>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.02.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: okej,NHL
Spotkanie: Dallas Stars(-1.5) - Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 3.80
Bukmacher: bet365
09.02.2013 02:30
Analiza:
Kursy spadają na gości.No jak się popatrzy na poprzednie spotkania i na ich miejsce w tabeli to samo się nazwa aby na nich stawiać.jak jednak myślę że każda passa się kiedyś kończy a jak już chodzi o NHL to tutaj nie wierzę że będzie aż tak dobrze aż do piątego spotkania dla &quot;kaczorów&quot;.Myślę że dziś ich pomyślny wiatr się zakończy.mieli farta z &quot;kawalerzystami&quot; że nie stracili żadnej bramki a prawie strzelali na bramkę przeciwnika prawie o połowę mniej strzałów.Dziś nie liczę już na taki fart z ich strony.Nie wierzę także w ich zwycięstwo.myślę że dziś gwiazdki pokażą że należy się z nimi liczyć i pokonają Anaheim.spojrzeć na bilanse ostatnie ich spotkań to wszystko przemawia za Dallas.ostatnio męczyli się z Edmonton na wyjeździe ale w końcu po dogrywce pokonali ich.Dziś myślę że już żadnego nie rozstrzygnietego wyniku nie będzie po trzech tercjach.gwiazdy wygrają i to zdecydowanie a goście zanotują mecz w którym nie będa mieli nic do powiedzenia.po prostu taki w którym nie będzie im nic wychodzić.Zdarzają się takie spotkania i na takie liczę gdyż po czterech wygranych z rzędu kaczek w końcu musi przyjść takie spotkanie.stawiam że to bedzie w dzisiejszym spotkaniu.Kurs wysoki i myślę że warty zaryzykowania.takie jest moje zdanie.w kazdym razie NHL rządzi się swoimi prawami i kto wie może będzie inaczej.ja jednak stawiam na STARS.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Bayern Monachium - Schalke Gelsenkirchen (handicap 0:1)
Typ: Bayern -1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bayern imponuje regularnością i pewnością w dotychczas rozegranych spotkaniach. Bawarczycy potrafią zdominować rywala, w zasadzie nie dopuszczając do kreowania sytuacji zagrażających własnej bramce. Bilans rundy rewanżowej to trzy mecze i trzy zwycięstwa bez straconej bramki!
Schalke po zmianie trenera nie olśniewa. Co prawda inauguracja rundy rewanżowej i 5:4 z Hannoverem mogło zrobić wrażenie, ale z drugiej strony... wywołało mieszane uczucia, bo az 4 bramki stracone? Później bezbarwny występ z Augsburgiem i 0:0. Wreszcie ubiegłotygodniowa domowa porażka z ostatnim Greuter Furth 1:2, gdzie przez długi czas Schalke nie miało pomysłu na grę i swoje akcje kończyło już 30m przed bramką outsidera.
Na domiar złego przed meczem z Bayernem same problemy... media donosza, że nie zagra Huntelaar, a problem z powrotem z meczu reprezentacyjnego ma Farfan. Do tego nieobecność Papadopoulosa, Affellaya, Marica czy Obasi nie wróżą niczego dobrego.
W takich okolicznościach Schalke brakuje atutów w ofensywie, a do tego Bayern tak dobrze gra w obronie... Co istotne we wszystkich do tej pory rozegranych kolejkach Bawarczycy zdobywali przynajmniej jedną bramkę.
Wnioski? Schalke nie strzela gola, a Bayern minimum dwie bramki, a więc typ z handicapem -1 na Bayern pasuje wspaniale! Kurs 1,70 w mojej ocenie odpowiada i warto go pobrać już teraz!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 428

fudyn

Użytkownik
dyscyplina: Koszykówka, NBA
spotkanie: Oklahoma- Phoenix
typ: 2
kurs: 8,74
bukmacher: expekt
Analiza:
Gospodarze w tym sezonie przegrali tylko 3 razy na własny parkiecie. Porażki te przytrafiły im się ze średniakami ligi którzy w ogólnej tabeli zajmują miejsca 10- 15( Atlanta, Memphis i Brooklyn).
w ostatnich 10 meczach obie ekipy wyglądają podobnie, bilans ( 6-4 i 4-6).
w NBA często trafiają się niespodzianki,a słońca jeszcze takiej w tym sezonie na wyjeździe nie sprawiły,więc liczę na takową. Wierzę w to bo na własnym parkiecie potrafili pokonywać takie ekipy jak Denver, czy w ostatnim czasie obie drużyny z LA, wiec czas na dobry mecz na obcym parkiecie.
nie ukrywam, że bardzo przemawia za takim typem wysoki kurs, wart zagrania za nie dużą stawkę oczywiście. Po za tym Phoenix w ostatnich 7 meczach nie odstawali od rywali( nie przegrali z nikim w tym czasie ponad 10 punktami) rzucając przy tym w okolicach 90 punktów.
Po cichu liczę na jakieś duble lub triple Gortata ????
Taki wariat, ale trzeba ryzykować.
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - ANGLIA: League One
Spotkanie: Coventry-Yeovil
Typ:2
Kurs: 4.00
Bukmacher:WilliamHill
Na dziś wybrałem mecz League One pomiędzy Coventry a Yeovil.Obie drużyny w ligowej tabeli sąsiadują ze sobą.Gospodarze po 31 rozegranych kolejkach zajmują 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów ich bilans to:
13 zwycięstw 8 remisów i 10 porażek.Goście mają na swoim koncie 48 punktów i dwa rozegrane mecze mniej niż dzisiejszy rywal a w tabeli znajdują się na miejscu 7 ich bilans to:15 zwycięstw 3 remisy i 11 porażek.
Obie drużyny zachowują szanse na awans do Championship tracąc tylko 1 punkt do play ofy ale w lepszej sytuacji są goście którzy mają 2 zaległe do rozegrania.Piłkarze Coventry grają całkiem niezle na 5 ostatnich kolejek
wygrali 3 mecze 1 zremisowali i 1 przegrali.Goście grają ostatnio bardzo dobrze nawet lepiej niż chwaleni przeze mnie gospodarze na 5 ostatnich meczów wygrali wszystkie.Myślę że to będzie bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn ale goście wygrają i podtrzymają zwycięską serie.W pojedynkach bezpośrednich oba zespoły spotkały się tylko raz w zeszłym
roku a mecz zakończył się wynikiem 1:1.Stawiam czystą 2 i myślę że przy obecnej formie gości warto na nich postawić po dobrym kursie 4.20
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Los Angeles Lakers
Typ: połowa/koniec meczu : Charlotte Bobcats/Charlotte Bobcats
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Podoba mi się ten typ z tego względu, że nastroje w Los Angeles Lakers muszą być bardzo złe. Ubiegłej nocy grali oni bardzo prestiżowy mecz z Bostonem, każdy wie jak ważne są mecze pomiędzy tymi dwiema nienawidzącymi się drużynami. Lakersi zostali w tym meczu upokorzeni, bo przegrali bardzo wysoko 95:116. Wynik ten mógł być jeszcze gorszy, ale pod koniec meczu Boston eksperymentował, np. wpuszczając na parkiet Faba Melo i LA trochę podgoniło. Po takiej klęsce nastroje Lakers muszą być bardzo złe, zapewne gracze są ze sobą skłóceni, są podłamani itd. Teraz pytanie- jak się po takiej klęsce zmobilizować na mecz z taką drużyną jak Charlotte? Gdyby mieli dzień więcej na odpoczynek, to zapewne bym nie polecał tego typu, no ale jest jak jest. Na dodatek już jutro grają oni bardzo prestiżowy mecz z Miami Heat. Uważam, że myślami są oni już właśnie przy tym meczu, a spotkanie z Charlotte uważają za formalność i to ich może zgubić. Na dodatek Lakers grają bez Gasola i z kontuzjowanym Howardem. Jak wygląda ich gra bez Gasola i z kontuzjowanym Howardem widzieliśmy wczoraj. Motywacja zdecydowanie po stronie Bobcats, bo w końcu na Lakersów wszystkie drużyny są maksymalnie zmotywowane. Uważam, że Charlotte ma spore szanse w tym meczu.
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Borussia Mochengladbach - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Bayer Leverkusen po ostatniej porażce z Borussią Dortmund potrzebuje punktów, aby nie odsunąć się od czołówki. Prawda jest taka że piłkarze Bayer Leverkusen mieli wielką szansę aby uzyskać chociaż jeden punkt podczas spotkania z obecnymi mistrzami Niemiec. Niestety dekoncentracja w pierwszych minutach kosztowała ich za dużo. Pomimo tego piłkarze potrafili się pozbierać i strzelić dwa gole przy wyniku 0:2. Niestety dla piłkarzy Bayer Leverkusen Robert Lewandowski dobił ich na 3:2 zaraz po strzelonej bramce na remis. Największym problemem tego zespołu wydaje się być utrzymanie koncentracji na poziomie 90 minut, ponieważ potencjał jest wielki w tej drużynie. Dzisiaj się spotykają z drużyną która trzyma dobrą passę bez porażki na swoim boisku, uważam że każda passa się kończy i przy ostatniej porażce Borussi Magchengladbach z Nurnberg, który gra ostatnio słabo, jest spora szansa aby ograć Borussie na swoim terenie. Kurs zachęcający, a z tego co widzę kursy na Bayer Leverkusen spadają. Uważam że Leverkusen jest co najmniej o półkę wyżej w umiejętnościach niż rywale i powinni to piłkarze wykorzystać jeżeli chcą gonić czołówkę.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Piłka nożna , Bundesliga
Hannover - Hoffenheim
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle
Dziś zostanie rozegrana 21 kolejka Bundesligi. Na dzisiejszy dzień przygotowałem spotkanie dwóch najbardziej overowych zespołów w lidze a więc pojedynek Hannoveru z Hoffenheim. Zarówno zespół gospodarzy jak i gości w dotychczasowych spotkaniach ligowych, aż pietnastokrotnie pokrywali over 2.5. Jest to wynik imponujący a główny wpływ na taki bilans bramkowy ma postawa Husztiego oraz Dioufa, którzy łącznie zdobyli 15 bramek co stanowi prawie 50 % skuteczności zespołu. Obu zawodników możemy się spodziewać w jutrzejszym składzie a więc o bramki Hannoveru jestem spokojny. Jeżeli chodzi o defensywę to tu zaczynają się schody. Nadal trener Slomka nie może skorzystać z dwóch podstawowych obrońców Eggimana oraz Cherundolo a więc obrona podobnie jak w ostatnim meczu będzię mocno osłabiona. A co po stronie gości? O ich bilansie overowym w znacznym stopniu decyduje fatalna postawa w defensywie. Liczba 44 straconych goli czynich z nich najgorszą defensywą obok Hannoveru w lidze. Jutro możemy spodziewać się ataków Hannoveru , którzy nadal walczą o miejsce w europejskich pucharach i być może zabójczych kontr gości. Jak będzie? Przekonamy się juto. Start 15:30 !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Zagreb
???? Melzer J. - Hasse R.
1,60 Bet-at-home

Melzer widać, że lubi ten turniej. W 2010 roku osiągnął półfinał, gdzie odpadł dopiero z Cilicem, rok temu doszedł do ćwierćfinału gdzie zaczynał od grania kwalifikacji, zaliczył 5 zwycięstw i 1 porażkę w 3 setach z Berrerem. W tym roku ma świetną okazję do zagrania w finale, bo rywal jest spokojnie w zasięgu jego ręki.
H2H 3:0 dla Austriaka, wszystkie mecze były 3 setowe. Ostatnia wygrana Melzera była w 2012 roku na turnieju z Miami. Dodajmy do tego fakt, że Jurgen właśnie na halach w takich turniejach osiąga swoje najlepsze wyniki. Bilans zwycięstw/porażek z hal na przestrzeni ostatnich lat ma mocno korzystny.
Hasse znalazł się tak daleko w turnieju dzięki dość łatwej drabince. Wszystkie jego zwycięstwa tutaj były 3 setowe. W 1 rundzie ograł przeciętnego Chorwata A. Veica, kolejne jego zwycięstwo było z Klizanem który w tym sezonie prezentuje się beznadziejnie, w ćwierćfinale ograł Niemca P. Petzschnera który jest tak samo słaby jak Robert Lewandowski w reprezentacji Polski. Philipp to mocny przeciętniak, a to, że zagrał w ćwierćfinale zawdzięcza tylko temu, że ograł Dino Marcana (377 miejsce), wcześniej Mate Pavica (367 miejsce) i gładko przeszedł kwalifikacje w których grał z graczami z okolic 500 miejsca.
Robin nigdy nie był specjalistą od kortów szybkich, bardziej preferował grę na mączce. Jutro mam nadzieję, że jego umiejętności zweryfikuje bardziej doświadczony Jurgen Melzer.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna NIEMCY: Bundesliga
Spotkanie: Dortmund - Hamburger
Typ: X2
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chciałbym się skupić na meczu Dortmundu z Hamburgerem. Dla mnie dość ciekawy kurs X2 na Hamburger po 3,09. Typ wybrałem, ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach Borussia Dortmund grając na własnym boisku wygrała tylko dwa razy, dwa razy zremisowała i raz przegrała. Nie jest to jakaś twierdza nie do zdobycia patrząc na to z kim wygrała te dwa mecze a były to drużyny takie jak Furth (3-1) i Nurnberg (3-0) czyli dołujące drużyny. Remisy zanotowała z Dusseldorf i Stuttgart czyli znowu z drużynami z dołu tabeli. Natomiast mecz, który przegrali zanotowali z Wolfsburg tez z drużyna o niskiej pozycji. Patrząc na to z kim wygrali na własnym boisku a komu nie podołali i remisowali nasuwa mi się myśl jak sobie poradzą z przyzwoita drużyna jaka jest Hamburger. Wiem ze to tylko statystyki z meczów w Dortmundzie i omijam wszystko co się wydarzyło na boiskach wyjazdowych ale jest to jakiś referat do przemyśleń. W końcu Hamburger ma kim strzelać bramki (Artjoms Rudnevs 8 bramek). Reasumując mecz moim zdaniem będzie obfity w duża ilość bramek. Możliwe, że strzelcem jednej z nich będzie Jakub Błaszczykowski a wynik zakończy się wysokim remisem.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Bayern vs Schalke
Typ: drużyna 1 wygra do 0
Kurs: 1,95 Sportingbet

Analiza: Witam. Lider Bundesligi, rozpędzona bawarska maszyna podejmuje zaspane po zimie a może nawet i jeszcze w śnie zimowym Schalke. Bayern, już nie pretendent a raczej świeży Mistrz Niemiec (bo nic im nie będzie w stanie odebrać w tym sezonie tytułu) będzie chciał z meczu na mecz w bundeslidze powiększać przewagę, albo chociaż utrzymać. Tym bardziej, że Bayer jak i BVB grają już mecz w LE i LM, Bayern gra dopiero w przyszłym tygodniu, więc spokojnie mogą skupić się jeszcze na lidze. Schalke co prawda też Ligę Mistrzów zaczyna dopiero za tydzień, ale drużyna na wiosnę nie zachwyca, a wnet rozczarowuje. Sparing na zgrupowaniu właśnie z Bayernem przegrany 0-5, w lidze u siebie porażka z Furth, remis z Augsburgiem (Kandydowiczem do spadku) i wygrana w pierwszej wiosennej kolejce z Hannoverem w dramatycznych okolicznościach 5-4. Bayern spokojnie od zwycięstwa do zwycięstwa. Do gry wraca Robben, który widać było po meczu Holandia- Włochy, że spragniony jest gry. Mandzukić strzela co mecz, Muller też formę ma (bramka w meczu Niemcy- Francja). Również z tyłu nie prezentują się najgorzej i nic nie wskazuje na to by było podobnie i tym razem, więc stąd mój typ, że bayern wygra do 0. Mainz próbowało sforsować tą defensywę, ale starczyło im tylko sił do 35 minuty, Bawarczycy spokojnie przetrwali nawałnicę gospodarzy i spokojnie powoli zaczęli zdobywać inicjatywę i do przerwy prowadzili już 1-0 a w drugiej połowie dobili rywala. Tutaj podejrzewam, że Bayern od początku do końca będzie miał mecz pod kontrolą.
✅95
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Mallorca-Osasuna Hiszpania - La Liga Primera
typ 1
kurs 2,2
William Hill 09-02 16-00
Obie drużyny graja bardzo słabo- typ na przełamanie gospodarzy, którzy notują serie 4 porażek z rzędu- ta seria mnie troszkę, dziwi bo zespól miał 2 dobre meczu na przełomie grudnia/stycznia. Zwycięstwo nad Betisem na wyjeździe 1-2 i remis z Atlético Madrid 1-1 potem wszystko sie posypało.Rywal na przełamanie dobry Osasuna gra słabo na wyjazdach bilans 10 ( 1 - 2 - 7 ) 7 : 18 - 5 pkt zespól gra dobrze w defensywie- bardzo agresywnie sporo spotkania kończy sie wynikiem 0-0.Liczę ze po zmianie trenera- stary dobry Manzano tchnie w ekipę z Balearów nowego ducha i ta zacznie grac dużo lepiej. szanse na utrzymanie sa potencjał w ataku jest, jeśli nie popełnia prostych błędów w defensywie, myślę ze goście im nie zagrożą w tym meczu. Tylko żeby nie bylo 0-0- kurs warty pogrania
⛔100
 
D 0

dimmi

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis, ATP - CHALLENGER - SINGIEL: Bergamo (Włochy), twarda (w hali)
Spotkanie - Przysiezny M. (Pol) - Galovic V. (Ita)
Typ – Przysiezny M. (Pol
Kurs – 1.40 (troche mały ale... )
Bukmacher: bwin

Pana Michała wszyscy znają przynajmniej w Polsce i przynajmniej ci którzy aby trochę interesują się tenisem ziemnym. Pan Galovic to mało znana postać. Mówiąc szczerze pierwszy raz go widzę ???? . Na jego temat nie ma za dużo informacji wiemy tylko tyle że zaczął swoją karierę rok temu i to że ma 22 lata a jego obecny ranking to 422. Analizując jego krótką karierę mogę stwierdzić że w turniejach ITF bardzo dobrze mu idzie. W tym roku rozegrał tylko jedne spotkanie przed tym. Można by było dawać szanse młodemu Włochowi biorąc pod uwagę to że doszedł on tak daleko. Niestety musze wziąć też pod uwagę to że dostał się on do tego turnieju przez kwalifikacje i musiał tam rozegrać co najmniej 2 mecze co daje mu łączną sumę w tym turnieju 5 spotkań przy 3 Przysiężnego . Dlatego też stawiam na Przysiężnego ponieważ sądzę że w jego grze będzie więcej świeżości niż u młodszego przeciwnika i da mu radę.
✅40
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP kwalifikacje Rotterdam
Spotkanie: Dmitry Tursunov - Jesse Huta-Galung
Typ: 1
Kurs: 1.44
Godzina:14:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się turniej ATP na twardej nawierzchni w holenderskim Rotterdamie. Moja propozycja będzie dotyczyć kwalifikacji do tego turnieju, a dokładniej meczu pomiędzy zawodnikiem gospodarzy biorącym udział w kwalifikacjach dzięki dzikiej karcie Jesse Huta-Galung (294.ATP), a Rosjaninem Dmitry Tursunov-em (114.ATP). Dość wysoki kurs na Rosjanina zwrócił moją uwagę i dlatego postanowiłem właśnie na dzisiaj ten mecz wytypować jak najpewniejszy. Tursunov w przeciwieństwie do Huta-Galung-a jest zawodnikiem lepiej czującym się na twardej nawierzchni, w tamtym sezonie wygrywał nawet challengery na tej nawierzchni. Doświadczenie też jest po jego stronie, jest to solidny zawodnik grający zazwyczaj w challengerach, natomiast Holender raczej należy do przeciętnych, anonimowych zawodników mających niekiedy przebłyski formy wygrywając z wyżej notowanymi przeciwnikami, zazwyczaj grających w turniejach cyklu futures. Reasumując moim faworytem jest Rosjanin, lepszy na tego rodzaju kortach, bardziej doświadczony i lepszy rankingowo, po stronie Holendra pozostaje jedynie atut gry u siebie. Mimo tego ostatniego argumentu, uważam że będzie to jednostronny pojedynek w którym pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zawodnikami w historii zakończy się zdecydowanym zwycięstwem Tursunov-a, który dalej będzie próbował dostać się do turnieju głównego. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.
⛔100
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Legia Warszawa - Concordia
Typ: 1
Kurs: Bwin
Godzina: 16:00
Bukmacher: Bwin
Witam, dziś wziąłem pod uwagę mecz towarzyski pomiędzy Legia Warszawa, a rumuńską drużyna - Concordią. Mecz rozgrywany jest na terenie neutralnym. Trener legionistów zapowiedział, że już nie będzie tak wymieniał zawodników jak to było dotychczas i mogliśmy już to zauważyć w poprzednim meczu gdzie Legia wygrała 2:0. W doskonałej formie strzeleckiej znajduje się Michał Efir, który w 3 meczach strzelił 4 bramki, chociaż ostatnio jedynie wszedł na 15 minut i zrobił różnice i zapakował bramkę. Na 5 ostatnich meczów towarzyskich klub rumuński wygrał jedynie raz, a w innych meczach dostał sromotne baty takie jak 6:0, 4:1, 3:1, natomiast Legia ma bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 przegrana. Uważam, że ten typ jest pewniakiem ponieważ jestem kibicem Legii i trochę w tym siedzę. Nigdzie nie znalazłem niestety Legia -1, bo wtedy bym dawał taką opcje. Pozdrawiam i liczę powodzenia.
⛔100 - brak kursu
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Piłka nożna , Serie A
Lazio - Napoli
Typ: BTS
Kurs: 1.75
Bukmacher: WilliamHill
Dzisiaj odbędzie się niezwykle ciekawy mecz 24 kolejki Serie A pomiędzy drugim Napoli a trzecią drużyną Lazio. W drużynie gospodarzy na dzisiejszy mecz zabraknie 3 zawodników, ale najbardziej doskwierać będzie na pewno brak Miro Klose, natomiast w drużynie gości kontuzjowany jest jedynie jeden zawodnik - Dzemaili. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz i ciężko jest trafić wynik tutaj , dlatego wybrałem chyba najpewniejszy typ BTS . ???? Napoli w nowym roku prezentuje się wyśmienicie i myślę, że to oni są lekkim faworytem tego spotkania. Jak dla mnie padnie remis 1:1 , powodzenia ????
✅75
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Euro Ice Hockey Challenge
Spotkanie: Polska - Węgry
Typ: Węgry
Kurs: 2,00
bwin
Dzisiaj ostatni dzień zmagań w Tyskim turnieju Euro Ice Hockey Challenge. Punkt o godzinie osiemnastej Polacy podejmą Węgrów. Mimo że turniej organizowany jest na obiektach w Tychach to nasi hokeiści nie mogą liczyć na głośny doping dużej ilości kibiców gdyż władze PZHL nie dopełniły formalności i turniej nie jest uznany za imprezę masową a co za tym idzie na hale przyjść może jedynie 299 osób. Czy to nie paranoja. Najlepiej skomentował to nasz trener reprezentacyjny słowami: Ktoś nam ukradł święto. Kolejnym ciosem w nasz rodzimy hokej jest decyzja naszej &quot;kochanej&quot; minister sportu która to oświadczyła iż PZHL otrzyma z budżetu mniej pieniędzy niż inne dyscypliny sportu. Wracając do dzisiejszego spotkania ja nie widzę szans aby nasza reprezentacja mogła pokonać ekipę Węgrów. Madziarzy jak dotąd w tym turnieju pokonali Koreę Południową sześć do jednego. Azjaci dotrzymywali kroku tylko przez pierwszy kwadrans, strzelili nawet bramkę dającą prowadzenie ale później na lodzie dominowali tylko ich rywale. Strzały oddane przez hokeistów w tym spotkaniu miały bilans czterdzieści do siedemnastu na korzyść &quot;Madziarów&quot;. W pierwszym spotkaniu pokonali Rumunów aplikując im siedem goli nie tracąc przy tym żadnego. O klasie rywala niech przemówi fakt że w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich pokonali Litwinów pięć do jednego, rozgromili Chorwatów aż trzynaście do zera i w decydującym spotkaniu dopiero po karnych ulegli Holendrom. Pomarańczowi bramkę dającą remis strzelili na półtorej minuty przed końcowym gwizdkiem. Co do polskiej ekipy to w dwóch spotkaniach tego towarzyskiego turnieju, podobnie jak dzisiejszy rywal, wygrali dwa razy. Pokonali Rumunię dziesięć do zera i wymęczyli zwycięstwo z Azjatami. Moim zdaniem nasi rywale prezentują się lepiej w tym turnieju i mają większe szanse na sukces w tych towarzyskich zmaganiach. Rosyjscy trenerzy prowadzący nasz zespół stawiają za główny cel awans do zaplecza elity w kwietniowym turnieju na Ukrainie a EIH natomiast ma stanowić tylko przetarcie.
✅100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Bundesliga
09.02.2013 18:30
Bayern - Schalke
Typ: EH(0:2) 1
Kurs: 2.85
Unibet
Spotkanie 21 kolejki Bundesligi pomiędzy liderem Bayernem Monachium a zajmującym szóste miejsce zespołem Schalke. Normalnie spotkanie to byłoby wielkim hitem, jednak dziś mając na uwadze dyspozycję obu zespołów inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy będzie wielką niespodzianką. Bayern wygrywa mecz za meczem i ma już 12-punktową przewagę nad kolejnym zespołem w tabeli, wrażenie robi zwłaszcza bilans u siebie gdzie tylko raz zremisowali a pozostałe mecze wygrywali, często wysoko, ich bilans bramkowy to 25 bramek zdobytych i tylko jedna(!) stracona, niech to służy za cały komentarz do ich formy. W zupełnie odmiennej sytuacji znajduje się Schalke, które pod wodzą Kellera gra bardzo słabo, co najbardziej potwierdziła ostatnia porażka u siebie z najsłabszym zespołem Bundeligi Greuther Furth, a na wyjazdach bilans Schalke to 2-3-4, bramki 12:16. Do tego należy dodać że przed dzisiejszym spotkaniem dużo większe braki kadrowe są w zespole gości, Bayern wystąpi bez Badstubera, a pewny nie jest występ Schweinsteigera, goście natomiast zagrają bez Papadopoulosa, Huntelaara, Marica, Moritza, Affelaya, Obasi a niepewny jest występ Draxlera. Nie ma żadnych przesłanek ku temu by Schalke mogło dziś powalczyć na Allianz Arena, popełniają fatalne błędy w defensywie, w ofensywie też będzie dziś ciężko z tak grającym Bayernem, wydaje się że Bayern dziś zdobędzie pewne trzy punkty, zespoły te towarzysko zagrały niedawno podczas obozu przygotowawczego w Doha, Bayern wygrał 5:0...
⛔100 - powtórzony typ
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Szkocja Division 1
Spotkanie - Raith Rovers : Partick Thistle
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.61
Buk - Bet365
Analiza :
Na dzisiaj cos z Szkockiej 2 ligi a konkretnie spotkanie pomiędzy Raith Rovers a Partick Thistle , drużyna gosci to wicelider Division 1 z szansami awansu do 1 ligi , na swoim koncie mają 40 pkt co prawda mają stratę do liderującego Morton 5 pkt jednak mają dwa spotkania mniej rozegrane od lidera tak więc jest nadzieja na awans w tym sezonie . Partick Thistle po 20 rozegranych spotkaniach ma bilans 12-4-4 w bramkach 44:20 i jest to najlepszy bilans bramkowy w lidze ale? no własnie jest jedno ale w tym wszystkim a mianowicie mecze wyjazdowe drużyny w tym sezonie bilans tych spotkań to 2-4-3 w bramkach zaledwie 8:11 . Partick Thistle to drużyna jednak swojego boiska gzie ich bilans jest 10-0-1 no i te gole 36:9 a ostatnie swoje zwycięstwo wyjazdowe Partick odniósł dawno bo we wrzesniu ubiegłego roku pokonując na wyjezdie Livingston 2:1 , jak to będzie dzisiaj pozostaje wielką niewiadomą no ale liczę że przynajmniej 1 gola zdołają strzelić .
Raith Rovers natomiast zajmuje 6 miejsce jednak ze sporą stratą aby mogli się włączyć w walkę do awansu bowiem na ich koncie zaledwie 25 pkt tak więc pozostaje im do końca rozgrywek jedynie utrzymanie się w lidze no bo pomimo 6 miejsca w tabeli ich przewaga nad spadkowiczami to 8 pkt no niby dużo ale zarazem i mało . Raith Rovers tak samo jak i Partick większosc swoich pkt zdobywa grając na swoim terenie i tak bilans to 4-5-2 w bramkach 17:14 ( wyjazdy najgorszy wynik w lidze bo 2-2-6 i 11:15 ) ostatnio jednak idzie im ciężko bo na 5 ostatnich kolejek bilans 1-0-4 i zaledwie 3 gole zdobyte i 6 straconych , no ale na wytłumaczenie jest fakt że 3 mecze z tych 5 to mecze wyjazdowe , dzisiaj jednak mecz u siebie z przeciwnikiem jak dla siebie dosyć wygodnym bo ich H2H wynosi 9-8-11 w bramkach 31:35 to ogólnie i ta statystyka nas korzysc Partick jednak przytoczę ich spotkania na boisku Raith Rovers i to jest 6-5-3 w bramkach 20:13 , dlatego liczę także na bramkę gospodarzy w tym spotkaniu , sumując to spotkanie zapowiada się dosyć ciekawie no i chyba z bramkami obu drużyn . Pozdrawiam !
0
 
grzeniu88 5

grzeniu88

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia, Premier League
Spotkanie - Tottenham-Newcastle United
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.65
Bukmacher - Unibet
Daleko nie trzeba było szukać żeby znaleźć coś interesującego. Mecz rozpoczynający kolejkę w Premier League. Delikatnym faworytem wydaje się być drużyna gospodarzy, ale remis czy nawet zwycięstwo Newcastle nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem gdyż po ostatnich dwóch meczach widać że potencjał ofensywny zdecydowanie się podniósł ( 3 bramki strzelone u siebie Chelsea i 2 wyjazdowe z Aston Villa). Tottenham zazwyczaj u siebie również strzela i to często nie mało ale bilans u siebie pokazuje że na White Hart Lane goście nie są skazani na pożarcie, a szczególnie Newcastle które nie strzeliło tu bramki w 3 ostatnich meczach powinno wreszcie choć jedną wcisnąć, a ma kto strzelić. Reasumując myślę, że Spurs wygrają, ale za wiele razy się przejechałem na ich remisach i tym razem dużo pewniejszy wydaje mi się BTS.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 126

kubson9

Użytkownik
Tenis ziemny
Spotkanie: Cilic - Juzny
Typ: Juzny wygra 2-1
Kurs: 5
Buk: Bet365
Analiza:
Obaj tenisiści prezentują się w Zagrzebiu znakomicie. Cilic zagrał bardzo dobre spotkanie z Kavcicem, który grał dużo lepiej niż podczas meczu z Polską. Chorwat grał bardzo dokładnie i mocno, rozrzucając Słoweńca po korcie i w ten sposób zdobywał kolejne punkty. Jednak i on popełniał błędy, a mimo, że Kavcic grał dobrze, to widać było, że z kimś z wyższej półki Cilic powinien mieć problemy. Sądzę, że tym tenisistą będzie właśnie Jużny. Zwycięzca sprzed roku ma ambicje na obronę tytułu. Do tej pory w Zagrzebiu pokonał Sijslinga i Dodiga. Na uwagę zasługuje zwłaszcza to drugie zwycięstwo. Dlaczego? Dodig grał w Zagrzebiu świetnie. Wyeliminował bardzo dobrze dysponowanego Karlovica i solidnego Beckera. Jużny rozprawił się z nim równie łatwo jak z przyzwoitym Sijslingiem. Poza tym oglądałem Cilica i miałem wrażenie, że czegoś mu brakuje, takiej iskry. A typuję 2-1, ponieważ są to tenisiści o podobnych umiejętnościach i Cilic na pewno łatwo zwycięstwa nie odda, chociaż wg mnie to Jużny jest tutaj małym faworytem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom