>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2024 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Skoki Narciarskie TCS
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kubacki - Forfang
Typ: Kubacki
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betters
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/turniej-czterech-skoczni-2023-24.170082/post-7235841
Analiza: Mimo, że we wszystkich seriach treningowych i kwalifikacjach na tej skoczni jak narazie lepszy okazuje się być Norweg ja mam przeczucie, że w bezpośredniej walce już podczas konkursu w systemie KO lepszy okaże się nasz rodak Kubacki, kurs bardzo zachęcający, a obaj panowie nie imponują na skoczni w chwili obecnej. Dawid wraca po chorobie, a ponadto po pierwszym konkursie turnieju TCS gdzie mimo awansu do serii finałowej niezbyt dobrze sobie poradził, sądzę że na tej skoczni może być inaczej i pokaże, że nadal trzeba na niego uważać.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia / Championschip
Godzina 16:00
Spotkanie : Swansea City : WBA
Typ : powyżej 2.5 gola
Kurs : 2.12
Bukmacher : Fortuna

Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/threads/championship-2023-2024.168963/page-2#post-7235858

Swansea trochę zawodzi w tym sezonie swoich fanów bo porównujac do poprzedniego sezonu kiedy to o mały włos a konkretnie 3 punkty zabrakło do play-off a dziś są na 17 miejscu , jest jednak coś na jakiś tam mały plus a mianowicie sporo bramek strzelają i na minus sporo też tracą stąd mój typ na over 2.5 gola , ostatnie 4 mecze Swansea to przynajmniej 3 bramki a były nawet 4 no i over 4.5 , co do WBA to w meczach tej ekipy bramek jak na lekarstwo bo największy over to 1.5 aż w ostanich 5 kolejkach ale jest coś zachęcającego do over 2.5 a mianowicie ostatnie bezpośrednie mecze gdzie w ostatnich 5 to aż w 4 było przynajmniej 3 bramki i tego się trzymam bo jak wspomniałem Swansea sporo strzela ( 34 gole ) a traci ( 39 ) i ten nie za wysoki przecież over powinien się dziś pojawić na tablicy .

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +418
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: dart
Godzina: 20:15
Spotkanie: Van Gerwen - Williams
Typ: Gerwen wygra z handi -1,5 seta, powyżej 6,5 maxów w meczu i minimum jeden max w każdym secie
Kurs: 2,20
Bukmacher: BETFAN
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...2024-15-12-2023-3-01-2024.169947/post-7235867

Analiza:

Naprawdę fajny kurs na to zdarzenie. Gerwen jest zdecydowanym faworytem meczu z Williamsem. Holender gra do tej pory kosmiczny turniej. Nie stracił jeszcze seta, gra na średnich koło 100 pkt, rzuca wiele maxów. Jego zwycięstwo pewne w tym meczu wydaje się oczywistością. Do tego maxy w każdym secie. Do tej pory w każdym rozegranym secie w meczach Gerwena widzieliśmy minimum jednego maxa. MVG rzuca ich wiele, a i Williams pod tym względem na tym turnieju wygląda doskonale. Walijczyk rzucał w tym turnieju 2,6,10 i 7 maxów. Gerwen natomiast 2,8,9 maxów.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Dart/Mistrzostwa Świata 2024
Godzina: 16:00
Spotkanie: Littler - Dolan
Typ: Littler najwyższy checkout - Powyżej 129.5
Kurs: 1,81
Bukmacher: Betfan

to ode mnie 3 grosze bo zawsze cos tam skrobnąłem w temacie ale czasu chęci czasem jeszcze mniej nie wiem czy ktos podał ale fajny becik Littler najwyższy checkout - Powyżej 129.5 1,81 Betfan

Idzie młodości 16-latek jest niesamowity wygląda na 30+ i tak tez gra super potrójne kapitalnie myśli w trakcie gry potrafi wybierać nie podpala sie -no jestem pod wrażeniem stawka duza ale chłopak wygląda na kogoś bez układu nerwowego Dolan strasznie nie doceniany ale mega turniej równy mocny pewny praktycznie w każdym elemencie nie tak spektakularny jak młodzian ale ma na rozkładzie Andersona i Ice mena. Mecz w którym można grać duzo pod Dolana co nie co pod młodego sie znajdzie ale kursy na 180 lipne obaj moga mieć fajne zamki i średnie myślę ze to może byc jeden z trudniejszych meczy młodego..

181
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +3275
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt
Godzina: 18:00
Spotkanie: Al Masry - Ismaily
Typ: 1X oraz Al Masry strzeli
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betfan (Betbuilder)
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...eria-temat-zbiorczy.23122/page-5#post-7235878
Analiza:
Noworoczne granie zawsze wiąże się z ryzykiem pudła ze względu na świętowanie zawodników i ich formę w dniu meczu. Wybrałem Egipt, gdzie mam nadzieję, ze kulturowo alkoholu powinno być trochę mniej niż w Europie. Gospodarze w środku tabeli na 7 miejscu a goście na 15 lokacie. Patrząc na mecze rozgrywane u siebie to Al MAsry z bilansem 3-0-1 a Ismaily na wyjeździe 0-1-4. Statystycznie układa się to ładnie. Gospodarze u siebie co prawda tylko 3 bramki w 4 meczach ,a le rywale na wyjazdach pozwolili sobie strzelić 7 goli w 5 meczach, więc liczę, że tę jedną gospodarze jakoś wcisną.

155
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +3276
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Newcastle United
Typ: Liverpool + obie strzelą + powyżej 8,5 rzutów rożnych
Kurs:
3,10
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: Analiza:

Witam w nowym 2024 roku!
Dziś oferta bardzo uboga ale czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w Premier League gdzie lider - Liverpool podejmuje na własnym stadionie Newcastle storpedowane od dłuższego czasu kontuzjami - dziś nie zagra 9 zawodników co i tak jest liczbą już dość niską - bywało nawet, że brakowało 14 zawodników.
Newcastle ewidentnie nie może wejść w tę swoją formę brakuje im zawodników mecze są co chwile i widać, że niby dość szeroka kadra ale i tak nie radzi sobie, ostatnie 5 spotkań to 4 porażki. Liverpool lideruje i ostatnio grają dość dobrze, punktują nie przegrywają natomiast ich przeciwnicy gubią punkty.
Liverpool u siebie gra świetnie, jeszcze bez porażki w tym sezonie i nie wydaje mi się aby właśnie dziś mieli doznać tę pierwszą porażkę raczej typuję ich do zwycięstwa ale kurs malutki więc musimy coś pomyśleć i doczepiam do zwycięstwa Liverpoolu obie strzelą - ostatnie ich 4 pojedynki gdzie to Liverpool był gospodarzem to 4krotnie padał BTTS.
Również liczę na co najmniej 9 rożnych - Liga Angielska daje nam dość dużą ilość rożnych a, że grają 2 ofensywne drużyny to powinniśmy obejrzeć te 9 rożnych.

310
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +3671
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Newcastle United
Typ: remis
Kurs:
5,10
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ague-30-12-2023-2-01-2024.170130/post-7235906
Liverpool na chwilę obecną lideruje mając tyle samo punktów co Aston Villa. Oczywiście w tym meczu gospodarze są faworytem ale pomimo słabej formy Newcastle jest w stanie wyrwać punkt. Liverpool w 19 rozegranych w tym sezonie meczach ligowych zremisował aż 6 razy, w tym w ostatnich 2 meczach u siebie ( u siebie z Arsenalem 1-1 i też u siebie z Manchesterem Utd 0-0) To są akurat uznane ekipy ale Liverpool potrafił zremisować ze słabiutkim Luton 0-0 i ze średnim Brighton oraz słabą Chelsea. Newcastle jest obecnie w takiej formie że punkt na Anfiled będzie dla nich jak zwycięstwo. Newcastle w tym sezonie zremisowało tylko 2 razy na 19 kolejek. I po bardzo dobrym początku obecnie przegrywa prawie wszystko. Nawet u siebie a do tej pory Newcastle zdobywało punkty głównie u siebie. Na wyjazdach ich bilans jest bardzo słaby, zaledwie 5 punktów zdobytych w 9 meczach, 1 zwycięstwo i 2 remisy oraz 6 porażek. Myślę że pomimo znaczących osłabień w ekipie Newcastle - aż 9 kontuzjowanych lub wykluczonych z gry, będą w stanie dziś zagrać na remis. W przypadku h2h wyniki przemawiają za Liverpoolem oczywiście, a ostatni remis to spotkanie sprzed ponad 2 lat. Myślę za remisem może jeszcze delikatnie przemawiać dzień rozgrywania spotkania czyli 1 stycznia. Koncentracja Liverpoolu po sylwestrze może nie być na najwyższym poziomie ;).

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Newcastle
Typ: handicap Newcastle +1,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...-12-2023-2-01-2024.170130/page-2#post-7235912
Analiza:

Witam, zaczynamy Nowy Rok, dziś mamy 1 stycznia i przed nami jedno spotkanie w angielskiej Premier League. O godzinie 21 zagrają Liverpool z Newcastle i to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. W tym meczu typuję handicap dla gości +1,5. Liverpool jest liderem, wygrał 12 z 19 meczów, ale myślę, że dziś może mieć nieco problemów i ten mecz będzie bardzo wyrównany. Newcasle ostatnio ma gorszy moment, zanotował sporo porażek więc najwyższa pora zagrać lepszy mecz, pozornie Liverpool nie powinien mieć problemów bo Newcastle grając na wyjeździe spisuje się fatalnie, ale właśnie dlatego że piłka nożna jest niepozorna i często nieprzewidywalna to myślę że dziś goście są w stanie zdobyć punkty. Newcastle to bardzo dobra drużyna i myślę że handicap +1,5 jest dość dobrą opcją.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godzina: 22
Spotkanie: TCU Horned - Texas AM
Typ: Texas over 62.5pkt
Kurs:1,76
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/post-7235948




Witam, dzis mecz w lidze NCAA. Ni jestem obserwatorem tej ligi wiec, opieram sie jedynie na statystykach obu druzyn, typ pod konkurs. TCU z bilansem 10/2, a Texas AM z 6/6. Widac, ze wyjazdy druzynie gosci nie sluza. Wyraznie przegrane, czesto over 30pkt. Druzyny, ktore wygrywaja z nimi sa nawet z nizeszj polki niz dzisiejsi gospodarze. Czesto przy duzych przewagach puktowych, druzyna proawdzaca oddaje inicjatywe drugiej druzynie. Tutaj licze na to samo, i mysle ze Texas jest w stanie rzucic te min 63pkt. Powodzenia,

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom