>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 1. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rangers - St.Johnstone
Typ: rzuty rożne over 13
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
To jest chyba zawsze mój najpewniejszy typ, w zeszłym miesiącu wszedł jak do siebie. Liga szkocka - 27 kolejka, do końca sezonu zasadniczego 6 meczów. Rangersi po 2 niespodziewanych porażkach wyjazdowych wracają do domu, gdzie podejmą bardzo dobrych na wyjazdach gości St.Johnstone. Tak jak wspominałem w zeszłym miesiącu - gra rangersów opiera się na skrzydłach, każda akcja idzie przez boki i dośrodkowanie, stąd tyle zawsze rożnych, często bywa i tak, że sam over to nabijają tylko oni. Żeby rangersi nie weszli do grupy mistrzowskiej musi zdarzyć się cud, ale już goście muszą szukać punktów wszedzie, są na 5 miejscu w tabeli, a w momencie przegranej i wygranej Dundee ich przewaga nad strefą spadkową na 5 kolejek przed końcem maleje na 4 punkty, więc nawet w tym przypadku remis będzie dla nich zwycięstwem. Chociaż gramy tu na rożne, a nie na zwycięstwo danej drużyny, to idealnym scenariuszem będzie albo remis, albo szybki gol gości, bo tylko wtedy mamy pewność pokrycia rożnych, bo rangersi rzucą się do zmasowanych ataków. Wypiszę jeszcze jak przykładowo wyglądają rożne w 4 ost. meczach tych drużyn:
Rangers
Inverness(7 rożnych) - Rangers(8) wynik 2:1 (razem 15 rożnych)
Dundee(5) - Rangers(10) 2:1 (15)
Rangers(15) - Ross County(1) 1:1 (16)
Hearts(13) - Rangers(5) 4:1 (18)
St. Johnstone
St. Johnstone(7) - Kilmarnock(2) 0:2 (8)
Ross County(4) - St. Johnstone(11) 1:2 (15)
St. Johnstone(5) - Celtic(6) 2:5 (11)
Patrick(4) - St.J ohnstone(3) 0:1(7)
I 2 ostatnie wspólne mecze tych drużyn:
St. Johnstone(5) - Rangers(5) 1:1 (10)
Rangers(15) - St. Johnstone(5) 1:1 (20)
Jeśli ktoś się obawia dyspozycji danej drużyny bezpieczniejsze będzie zagranie over 11 - @1,9, bądź azjan 11 - @1,8. Dla odważniejszych over 14 - @4,33.
Powodzenia!
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Osasuna - Villarreal
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W 25 kolejkę rozgrywek 1 ligi hiszpańskiej, Osasuna podejmie u siebie Villerreal. Gospodarze w tym sezonie grają poniżej oczekiwań i zajmują ostanie miejsce w tabeli, nie wspominając o ich formie, która woła o pomstę do nieba. Osasuna zdołała zgromadzić zaledwie 1 punkt w ostatnich 5 spotkaniach, a do tej pory na swoim stadionie zdobyli 4 punkty w 12 spotkaniach, co jest najgorszym wynikiem w lidze. Zgoła odmiennie wygląda drużyna gości, która dysponuje przyzwoita forma, dzięki czemu zagwarantowali sobie 8 punktów w ostatnich 5 meczach i 6 miejsce w tabeli. Na uwadze można mieć też fakt, że drużyna gości zdołała ostatnio wygrać na wyjeździe 1:0 na stadionie Romy
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna, La Liga
Godzina : 19:30
Spotkanie : FC Barcelona - Sporting Gijon
Typ : Over 2,5 + BTS Nie
Kurs : 2.20
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Na wstępie chciałbym sie z wami przywitać i życzyc przede wszystkim udanego betowania w nowym miesiącu, witam!
Mój typ na to spotkanie (Over 2.5 + BTS Nie) motywuje przede wszystkim tym, że Barcelona wygrywać wysoko, oraz bez błędów z tylu przeciwko drużynie przyjezdnych dobrze umie, co pokazują ostatnie mecze miedzy tymi drużynami ( Ostatnie 3 mecze, rezultat bramkowy 14:1 ). Barcelona na chwilę obecną zajmuje 2 lokatę w tabeli, natomiast Gijon 3 od końca. Barcelona po porażce 0:4 z PSG powoli zaczyna na nowo pokazywać kibicom, że warto na nich stawiać, co pokazało ostatnie wyjazdowe spotkanie, w którym to ograli Atletico Madryt 2:1.
Reasumując zwycięzca spotkania jak najbardziej pewny, tak samo jak over 2,5 bramek, natomiast te wydarzenia na nieco mniejszych kursach, więc wybrałem opcje, która w moich odczuciach jest jak najbardziej do zrobienia, Pozdrawiam ! ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Real M-Las Palmas
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 1.75
Buk Bet 365
Analiza: Real Madryt po wygranej w poprzedniej kolejce na niezwykle ciężkim terenie w Villarealu teraz na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Las Palmas, gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie dośc iż grać będa na swoim stadionie to jeszcze goście są zespołem , który gra ofensywnie więc moim zdaniem szykuję się nam spotkanie ze sporą ilością bramek w każdej z połów. Real Madryt na swoim boisku w tym sezonie zagrał juz 12 - krotnie wygrał 10 razy i zanotował 2 podziały punktów, strzelił 31 bramek stracił ich aż 10 , więc prawie 1 bramkę na spotkanie ekipa &quot;Królewskich&quot; traciła , jest to moim zdaniem dosyć sporo jak na drużynę , która w tym sezonie ma zamiar walczyć o mistrzostwo oraz Puchar Ligi MIstrzów, goście natomiast na wyjazdach w tych rozgrywkach zdołali ugrać zaledwie 5 punktów, 1 raz wygrali i zanotowali 3 podziały punktów, kilka bramek strzelili ale stracili ich ponad 20 co daje ponad 2 bramki stracone na 1 spotkanie ligowe, Real do tej pory z zespołem z Las Palmas grał od roku 2000 3 razy, za kazdym razem wygrywał i w tych meczach wpadało sporo bramek , nie sądzę iż jutro będzie inaczej stawiam na wygraną Realu oraz dużo goli.
✅ 75
 
augustyn1331 1

augustyn1331

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: Lech handicap 0:1
Kurs: 2.58
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mój typ na to spotkanie poparty jest dużą ilością argumentów.
Przede wszystkim ostatni mecz ligowy, obydwóch drużyn to bezpośrednie starcie (24.02) , które Lech wygrał 3-0 na wyjeździe!
Ponadto Lech w tym roku w lidze nie stracił jeszcze gola i jest w świetnej formie, 3x win 3-0.
Forma Pogoni nienajgorsza, lecz ostatni mecz pokazał różnicę między obiema drużynami.
Sądzę, że gracze Lecha wyjdą zmotywowani na to spotkanie ze względu na to, że Legii nie ma już w Pucharze Polski i będą chcieli zgarnąć to trofeum.
Co do handi, w ostatnim meczu było pokryte -2, lecz ja decyduję się na bezpieczniejszą opcję -1. Pozdrawiam ????
✅ 158
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: Lech
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro wybrałem drugie z półfinałowych spotkań w Pucharze Polski. Rozpędzony Kolejorz podejmie u siebie drużynę szczecińskiej Pogoni. Sądzę, że górą będzie Lech. Ta drużyna bardzo poważnie traktuje rozgrywki Pucharu Polski a aktualnie jest w znakomitej dyspozycji.
Lech w trzech tegorocznych meczach Ekstraklasy odniósł 3 zwycięstwa po 3:0. W piątek pokonali w meczu wyjazdowym swojego jutrzejszego rywala bez większych problemów, więc tym bardziej sądzę, że u siebie są zdecydowanym faworytem i wręcz nie może paść jutro inny wynik jak zwycięstwo Lechitów, patrząc na ich aktualną formę. Kolejorz bardzo dobrze radzi sobie na własnym stadionie - nie przegrali 10 kolejnych spotkań a jedyne porażki odnieśli w dwóch pierwszych meczach tego sezonu, kiedy przegrali z Jagiellonią i Zagłębiem po 0:2.
Odwrotna sytuacja ma miejsce w Pogoni - ta ekipa słabiutko spisuje się w spotkaniach wyjazdowych i nie wygrała 5 kolejnych spotkań. Przegrali w Niecieczy i Kielcach a we Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie (z Cracovią) odnosili remisy.
W tym sezonie obie drużyny już spotkały się dwukrotnie w Ekstraklasie. Tak jak pisałem wcześniej, w piątek Lech pokonał Pogoń na wyjeździe 3:0 a w pierwszym, wrześniowym meczu tych ekip w Poznaniu Pogoń doznała porażki 3:1.
Błędny typ (wyższa linia podana wcześniej)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Florida vs Carolina
Typ: 1
Kurs: 2.13
Bukmacher: betsson
Analiza: Miejscowi po fajnym road tripie wrócili na własne śmieci i kompletnie zawiedli. 3 ostatnie mecze to porażki kolejno z Edmonton, Calgary i Ottawą. Dzisiaj z pewnością będą szukać okazji na przełamanie tym bardziej, że bardzo mocno potrzebują punktów. Sezon zasadniczy wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Ok... przed nami jeszcze około 20 spotkań ale tych punktów może finalnie zabraknąć. Pantery w chwili obecnej tracą tylko 3 oczka do ósmego Toronto. Patrząc na tabelę łatwo zauważyć, że walczących o runde play-off jest co najmniej kilka teamów. Między innymi dla twierdzę, że miejscowi dzisiaj sięgnął po komplet. Ten zespół mam swoje problemy ale finalnie nie jest źle poukładany. Dzisiaj mam nadzieję, że to udowodnią.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Sao Paulo 2017
Godzina:
0:30
Spotkanie:
Bellucci T. - Schwartzman D.
Typ:
Bellucci T.
Kurs:
1.92
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 2:1 z lat 2013-2015. Kurs na Brazylijczyka spadły, ja zagrałem +2 handicap na Thomaza, jednak Pinnacle wycofał już ten zakład. Wydaje mi się, że faworytem tego meczu powinien być właśnie Bellucci. Gra u siebie, na mączce jest mocny, H2H trochę go premiuje. Ostatnio pokonał Nishikoriego by później odpaść w bratobójczym meczu z Monteiro. Dziwne to trochę.
Schwartzman też nie da się ukryć, że jest o zbliżonym potencjalnie. Gdyby nie jego niski wzrost co wiąże się ze słabym podaniem pewnie byłby o wiele wyżej w rankingu. Wszystko musi wybiegać na korcie. Nie wiem czy nie lepszy typem byłby tutaj jakiś over gemowy. Kto chce niech próbuje.
⛔100
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godz: 21:30
Spotkanie: Real Madryt - Las Palmas
Typ: Real wygra i G.Bale strzeli
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza:
25 kolejka hiszpańskiej LaLigi. Mecz lidera - Realu z Las Palmas. W poprzedniej kolejce Real był bliski sensacyjnej porażki 2:0 z Villarrealem, jednak w drugiej połowie wyciągnęli wynik na 3:2. U siebie Real strzela dużo, z kolei Las Palmas jest 3 najgorszą w lidze drużyną na wyjazdach - na 11 meczów przegrali 8. Królewscy muszą zdobyć 3 punkty, bo po tuż za plecami mają goniącą ich Barcelonę. Typuję tutaj zwycięstwo Realu oraz to, że Gareth Bale zdobędzie jedną z bramek. Walijczyk po powrocie po kontuzji gra pierwsze skrzypce w zespole. Narazie rozegrał 3 spotkania w lidze - w każdym strzelał gola, myślę że tym razem także wpisze się na listę strzelców. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godz: 19:30
Spotkanie: Osasuna - Villarreal
Typ: Villarreal
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutro wybrałem jeden z pewniejszych typów po dość wysokim kursie. Mianowicie zmierzą się ze sobą drużyny wszystkim dobrze znane Osasuna - Villarreal. Zdecydowanym faworytem tego spotkanie jest Villarreal które aspiruje do gry w pucharach i jak na razie dobrze im idzie, ponieważ zajmują 6 lokatę co daje możliwość gry w pucharach. Maja nieznaczną przewagę nad Baskami oraz Eibarem. Muszą więc wykorzystać szansę i pokonać najgorszy zespół w lidze jakim jest Osasuna. Gospodarze na 24 mecze zgromadzili tylko 10pkt! Co ciekawe u siebie tylko 4pkt więc ich bilans meczów domowych wynosi 0-4-8. Villarreal zazwyczaj remisuję grając na wyjeździe lecz liczę tutaj na to że gładko przejadą się po rywali mając za sobą mecz z Realem (2-3) który powinien zadziałać na nich mobilizująco!
Dodatkowo kadrowo bardziej osłabiona wydaje się być drużyna gospodarzy:
Osasuna Villarreal
Bonnin T.(Złamana noga) Asenjo S.(Kontuzja kolana)
Digard D.(Kontuzja kolana) Jose Angel(Kontuzja uda)
Fausto A.(Kontuzja łydki) Mario G.(Żółte kartki)
Flano M.(Kontuzja kolana)
Oier(Czerwone kartki)
Prawdopodobnie nie zagra
Fuentes J. R.(Choroba)
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: kosz nba
Godzina: 01:00
Spotkanie: Wizards vs Warriors
Typ: Wizards
KURS: 3.30
Bukmacher: bet365
Analiza:play offy a dokładniej zwycięstwo w konferencji wschodniej zarezerwowane jest dla Kawalerzystow. ZATEM ABY PODNIEŚĆ NA duchu swych kibicow WW musza wygrać takie mecze jak ten. GRAM tu prosty zakład na zwycięstwo WW, choc kusil mnie lamaniec na ht/ft GSW/Ww po kursie 12 w bet at home.
Kiepska analiza
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Boston Bruins - Arizona Coyotes
Typ: Arizona Coyotes (ML)
Kurs: 3,810
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Każdy kibic NHL wie, że jest to taka liga, że każdy może wygrać z każdym. Wobec tego naprawdę rzadkością są takie kursy jak ten na Boston Bruins, który wynosi ok. 1,3 w zależności od tego u jakiego bukmachera ktoś gra. Taki kurs byłby zrozumiały gdyby grała najlepsza drużyna w lidze z najgorszą. Tu tak nie jest. Boston Bruins są w formie, to prawda, ale w dalszym ciągu jest to przeciętna drużyna, która zajmuje miejsce mniej więcej w środku tabeli i która walczy o wejście do fazy play-off. Do tego Bruins są drużyną, która jako jedna z nielicznych lepiej gra na wyjeździe niż w domu. U siebie Bruins mieli już wiele wpadek w tym sezonie. Arizona Coyotes są w dole tabeli, ale aktualnie grają całkiem nieźle. Na wyjazdach potrafią sprawiać niespodzianki jak np. ogranie 5:3 Los Angeles Kings czy 5:0 Calgary Flames lub nawet zwycięstwo z San Jose Sharks.
⛔100
 
biszu 55

biszu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 18:30
Spotkanie: Quevilly Rouen vs. Guingamp
Typ: Zwycięstwo Guingamp
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Marzec zaczynamy od małej perełki. Ciężko mi w zasadzie przy takim meczu o analizę, ponieważ kurs jest dla mnie niewytłumaczalnie wysoki. Oczywistym jest, że Puchary rządzą się swoimi prawami, ale nie przesadzajmy spotkanie te jest pojedynkiem 3 LIGI FRANCUSKIEJ z może średniakiem, ale średniakiem z 1 LIGI FRANCUSKIEJ jedynym argumentem na niekorzyść mojego typu może być olewatorskie podejście Francuskiego pierwszoligowca, bądź wyjście głęboką rezerwą, ale sądzę, że nawet głęboka rezerwa mimo wszystko powinna poradzić sobie z 3 drużyną 3 ligi Francuskiej. Przepraszam, że nie przytaczam żadnych statystyk, ale w tego typu meczu nie ma raczej ani większej możliwości, ani też raczej potrzeby, Pozdrawiam! ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie: Guangdong - Sichuan
Typ: Guangdong -14,5 pkt handi
KURS: 1,86
Bukmacher: Bet365

Rozgrywki play-off ligi chińskiej. W omawianej parze jak narazie wynik 2-0 dla Guandong. Zwycięstwa wyraźne i kontrolowane: 111-91 i 123-99.
Guangdong w rozgrywkach regularnych zajęło drugie miejsce z bilansem 30-8. Ich gra oparta o doświadczone trio z historią w NBA: Sloan-Boozer-Yi. Chłopaki grają równo, unikają większych wpadek. Mają olbrzymią szansę na łatwe 3-0 w parze i spokojny awans do następnej rundy.
Sichuan to z kolei wielka niewiadoma....w ich składzie ciągła rotacja. Gwiazdą miał być Josh Smith ale ostatecznie nie gra. Zastąpił go M. Harris - koszykarz dobry, ale nie potrafiący zrobić różnicy. W ostatanim meczu nie grał Haddati, nie wiadomo czy zagra jutro.
✅86
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - Dubaj ATP
Godzina: 12:00
Spotkanie: Mergea/Troicki - Bopanna/Matkowski
Typ: 2
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ćwierćfinał - spotkanie ma pewien smaczek bowiem Bopanna i Mergea od lat tworzyli dobra pare deblowa. Jutro przyjdzie im sie zmierzyc po przeciwnej stronie siatki. Wedlug mnie Bopanna i Matka maja wiecej argumentow by wygrac ten mecz po swojej stronie. Jest to para typowo deblowa. Trociki jak wiemy jest to dobry singlista, ktory czasami pogrywa sobie w grze podwójnej. W 1 spotkaniu zagrali przeciwko Khachanov i Paire ta para tez grala ze soba pierwszy mecz. Paire w deblu jest bardzo mizerny mimo to potrafili powalczyc i urwac seta rywalom. Matkowski i Bopanna zas w 1 rundzie zmierzyli sie ze zdecydowaniem lepszymi rywalami, a mianowicie Dodig i Granollers pokonali ich po zacietym boju 2 do 1. (Para ta zaliczyla cwiercfinal na Australian Open i wygrała turniej w Rotterdamie.) Patrzac na fakt, ze para deblowa na, ktora kieruje typ grala z lepszymi rywalami i dala rade decyduje sie zagrac na nich. Wedlug mnie kurs kuszacy dlatego polecam.
✅96
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Puchar
Godz: 20:45
Spotkanie: Lazio - AS Roma
Typ: Lazio otrzyma co najmniej 4 żółte kartki
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bwin
Trochę musiałem się naszukać, żeby znaleźć ten typ, ale przeglądając H2H obu zespołów w ostatnich latach od razu wiedziałem co chcę postawić. Mecze między tymi drużynami praktycznie zawsze charakteryzują się dużą ilością kartek, bez względu na występujących w nim arbitrach. Oba zespoły ostatnio prezentują dobrą formę, a jako że mamy tu do czynienia z meczem półfinału pucharu - tym bardziej jest o co walczyć. Na 5 ostatnich spotkań z AS Romą, ekipa Lazio za każdym razem pokrywała mój dzisiejszy typ. Były to jednak spotkania ligowe, więc jestem pewien że tym razem będzie jeszcze ostrzej. W 2013r w finale pucharu grali dzisiejsi rywale i również kartki się zgadzały. Wyraźnie widać, że historia w tym wypadku lubi się powtarzać. Moim zdaniem i kolejne spotkanie drużyn ze stolicy Włoch będzie obfitowało w w ostry, często pełen nieczystych zagrań futbol.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godz: 01:35
Spotkanie: Detroit Pistons - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers -2.50 pkt
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak patrzę na takie pary i kursy to sie mnie chce tylko śmiać! ;) Te drużyny gdy są na pozycji underdoga to zawsze wpadają mi w oko i warto się zastanowić nad inwestycją. Należy dodać że Pistons jako faworyt i gospodarz to niebezpieczne zestawienie. Ponawiam grę na Blazers, uczyniłem to ostatnio gdy grali z Raps. Do 1/2 świetnie to wyglądało i gracze Portland dyktowali warunki, jednak później zabrakło ewidentnie siły, ponieważ ta drużyna nie ma za dużo fizycznych atutów i dzięki temu Raptors przejęli spotkanie. Ponownie liczę dziś na duet Lillard i McCollum oraz swobodną szybką grę całego PTB. Ostatnio było blisko a dziś cel powinien być osiągniety. Kilka zdań na temat rywali tj Detroit Pistons. Oni muszą mieć naprawdę dobry dzień aby swobodnie wygrywać. Jest to bardzo przewidywalna i ograniczona w swych poczynaniach drużyna. Kuleje tam wszystko, od obrony po atak, a gdy przyjdzie chwilowy kryzys to nawet improwizować nie potrafią. Nie wykorzystują potencjału Drummonda, rozgrywający Jackson także jedynie negatywnie zaskakuje, nie mając obecnie w ogóle pomysłu na grę. W tej ekipie nie ma nic pewnego, a napewno nie należy tego szukać pośród graczy. Blazers mają atuty, aby ograć na pełnym luzie gospodarzy dzisiejszego meczu, a gdy w Pistons zabraknie płynności w grze, to bez żadnego oporu Portland wyjeżdżają dziś z Detroit ze zwycięstwem.
⛔100
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: AF Liga Mistrzów
Godz: 12:35
Spotkanie: Jiangsu Suning - Adelaide United
Typ: over 1,5 gola w I połowie
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zacznę od tego, że nie bedzie wielkiej filozofi w tej analizie, tylko czyste fakty. Dzisiaj obserwowawłem mecze drużyn z Australii W AFC i jak się kończyły ? Ulsan Hyundai (Kor) 6-0 (3-0)Brisbane Roar (Aus) oraz Shanghai SIPG (Chn) 5-1(4-1)WS Wanderers (Aus) w pierwszej połowie była to dosłownie zabawa. Jedbna jak i druga ekipa straciła 3 oraz 5 bramek w I połowie. Jutro do wicemistrza Chin przyjezdza aktualnie ostatnia w australijskiej lidze Adelaide United. Myślę, że Ramires i spółka zaaplikują gością worek bramek. Goście mają do przebycia sporą drogę w dodatku powinni skupić się na rodzimej lidze gdzie są na dnie tabeli. Adelaide United u siebie 1 mecz w LM przegrali z Osaką 0-3 tracac dwa gole w I połowie. Podsumowując uwazam , że na wicemistrza Chin z Ramiresem i Texeira stać na rozmontowanie conajmniej 2 razy obrony Adelaide United w I połowie.
⛔100
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Wrocław
Godz: 18:00
Spotkanie: Jaloviec M. - Janowicz J.
Typ: Dokładny wynik - 0:2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nasz wspaniały rodak, o burzliwym usposobieniu, dość nieoczekiwanie wygrał niedawno podobny turniej we Włoszech. Dość nieoczekiwanie, bo nie sądziłem, że po tych jego problemach z głową (że tak się wyrażę) jeszcze coś z niego będzie. Dodatkowo przez ostatni okres borykał się z kontuzją. Jak jednak widać, wrócił w bardzo dobrym stylu. We włoskim turnieju nie dość że stracił zaledwie jednego seta, to jeszcze ani razu nie został przełamany! Taki wynik musi robić wrażenie. Serwis funkcjonował na bardzo dobrym poziomie, nierzadko jego podanie kończyło się asem. Jeśli Jurek podtrzyma tę formę w kolejnych meczach, powinien szybko wrócić do top 100 rankingu ATP. Co jednak najważniejsze - zaczął grać mądrze i nie stroi fochów na korcie.
Po sukcesie w Bergamo, przyszedł czas na zmierzenie się w turnieju na krajowym podwórku. Turniej rozgrywany jest również na hali, co przemawia za Jurkiem, choć nawierzchnia będzie się nieco różnić od tej włoskiej. Za sobą będzie miał jednak rzeszę kibiców, co powinno podziałać na niego mobilizująco - nie sądzę, by w pierwszym meczu nie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.
Jego przeciwnikiem będzie mało znany 23-letni czeski tenisista Marek Jaloviec. Jest to gracz okupujący trzecią setkę rankingu ATP, ale tę pozycję zbudował głównie występując w turniejach rangi ITF a więc tyłka to nie urywa ???? W dodatku ostatni oficjalny mecz rozegrał on w listopadzie ubiegłego roku więc nic nie możemy powiedzieć o jego aktualnej dyspozycji. W zeszłym roku rozegrał też najwięcej spotkań w swojej karierze, a było ich 26. We wcześniejszych latach grywał sporadycznie. Nigdy jednak nie miał choćby cienia szansy, by zmierzyć się z takimi tenisistami jak nasz Jurek - niewątpliwie jest to czynnik, którym Polak bije Czecha na głowę.
Myślę, że Jurek to bądź co bądź tenisista o klasę, a może i nawet dwie klasy lepszy od jego przeciwnika, dlatego małą niespodzianką byłby fakt utraty przez niego choćby jednego seta.
✅ 53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom