>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2023 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 1. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 634,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Fortuna 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odra Opole - Chrobry Głogów
Typ: Odra O./ +1.5
Kurs: 2.42

Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Odra Opole w walce o utrzymanie wyraźnie przyspieszyła kroku i w trzech ostatnich spotkaniach zdobyła 7 pkt. pokonując między innymi w Katowicach GKS 2:0 , czy w domu Tychy 3:0. Wygrane o tyle potrzebne że zajmuje aktualnie Odra spadkowe 16 miejsce tracąc do Skry i Tychów po punkcie oraz do następnych kilku ekip stosunkowo niewiele. Dość powiedzieć że 11 - sty Górnik Ł. ma 34 pkt. tak więc widać jak ciasno jest w drugiej części tabeli. Dzisiejszy rywal Chrobry też jeszcze nie może być pewny utrzymania . Zajmuje co prawda 10 lokatę ale z 37 pkt. tak więc przy dzisiejszej porażce Odra niweluje stratę do 4 pkt. Zapowiada się więc na ciężkie starcie dla obydwu drużyn i na pewno taryfy ulgowej ze strony Chrobrego nie będzie.

Goście jednak w ostatnich dwóch miesiącach nie zaznali smaku wygranej. Od 25.02 w 8 ligowych meczach uzyskali bilans 0-3-5 co nie jest dobrym prognostykiem przed tak ważnym spotkaniem jak dzisiaj. Wyraźnie widać zapaść strzelecką. Bilans bramkowy 4:21 w tych spotkaniach nie za dobrze świadczy o linii defensywnej. Tracił Chrobry 5 goli w Łodzi z ŁKS , 6 w Podbeskidziu , 4 w Krakowie z Wisłą czy ostatnio w domu 3 z Arką Gdynia. Wszystkie te potyczki to rywale co prawda z góry tabeli walczący o bezpośredni awans lub play -off, niemniej liczba goli traconych przez ekipę z Głogowa jest ogromna.

Reasumując , grająca dużo skuteczniej w ostatnim czasie Odra , mająca w domu bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie , borykającego się ze swoimi problemami powinna to wykorzystać i zdobyć 3 pkt. Sądze że mezcz nie skończy sie skromnuym 1:0 dal miejscowych , a zobaczymy w tym starciu więcej goli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +110
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 19 : 00
Spotkanie: Cracovia - Miedź Legnica
Typ: Cracovia
Kurs: 1.88

Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam wszystkich, dziś wieczorem spotkanie zamykające 30 kolejkę w naszej rodzimej "ekstraklapie" w którym Cracovia zagra z Miedzią. Gospodarze obecnie na 7 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 41 oczek, realne szansę aby przeskoczyć Piasta i Wartę. W gości zawita czerwona latarnia ligi, pogodzona już ze spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. W rundzie jesiennej padł remis po 1:1 i to po całkiem wyrównanym meczu. Wtedy jeszcze "miedziowi" mieli jakiejkolwiek nadzieję na utrzymanie. Rzadko kiedy ruszam coś z kopanej na naszym rodzimym podwórku lecz tym razem patrząc na grę piłkarzy z Krakowa na własnym boisku pogram w ich stronę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Leicester – Everton
Typ: over 3 azjan bramki
Kurs: 2.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Nie wierzę w to że tutaj nie zobaczymy bramek, obie ekipy w tragicznej sytuacji patrząc na to o jakich ekipach mówimy ktoś z tej dwójki może pożegnać się z Premier League to byłaby sensacja. Remis nikogo tutaj nie będzie interesował, obie ruszą do ataków od samego początku a naprawdę mają jakość w tej ofensywie ale kompletnie w ostatnim czasie nie dojeżdża w obu zespołach defensywa. Oglądałem mecze Lisów z Leeds gdzie po strzeleniu 1:1 końcówka meczu to ataki z jednej i drugie strony bo tam też remis nikogo nie interesował i do defensywy mało kto wracała ja dziś myślę że w tym meczu będzie tak od samego początku.

170
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3368
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Mallorca– Bilbao
Typ: liczba goli w pierwszej połowie powyżej 0.5/ liczba goli w 2 połowie powyżej 1.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:

Postawiłem sobie taki cel żeby w maju osiągnąć top 3 w typach dnia. Jeśli to mi się nie uda to kończę z tą zabawą. Zazwyczaj grałem duże kursy, w tym miesiącu plan jest taki, że jak uda mi się nabić sporo punktów to będę podawał też mniejsze kursy, może taka taktyka się sprawdzi.
Miałem grać over goli i kartek w meczu Evertonu z Leicester, ale jednak po przejrzeniu kursów bardziej mi się podoba mecz z La Liga i jest dla mnie obarczony mniejszym ryzykiem bo tu mamy tylko gole a w Premier League miałem grać połączenie i goli i kartek.
Podoba mi się kurs na to zdarzenie bo rzadko kiedy na takie połączenia kurs jest kurs aż 5.00 . Kurs jest tak wysoki prawdopodobnie dlatego, że Mallorca jest postrzegana jako underowa drużyna, ale ostatnio to się trochę zmieniło bo padały duże wyniki w ich meczach : 3:1 z atletico porażka, 3:1 wygrana z getafe, czy 3:3 z Valladoid. Jest potencjał na bramkę z ich strony albo i lepiej, tym bardziej że w lidze ani nie zagraża im spadek ani puchary więc na luzie mogą grać resztę sezonu .
Co innego Bilbao. Bilbao nadal walczy o puchary i będzie grało tutaj o 3 punkty . Bilbao na ostatnie 5 spotkań wyjazdowych traciło bramkę aż 4 razy, a mimo to 3 z tych spotkań potrafiło wygrać bo ofensywę mają niezła .
Myślę, że jeżeli spotkanie otworzy nam się w 1 połowie i padnie bramka jak w moim typie to druga połowa też będzie obfitowała w bramki. Bo tak jak wspomniałem Mallorca może grać na luzie, a Bilbao nawet będąc na prowadzeniu powinno dążyć do strzelenia kolejnej bramki, wiedząc, że na wyjeździe mają tendencję do ich tracenia.
Po takim kursie ja zaryzykuję takie rozwiązanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 166,8K

Plamiacz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ARGENTYNA: Liga A - Play Out
Godzinna: 01:30
Spotkanie: San Lorenza-Atenas
Typ:1 (wliczając dogrywkę)
Kurs: 1.43
Bukmacher: betfan
Analiza:

Dzisiaj o godz. 01:30 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie między San Lorenza a Atenas. Będzie to 1 runda play off Finał w lidze Argentyńskiej. Goście są teraz w bardzo słabej formie tzn. maja serię 4 przegranych z rzędu. W spotkaniach bezpośrednich rozegranych między tymi drużynami gdzie jako gospodarze grali San Lorenza trwa seria 5 wygranych pod rząd gospodarzy. Kurs na zwycięstwo gospodarze spada. Sugeruję w tym spotkaniu, że wygrają gospodarze.

43
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4301
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Madryt
Godzina: 11.00+
Spotkanie: Safiullin - Zapata Miralles
Typ: Zapata Miralles
Kurs: 1,49
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Tegoroczny Madryt usłany jest niespodziankami, ale spróbujemy znów. Typ z cyklu pewniak. Wiemy jak takie się mogą kończyć, choć nie muszą. Safiullin odbił się od dna i coś zaczyna grać, ale wątpię by się rozpędził, bo trafił na dużą przeszkodę w postaci Zapaty Mirallesa. Zapata Miralles dobrze się tu czuje w Madrycie. Widać to po wynikach. Szczególnie ta wygrana z Evansem, który daleko zaszedł rok temu we French Open sugeruje, że mamy do czynienia z poważnym graczem tego turnieju. No jest gospodarzem ponadto, więc będzie się dodatkowo starać przed swoją publicznością. Moim zdaniem typ dnia. Tylko ja bym uważał ze stawkami, bo Madryt naprawdę w tym roku przegina...

49
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3377
FNM99 739,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Boston Bruins - Florida Panthers
Typ: Boston Bruins powyżej 2 goli w 3. tercji (2 gole = zwrot)
Kurs: 5.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niesamowite widowisko szykuje się tej nocy w Bostonie. Skazywani od początku na porażkę Panthers doprowadzili do 7 starcia w tym zestawieniu. Trzeba jednak pamiętać, że Bruins na własnym terenie grali w tym sezonie wyśmienicie i nie chce mi się wierzyć, aby przy własnej publiczności faworyci tegorocznych play-off'ów zakończyli już tym meczem udział w walce o puchar. Moim zdaniem gospodarze powinni prowadzić grę w tym spotkaniu, a od siebie zaproponuję typ na ich trzy gole w ostatniej tercji, licząc na to, że przyjezdni będą próbować walczć do końca z bramkarzem na ławce. Wydarzyć może się wszystko, ja idę w ten scenariusz, lecz pomimo dużego kursu uważam, że istnieje spore prawdopodobieństwo na kilka trafień Bruins w 3. tercji pojedynku. W razie dwóch goli -> zwrot.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +247
Tenis by Dawid 967,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 12.30
Spotkanie: Struff J-L. vs. Lajovic D.
Typ: Struff J-L. wygra seta
Kurs: 1,49
Bukmacher: forBET
Analiza:

Spotkanie o IV rundę turnieju w Madrycie, które zapowiada się bardzo ciekawie z kilku względów. Na początek warto zaznaczyć, iż Lajovic jest w życiowej formie lub przynajmniej w takiej, gdy osiągał finał mastersa w Monte Carlo. Ostatnio zwyciężył w Banja Luce pokonując m.in. Djokovicia, Kecmanovicia i Rubleva. Minęło zaledwie kilka dni i już wygrywa w Madrycie, lecz zagrał dopiero dwa razy. Ograł Kublera i po trzech długich setach Augera-Aliassime. Ciekaw jestem jak wygląda jego forma fizyczna, ponieważ ostatni czas ma dość intensywny, choć to samo można powiedzieć o Struffie, który wszedł do turnieju jako LL po porażce z Karatsevem. W turnieju głównym zagrał jednak na wysokim poziomie ogrywając Sonego i Sheltona czyli dobrych zawodników, szczególnie Włoch, bo Amerykanin dopiero się cegły uczy, lecz ugrywa już pierwsze skalpy i niewątpliwie to ogromny talent. Korty w Madrycie na pewno są dobre dla takich zawodników jak Niemiec czyli ofensywnie usposobionych, gdzie serwis jest dużym handicapem. Jan gra już dobrze od Monte Carlo, lecz u niego problem jest taki, że potrafi przejść obok meczu będąc wyraźnym faworytem i najlepiej czuje się jako underdog. Tutaj właśnie mamy taką sytuację i jeśli Struff zagra na swoim poziomie z poprzednich spotkań i będzie mądrze obijać bekhend Lajovicia to jestem dobrej myśli. Nie chcę nic odbierać Kublerowi i FAA, ale nie są to zawodnicy będący w optymalnej formie. Na koniec warto przytoczyć pojedynki bezpośrednie tych panów, gdyż spotkali się trzy razy i wszystkie trwały na pełnym dystansie i padły łupem Struffa. Jednak żaden z nich nie odbył się na mączce. Alternatywną opcją jest over gemowy, gdyż nie wydaje się, że mecz będzie jednostronny, lecz patrząc na H2H istnieje obawa, że w końcu seria się zakończy.

Więcej typów w dziale KUPONY lub podpisie.

49
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3377
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Mallorca– Bilbao
Typ: gol Mallorci
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mallorca prawie zrealizowała swój plan minimum w postaci utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz kluczowe jest w zasadzie tylko to, by jeszcze coś zapunktować i nie dać sobie zrobić serii długich porażek, co tej drużynie także się przytrafiało.
Mallorca w ostatnich tygodniach wyglądała nieźle i warto tutaj z pewnością wyrożnić kilka spotkań, takich jak m. in. starcia z Getafe (wygrana 3 - 1), Celtą Vigo (wygrana 1 - 0), remis z Realem Sociedad (1 - 1) czy ogranie Villarrealu (4 - 2). Oczywiście byly też gorsze spotkania jak to z Espanyolem czy Elche, ale ogólnie trener Mallorci z pewnością wziąłby w ciemno taki scenariusz, jaki jest aktualnie. Gwiazdą miejscowych stał się Muriqi, czyli autor 12 goli i 2 asyst. Reprezentant Kosowa już na dobre zadomowił się w lidze i jest bezwzględnym liderem swojej drużyny. Rywalem jest Athletic Bilbao, czyli ekipa, która walczy o europejskie puchary. Sam poziom Basków jest w zasadzie wysoki jak na standardy ligowe, natomiast brakuje tej ekipie regularności. Ostatnia porazka z Sevillą z pewnością była bolesna, zważywszy na okoliczności i gola w samej końcówce po rzucie karnym. Myślę że Mallorca także będzie mieć swoje sytuacje i przynajmniej raz trafi do siatki, a kurs jak na gola wydaje się być bardzo przyjemny.

65
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3919
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Madryt
Godzina: 16.00
Spotkanie: Paula Badosa Gibert - Maria Sakkari
Typ: Paula Badosa Gibert
Kurs: 1,53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Hiszpanka po dużym spadku rankingowym zaczyna znowu brać się za robotę. Ostatnie jej turnieje dają sporą nadzieje. Okej odpadała na hardzie szybko w Ameryce ale no według mnie miała po prostu pecha. Dwa razy trafiła szybko w losowaniu na Rybakine. Przegrała po krwawej walce w obu meczach. Można wybaczyć. Później rozpoczęły się korty ceglane, na którym należy się skupić. Tam w Charleston zaszła już do ćwierćfinału gdzie przegrała znowu po batalii z Pegulą. To można także wybaczyć. Później w Stuttgarcie na cegle doszła do ćwierćfinału, gdzie znowu po batalii przegrała z Sabalenką, która naprawdę grała tam świetne zawody. Oglądałem tamten mecz i naprawdę niewiele brakowało aby to Badosa zagrała w półfinale. Teraz mamy turniej w Madrycie. Pierwszy mecz lekki falstart, Badosa sypała podwójnymi jak z rękawa. W drugim spotkaniu już złapała rytm i rozwaliła dosyć sprawnie Cori Gauff, która według mnie przeżywa solidny kryzys. W mojej ocenie Badosa na kortach ceglanych ma duży potencjał na osiągnięcie dobrych wyników. Korty są tutaj szybsze. Sakkari preferuje bardziej gre defensywną, chociaż jakiś czas temu Tom Hill stwierdził, że chce wprowadzać do gry Greczynki więcej elementów ofensywnych. W moim przekonaniu nawierzchnia w Madrycie powinna być większym sprzymierzeńcem Hiszpanki. która zresztą gra u siebie, więc będzie piasek jadła żeby dobrze tutaj wypaść. Sakkari gra trochę jak prześcieradło powieszone na sznurku na balkonie, raz idzie super a raz mecz po prostu wygląda jakby grała sama z siatką. W Stuttgarcie została szybko wyjaśniona przez Pliskovą i jej pierwszy atomowy serwis. W Madrycie przeszła dwie rundy, ze sporymi problemami ostatnim meczu z Rebeką Masarovą. To można wybaczyć, dziewczyna na cegle jest jak ryba w wodzie. Uważam, że to będzie wyrównane spotkanie jak zresztą każde tych pań, jednak uważam, że Paula Badosa Gibert na obecny moment ma więcej do zaoferowania. W meczu przeciwko Cori Gauff popeniła już tylko jeden błąd podwójny, w poprzednim meczu było ich aż 10. Sakkari z kolei w ostatnim zanotowała 6, gdy w pierwszym było tylko 2. Błędy podwójne mogą zaważyć na poszczególnych gemach jeżeli mecz okaże się wyrównany. Obie tenisistki trzymają solidnie pierwsze podanie w Madrycie, jednak z drugim ma większe rozchwianie właśnie Greczynka. Według mnie Badosa jeżeli utrzyma równy poziom gry to wyrzuci Greczynkę regularnością. Hiszpanka ma większe ogranie w tym roku na cegle i dobrą dyspozycje na tej nawierzchni.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Super Lig
Godzina: 19:00
Spotkanie: Istanbulspor vs Giresunspor
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.30
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Meldujemy się w Turcji, gdzie również dojdzie do istotnego starcia w walce o utrzymanie w tamtejszej ekstraklasie. Stołeczni to beniaminek Super Lig, który od początku obecnych rozgrywek znajduje się w dolnych rejonach tabeli. Trudno jest nowemu zespołowi znaleźć odpowiedni rytm i formę, aby chociaż na chwilę zapomnieć o trudach tej kampanii. Niemniej jednak jest to waleczny projekt, co pokazał w niedawnych derbach Stambułu. Wydawało się, że to Fenerbahce sięgnie po łatwe zwycięstwo, ale nic bardziej mylnego. Remis osiągnięty na trudnym terenie daje nadzieję na lepszą przyszłość. Dzisiaj Istanbulspor może liczyć na swój obiekt. Czy beniaminek wykorzysta atut własnego stadionu?

Giresunspor to również jest klub, który bije się o pozostanie w tureckiej ekstraklasie. Na ten moment jest to przedostatnia pozycja i widmo spadku się zbliża. Niestety forma przyjezdnych nie jest optymalna i ostatnia wygrana tego zespołu, pojawiła się w połowie kwietnia. Przyjezdni mają swoje problemy, szczególnie gdy przychodzi im się mierzyć w delegacjach. Zespół ten ma jeden z najgorszych bilansów w stawce pod tym względem. Niemniej jednak dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby poprawić tę statystykę, dlatego też motywacja w obozie Giresunspor jest spora. Pojawiło się kilka kontuzji u przyjezdnych i przede wszystkim szkoda Ramona Ariasa, który jest podstawowym stoperem tej drużyny. Czy stać gości na przełamanie?

Jedni i drudzy znajdują się na dnie tureckiej ekstraklasy, dlatego też spodziewam się typowego meczu walki. Pobieram czerwień. Oba kluby doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest to dobra okazja, aby uciec ze strefy spadkowej. Faworytem są gospodarze, którzy u siebie czują się po prostu lepiej, ale goście postawią trudne warunki. Arbitrem tego widowiska będzie Mete Kalkvan i sędzia ten sięgał w tym sezonie po 5 czerwonych kartoników. W 2/3 bezpośrednich rywalizacji tych klubów pojawiała się czerwień. Liczę na ostre widowisko.

230
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3612
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Girona
Typ: Sevilla
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Girona w ostatniej kolejce sensacyjnie pokonała u siebie Real Madryt 4:2, w meczu w którym szczególnie błysnął strzelec czterech goli, Castellanos. Sam zawodnik zapisze się pewnie w historii po strzeleniu czterech goli, ale czy Getafe będzie w stanie dzisiaj powtórzyć taki wynik?. Z pewnością ostatnia wygrana ma natchnąć piłkarzy do dobrej gry w kolejnych meczach, ale na wyjazdach drużyna spisuje się dużo gorzej niż u siebie. Getafe w ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych wygrała zaledwie raz. Dzisiaj jadą na bardzo trudny teren, gdzie o sam remis będzie niezwykle ciężko, a na dodatek gospodarze rozpoczęli swój marsz w górę tabeli.
Sevilla jest ostatnio w kapitalnej formie i właśnie w ostatniej kolejce wygrali swój czwarty mecz z rzędu, wywożąc z trudnego terenu na San Mames trzy punkty. Trener jak i piłkarze z pewnością będą chcieli utrzymać dobrą formę przed kluczowymi potyczkami w Lidze Europy, ale pierwsze starcie półfinałowe dopiero przed nimi za tydzień. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy obecnie mocniejsi od rywala, dlatego typuje tu trzy punkty dla gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +160
rozebetonu 36,2K

rozebetonu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odra Opole – Chrobry Głogów
Typ: Remis
Kurs: 3,99
Bukmacher:
BetX
Analiza: Z tego co słyszę i z tego co czytam to większość osób stawia dziś na Odrę. A ja zdecydowałem się pójść pod prąd. Chrobry w ostatnich dziewięciu meczach w lidze nie wygrał, cztery remisy i pięć porażek, da się grać gorzej? Chyba nie. Analizując to ostatnie granie Chrobrego to jednak przegrane zaliczał od drużyn lepszych piłkarsko (Arka, Wisła, Podbeskidzie, Termalica i Łks), sama góra tabeli. W meczach z drużynami z dołu tabeli były remisy. Oczywiście, dziś Odra gra o życie, z nożem na gardle, ostatnie mecze to siedem punktów i pewnie zwycięstwa z Tychami i Gieksą, ale ja mam czutkę, że dziś to będzie oscylowała w okolicach remisu i przy takim fajnym kursie zagram na remis. Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Madryt
Godzina: 13:00
Spotkanie: Andreeva - Sabalenka
Typ: 2/+17,5 gema
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Andreeva w obecnym sezonie na kortach ziemnych spisuje się rewelacyjnie. Rozegrała 14 spotkań i straciła w nich zaledwie 3 sety. Pierw wygrała 2 turnieje rangi ITF w Szwajcarii. Widać, że te zwycięstwa nie były przypadkiem bowiem swoją bardzo dobrą dyspozycję potwierdza teraz także w Madrycie. W pierwszej rundzie ograła 6:3, 6:4 Fernandez (WTA: 49) przegrywając tylko jedno swoje podanie. Kolejno wygrała z Haddad Maia (WTA: 13) bez straty seta 7:6, 6:3. W tie breaku przegrywała już 6:3 przy serwisie rywalki, lecz potrafiła obronić trzy piłki setowe i wygrać 5 punktów z rzędu. W 1/16 finału wyeliminowała naszą Magdę Linetty (WTA: 19) 6:3, 6:3, tracąc znów tylko raz swój serwis. Teraz poprzeczka wędruje wyżej, bowiem jej przeciwniczką będzie wiceliderka światowego rankingu. Sabalenka bo o niej mowa grała na kortach ziemnych tylko w Stuttgarcie, gdzie dotarła do finału i przegrała w dwóch setach ze Świątek. W Madrycie wygrała dwa razy po 2:0: pierw z Cirsteą a następnie z Osorio. Dziś również stawiam na triumf Białorusinki, jednak liczę, że Andreeva postawi się Sabalence i gładko nie przegra.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 859,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Super Liga
Godzina 19:00
Spotkanie : Midtjylland : Silkeborg
Typ : Silkeborg strzeli gola w 1 połowie
Kurs : 2.48
Bukmacher : ETOTO

Dla Midtjylland ten sezon jest kompletnie nie udany od ładnych paru sezonów chłopaki nie znależli się w grupie mistrzowskiej ale tej gorszej ale pomimo tego mogą jeszcze coś osiągnąć bowiem kto zajmie pierwsze miejsce w tej grupie ma prawo zagrać w play-of o Ligę Konferencji , na tą chwilę to miejsce zajmuje właśnie Midtjylland , w tej drugiej części sezonu drużyny jak wiemy mają do rozegrania 10 meczy a to spotkanie dla Midtjylland jest nr 5 , wczoraj Odense które ma także chrapkę na to miejsce gwarantujące play-off zremisowało swój mecz i przed Midtjylland szansa na odskoczenie od rywala na 5 punktów i jest ro już spora zaliczka , z drugiej strony Silkeborg który jest na 3 miejscu jednak już ze sporą stratą a spadek im już raczej też nie grozi , jedynie co to grają jeszcze w pucharze Danii , doszli chłopaki do półfinału i za 3 dni grają rewanż z Alborg , w pierwszym meczu 1:1 i chyba dla nich to ta walka w pucharze ma większe znaczenie niż ten dzisiejszy mecz jednak liczę że dziś nie oleją tego spotkania i powalczą a z Midtjylland potrafią spiąć się na maksimum , w rundzie zasadniczej wygrali tutaj 3:1 a u siebie remis 3:3 , w obu tych spotkaniach zdobywali gola już w pierwszej połowie i na to liczę i dziś , czy wygrają z rywalem ten mecz ? może i nie ale bramkę zapewne strzelą i oby to była pierwsza połowa , kurs też całkiem dobry to to biorę na dziś .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 802,6K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Blackburn - Luton
Typ: X2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam. Dziś mamy poniedziałek, jest to 1 maja a więc zaczyna nowy miesiąc. Tego dnia jest trochę ciekawych spotkań, mój kolejny typ pochodzi z drugiej ligi angielskiej. Dziś w Championship dwa spotkania w ramach 45 kolejki, o 14 zagrają Rotherham United z Middlesbrough, a o 18:30 Blackburn Rovers z Luton Town. Analiza dotyczy drugiego spotkania, moim typem jest remis lub wygrana gości. Blackburn Rovers nie wygrał meczu już od 8 spotkań licząc wszystkie rozgrywki, a to sprawiło spadek na 9 miejsce. W 7 ostatnich meczach ligowych zdobyli zaledwie 4 punkty na 21 możliwych. Blackburn wygrało w tym sezonie 19 spotkań, 8 razy remisowało i doznało aż 17 porażek. Bilans bramkowy niekorzystny, 47:50. Luton spisuje się zdecydowanie lepiej. Zajmuje 3 miejsce, nie przegrał meczu już od 12 spotkań, i ogólnie mało przegrywa gdyż w całym sezonie uległ jedynie 8 razy, mniej razy przegrywał jedynie lider z Burnley. Luton wygrało 21 meczy i miało aż 15 remisów. Ostatnie mecze bezpośrednie również są na korzyść Luton, od 2019 roku obie drużyny mierzyły się 7 razy, Blackburn wygrało tylko raz, 3 razy był remis i 3 razy wygrywało Luton. Myślę, że goście powinni podtrzymać dobrą passę i nie przegrać tego meczu, typuję remis lub wygraną gości.

65
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3247
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Leicester – Everton
Typ: Everton over 3,5 celnych strzałów
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Dosyć ciekawe spotkanie na zakończenie 34 kolejki, dwie drużyny ze strefy spadkowej zawalczą dziś o to aby wydostać się z tej niechlubnej lokaty, Leicester zajmuje 18 pozycję z 29pkt, Everton jest jedną pozycję niżej z jednym oczkiem mniej, wygrana jednej z tej drużyn pozwoli 4 kolejki przed końcem wydostać się ze do bezpiecznej pozycji co jest pierwszym ważnym krokiem w walce o utrzymanie.Faworytem spotkania kreślone są Lisy, ale moim zdaniem faworyta tu nie ma i mecz może pójść w każdym kierunku, Leicester z pewnością będzie chciał przejąć inicjatywę próbując dominować na boisku ale rywalowi to wcale nie musi przeszkadzać, Everton potrafi nastawić się na grę z kontry, jak zresztą widać po historii występów tych drużyn ekipa z Liverpoolu nieźle radziła sobie na terenie Lisów, z kolei Leicester potrafił ucierać nosa przeciwnikowi na ich terenie.Mecz o dużym ciężarze gatunkowym dla obu klubów, uważam że mecz będzie dość równy ale obie ekipy będą kreować sytuację więc idę tu w stronę gości po całkiem przyjemnym kursie i linii.

108
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3735
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Godzina 18.00 może ulec
Z.Zhang - C.Norie
Typ Z.Zhang
Kurs 4.40
Forbet
Analiza:
Zizhen w poprzedniej rundzie dał zarobić w meczu z Shapovalovem.
Trochę psim swędem bo po dwóch tajbrekach w pierwszym secie i deciderze.Ale obaj zagrali tu lepiej niż się spodziewałem.Chinczyk zachował więcej zimnej krwi w decydujących momentach.Spodziewałem się tutaj wyzszego kursu na Chińczyka koło 6.00
widać buki też już tak bardzo nie dowierzają Noriemu.
A oczywiście Anglik tu duzym faworytem ma już dwa finały na cleyu w tym sezonie , Rio i Buenos , w obu grał z Alcarazem I w Rio wygrał!
Cameron póki co w tym sezonie na mączce przegrał tylko 3 mecze Alcaraz , Musseti , Cerundolo ale dodam jeszcze do tego blamaż w Miami gdzie przegrał z Barrere i to w kiepskim stylu , ugrał ledwie 6 gemów.
Reasumując za spokojna stawkę kolejny raz w Chińczyka a z jakim większym betem chyba warto się wstrzymać na livie.

340
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3486
Pablito91 622,2K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Leicester – Everton
Typ: Leicester powyżej 10.5 fauli
Kurs: 1.60
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj odbędzie się mecz o przysłowiowe 6 pkt. Obie ekipy okupują strefę spadkową. Uważam, że w tym meczu obie ekipy włożą sporo walki i serducha w ten mecz, bo ten kto przegra nie będzie w komfortowej sytuacji. Ekipa lisów w dwóch ostatnich meczach odnotowała odpowiednio 15 i 17 faulów, więc linię proponowaną dzisiaj spokojnie pokryli. Fortuna proponuje niską linię, więc czemu nie skorzystać po trochę niższym kursie. Uważam, że w meczu z taką wagą będzie sporo walki i przy tym faulów z obu stron. Ekipa Lisów z uwagi na mecz u siebie oraz prezentują się trochę lepiej ostatnio są faworytami w tym spotkaniu oraz istnieje prawdopodobieństwo, że to oni pierwsi strzelą a później Everton będzie prowadził grę a Leicester będzie faulował.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom