>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 1. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykowka Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie:Trefl Sopot -Asseco Gdynia handicap [11,5-0]
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher:Totolotek
Analiza:To powinien by bardzo zacięty i wyrównany pojedynek mimo tego że różnica w tabeli pomiędzy zespołami jest bardzo duża.Ale jest to spotkanie derbowe a takie pojedynki przeważnie rządzą się swoimi prawami i trudno wskazac zdecydowane4go faworyta.Gospodarze tego pojedynbku koszykarze Trefl Sopot w tym sezonie spisują się fatalnie i zajmują teraz ostatnie miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 2 zwycięstwa i 10 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegrali wysoko na wyjeżdzie 91-77 z Ostrowem.Ich rywale Asseco gdynia spisują się natomiast bardzo dobrze i obecnie są liderami tabeli.Na ich dorobek w tym sezonie składa się 10 wygranych pojedynków i 2 spotkania przegrali w tym sezonie.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30

Spotkanie: Everton - Leicester
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.76
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na nowy rok wybrałem spotkanie pomiędzy Evertonem a Leicesterem i miejmy nadzieję, że będziemy mogli cieszyć się powodzeniem tego typu.
Obie ekipy grają mocno w gratkę, zajmują zbliżoną pozycję do siebie, a różnica między zespołami wynosi jeden punkt.
Gospodarze będą chcieli zmazać plamę po ostatniej porażce z Brighton, zaś Lisy pokonali Chelsea i Manchester City, a w ostatniej kolejce przegrali z Cardiff. Zapowiada nam się ciekawa spotkanie, tym bardziej, że na ostatnie 5 spotkań, aż 4 razy oba zespoły trafiały do siatki.
U gospodarzy zabraknie najprawdopodobniej Lookmana, który zmaga się z kontuzją kostki. U Lisów co do kontuzji, to nie ma wykluczeń poza Amartey, który jest niedostępny od dłuższego czasu.
Co do bezpośrednich potyczek, to były one mniej lub bardziej wyrównane, ale nie było problemów, aby obie ekipy strzelały.
⛔100
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30

Spotkanie: Everton - Leicester
Typ: 1 gol po 28 minucie
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Na pierwszy dzień Nowego roku wybrałem mecz pomiędzy Evertonem i Leicesterem w ramach 21 kolejki angielskiej Premier League. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 10 miejsce z dorobkiem 27 punktów mając na koncie 7 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek a ich bilans bramkowy to 31-30.
Everton ostatnio ma serię 3 kolejnych meczy bez zwycięstwa, ale w każdym z 14 kolejnych spotkań strzelili przynajmniej 1 bramkę. W tym meczu w drużynie gospodarzy nie zagra jedynie kontuzjowany Lookman. Goście drużyna Lisów w tabeli ligowej zajmują 8 miejsce z dorobkiem 28 punktów mając na koncie 8 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek a ich bilans bramkowy to 24-23. Przyjezdni w 6 ostatnich meczach zanotowali zaledwie 2 zwycięstwa i w tym zechcą zapunktować i zmazać z pamięci porażkę z Cardiff w ostatniej kolejce. W tym meczu w drużynie gości nie zagrają tacy zawodnicy jak Amartey i Morgan którzy są kontuzjowani. Patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi drużynami można zauważyć że pada w nich sporo bramek po obu stronach. W 10 ostatnich konfrontacjach tylko 2 razy jedna z drużyn zachowała czyste konto więc polecam że w tym zobaczymy bramki po obu stronach a pierwsza bramka wpadnie po 28 minucie.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Puchar Hopmana
Godzina: 12:00
Spotkanie: Serena Williams - Belinda Bencic
Typ: Serena Williams
Kurs: 1.45
Bukmacher: forbet
Analiza: Serena wraca do gry na najwyższym poziomie. Kilka dni temu mierzyła się ze swoją siostrą w ramach turnieju pokazowego w Emiratach Arabskich i mimo porażki nie zagrała złego spotkania. Venus była bardzo dobrze dysponowana, świetnie wychodziły jej returny. Dzisiaj Amerykanka grała z Greczynką Sakkari i spotkanie było wyrównane w pierwszym secie. Sakkari zabrakło doświadczenia i zdecydowanie - czyli tego czym Amerykanka się charakteryzuje. Bencic natomiast nie prezentuje tak dynamicznego stylu jak Sakkari i wydaje mi się, że Williams poradzi sobie ze Szwajcarką. Stylistycznie powinna mieć przewagę.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Shefield Wed - Birmingham
Typ: BTS
Kurs:
1.85
Bukmacher: bet-at home
Analiza:Nowy rok zacynamy ocekiwania sa duze ale wielka tez jest wiara w sukces.Czuje ze w tym rok u 2019 wygram wielkie pieniadze na zakladach bukmacherkich czego zycze wszystkim graczom. Zrozumcie wy jestescie geniuszami bo tak naprawde bukmacherka jest prosta zaden bukmacher nie ma szans .Ty jetes geniuszem .Zadaj sobie pytanie co chcialem robic w zyciu , Ryzyka nie ma. i nie trzeba isc do ne chcianej pracy bo bukmacher jet twoim sluga jak gin sprawi ze to co chciales robic w zyciu ale nie miales takich mozliwosci zrealizuje sie bo jak spojrzysz na to w odpowiedni sposob to jet czysta prawda,Tak jakby lampa aladyna z ginem w srodku wystarczy ze sie nia w dobry popsob obslugiwac a to nie jest wcale takie trudne moj pierwszy gin w tym roku to zaklad na bts w angielkiej championhip pomiedzy Schefield Wed v Birmingham kurs 1.85 myle ze zaklad jest warty wynik z duzo ilocia bramek wyglada na bardz\jet bardzo prawdopodobny angielkie championship cechuje duza ilosc bramek druzynie gosci idzie lepiej w tym sezonie puki co walka o premier leage napewno beda sie starac dadza rade wbic bramke.Schefield puki co w 2 czesci tabeli tuz nad strefa spadkowa i im sie uda teren wlanego boiska w tym pomoze statytyki w tej lidze na BTS-YES sa wyoko prawdopodobne druzyna z Birmingham z otatich 7 meczy tylko raz miala YES mocno wygiela ta statystyke.Zaklad warty gry wynik BTS wyglada wyra
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Noumea
Godzina: 01:30
Spotkanie: Lee D.H. - Nys H.
Typ: DW 2:0 Lee D.H.
Kurs: 2.51
Bukmacher: fortuna
Wracamy do typowania.Nowy rok,a więc i nowe nadzieje na osiągnięcie sukcesu.
Co do typu.Nie mam wątpliwości kto tu wygra ale kurs mnie nie satysfakcjonuje tak więc próbujemy pograć dokładny wynik.
Nys to jest zawodnik znany z rozgrywek deblowych.Jeśli chodzi o singiel to próżno szukać jego występów w poważnych turniejach tak więc wydaje mi się,że na ten moment to będzie jego koniec w tym turnieju.
Trafił na Koreańczyka Lee który aktualnie jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Francuza.
Co ciekawe obaj panowie mieli okazje spotkać się pod koniec 2016 roku i wówczas wygrał Lee.
Dziś Koreańczyk jest na innym etapie kariery i mam nadzieje,że zakończy ten mecz w dwóch setach.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Anaheim - Tampa Bay
Typ: 2/+4,5
Kurs: 2.39
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Zaczynamy nowy rok mam nadzieję od zielonego koloru. Na początku chcę życzyć wszystkim tłustego 2019roku w bukmacherce i wszystkiego dobrego w życiu. Moje ulubione NHL i ciekawe spotkanie w Honda Center, można powiedzieć, że drużyny aktualnie leżą na przeciwległych biegunach Ducks ostatnie 5 spotkań przegrane, goście 5 spotkań to wygrane, Kaczki nie mają lekko gdyż grają z chyba najgorętszą ekipą aktualnie więc ciężki orzech do zgryzienia. Co do Lightnings aktualnie najlepsza drużyna w ofensywie 163 bramki, Kucherov lideruję pod względem punktacji, najlepsza drużyna w PowerPlayu z prawie 30% skuteczności, najwięcej bramek na mecz bo aż 4.18 no chłopaki ładnie lecą. Ducks dodatkowo w okrojonym składzie i bez Rakella wyglądają słabo choć są dobrym zespołem grając u siebie mogą mieć ciężko ale coś od siebie dorzucą i over powinien zostać pokryty. Ciekawe co nieprzewidywalne NHL nam zafunduję w nowym roku. Powodzenia.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Auckland
Godzina: 05:45
Spotkanie: Anisimova- Cepelova
Typ:
1set/mecz: Anisimova/Anisimova
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tutaj zdecydowanie gram w kierunku Amerykanki, która już w zeszłym sezonie bardzo mi się podobała na korcie. Jest w miarę dobra technicznie zawodniczka i nie boi się przejmować inicjatywę, a to z reguły sprzyja, zwłaszcza na takich przeciętnych przeciwników, do jakich Cepelova się zalicza. Z resztą amerykanka trochę już otarła się o poziom WTA i szło jej bardzo fajnie, a Jana to raczej zawodniczka okazyjnie kwalifikująca się do turniejów. Amerykanka solidnie serwuje i potrafi sobie wypracować punkty, przy małym zużyciu energii, a Cepelova ma jeszcze w nogach 3setowke z Iga Świątek, co może odczuje przy lepszej przeciwniczce (przynajmniej na hardzie) od Polki i pozostałych rywalek z kwalifikacji. Obstawiam 2:0.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia
Godzina 16:00
Spotkanie : Nottingham - Leeds
Typ : Remis
Kurs : 3.30
Bukmacher : Unibet
W tym meczu upatrywał bym podział punktów , Nottingham to najczęściej remisująca drużyna w Championship , na 25 meczy aż 12 razy dzielili się punktami , natomiast zaglądam oczywiście do H2H i tu mamy coś takiego , na 30 wspólnych meczy 9 razy wygrało Nottingham 10 razy Leeds natomiast remis padł 11 razy , w pierwszym meczu pomiędzy nimi w Leeds 1:1 , 1 stycznia tego kończącego się roku także obie drużyny grały ze sobą w Leeds a mecz zakończył się bezbramkowym remisem , tak więc wszystko wskazuje na to iż w tym meczu powinno być podobnie na to przynajmniej liczę !
⛔ 100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 2:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks
Typ: under 226,5 punktu
Kurs: 1,6
Bukmacher: Forbet
Analiza: Oba zespoły grają back to back bo grały bezpośredni mecz. Dość rzadkie zjawisko w NBA. Tym razem zagrają w Oklahomie. Wczoraj w końcówce spotkania to Dallas przechyliło szale zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak Dallas jest najlepszym w lidze zespołem u siebie i najgorszym na wyjeździe. Więc dziś wszystko wskazuje na to że obejrzymy odwrotny wynik. Jednak ja idę w stronę undera. Oba zespoły nie przesadzają z tempem gry, wolą atak pozycyjny i mają dobrą obronę, Thunder nawet najlepszą w lidze. We wczorajszym spotkaniu między tymi zespołami padło 208 punktów. Dziś dodatkowo dojdzie zmęczenie meczem dzień po dniu więc nie spodziewam się forsowania tempa i ponownie niskiego jak na standardy NBA wyniki.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 1:00
Spotkanie: Houston Rockets - Memphis Grizzlies
Typ: Houston Rockets
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Nowy rok rozpoczynam od NBA i od spotkania pomiędzy Huston a Memphis.Gospodarze w ostatnich 10 spotkaniach ulegli tylko raz na parkiecie Miami.Goście niespodziewanie pokonali ostanio Los Angeles Lakers na ich obiekcie.Harden i spółka powinni sobie poradzic i odniesc kolejne zwyciestwo.Na ostatnie 5 bezposrednich spotkan Huston wygralo dokladnie 5.Dodam,ze w tym meczu po stronie Rockets nie zagraja Paul C. Gordon E. Anthony C. watpliwy jest wystep Ennisa J.Po stronie gosci nie zagra Parsons C. (kontuzja kolana).
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, TCS, Ga-Pa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Najlepszy z Niemców
Typ: Karl Geiger
Kurs: 3,75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Drugi z konkursów zaliczanych do Turnieju Czterech Skoczni. Zobaczymy w nim aż 12 reprezentantów gospodarzy. Wydaje się jednak, że w walce o to, który spośród nich okaże się jutro najlepszy, będzie się liczyć 3 skoczków: Geiger, Leyhe i Eisenbichler. W pierwszym konkursie najlepszy był Eisenbichler, który skończył na 2. miejscu. Dzisiaj też skakał dobrze (4 i 5 miejsce). Markus złapał formę i wydaje się pewnym kandydatem do walki o podium całego turnieju. Ale jest to zawodnik, któremu od czasu do czasu zdarzają się zepsute skoki. Tak było chociażby w Engelbergu, gdzie we wszystkich skokach plasował się w najlepszej 15, a pierwszy konkurs skończył na 48 miejscu.
Dużo równiejsi są Leyhe z Geigerem, którzy raczej nie psują skoków. Z tych dwóch stawiam na Karla. Póki co jest liderem kadry. Wygrał 1 konkurs i zajmuje najwyższe z Niemców, 4 miejsce w generalce. Konkurs w Oberstdorfie mu trochę nie wyszedł, był 12. (pierwszy raz w tym sezonie wypadł z dziesiątki) więc myślę, że będzie mocno zdeterminowany, żeby jutro poprawić swoją sytuację w klasyfikacji generalnej TCS i włączyć się do walki o podium. Wellinger z Freitagiem, którzy przed sezonem wydawali się najsilniejsi, nie są w swoich optymalnych formach. Lepiej skacze Freitag, ale nie wydaje mi się, żeby mógł powalczyć z Geigerem czy Leyhe. Dobrze skacze jeszcze Siegel, ale myślę, że dla niego jest jeszcze za wcześnie, aby odgrywać pierwszoplanowe role. Pozostali skaczą przeciętnie, albo słabo, więc ich nie biorę w ogóle pod uwagę jako potencjalnych kandydatów do bycia liderem Niemców.
Faworytem bukmacherów w tym zakładzie jest Eisenbichler, co jest zrozumiałe patrząc na wyniki konkursu w Oberstdorfie. Dla mnie jednak jest on zawodnikiem niestabilnym, potrafiącym w jednym konkursie skoczyć powyżej 130 m, by w drugiej próbie wylądować grubo przed 120 m. Uważam Geigera za skoczka dużo bardziej przewidywalnego, który pokazał już w tym sezonie, że jest gotowy na zwycięstwa w Pucharze Świata. W kwalifikacjach zajął 6 miejsce (z Niemców lepszy był tylko Eisenbichler - 4) Dlatego typuję Geigera jako tego, który w jutrzejszym konkursie okaże się najlepszym z Niemców. Typ ryzykowny, ale kurs zachęcający.
⛔100
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Portsmouth - Wimbledon
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Nowy rok i oby nie był gorszy od minionego. Na start wybieram mecz z League One. Lider podejmuje ekipę z przedostatniego miejsca.
Różnica 29 punktów w tabeli robi swoje, do tego Portsmounth w meczach u siebie 7-3-2 i 22:11, a Wimbledon na wyjazdach 3-1-8 6:16 w meczach H2H w lidze 4 kolejne wygrane gospodarzy przy jednej porażce w EFL Cup. Nie przewiduję niespodzianki na Nowy Rok i będzie spokojna jedynka.
✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki - Gapa
Godzina: 14:00

Spotkanie: Kraft - Zajc
Typ:
2
Kurs: 2,30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kraft jest w wyraźnie słabszej dypozycji na tej skoczni o czym już pisałem w swoim temacie z typami. Od zawsze czuł się tu słabo, a też formy topowej nie ma. Jego dobry wynik w pierwszym konkursie TCS wynika akurat z tego, że na tej skoczni mu zawsze wybitnie dobrze szło (przykład zeszły rok 1 miejsce po 1 serii w Obersdorfie, za 2 dnie w Gapa bez kwalifikacji do 2 serii). Dzisiaj było potwierdzenie tej prawidłowości, a mimo to kursy przeciwko Austriakowi dalej korzystne. Mój typ idzie w wygraną Słoweńca Zajca, którego stać na top10-15, a Kraft myślę będzie walczył w okolicy 20-30 miejsca a kurs zachęca.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, TCS, Ga-Pa
Godzina: 14:00
Spotkanie:R.Johannson- P. Żyła
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Johannson prezentuje się ostatnio z bardzo dobrej strony. Wygrany trening oraz dobre rowne skoki, skłaniają mnie do zagrania na niego. Piotr trochę zwolnil tempa i myślę że zajmie pozycje za Johannsonem. Kurs fajny, z dużymi szansami na powodzenie.
⛔100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, TCS, Ga-Pa
Godzina: 14:00
Spotkanie: A. Stjernen - S. Kraft
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Stawiam na Stjernena który na TCS przygotował świetną formę. Skacze równo i co najważniejsze daleko. Praktycznie w każdym skoku plasuje się w czołówce. Tak było w treningach w Oberstdorfie, kwalifikacjach i konkursie. Tak samo jest w Ga-Pa. O ile na początku myślałem, że to szczęście i korzystne warunki, o tyle muszę teraz zwrócić honor Norwegowi. Z kolei Kraft jak to ma w zwyczaju bardzo dobrze rozpoczął turniej i zapewne jak to ma w zwyczaju, teraz spuści z tonu. Treningi i kwalifikacje może nie pokazują pełni możliwości zawodnika, ale gdyby skoczył chociaż na 80%, przynajmniej miejsce w czołowej 15 powinien zająć. Daleko mu było do tego, dlatego nie chce mi się wierzyć, że w konkursie będzie mega mocny. Stjernen może skończy w pierwszej 6. Kraft może powalczyć o miejsce w 10, ale w drugiej połowie tej dziesiątki, nie więcej.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League One
Godz: 16:00
Spotkanie: Shrewsbury Town F.C. - Fleetwood Town F.C.
Typ: Shrewsbury Town F.C.
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej League One na Montgomery Waters Meadow zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 26 kolejce miejscowe Shrewsbury Town Football Club a w gości przyjedzie drużyna Fleetwood Town Football Club.
Shrewsbury Town F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 25 meczach zdobyło 29 punktów co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast Fleetwood Town F.C. plasuje się na 11 pozycji w angielskiej League One ze zdobytymi 33 oczkami w swoich 25 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 17-11 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 14-13.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 4 punkty do tego zespoły są w tej lidze wyrównane i do końca może trwać walka o ligowy byt.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo bardzo dobrze prezentujących się u siebie gospodarzy tego spotkania którzy u siebie potrafią ogrywać nawet dobre w delegacjach zespoły takie jak Barnsley i to u siebie zdobyli większość ligowego dorobku punktowego a goście na wyjazdach ostatnio bardzo słabo i same przegrane i w tym spotkaniu z tak dobrym u siebie zespołem zaliczą kolejną przegraną i moim zdaniem to Shrewsbury Town F.C. wygra to spotkanie i dopisze sobie do tabeli ligowej 3 punkty.
⛔ 100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Arsenal - Fullham
Typ: Arsenal i poniżej 2.5

Kurs: 4,45
Bukmacher: @Lvbet
Analiza:
DERBY DERBY DERBY

Witam i zapraszam na noworoczne spotkanie w Premier League. Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie moim zdaniem jedne z pewniejszych. Druga połowa grudnia nie była najlepsza w wykonaniu podopiecznych Unai Emery. Zaledwie jedno zwycięstwo 3:1 ze słabym Burnley, które traci mnóstwo bramek - aż 41. Więcej bramek traci tylko ich dzisiajszy rywal aż 43! Ostatni mecz Arsenalu z Liverpoolem to była totalna porażka. Ale wtedy Arsenal grał na wyjedździe, dziś jednak gramy na Emirates Stadium, a u siebie Kanonierzy grają wyśmienicie. Ostatnie 15 spotkań aż 11 razy zakończyło się zwycięstwem, trzy remisy i tylko jedna porażka. Bilans bramkowy 20-9, co daje trzecią najlepszą pozycje. Nie można tego powiedzieć o Fullham, który na wyjedździe gra tragicznie. Zaledwie dwa zwycięstwa, dwa remisy i aż 11 porażek. Bilans bramkowy zaledwie 6 bramek strzelonych, straconych 24 - najwięcej w całej lidze. Podsumowując. Moim zdaniem mimo, że Fullham za wszelką cenę będzie chciał grać na 0 z tyłu to nie jest dziś w stanie urwać chodźby punkcika dobrze dyspowanemu Arsenalowi, który u siebie robi co chce.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia - Championship
Godzina 16:00
Spotkanie : Hull - Bolton
Typ : Hull
Kurs : 1,82
Bukmacher : 1xbet
Ciekawe spotkanie w Nowy Rok w angielskiej Championship. Będące w rewelacyjnej formie Hull podejmuje ekipę, która graniczy ze strefą spadkową. Co do gospodarzy można powiedzieć jedno - ostatnimi czasy są piekielnie skuteczni. Może i nie stwarzają sobie niesamowitych ilości sytuacji podbramkowych, ale bardzo sprawnie wykorzystują te, które uda się wykreować. Taka gra doprowadziła do serii 4 zwycięstw z rzędu i braku porażki w sumie już 7 spotkaniach. Bolton ostatnie 2 mecze to również brak porażki i całkiem niezła gra, jednak zespół ma spore problemy z wywożeniem punktów z obcych stadionów. w ostatnich kilku latach w starciach tych 2 ekip była tendencja, że wygrywał gospodarz na co i teraz skromnie liczę ;) Mecz powinien być całkiem ciekawy, a będące w dobrych nastrojach Hull z pewnością będzie chciało dopisać 5 zwycięstwo z rzędu i podskoczyć w tabeli. Okazja ku temu spora, bo przeciwnik nie jest najwyższych lotów, jednak z pewnością postawi jakieś warunki i trzeba będzie wykazać się skutecznością z poprzednich spotkań.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 82
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom