>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.03.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Janowicz - Nalbandian
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Dziś koło godziny 21:30 nasz rodak Jerzy stanie w bój z zawsze groźnym Davidem. Jerzyk w tym raku gra tak sobie, żeby nie napisać że dość źle. David zaliczył jeden finał w którym poległ z Rafaelem Nadalem.
Swój typ opieram na tym że Jerzy dysponuje przepotężnym serwisem który pozwala mu na dość spokojne utrzymywanie własnego podania pod warunkiem że po drugiej stronie siatki nie ma wirtuoza gry z returnu a takim, z całym szacunkiem, z pewnością nie jest David. Nalbandian to tak naprawdę zawodnik który potrafi przegrać z zawodnikiem spoza top100 by za 2 tygodnie walczyć jak równy z równym z zawodnikiem z top10, nigdy nie wiadomo co się po nim spodziewać. Ale nie jest on mistrzem returnu i nie będzie miał dziś łatwo z zagrywką Polaka - ciężko widzą mi się przełamania na korzyść Davida. Sam dysponuje dość dobrym, żeby nie powiedzieć przeciętnym serwisem, Jerzy słabo returnuje, ryzykuje &quot; Albo potężny return ustawiający wymianę albo płot. &quot; liczę na to że chociaż raz na 6 gemów w secie ( bo jak pisałem, nie widzę jak David łamie Jerzego, no chyba że 1 podanie się wyłączy, oby nie... ) ta taktyka Polaka przyniesie sukces. David się szybko denerwuje także to też na pewno nie będzie jego atut. W ew. TB większe szanse dawałbym mimo wszystko naszemu rodakowi. Nie wiem dlaczego bukmacherzy faworyzują Davida? Pewnie dlatego że jest dużo bardziej doświadczony, dużo więcej widział i lepiej gra z głębi kortu. Czy to wystarczy dziś na Polaka? Myślę, że nie. Ja widzę przysłowiowe &quot; valu &quot; w kursie na Jerzego i nie omieszkam się z tego skorzystać.
Jerzy - niech serwis będzie z Tobą!

✅ 137
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
piłka ręczna
czuwaj(+15,5) -Vive
typ: 2
kurs: 1,85
buk:tobet
Do Przemyśla przyjeżdża mistrz kraju,jeden z najlepszych zespołów Europy, mający w składzie takie nazwiska jak: Losert, Szmal, Tkaczyk, Ćupić Bielecki, Stojković, Zorman, Buntić. cZuwaj z kolei składa sie z anonimowych graczy,ktorzy pogodzili sie juz z degradacja, brak kasy,sponosora, długi.Awans do ekstraklasy na siłe...na 19 spotkan ligowych jedno wygrane.Ostatnie spotkanie gospodarzy we włąsnej hali to -17 ze Szczecinem. W pierwszym meczu tych ekip Vive wygrało 44-14. Dla mnie typ wchodzi 9/10. Pozdrawiam

✅ 85
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - FC Koln - Paderborn
Typ - 1
Kurs - 1,56
Buk - Bwin
Analiza :
Na dziś przygotowałem spotkanie z 2 Bundesligi. Wracający do swojej formy zespół Koln będzie podejmował u siebie ekipę Paderborn. Gospodarze jak narazie są na dobrej drodze. Widać że chcą powalczyć o awans do Bundesligi. Aktualnie zajmują 6 pozycję z dorobkiem 37 punktów.
Od czołówki dzieli ich zaledwie 3 punkty,dlatego dziś powinni je zdobyć. Na własnym terenie notują bardzo dobrą formę. W ostatnich 5 spotkaniach na własnym boisku zanotowali 4 zwycięstwa i 1 remis. Koln to zdecydowany faworyt do wygrania tego meczu. Natomiast Goście
to zdecydowanie średniak w swojej klasie. Obecnie na 9 pozycji z dorobkiem 32 punktów. Na wyjazdach w 5 meczach zanotowali 3 zwycięstwa i 2 porażki. Strzelając 16 i tracąc 14 bramek. Gospodarze przy własnej publice strzelili 17 bramek ze stratą 11. Obie ekipy mierzyły się ze sobą 5 razy. Bilans zwycięstw przeważa za Koln. Wygrali oni 2 spotkania z 5 meczy. W kolejnym meczu to Paderborn wygrało oraz padły 2 remisy. Uważam że Gospodarze są zmotywowani i chcą awansować do wyżej klasy rozgrywkowej, ale żeby to osiągnąć muszą wygrywać przy własnej publice. Utrzymują przez dłuższy czas dobrą formę,więc myślę że dziś tez to wykorzystają.

✅ 56
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - Freiburg - Wolfsburg
Typ - Wolfsburg lub remis (x2)
Kurs - 2.08
Buk - Unibet
Analiza. Chcialbym zaczac od tego, ze kursy na to spotkanie sa dosc dziwnie ulozone. Owszem, Freiburg gra o puchary, jest wyzej w tabeli, gra u siebie, ale... No wlasnie - gospodarze strzelaja bardzo malo bramek u siebie ostatnio. W ostatnich 5 meczach tylko 2 trafienia na wlasnym boisku to nie jest przypadek. Wyraznie stawiaja na to, aby pierwsi strzelic gola, a gdy im sie nie uda - remisuja/przegrywaja. Zreszta potrafili ostatnio pokonac tylko Furth i Dusseldorf, czyli 2 beniaminkow. Z poludnia Niemiec punkty juz wywozili w tym sezonie Mainz, Werder, Dortmund, HSV, Bayern, Bayer i Eintracht. Takze to nie jest zadna twierdza nie do zdobycia. Zwlaszcza, ze ekipa Wolfsburga wyraznie zlapala rytm i powoli punktuje. Ostatnio lepiej prezentuja sie takze na wyjazdach (odwrotnie niz Freiburg). Ogladalem obszerne skroty Wolfsburga z Dortmundem, Hannoverem, Furth i Moguncja i szczerze powiedziawszy nie sadze, aby Freiburg mial dzis latwe zadanie.
VfL w ostatnich 8 meczach poza domem zdobyl 13 goli - tak wiec strzelaja! Nie sadze, aby przy obecnej indolencji strzeleckiej Freiburg wygral ten mecz. Sadze, ze moze sie skonczyc remisem, albo minimalna wygrana Wolfsburga.
Zycze powodzenia!

✅ 108
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Udinese - AS Roma
Typ: 1x
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W sobotni wieczór zespół Udinese zmierzy się na Stadio Friuli z zespołem Romy. Giallorossi legitymują się serią trzech zwycięstw z kolei, jednak Udine przegrało w tym sezonie tylko raz i nie sądzę aby się to miało zmienić. Trener Andreazzoli nie skorzysta z usług kontuzjowanych Destro, Marquinhosa i Pjanica oraz zawieszonego Bradleya. W zespole gospodarzy zabraknie takich graczy jak Benatia, Pinzi, Lazzari, Pasquale . Na pewno zagra fenomenalny Antonio Di Natale (strzelec 15 bramek w tym sezonie). Jeśli chodzi o statystyki to gospodarze zdobyli dotychczas 40 pkt i zajmują 9 miejsce w tabeli zaś goście ugrali o 3 pkt więcej i okupują 7 pozycję, jest więc szansa dziś na zrównanie się punktami obu zespołów. Forma gospodarzy u siebie fantastyczna, na 5 ostatnich spotkań 4 zwycięstwa i 1 remis a jeśli chodzi o 5 ostatnich spotkań u siebie z Romą to 4 zwycięstwa Udine i 1 porażka. Goście zaś od 5 spotkań nie zanotowali remisu i myślę, że dziś wynik może zakręcić się właśnie koło tego rezultatu, ja jednak stawiam 1x gdyż Zebry są nieobliczalne na swoim stadionie. Powodzenia !

✅ 62
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia W. - Wisła K.
Typ: 1
Kurs: 2,05
Buk: Bwin
Analiza:
Mecz zapowiada się na dość interesujący. Zamęczony pomysłami i decyzjami Wojciechowskiego zespół gościć będzie drużynę, która już drugą rundę goni choć umiarkowanej formy, którą bądź co bądź mieć powinna. Polonia jednak nadal walczy o najwyższe cele, a mało kto by się spodziewał ;) , Wisła natomiast sporo gada... o wynikach, których brak.
Do Stolicy nie przyjedzie Genkow, Garguła, Kosowski i Czekaj. Będzie natomiast Emmanuel Sarki - nowy nabytek. Absencje są oczywistym osłabieniem, za to obecność nowego zawodnika wcale nie musi oznaczać wzmocnienia. Jeśli zagra to podejrzewam, że z ławki i i tak bez &#39;wow&#39;. Jest nowy - musi się dograć do zespołu.
Trener intensywnie myśli o wtorkowej potyczce z Jagą w PP. W wywiadzie wprost zaznaczył, że to troszkę dla niego ważniejsze. W sumie nie ma co się dziwić - liga zamieciona a w PP jest jeszcze nadzieja.
Ostatnie mecze też nie napawają optymizmem. 2 remisy - z Podbeskidziem i Bełchatowem o_O i wygrana w PP z Jagą. Teoretycznie już te wyniki mogą świadczyć o odmiennym podejściu do tych dwóch rozgrywek.
W Polonii sytuacja kadrowa jest zadowalająca. Trener ma w czym wybierać - pełne pole manewru i jeszcze dodatkowo nowy nabytek - wypożyczony z Lechii Piotr Grzelczak.
Drużyna z siedzibą przy ul. Konwiktorskiej zaliczyła w tej rundzie remis z Lechią a ostatnio pogoniła Lecha w Poznaniu 0-1. Nie czeka ich również żaden mecz w PP więc się nie rozpraszają.
Uważam że &#39;Czarne koszule&#39; powinny wygrać to spotkanie... jedną bramką 1-0, 2-1, ewentualnie 2-0. Kurs 2.05 na czystą 1 biorę spokojnie przy prawdopodobieństwie 6/10.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 3 Bundesliga
Spotkanie - TSV Alemannia Aachen - SV Babelsberg 03
Typ - 1 (1 połowa)
Kurs - 2,50
Buk - Bet-at-home
Analiza :
Alemannia to idealny przykład drużyny staczającej się po równi pochyłej. Dziwne jest tylko to, że może to zdarzyć się również naszym zachodnim sąsiadom. Znam to miasto i ten klub nieco bliżej. Jeszcze kilka lat temu walczyła w rozgrywkach 1 bundesligi, potem pasmo porażek, same spadki, zła polityka transferowa, niewłaściwe założenia sztabu trenerskiego i nietypowe rozwiązania działaczy. Nie pomogła nawet całkowicie zakończona budowa nowego stadionu, pomoc miasta. Jako ekipa dotknęli praktycznie piłkarskiego dna, sprzedawali wszystkich i wszędzie. Ich kadrowicz Odonkor trafił nawet do marnego Uzgorodu na Ukrainie. Zapachniało ligą regionalną .... I chyba to spowodowało, że wreszcie się nieco ocknęli. Nowi zawodnicy, ciekawi sparingowi partnerzy w zimowej przerwie i ostatnie statystyki (pomijając przegraną z liderem tabeli) dają nadzieję na poprawę wyników. Dzisiejszy rywal niezbyt wymagający, dlatego uważam, że drużyna ze stadionu Tivoli ten mecz wygra bez problemu, trzeba uciekać ze strefy spadkowej, jeżeli przeciwnik w niezbyt wymagającej formie. Goście na wyjazdach prezentują się fatalnie, od 4 spotkań nie strzelili nawet jednego gola, 3 porażki i bezbramkowy wynik z ogonem tabeli z Darmstadt. Typuję pewne zwycięstwo gospodarzy.

✅ 150
 
S 0

sebagno8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja: Premier League
Spotkanie: St. Mirren - Dundee Utd
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzis o godzinie 16;00 zmierzą sie dwie szkockie druzyny St. Mirren z Dundee Utd. Mój typ to wygrana gości ktorzy zajmuja 8 pozycje z bilansem 9-11-9 z dorobkiem 38 pkt do wejscia w strefe mistrzowska brakuje im zaledwie 1 pkt natomiast St. Mirren zajmuje 11 lokate z bilansem 8-8-13. Spotkanie bedzie bardzo wyrownane lecz mysle ze Dundee powinno sobie poradzic maja bardzo dobra serie 5 spotkań odnotowali tylko porazke na wyjezdzie z Celtickiem ale jak wiemy ta druzyna jest poza zasiegiem w szkockiej lidze.St Mirren ma w ciagu 5 ostatnich spotkan az 3 porazki i jeden remis czyli bardzo slaby okres. Kurs tez nie jest niski wiec chyba opłaca sie zaufac tej druzynie bowiem widzialem kilka ich meczy i jest to druzyna bardzo ambitna i walczaca wiec proponuje ten zakład ????

⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Puchar Świata w Soczi
09.03.2013 13:00
Zakończy na podium?
typ: Andreas Birnbacher
kurs: 3.40
buk: bet365
Dzisiaj na olimpijskiej trasie w Soczi rozegrane zostaną sprinty pan i panów. Jako pierwsi na trasę wyruszą panowie. Zdecydowanym faworytem jest Francuz Martin Fourcade, lecz ja znalazłem typ z dużo lepszym kursem, a mianowicie to, że Andreas Birnbacher zakończy rywalizację na podium.
Niemiec w klasyfikacji generalnej zajmuje 6 miejsce, lecz ma realną szansę na wskoczenie na 4 lokatę. Mistrzostwa Świata w jego wykonaniu były bardzo słabe. W Nowym Meście zajmował odpowiednio 23 miejsce w sprincie, 22 w biegu na dochodzenie, 8 w biegu indywidualnym i 11 w biegu ze startu wspólnego. W czwartek jednak pokazał, że forma na koniec sezonu jest bardzo dobra, a trasy w Soczi bardzo mu odpowiadają. Zajął w biegu indywidualnym 2 miejsce przy bezbłędnym strzelaniu i bardzo dobrym biegu. Myślę, że dzisiaj w tym 10-kilometrowym biegu, zaliczy dwa celne strzelania i pobiegnie równie dobrze jak w czwartek, a wtedy o jego podium jestem spokojny.

⛔ 100
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Warta Poznań - Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Wprawdzie oba zespoły dzielą tylko 2 punkty, to w tej rundzie walczyć będą o dwa różne cele. Warta o utrzymanie a Arka o miejsce w okolicy 6. W Poznaniu tej zimy zaszło sporo zmian. Brak funduszy oraz zmiana połowy kadry zespołu. Najważniejszą stratą była sprzedaż Trochima. Dodatkowo zespół opuściło 3-4 zawodników z pierwszego składu. Wprawdzie zupełnie nowa drużyna może zaskoczyć jak Podbeskidzie w pierwszej kolejce ale jakoś nie wierzę w to. Arka jest faworytem tego spotkania. Gdyby to spotkanie było w środku rundy kursy byłyby zdecydowanie niższe. Arka wprawdzie straciła dwóch znaczących zawodników takich jak: Tadrowski i Formella, ale w kadrze zostało kilku zawodników, którzy mogą pociągnąć grę Arki i zapewnić zwycięstwo.

✅ 115
 
S 0

sebagno8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: GKS Bełchatów-Widzew Łódź
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wiem ze zdziwicie sie takim typem ale juz opowiadam dlaczego taki otoz w dzis o 13;30 w Bełchatowie zostanie rozegrane ligowe spotkanie pomiedzy GKS a Widzewem Łodz. Moj typ to ze obie druzyny strzela bramke poniewaz pomiedzy meczami tych druzyn ze soba 4 poprzednie spotkania konczyly sie wynikiem albo 1;0 albo 0;0 i rzadko kiedy trafialy oby dwie druzyny bramki a wiec mysle ze dzis ta seria sie skończy i otworzy sie worek z bramkami. Gks bedzie sie staralo zmniejszyc strate i wyjsc ze spadku wiec bedzie sie starala urwac pkt goscia natomiast widzew jest w srodku tabeli lecz nie moze bez czynnie przygladac sie innym druzyna tylko sama wziac sie do roboty i zdobywac pkt.

⛔ 100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie BSpotkanie: Varese - Sassuolo
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Na Dziś wybrałem spotkanie Varese - Sassuolo zaplecze Serie A. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, Gospodarze zajmują 5 miejsce a goście natomiast gromią swoich przeciwników i zajmują 1 miejsce z bilansem 20 Z, 5 p, 4 R, ich dorobek bramkowy to 59:25, na wyjazdach Sassualo też prowadzi w tabeli. Ta drużyna ma potencjał i ostatnio mnie wgl nie zawodzi widać, że ewidętnie dążą do Serie A. Ta drużyna może nie ma jednego super snajpera, który ma na koncie 18 bramek, ale ma paru piłkarzy, którzy mają po 9,8,7 bramek. Ostatni mecz Sassuolo z Varese zakończył się 4-0, Sassuolo jest zdeterminowane i w bardzo dobrej formie idą do przodu do Serie A, myślę, że nie stanie im dziś na przeszkodzie Varese, wiadomo liga Włoska jest nie przewidywalna, ale dlatego też może paść wysoki wynik można postawić over 2,5 lub, oba zespoły strzelą, mecz zaczyna się o 15, powodzenia!

✅ 140
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Schalke 04 - Borussia Dortmund
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dziś zagram 2 na Borussie Dortmund i miałem w planach zagrać ten typ w konkursie. Ale, że typ jest już zajęty, chciałem Wam zaproponować zwycięstwo Borussii z prowadzeniem do przerwy. Zacznę od tego, że według mnie Borussia wygra to spotkanie. Ten kto śledzi Bundesligę wie, że Revierderby to święto w Niemczech, duma i honor dla dwóch zwaśnionych ekip. W pierwszym meczu w Dortmundzie, Schalke ograło BVB 1-2. Klopp przycudował z ustawieniem, chłopcy byli już myślami na meczu z Realem Madyt w LM, a Schalke miało mega formę w tamtym okresie. Teraz role się odwracają. BVB jest żądna rewanżu i zrobi wszystko, by zadośćuczynić kibicom to upokorzenie na SIP w meczu na Veltins. Mobilizacja jest ogromna. Skład BVB wygląda okazale, mimo iż niepewni występu są Kehl i Bender. Wiele wskazuje na to, że Kehl zagra, a nawet jeśli nie, to Gundogan z Sahinem wystarczą na średnie w środku pola Schalke. Do składu wraca też Hummels. Schalke bez K. Papadopoulosa, Afellaya, J. Jonesa(kartki), Klingenburga, Marici. Szczególnie brak Greka to duże osłabienie S04 w linii obronnej, w która jak w masło powinni wchodzić Reus, Gotze i Lewandowski. W ataku prócz Draxlera, S04 ma całkowicie zagubionego Huntelaara, który wciąż ma problemy ze zdobywaniem bramek, a dziś o to będzie trudno, bo Borussia ma dobrą obronę. Schalke jest bez formy. Wygrana z Wolfsburgiem na wyjeździe w ostatniej kolejce nie jest w moim mniemaniu miarodajna. Wilki grają chimerycznie, próżno u nich szukać dobrych rezultatów, a i tak stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Skuteczność u nich jest jednak fatalna i to od początku rundy wiosennej BL.
Borussia jedzie do Gelsenkirchen z załadowanymi do pełna zwycięską mentalnością akumulatorami po awansie w dobrym stylu do ćwiercfinału LM. Schalke czeka we wtorek ciężki mecz z Galatą. Na pewno w głowach piłkarzy Niebieskich tlą się myśli o tym spotkaniu.
Schalke w ostatnich latach na Veltins przegrało z BVB 1-3 i 1-2 i wydaje mi się, że i tym razem nie będzie inaczej. Po prostu na dzień dzisiejszy są dużo słabsi.
Na minus też trener S04. Jak ktoś tu już zauważył Keller bardziej pozoruje trenera na ławce niż nim jest. Schalke na pewno po sezonie zakupi jakiegoś szkoleniowca, teraz muszą się męczyć z Jensem, który przy braku doświadczenia statystyki jako szkoleniowiec ma mizerne.
A teraz argument co do typu. Zakładam jw zinterpretowałem, że BVB ten mecz wygra ( w moim odczuciu dość gładko ). BVB we wszystkich wygranych meczach w tej rundzie i niemal we wszystkich meczach w ogóle w sezonie w BL prowadzi także do przerwy. Borussia ma zdecydowanie lepsze 1. połowy, kiedy stosuje bardzo wysoki i skuteczny pressing. Wola zwycięstwa i forma ofensywna BVB przy dziurawej obronie Schalke 04 powinna powinna pokryć mój typ. Powodzenia.

⛔ 100
 
D 3

dragen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie:
Queens Park Rangers v Sunderland
Typ:
1 (remis nie ma zakładu) Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Piłkarze Queens Park Rangers do bezpiecznego miejsca w tabeli Premier League tracą tylko cztery punkty. Jeżeli Rangersi chcą się utrzymać w lidze a kolejek nie zostałe zbyt dużo to muszą wygrywać takie mecze jak ten z obecnie przeciętnym Sunderlandem zwłaszcza jeśli grają na swoim stadionie. Ciężko będzie, ale z drugiej strony zwycięstwo Rangersów da im nadzieję na utrzymanie. Każdy inny wynik będzie powodował coraz większą presję na piłkarzach i trenerze. W drużynie gospodarzy urazy wykluczają z gry Johnsona, Zamorę oraz Ephraima. Goście nadal bez Rose’a, Browna oraz Cattermole’a. Dla Rangers jest to najważniejszy okres w całym sezonie, bo po wygranej z Southampton mają na rozkładzie słabsze zespoły i muszą zdobywać punkty. Biorąc pod uwagę dużą motywację, chyba jednak lepszy skład i przebłyski formy myślę, że powinni powalczyć w sobotnie popołudnie o trzy punkty.

✅ 60
 
G 2

grojo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Janowicz - Nalbandian
Typ: Janowicz 2:0
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Witam.Po nieudanym ataku na zakłady w darta wracam do tenisa.Przed nami mecz pomiędzy Polakiem Janowiczem, Argentyńczykiem Nalbandianem.Kolega wyżej stawia na zwycięstwo Jerzyka,ja pójdę krok dalej. Nalbandian w pierwszej rundzie grał z Marcelem Granollersem i wygrał 6;4,6;2. Przekonujące zwycięstwo? Tak może się wydawać na pierwszy rzut oka, dla osoby, która nie oglądała tego spotkania. Gemy w tym spotkaniu miały niekiedy po 10 równowag.Oglądając ten mecz powiedziałem sobie, że przy tak rozstrojonych zawodnikach obstawię zakład przeciw temu, który przejdzie do następnej rundy bo to był istny dramat.Podanie nie dawało praktycznie żadnej przewagi(w drugim secie troszkę to wróciło do normy jednak lepszy przeciwnik na to nie pozwoli).
Po drugiej stronie siatki nasz Janowicz dysponujący bardzo dobrym serwisem, który w tym spotkaniu może być niesamowitym atutem. Widzę to tak,że jeśli Nalbandian złapie swój tok gry i dojdzie jakimś cudem do trzeciego seta to może pokusić się o wygraną, jednak jestem dziwnie spokojny - 3 seta nie powinno być .Janowicz w ostatnim turnieju odpadł dopiero z Berdychem po 3 setowym pojedynku,forma jest. Teraz miał chwilę czasu na odpoczynek.Po zdobyciu uznania Paryskiej publiczności, czas na USA, Indian Wells to idealna okazja .
Ostatnim plusem jaki chciałem podać na korzyść Polaka jest fakt, że od początku roku gra spotkania na nawierzchni twardej, zaś Argentyńczyk gra na niej dopiero 2 spotkanie po 2 turniejach na nawierzchni ziemnej .
Młodzieńczy polot + argumenty podane wyżej vs Doświadczenie ? Jak dla mnie ewidentne 2:0 dla Janowicza ????

⛔ 100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Piłka nożna, I liga
Spotkanie: Olimpia Grudziądz - Flota
Typ: X
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na inaugurację rundy wiosennej zaplecza ekstraklasy dojdzie do pojedynku pomiędzy dwiema drużynami, które ostatnio przypomniały o sobie w Pucharze Polski. Olimpia napędziła stracha Legii przy Łazienkowskiej, natomiast Flota w kontrowersyjnych okolicznościach przegrała na wyjeździe ze Śląskiem. Swiadczy to o tym, że obie drużyny są w formie. Flota wygrała rundę jesienną, jednak jest wysoce prawdopodobne, że rundę rewanżową zagra dużo słabiej. To dość popularna praktyka w biedniejszych klubach; by nie zbankrutować drużyna celowo gra słabiej i unika awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Takiego obrotu spraw spodziewam się w Grudziądzu. Już końcówka rundy jesiennej wskazywała na to, że na wyniki Floty zaczynają mieć wpływ czynniki pozasportowe. Abstrahując od tego - obie drużyny należą do czołówki I ligi i mecz na pewno będzie zacięty. Flota w rozgrywkach ligowych na wyjeździe traci mało goli. Olimpia ogólnie mało strzela. Sądzę więc, że czeka nas remis, być może nawet bezbramkowy.

⛔ 100
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betsafe
Jeden z ostatnich dzwonków na ratowanie ekstraklasy w Bełchatowie. W moim odczuciu gospodarze są niedoceniani i stać ich na uratowanie w lidze. Mecze z Wisłą i Legią pokazały, że zespół jest dobrze przygotowany, a przede wszystkim ma ambicję do gry. Gra dobrze w defensywie co pokazały ostatnie mecze.
Widzew kompletnie rozczarował na starcie rundy wiosennej. W sparingach grali bardzo dobrze, skutecznie i dobrze w defensywie. Runda się rozpoczęła i dwie porażki (2-1 ze Śląskie i aż 3-0 w Chorzowie).
W dzisiejszym meczu wróżę im podobny scenariusz, gdyż jadą na trudny teren, gdzie nie wygrali od 17 lat, z tego ostatnich 7 meczy to 6 porażek i jeden remis.
Liga polska jest ciekawa i warto spróbować zagrać na gospodarzy, bo kurs 2.80 w Betsafe zachęca.
Hardcorowy Kokosu poleca i pompuje MEGA BONUS: 100% do 200PLN do końca marca! - zobacz koniecznie Hardkorowe Koksowanie - Tu nie ma lipy! Tylko u nas Hardcorowy Koksu podaje swoje typy! Graj i wygrywaj z Robertem!



⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Puchar Polski
Spotkanie: Impel Wrocław- Atom Trefl Sopot
Typ: 1
Kurs: 3.1
Bukmacher: Pinnacle
Jes to typ z gatunku ,który chodzi za człowiekiem ciągle. Dziś od rana myślę o tym meczu i w końcu zdecydowałem się na granie Impelu. Impel mial byc kandydatem do walki o medale ściągną lna rozegranie doswiadczona Staelens jednak ta zawodniczka od jakiegoś czasu idzie z formą w doł początek sezonu fatalny za beznadziejną postawę zaplacił trener rozstano się z Holendeka rozgrywającą i zaytrudniono Maję Ognjenovic oraz nowego trenera. Początkowo nie szło szczególnie dobrze jednak trener Aleksendersen miał ostatnio dużo czasu by popracować nad zgraniem drużyny z rozgrywającą oraz nad przyjęciem ,które było fatalne. Zawodniczki Impelu maja bardzo duży potencjał druga atakująca Ligi Konieczna. Na przyjęciu duży talent Patrycja Polak oraz doświadczone Rosner i Pyziołek bardzo dobre rozegranie Ognjenovic. Silny środek doświadczone i bardzo dobre zawodniczki Djurisic oraz Wilson. To napraswde drużyna z potencjałem . natomiast Atom Trefl to zawodniczki broniące tytułu mistrza Polski jednak w druzynie ciągle zawiriwania odejscie gwiazd po sezoie Hodge oraz Kożuch z powodu problemów finansowych. zawirowania i odejście trenera Matlaka. Mimo to drużyna jest solidna igra calkiem dobrze co zawdzięczają trenerowi Grabowskiemu oraz gwieździe drużyny i Ligi Rourke. Jedna kkadrowo niekoniecznie przewyższają Impel. Rozegranie Bełcik niekoniecznie najlepsza Polska rozgrywająca moim zdaniem trzecia po Skorupie i Sadurek. Środek Shelukhina , Łukasik , Wojcieska , Pykosz niekoniecznie lepszy niż Impelu. Przyjęcie wyglada lepiej wspomniana Rourke solidne Kaczorowska i Coimbra. atak Kwiatkowska,Podolec. Skład mocny ale czy koniecznie dziś Impel musi przegrać spodziewam se walki i malej niespodzianki. Po takim kursie grzech nie grać.

⛔ 100
 
M 0

malina_bvb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna Ekstraklasa Polska
Spotkanie :polonia Warszawa-Wisła Krakow
Typ: Under 2,5
Kurs:1,55
Bukmacher: Expekt
Zagrałem ten typ ze wzgledu na mecze ktore te zespoły zagrały po wznowieniu rozgrywek ligowych.Ostanie dwa mecze obu zespołu wygladały podobnie bardzo mało sytuacij podbramkowych , bradzo slaba gra w ofensywie .Cała gra zespołu opiera sie o gre obronna co za tym idzie stwarzaja sobie mało ciekawych akcij ofensywnych.Wisła dwa mecze po 0:0 , Polonia 1:1 z Lechia ale całe spotkanie nudne zero gry , w ostanich 5 minutach dwie akcje i bramki, z Lechem 1:0 wygrana ,bramka na poczatek i potem obrona .Chce rowniez zauwazyc ze Stokowiec gra 5 obroncami , a w Ofensywi niema kim straszych , Wszołek bez formy , Gołebiewski jedyny napastnikw klubie gra w obronie.Takze wychodzi mi na to ze tam raczej za duzo bramek nie zobaczymy, ale jak to bywa z underami moze sie skonczyc na 5:4 ???? .
Dla bardziej odwaznych under 1,5.

⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, godzina 15:30
Spotkanie: Schalke 04 - Borussia Dortmund
Typ: wygrana gości jednym golem
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś o godzinie 15:30 derby Zagłębia Ruhry, faworytem w tej konfrontacji są goście mimo tego, że grają oni na wyjeździe. Schalke na dodatek już we wtorek ma bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów z Galatasaray. Borussia Dortmund jak wiemy, awansowała do kolejnej rundy bardzo pewnie remisują w Doniecku 2:2, oraz wygrywając u siebie z Szachtarem 3:0. Dortmund w tym sezonie jest lepszy od Schalke 04, mówi o tym tabela, obecny mistrz Niemiec zajmuje w niej drugie miejsce, a Schalke 04 to obecnie 6 ekipa Bundesligi. Borussia Dortmund w tym sezonie przegrała 4 spotkania w lidze, ich dzisiejszy rywal dwa razy więcej. Borussia Dortmund ma dużo więcej strzelonych bramek od Schalke 04 w lidze, i mniej straconych. Obie drużyny ostatnio w niezłej formie, ostatnie 3 mecze to 2 zwycięstwa, oraz 1 remis. Na wyjeździe w tym sezonie Dortmund przegrał tylko jeden mecz, Schalke z kolei u siebie aż 4. Według mnie faworytem jest Borussia Dortmund, bowiem świadczy o tym już sama tabela, na dodatek Schalke naprawdę nie może grać na 100 procent, bowiem wiemy jak ważna jest wtorkowa konfrontacja z Turkami we wtorek, po trzecie Borussia Dortmund ma dużo lepszy skład od gospodarzy, jest nieprzewidywalny Lewandowski, który potrafi rozegrać świetny mecz. Jest to runda rewanżowa, w Dortmundzie Schalke niespodziewanie wygrało 2:1, więc żółci będą chcieli się zrewanżować. Dortmund jest w dobrej formie, ale Schalke do ogórków nie należy, więc myślę że jeśli goście wygrają to maksymalnie jedną bramką. Najpewniejszym typem w tym spotkaniu jest X2, ale kurs jest marny w okolicach 1.30, myślę że warto zaryzykować i postawić na wygraną gości jednym golem, rozważyć należy również trafienia Lewandowskiego, lub Błaszczykowskiego.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom