>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ, Kanada - Łotwa
Godzina: 16:15
Spotkanie: Kanada - Łotwa
Typ: Kanada -2
Kurs: 1,5
Bukmacher: bet-at-home
Już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata elity w hokeju na lodzie. Niestety tradycyjnie już nie weźmie nich udziału wielu czołowych hokeistów ze względu na walkę o puchar Stanley&#39;a w NHL. Osłabione z tego powodu są praktycznie wszystkie zespoły. Jednak wiadomo już, że w kadrze Kanady znajdzie się ich największa gwiazda - Sidney Crosby. Jego Pittsburgh Penguins odpadli w pierwszej rundzie fazy play off. Crosby dotąd na MŚ zagrał tylko raz (właśnie na Łotwie) - w 2006 roku. Miał wówczas 18 lat i został najlepszym zawodnikiem turnieju zaliczając po 8 goli i asyst.
Kanadyjczycy to mistrzowie olimpijscy z zeszłego roku z Soczi oraz z 2010 (Vancouver).
&quot;Gospodarze&quot; są wymieniani w gronie faworytów całęgo turnieju - obok Rosji i Szwecji. Są co najmniej o klasę lepszym zespołem i o zwycięstwo nie będę się obawiał. Według mnie wygrają co najmniej 3 bramkami
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: - POLSKA: I Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - GKS Tychy
Typ: GKS Tychy
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
pojedynek z serii mecz o 6 punktów, zagrają zespoły walczące o utrzymanie się na zapleczu ekstraklasy z tym że sytuacja Bytovi na chwilę obecną wygląda znacznie lepiej gdyż na tą chwilę wydostali się oni z pozycji spadkowej lecz dzieli ich o niej wyłącznie jeden punkt co nie daje i jakiegoś większego komfortu, GKS zaś traci do nich już 7 ptk. i jest to ostatni dzwonek aby ustrzelić dzisiaj 3ptk. tym bardziej że są oni jedynym zespołem w pierwszej lidze który nie odniósł jeszcze zwycięstwa na wyjezdzie więc jeśli nie dzisiaj to kiedy? dzisiejszy mecz dla gości jest nie zwykle ważny i jeśli nie zgarną pełnej puli mogą zacząć obserwować 2 ligę która szeroko otwiera im drzwi, w Tychach jest już niemalże gotowy do oddania nowoczesny stadion który bardziej czeka na potyczki ekstraklasy niż szarej 2 ligi, czy jest szansa na utrzymanie się zobaczymy już dzisiaj, kadrowo Tychy wyglądają lepiej, a jak będzie naprawdę zweryfikuje boisko.
GKS Tychy - Bytovia Bytów 3 : 2
GKS Tychy - Bytovia Bytów 1 : 1
Bytovia Bytów - GKS Tychy 0 : 4
⛔ 100
 
Z 1

zdzichu55

Użytkownik
Dyscyplina: - Koszykówka, Bułgaria - Pay-Offy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chernomorets - Lukoil Academic
Typ: Chernomorets handicap: +52,5
Kurs: 1,85
bukmacher: bet365
Wybitnym specjalistą od obstawiania kosza nie jestem, lecz przeglądając dzisiejszą ofertę ten mecz przykuł moją uwagę. Dziś odbędzie się drugi mecz fazy play-offów bułgarskiej koszykówki pomiędzy wyżej przedstawionymi drużynami. Pierwsze spotkanie zakończyło się pogromem, Lukoil zwyciężył aż 119:51 i dzisiaj odbędzie się pierwszy rewanż. Już bardzo dawno nie widziałem tak dużego handicapu wystawionego przez buki, lecz wynik pierwszego spotkania może usprawiedliwiać tak wysoką linię. Chernomorets od dłuższego czasu przegrywa niemalże wszystkie mecze. Jednym z &quot;plusów&quot; tejże drużyny jaki można zauważyć to to, iż u siebie przegrywają, ale nie aż tak dużą liczbą punktów jak na wyjazdach. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami na hali Chernomoretsa zakończyło się wynikiem 70:106, czyli 36 punktową przewagą dzisiejszych gości i było to dosyć niedawno (18.04.2015). Oprócz tej porażki poprzednie 8 meczy również przegrali, ujemny bilans tych punktów w meczu wynosił odpowiednio: -12, -50, -4, -20, -44, -22, -38, -32. Uważam, że dziś gospodarze przegrają zdecydowanie, lecz ilością punktów nie większą niż 52, nie przegrali w takim stosunku od ponad 24 meczy i obstawiam że tak również będzie dziś, a kurs zachęca.
⛔ 100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska; I liga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Wisła Płock - Widzew Łódź
Typ: Pierwsza połowa: X
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam, dziś w 28 kolejce naszej rodzimej pierwszej ligi, przyszło zagrać ze sobą dwóm z drużynom, które są mocno zmobilizowane by zrealizować swoje cele na ten sezon. Wisła chce awansować a Widzew z kolei utrzymać. Choć szanse drużyny z Łodzi na utrzymanie w lidze są znikome, to walki i zaangażowania pokładanego w kolejne mecze nie można im odmówić. Na pięć ostatnich spotkań, trzy z nich wygrali a w jednym z nich potrafili poskromić Termalicę, której zasoby punktowe pozwalają na myślenie o awansie jednak wiele czynników przemawia za tym, że pierwsza liga to miejsce do którego przywykli i jak co roku przyjdzie im zakończyć sezon w górnej nie premiowanej awansem części tabeli. Ich przeciwieństwem jest dzisiejszy gospodarz, Wisła Płock, która nie dopuszcza do siebie myśli, braku awansu. Ostatnie wyniku jasno wskazują na grę, która nie ma porywać a przynosić korzyści. Nie przegrali od siedmiu spotkań. Gra obronna , przyniosła im zarazem tylko 18 straconych bramek w 27 meczach i jest to najmniejszy bilans straconych goli w lidze. Starają się wykorzystywać groźne sytuacje, które potrafią sobie wypracować i jak na razie nie wychodzi to najgorzej. Moja wizja remisu w pierwszej połowie jest spowodowana jest statystyką Widzewa oraz Wisły, które na 27 meczy aż 15 razy remisowały w pierwszych połowach. Przyjezdny Widzew grając z drużyną która strzela jak na lekarstwo nie powinien szybko strzelić bądź stracić bramki. Być może częstsze i bardziej odważne ataki zaczną się od drugiej połowy. Ja liczę na remis w pierwszej odsłonie a kurs mnie tylko w tym upewnił.Powodzenia
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: - POLSKA: I Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - GKS Tychy
Typ: Bytovia Bytów
Kurs: 2.1
Bukmacher: Expekt
Analiza:
A ja się nie zgodzę z kolegą powyżej i wydaje mi się że Bytowianie wygrają. Po przejęciu drużyny przez Kafarskiego drużyna zaskoczyła i zaczęła wygrywać. Tyscy grają słabą piłkę Hajto się nie sprawdza nie zdziwię się jeśli nowy sezon z pięknym stadionem rozpoczną w 2 lidze. Bytów wygrał ostatnio dwa mecze z rzędu u siebie z Ząbkami i na Sączersach nabrali pewności siebie. Tychy od 4 meczów nie wygrali czym popadają w marazm. Tyszanie mają 7 punktów straty do Bytowian i przewaga po dzisiejszym meczu powiększy się do 10 punktów. Będzie to jednak bardzo ciekawy mecz bo Tyski GKS gra z nożem na gardle na pewno będzie dużo atakował over 2,5 w tym meczu również bardzo realny jak ktoś boi się dać na Bytów. Pozdro ????
⛔ 100
 
M 15

midro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Wisła Płock - Widzew Łódź
Typ: 2
Kurs: 4.6
Bukmacher: bwin
Składy:*Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Radić, Hiszpański - Góralski, Kostrzewa, Janus, Ilijew, Darmochwał - Krzywicki
Widzew: Krakowiak - Lisowski, Nowak, Kasperkiewicz, Wrzesiński - Zgarda, Štraus, Bernhardt, Batrović, Kwiek, Nishi
Witam szanowne grono. To moj pierwszy typ, który zdecydowanie polecam.
Widzew, niestety gra już tylko o to by nie skonczyć rozgrywek na ostatnim miejscu tabeli. W bramce Krakowiak, który miał w tym sezonie wiele szans by pokazać swoje umiejętności. Chlopak jest w niesamowitej formie. Myślę że poukłada grę w obronie i Widzew zagra dziś na zero z tyłu. Wisła w tej rundzie strzelila u siebie tylko 4 gole z gry.
Oglądałem kilka spotkań Widzewa ostatnimi czasy i stwierdzam że ta drużyna ma dwa oblicza. Albo masakro-chaos bez serii 3 celnych podań w meczu albo solidna gra w której po prostu brakuje wykończenia.
Licze na to że dziś zobaczymy drugie oblicze Łódzkiej drużyny. A wygrywa ten kto strzeli więcej goli. Powodzenia i pozdro wszyatkim
⛔ 100
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja: Premiership - Grupa mistrzowska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic Glasgow - Dundee FC
Typ: Czerwona kartka w meczu
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Do zabawy w majowych typach włączam się i ja, tym razem szukając szczęścia w typach z wysokimi kursami, co kiedyś legendarnemu na forum Homelowi przyniosło spore kokosy i zwycięstwo w typach. A te trzy litery, maj, na forum mają większe znaczenie niż tylko symboliczne. Na dobry początek to, co tygryski lubią najbardziej: karteczki. A raczej jedna, i to ta koloru czerwonego. Po placu gry na Celtic Park będzie biegało dziś dwudziestu dwóch zawodników, z których każdy może dostać kartkę wykluczającą go z gry. Ale ja się skupię na tym dwudziestym trzecim. Nazywa się on Bobby Madden i od trzydziestego roku życia sędziuje mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szkocji. I to właśnie jego niechlubna seria przekonała mnie do tego typu. W ostatnich pięciu meczach pokazał... cztery czerwone kartki! Coś niebywałego, seria niesamowita. Nawet jeśli podopieczni Ronny&#39;ego Deili nie grają zbyt ostro, to dzisiaj przyjeżdża do nich ekipa kartkująca dość często - Dundee. Nerwów powinno być sporo. Zarówno jedni jak i drudzy w niedawnych meczach dostawali czerwone kartki (Celtic w połowie kwietnia w Pucharze, przyjezdni w ostatniej kolejce Premiership), więc nie widzę powodu dlaczego któremuś nie miałyby puścić nerwy i dziś. A sędzia w kaszę sobie nie da dmuchać, i pierwsze lepsze ostrzejsze zagranie już może zakończyć się kontrowersyjnym wykluczeniem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja - Pemiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Dundee FC
Typ: Celtic i under 3.5
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami nowy miesiąc i nowe możliwości. Dziś wybrałem spotkanie w Szkocji gdzie w grupie mistrzowskiej zmierzy się lider Celtic z Dundee FC.
Celtic na własnym stadionie spisuje się świetnie notując w 17 meczach 13 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki. Ich bilans bramkowy wynosi 40:8
Drużyna Dundee na wyjeździe w 16 spotkaniach 6 razy zwyciężała 4 razy remisowała i 6 krotnie przegrywała. Ich bilans to 21:22.
W spotkaniu H2H:
Dundee FC - Celtic 1:2
Dundee FC - Celtic 0:2
Celtic - Dundee FC 2:1

Dundee FC - Celtic 1:1
Celtic - Dundee FC 5:0
To, że Celtic wygra ten mecz nie ulega wątpliwości, nie mniej jednak strzelić 4 bramki to spory wyczyn i według mnie drużyna Celticu musiałaby szybko strzelić bramki, żeby takie coś się wydarzyło. Według mnie gospodarze wygrają to spotkanie 2:0, 3:0, 2:1.
Kurs bardzo zachęca do gry.
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Emmen - Telstar
Typ: BTTS
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój typ na dzisiaj to BTTS w podanym wyżej spotkaniu. Głównym argumentem działającym na moją korzyść są ostatnie mecze Emmen u siebie. Ostatnie 10 meczów na stadionie Emmen to 10 razy BTTS (100%). Ponadto, wiadomo że druga liga holenderska obfituje w bramki. Także patrząc na bilansy bramkowe obu drużyn - Emmen (81:56) - Telstar (49:64) widzimy że obie drużyny, mają więcej zarówno strzelonych jak i straconych bramek, niż rozegranych meczów, co świadczy o tym że BTTS w ich meczach jest częstym zjawiskiem.


⛔ 100
 
betme 138

betme

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maasricht - Den Bosch
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Marathonbet
Drogie dzieciaczki,
Oto spójrzcie jak można dziś wyciągnąć 3300zł zysku na meczu drugiej ligi holenderskiej. Piękny przykład zakończenia serii dwustronnej. oto Maastricht pewny swego będzie myślał, że po długiej serii zwycięstwo przyjdzie im łatwe zwycięstwo. Nie tym razem, przyjeżdżają głodni zwycięstwa piłkarze Den Bosch, którzy w lidze stracili dotąd mniej bramek, a ich ostatnia seria meczów też jest do przełamania. Są to ekipy z sąsiedztwa w dolnej części tabeli, więc jak za ten kurs, to wydaje się atrakcyjnym zagrać za 1000zł, bo wszystko moze się w tym meczu zdarzyć, a co za tym idzie, ryzyko warte sukcesu. Kompletnie nie wiem jacy piłkarze tam grają, jaki trener ich prowadzi, jakie są kontuzje... nie ma to znaczenia.
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Litwa, A. Liga
Spotkanie: FK Spyris Kaunas - FK Siauliai

Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Expekt
Godzina: 16:30

Analiza:

Już za chwilę spotkanie rozpoczynające 11stą rundę a zarazem dla gospodarzy 10tą. O 3 punkty zawalczą drużyny z końcowej części tabeli mianowicie gospodarze 7 miejsce natomiast przyjezdni zajmują ostanie 10 miejsce.
Gospodarze na 9 spotkań wygrali zaledwie 3 razy, raz zremisowali a 5 razy odnieśli porażkę. W sumie uzbierali 10 punktów. Jeśli chodzi o przyjezdnych to nie wygrali jeszcze żadnego spotkania ale 3 razy zdołali zremisować a 7 razy przegrali.
Na ostatnie 5 meczy granych przez gospodarzy raz zdołali wygrać i zremisować a 3 spotkania zakończone klęską. U gości sytuacja podobna ostatnie 2 spotkania na remis a 3 wcześniejsze przegrane. Sytuacja bramkowa jest całkiem całkiem u gospodarzy 17 bramek w 5 spotkaniach a u gości 15 bramek.
2 miesiące temu obie drużyny grały ze sobą po raz pierwszy Siauliai grając u siebie przegrało 1:2.
Myślę, że dziś również spotkanie będzie ciekawe i zobaczymy w nim przynajmniej te 4 gole ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia Meistriliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Silamae Kalev - Tammeka Tartu
Typ: obydwa strzelą
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Lubię grać te ligę. W chwili obecnej jest nieco mniej przewidywalna niż kiedyś dlatego kieruję się do podanego typu z uwagi na fakt, iż zespół Tartu nie jest taki ąz słaby jak jeszcze w ubiegłym sezonie. Niemalże w każdym meczu strzela i traci podobnie jak przeciwnik a należy dodać że w ubiegłym sezonie tej ligi Kalev było bardzo bramkostrzelną drużyną. Spodziewam sie dużej liczby bramek w tym spotkaniu - Kalev na pewno wciśnie co najmniej 2 lub 3 a liczę na honorowe chociaz trafienie gości.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, British Elite League
Spotkanie: Lakeside - Coventry
Typ: Kennett over 7
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Godzina: 21:00
Bukmacher chyba zasugerował się ostatnim fatalnym występem Kennetta w Leicester, gdzie zdobył zaledwie 2 punkty. Ale pokaże wam coś:
27 marca Lakeside u siebie z Leicester: Edward Kennett - 11+1 (3,3,3,2*,0)
31 marca Lakeside na wyjeździe z Kings Lynn: Edward Kennett - 1 (d,0,1,0)
3 kwietnia Lakeside u siebie z Kings Lynn: Edward Kennett - 10 (3,2,3,2)
Mecze z tymi samymi drużynami, ale w innych miejscach i mamy dwa różne oblicza Kennetta. Jest to po prostu zawodnik swojego toru, na którym over 7 pokrywał 4/4 razy i to w każdym przypadku w TRZECH STARTACH. Średnia w domu na poziomie prawie 2,5 punktu na bieg mówi sama za siebie. Forma Pszczół, jak już w dziale pisałem, spadła, to i Kennett nie powinien mieć większych problemów, aby znowu wygrywać.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brno-Jihlava
Typ: over 11 rożnych
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Czeskiej pierwszej ligi pomiędzy Brno a Jihlavą obie drużyny na podobnym poziomie lecz w ostatnim czasie chyba w lepszej formie drużyna przyjezdnych Jihlava, dobra ja w tym meczu nie gram zwycięstwa tylko rzuty rożne a w tej lidze może to trochę dziwnie brzmi ale pada dużo rzutów rożnych i myślę że obie ekipy bez większych problemów osiągną tych 12 rożnych.
⛔ 100
 
W 6

wujeksid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours-Clermont
Typ: obie strzelą-TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 35. kolejce zaplecza francuskiej Ligue 2 wybrałem mecz między dwoma drużynami z dolnej części tabeli. Goście z Clermont mogą już czuć się w miarę pewnie-na 4 kolejki przed końcem sezonu mają 9 pkt przewagi nad strefą spadkową i tylko jakieś nieszczęście mogłoby odebrać im utrzymanie w lidze. Gospodarze natomiast mają tylko 3 pkt zapasu nad strefą spadkową co nie jest bezpieczną przewagą. Moim zdaniem 3 pkt zostaną dzisiaj w Tours, gospodarze w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie odnieśli 2 zwycięstwa i 3 razy remisowali zawsze zdobywając bramkę. Goście na wyjazdach w 5 ostatnich meczach mają bilans 2-1-2, jednak należy zauważyć że te 2 porażki były z drużynami z górnej połówki tabeli. W ostatnich 10 meczach tylko dwukrotnie gościom nie udało się strzelić bramki. Gdy spojrzymy na mecze bezpośrednie na 6 spotkań 4 razy typ ten był pokrywany. Dodatkowo Clermont nie strzeliło bramki w 2 ostatnich spotkaniach co powinno wpłynąć tylko pozytywnie na ten typ (chęć przełamania się). Kończąc, w meczach Tours na ich własnym terenie BTTS jest pokrywany stosunkowo często mimo małej ilości bramek w ostatnich meczach, dlatego nie zdziwiłbym się gdyby dziś padł wynik 1-1.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Wielka Brytania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sheffield Sharks - Newcastle Eagles
Typ: Newcastle Eagles (-3,5)
Kurs: 1,74
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Pierwsze spotkanie półfinałowe fazy playoff rozgrywek panów w Anglii. Ja dzisiaj stawiam na drużynę gości, Newcastle to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego, a 1 miejsce w tabeli dało im 31 zwycięstw i 5 porażek. Drużyna z Sheffield która niespodziewanie awansowała do półfinału rozgrywek w sezonie zasadniczym grała o wiele słabiej i z bilansem 19 zwycięstw i 17 porażek do playoff awansowała z przedostatniego 7 miejsca. W pierwszej ćwierćfinałowej rundzie playoff Sharks pokonali wyżej notowaną drużynę Leicester Riders (2 miejsce w sezonie zasadniczym) wygrywając tą rywalizację lepszym bilansem punktów po wygranej u siebie 79:68 i porażce na wyjeździe 85:91 po dogrywce. Faworyci dzisiejszego spotkania drużyna Newcastle Eagles jak przystało na najlepszą drużynę rundy zasadniczej w ćwierćfinale pokonało bez problemu ósmą drużynę Bristol Flyers dwukrotnie 84:64 na wyjeździe i 92:80 na wyjeździe i zameldowało się w półfinale. Mój typ idzie na gości, lepsze występy w sezonie zasadniczym i przede wszystkim wszystkie spotkania wygrane z drużyną Sheffield w poprzedniej rundzie stawiają ich w roli głównego faworyta. W tym sezonie Eagles pokonało swoich rywali pięciokrotnie i tylko raz mecz był &quot;na styk&quot;, dzisiaj czas na podtrzymanie passy.
⛔ 100
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Godzina: 20:30
Spotkanie: Almagro.N - Gasquet.R
Typ: 1 set: wynik po 4 gemach : Almagro 3-1 Gasquet
Kurs: 3,40
Bukmacher: Whill
Analiza:
Richard zawitał do Portugalii , zeby sie ograc przed turniejem w Madrycie. Jest to jego pierwszy turniej rozgrywany na ziemi w tym roku. Pierwszych dwoch przeciwników odprawił bez większych problemów , ale wpadl na Nicolasa teraz ,który wg bukmacherów uchodzi za malego faworyta. Gasquet ma okazje zeby sie sprawdzic z zawodnikiem który prezentuje sie wiele lepiej niz jego dotychczasowi rywale, także chyba sobie sprawe zdaje ze od początku może być ciężko. Hiszpan już na takich kortach pokonal kiedys Richard&#39;a. To jego nawierzchnia. Ja jednak skupie sie na troche innym typie. Dlatego DW 3-1 po 4 gemach , ponieważ Nicolas ostatnie 3 mecze dobrze wchodzil w spotkania wygrywając gładko swoje podania, a Riczi potrafi przespac poczatek, zeby potem sie odrodzic. Mecz jako tako no-bet dla mnie, bo trzeba miec na uwadze nastepny turniej ATP 1000, dlatego wole zaryzykowac, ze Hiszpan przejmie poczatkowo dominacje na korcie i przelamie Gasqueta w jego 2 pierwszych gemach serwisowych, wygrywajac przy tym swoje.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: V. Guimaraes - Estoril
Typ: V. Guimaraes
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Vitoria Guimaraes w końcówce tego sezonu ma jeszcze o co walczyć, albowiem ich celem jest Liga Europejska. W 2015 roku wszystkie wygrane na własnym stadionie kończyły się z wynikiem 0 dla gości. Co prawda były też 2 skromne porażki po 0:1 i jeden 2-bramkowy remis. Meczów wyjazdowych moich faworytów nie biorę pod uwagę, ponieważ to zupełnie inna kwestia. Co prawda na wyjazdówkach radzą sobie bardzo źle, żeby nie powiedzieć że fatalnie. Na kilka ostatnich kolejek przed końcem sezonu myślę że dzisiejsze zwycięstwo spowoduje poprawę atmosfery w klubie, przywrócenie wiary w to, że jednak stać ich na dotarcie fazy grupowej LE, a być może i nawet dalej, wszak wszystko zależy po części od losu szczęścia na jakich trafią rywali w kolejnych fazach pucharowych.
Na koniec kilka słów o Estoril, które dziś gra na wyjeździe i podobnie jak opisałem wyżej nie spisują się oni najlepiej w meczach wyjazdowych, z których jeden na kilka dobrych kolejek potrafią wygrać. Zdarzyło się tak w ostatniej kolejce wyjazdowej, więc myślę że pora wrócić do rzeczywistości i pogrążyć się w kolejną, smutną passę porażek. Po drugie Estoril w tym sezonie już nie ma o co walczyć, LE za daleko, spadek również im już nie grozi.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom