>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Estoril 2018
16:00
Ramos A. - Delbonis F.
Delbonis F.
2,09 w 1XBET
H2H 2:3 przeciwko Ramosowi i to z lat 2010-2016. Delbonis jest również leworęczny tak samo jak i Hiszpan. Kto wie czy Albert Ramos nie ma bardziej w głowie większego turnieju u siebie, czyli Masters 1000 w Madrycie niż mniejszy 250 w pobliskiej Portugalii.
Delbonis 2 lata temu w 2016 roku fajne wyniki wykręcał na turniejach ziemnych w ATP, Ramos natomiast rok temu miał jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. Z ręką na sercu trzeba przyznać, że tutaj szanse są rozłożone mniej więcej po równo, więc sensownie jest zagrać wyższy kurs. Bardziej skłaniam się po prostu ku Delbonisowi niż Ramosowi.
Pozostałe 18 typów z tenisa ATP na wtorek
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Real-Bayern
Typ: x/1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie rewanżowe w półfinale piłkarskiej Ligi MIstrzów pomiędzy ekipami Madryckiego Realu oraz Monachijskiego Bayernu. Gospodarze już w Monachium pokazali że są faworytem do awansu do finału, bowiem wygrali 1:2 pomimo tego że pod względem piłkarskim zespołem lepszym byli gospodarze, ale Real pokazał niesamowitą dojrzałość, ogarnie na arenie międzynarodowej przetrwał ataki Bayernu i ładnie go wypunktował pomimo tego że przegrywał. W tym meczu to goście muszą zaatakować i szybko odrobić starty, muszą poszukać co najmniej dwóch bramek a niestety inaczej tego nie będą w stanie zdobić jak nie zaatakują od pierwszych minut spotkania. Ogólnie gospodarze na pewno skupią się na grze z kontry , bo to jest to co im wychodzi najlepiej i w takim stadnie najlepiej się czują. Bayern musi grać pozycyjnym i szukać tak bramek. Ja myślę że Real powinien w tym spotkaniu wygrać, ale Bayern bramkę zdobędzie. Patrząc na poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami w poprzednich sezonach to real wygrywał częsciej i chyba ma patent na ekipę z Niemiec. Odnośnie osłabień to w realu nie zagrają Isco oraz Carvajal, nie wiadomo czy zobaczymy Nacho, w Bayernie natomiast na pewno nie zobaczymy Comana, Robbena, Boatenga,Vidala, pod znakiem zapytania stoi występ Neuera. Stawiam na wynik 2:1 na koniec spotkania.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja - Superettan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Halmstad - Falkenbergs
Typ: Falkenbergs
Kurs: 3,13
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W maju zaczniemy dużym kursem, ale same okoliczności bardzo kuszą mnie, by zagrać to spotkanie. Halmstad po 3 meczach sezonu ma 1 wygraną i 2 porażki z bilansem bramkowym 2:5. Falkenbergs to absolutna odwrotność. 4 rozegrane mecze – 4 zwycięstwa i bilans bramkowy 10:3, a teraz kurs na nich to ponad 3! Sezon dopiero się tam rozpoczyna i nie można napisać jeszcze zbyt wiele, ale myślę, że można zaryzykować tutaj postawienie gości. Warto też dodać, że przeciwnicy których ograło Falkenbergs to nie byle kto, bo 3 z 4 mieści się w górnej części tabeli po tych kilku meczach. Ja spróbuję to złapać, może się uda, może nie, ale kurs zachęca.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, Superliga
Spotkanie: Kalisz - Vive
Typ: Vive poniżej 40,5 pkt
Kurs:
1,81
Godz: 18:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Vive po ciężkich meczach w Lidze Mistrzów z PSG gdzie rewanż rozgrywali 3 dni temu w Paryżu a i dzisiaj jadą do Kalisza na piewszy mecz ćwierćfinałowy MP .W dotychczasowych bezpośrednich meczach Vive nie rzuciło nie wiecej niż 37 bramek Kaliszanom (37:21,36:20) no i do tego dochodzi rewanż w Kielcach gdzie może paść 40+ ale dzisiaj myśle że Vive i tak bedzie kontrolowało przebieg meczu tyle że nie rzucą 41 bramek a kursik do jakiegoś dubla w sam raz
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia baraż
Godzina: 20.45
Spotkanie: Dordrecht vs Cambuur
Typ: 2
Kurs:
2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mam dla was promocje w postaci tego meczu.Ostanie ich spotkania kończyły się zwycięstwem cambuur i paroma remisami.Godpodarze tylko 2 razy pokonali gosci i to w 2011 roku oraz 2009.Forma zespolow wskazuję na zwycięstwo gości.Cambuur wygrywa wszystko jak leci a dordrecht większość meczow przegrywa.Szanse na zwycięstwo przyjezdnych oceniam na 90%.
Powodzenia!
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lube Civitanova - Sir Safety Perugia
Typ: Lube Civitanova
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Dzisiaj mamy czwarty mecz finałowy w play-offach jednej z najlepszych lig jeśli chodzi o siatkówkę na świecie. Mecz pomiędzy Civitanova a Perugia zawsze wzbudza dodatkowe emocje. Civitanova jeśli chce jeszcze mieć jakikolwiek udział to musi to spotkanie wygrać. Myślę ,że składy są w obu drużynach zdecydowanie na miarę finału. Wyróżniającymi graczami w Perugii jest Zaytsev, Atanasijević,Podrascanin,De Cecco którzy robią kolosalną różnicę w swoich klubie. Natomiast w Civitanovej Sokołow,Juantorena,Grebennikov,Christenson,Kovar,Stankovic,Sander. Tutaj można wymieniać wielu zawodników ,ponieważ oba zespoły są bardzo mocne. Dzisiaj stawiam na zespół Civitanovy ponieważ dzisiaj nie mają nic do stracenia ten mecz po prostu muszą wygrać. Kurs naprawdę wysoki. Myślę że śmiało można pograć w stronę Lube. Dzisiaj w chodzę grubo na Lube ponieważ grają naprawdę dojrzałą siatkówkę,urozmaiconą przede wszystkim mają moim zdaniem minimalnie lepszych zawodników od swoich przeciwników. Myślę że dzisiaj zrobią różnicę i doprowadzą do remisu w finale. Jeszcze raz zachęcam do tego typu myślę ,że warto.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Półfinał
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Bayern Monachium
Typ: Robert Lewandowski otrzyma kartkę – TAK
Kurs: 4.75
Bukmacher: unibet
Analiza:

Gdzieś mi to po głowie cały czas chodziło, a jak pojawił się kurs to od razu się skusiłem. Wszyscy zapewne czytali o tym całym zamieszaniu związanym z Lewandowski po pierwszy starciu. Na każdym kroku naszemu liderowi się oberwało za ten mecz, wiele narzekań na grę, że nie sprawdza się w wielkich meczach itd. Było tego całe mnóstwo, też Lewy odbył rozmowę z trenerem, który oczekuje od niego reakcji w rewanżu. Widać jednak po Robercie że faktycznie jakby gdzieś myślami byłby gdzieś gdzie indziej, to nie jest tak gra do które przyzwyczaił, też problem leży w tym że ostatnio za często trenem rotuje i nie ma rytmu meczowego którego uwielbia. Przejdźmy do głównej sprawy czyli tej kartki po takich słowach, rozmowie z trenerem musi on wyjść dziś naładowany, waleczny, chcący pokazać wszystko co ma najlepsze i widzę tutaj w jego dużą aktywność. Będzie walczył w odbierze, cofał się po piłkę, czyli tu gdzieś już tą kartkę może złapać w środku pola czy przy próbie agresywnego pressingu. Druga sprawa jeśli ten mecz znowu mu się nie będzie układał, będzie nerwowość, pretensję, do tego Varane oraz Ramos zdecydowanie twardo sobie pogrywają z nim i kto oglądał pierwszy mecz widział ile razy Polak interweniował, dyskutował z sędziom, były momenty dużych pretensji do pracy arbitra a wiemy doskonale że z dyskusje coraz częściej arbitrzy rozdają kartki. Turecki sędzia nie lubi krytyki, rozmów, widzieliśmy też w starciu z Juve że nie boi się odważnych decyzji dając kartki Dybali za wymuszenie karnego oraz faul i to też dobry przykład bo Argentyńczyk też bardzo chciał się pokazać i chciał być wszędzie. Taki kurs to jest coś bardzo ciekawego wobec mizerni jak panuje jeśli chodzi o kursy na typowe wydarzenia jak bramki itd.
⛔100
 
A 5

aliszja123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja baraż
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dunfermline - Dundee Utd.
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: fortuna

Na dzisiaj pierwszy mecz o awans do głownych rozgrywek w Szkocji. Przygladajac sie glownej tabeli roznica punktowa miedzy zespolami niewielka i to tlumaczyloby kurs... Ale... Popatrzmy ponizej:
+ bilans goli Dunfermline 60:35
+ bilans goli Dundee Utd. 52:42
+ bilans goli Dunfermline u siebie 38:18
+ bilans goli Dundee Utd. na wyjezdzie 22:26
+ forma w ostatnich 10 spotkaniach Dunfermline 24 pkt 21:5
+ forma w ostatnich 10 spotkaniach Dunfermline 17 pkt 15:9
+ forma w ostatnich 5 spotkaniach Dunfermline u siebie 13 pkt 12:1
+ forma w ostatnich 5 spotkaniach Dunfermline na wyjezdzie 4 pkt 8:8
W dwoch meczach tych druzyn w 2018 padly 2 remisy.
W czterech meczach zeszlego roku padl 1 remis, a 3 razy wygrywalo Dundee Utd.
Patrzac na obecna forme, bramkostrzelnosc i determinacje gospodarzy w walce o Premiership, patrzac rowniez na fakt ze ostatnie zwyciestwo Dunfermline nad Dundee mialo miejsce 7 lat temu, moje pytanie jest - kiedy jak nie teraz u siebie w pierwszym meczu barazowym?
Stawiam z dobrym kursem na 1!
PS czy ktos wie skad dzis tak wysoki kurs na Flamengo U20?
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Bayern Monachium
Typ: Mats Hummels, żółta kartka - tak
Kurs: 4.00
Bukmacher: Forbet
Analiza: Propozycja typowo na intuicję. Bayern musi w tym meczu podjąć ryzyko, zaatakować. Myślę, że siłą rzeczy Real wyjdzie kilka razy z kontrą. Obrońcy Bawarczyków powinni przy kreowaniu akcji podejść nieco wyżej, czyli istnieje szansa, że dojdzie do jakiegoś taktycznego faulu, wywołanego brakiem natychmiastowej organizacji gry w defensywie. Choć nie uważam, że Real się zamknie na swojej połowie i odda Bayernowi piłkę. No ale na pewno goście będą mieli swoje okazje w tym meczu. Trudno tutaj o jakieś daleko idące rozkminy. Kurs na Hummelsa wysoki, bo nie jest to bezmyślnie grający stoper (dla porównania kurs na kartkę dla Ramosa to 2.15 ???? ), niemniej jednak jemu też zdarzają się błędy. Wierzę, że dzisiaj takowy popełni. Tak jak wspomniałem, jest to typ intuicyjny, równie dobrze Hummels może nie popełnić w tym meczu żadnego przewinienia.
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Turcja, ATP Stambuł
Godzina: 13:00
Spotkanie: Gimeno Traver - Vesely
Typ: Gimeno Traver
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To będzie trzecie spotkanie między Gimeno-Traver a Vesely. Ostatni raz grali ze sobą dokładnie 3 lata temu w Rumunii, gdzie Vesely wygrał 2:1 odrabiając pierwszego straconego seta. W poprzednich spotkaniach padały 2 zwycięstwa Hiszpana. Na ziemnej nawierzchni Vesely gra bardzo źle, ostatni raz wygrał na takim korcie w sierpniu 2017 roku pewnie pokonując Hanfmanna. Gimeno gra bardzo dobrze na tej nawierzchni i ostatni raz przegrał po kreczu z Andreozzim. W rankingu ATP znaczną przewagę ma czas, bo jest 84 natomiast Hiszpan 230. Myślę, że o wiele lepiej grający na ziemnym korcie Gimeno pewnie pokona Czeskiego Tenisistę i taki kurs na ten mecz można brać śmiało.
⛔100
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,2.Włoska
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Parma-Ternana
Typ: spotkanie/liczba bramek- 1/+1.5
Kurs:
1.75
Bukmacher: efortuna
Analiza: Witam wszystkich w nowym miesiącu-Maju! ???? .Pełno typów na dzisiejszą LM i nie ma co dokładać kolejnego.Postanowiłem zaatakować Serie B.Spotkanie pomiędzy Parmą zajmującą 3 miejsce.a Ternaną na przedostatnim miejscu(21),która pewnie spadnie do niższej ligi.Parma ma 63 punkty,a nad nimi Palermo,które ma 64 punkty,różnica jest niewielka i Parma musi dzisiaj wygrać,aby wskoczyć na drugą pozycję i mieć zapewniony awans.Parma to bardzo dobry zespół,po ostatniej porażce będą zmotywowani,aby przy swoich kibicach zdobyć komplet punktów.Stawiam na zwycięstwo gospodarzy 2-0 i ciekawy mecz z dużą ilością bramek.Pozdrawiam!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Regionalliga Nord
Godz: 15:00
Spotkanie: VfV 06 Hildesheim - SV Drochtersen/Assel
Typ: VfV 06 Hildesheim
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na zaległe spotkanie 22 kolejki ligowej w niemieckiej Regionalliga Nord w którym na Friedrich-Ebert-Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Verein für Volkssport Borussia von 1906 Hildesheim a w gości przyjedzie drużyna Sportverein Drochtersen/Assel.
VfV 06 Hildesheim w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyło 27 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast SV Drochtersen/Assel plasuje się na 11 pozycji w tabeli niemieckiej Regionalliga Nord ze zdobytymi 37 oczkami w swoich 29 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 13-17 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 3 remisów oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 17-13.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio złapali formę w meczach na swoim terenie notując 4 wygrane i remis ale jeszcze trochę im brakuje aby opuścić miejsce spadkowe i dalej mają nóż na gardle ale wygrywając to spotkanie poprawią trochę swoją pozycję wyjściową a goście na wyjazdach grają tak sobie lecz ostatnio ogólnie w lidze 3 porażki z rzędu do tego pewne utrzymanie na kolejny sezon tak więc raczej nie będą się zbytnio spinać na gospodarzy którzy muszą gryźć trawę i wygrać i moim zdaniem tak się właśnie stanie że to gospodarze zgarną z murawy swojego stadionu komplet 3 ligowych oczek.
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja - Superettan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Halmstad - Falkenbergs
Typ: Falkenbergs over 1.5 gola
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
&quot; silo &quot; mnie już uprzedził bo od wczoraj właśnie to spotkanie chodziło mi po głowie , zgadzam się że chyba zwycięzcę upatrywać powinniśmy wśród gości , dodam może że ta słaba postawa gospodarzy już trwa dosyć długo bo od poprzedniego sezonu kiedy to grali w Allsvenskan a ich bilans na koniec sezonu to zaledwie 5 wygranych 9 remisów i 18 porażek tak więc ta &quot;passa &quot; nadal trwa , co do gości to ci w poprzednim sezonie byli bliscy awansu jednak parę oczek zabrakło do pełni szczęścia , w tym sezonie choć to dopiero początek grają bardzo dobrze i wszystko wskazuje że będą się liczyć znowu w walce o awans , tak czy siak ja również stawiam na nich a że typ na czysty win zajęty to spróbuję na gole w ich wykonaniu i liczę na przynajmnie dwa a kurs całkiem całkiem !
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzinna: 20 : 45
Spotkanie: Real Madrid - Bayer Monachium
Typ: więcej rożnych / Bayern
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich, sporo dziś już napisano na temat tego spotkania, więc postaram się streścić w maksimum kilkunastu zdaniach.
W pierwszym pojedynku na Alianz Arena, to Bawarczycy byli zespołem dominującym lecz jak wiemy przegrali mimo iż pierwsi strzelili bramkę, wynik końcowy 2:1 dla Realu. Drużyna z Monachium dużo więcej grała piłką, mieli oni około 200 celniejszych podań od swoich rywali i lepiej grali z klepki.
Wiadomo iż dziś zobaczymy mnóstwo akcji rozgrywanych skrzydłami, gdzie po obu ich stronach grają mega - doświadczeni gracze. Zarówno Robben jak i Ribery nie są pierwszej
młodości, lecz obaj dobrze wiedzą jak zachować się w narożniku boiska tak aby dograć piłkę w pole karne, lub zwyczajnie sprowokować cornera obijając nogi rywala.
Przed tygodniem to właśnie podopieczni
Jupa Heynckesa zdominowali swych rywali w tym aspekcie gry wykonując o siedem rożnych więcej od piłkarzy z Madrytu 10:3.
Biorąc pod uwagę fakt iż mają do odrobienia stratę z pierwszego meczu, wydaje mi się że po raz kolejny będą stroną dominującą w tym elemencie gry i również nabiją ich więcej.
Podsumowując powyższą analizę, możliwe że dzisiejszego wieczoru Bayern nie zdoła wcale odwrócić losów półfinału i odpadnie. Pomimo tego wydaję mi się iż samych rożnych nabije i tak nieco więcej. ;)
⛔100
powtórzony typ mefiuu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEstonia - 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Narva JK Trans - Levadia Tallinn
Typ: Wynik końcowy i obie drużyny strzelą - X i nie
Kurs: 21
Bukmacher: forbet
Patrząc po tym jaki wał idzie w pierwszym meczu o 12 (1.14 na gospodarza, a mamy 0:2 do przerwy) nie byłbym sobą gdybym nie spróbował. Drużyny potrafią ze sobą remisować i nie byłaby to dzisiaj dla mnie wielka niespodzianka. Mimo, że ostatnie ich spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Levadii (5:0), gdy Narva jest gospodarzem to nie wyglada to już tak kolorowo. Obydwa spotkania w 2017r. zakończyły się bezbramkowym remisem i to daje mi podstawy żeby zaryzykować i zagrać dzisiaj tak wysoki kurs.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Bayern Monachium
Typ: Liczba żółtych kartek w meczu - over 5.5
Kurs: 2.21
Fortuna
Pierwszy mecz nie obfitował w kartki, jednak zazwyczaj to rewanże są bardziej bogate w takie wydarzenia. W poprzedniej edycji gdy konfrontowały się te dwie drużyny w pierwszym meczu w Monachium padło 6 żółtych kartek a w rewanżu w Madrycie 5. Myślę, że ciężar gatunkowy tego meczu sprawi, że liczba fauli i przewinień będzie znacznie wyższa niż w pierwszym spotkaniu, nie zdziwię się nawet jeżeli któryś z zawodników zobaczy czerwoną kartkę. Każdy scenariusz meczu może podpalać zawodników do ostrej gry bo obie ekipy zdają sobie sprawę z tego, że aktualny wynik jeszcze nie rozstrzyga awansu, mimo komfortowej sytuacji Realu. Dodatkowym aspektem przemawiającym za tym typem jest fakt, że w obu drużynach znajdują się zawodnicy, którzy często oglądają kartoniki np Ramos, Casemiro, Martinez.
⛔100
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska - 2 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola
Typ: ŁKS (-1,0)
Kurs: 2,30
Bukmacher: efortuna
Dzisiaj drugoligowcy będą odrabiać zaległość i w piękny majowy dzień wybiorę się na stadion mojego klubu. ŁKS podejmie najsłabszą drużynę w rundzie wiosennej czyli Stalową Wolę. Ostatnie dwa spotkania ŁKS wygrał z kandydatami do awansu co z pewnością wpłynęło pozytywnie na morale - wygrane 5:0 i 2:0 z Olimpią i Wartą. Gospodarze wyjdą swoją pierwszą jedenastką, jedyna zmiana jest w obronie (Rozmus pauza za kartki), ale Widejko, który wymiennie gra na boku obrony z pewnością sobie poradzi. Warto zaznaczy też, że bramki zaczą strzelać Radionow - najlepszy strzelec ŁKSu. Według mnie dzisiaj ŁKS zrobi kolejny kroczek w powrocie do elity i zdecydowanie wygra z niżej notowanym rywale.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Serie A1
Spotkanie: Lube Civitanova - Perugia
Typ: powyżej 184,5
Kurs:
1,84
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami kolejny piękny spektakl w najlepszej lidze świata - Włoskiej.
Póki co w finale prowadzi Perugia 2:1, oczywiście każda drużyna wygrywa u siebie.
Perugia u siebie 2 x po 3:1 natomiast Lube u siebie 3:2... po kolei punktów było - 184 (3:1), 213 (3:2) i 186 (3:1). Był jeszcze mecz pomiędzy obiema drużynami w finale Pucharu Włoch, wygrany przez Perugie 3:1 (185 punktów) oraz 2 mecze w lidze mistrzów oba wygrane przez Perugie 3:2 (219 punktów) i 3:0 (każdy set bardzo zacięty 26:24, 25:23 i 27:25).
Moim zdaniem jeżeli miałbym wskazywać faworyta to oczywiście są to gospodarze z racji własnej hali ale... wydaje mi się, że to właśnie Perugia zwycięży i to Oni będą się cieszyli ze zdobycia Mistrzostwa Włoch... Mają już Puchar Włoch i są w półfinale ligi mistrzów - Może być tripel. A już od nowego sezonu mogą być nie do pokonania bo przychodzi do nich Leon ale to nie o tym.
Obie ekipy kadrowo są naprawdę wyrównane obie ekipy mają w swoich składach siatkarzy, którzy potrafią wziąść na własne barki mecz i poprowadzić ekipę do zwycięstwa.
Sokolov vs Atanasijevic
Juantorena - Sander vs Zaytsev - Russel
Christenson vs De Cecco
Stankovic - Cester vs Podrascanin - Anzani
Grebennikov vs Colaci
Obie ekipy nie mają słabego punktu... Jedynie wyraźnie lepsza ekipa gospodarzy jest na Libero....
Mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem jest over punktowy w tym potkaniu.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka-Niemcy
Godzina: 15.00
Spotkanie: Jena-Gotha
Typ: Gotha -2.5 Handicap
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Uwazam,ze moze to byc Value dnia ???? I juz wyjasniam dlaczego.
Po pierwsze jest to nieziemsko wazny mecz w kontekscie utrzymania dla zespolu Gothy-porazka tutaj bardzo mocno utrudni im walke o utrzymanie-zwyciestwo bardzo ich do tego utrzymania przyblizy.
Zespol Jeny juz o nic nie gra. Play Offy im nie grożą,a i od strefy spadkowej sa bardzo,bardzo daleko ???? W Jenie juz od dawna świętują udany sezon-założyli sobie jako cel utrzymanie w lidze i pewnie go wykonali-nic więcej w tym sezonie już robić nie muszą.
Co więcej-warto wspomnieć iż obie ekipy mają ze sobą dość dobre stosunki-w przerzłości nie raz i nie dwa grali między sobą tak,aby ten kto bardziej punktow potrzebowal-aby je zdobyl. Przypuszczam,ze i dzis moze byc dosc podobnie ????
Kolejny ciekawy aspekt jest taki,ze oba kluby dzieli niecale 40km,a wiec goscie przywioza na ten mecz spora ilosc swoich kibicow ????
W zespole z Jeny przewidywane sa pewne rotacje,aby dac szanse mlodszym zawodnikom ????
Zagralbym czyste zwyciestwo Gothy,jednak AsianOdds,ktory nie jest dostepny w regulaminie tego konkursu ma najwyzszy kurs na wygrana,wiec ryzykuje handicap ????
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia ????
Drugim typem,ktory moze okazac sie bardzo dobrym zakladem jest wygrana Bonnu ( graja z Bayernem ) z kursem 2.85-Bayern pewny 1wszeog miejsca-Bonn walczy o 4te.
⛔100
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Bayern Monachium
Typ: Sergio Ramos, żółta kartka - tak
Kurs: 2,4
Bukmacher:Milenium
Wszystko niemal zostało o tym meczu napisane. Popieram kolegów i idę w stronę Ramosa i jego żółtą kartkę. Zresztą sam to zagrałem już. W Milenium jest 2,4 kurs. Niezły biorąc pod uwagę jego styl gry. Dużym plusem tego typu jest również to, że dopiero wrócił po absencji &quot;kartkowej&quot; na pierwszy mecz z Bayernem. W Monachium kartki nie zobaczył, więc dzisiejsza żółta nie wykluczy go z finału (wielkie znaczenie ma to przecież), gdzie zapewne Real się zamelduje..
Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom