>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.01.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
dergon 88

dergon

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 9. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AAMI Kooyong Classic
???? Wawrinka S. - Thompson J.
Thompson J. ::: 5,40 ::: Pinnacle ::: 1/10

O tym turnieju pisałem już wcześniej i rok temu. Dzisiejszego meczu z Gasquetem co prawda nie oglądałem, ale ten młody Australijczyk miał bodajże 2-3 MatchBalls! Zabrakło tak niewiele by kurs ponad 6,00 wszedł.
Wawrinka pokazał już swoją nieudolność na turnieju pokazowym w Abu Dhabi, później wygrał Chennai, a dzisiaj tutaj przegrał z Simonem Gillesem. To bardzo sympatyczny człowiek i coraz bardziej sławny. Nie zdziwię się jak jutro ten mecz przegra.
0/zw
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Australian Open Q
Spotkanie: Dzumhur D – Desein N
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: bwin
Mecz drugiej rundy kwalifikacji Australian Open. Kurs na Bośniaka jak dla mnie zdecydowanie zawyżony z wiadomego powodu. Wczoraj Damir pokonał Dustina Browna, który był zdecydowanym faworytem tego meczu. Patrząc na przebieg gry, ilość przełamań i statystyki to był jeden mecz z tych dni Niemca, kiedy wychodzi na kort i wynik jest mu bez znaczenia. Nie raz mu się to zdarzało i jak dla mnie wczorajszy mecz nie jest wyznacznikiem formy (czy umiejętności) Dzumhura. Bośniak to malutki chłopak, którego gra nijak ma się do twardej nawierzchni. Lekkie uderzenia, wysoko podnoszone piłki i znakomita regularność zdają egzamin na cegle, ale nie na betonie. Tutaj nie ma tyle czasu na dobieg i wślizgi, trzeba też atakować, a tutaj nie ma żadnych argumentów.
Wiadomo, że Desein wirtuozem też nie jest, ale dla mnie pierwsze dwa mecze sezonu Belga to solidne wyniki. Urwany set Devvarmanowi i wczorajsza łatwa wygrana nad Reidem pokazuje, że do Melbourne przyjechał z szansami na awans. Niels bez wielkich atutów, ale potrafi grać mocno i regularnie, do czego dokłada niezły serwis. Belg jeśli jest w formie to może stać się niewygodnym przeciwnikiem dla każdego, o czym przekonał się choćby Łukasz Kubot (fakt, że był w fatalnej formie), który przegrał z Deseinem pod koniec roku. Czym ma pokonać Dzumhura? Tym, że potrafi regularnie i dosyć solidnie uderzać i budować akcje, czego brakuje choćby Brownowi, któremu jeśli nie wchodzą jego strzały to nie ma planu B. Jak dla mnie, faworytem jest Desein, zupełnie nie widzę Dzumhura w trzeciej, decydującej rundzie o awans do drabinki głównej.
⛔ 100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Sydney
Spotkanie: M Keys - A Kerber
Typ: 0-2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Świetny start sezonu zaliczyła A Kerber, przegrała zaledwie raz z Jankovic. Widać że w ostatnim czasie pracowała nad sobą. Doszła do tego półfinału wygrywając wszystko po kolei bez straty seta, do tego dochodzi ta niesamowita pewność z jaką to robiła. U Amerykanki póki co cienko z formą w tym sezonie przegrała z Voegele, wygrała z Halep, ale to raczej Halep przegrała sama ze sobą, oraz wygrała z Tomljanovic ale to dużo słabsza zawodniczka od Kerber. Warto zauważyć że Niemka miała po drodze dużo silniejsze przeciwniczki niż Keys która nawet w ćwierćfinale nie musiała walczyć, ponieważ Mattek-Sands oddała mecz walkowerem. Można zauważyć że Kerber bardzo zależy na tytule w Sydney i na pewno będzie chciała zamknąć ten mecz w dwóch setach aby zostawić sobie siły na ciężki finał, prawdopodobnie z Kvitovą. Początek spotkania o 6 polskiego czasu

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
elephunk 28

elephunk

Użytkownik
Koszykowka, NBA
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks ::: Dallas under 101 ::: 1.92 ::: Betsson
Moze lepiej bedzie, jezeli zostawie na boku inne sporty, a zajme sie tylko stawianiem over/under w NBA. Na dzisiaj proponuje ten typ.
Od poczatku, SAS zawsze grali dobrze u siebie przeciwko Dallas. Ostatni raz przegrali z nimi w 2010r., co pokazuje jakim nie wygodnym rywalem dla Mavericks sa Spurs. W tym samym meczu po raz ostatni padl over. Spurs ostatnio nie zachwycaja, bo tak nalezy okreslic dwie porazki w pieciu ostatnich meczach na wlasnym parkiecie, przeciwko Rockets i odradzajacym sie z popiolow Knicks.
W ekipie z Dallas zabraknie kontuzjowanych Devina Harrisa i Shawna Mariona, w zespole Spurs nie zobaczymy za to Tiago Splittera i strzelca wyborowego z dystansu Manu Ginobiliego.
Jezeli Spursi zaczna grac na swoim normalnym poziomie, to &quot;nie beda mieli co robic&quot; z Dallas, ktorzy wygrali cztery ostatnie mecze na wyjezdzie (Rockets, Bulls, Timberwolves, Wizards). W dwoch z tych czterech spotkan padl under. Mavericks sa bardzo uzaleznieni od Dirka Nowitzkiego, Monty Ellisa i Jose Calderona. Jezeli tym zawodnikom &quot;nie beda siedzialy trojki&quot; to ekipa z Dallas nie bedzie miala z czego szukac w San Antonio.

✅ 92
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets- Golden State
Typ: Golden state -11.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie NBA, pomiędzy drużynami :Brooklyn Nets , oraz Golden State Warriors. Faworytem do zwycięstwa są goście tego spotkania, którzy w ostatnich 7 spotkaniach zanotowali , aż 7 wygranych pod rząd, gospodarze nie mogą poszczycić się aż tak dobrym wynikiem, ale 3 ostatnie spotkania na własnym parkiecie i 3 wygrane między innymi z :Atlanta i Clevland, też musi brać pod uwagę drużyna gości , która tutaj na pewno przyjedzie po wygraną.Gospodarze w tym sezonie na własnym parkiecie grali już 17 spotkań notujać 8 wygranych , oraz 9 porażek, goście natomiast na 22 spotkania na wyjazdach maja 13 wygranych, oraz 9 porażek. Brooklyn w tym spotkaniu będzie musiał sobie poradzić bez: Williamsa Derona, który doznał urazu kostki, oraz bez środkowego Lopeza Brooka, która doznał urazu stopy i w obecnym sezonie już na parkiecie go nie zobaczymy. Goście zagrają bez: Greena Dreymonda , Ezeila Festuta, oraz pod znakiem zapytania stoi występ O&#39;Neala Jermaina, który ma uszkodzony nadgarstek. Uważam że goście w takiej formię jaką obecnie prezentują , nie muszą się w tym spotkaniu obawiać o wynik, są w stanie jak najbardziej pokryć Handicap -11.5 punkta, po rozbiciu w poprzednim spotkaniu Millwaukee Bucks, teraz na pewno maja jeszcze większą pewność siebie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Zjednoczone Emiraty Arabskie ( Pro League )
Spotkanie: Sharjah FC - Al Wasl Sports Club
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 09.01.2014
Godz: 14.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na czternastą kolejkę rozgrywek Pro League w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
W meczu zmierzą się ze sobą Sharjah FC oraz Al Wasl Sports Club.
Sharjah FC rozegrało do tej pory w lidze trzynaście meczy w których zdobyło dwadzieścia trzy punkty po sześciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli rozgrywek z bilansem bramkowym 13-11.
Al Wasl Sports Club zdobyło siedemnaście punktów w swoich rozegranych trzynastu meczach po pięciu zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu porażkach co daje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 23-29.
Gospodarze zagrali u siebie siedem meczy zdobywając jedenaście punktów po trzech wygranych, dwóch remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 7-8.
Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć punktów w siedmiu meczach po trzech zwycięstwach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 14-19.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Sharjah FC gra u siebie dobrze i potrafiło zremisować nawet z dwoma najlepszymi zespołami obecnie w tabeli a Al Wasl Sports Club ostatnio na wyjazdach zawodzą gdzie w trzech ostatnich meczach po za swoim stadionem przegrali wszystkie trzy tracąc w nich aż jedenaście bramek a sami strzelając tylko dwie i w tym meczu też moim zdaniem przegrają z gospodarzami.

✅ 105
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP AO KWALIFIKACJE
Spotkanie: Herbert - Arnaboldi
Typ: Herbert
Kurs: 1,47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Herberta widziałem raptem kilka dni temu w meczu z Grothem. Owszem &quot;aussie&quot; wygrał, ale wygrał bardzo szczęśliwie po 3 setach (w tym 2 tie-breakach). Bardzo podobał mi się sposób gry Francuza. Umiejętnie mijał latającego niemal non stop do siatki Samuela. Potrafił też, kiedy zachodziła taka potrzeba starannie i długo prowadzić grę mając przy tym też dużo winnersów. Do tego Francuz dysponuje naprawdę bardzo dobrym serwisem. Doceniam też ogranie w 1 rundzie, owszem po ciężkim boju, &quot;żydka&quot; Weintrauba, który na hardzie jest bardzo niewygodnym rywalem. Cóż mu może przeciwstawić Arnaboldi?. Dawno go nie widziałem w akcji, ale z tego co mi pozostało w pamięci, zostaje obraz zawodnika dobrze grającego topspiny i do tego niezłego defensora. Sporym atutem to lewa ręka Arnaboldiego, ale jednocześnie miewa on czasem ogromne problemy z własnym serwisem. Stawiam w tej parze na &quot;żabojada&quot; bo bardzo mi przypadła do gustu jego gra i ma wiele atutów by ograć niczym nie wyróżniającego się &quot;makarona&quot;. Do tego nawierzchnia zdecydowanie bardziej pasuje Francuzowi i powinna być dla niego sporym atutem.

✅ 47

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : NHL
Spotkanie : Chicago Blackhawks : New York Rangers
Typ : 1(wliczone dogrywka i karne)
Kurs : 1,43
Buk : Expekt
Analiza :
Drużyna z Chicago spotyka się na swoim terenie z zawodnikami z NY. Co możemy wyczytać ze statystyk. Z ostatnich 8 spotkań tych drużyn 6x wygrywał gospodarz. Drużyna Jastrzębi ostatnio gra w kratkę ost. 5 spotkań to przegrana(po dogrywce),wygrana,przegrana(po dogrywce),wygrana,przegrana(po dogrywce). Widzimy pewną powtarzalność hahaha. Rangersi to zespół który nieznacznie lepiej spisuje się na wyjazdach niż na swojej tafli. Tak szybko patrząc na dokonania tych drużyn wiadomo o co walczą. Zawodnicy z Chi Town chcą znów zdobyć Puchar Stanleya, a drużyna Rangersów już nie jest tym zespołem którym była w poprzednim sezonie. Chicago to zespół którego potencjał ofensywny jest największy w lidze(Toews,Sharp,Kane,Hossa) i zawsze wiele po nich się spodziewam. Podsumowując krótko uważam, że będzie to ciężke spotkanie dla Hawksów, za pewne overowe. Po ostatniej porażce u siebie z SjS pora na wygraną.
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Del Rey
Spotkanie: Real Madryt - Osasuna
Typ: Over 1.5 w pierwsze połowie
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dla mnie bardzo pewny typ na czwartkowy mecz Pucharu Króla pomiędzy Królewskimi , a drużyną przyjezdną czyli ekipą z Pampeluny.Faworytem bez wątpienia są gospodarze , którzy w lidze zajmują aktualnie 3 miejsce ze stratą 5 oczek do Barcelony i Atletico.Real ostatnio pokonał u siebie Celtę Vigo 3:0 , wcześniej ograł Valencię na wyjeździe 3:2.Generalnie spotkania Realu u siebie to 8 wygranych i 1 porażka.Królewscy w ostatnich 5 meczach u siebie wszystkie wygrali i strzelali średnio ponad 4 gole swoim przeciwnikom , jestem bardzo pewny , że w czwartek tez nastrzelają ekipie z Pampeluny.Osasuna bowiem jest na 15 pozycji i skupia się by utrzymać się na następny sezon w Primera Division.Ostatnio wygrali u siebie z Espanyolem 1:0 , wcześniej zremisowali z Celtą Vigo 1:1 na wyjeździe.Generalnie goście na wyjazdach grają słabo , mają zaledwie 2 wygrane , remis i 6 porażek.Trener Osasuny powiedział , że skupiają się teraz głównie na meczach ligowych z Valencią i Granadą , a w meczu z Realem wstawi kilku nowych/rezerwowych zawodników.Real natomiast wyjdzie najmocniejszą 11-stką jaka jest możliwa.W ostatnim meczu w Pampelunie Real zremisował z Osasuną 2:2 i na pewno Królewscy będą chcieli się zrewanżować Osasunie i wygrać wysoko by do rewanżu podchodzić w komfortowej sytuacji.Sądzę , że Real wygra 5:0 , a dwie bramki do przerwy to raczej dla nich nie problem.W świetnej dyspozycji jest Ronaldo , Benzema oraz Bale , który po kontuzji bardzo dobrze zagrał w ostatnim meczu Realu z Celtą i w czwartek wyjdzie od 1 minuty.Powodzenia , typ bardzo pewny !!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New Orleans-Wizards
Typ: Wizards +4.5
Kurs: 1.855
Bukmacher:pinnacle
Najlepszy strzelec gospodarzy R.Anderson ma kontuzje i nie za gra, z kolei w Wizards wszyscy kluczowi zawodnicy sa zdrowi co nie zdarzalo sie czesto w tym sezonie.Czarodzieje powoli ale poprawiaja swoj bilans, zeszlej nocy ograli Bobki na wyjezdzie wiec mysle, ze teraz pojda za ciosem i na pewno nie odpuszcza mlodej druzynie Pelikanow, ktorzy zebrali baty od Heat zeszlej nocy a ich lider rozegral 41minut co sprawia, ze moze dzis nie bedzie zbyt swiezy w kroku, stawiam na wyrownany mecz gdzie bardziej doswiadczony i otrzaskani zawodnicy Wizards nawet jesli polegna to niewielka roznica punktow.

✅ 85.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Ottawa Senators @ Colorado Avalanche
Typ: Colorado Avalanche (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,81
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Senatorzy wbrew temu, co prezentują od początku sezonu - a bez wątpienia spisują się słabo - zanotowali chyba swoją najdłuższą passę zwycięstw. Ponadto w dniu dzisiejszym do składu powraca ich kapitan - Spezza, co w jakimś stopniu może podtrzymać efektowne ostatnio walory. Jakkolwiek by na to nie patrzeć ,nie ufałbym jednak ekipie pokroju Senatorów, tym bardziej na wyjazdach i poprzez fakt, że dziś przylatują na ciężki teren w Denver, a tutaj ostatnie wyniki pokazują , że poza lekkimi wypadkami przy pracy (w postaci Flames) wszystko ma się w jak najlepszym porządku i sztuką jest wywiezienie choćby jednego punktu. w Colorado niewątpliwie ma kto strzelać i dzięki temu mają od jakiegoś czasu aktywne praktycznie 3 linie ofensywne, a przypomnę że chociażby MacKinnon na III lini strzelił aż 5 bramek w ciągu 3 spotkań (z rzędu).
Senatorzy grają na ogół leniwie, bez polotu i tak na prawdę ostatnie wyniki to według mnie żaden długotrwały proces i poważne schody zaczną się dziś podejmując &quot;red hot&quot; Avalanche, którzy są aktualnie o klasę lepszym zespołem. Nic dodać, nic ująć. Stawiam na gospodarzy.

✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Spotkanie: Anwil - Turów
Typ: Turów
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Anwil po serii wygranych meczów ze słabiakami ligowymi i jednym meczem z mocno osłabioną drużyną ze Słupska, w niedziele został zatrzymany przed dobrze poukładaną i doświadczoną drużyną Asseco_Od dawna wiadomo że największym problemem w Anwilu jest krótka ławka i ich rozgrywający, który w meczach jest największym ich cancerem, w składzie meczowym w ostatnim meczu był już co prawda Piotr Pamuła, ale zagrał tylko 3 minuty z przymusu i sądze że jutro zagra też coś w podobnym wymiarze czasowym albo wcale, także nie pomoże swojej drużynie w rotacji.W takim przypadku w drużynie z Włocławka zostaje 7 zdolnych do gry graczy.Kto śledzi polską ligę wie jak wyglądał 1 mecz tych drużyn, bo szczęśliwej końcówce wygrał go Anwil, tylko że wtedy w składzie był jeszcze zdrowy Paul Graham, który jest alternatywą na samicowanie Katnicia, w jutrzejrzym meczu Graham rzecz jasna nie zagra.Turów na pewno lepiej wygląda z rotacją ma więcej graczy do grania i na ten moment wydają mi się drużyna zdecydowanie lepszą, ostatnio o Turowie jest głośno nie ze względu wyników a z &quot;afery kolanowej&quot; i wygranej z AZS-em Koszalin po &quot;haniebnej&quot; końcówce, tym bardziej jutro będzie dla nich okazja aby troche zamazać plamę po ostatnich wydarzeniach i łatwo wygrać ten mecz.Turów jest zdecydowanie lepszym zespołem i jutro powinien sobie poradzić bez problemów, a taki kurs jaki wystawiają buki na zwycięstwo Turowa jest dla mnie promocją.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Hobard
Spotkanie: S. Stosur - B. Jovanovski
Typ: B. Jovanovski
Kurs: 2.65
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Krótko i na temat. Jak dobrze jeden z kolegów zauważył Samanta bardzo się męczy na poczatku sezonu, można śmiało napisać , że Jej forma pozostawia wiele do życzenia. Najpierw w pucharze Hopmana przegrała wszystkie mecze, po kolei z Bouchard, Pennettą i Naszą Isią, w Hobard wygrała 2 mecze, jednak po 3 setówkach i pojedynki kończyły się w tiebreku. Generalnie już powinna wylecieć z tego turnieju, jednak dzisiejsza Jej rywalka, Mladenovic, jak to się bardzo często u Niej zdarza, zawaliła sprawę, nei wytrzymała psychicznie, mając 2 piłki meczowe. Dzisiaj już nie będzie tak łatwo, Jovanovski jest lepiej grającą zawodniczką od 2 poprzednich rywalek Australijki, pokonała w dwóch setach Beck, a dzisiaj w 3 setach Rogowską, gdzie przespała pierwszy set, a w 2 i 3 secie oddała tylko przeciwniczce 2 gemy, co pokazuje, że jest na prawdę groźna. Samanta szuka formy na poczatku sezonu, gra na prawdę słabiutku, przed Nami AO i myślę, żę to jest priorytet dla Stosur i myślę, że nei będzie grała na 100% swoich możliwośći. Dodatkowo dochodzi zmęczenie, bo najpierw rozegrała 3 spotkania w Hopmanie, później 2 bardzo długie pojedynki w tym turnieju i nie wiem czy jest sens tak tracić siły przed zbliżającym się AO. Serbka przy dobrej dyspozycji, spokojnie dzisiaj powinna ugrać seta, ba zupełnie nie zdziwi Mnie porażka Samanty, kurs bardzo ciekawy i Wg Mnie warty ryzyka, za groszę win Jovanovski 2:0 za 4.60. GL
⛔ 100
 
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Sydney
Spotkanie: Matosevic M. v Sergiy Stakhovsky
Typ: Sergiy Stakhovsky
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
O godzinie 11 rano na korcie w Sydney rozpędzony Sergiy Stakhovsky zagra mecz z Matosevicem. Dlaczego stawiam na Ukraińca? Przeszedł jak burza przez kwalifikacje, wygrywając 3 mecze bez straty seta:

06.01.14 Laaksonen H. (Sui) Stakhovsky S. (Ukr) 0 : 2
05.01.14 Dancevic F. (Can) Stakhovsky S. (Ukr) 0 : 2
04.01.14 Stakhovsky S. (Ukr) De Schepper K. (Fra) 2 : 0
Kolejne 2 mecze również pewnie wygrał z wyżej notowanymi rywalami : 2-0 z Berlocqiem oraz rónież bez straty seta z francuzem Benneteau
Jego rywal Matosevic, który gra w tym turnieju z dziką kartą nie będzie jednak tak łatwym przeciwnikiem jak poprzedni rywale Ukraińca, jednak myślę że po ciężkim meczu Sergiy Stakhovsky awansuje do półfinału turnieju w Sydney
✅ 125
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tenis - Australian Open - Kwalifikacje
Taro Daniel - Paul Capdeville
Taro Daniel wygra 2-0 @ 2.25 bet365

Według mnie prawdopodobieństwo, że ten typ wejdzie jest 99% o ile Capdeville nie skreczuje. Już mówię dlaczego. Daniel łatwo wygrał pierwszy mecz w kwalifikacjach, bez problemów pokonał Szwajcara Laaksonena. Capdeville natomiast rozegrał 3 godzinne spotkanie z Australijczykiem zajmującym 400 miejsce w rankingu ATP. Oprócz tego Chilijczyk przeżywał wręcz męczarnie na korcie, widać, że był chory i to wyraźnie mu przeszkadzało. Najgorzej było w trzecim secie, w którym zwymiotował i wyraźnie widać, że jakieś choróbsko się do niego przyczepiło. Spotkanie z Australijczykiem bardziej wygrał nie przez swoją grę tylko dużą ilość niewymuszonych błędów zawodnika gospodarzy.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Philadelphia Fleyers vs Montreal Canadies
Typ: Philadelphia Fleyers (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,83
Buk:bet365
Analiza:
O godzinie 01:30 będziemy świadkami moim zdaniem zażartego spotkania z którego w końcowym rozrachunku zwycięsko wyjdą gospodarze. Typ opieram głównie na aktualnej formie Philadeplhi na własnej tafli. Po bardzo słabych początkach od 9 listopada wygrywają u siebie wszystko co daje nam 9 zwycięstw w roli gospodarza na co Montreal odpowiada przeplatanką. H2H też przemawia za dzisiejszym typem gdyż ostatnio u siebie Philadephia przegrala z Montrealem 03.04.2010r ! Jak dla mnie bet nocy ????

kiepska analiza
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
AAMI Kooyong Classic
Jordan Thompson -Stanislaw Wawrinka
Thompson wygra 2:0 @9,0 Bet365
Stanislaw tak jak wczoraj pisałem przegrał dzisiaj z Simonem. Powtórzyła się sytuacja z turnieju pokazowego w Abu Dhabi gdzie w pierwszym meczu z Ferrerem zaczął dosyć mocno przełamując go po czym stanął, poprostu miał to gdzieś. Dzisiaj było podobnie, dobra gra w pierwszym seciei wygrana,po czym opuszczenie i gra na stojąco. To już koniec przygotowań Wawrinki do AO, jutro ostatni mecz i może spokojnie odpocząć po wygranych turnieju w Indiach. Młody Thompson to bardzo utalentowany chłopak, może namieszaćw w tenisie za kilka lat, ma dopiero 19 lat. Dzisiaj bardzo ładnie się zaprezentował w meczu z Francuzem. Wiadomo brak mu jeszcze opierzenia i doświadczenia w meczach z takim zawodnikiem jak Rysiek, co się dziś zemściło, gdy nie wykorzystał dwóch piłek meczowych. Gasquet popełnił coś ponad 40 UE ???? co sugeruje że zbytnio się przykładał do tego meczu. Jeszcze wracając do Jordana dobry serwis, dużo asów, mocna gra, niestety większość na środek kortu ale myślę że tyle wystarczy jutro na Staszka. Nie wierzę aby przed własna publiczności ten młody talent nie wygrał meczu tak na prawdę o nic. Typ na 2:0 bardzo prawdopodobny,gdyż nie Wawrinka jeśli poczuje jakikolwiek opór ( a jutro poczuje ;) ), to powinien szybko oddać mecz Thompsonowi.
0/zw
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
NBA : USA
San antonio Spurs - Dallas Maverick
2 wygra mecz
kurs 3,00
Bet365.com
Analiza :
San Antonio Spurs w ostatnich latach bardzo lubi grac przeciwko Dallas, gdyz ostatnio zawsze wygrywali.
San Antonio wygrali ostatni mecz z mamphis po dogrywce 110:108 z ledwoscia... Z czego wynika ze nie sa w najlepszej formie ????
Dukan ostatnio zaliczyl bardzo dobry mecz 24 pkt i 17 zbiorek, lecz sklad i tak maja oslabiony jak powiedzial to w wywiadzie ze beda walczyc do konca i chca ten mecz wygrac.
Dallas ostatnio bez problemu wygrali z LA Lakers, co daje im wieksze morale i jak widac sa w szczytowej formie nie kazdy wygrywa na luzie z takim faworytem jal Lakersi.
Dirk Nowitzki najlepszy gracz Dallas rzucil w ostatnim meczu 27 pkt co pokazuje ze chce mu sie grac i przeciwko San antonio bedzie w bardzo dobrej sytuacji mentalnej,
Wedlug mnie Dallas wugra ten mecz spokojnie ze wzgeldu na oslabienie San antonio, oraz z powodu imponujacej gry calej druzyny Dallas w ostatnich meczach ????
pozdrawiam ????
⛔ 100
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Włoch
Spotkanie: AS Roma - Sampdoria
Typ: Obie drużyny strzelą - tak
Kurs: 2,00
Buk: unibet
Analiza:
Roma ostatni przegrała z Juve 3:0 i to była jej 1 porażka w lidze, traci już 8 punktów do Juve, i jej szanse na mistrzostwo maleją. Jest to gorszy okres Romy, widać że przeżywają kryzys, niby wygrywają, ale na boisku nie prezentują już się tak dobrze jak na początku sezonu.
Kontuzje :
F. Balzaretti
M. Pjanić
A. Romagnoli
Bez Pjanica gra drugiej linii Romy może nie być tak płynna choć oczywiście Garcia ma piłkarzy, którymi może Bośniaka zastąpić.
Mihajlovica trener Sampdori ma do dyspozycji cały skład, jak spojrzymy wstecz, drużyna z Genui zawsze była trudnym rywalem. I tym razem może być podobnie.Pod wodzą Mihajlovica Sampdoria gra dużo lepiej i 0:2 z Napoli było dopiero pierwszym przegranym meczem w Serie A drużyny Serba.
Dlatego typuje taki typ, ciężko wskazać tu faworyta. Nie wiadomo jak po porażce zagra Roma.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom