>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.02.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano
Typ: over 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przyznam się, że analiza oparta głównie na statystykach (jak to zazwyczaj bywa przy obstawianiu rzutów rożnych). Są to dwie drużyny, które nabijają sporo korków. Rayo na wyjazdach nie zamyka się na swojej połowie i przeprowadza sporo ataków. Ostatnie nabite rzuty rożne na wyjeździe: 9 z Valencią, 2 z Atletico Madryt (z tym, że Atletico naprawdę mało daje sobie nabić rożnych u siebie), 5 z Levante i 4 z Realem (mimo, że od 28 minuty grali w 9!). Deportivo u siebie: 8 z Valencią, 5 z Mirandes, 9 z Villareal, 9 z Eibar. Spodziewam się tutaj otwartego meczu, z wieloma sytuacjami podbramkowymi, a co za tym idzie - sporo rożnych.
⛔ 100
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Waalwijk
Typ: Jong PSV -1,5 (handicap)
Kurs: 3.15
Bukmacher: unibet
Waalwijk na wyjeździe gra tragicznie (0w, 3d, 7l - 6:24 w bramkach!). Waalwijk straciło w tamtym tygodniu najlepszego strzelca drużyny Vaalport (21/8 najlepszy strzelec), ponadto nie zagra den Hartog (bramkarz 5/0) , Vaessen (bramkarz 0/0) , Najah (pomocnik 5/0) , Wormgoor (obrońca 6/0) , Braal (obrońca 6/0) i Sonsbeek (napastnik 15/0) - wszyscy kontuzjowani. W PSV zabraknie dziś Vloet (napastnik 12/7 - najlepszy strzelec) natomiast zawodnicy 1 zespołu de Wijs(1/0), Poulsen(obrońca 2/0), Koch(0/0) i Bergwijn(5/0) zagrają dziś z zespołem JONG PSV.
✅ 215
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montpellier 2016
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Istomin-Taro
Typ: Istomin 2-0
Kurs: 2,00
Bukmacher:
bet
365
Analiza:
Już dziś w pierwszej rundzie turnieju ATP we francuskim Montpellier zmierzą się Denis Istomin z Uzbekistanu oraz Daniel Taro z Japonii. Zdecydowałem się na postawienie w typie dnia na zwycięstwo Denisa Istomina 2-0. Moim zdaniem większość argumentów przemawia za nim. Istomin zajmuje 61 miejsce w rankingu, podczas gdy Daniel 97. O warunkach fizycznych powiem tylko że panowie mają podobny wzrost lecz Istomin jest o kilkanaście kilogramów cięższy i będzie widoczna różnica w sile uderzeń na korzyść uzbeka. Panowie spotkali się już wcześniej i górą był Denis i to na terenie Japonii. Jak ma się Daniel przeciwstawić skoro nie potrafił tego zrobić na swoim terenie gdzie pomagali mu żywiołowo kibice? Denis ma świetny serwis i ogromne doświadczenie nawet w turniejach wielkoszlemowych. Daniel dopiero wkracza na salony. Denis na hali rozegrał 160 meczy a Taro 35... Wygra zdecydowanie Denis Istomin.

⛔ 100
 
P 0

pr1d3

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olsztyn - Jastrzębski
Typ: Dokładny wynik: 2-3
Kurs: 4.75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Obydwa zespoły są w dobrej formie, co w rezultacie obfitować będzie w zaciętą walkę o każdy punkt w tym jakże ciekawym spotkaniu. Analizując ostatnie zagrywki prezentowane przez Jastrzębski, defensywę oraz sytuację w zespole mogę śmiało stwierdzić dzisiejszą wygraną. Olsztynianie będą mieli twardy orzech do zgryzienia, jednak to nie oni wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. Jestem przekonany, że grając u siebie przy własnej publiczności, zostawią na boisku sto procent serca. Każda z ekip ma ogromny potencjał, dzięki czemu można przewidzieć tie-break. Zaglądając w historię bezpośrednich pojedynków, można zobaczyć różnicę poziomów gry na przestrzeni lat. To właśnie dzisiaj 01.02.2016 r. Jastrzębski po zaciętym boju pokona Olsztyn w piątym secie.
⛔ 100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia , Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Waalwijk
Typ: Gospodarz wygra i obydwie strzelą gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nowy miesiąc warto by było zacząć z przytupem. ???? Zapraszam do eerste divisie gdzie rezerwy PSV będą walczyć o ligowe punkty z drużyną Waalwijk. Garść statystyk - gospodarze wciąż z aspiracjami na playoffy , średnia bramek to 3.4/mecz.Goście są jedną z najsłabszych drużyn w lidze (zwlaszcza na wyjazdach gdzie do tej pory zebrali tylko 3 punkty!!!) Myślę że nie ma co się bawić w szukanie argumentów na siłę. PSV powinno ten mecz wygrać, ale jestem również prawie pewien że Waalwijk coś ukąsi bo PSV nie są jakimiś mocarzami na swoim boisku. Gorąco wierze że goście się postarają i dołożą brameczkę do swoich marnych wyjazdowych statystyk
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 1

typerambi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL
Godzina: 17.30
Spotkanie: Zenit St. Petersburg - Jokerit Helsinki
Typ: Over 6.5
Kurs: 2.95
Bukmacher:
Dzisiejszego wieczoru dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy zajmujący 2 miejsce Jokerit Helsinki, a zajmującym 7 miejsce Zenit St. Petersburg w rosyjskiej KHL. W tym meczu widzę naprawdę dużą ilość goli dlatego postanowiłem postawić na over bramkowy wynoszący powyżej 6.5 bramek. Myślę że zostanie on pokryty bez problemu gdyż Zenit St. Petersburg walczy o jak najwyższe miejsce na koniec sezonu. Jokerit Helsinki natomiast chce pozostać na drugim miejscu wiec musi wygrywać mecze a najlepszym sposobem na to jest strzelanie bramek i tu upatruje że będzie ich naprawdę dużo gdyż na ostatnie 4 pojedynki miedzy tymi zespołami aż 3 razy over został pokryty i dlatego myślę ze i tak tym razem padnie dużo bramek.
Brak bukmachera ⛔ 100
 
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Tingsryds AIF - Asploven HC
Typ: Tingsryds AIF wygra
Kurs: 1,40
Bukmacher: Expekt
Analiza:Na dziś wybrałem mecz hokeja w Szwecji w tamtejszej lidze. Gospodarze są moim zdaniem faworytami tego spotkania a dlaczego ?
Po 1 sytuacja w tabeli pokazuje kto na ten moment lepiej się prezentuje.
Gospodarze zajmują 2 miejsce z 86 pkt mają ich tyle samo co pierwszy w tabeli AIK ale przegrali z nimi bezpośredni mecz. Goście znajdują się w dolnym rejonie tabeli na 13 przedostatnim miejscu tracąc do bezpiecznego miejsca aż 10 pkt.
Kolejnym argumentem który przemawia za gospodarzami są mecze bezpośrednie z tym rywalem. Na ostatnie 5 meczy gospodarze wygrali 3 ale w tym ostatnie dwa.
Najlepszym strzelcem ekipy gospodarzy jest Castonguay który ma 10 bramek i aż 25 asyst liczę więc na tego zawodnika.
W ekipie gości najlepszym strzelcem jest
Olsson który posiada 9 goli i 18 asyst.
Liczę dziś na gospodarzy i ich zwycięstwo
✅ 40
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - HOLANDIA: Eerste Divisie

Jong PSV - RKC Waalwijk
De Herdgang, godz. 20:00
Jong PSV over 1,5 gola w meczu @1,70 Betano

Chyba nikt na tym forum nie ma wątpliwości kto wygra dzisiejszy mecz pomiędzy drugą drużyną PSV, a Waalwijk.. Ja także stawiam dzisiaj na zespół gospodarzy, ale do konkursu podaję inny typ, który też powinien być bez problemu pokryty, a kurs niemalże identyczny jak na ich wygraną. Dzisiaj w PSV zagrają zawodnicy z pierwszego zespołu, natomiast u gości zabraknie paru kluczowych zawodników, o czym już pisał wcześniej @unique. Gospodarze u siebie to aktualnie dopiero 17-nasta drużyna, ale goście są jeszcze gorsi - nie zdobyli ani razu kompletu punktów w meczu wyjazdowych w sezonie 15/16, a ich bilans bramkowy kompletnie nie zachwyca - 6 strzelonych oraz 24 stracone bramki w 10 meczach. PSV na 5 ostatnich meczy czterokrotnie pokrywał proponowany przeze mnie over na dzisiejszy mecz i mam nadzieję, a nawet w to głęboko wierzę, że przeciwko tak słabemu przeciwnikowi dzisiaj także ustrzelą minimum dwie bramki.​
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Olsztyn - Jastrzębski
Typ: 2
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Porównanie formy też na korzyść Jastrzębskiego - passa 5 zwycięstw, gdzie Olsztyn bessa 2 porażek.
Aktualna forma Olsztynian u siebie wskazuje na to, ciężko ich pokonać na własnym boisku, Jastrzębski zaś doskonale wie jak to robić:
Pojedynki bezpośrednie: OLSZTYN - JASTRZĘBSKI
29.10.14 PLU Olsztyn Jastrzębski 2 : 3
22.02.14 PLU Olsztyn Jastrzębski 0 : 3
18.01.13 PLU Olsztyn Jastrzębski 1 : 3
11.02.12 PLU Olsztyn Jastrzębski 1 : 3
19.02.11 PLU Olsztyn Jastrzębski 1 : 3
18.01.11 PLU Olsztyn Jastrzębski 2 : 3
14.03.10 PLU Olsztyn Jastrzębski 1 : 3
03.01.10 ENE Olsztyn Jastrzębski 1 : 3
31.03.09 PLU Olsztyn Jastrzębski 2 : 3
W związku z powyższym, uważam, że kurs 2,04 na Jastrzębski, jest więcej niż wart zagrania.
Dyscyplina siatkówka plus liga
Godzina 18.00
Spotkanie: AZS - Jastrzębski
Typ 1
Kurs 2,02
Bukmacherowi: Pinnacle
Nie udzielam się w typach dnia ale powyzsza analiza jest bardzo wybiurcza
Skoro bierzemy 5 spotkać gości to wezmy też 5 AZSu.
Bo przed dwoma porażkami wygrali oni na wyjeździe ze Skra po kursie 8.00 , poprzednia wygrana z lotosem jako underdog 3.40 . a wcześniej dopiero po 5 setach przegrali z Resovia która była po 1.06.
Jastrzębski węgiel posiada 3 byłych zawodników AZSu którzy podejrzewam są już dobrze rozpracowani przez gospodarzy.
Byłem na meczu politechniki z jastrzębiem pod koniec roku (ostatnia ich przegrana) i grali bardzo słabo , dostali szybko 3 sety. Wolę to wspominać niż bezpośrednie pojedynki sprzed 5,6 lat.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Portugalia Football Primeira Liga
21:00
Maritimo vs. Belenenses
Typ: X
Kurs: 3,25
Buk: bet365
I tak oto zaczynamy kolejny miesiąc walki na polu typerskim... Gratulujac wszystkich trafnych typow w styczniu zaproponuje na dzis mecz konczacy 20 kolejkie Primeiry.
Zespoly sasiadujace w tabeli 13 i 12 miejsce i co ciekawe jedne z najgorszych obron w lidze - Maritimo stracone 37 Belenenses 40 bramek; ze zdobywaniem goli idzie troszke gorzej (odpowiednio 26 i 25). W ostatnim czasie żaden z zespołów jakoś sie nie wyróżnia, ale tez oba zespoły potrafią zagrać pilką (Maritimo w tym roku 5:1 z Moirense, a Bele 3:3 z Guimaraesz).
Reasumując spodziewam sie wyrownanego boju portugalskich sredniakow z bramkowym remisem,a co będzie jak będzie, ukaże bojsko jak mawia Hajto..
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano
Typ: Zé Castro (Rayo) otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jest tu taki smaczek, że 33-letni obrońca przed trzema laty grał właśnie w barwach Depor. I nie został wykupiony w blasku chwały, a oddany za darmo jako ten niechciany. W ubiegłej rundzie nie mógł zagrać, ale już w dwóch wcześniejszych H2H łapał kartki. Można sądzić, że jakiś większy ciężar gatunkowy ma dla niego ten mecz. W swojej aktualnej ekipie odgrywa znaczącą rolę, zdecydowaną większość gier odbywa w pełnym wymiarze czasu, więc tutaj szansa poprawności typu się nie zmniejszy. Gra bezpardonowo i tych upomnień zbiera na pęczki. Mimo, że w aż 8 zawodach tego sezonu La Liga nie zagrał (kontuzja, zawieszenie) to otrzymał 5 żółtych i 1 czerwoną kartkę. 2 kolejne ŻK dołożył w Copa del Rey, mimo, że zagrał tam jedynie dwa razy. W ubiegłych dwóch sezonach był zawsze choć raz zawieszany za kartki. A dziś będzie miał komu przeszkadzać, bo biało-niebiescy zagrają u siebie i zapewne będą chcieli nacieszyć publikę, bo niby grają solidnie, ale jeszcze w tym roku nie wygrali. A goście nadal w strefie spadkowej, więc może być gorąco na Estadio Riazor.
⛔ 100
 
T 0

tooomeeek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Hiszpania - La Liga)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano
Typ: Rayo Vallecano wygra
Kurs: 4.00
Bukmacher: BET365
Witam, forum śledzę od dawna, ale od lutego zaczynam pisać swoje analizy, mam nadzieję, że komuś się przydadzą!
Zaczynam od spotkania ligi hiszpańskiej, gdzie Deportivo będzie podejmowało, podbudowane ostatnim zwycięstwem, Rayo. O statystykach nie ma co pisać, bo każdy może je sprawdzić sam, ale moim zdaniem Rayo zacznie się teraz piąć w górę, ostatni ich mecz świetny, 3-0 z Celtą, gdzie przeważali zdecydowanie od początku do końca. Deportivo ostatnio bez formy, w pucharze przegrali u siebie 0-3 z drugoligowcem Mirandes, a w lidze u siebie zremisowali ze słabą Valencią. Ogólnie Deportivo lepiej gra na wyjeździe gdzie zdobyli 15 pkt (u siebie tylko 14 pkt) Moim zdaniem rozpędzone Rayo odniesie dzisiaj swoje drugie wyjazdowe zwycięstwo w lidze!
⛔ 100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Hiszpania - La Liga)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano
Typ: Deportivo La Coruna rzuty rożne I połowa over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Wybrałem dziś typ na więcej niż dwa rzuty rożne w pierwszej połowie drużyny Deportivo La Coruna, Mecz powinien być raczej otwarty, uważam, że przez ofensywny styl gry Vallecano będzie sporo sytuacji zarówno pod jedną jak i drugą bramką, Deportivo w tym sezonie solidna drużyna, która zajmuje 9 miejsce w tabeli natomiast ich rywal na spadkowym dopiero 19 miejscu, na wyjeździe Vallecano zdobyło zaledwie 5 punktów przegrywając 7 meczy, dlatego Deportivo powinno od początku meczu dominować nad rywalem chcąc szybko ustalić przebieg meczu, stąd powinno być dużo sytuacji pod bramką przyjezdnych, co może dać efekty w postaci rzutów rożnych. Liczba rzutów rożnych Gospodarzy w ostanich meczach na własnym stadionie w PD wygląda tak: z Valencia 8, a do przerwy 5, Villarreal 9 a do przerwy 2, Eibar 9 a do przerwy 6, Sevilla 6 a do przerwy 1, (sevilla to mocny zespoł). Liczba przynajmniej 3 rożnych do przerw to nie zbyt wysoka linia z takim rywalem jak vallecano.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr, 1. Diwizja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aris - AEL
Typ: 1X
Kurs: 1.66
Bukmacher: [bet365]
Analiza:

Bardzo wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy (3.20), którzy w tabeli ligowej są 3 miejsca i 4 punkty przed gośćmi. Myślę, że główny wpływ na tę sytuację u buków ma ostatnia ligowa wyjazdowa wygrana AEL nad liderem AEK Larnaca. Tamten mecz rozegrany 2 tygodnie temu zakończył się wynikiem AEK 0:2 AEL. Gospodarze stracili gola już w 2&#39;, a następnie środkowego obrońcę w 27&#39;. Mecz ułożył się zatem idealnie po myśli AEL, co wykorzystali i zdobyli 3 punkty na bardzo ciężkim terenie (to dopiero 2.
porażka AEK Larnaca u siebie).
Aris u siebie: 4-3-3, bramki 12:9. Przegrane z zespołami z czołówki tabeli - APOELem (2. miejsce, bilans wyjazdowy 8-2-0 29:6), Omonią (5. miejsce, bilans wyjazdowy 5-2-4 10:8) i AEK (1. miejsce, bilans wyjazdowy 7-3-0 13:2).
AEL na wyjazdach: 2-3-5, bramki 7:15. Wygrane z AEK Larnaca (wspomniane wyżej) i ostatnim w tabeli Ayia Napa.
Uważam, że buki trochę przesadziły z kursem na gospodarzy, szczególnie, że ostatni mecz między tymi zespołami przemawia na korzyść Arisu:
25/10/15 AEL 1:2 Aris
Powodzonka! ????
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Hiszpania - La Liga)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano
Typ: BTS i Deportivo
Kurs: 4.00
Bukmacher: WilliamHill
Rayo to ofensywnie grajaca ekipa wiec nie nalezy tu sie spodziewac szachow tylko bramek.Ostatnio Rayo pokazalo dobra forme strzelajac 3gole rezerwom Celty, tutaj jednak poprzeczka zawieszona bedzie duzo wyzej.Depo jest 9w tabeli a Rayo na wyjazdach spisuje sie zenujaco notujac 1-2-7 i tracac az 29bramek LOL.W bardzo wysokiej formie znajduje sie w tym sezonie napastnik Depo Lucas Perez i na tak slabej obronie sam moze ze 2bramki strzelic.Depo zagra oslabione brakiem swojego podstawowego bramkarza Luxa, ktory prezentowal sie znakomicie w tym sezonie co powinno ulatwic zadanie gosci w strzeleniu swojego gola.Over 2.5 padal w ostatnich 8na 9meczach Rayo, pachnie tu jakims 2:1 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : (Piłka Nożna - BBVA)
Godz. : 20:30
Spotkanie : Deportivo - Rayo
Typ : Obie strzelą/Rayo
Kurs : 7.50
Buk : Bet365
Analiza :
Dziś na ryzyku, później najwyżej odrobimy ???? , ten mecz od rana siedzi mi w głowie, czuję w nim dużą niespodziankę, i taką niespodziankę stawiam, nie sądzę aby tam była nudna szachowa bijatyka. Ktoś może teraz siedzieć i myśleć. Co ten pajac wypisuję, przecież zarówno LA Coruna jak i Rayo ostatnio zremisowali z cienką Valencią (Rayo 2-2, La Courna 1-1), fakt, Rayo dopiero w ostatniej kolejce odniosło 1 od długiego czasu zwycięstwo, ale w pełni zasłużone, i to nad Celtą. Od kilku tygodni, grają naprawdę świetną piłkę, i to musiało prędzej czy później odpalić. La Coruna im dalej w las, tym gra coraz słabiej, przegrana chociażby z drugoligowcem Mirandes 0-3 czy dwa ostatnie remisy z Valencią i Sociedad, nie wystawiają im najwyższej noty, i mimo, że faworytem jest drużyna gospodarzy to dziś moje serce, i typ należy do gości z Vallecano.
⛔ 100
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2. Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Waalwijk
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z racji ubogiej oferty, jak to często ma miejsce w poniedziałki, wziąłem pod lupę spotkanie 2. ligi holenderskiej, gdzie rezerwy PSV podejmą zespół z Waalwijk.
Obie drużyny strzelą gola. Dlaczego?
Ostatnie mecze: JONG PSV
Venlo - Jong PSV 1:2
Jong PSV - Maastricht 2:0
G.A. Eagles - Jong PSV 1:2
Eindhoven - Jong PSV 2:0
Jong PSV - Almere 3:4
Na pięć ostatnich spotkań rozegranych przez rezerwy PSV, w trzech obie drużyny strzeliły gola.

Ostatnie mecze: WAALWIJK
Waalwijk - Achilles 29 1:1
Sparta Rotterdam - Waalwijk 5:2
Waalwijk - Telstar 2:1
Waalwijk - Den Bosch 1:1
Maastricht - Waalwijk 6:2
Na pięć ostatnich spotkań rozegranych przez Waalwijk, we wszystkich pięciu obie drużyny strzeliły gola.

Pojedynki bezpośrednie: JONG PSV - WAALWIJK
29.08.2015, Waalwijk - Jong PSV 1:2
01.05.2015, Waalwijk - Jong PSV 2:2
24.11.2014, Jong PSV - Waalwijk 3:1
W H2H trzy spotkania bezpośrednie i trzy razy obie drużyny strzeliły gola.
✅ 57
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 20.30
Spotkanie: Deportivo - Rayo
Typ: Rayo wygra pierwszą połowę
Kurs: 4.33
Bukmacher: bah
Analiza:
Nie będę się zbytnio rozpisywał i analizował. Takiego mam nosa, że do przerwy będzie prowadzić Rayo. Wprawdzie faworytem jest Deportivo zajmujące 9 miejsce w tabeli, ale będące na przedostatnim miejscu Vallecano stać na niespodziankę i prowadzenie do przerwy, jak i zwycięstwa w całym meczu, jednak ja stawiam tylko na prowadzenie do przerwy. Powodzenia
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: La Coruna - Vallecano
Typ: Handicap azjatycki -1.75, La Coruna
Kurs: 4.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to i ja dołączę do typowania hurtowego na jeden mecz.
Wiem, nie powinienem, ale akurat zamierzam obejrzeć ten mecz i chcę sobie
uatrakcyjnić oglądanie ????
Vallecano na ostatnich 10 wyjazdow przegrało 8. Przegrali nawet z ostatnim w tabeli Levante,co pokazuje, że na wyjazdach Rayo sobie nie radzi.
La Coruna u siebie właściwie rzadko przegrywa, w ostatnich 10 meczach przegrała tylko 2 razy, w rezerwowym składzie z Mirandes (odpuścili puchar) oraz z silnym Villarealem,który znajduje sięw tabeli zaraz za trójcą (Barca,Atletico,Real).
Liczę, że Rayo mając przeciwko jak się wydaje przeciwnika do ogrania, zaatakuje i pójdzie kontra, potem będzie musiało się jeszcze bardziej odsłonić...
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
hrabia-kaczula 0

hrabia-kaczula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Palestino - Univ. Conception
Typ: Palestino wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:

Szybciutka analiza bo zaraz zaczyna się mecz.
Drużyny w miarę wyrównane sportowo, w zeszłym roku rozegrały aż 5 spotkań:
13/12/15 Univ. Concepción 0 - 1 Palestino
10/12/15 Palestino 2 - 1 Univ. Concepción
17/08/15 Univ. Concepción 1 - 0 Palestino
11/04/15 Palestino 3 - 2 Univ. Concepción
28/03/15 Univ. Concepción 3 - 2 Palestino
Jak widać, każdy mecz zakończył się różnicą 1 bramki. Ostatnie 2 mecze wygrało Palestino. Clausurę lepiej zaczęła drużyna dzisiejszych gospodarzy - 4 pkt w 2 meczach przy 3 punktach drużyny gości. Jest dość duża szansa, że gospodarze wygrają dzisiaj tylko 1 bramką, a kurs 3.60 warty gry. Luty bądź łaskawy! ????
MECZ ZA 7 MINUT
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom