>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.12.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -koszykówka, NBa
2013.12.08, godz. 2-30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Indiana Pacers
Typ: San Antonio Spurs -3,5
Kurs: 1,91
buk: william hill
Analiza:
Mecz na szczycie - tak można śmiało powiedzieć o konfrontacji Spurs i Pacers. Gospodarze to druga siła zachodu ustepując Portland jedynie tym, ze maja dwa zwyciestwa mniej przy trzech porażkach. Indiana natomiast po fenomenalnym otwarciu sezonu 9-0 teraz legitymuja sie bilansem 17-2, co jest najlepszym wynikeim w calej lidze. Z pewnościa w Teksasie bedzie wyjątkowo ciekawie. Jako że graja najlepsze ekipy w lidze trudno wskazac faworyta. Ale czy na pewno?? Moim zdaniem bardzo wątpie w to, by Pacers zdobyli twierdze SA. Tu się poprostu nie da wygrywać. W zeszłym sezonie było to sześć porażek, w tym roku przegrali tu tylko z Rakietami z Houston. Pozostałe mecze padły łupem Ostróg. Jedynymi ekipami, ktore miały jeszcze szanse tu wygrać to Golden State i Atlanta, ktore przegrywały tu minimalnie. Indiana to na pewno świetny zespół, ale ile też mogą wygrywac?? Tym bardziej ze przed nimi konkretny maraton - po Spurs graja w kolejny dzien w Oklahomie, a dwa dni później podejmuja Miami. Spore wyzwanie dla tego młodego zespołu granie trzech meczy z wymagającymi rywalami w ciągu czterech dni. Wcale się nie zdziwię jak Indiana wyhazdową serie na zachodzie Pacers zakonczą dwoma porażkami, a skupią sie bardziej na meczu z Żarami. Wśród gospodarzy liczę przede wszystkim na ich duet Duncan-Parker. O klasie tych graczy nie trzeba nikogo przekonywać. Francus to strzelec wyborowy i niejednokrotnie sam przechylał szalę zwycięstwa na stronę Spurs. Poza nimi to trzeba wyróżnić pozostałych graczy z pierwszej piątki - Green to dobry obrońca, Leonard świetnie rzuca (mecz z Atlantą mu nie wyszedł - ledwie dwa pkt, wieć zależec mu bedize na dobrym wystepie przeciw Pacers), Splitter haruje pod koszem by robic miejsce dla graczy wchodzących pod kosz. Do tego najlepszy rezerwowy ligi, Manu Ginobili. Taka paczka z pewnościa potrafi rozmontować każdy zespół. Liderami Pacers są oczywiście niesamowity Paul George wspierany przez Hibberta i Hilla. Troche gorzej prezentuje się ławka Pacers, bo poza regularnym Scolą reszta gra na zmianę. Nie zmienia to faktu ze narazie taka gra przynosi zamierzony efekt. Jak pisałem Pacers ponieśli dwie porażki i obie na obcych parkietach. Pierwsza ponieśli w Chicago w składzie którego grał jescze Rose ( jak wiadomo teraz leczy kontuzję). Drugą poniesli kilka dni temu w Portland. Moim zdaniem wielce prawdopodobne jest to ze z Teksasu też wrócą bez wygranej. Nie wygrali tu już od ponad dziesięciu lat ponosząc tu dwanaście kolejnych porażek. Uważam, ze chociaż Pacers to zespół na miarę nawet wielkiego finału to i tak z AT&amp;T Center zwycięstwa nie wywiozą. Stawiam na Ostrogi
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwajcaria Mężczyźni
Spotkanie: St. Gallen -
Pfadi Winterthur
Typ:
Pfadi Winterthur(-1,5gola)
Kurs:
1.61
Bukmacher: bet365
Na dzisiaj proponuję spotkanie ze szwajcarskiej piłki ręcznej i spotkanie pomiędzy
St. Gallen i Pfadi Winterthur. Zespół gospodarzy to typowy ligowy średniak, który zajmuje obecnie 7 miejsce w lidze czyli pozycję zagrażającą spadkiem z ligi. Jak do tej pory w 14 spotkaniach odniósł 5 zwycięstw i 9 porażek. Drużyna gości natomiast to obecnie najlepsza drużyna ligi znajdująca się na 1 miejscu z 12 wygranym 1 remisem i 1 porażką. Jak widać miejsca w tabeli i osiągnięte wyniki pokazują jaka różnica klas dzieli obydwa zespoły i wynik tego meczu może być jeden-zwycięstwo gości, a każdy inny wynik będzie można uznać za sensację. Ja nie przewiduję jednak żadnych niespodzianek dlatego też stawiam na drużynę Pfadi, która w ostatnich dwóch latach nie przegrała z ST. Gallen i w dzisiejszym meczu na pewno podtrzyma dobrą passę. Zachęcam do swojego typu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker- UK Championship
Spotkanie: Neil Robertson - Mark Selby
Typ:
Over 17,5 frejma
Kurs: 2.62
Buk:
bet365
Godz: 15:00W finale UKC spotykają się dwaj znakomici gracze- Neil Robertson czyli obecnie numer jeden światowego rankingu, oraz Mark Selby, który jest tuż za nim i jest obrońcą tytułu sprzed roku. Jeden i drugi zasługuje na finał i oboje mają taką samą szansę go wygrać, choć lekko faworyzowany jest Robertson. Na drodze do finału oboje mieli lepsze i gorsze chwile, jednak bez większych problemów pokonywali kolejnych przeciwników. Robertson na tej drodze tylko w jednym meczu nie zrobił breaka 100+, a wczoraj Selby wbił maxa. Świadczy to o klasie tych zawodników i tym, że nie mają problemu z budowaniem wygrywających breaków, jeżeli dorwą się do stołu. Myślę, że wygra ten który popełni mniej błędów, a że są to topowi gracze to tych błędów nie powinno być wiele, a więc i mecz powinien być zacięty i wyrównany. Nie powinno być mowy o jakimś psychicznym załamaniu jednego czy drugiego zawodnika, oboje znają swoje umiejętności i możliwości, więc zdecydowanie będą walczyć do samego końca.
⛔ 100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 Bundesliga
Spotkanie: Sandhausen - Greuther Furth
Typ: Sandhausen +0.5
Kurs: 1.90
Buk: PinnacleSports
Przed tygodniem grałem na Furth, teraz przeciwko. Wtedy ich rywalem było ostatnie w tabeli Energie Cottbus i wygrali 1:0 po mizernym meczu. W niedzielę natomiast zagrają na ciężkim terenie w Sandhausen.
Sandhausen to jedyny oprócz Kaiserslautern zespół, który nie przegrał jeszcze na własnym boisku (cztery zwycięstwa, cztery remisy). Furth na wyjazdach także spisuje się dobrze (4-1-2), ale jutro nie przewiduję ich zwycięstwa. Sandhausen straciło u siebie w ośmiu meczach tylko pięć bramek, za to Furth strzeliło na wyjazdach najwięcej - szesnaście (jednak z czego aż dziesięć w dwóch meczach - z Aue i Unionem Berlin, regularni nie są na pewno). Z defensywą Sandhausen nie powinno być im łatwo. Gospodarze w poprzednim meczu u siebie pokazali, że potrafią też gonić wynik (do 72 minuty przegrywali z Paderborn 1:2, a wygrali 3:2).
Trzeba odnotować, że w tygodniu Sandhausen przegrało w Pucharze Niemiec we Frankfurcie z Eintrachtem 2:4 (ze stanu 0:2 do 2:2 i do 2:4).
Myślę, że Furth tego meczu nie wygra, a w poniedziałek spadnie na trzecie miejsce kosztem Kaiserslautern, które powinno wygrać swój mecz. A Kaiserslautern już we wrześniu poległo w Sandhausen. Kolejna sprawa czy Furth ma w ogóle warunki na awans, bo trochę bez sensu znowu awansować do Bundesligi, żeby z hukiem spaść jak w ubiegłym sezonie.
Nie wiem niestety nic na temat absencji, ale wiele nie powinno to zmienić, punkt minimum powinni gospodarze urwać.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Miami Heat
Typ: Połowa Czasu/Pełny Czas(reg. czas) : 1 / 1
Kurs: 5,00
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Szkoda, że Love ma nie grać, bo to największa gwiazda Wilków, ale mimo wszystko warto zaryzykować i na nich postawić, bo kurs jest bardzo zachęcający zarówno na zwycięstwo Minnesoty jak i na 1/1. Minnesota to jest ten typ drużyny, która potrafi sprawiać duże problemy najlepszym, szczególnie u siebie. Na własnym terenie wygrali dotychczas sześć spotkań, a trzy przegrali, więc ich bilans nie wygląda źle. O tym jak groźne są Wilki u siebie przekonała się między innymi Oklahoma City Thunder, która przegrała tam 81:100 na początku sezonu. Bardzo wysoko Minnesota ogrywała też Boston Celtics (106:88), Cleveland Cavaliers (124:95) oraz Brooklyn Nets (111:81). Miami jak to Miami, jak im się zachce, to potrafią, ale różnie to bywa z ich motywacją. Ich forma nie jest zbyt dobra, gdyż przegrali dwa ostatnie mecze i to wysoko 87:107 z Chicago Bulls i 97:107 z Detroit Pistons. Mecz wcześniej u siebie wymęczyli zwycięstwo z Charlotte Bobcats wygrywając 99:98, gdzie byli o krok od porażki. Jeśli Heat nie dadzą z siebie 100%, to niespodzianka jest tutaj całkiem możliwa.
⛔ 100
 
S 3

salo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia (ZON Sagres)
Spotkanie: Gil Vicente - Sporting Lizbona
Typ: 1
Kurs: 6,00
Data: 08.12.2013
Godz: 18:45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy piątym zespołem w tabeli - Gil Vicente, które podejmie trzecią ekipę ligi portugalskiej - Sporting Lizbona. Kursy u bukmacherów mocno w stronę bardziej utytułowanej drużyny ze stolicy. Tymczasem ja dostrzegam tutaj trudną przeprawę gości. Gil Vicente naprawdę nieźle punktuje w tym sezonie na własnym stadionie. Do tej pory w 5 meczach zdobyli aż 13 punktów (4 zwycięstwa i 1 remis). Odnieśli zwycięstwa z całkiem niezłymi drużynami m.in. z Bragą czy Guimaraes. Uważam, że kurs 6,00 na zwycięstwo gospodarzy jest mocno przesadzony. Sporting co prawda również rozgrywa bardzo dobry sezon i po piątkowym remisie Benficy w przypadku zwycięstwa w dzisiejszym meczu wskoczy na 2. lokatę, więc motywacja spora. Do tej pory drużyna z Lizbony grała 5 razy na wyjazdach, 4 z tych meczów wygrała i 1 przegrała. Jednak jakby wziąć pod lupę te mecze to szybko można zauważyć, że w przynajmniej dwóch meczach mieli sporo szczęścia strzelając zwycięskie bramki dopiero w końcówkach meczów - z Bragą w 86min i z Guimaraes w 90min. Dla mniej odważnych proponuję zagrać tutaj z podpórką, a już na pewno odradzam granie czystej dwójki po tak mizernym kursie. Wg mnie to będzie bardzo ciężki mecz dla gości.
⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AS Roma - Fiorentina
Typ: X2
Kurs: 2.0
Data: 08.12.2013
Godz: 12:30
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Zupełnie nie zgadzam się z kolegą z poprzedniej strony, który typuje Romę w tym meczu. Roma odkąd straciła Tottiego gra straszny piach i regularnie traci punkty. Remisowała z potentatami typu Sassuolo, Cagliari czy Torino i Atalanta. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z piątą w lidze Fiorentiną, która ostatnio pokonała 4-3 Veronę po dobrym meczu. Fiorentina ma zapewniony awans do kolejnej fazy Ligi Europy więc nie musi na dzisiejszy mecz wystawiać rezerw. Występ legendy Romy stoi pod znakiem zapytania, jednakże po dłuższym rozbracie z ligową piłką nie sądzę by w pojedynkę rozstrzygnął losy meczu. Wydaje mi się, że Roma zanotuje piąty z rzędu remis i powiększenie straty do Starej Damy z Turynu.
Przypuszczalny skład Romy:
De Sanctis
Maicon Benatia Castan Dodo
Pjanic De Rossi Strootman
Florenzi Ljajic Gervinho
Kontuzjowani: Balzaretti
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: De Rossi, Florenzi, Pjanic, Strootman, Maicon, Ljajic
Poza kadrą: Lobont, Caprari

Przypuszczalny skład Fiorentiny:
Neto
Tomovic Rodriguez Savic Pasqual
Aquilani Pizarro B.Valero
Cuadrado Vargas
Rossi​

Kontuzjowani: Gomez, Hegazy
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: Ambrosini, Cuadrado, Pizarro
(składy za asroma.pl)
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Cska Moskwa-Cherepovets typ X
hmm ,zdecydowanym faworytem są hokeiści z Moskwy ja jednak stawiam na remis w meczu nie mam dużo argumentów dlaczego ten mecz mialby się zakończyć wynikiem remisowym jedynie wygrzebalem w statach ze na 5 ostatnich meczy między tymi drużynami 4 razy byl remis ????
⛔100
brak bukmachera, nieprawidłowa forma posta i kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka nożna PREMIER LAGUE
Mecz ARSENAL-EVERTON
TYP ARSENAl handicap -1
kurs 2.75
buk betfair
Coż w tym sezonie arsenal gra rzeczywiscie znakomicie zarówno w domu jak i na wyjazdach .Szczegolnie w domu traci mało bramek a w wielu meczach udaje im sie zachowywać czyste konto.Wychodze z założenia że gosciom jutro nie uda się strzelić bądź strzelą tylko jedną bramkę , natomiast Arsenal w niedzielne popoludnie przed własną publicznoscią będzie chciał strzelać .Ile mu sie uda myślę że dwie lub trzy bramki to minimum.Co prawda 6 ostatnich meczów między tymi drużynami to 2 remisy i 4 zwycięstwa Arsenalu wszystkie przewagą jednej tylko bramki.Ale w tym sezonie drużyny spotykają się pierwszy raz a ten sezon to w wykonaniu Arsenalu coś szczególnego , kolejny powód na taki a nie inny typ to znakomita postawa Wojtka Szczęsnego i myślę że dalej będzie zmotywowany by pokazać że zasługuje na podwyżkę jaką niedawno dostał od swych londyńskich pracodawców .Powodzenia brać bo kurs będzie spadał.:)
⛔ 100
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1.HNL
Spotkanie: Rijeka - Istra 1961
Godzina: 19:00
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz 18-stej kolejki, gospodarze to 3-cia drużyna poprzedniego sezonu natomiast goście 6-ósta, w obecnym sezonie wygląda to tak samo.
Rijeka ostatni mecz u siebie przegrała 19.05.13, licząc wszystkie klasy rozgrywkowe, również LE! Bilans u siebie w tym sezonie prezentuje się następująco: 4-5-0.
Istra 1961 jeszcze nigdy nie wygrała na stadionie gospodarzy jutrzejszego spotkania.
Co więcej zarówno w poprzednim sezonie jak i 2 wstecz przegrywali oni odpowiednio:
3-0 oraz 2-1.
W moim odczuciu jest to bardzo solidna drużyna na swoim podwórku i jeżeli myślą poważnie o zagrożeniu Din. Zagreb w zdobyciu mistrzowskiego tytułu to mecze tego pokroju powinni u siebie wygrywać.
⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Czechy, Ekstraliga
Spotkanie: HC Verva Litvinov - HC Bili Tygri Liberec
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Ostatnie 2 mecze między tymi drużynami zakończyły się dogrywką, oba mecze w tym sezonie. Litvinov w tym sezonie na 28 meczy dogrywkę miał 10 razy więc sporo, Liberec na 28 meczy dogrywkę miał 7 razy. Obie drużyny prezentują teraz dobrą formę i na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą. Litvinov od czasu zmiany trenera gra bardzo dobrze, w ostatnim meczu ulegli nieznacznie Pardubicom 3-2 a ten mecz zakończył passę 6 meczy wygranych (w tym 3 po dogrywce). Liberec w ostatnich 5 meczach był lepszy w 3 w tym w ostatnich 2 meczach ogrywając silny Trzyniec i mistrza kraju Plzen. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli a dzieli je 1 punkt. Na pewno nikt nie odpuści do końca i będzie walczył do samego końca. Licze na wyrównany mecz i wygraną Litvinova po dogrywce.
⛔ 100
 
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
Niemcy - Bundesliga
- Freiburg : Wolfsburg
- rzut karny w meczu / tak
- 3.70
- Betsson

Dziś na MAGE SOLAR Stadion miejscowy Freiburg podejmować będzie rewelacyjnie ostatnio grający Wolfsburg . Gospodarze notują fatalny sezon i po 14 kolejkach są na 16 miejscu w tabeli z zaledwie dwoma zwycięstwami na swoim koncie oprócz tego 5 remisów i 7 porażek co daje im w sumie 11 pkt , goście natomiast od 20.10.2013 kiedy wygrali mecz wyjazdowy z Augsburgiem 2:1 pną się w tabeli i po 4 zwycięstwach pod rząd i ostatnio dwóch remisach zajmują 6 miejsce z dorobkiem 23 pkt . Gospodarze w 6 spotkaniach rozegranych na swoim terenie nie wygrali ani jednego notując 3 remisy i 3 porażki mają też fatalny bilans bramkowy 5:11 , myślę jednak że dziś powalczą bo gdy zajrzymy do bezpośrednich pojedynków z wilkami to wygląda to całkiem obiecująco , ogólnie na 17 pojedynków bilans 9-3-5 natomiast na MAGE SOLAR Stadion 6-1-1 i br. 16:9 tak więc liczę na ciekawy pojedynek i sporo goli a przynajmniej jedną bramkę z rzutu karnego , dlaczego ? już tłumaczę ! sędzią w tym pojedynku jest pan Knut Kircher który jak pokazuje jego statystyka lubi pokazywać na wapno i tak w tym sezonie sędziował 6 meczy bilans 18 żółtych i dwa karne a w sumie jego sędziowanie to 202 mecze i 709 żółtych 14 czerwonych i ... 40 karnych tak więc widzimy że lubi ten pkt na boisku , Freiburg do tej pory nie strzelał jeszcze karnego za to dwa gole stracił po karnych natomiast Wolfsburg ma 2 wykorzystane rzuty karne a przeciw nim jeszcze karnego nie było a zaglądając jeszcze raz do H2H to rzut karny w ich bezpośrednim starciu był podyktowany , w poprzednim sezonie kiedy Wilki wygrały tutaj po raz pierwszy to wynik był wręcz hokejowy bo 2:5 dlatego dziś jak już wspomniałem też liczę na sporo goli !
⛔ 100
 
deka 0

deka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Torino - Lazio
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Zwycięzcy tego meczu wskazać nie potrafię, dlatego uderzam w BTS. Torino dysponuje dobrą ofensywą i wesołą obroną. W ostatnich 10 meczach u siebie notowali 7 razy BTS. Wyjazdy Lazio wyglądają źle. Mecze głównie remisowe i przegrane. Warto jednak zauważyć, że jedyny mecz ligowy, w którym Lazio nie wepchnęło bramki to mecz z Romą we wrześniu. Jak spisywała się Roma każdy wie. Jeśli dziś nie będzie show bramkarzy powinniśmy zobaczyć pare bramek z jednej i z drugiej strony.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: UK Championship
Spotkanie: Selby - Robertson
Typ: Selby
Kurs: 2,28
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie spodziewałem się takich kursów. Sądziłem, że będzie po równo, nawet z niewielkim wskazaniem na Marka. A tu proszę taka miła niespodzianka. Nie widziałem wszystkich meczy obu graczy, ale to co widziałem wystarczy by stwierdzić, że Neil nie jest jednak w najwyższej formie, zresztą Selby podobnie. Do grania tego typy skłania mnie jednak fakt, że Selby to taki gracz (już o tym pisałem w wątku poświęconym snookerowi), że wcale nie musi być w top formie aby wygrać dosłownie z każdym. To dla mnie taka cecha, którą wcześniej pokazywał przez lata Higgins. Nie musi mieć Mark &quot;czucia&quot; takiego polotu dzięki któremu gra się płynie i skutecznie. Selby to innego rodzaju gracz. Owszem wbija wysokie brejki i potrafi grać efektownie, ale on gra raczej &quot;metodycznie&quot; niż z &quot;fantazją&quot;. Neil kiedyś był takim &quot;rewolwerowcem&quot; , ale widać jak w ostatnich latach okrzepł, jednak to nie jest jeszcze ten poziom gry gdzie cierpliwość jest najważniejszym argumentem. Owszem chyba nie ma lepszego gracza jeśli chodzi na wbijanie na długim dystansie, ale Neil nie &quot;czyta&quot; tak dobrze stołu jak Mark. Poza tym Neil tu kilka razy pokazał jak potężne zastoje mu się zdarzają. W meczu z Binghamem wręcz niewytłumaczalny, który mógł się dla niego źle skończyć (od stanu 8-3 do 8-8 - to nie ma prawa raczej się zdarzyć). A obecnie (gdy Higgins jest zupełnie pod formą) nie ma chyba lepszego gracza do &quot;powrotów&quot; w meczu niż Mark (kiedyś boleśnie się o tym przekonał sam Ronnie chyba w Masters przegrana ze stanu 9-6). Jest wiele argumentów bo obu stronach, ale dla mnie obecnie więcej po stronie Marka (publiczność, fakt że broni tytułu, i chyba mimo wszystko forma). Owszem nie jest to mecz do grania za każdą kasę, ja go traktuję po takich kursach jaką okazję a że szanse są 50-50 to nie zamierzam jej przepuścić.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zawisza w ostatnim meczu z Piastem (6:0) pokazała jaki niesamowity potencjał ma ta drużyna w ofenysywie. Jest Vasconcelos, są Luis Carlos, Masłowski czy Wójcicki, linia ofensywna wygląda naprawdę nieźle. Owszem Zawisza u siebie jest groźniejsza niż na wyjazdach (tu gra zdecydowanie bardziej defensywnie) ale myślę, że dziś zagrają o 3 punkty. Na pewno o 3 punkty zagrają podopieczni Leszka Ojrzyńskiego, którzy przynajmniej u siebie są bardzo ciężkim przeciwnikiem.
Postanowiłem zagrać tutaj over goli ponieważ patrząc na ostatnie mecze obu tych ekip widze w nich, że są to spotkania w których nie brakuje sytuacji podbramkowych i mam nadzieje, że podobnie będzie dziś. Zawisza przed tą kolejką miała 32 bramki strzelone na swoim koncie (więcej mają już tylko Legia i Górnik). Podbeskidzie natomiast ostatnio uwierzyło w siebie (wygrana z Legią) i dziś również postarają się wygrać. Liczę na ciekawy mecz i bramki mam nadzieje, że mój typ okaże się typem trafionym.
⛔ 100
 
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki Narciarskie - World Cup - Lillehammer
Spotkanie : Maciej Kot VS Janne Ahonen
Typ : Maciej Kot
Kurs : 1.68
Bukmacher : Betsson

Uważam, że warto pograć tutaj w stronę Polaka spokojnie. Kurs jest atrakcyjny a Maciej pokazuje, że poziom trzyma całkiem niezły. Fin zrezygnował z drugiego treningu natomiast Maciek pokazał się z dobrej strony oddając skok na odległość 123 m. co dało mu 12 miejsce. W pierwszym treningu o dziwo dla mnie to Fin był górą, ale jak można przeczytać:
Zawody rozgrywały się w szybkim tempie, a jury kilkukrotnie zmieniało długość najazdu. Warunki najlepsze mieli skoczkowie na początku stawki. Dodatkowo zepsuła się aparatura do pomiaru wiatru i zawodnicy nie mieli dodawanych i odejmowanych punktów za warunki pogodowe. Jedynie za belkę. Wyniki były zatem nieco wypaczone tym bardziej, że podmuchy sięgały nawet 3,5 m/s w plecy zawodników.
Ostatni trening był zatem bardziej miarodajny, a dodatkowo ostatnio dobre wyniki Maćka na pewno dodają mu pewności i go podbudowują. Fin dla mnie jest już wypalony, powinien wiedzieć kiedy zejść ze sceny i szczerze nie rozumiem jego powrotów, które zupełnie niczego nie wznoszą. Szanuję go za to co osiągnął, ale stawiam na młodość. Pozycja w PŚ również to pokazuje. Kot zajmuje wysokie 6 miejsce, Ahonen jest 22. Ostatnie dwa konkursy Maciek dość pewnie przed Janne i stawiam, że dziś również będzie wyżej. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Belgijska
Spotkanie: Leuven - St. Liege
Typ: St. Liege
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
14:30
Analiza

s
Dzisiaj do obiadu zachęcam do obejrzenia spotkania, w którym zespół Oud Heverlee Leuven podejmować będzie lidera rozgrywek, Standard Liege. Leuven bedzie w tym sezonie bronić się przed spadkiem i zgromadzili jak dotychczas zaledwie 15 pkt w 17 spotkaniach i to przy dość korzystnym ukladzie spotkań. Liege gra w tym sezonie niesamowicie, 12 zwyciestw w 17 meczach i tylko 1 porażka, zaledwie 9 straconych bramek ! Na wyjazdach 7 zwyciestw, remis z Anderlechtem i porazka z Waregam. Dzisiaj stawiam na spokojne zwycięstwo gości. Polecam!
Typy Grudnia
Trafione 5
Nietrafione 0
Zwrot 1
kiepska analiza.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Spotkanie: Internacional - Ponte Preta
Typ: Over 3,5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
est to ostatnia kolejka w lidze brazylijskiej. Matematycznie istnieją szanse, że Inter spadnie choć rzeczywiście nawet porażka powinna dać byt podopiecznym Clemera. Tutaj jednak Colorados nie mają co kalkulować bo ten mecz trzeba po prostu wygrać i zakończyć sezon nieudany bez niepotrzebnej straty punktów. A rywal pewny spadku, żegnają się tym meczem z Serie A a na dobrym wyniku w ostatniej kolejce ligowe nie zależy im mocno bo wystawiają rezerwy na ten mecz. Powodem jest rewanż w finale Copa Sudamericana, który zagrają za kilka dni z argentyńskim Lanus. W czwartek u siebie zremisowali 1:1 w pierwszym meczu. W takich okolicznościach problemu z wygraną gospodarze mieć nie powinni a liczę na przekonujące zwycięstwo Interu. Dorzucam typ na dużo goli w tym meczu bo znając dziurawą obronę ich to i pewnie coś stracą choć linię są w stanie sami pokryć. Koniec sezonu więc nie ma co się oszczędzać, gole są wskazane tak jak i wygrana Internacionalu.
⛔ 100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Puchar Świata
Spotkanie: Lillehamer HS 138
Typ: H2H (Tepes - Vassiliev) : Tepes będzie wyżej sklasyfikowany
Kurs: 1.60
Buk: Unibet
Analiza:
Typ opieram głównie na postawie Tepesa w Lillehamer w ostatnich latach. Słoweniec zawsze na skoczni mniejszej miał problemy, skakał słabo (rok temu był 41, dwa lata temu się nawet nie zakwalifikował). Natomiast dzień później na skoczni dużej skakał już bardzo dobrze, trzymając się w czołówce we wszystkich skokach (rok temu był 7, dwa lata temu 9). Wszystko bierze się stąd że Jurij kocha latać, im większa skocznia tym lepiej, a duża skocznia w Lillehamer wyjątkowo mu pasuje. Myśle, że podobnie będzie i w tym roku. Wczoraj Tepes był 43, dzisiaj powinien spokojnie powalczyć o 10tkę. Bukmacher zdaje się o tym nie wiedzieć i sądząc po kursie przewiduje na dzisiaj dla Tepesa podobną lokatę jak wczoraj.
Co do Vassilieva. Nie jest on formie, zarówno tutaj jak i w Klingenthal skacze bardzo słabo. Wyjątkiem był konkurs w Kuusamo gdzie Rosjanin był w dziesiątce, ale spowodowane to było tym, że Dmitrij lubi tamtą skocznie, o czym pisałem we wczorajszej analizie. Patrząc lata wstecz Vassiliev na dużej skoczni w Lillehamer nigdy jakoś specjalnie rewelacyjnie nie skakał. Dlatego przewiduje, że Tepes powinien bez problemów pokonać Vassilieva. Kurs 1.6 uważam jako bardzo dobry na takie zdarzenie.
⛔ 100
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Everton
Typ: X2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie lidera z druzyną zajmującą 5 miejsce w tabeli napewno można nazwac hitem kolejki. Everton podbudowany ostatnim zwycięstwem wyjazdowym nad Manchesterem United napewno sprawi, że mecz dla gospodarzy nie bedzie łatwy. Ostatnio Wenger zaczyna robic rotacje w składzie co może wpłynąc negatywnie na postawe kanonierów. Everton w ostatnich trzech meczach wyjazdowych nie stracił bramki. Ostatnie spotkania tych dwóch dróżyn zawsze były zacięte. Nie chce mi sie wierzyc aby Arsenal wygrał natepne spotkanie i uciekł rywala w tabeli. Licze na znakomite spotkanie z dużą ilościa bramek ????
✅ 125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom