>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.04.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota Wild - Ottawa Senators
Typ: 1
Kurs: 1.76
Bukmacher: betsson
Analiza:
Kolejny miesiąc zamknięty na plus, teraz w nowym miesiącu nowe możliwości. Na początek wybieram mecz w lidze NHL. Końcówka regular season, a w Kanadzie katastrofa, żadna z drużyn nie zagra w play off ( no dobra senatorowie mają jeszcze matematyczną nikłą szanse, ale to byłby cud). Ottawa na wyjazdach nie gra najlepiej w 38 meczach przegrała 23 razy ( 3 po dogrywce ) ,a w ostatnich 5 ma bilans:1 zwycięstwo i 4 porażki. Minionej nocy wygrali wyrównany mecz w Winnipeg, a teraz jadą do Minesoty ,która idzie jak burza, 6 ostatnich meczy 6 zwycięstw.Poza tym dzikusy mogą się zrewanżować za porażkę z połowy marca 3-2 po dogrywce.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Houston Rockets - Chicago Bulls
Typ: Suma punktów drużyny : Houston Rockets - poniżej 111
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Warto zaznaczyć we wstępie, że linia jest co najmniej ciekawa, ponieważ na ostatnie 16 spotkań Rakiet takim dorobkiem mogli pochwalić się tylko 4 razy. Sytuacja na zachodzie jest dość interesująca, ponieważ w walce o ostatnie 2 miejsca w play-offach liczą się 3 ekipy z identycznym % zwycięstw w tym sezonie - 49,3% [Houston,Dallas,Utah]. Ostatnio można zauważyć, że Harden zaczął żywiej udzielać się w defensywie, kiedy nawet na moment wypadli z play-offów, co znacząco poprawiło wyniki drużyny. Myślę, że jeżeli Rakiety ograniczą niewymuszone błędy i poprawią komunikację to wygrają to spotkanie, ale odnośnie tej defensywy - uważam, że obiorą to sobie za priorytet w spotkaniu przeciwko ekipie Bulls, która zdecydowanie należy do groźniejszych w ofensywie, jeśli chodzi o Wschód. Obstawiałbym, że Houston nie zdobędą więcej niż 104-105 punktów.
Jeśli chodzi o H2H to na 16 spotkań, Houston zdobyli ponad 111 punktów tylko 3 razy.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wolfsburg jeszcze ma o co walczyć, bo teoretycznie mają jeszcze szanse na zajęcie czwartego miejsca, bo sześć punktów straty do Schalke 04 jest możliwe do nadrobienia. Nawet jeśli nie załapią się do Ligi Mistrzów, to Liga Europy jest jak najbardziej realna. Bardzo ważny będzie ten mecz z Bayerem Leverkusen. Po pierwsze mogą zdobyć trzy punkty, a po drugie mogą ich pozbawić Bayer, bo właśnie z Bayerem Leverkusen między innymi rywalizują o puchary. Wolfsburg musi zacząć zdecydowanie częściej wygrywać jeśli chcą zagrać w pucharach w przyszłym sezonie. Wolfsburg to jest nadal mocna drużyna, w końcu awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów to potwierdza niezależnie od tego jaka była ku temu droga. Bayer Leverkusen dobrze zagrał dwa ostatnie mecze i wygrali je, ale wcześniej było gorzej. We wcześniejszych trzech meczach Bayer stracił mnóstwo bramek. W każdym z nich, czyli z Augsburgiem, Werderem i Mainz stracili gole w obu połowach. Ostatnia wizyta Wolfsburga w Leverkusen to ich zwycięstwo 5:4 po szalonym meczu, gdzie oczywiście strzelili w obu połowach. W Wolfsburgu zaszło trochę zmian w składzie, ale to jest w dalszym ciągu silna drużyna i stać ich na dobry mecz z Bayerem.
⛔ 100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Dania Play Offy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Frederikshavn White Hawks - Herning Blue Fox
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na jutro wybrałem hokejowe spotkanie pomiędzy drużyną Frederikshavn i Herning. Jest to półfinał play - off ligi duńskiej, a aktualny wynik spotkań tych drużyn to 2:2. Będzie to 5 spotkanie fazy play-off, które będzie bardzo ważne dające przewagę psychologiczną przed 6 pojedynkiem. Gospodarze to 2 drużyna fazy zasadniczej zaś goście zakończyli na miejscu 4. Jak do tej pory wszystkie 4 spotkania play-off kończyły się minimalnie 2-bramkowym zwycięstwem gospodarzy. Myślę, że &amp;quot;syndrom gospodarza&amp;quot; zostanie również utrzymany po jutrzejszym starciu dającym 3 wygraną dającą wielkie nadzieje na awans do finału.
✅ 85
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Islanders - Columbus Blue Jackets
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,5
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Witam wszystko w nowym miesiącu ???? Stary zostawiamy za sobą i patrzymy przed Siebie. W kwiecień wchodzę trochę ryzykownie, dlatego na ten typ kładę spokojne pieniążki.
Dzisiejsze mecze ligi NHL obfitują w faworytów grających u Siebie, z drużynami &amp;quot;na wakacjach&amp;quot;. Wybrałem jak dla mnie najbardziej oczywisty mecz z dobrym kursem. Panowi z Nowego jorku powitają Blue Jackets które w tym sezonie bronią się jedynie przed ostatnim miejscem w konferencji. Jak to przypada na drużyny z Nowego Jorku grają bardzo dobrze u Siebie na hali wypełnionej po brzegi kibicami nieoszczędzającymi swoich gardeł. Powiedzmy trochę o bramkach strzelanych przez obie ekipy:
Nowy Jork - u Siebie bilans +29 bramek
Columbus - na wyjeździe - 35 bramek
Jest to kolejny powód dla którego wybrałem właśnie ten mecz. Columbus na wyjeździe przegrywają 65 % meczów tracąc przy tym dużo bramek (237 - najwięcej w lidze).
Ostatnie dwa mecze NY wygrał po dogrywkach myślę, że mają dość dogrywania kolejnych minut i przed własną publicznością pokażą mocny hokej. W ostatniej historii meczy NY z drużynami z dolnej części tabeli, jeżeli wygrywali to zawsze pokrywali moje hendi ???? . Życzę wszystkim udanego miesiąca ???? (oby był lepszy niż kończący się marzec). Pozdrawiam

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rayo Vallecano-Getafe
Typ: Czerwona kartka tak Kurs: 2.8
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Rayo to klub który bez czerwonej kartki czuje się zniesmaczony. prawie zawsze pada tam dużo żółtych kartek oraz czerwona kartka.Drużyny bardzo ofensywna z reguły plus 3.5 gola. Warto spojrzeć w statystyki 2:2 to ulubiony wynik a czerwona kartka w meczy występują.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Miami ATP
Godzina: 01:00
Spotkanie: Nick Kyrgios - Milos Raonic
Typ: 2:1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybralem typ na pojedynek tenisa w ramach cwiercfinalu turnieju w Miami na twardej nawierzchni. Stawiam tutaj na dokladny wynik 2:1 w setach dla Nicka Kyrgiosa, gdyz kolega wyzej mnie wyprzedzil i dal juz typ na czyste zwyciestwo. Swoja droga chyba buki zrobily niezly Prima Aprilis ze stawiaja w roli faworyta Milosa Raonic. Niewatpliwie bedzie to pojedynek zaciety, dlatego nie watpie zeby skonczylo sie do jaja - Milos powinien urwac seta. Obaj zawodnicy sa w bardzo dobrej formie, ale to jednak Nick wygral 2 ostatnie bezposrednie starcia - jedno na trawie 3:1 na Wimbledonie w Londynem latem 2015, a drugie na hardzie w Azji w grudniu 2015. Pozycja w rankingu przemawia co prawda na korzysc Kanadyjczyka, ale to ma mniejsze znaczenie niz najnowsza historia. Coz mysle ze bedziemy swiadkami zacietego meczu i bardzo prawdopodobne ze bedzie tie-break w ktoryms z setow - wszystko wskazuje, ze tak naprawde szanse sa wyrownane zatem logicznie myslac trzeba brac typ na lepszy value jakim jest zwyciestwo Kyrgiosa w 3 setach.
Pozdrawiam

⛔ 100
 
czarny_pan 59

czarny_pan

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - New York Rangers
Typ: 2 (60&#39;)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Mocny początek to podstawa, dlatego rozpoczynam swoją dzisiejszą analizę od mocnego faktu - NYR wygrało już 9 bezpośrednich starć z Canes. Mają patent na ekipę z Karoliny. Canes grają już o tzw. &amp;quot;pietruchę&amp;quot; zaś drużyna z Nowego Yorku walczy od 2 pozycję w zbliżających się Play-Offach z Pingwinami. Miałem okazję oglądać ostatnie mecze Rangersów i stwierdzam, że są w formie. Szczególnie podobała mi się gra Zucarello i Nash&#39;a. Goście w lepszej formie, w głowach mają grę o wyższe cele i walkę o jak najlepszy rozstaw w Play-Offie. Uważam, że poradzą sobie z Hurricanes w regulaminowym czasie.
⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: Boston handi +3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: BAH
Analiza:
Mój pierwszy miesiąc to wzloty i upadki,początek świetny-później równia pochyła,ale postaram się wyciągnąć wnioski i zaczynamy kwiecień ???? Być może nie jest to też najłatwiejszy typ na dziś ale spróbujmy.Obie drużyny mają w tym meczu i końcówce sezonu swoje cele i obie jeszcze mogą powalczyć o lepsze miejsca(Boston o trójke na wschodzie,Portland o 5 na zachodzie) co nie jest bez znaczenia w rozkładzie par w PO.Forma w L10 taka sama-5W 5L w obu drużynach.Składy-w Celtics prawdopodobnie zagrają wszyscy,w Blazers braknie za to Kamana.Wróćmy do typu-uważam że mimo wszystko C&#39;s to lepsza drużyna,bardziej poukładana i mniej zależna od występu gwiazd jak u przeciwnika(Lillard,McCollum).Pierwszy mecz zakończył się wysoką wygraną Bostonu(116-93) ale nie w tym rzecz.Gramy w Oregonie,ale mimo wszystko liczę na to że warsztat i team work drużyny Brada Stevensa pozwoli C&#39;s wygrać ten mecz a nawet jeśli nie to doprowadzić do zaciętej końcówki a te grają bardzo dobrze więc może handi w postaci +3.5 podratuje mój typ.Powodzenia wszystkim w nowym miesiącu!
⛔ 100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg over 3,5
Typ: 2
Kurs: 2.93
Bukmacher: BaH
Analiza:
Witam, zaczynamy Kwiecień pod lupe biorę spotkanie bundesligi między Bayerem a Wolfsburgiem, obie drużyny w bezpośrednich pojedynkach badzo lubią strzelać dużo goli i właśnie stąd mój typ. Wziąłem pod uwage tylko ostatnie czttery h2h: 31.10.15 BUN Wolfsburg Leverkusen 2 : 1
14.02.15 BUN Leverkusen Wolfsburg 4 : 5
21.09.14 BUN Wolfsburg Leverkusen 4 : 1
22.02.14 BUN Wolfsburg Leverkusen 3 : 1
ale na ostatnich 10 spotkań tylko trzy razy zdarzyło się że w meczu miedzy tymi drużynami padło mniej niż 4 gole (były to wyniki dwa razy po 2:1 i raz 1:1). Ostatnie spotkania może nie skłaniają ku takiemu typowi, ponieważ jak u jednych tak u drugich zawodzi troszkę skuteczność, ale jest to doskonały mecz na postrzelanie sobie jak dla jednych tak dla drugich, obydwa teamy raczej lubią grać do przodu. Można też bardziej asekuracyjnie over 2,5 po kursie 1,8 lub obie strzelą 1,69. Ja typuje 2:3 na gorzyść gości.
⛔ 100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins-Nashville Predators
Typ: Pittsburgh Penguins
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pittsburgh Penguins walczy o 2 miejsce w konferencji wschodniej, natomiast Nashville awans do czołowej ósemki praktycznie ma już zagwarantowane. Drużyna gości gra drugie wyjazdowe spotkanie w ciągu 2 dni, wczorajsza dość wyrażna porażka z Dallas 5-2, a dzień wcześniej niespodziewana porażka u siebie z niżej notowanym rywalem może oznaczać przemęczenie i utratę formy. Słynne Pingwiny przy dobrej i inponującej grze swoich liderów będących osttanio w formie Crosby, Kessel, Kunitz, Letang i spółka nie powinni mieć problemów ze zmęczonymy zawodnikami z Nashville. Warto przy wysokim i atrakcyjnym kursie zagrać na Pingwiny.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 1.00
Spotkanie: Houston-Chicago
Typ: handicap -5.5 pkt Houston
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cele obydwu druzyn:
Houston ma realny cel, do osiagniecia czyli zajecie a dokladnie podtrzymanie 7 pozycji ktora obecnie zajmuje z takim samym bilansem jak 8 Utah Jazz. Co to oznacza ?. Ominiecie &quot; diabelskie mocnych&quot; Warrios (czyli pewnego spadu w I rundzie play off) a konfrontacje z Sanantonio Spurs, z ktorymi potrafia rywalizowac/nawiazac walke, jak i ograc ! Cel Bulls jest juz w 90 % nie do zrealizowania, a nawet w 100% .Zadnego play off nie bedzie, i oni to wiedza ! ;). Ostatnia gra:
Bulls ostatnia gra to wygrana u siebie jednym posiadaniem z Indiana, poziom meczu bardzo niski, wolne tempo gry jak i niska skutecznosc. Obu ekipom jakby pod wiatr bylo w tamtym spotkaniu. Zawiodla Indiana, a Bulls trzymala w grze dobra gra Mirotica (o dziwo) jak i Brooksa, obaj z lawki ! Houston : to zwyciestwo nad Cavs i to w jakim stylu. Howard z 15 osobistych przestrzelil, grali na pol gwizdka ponad pol meczu po czym swobodnie przejeli kontrole nad spotkaniem i Cavs stanelo w miejscu. Houston zagralo slabo , odnoszac sie do poziomu calego spotkania, zryw pozwolil im to przejac, co jest in plus tak czy owak dla nich.
Kontuzje absencje wykluczenia:
Houston bez zmian, ostatna rotacja podtrzymana, w Chicago wystepy Rose &amp; Gibson pod znakiem ?
Porownanie decydujacych mutchup&#39;ow, rotacji skladu:
W typie jak i porownaniu odnosze sie do tego jakby Rose I Gibs zagrali w tym pojedynku. Odniose sie do s5 obu teamow bo to jest najistotniejsze. Dzis zadne 28 pkt Mirotica &quot; z lawki nie zbawi &quot; Bulls. Na centrze jak i 4 przewaga Houston. Montejunas, Howard, Capella, Beasly vs Gasol, Portis, Gibson ew zmuszony Mirotic do 4, reszta to no name&#39;y bez jakichkolwiek umiejetnosci w Bulls Ponadto Bulls gra wolna, pozorowana koszykowke, wiec to zdecydowanie ustawia w lepszej pozycji Houston, bez apelacyjnie wygrywaja ta konfrontacje (atletyzm,warunki fizyczne, gra w pomalowanym, atak twarza do kosza i pick &amp; roll&#39;y to ich latwe punkty, jak i walka na tablicach, ponowienia posiadan , zaznaczam latwe ponowienia !) na poz nr 3 to Ariza/Brewer vs Dunelvy/Snell a Mirotic jak wyzej idzie na niska 4 ( nie ma wyjsca zwlaszcza przy grze niskim ustawieniem) Tu w porownaniu bezkonkurencyjnie wygrywa Houston, Dunelvy z Bulls powinien byc juz odpuszczony w rotacji (nie daje rady/nie nadarza za gra). Pozycje 1/2 tu Harden/Beverly/Terry/Daniels vs Rose/Butler/Brooks/McDremont/Holiday. Tutaj takze przewaga Houston, Czemu ? Poniewaz fizycznie sa bardzo mocni Houston w trumnie, wiec solowe wjazdy Rose&#39;a i Butlera sa mocno ograniczone, za To Harden.Beberly wykoszystaja ta wyrazna slabosc Bulls blisko obreczy badz w grach dwojkowych z wysokimi a moze nawet zagraja trojkoty ;) i &quot;sypna&quot; 3-jkami ???? . Jak widzimy, gra Houston vs Bulls to jak niebo vs ziemia (a nawet nizej). Bulls aby przebic sie w strefe podkoszowa Rockets za slabo sie dzieli pilka (oni wiedza co to znaczy ?) jedyna u nich nadzieja to super skutecznosc za 3 pkt, ale na takim czyms wiecej traca jak zyskuja i prowadzi to do straty posiadania i wiekszej ilosci punktow przeciwnika i to z latwych kontr (patrz dwumecz z Knicks). Wiec czego ma sie trzymac dzis Rockets ? W ataku wykorzystac przewage wysokich co da im wiele opcji do gry, a w obronie spowalniac tempo meczu co jest recepta takze na dobry atak Rockets, brak strat Houston to brak latwych kontr dla Bulls. I gdy Bulls bedzie gralo wolny atak, beda &quot;odpalac&quot; na hura rzuty z dalekiego dystansu i grac szybkie nieprzygotowane akcje, dzieki czemu Hosuton bedzie swobodnie odjerzdzac z wynikiem, w &quot;banalnym&quot; stylu kontrolujac ten mecz i odniosa latwe zwyciestwo.
⛔ 100
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lens - Auxerre
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po żywych meczach towarzyskich przyszedł czas na grę w swoich klubach. Ja na pierwszego Kwietnia wybieram mecz z Ligue 2 a mianowicie Lens z Auxerre. Oby dwie drużyny już nie mają większych ambicji co do awansu lub walki o utrzymanie a grę dla swoich kibiców. Pomiędzy tymi ekipami pada wiele bramek i ja pokusiłem się na over 2.5 choć można równie dobrze prubować over 3.5 ja jednak aż tak chytry nie jestem. Co skusiło mnię na taki typ? Buki dobrze wiedzą że w Ligue 2 z bramkami bywa różnie ja jednak w tym że wydarzeniu widzę spore Value. Tak jak już napisałem wcześniej oby dwie ekipy w środku tabeli i faworyzowanie Lens może odbić się ćkawką jak dla mnie oby dwie ekipy są równorzędnym dla siebie rywalem i lubią grać ofensywną piłkę co dla mnie jest już dużym zaskoczeniem że buki tyle płacą za over 2.5 i ja staram się z tego skorzystać, H2H również korzystne dla tego overa i do tego brak większych absencji w obu drużynach tak dla potwierdzenia moich słów wrzucę ostatnie H2H pomiędzy tymi ekipami.
pią 06/11/15 LI2 Auxerre 1 - 2 RC Lens
pon 27/01/14 LI2 Auxerre 1 - 2 RC Lens
sob 17/08/13 LI2 RC Lens 4 - 1 Auxerre
sob 16/03/13 LI2 RC Lens 1 - 0 Auxerre
Podsumowanie:
1. Korzystne H2H
2. Gra dla kibiców
3. Oby dwie ekipy usposobione ofensywnie
✅ 150
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Boston Celtics @ Portland Trail Blazers
Typ: Portland
Kurs: 1,60
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Ja widzę ten mecz odmiennie niż przedmówca. Tak się składa, że akurat oglądałem poprzedni mecz tych ekip w TD Garden i zwycięstwo Celtics na parkiecie nie było aż tak wyraźne jak wskazuje wynik. Zaważyła doskonała druga kwarta, w każdym razie nie sugerowałbym się mocno tamtym starciem. Teraz gramy w Oregonie, trzeci mecz Bostonu w tripie po zachodnim wybrzeżu, mecze co dwa dni więc myślę że zmęczenie będzie pomimo że to nie mecz B2B. Portland w ostatnim czasie grało u siebie (i jeden niedaleki wyjazd do LA). O tym jak ważna jest przewaga parkietu w NBA pisać nie trzeba, zwłaszcza w przypadku starcia drużyn z różnych konferencji. PTB u siebie z rekordem 24-12, Boston na wyjazdach solidnie 18-19. Porównajmy więc personalnie oba zespoły. Przede wszystkim zapowiada się inspirujące starcie na pozycji nr 1. Damian Lillard i Isaiah Thomas to najlepsi zawodnicy swoich ekip, pomimo wspólnej pozycji prezentujący odmienne style. Chłodna głowa i opanowanie Lillarda kontra dynamika i nakręcanie tempa przez Thomasa. Jak się to skończy? Przewaga fizyczna po stronie Damiana, a myślę że jest na tyle dobrym defensorem na piłce żeby ustać przeciwko akcjom Isaiaha. W statystykach indywidualnych przewaga Damiana, wbija więcej PPG, rozdaje więcej asyst, lepsza skuteczność 3PT. Pomimo iż Thomas jest bardzo chwalony, to liczby jednak wskazują że więcej swojej drużynie daje Lillard. Co poza pojedynkiem rozgrywajacych? Boston bez energicznego defensora spod znaku 3&amp;D czyli Jae Crowdera. Avery Bradley na obwodzie, czyli opcja stricte defensywna, nie wiem czy zatrzyma świetnie grającego ostatnio C.J. Colluma który sieje za 3 ze skutecznością 41%. Pod nieobecność Crowdera backcourt Celtów uzupełnia wyrobnik Evan Turner. Pod koszem bić się mają Amir Johnson i Jared Sullinger oraz Kelly Olynyk z ławki. Jakoś nie widzę tej defensywnej koszykówki dzisiaj w Portland. Zacieśnianie pola trzech sekund dużo nie da, przy takich strzelbach jak Lillard i Collum. Ponadto Blazers na środku mają bardzo plastycznego Masona Plumlee, który pomimo bekowego nazwiska daje dużo dobrego zespołowi.
Scenariusz jaki przewiduje, to Boston zwalniający tempo i oddający obwód przeciwnikom. Skupia się na pilnowaniu zbiórek i uniemożliwiania ponowień. Bradley na pewno zbije skuteczność Colluma, więc wszystko będzie zależeć od tego jak popracuje ręka Lillarda. Jestem gotów zaufać temu zimnemu mordercy, który nawet w crunch time bez mrugnięcia okiem wbija kolejne jump-shoty.
✅ 60
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael Liga Alef South
Godzina: 14:00
Spotkanie: Beitar Kfar Saba Shlomi - Hapoel Mahane Yehuda
Typ: Beitar wygra
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hmm. Mógłbym się bawić w pisanie analiz i lać niepotrzebny słowotok. Za analizę wystarczy jedno pojęcie &quot;3 za 3&quot; - wszystko jasne. Dla niektórych to niewystarczające, więc parę faktów i grafik.

Na początek H2H:

Zaznaczone dwa &quot;najciekawsze&quot; spotkania.
Za każdym razem wygrywają gospodarze. Idzie klasyczne 3za3. Co jeszcze rzuca się w oczy? &quot;Stałe&quot; wyniki jeśli chodzi o ich przebieg - powtarzalność w sezonie HT/FT. Sezon 13/14 to opcja 1/1. Sezon 14/15 - poszło dwa razy 2/1. W sezonie 15/16 póki co mamy X/1. Czy historia się powtórzy? Czy może po raz kolejny padnie wynik 2-1?

H2H nie jest dziełem przypadku. Wystarczy zerknąć na mapę.

Próbowałem co nieco dowiedzieć się o stosunkach łączących oba te kluby i ponoć są bardzo w porządku. Zauważyłem jakieś wymiany zawodników, transfery i tego typu transakcje, czyli poza coroczną &quot;wymianą punktów&quot; jest &quot;chemia&quot;. Obie drużyny położone bardzo blisko siebie, co sprzyja tego typu działaniom.
Co do sytuacji w tabeli. To również ona przemawia za tym, by to gospodarze sięgnęli po trzy punkty. Mają tylko 5 punktów przewagi nad niebezpieczną strefą i dobrze byłoby stamtąd się ewakuować. Ponadto czytałem, że Beitar to niezła ekipa (w poprzednim sezonie bił się o awans) i ten sezon im nie wyszedł, ale jest tutaj spory potencjał. Beitar ostatnio cztery spotkania bez porażki, Hapoel natomiast cztery spotkania z rzędu przegrane. Poza tym to drużyna głównie własnego boiska (prawie 70% dorobku punktowego, to zdobycz na własnych śmieciach), na wyjazdach strzelili tylko pięć bramek w dwunastu spotkaniach (aż w ośmiu nie strzelili bramki). Tak tylko dodałem trochę sportowego wątku, by utwierdzić, że nawet z tego względu warto pograć coś w kierunku gospodarzy ;]

Od siebie proponuję - zakład główny, wygrana Beitaru @ 2.10 w Bet365.
I dodatkowe opcje: przerwa/koniec - remis/Beitar @ 5.00 oraz przerwa/koniec - Hapoel/Beitar @ 29.00. Dokładny wynik 2-1 @ 11.00

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Monaco - Bordeaux
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
32 kolejkę Francuskiej ekstraklasy zacznie dzisiejszy meczy pomiędzy wiceliderem ligi AS Monaco a Girondins Bordeaux które zajmuje 14 pozycje. Gospodarze po ostatniej kolejce wygranej z Paris St. Germain na ich terenie 0-2 na pewno morale mają bardzo wysokie! Na pewno będą chcieli to spotkanie wygrać ze słabym w tym sezonie Bordeaux aby mieć dalej dość spory zapas pkt. nad trzecią Niceą która traci 5 pkt i Lyonem 6 pkt. Te miejsca dają możliwość grania w następnym sezonie w pucharach europejskich. Ale tylko mistrz i wicemistrz kraju zagrają bez kwalifikacji więc Monaco będzie chciało zgarnąć komplet pkt w tym spotkaniu i skupić się na trudniejszych rywalach w dalszej części sezonu ligowego, który zmierza już ku końcowi. A tak z ciekawostek AS Monaco ostatni raz wygraną z Bordeaux zanotowało 2 sierpnia 2003 roku! czyli aż prawie 13 lat temu... no cóż więcej mówić pewnie dziś dadzą radochę kibicom zgromadzonym bo jak nie dziś to kiedy?! póki wszystko dobrze funkcjonuje w ekipie! Powodzenia !
⛔ 100
 
scigant 76

scigant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Erste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Emmen- Volendam
Typ: Emmen
Kurs: 1.96
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Druga holenderska to jedna z moich ulubionych lig do typowania. Uwagę przykuło spotkanie Emmen 6. i Volendam 7. drużyny w tabeli dzieli ich tylko punkt, ale przypatrzmy się wynikom w ciągu sezonu Volendam zawdzięcza swoją wysoką pozycję formie z początku sezonu gdzie wygrało 7 z 8 pierwszych spotkań w pozostałych 22 meczach wygrało tylko 5 razy więc słabiutko. Na wyjazdach jest jeszcze gorzej brak zwycięstwa od 11 spotkań. Niby kiedyś musi nadejść przełamanie, ale nie sądze było miało to miejsce dzisiaj. Teraz gospodarze w pięciu meczach na własnym stadionie 4 wygrane i jedna porażka po hokejowym meczu z Almere. Inne ciekawe typy na to spotkanie to over 2,5; BTS, Emmen over 1,5 lub nawet over 2,5; Emmnen -1 EH. Powodzenia
✅ 96
 
czaro82 411,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Eerstedivisie Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sparta Roterdam - Breda
Typ: obie strzela i over 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betano
Analiza:

Witam na piatkowy wieczor ciekawie zapowiada sie starcie na zapleczu Eredivisie pomiedzy liderem tabeli z Roterdamu a czwartym zespolem ligi Breda. Gospodarze w tym sezonie ida po awans niczym swego czasu Ben Johnson przez plotki na ostatnich dziesiec kolejek
u siebie wygrali az 9! remisujac tylko raz w ostatniej kolejce z Fortuna Sittard 1:1.
Dotychczasowa ich przewaga nad drugim Venlo to az 11 oczek i jeden mecz zalegly do rozegrania. Obie te druzyny preferuja ofensywny futbol a swiadzyc moga o tym bramki przez nich strzelone przeciwnikom ktorych nabili po ok 70ciu goli w 30stu kolejkach.
Ekipa z Bredy jeszcze zapewne powalczy o bezposredni awans w tym sezonie a ze strzelac w delegacjach potrafia pokazali w ostanich 10-ciu wyjazdach aplikujac rywalom 24 gole!!!
Podsumowujac swoj dzisiejszy typ mecz powinien byc wyrownany ze spora iloscia bramek z obu stron spodziewam sie wyniku w granicach 2:2 lub 2:3 dla Bredy.

&#39; panowie malutka lyzeczka cierpliwosc czka misterne dziela... &#39;

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grecu88 30

grecu88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Finlandia play off
Godzina: 17:30
Spotkanie:
Kärpät - Tappara
Typ: Kärpät (HA -1,5)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem mecz w hokeja w Finlandzkich play-ofach.
Pod lupę wziąłem mojego faworyta do mistrzostwa drużynę Karpat oraz Tappare.
Trochę statysty:
po rundzie zasadniczej Karpat msc 2 Tapara 3
H2H na 10 meczy 3 zw Karpat, Tapara 2 i aż 5 remisów.
Będzie to bardzo wyrównany pojedynek, gdzie pewnie będzie 7 meczy.
Dlatego uważam, że Karpat będzie chciało wykorzystać przewagę własnego lodowiska i zacząć od pewnego zwycięstwa.
U siebie są najlepszą ekipa ligi; w rundzie zasadniczej 21 zwycięstw/ 30 meczy.
H2H u siebie z Taparą wygląda też korzystnie 5w-3d-2l
ostatnie 2 mecze u siebie z tym przeciwnikiem to 4-0 i 4-1.
Liczę na utrzymanie tych wyników, powodzenia ;)
⛔ 100
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Molde-Lillestrom
Typ: 1 połowa - x
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Molde, drużyna, która jeszcze miesiąc temu rywalizowała w lidze europejskiej, ale nic tam nie ugrała. W lidze skończyli dopiero na 6 miejscu. Ze składu odeszło bardzo dużo zawodników, z tych ważniejszych to obrońca Linnes i bramkarz Nyland. Z pozyskanych zawodników można wyróżnić tylko Gudjonsena, który wraca z Chin i w zasadzie zagadką jest w jakiej jest formie. Lilesstrom za to pozbyło się najlepszego napastnika, (Fofana) który wybrał Ligue 1. Goście skończyli zeszły sezon na 9 miejscu i mieli tylko 2 wygrane mniej, niż Molde które zamienili na remisy. W okresie przygotowawczym oba zespoły nie zaznały porażki. Wydaje mi się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, ponieważ jest to dopiero 3 kolejka i karty zostaną odkryte po zbadaniu przeciwnika w pierwszej połowie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom