>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.12.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 9 grudnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
areyes 9

areyes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: National
Spotkanie: Nimes - Beauvais
Typ: HT/FT; 1/1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na jutro ciężko znaleźć cokolwiek ciekawego, ale myślę, że ten mecz jest nienajgorszy do obstawienia. Zacznę może od tego dlaczego 1/1 HT/FT; gospodarze w tym sezonie w 75% meczów wygranych prowadzili już w pierwszej połowie. Przejdę teraz do statystyk ogólnych. Nimes zajmuje 4 miejsce w lidze, Beauvais 13. Gospodarze w meczach domowych radzą sobie bardzo dobrze, na ostatnich 6 spotkań wygrali pięć, jedno remisując, goście na wyjazdach niegrają już tak dobrze niewygrali spotkania od 7 meczy. Obie drużyny nie grały ze sobą prawie od 10 lat także nie ma co przywoływać tamtych wyników. Uważam, że przy obecnej formie obu drużyn większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Ekipa Nimes musi to spotkanie wygrać żeby utrzymać pozycję przed Vannes i nie stracić kontaktu z pierwszą trójką. Beauvais jeśli wygra w tym meczu podskoczy o jedną pozycję, jednak jeśli przegra będzie w trudnej sytuacji ponieważ za tydzień grają z piłkarzami Epinal którzy zajmują 2 miejsce w tabeli. To pokazuje, że mecz jest ważny dla obu ekip, jednak Nimes jest w lepszej formie i uważam, że to oni dzisiaj zwyciężą. Typuję wynik 2:0 dla gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 8

kubaohio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłkna Nożna, Polska Liga
Spotkanie: Wisła-Polonia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Uważam że Wisła wreszcie chyciła dobrą forme i muszą szukać 3 pkt po tylu stratach co odnieśli. Polonia gra dobrze ale myśle że Wisła już sie uformowała i będzie bić się o mistrza, a jeśli o tym marzy musi u siebie zdobywać 3pkt. Warto zaryzykować przy takim kursie spodziewałem się z 1.45 a tu taka miła niespodzianka. Życze powodzenia i sorki za typ na górze usuncie go miał być na czwartek a przypadkowo tu wkleiłem.
Kiepska analiza.
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Bundesliga
Spotkanie : Hertha - Schalke
Typ : 2
Kurs : 2.5
Bukmacher : Bet 365
Jutro o godzinie 20:30 Hertha przed włąsną publicznością zagra z Schalke . Gospodarze po 15 rozegranych kolejkach znajdują się na pozycji 9 ( 4 wygrane , 7 remisów , 4 porażki ) co daje im 19 punktów . Goscie po 15 rozegranych kolejkach znajdują się na pozycji 4 ( 9 wygranych , 1 remis , 5 porażek ) co daje im 28 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkan obu druzyn .
5 ostatnich spotkan Herty
Bundesliga Kaiserslautern vs. Hertha R - 1:1
Bundesliga Hertha vs. Leverkusen R - 3:3
Bundesliga Freiburg vs. Hertha R - 2:2
Bundesliga Hertha vs. B. M&#39;gladbach P - 1:2
Bundesliga Wolfsburg vs. Hertha Z - 2:3
5 ostatnich spotkań Schalke
Bundesliga Schalke 04 vs. Augsburg Z - 3:1
Liga Europejska Schalke 04 vs. Steaua Z - 2:1
Bundesliga Dortmund vs. Schalke 04 P - 2:0
Bundesliga Schalke 04 vs. Nuremberg Z - 4:0
Bundesliga Hannover vs. Schalke 04 R - 2:2

Schalke w tym sezonie spisuje się dość dobrze strzelają średnio 2 gole na mecz co skłonilo mnie do postawienia takiego typu . Schalke ma tylko 3 punkty straty do lidera z Monachium , po cichu liczę na wygraną gości w tym spotkaniu 1-3
✅155
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:Los Angeles Kings - Minnesota Wild
Typ:2
Kurs: 3,10
Buk:Bet365
Już dzis o godzinie 04.30 polskiego czasu królowie zajmujacy obecnie 8 lokate w konferencji zachodniej podejmą na wlasnej tagli lidera tej ze konferencji.Spotkanie zapowiada sie moim zdaniem bardzo emocjonująco chociażby z tego wzgledu iz obie ekiby graja solidnie w defensywie i traca stosunkowo mało bramek.Gospodaze na własnej tabli notuja do tej pory bilans 6-3-7 przy stosunku 33:33. Goscie zaś na wyjazdach notują bilans 5-5-3 przy stosunku 33-29. Obecna forma tez jest na korzysc gosci gdyz w ostatnich 5 spotkaniach wygrali 4 razy i 1 raz zremisowali notujac bilans 17:9.Gospodarze zaś wygrali tylko 2 razy i przegrali 3 razy przy stosunku 8:8. Kurs jest nadzwyczaj wysoki jak dla mnie i ja zdecydowanie stawiam na zespół z Minnesoty. Polecam ten typ!!!
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 10

kubuspuchatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Mecz: Herta- Schalke 04
Typ: Schalke 04
Kurs: 2,55
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Schalke w końcu gra na miarę oczekiwań i znajduje się w czołówce tabeli. Chcąc się tam utrzymać musi wygrywać mecze z ligowymi średniakami, takimi jak Herta. W piątkowy wieczór liczę na świetny atak gości, który ostatnio nie zawodzi. Uważam, że kurs jest bardzo interesujący i warty zaryzykowania.
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Typ: Wisła wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 3,60
Bukmacher: bwin
Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej T-Mobile Ekstraklasy. W najciekawszym spotkaniu Wisła Kraków podejmie na własnym stadionie warszawską Polonię.
Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Czarne Koszule zajmują 3. Biała Gwiazda natomiast 4. lokatę, ze stratą 1pkt do swoich jutrzejszych rywali. Tak więc ewentualna wygrana Wiślaków pozwoli im spędzi okres zimowy na podium.
W składzie gospodarzy na pewno nie wystąpi Michał Czekaj oraz Osman Chavez, goście najbardziej odczują zapewne brak pauzującego za nadmiar kartek Brazylijczyka Bruno.
Wisła Kraków w dotychczasowych 8 spotkaniach na własnym stadionie zdobyła 15 pkt odnosząc 5 zwycięstw i zaliczając 3 porażki strzelając przy tym 10 i tracąc 6 bramek.
Polonia Warszawa to bardziej drużyna własnego stadionu. Na ogólnie zdobytych 28 pkt jedynie 7 zdobyli na wyjazdach. 2 zw. 1r i 4p. bilans bramkowy 6-10 straconych.
Przedstawię teraz kilka ostatnich spotkań między tymi drużynami:
Wisła - Polonia 0-2
Wisła - Polonia 2-1
Wisła - Polonia 2-1
Wisła - Polonia 2-0
Wisła - Polonia 5-0
Wisła - Polonia 4-0
Wisła - Polonia 4-1
Wisła - Polonia 3-0
Wisła - Polonia 4-1
Wisła - Polonia 4-0
Jak widać na 10 ostatnich spotkań Wiślacy aż 9cio krotnie zdobywali 3pkt i w ośmiu z tych spotkań padał wynik overowy. Mam nadzieję, że gospodarze, zagrają tak jak przystało na Mistrzów Polski i pokonując Polonię podniosą morale przed czwartkowym spotkaniem w Lidze Europy. Powodzenia.
⛔100
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków – Polonia Warszawa
Typ: Która drużyna zdobędzie pierwszego gola ?: Wisła Kraków
Kurs: 1,50
Buk: Expekt

Analiza:
Nie postawiłbym tu żadnego typu 1X2. Wisła wychodzi z kryzysu, niektórzy mówią, że jak do gry wrócili Małecki i Melikson to już po kryzysie. Ja jednak do Wisły nie odbudowałem jeszcze swojego zaufania. Borek i Kołtoń w „Cafe Futbol” mówią, że ta zgraja obcokrajowców nie będzie „umierać” za Wisłę i ja w to cały czas wierzę. Ale do rzeczy – zwróciłem uwagę w ostatnich meczach, że Wisła dąży do jak najszybszego zdobycia gola lub goli i ustawienie sobie wyniku. Polonia natomiast nie zdobywa szybko goli, za wyjątkiem meczu z Lechią, gdzie wyciągnęli widocznie wnioski z meczu z Podbeskidziem i zdobyli szybko dwie bramki, a tym samym ustawili sobie mecz, ale Lechia ostatnio w kryzysie, więc tu dali radę. Oglądając mecze Polonii w tym sezonie widać, że oni są drużyną, która czeka na rozwój wydarzeń na boisku.
Dodatkowo w tygodniu dla Wisły mega ważny i ciężki mecz z Twente, a są w takiej sytuacji, że Ekstraklasy też nie mogą odpuścić. Spodziewam się, że plan Wisły nakreślony na ten mecz będzie wyglądał tak: szybko zdobyć gola/e i ustawić sobie mecz, odpoczynek, zmiany najważniejszym zawodników.
Wisła vs.:
- Odense – pierwszy gol 20 minuta
- Widzew – pierwszy gol 33 minuta
Polonia vs.:
- Podbeskidzie - pierwszy gol 72 minuta
- Ruch - pierwszy gol 72 minuta
⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Nashville Predators
Typ: 1 ML
Kurs: 1.91
Bukmacher: expekt
Analiza:
Kursy na gospodarzy spadają i nie ma co się dziwić. Blue Jackets mają szansę by dobrze zacząć serię domową i przełamać historię. O czym mówie? Nashville wygrało 39 z 53 spotkań pomiędzy tymi drużynami i 6 z ostatnich 4. Ale już na wyjazdach Nashville jeśli wygrywało to po bardzo zaciętym spotkaniu. Często pomiędzy tymi drużynami padał remis, więc jeśli ktoś się nie waha to może zagrać bez dogrywki. Rick Nash i Jeff Carter wrócili do wspólnej gry dla gospodarzy, a w bramce zaczął regularnie występować były bramkarz Vancouver - Curtis Sanford. Od tego momentu Columbus grają dużo lepiej. Sanford puszcza 2,04 bramek na mecz i ma lepsze statystyki na ten moment niż bramkarz rywali Pekka Rinne (drugi bramkarz zeszłego sezonu). Oczywiście Rinne zagrał 2 razy więcej meczów, więc statystyki te mogą się jeszcze zmienić. Ale Nashville nie może polegać tylko na bramkarzu. Ostatnio nie grają najlepiej i przegrali 7 z ostatnich 10 meczów i w 8 z 10 nich strzelali po 1-2 bramki. Columbus za to wygrało 5 z ostatnich 10 meczów, ale dwa ostatnio po rzutach karnych. Mam nadzieje, że dziś do tego nie dojdzie. W końcu Columbus oddaje średnio o 6 strzałów więcej niż Nashville. Moim zdaniem padnie tutaj niski wynik, a najbliżej będzie do remisu 2-2 z małą przewagą gospodarzy.
⛔100
 
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
dyscyplina: Hokej, NHL
spotkanie: Bruins - Panthers
Typ: 1 ML OT
kurs: 1.85
bukmacher: expekt
Miśki oczekują rozpoczęcia kolejnej ekscytującej serii zwycięstw, a pierwszym przeciwnikiem do rozjechania ma być Florida Panthers.

Nie wiem jak się na to zapatrują inni ale w moim odczuciu Bruins to na tą chwilę najlepsza drużyna w NHL, grają z polotem, a co najważniejsze – konsekwentnie. Podobnie jak po porażce z Red Wings, tak i teraz zdjęta jest z nich wszelka presja związana z powiększaniem ilości zwycięstw w serii. Do tego spotkania podejdą na luzie, choć na pewno z pełną motywacją do osiągnięcia korzystnego rezultatu. Ta ostatnia przegrana z Jets, jak i wspomniana porażka z Red Wings potwierdzają tylko zasadę, że nie można bez przerwy wygrywać. Dzisiaj Bruins wyjdą na taflę na świeżości, a dodatkowo w bramce najpewniej wystąpi ponownie miły pan z wąsem – Tim Thomas :wink:

Pantery bez wątpienia podchodzą do meczu z pozycji outsidera. Choć wygrali ostatnie dwa spotkania to dzisiaj oczywiście, z takim rywalem, nikt nie oczekuje od nich cudów. Piszę o dzisiejszym starciu jakby miało być dla Bruins spacerkiem, niewątpliwie Panthers nie poddadzą się, ale myślę, że nie może być innego rezultatu niż wygrana Miśków. Włodarze poinformowali, że do zespołu w najbliższym meczu dołączy Krystofer Barch. Według szefów ma sprawić on, iż w drużynie będzie większa konkurencja, lecz jak dla mnie to żadne wzmocnienie.

Zdecydowanym faworytem są dziś Bruins i każdy inny wynik będzie wielką niespodzianką. No może nie wielką, bo w NHL wszystko się może zdarzyć, ale na pewno niewielu spodziewa się zwycięstwa Panter :wink:
Zawyżony kurs, ⛔ 100
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna,T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - GKS Bełchatów
Typ: 1 połowa X (remis)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betlic
Analiza:
Witam,na jutro postanowiłem zagrać polską Ekstraklasę a jeżeli już ją gram to tylko wchodzi w grę w tych bardziej wyrównanych meczach X.W tym meczu widzę remis na bank w 1 połowie.Całego meczu remisowego nie jestem pewien na tyle jak pierwszą połowę.Grę Podbeskidzia zdecydowanie lepiej ogląda się na wyjazdach z prostego powodu że tam ustawiają się tylko na kontry,czekając na własnej połowie na błąd przeciwnika.U siebie mają z tym problem bo trzeba już pokazać swój styl i grę pozycyjną a z tym jest już problem.Swoje ostatnie 4 spotkania w Bielsku w 1 połowie remisowali po 0-0.A były to mecze z zespołami Lechii,Cracovii,Górnika oraz Lecha.Z kolei zespół z Bełchatowa radzi sobie na pewno łatwiej w meczach u siebie bo ma po prostu lepszych zawodników i technicznie i sportowo o czym może mówić chociażby fakt wygrania z Podbeskidziem 6-0.Ale na ten wynik bym nie zwracał szczególnej uwagi.Jeśli chodzi o GKS na wyjazdach to w 1 połowach na pewno bliżej im remisu niż straty bądź uzyskania bramki.Bo w ostatnich 5 meczach wyjazdowych aż trzy kończyły się remisem 0-0 także myśle że jest to najbardziej odpowiedni typ na piątkowy mecz.Powodzenia!
✅100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna: Primera División
Spotkanie: Tigre - Velez Sarsfield
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: http://ads.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=31193&amp;bid=1616William Hill
Analiza: O godzinie 2.10 rozpocznie się argentyńskie spotkanie pomiędzy Tigre, a Velez Sarsfield. Gospodarze na pewno zrobią wszystko, by wygrać w piątkowym meczu. Poprzedni mecz okazał się przegrany dla Tigre z San Lorenzo 0-1. Mimo to, pokazali się z bardzo dobrej strony i widać, że ta drużyna wygląda na bardzo pracowitą. Tigre na swoim boisku gra dobrze, ostatnie spotkania z Atletico de Rafaela (3-0) i Colonem (2-1) to potwierdzają. Warto przypomnieć też, że zespół z Buenos Aires przed pojedynkiem z San Lorenzo miał na koncie cztery mecze bez porażki i w tym trzy zwycięstwa. Drużyna Velez nie zaliczy tego sezonu do udanych. Praktycznie w przeciągu całej kampanii ligowej nie mieli szans na tytuł i teraz można zauważyć, że drużyna nie jest w pełni poświęcona rozgrywkom ligowym. Tigre to ambitny klub i jestem pewien, że w jutrzejszym meczu dadzą z siebie wszystko, by wygrać.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Podbeskidzie B. - GKS Bełchatów
Typ - Podbeskidzie B.
Kurs - 2.20
Buk - Bwin
Analiza :
Jutro ostatni raz w tym roku wybiegną na boisko piłkarze T-Mobile Ekstraklasy zostanie rozegrana 2 kolejka rundy wiosennej ja wybieram spotkanie Podbeskidzia z GKS Bełchatów . Moim zdaniem wygrają gospodarze . Podbeskidzie ostatnio w niezłej formie ostatni mecz wygrali na wyjeżdzie z Jagielonią 2:0 i tak jak już kolega wyżej wspomniał i co potwierdzają wyniki gra na wyjazdach ostatnio lepiej wychodzi piłkarzom Podbeskidzia ostatnie zwycięstwo skromne bo skromne 1:0 Bielszczanie wygrali 14.10 pokonując Cracovię . Póżniej były dwa remisy z Górnikiem i z Lechem . GKS Bełchatów nie zachwyca na wyjazdach jak dotąd pozostaje bez zwycięstwa tylko 2 remisy i aż 5 porażek w bramkach 5:12 . Fakt że w pierwszym ich spotkaniu Bełchatowianie rozgromili Bielszczan aż 5:0 to ja też tak jak kolega wyżej nie sugerował bym się tym wynikiem był to trudny początek Podbeskidzia w Ekstraklasie ale teraz chłopaki wiedzą na czym stoją i już rywalom jest ciężej o ich ogranie . Na dodatek w bezpośrednich ich pojedynkach na terenie Podbeskidzia to Bełchatów nie wygląda za dobrze na 6 pojedynków tylko raz udało im się wygrać a 5 razy lepsze Podbeskidzie ostatnio 27.09 Podbeskidzie rywalizowało z GKS w ramach Pucharu Polski i niestety poniosły zdecydowaną porazkę 3:0 . Dlatego uważam że na pożegnalny mecz w tym roku przyjdzie na trybuny komplet widzów a Podbeskidzie dopisze do swojego dorobku w tym sezonie 3 pkt. No ale to się okaże . Pozdrawiam !
✅120
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie: Barcelona B - Almeria
Typ: Almeria +1
Kurs: 1,8
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Już w piątek o godzinie 21 zostanie rozegrane pierwsze spotkanie 17 kolejki Segunda Divison. Lekkim faworytem u bukmacherów jest druga drużyna Barcelony. Według mnie jednak to Almeria ma większe szanse na zwycięstwo. Barcelona B gra na własnym boisku na prawdę słabo. W dotychczasowych 8 spotkaniach 2 razy wygrali, 2 razy zremisowali i aż 4 przegrali. Dla porównania Almeria na wyjazdach radzi sobie znacznie lepiej, na 8 dotychczasowych meczy 4 zakończyli zwycięstwem, 1 remisem i 3 porażkami. Kolejną ciekawostką, która może okazać się decydująca o wyniku piątkowego spotkania jest to, że kilku zawodników z Barcelony B zagrało ostatnio w pierwszym składzie Barcelony w LM. Oto lista zawodników, którzy zagrali w tym meczu (pogrubiłem nazwiska piłkarzy, którzy na co dzień grają w drugim zespole Dumy Katalonii:
José Manuel Pinto
Maxwell
Marc Bartra
Andreu Fontas
Martin Torralbo Montoya
Jonathan dos Santos
Rafinha
Sergi Roberto
Thiago Alcantara
Isaac Cuenca
Pedro Rodriguez
Jak widać, aż 6 zawodników, którzy wybiegli na boisko w Wtorek jest z drugiego zespołu, 3 dni przerwy to na prawdę niewiele.
Zastanawiałem się nad obstawieniem zwycięstwa Almerii bez żadnego Handicapu, ale 2 liga hiszpańska jest taką ligą, w której lubią padać remisy. Poza tym i tak kurs przy tym handi jest na prawdę ładny.
✅80
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Pittsburg Penguins - Philadelphia Flyers
Typ: Pittsburg Penguins &#39;60
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Obie drużyny prezentują całkiem solidny poziom w tym sezonie i w rezultacie zajmumą wysokie miejsca w swojej tabeli. W tym spotkaniu przychylam się jednak bardziej na stronę Pingwinów, którzy co prawda przegrali ostatni mecz z Bruins, ale wiadomo jak dobrze spisywali się w większości swoich meczów lub chociażby na początku tego sezonu.
Niektórzy sądzą ,że Pens nie będą takim teamem odkąd Crosby nie gra zbyt regularnie i tak skutecznie jak przyzwyczaił nas oglądać, ja jednak jestem innego zdania i mam nadzieję ,że z czasem się to zmieni. Lotnicy nie są na pewno wygodnym przeciwnikiem, poza tym grają u siebie... ale trzeba dodać ,że wczoraj rozgrywali trudny mecz w Buffalo i mogą dziś to konsekwentnie odczuć. Po głębszym zastanawieniu dam dziś szansę graczom z Pittsburga, którzy powinni ten mecz wygrać.
⛔100
 
M 0

mab0913

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna: Apertura
Spotkanie: San Lorenzo vs Independiente
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: O godzinie 2.10 rozpocznie się argentyńskie spotkanie pomiędzy San Lorenzo, a Independiente. Gospodarze na pewno zrobią wszystko, by wygrać w piątkowym meczu.W 12 spotkaniach ,aż 8 razy to San Lorenzo wracało z tarczą ,a Independiente na tarczy nawet średnia goli w tych meczach minimalnie ,ale jednak przemawia na korzyść gospodarzy w lidze te drużyny zajmują miejsca bardzo blisko siebie 15 i 13 więc Lorenzo będzie chciało podgonić z teoretycznie słabszym rywalem na ostatnie 12 meczy na wyjeździe Independiente wygrało tylko dwa razy.
⛔100
 
legia 122

legia

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NLA Szwajcaria
Spotkanie: Fribourg - Rapperswill
Typ: handicap Fribourg -2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Gospodarze są murowanym faworytem tego pojedynku. Zajmują 1 miejsce w lidze z imponującym bilansem 21 zwycięstw( 3 po dogrywce), goście znajdują się na przeciwległym biegunie. Zamykają tabelę z bardzo niechlubnym dorobkiem zarówno punktowym jak i bramkowym. To pojedynek lidera z outsiderem. Najlepsza obrona vs najgorszy atak. Na ostatnie 7 pojedynków pomiędzy tymi zespołami gospodarze wygrali 6. W tym sezonie rozegrali między sobą już dwa mecze i obydwa wygrane przez Fribourg 4:1 u siebie i 2:0 na wyjeździe. Rapperswill na wyjazdach spisuje się kiepawo - 3 wygrane na 15 meczów. bramek straconych średnio ponad 3 na mecz. strzelonych statystycznie ok 1,5. Fribourg na 15 spotkań rozegranych u siebie tylko 3 porażki. Średnio zdobywają 3.8 bramki na mecz grając u siebie. Także możemy się spodziewać że urządzą sobie jutro niezłą strzelaninkę.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga2
Spotkanie: TSV Monachium - Eintracht Braunschweig
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pozwoliłem sobie na drugi typ, gdyż pewnie mój typ na Schalke zostanie usunięty bo ktoś mnie wyprzedził ;)
Tak więc spotkanie z Bundesligi2 pomiędzy TSV (8 miejsce) a Braunschweig (6 miejsce). Kalkulacja prosta TSV wygrywa i awansuje w tabeli przed Braunschweig.
TSV u siebie: 5-1-2 i ostatnio wygrali u siebie z niepokonanym na wyjeździe Frankfurtem a to buduje i to mocno
Eintracht B. na wyjeździe: 4-2-2, stracili aż 7 bramek na wyjeździe.
Forma obu klubów:
TSV - 3-1-1
Braunschweig - 3-0-2
Moim zdaniem warto pobrać ten kurs, bo goście są zmotywowani bo do tego TSV u siebie przegrało 1968roku. A od tamtej pory grali na boisku TSV ze sobą 5 razy i 5 razy TSV wygrywał, co ciekawe nie stracili nawet bramki.
Polecam, powodzonka!
✅130
 
maczo19 25

maczo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - RUMUNIA: Liga I
Spotkanie: Targu Mures - FC Brasov
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 19:30 rozpocznie się spotkanie ligi Rumuńskiej pomiędzy Targu Mures który aktualnie 14 czyli blisko strefy spadkowej, na własny boisku dwa razy wygrali, trzy razy zremisowali i trzy razy przegrali, a FC Brasov który jest na 11 miejscu, i na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrał zdobył tylko dwa remisy i sześć razy przegrywał. Moim zdaniem gospodarze wygrają, z tego względu że FC Brasov nie wygrał jeszcze spotkania na wyjeździe, i dlatego że gospodarze mają lepszą formę.
⛔100
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Konkurencja: Sprint (10 km) mężczyzn
Typ: Emil Hegle Svendsen vs Martin Fourcade --- 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Tobet
Dekadę temu fani biathlonu emocjonowali się norwesko-francuskami pojedynkami, kiedy to w szranki stawali Ole Einar Bjørndalen i Raphaël Poirée. Teraz historia zatacza koło. Bo wygląda na to, że w kolejnym pokoleniu biathlonistów znalazło się dwóch fighterów, których rywalizacja może dopisać kolejny rozdział tej opowieści. Svendsen w czołówce jest już od dawna; Francuz natomiast pokazał się dwa sezony temu, w poprzednim zaprezentował dobrą, równą formę, a ten rozpoczął wręcz fenomenalnie, bo od dwóch zwycięstw i czwartego miejsca (sprint; do Svendsena, a tym samym podium, stracił 3.4 s.). W wielkim stylu zwyciężył za to w biegu pościgowym na zakończenie weekendu w Östersund. Pokazał, że czuje się pewnie i potrafi utrzymać nerwy na wodzy podczas wizyt na strzelnicy (czyste konto). Nawiasem mówiąc, na 50 oddanych w tym sezonie strzałów tylko dwa były niecelne (Svendsen 50/7). Norweg również dobrze rozpoczął sezon - dwa razy stanął na podium, ale zaliczył też wpadkę w postaci 21 miejsca na inaugurację. W każdym biegu spudłował przynajmniej raz. Biegowo prezentują się bardzo podobnie, może z lekkim wskazaniem na Fourcada. Liczę na przynajmniej jeden niecelny strzał ze strony Svendsena i czyste konto Francuza. Gdyby strzelali na remis bardzo prawdopodobne jest, że w korespondencyjnym pojedynku biegowym Fourcade będzie szybszy od Norwega. Pierwszy na trasę wybiegnie reprezentant trójkolorowych, co uważam za jego przewagę. Jeśli strzeli „na czysto” wywrze dodatkową presję na Svendsenie, który jakoś nie może się w tym sezonie dobrze skoncentrować na strzelnicy. Martin Fourcade pokazał we wspomnianym biegu pościgowym, że dobrze czuje się w żółtym plastronie lidera Pucharu Świata i nie zamierza go oddawać. Będzie walczył o powiększenie przewagi punktowej nad najgroźniejszymi rywalami w pogoni za Kryształową Kulą, w tym naturalnie Emilem Hegle Svendsenem. Stawiam, że pokona go w jutrzejszych zawodach
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom