niskobramkowy remis.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vvv 28

vvv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Spotkanie: Atromitos-OFI
Typ: Atromitos HA -1,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwotnie miałem ggra mecz z chorwackiej pilki ale typ juz zajety wiec przedstawiam alternatywe .
Czyste zwyciestwo oczywiste ale czy HA na gospodarzy ? Przy odrobinie szcześcia typ powin ien siąść.
Atromitos zajmuje 3 lokate w Super LEague , OFI jest 13 .
Gospodarze na wlasnym stadionie rozegrali szesc meczy gdzie 4 wygrali oraz 2 razy zamotowali remisy . Ofi na wyjazdach rozegralo 6 meczy i zanotowali 1 porazke 1 remis i 4 porazki . Ta jedna wygraną zanotowali z ostatnim zespolem Smyrnis 1-0 .
H2H w meczach gdzie gospodarzem był Atromitos :
08.12.12 SUP Atromitos OFI Crete 3 : 2
08.01.12 SUP Atromitos OFI Crete 2 : 0
28.02.08 PUC Atromitos OFI Crete 3 : 1
04.11.07 SUP Atromitos OFI Crete 1 : 0

20.08.06 SUP Atromitos OFI Crete 2 : 2
Fajnie by bylo jakby mecz zakonczylem sie takim wynikiem jakim jest stosunek 5 ostatnich meczy u siebie czyli 4-1 .
Ja stawiam śmiało HA , powodzenia .
kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Francja Ligue 1
Spotkanie: Bastia - Lyon
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś jako typ dnia widze zdarzenie z meczu ligi francuskiej między
Bastią a Lyonem. Patrząc na mecze Lionu na wyjeździe to w wszystkich ich meczach padał over 2,5. Tylko w jednym z tych meczy bramki nie strzelił Lyon a było to w ostatnim meczu z PSG. Natomiast patrząc na drużynę Basti nie ma już tak kolorowo z overami ponieważ większość z ich meczy granych na własnym boisku to były to wyniku underowe, ale głównie tego powodu iż drużyna przyjezdnych nie strzelają bramek. Myślę że dziś to się Lyonowi uda. Jeżeli weźniemy pod uwagę ostatnie 2 mecze tych drużyn to wyniki były następujące: 5:2 i 4:1 ten drugi na stadionie Basti. Tak więc jest duże prawdopodobieństwo iż over dziś się pokryje a kurs jest bardzo dobry.

✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Francuska
Spotkanie:Toulouse - Montpellier
Typ: Czy w meczu zostanie wręczona czerwona kartka : TAK
Kurs:4
Bukmacher.Betsson
Analiza Siedemnasta kolejka ligi francuskiej pojedynek Toulouse - Montpellier ,dziś miałem się skłaniać w kierunku gospdarzy jednak przy ich niestabilnej formie odpuściłem sobie ,kursy nie zachwycają a ryzyko spore.Co prawda w domu fajnie grają ,jak na drużynę z dołu tebeli ,notując dobre rezultaty.Montpellier w fatalnej formie , 8 meczów bez zwycięstwa morale pewnie niskie ,lecz motywacji dziś nie powinno zabraknąć aby przełamać tę fatalną passe. Wynik dziś odpuszczam , znalazłem coś bardziej atrakcyjnego.
Stawiam że dziś będzie czerwona kartka. Toulouse w tej kwestii dość blado tylko 2 czerwone , natomiast goście dwanaście ???? kartek w 16 meczach. Super statystyka z której dziś korzystam ,mecz powinien być wyrównany , i dużo się może wydarzyć przez te 90 min zwłaszcza w kwestii fauli. Sędzia dzisiejszego pojedynku to Benoît Bastien, młody człowiek dopiero 30 lat , małe doświadczenie bo dopiero 4 rok sędziowania, kilka statystyk
13/14 9 meczy zero ????
12/13 24 / 9
11/12 22/5
10/11 18/3 .
W tym sezonie bez czerwa pora na jakieś przełamanie.Powodzenia.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
typ: -1 Legia
kurs: 3
buk: bet365
analiza:
W niedzielę 8 grudnia Lechia, o godzinie 18.00 podejmie Legię Warszawa, aktualnego mistrza Polski i lidera T-Mobile Ekstraklasy.
Lechia gra strasznie przeciętnie co było widać w ich ostatnim meczu. Legia wraca do swojej dobrej dyspozycji i myślę, że dzisiaj pojadą z gospodarzami. Gdańszczanie zajmują 13 miejsce z dorobkiem 23 pkt. W ostatnich 5 meczach wygrali tylko jeden.
W szeregach gospodarzy nie zagrają:
kontuzjowany Marcin Pietrowski i Mateusz Machaj, który został ukarany czerwoną kartkę w ostatnim meczu z Cracovią. Przez chwilę była nadzieja na występ innego gracza Lechii, ukaranego w Krakowie czerwoną kartką. W sprawie Deleu, bo o nim mowa, klub złożył odwołanie, ale kara dla Brazylijczyka została podtrzymana.
Decyduje się na taki typ ze względu na słabą formę Lechii i na braki kadrowe. Patrząc na to wszystko, myślę, że typ może siąść
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina : Futbol amerykański / NFL, godz. 19.00
Spotkanie: Minnesota Vikings @ Baltimore Ravens
Typ: Over 42
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza: W 13 serii spotkań ligi futbolu amerykańskiego spotykają się zespoły o fatalnej i znakomitej defensywie. Ravens to ekipa która pozwoliła na stracenie zaledwie 235 pkt., co daje średnią 19,6pkt./mecz. Goście pozwolili na stratę 366 pkt. co daje średnią 30,5pkt./mecz. Ravens z pewnością pokażą znakomitą defensywę i Vikings mogą mieć problem z punktami. Gospodarze u siebie potrafili zatrzymać Jets na poziomie 3 pkt. czy Browns na poziomie 6 pkt. Najlepszy gracz gości Peterson z pewnością będzie miał problem z przedostaniem sięna pole punktowe Ravens. QB u Vikings będzie Cassel, nominalnie drugi w zespole i na pewno gorszy od QB gospodarzy Flacco. Tak czy inaczej gospodarze dla tak postawionej granicy zaliczyli 6o/6u w tym sezonie, a goście 11o/1u. Goście w tym sezonie na wyjazdach najmniej punktów oddali Giants dali 23 pkt., poza tym 4 razy dawali rywalowi zdobyć ponad 30pkt. oraz 2 razy ponad 40pkt.
✅ 95
 
R 184

ramos4

Użytkownik
Ligue 1 ::: Monaco - Ajaccio ::: Over 3.5 ::: 2.62 ::: William Hill
Witam, przegladajac oferte mojego bukmachera trafilem na ciekawy typ. Monaco to ekipa, ktora ma zamiar wywalczyc mistrzostwo Francji kontra Ajaccio, druzyna, ktora spisuje sie tragicznie na wyjazdach. Jezeli pilkarze Monaco rzeczywiscie chce wygrac rodzima lige to takie kluby musi pokonywac - najlepiej wysoko. Dzisiaj jest ku temu idealna okazja. Monaco zawsze strzela ekipie Ajaccio przynajmniej 2 gole, dzisiaj nie powinno byc inaczej, a goscie tez zapewne stworza sobie jakas sytuacje do zdobycia gola. Ajaccio traci mnostwo bramek na wyjazdach: w ostatnich 5 kolejkach stracili ich 11. Moim zdaniem Status Quo zostanie dzis zachowane, ewentualne zmieni sie na niekorzysc gosci. Stawiam dzisiaj na wysokie i pewne zwyciestwo gospodarzy.
Powodzenia!
⛔ 100
 
X 0

xandi

Użytkownik
Serie A
Inter- Parma
Buk : Betclic
Typ:1
Kurs:1,75

Analiza
Ok zacznijmy na poczatek od miejsca w tabeli. Inter 4 miejsce w tabeli , Parma 11. Z doborbkiem 27ptk Inter walczy o jak najlepsze miejsce w lidze, aby zagrac w LM. Do Napoli traca 5ptk wiec spokanie na swoim stadionie wygrac to obowiazek. Tym bardziej ze ostatnie 2 mecze to były 2 remisy takze kiedys musi byc zwyciestwo ????
Inter w lidze strzelil 31 goli przy 14 straconych, natomiast Parma na wyjezdzie spisuje sie srednio ich bilans to (1-2-3). W historii obu tych druzyn na stadionie Interu w ostatnich latach Inter nie przegral.
Ładny kurs , dość pewny mecz
Ja taki typ obstawiam po wczorajszej porazce realu trzeba sie odkuc ????
Pozdrawiam
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Serie A
Spotkanie: Inter- Parma
typ: Inter wygra i oba zespoły strzela gola
Kurs: 3.4
Buk : expekt
Analiza:
Inter wydaje się w końcu zawita w następnym sezonie w LM. Oczywiście jeśli przestanie gubić punkty z takimi zespołami jak Bologna, Sampdoria czy dziś Parma. Piłkarze Mazzarriego zajmują 4 miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do Napoli, więc dzisiaj 3 punkty, to obowiązek. Mediolanczycy w większości meczach tracą gole, i uważam że i dziś tak będzie. Goście mają u siebie niezawodnego Cassano, bez którego Parma nic nie jest w stanie zdziałać i sądzę, że Antonio cos ustrzeli na San Siro, lecz będzie to za mało by zdobyć jakieś punkty w delegacji.
Parma 2 tygodnie temu ograła na wyjeżdzie Napoli, co bylo niezlą niespodzianką, ale nie zapominajmy, że Napoli gra ważne mecze w LM.
Inter wie na co stać zółto-niebieskich i na pewno nie popełni tego błędu co koledzy z Neapolu i dziś wywalczą 3 punkty i zbliżą się do miejsc gwarantujących udział w LM.
Mobilizująco na Mediolańczyków powinien zadziałać fakt, że własnie Napoli zremisowało wczoraj swoj mecz 3-3 z Udinesse, a Fiora, która depcze im po piętach uległa Romie 2-1. Pozdrawiam
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: AZS Koszalin vs Energa Czarni Słupsk
Typ: Under 142,5 pkt-a
Kurs: 3,50
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 08.12.2013/20-00
Analiza:
Dziewiąta kolejka zmagań w Tauron Basket Lidze. Brak zdecydowanego faworyta. Minimalnym faworytem są przyjezdni, ale jak będzie przekonamy się za kilkanaście minut. Gasper Okorn nowy trener gospodarzy tchnął nowego ducha w drużynie gospodarzy. Koszalin wygrał ostatnie ligowe spotkanie zdecydowanie 88-67 z Kotwicą Kołobrzeg. Ważnymi ogniwami w drużynie gospodarzy są LaceDarius Dun, Oded Brandwein czy też Sek Henry. Drużyna goście zajmuje piąte miejsce w lidze z dorobkiem sześciu zwycięstw i dwóch porażek. Drużyna dobrze dyryguje ekscentryczny Urlep. Roderick Trice czy też Garrett Stutz to mocne ogniwa drużyny gości. Będziemy świadkami kilku ciekawych pojedynków pod tablicami. Spotkanie będzie ciekawe głównie ze względu na swoiste derby Pomorza. W pięciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach prowadzą zawodnicy Energi Czarni Słupsk 3-2. Ostatnia wygrana Koszalina miała miejsce rok temu przewagą 16 oczek. Spotkanie z pewnością będzie wyrównane przez większość spotkania dlatego moim zdaniem nie warto spodziewać się dużej ilości punktów w tym spotkaniu. Typ na under 142,5 pkt-a co daje średnio 35 punktów na kwartę jest w zasięgu do ogarnięcia. Obrona będzie pełniła bardzo ważną funkcję w tym spotkaniu, under 142,5 podawany do Typu Dnia, natomiast dla tych chcących grać under 152,5 pkt-a jak najbardziej do grania-powodzenia
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA -FRANCJA - LEAGUE 1
08.12.2013 21:00
MONACO - AJACCIO
Typ: MONACO HA -1,5
Kurs: 1,52
Bukmacher: bet365


Druzyna z księstwa tuz obok PSG i Lille okupowały pierwsze 3 miejsce .
Monaco od 3 meczy nie straciła bramki i zanoitowala 3 zwyciestwa z Nantes ,Rennes i Nice , dwa z tych spotkań został pokryty HA .
Ajaccio jak widać okupuje dolną cześć tabeli i na tą chwile bardzo ciezko bedzie o utrzymanie . Na ostatnic pieć spotkań zanotowali 2 remisy i 3 porazki . Remisy z Bastia i Toulouse oraz baty od Boredaux , Marsyli i Valenciennes .
Nie zagrają w Monaco :
  • R.Falcao
  • Y.Ferreira-Carasco

Nie zagrają w Ajaccio :
  • Faty
  • Zubar
  • Pedretti
  • Mutu

Większe osłabienia po stronie Ajaccio wieć zwycięstwo tutaj jest przesądzone , ale ja próbuje z łagodnym HA na Monaco .
Powodzenia​
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom