>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.06.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 1. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Hiszpania - Korea Południowa
Typ: 1 (-1 AH)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
Witam wszystkich, na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy drużynami Hiszpanii oraz Korei Południowej. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystkie argumenty są po stronie Hiszpanów i tak też właśnie jest. Ekipa DelBosque ma coś do udowodnienia na zbliżających się mistrzostwach i nie sądzę, że odpuszczą spotkanie w ostatniej fazie przygotowań. Nawet drugim składem Hiszpanie mogliby walczyć z powodzeniem w Europie, jednak czas na eksperymeny się zakończył i powinni pewnie wypunktować słabszych rywali by zbudować odpowiednie morale w drużynie. Obstawiam pewne zwycięstwo Hiszpanii (2-3 bramkami) dlatego azjatycki handicap -1 wydaje się bardzo pewny i bezpieczny, bo w przypadku zwycięstwa 1 golem otrzymamy zwrot. Ja jednak spodziewam się wyższego wyniku, pozdrawiam.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Powyżej 2,5 i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet.365
Analiza:

Taki mecz to bardzo ważny sprawdzian dla Polski przed Euro 2016. Polska na fali, Holandia zaś gra w kratkę, jednak obie drużyny potrafią sporo strzelać a w ofensywie mają samych świetnych piłkarzy. Od dziś nie jest to nowością, że jednak Polska obrony nie ma za solidnej, a do tego odpadł nam bardzo ważny lewy obrońca Rybus, a za niego ma skoczyć do składu prawdopodobnie Warzywniak, więc jak tam na prawej będzie grał Robben, to nie chce nawet myśleć co się tam będzie działo hehe i uważam, że Holendrzy strzelą naszym bramkę, tak samo spojrzeć można w drugą stronę gdzie Lewy i Milik na pewno coś ustrzelą Holandii stąd mój typ na obie strzelą i powyżej 2,5 gola. Moim zdaniem jest to za wysoki kurs jak na taki mecz i typuję wynik 2:2/2:1. Wszystko możliwe, a bramek na 99% nie zabraknie.
125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Mecz międzynarodowy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Hiszpania - Korea Południowa
Typ: Hiszpania i powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Południem zostanie rozegrany mecz towarzyski, między reprezentacjami Hiszpanii oraz Korei Południowej. Korea Południowa może przystąpić do tego spotkania z niemałymi osłabieniami, gdyż ligi azjatyckie oraz arabskie są w trakcie sezonu, a wątpię by większość klubów się zgodziła na osłabienie podczas sezonu by zawodnicy mogli sobie pograć w meczach towarzyskich. Korea Południowa nie ma przed sobą w najbliższym czasie, jakiś ważnych meczów, gdyż dopiero w wrześniu mają ważne spotkania - mecze kwalifikacji na Mistrzostwa Świata. Wątpię by trener Korei Południowej ryzykował kontuzjami czołowych zawodników oraz będzie chciał sprawdzić nieco młodszych i zapewne niedoświadczonych zawodników na Hiszpanię. Natomiast o reprezentacji Hiszpanii, cóż można powiedzieć. Nie dawno dołączyli do kadry Sergio Ramos, Dani Carvajal, Juanfran, Koke, Isco, Saul Niguez, Lucas Vazquez, gdyż wszyscy Ci piłkarze grali w finale Ligi Mistrzów. Myślę, że selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, będzie chciał przetestować zawodników Realu Madryt i Atletico Madryt, sprawdzając czy się nadają i których posłać do domu. Będzie to raczej ustawienie, którego będziemy można się spodziewać na Mistrzostwach Europy we Francji. Odnośnie Hiszpanii jest to ofensywna drużyna, która, według mnie powinna bez problemu zaaplikować 3 bramki słabej Korei Południowej, a być może coś Korea jeszcze dołoży od siebie i wtedy Nasz typ się pokrywa. Ma kto strzelać dla Hiszpanów i pokazali, że jak potrafią to chcą! Ostatni sparing wygrali z Bośnią i Hergecowiną 3:1, gdzie dwie bramki zdobył Nolito oraz jedną od siebie dołożył Pedro. Teraz selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, ma nieco większy wybór odnośnie piłkarzy oraz będzie mógł poukładany w głowie, skład przetestować już w Dzień Dziecka i sprawdzić jak piłkarze się rozumieją na boisku oraz czy to jest optymalny skład czy jednak będzie trzeba coś pozmieniać.
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20;45
Spotkanie: Belgia - Finlandia
Typ: Belgia -1 ( Handicap Europejski )
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Belgowie rozegrali 3 dni temu spotkanie ze Szwajcarami, wygrane przez nich 2:1, ale bardziej kluczowe jest to, że spotkanie rozgrywali praktycznie 1 składem, w kontekście EURO, jednak trzeba kalkulować, że skład, który rozegra jutro spotkanie przeciwko Finom może wyglądać mniej prestiżowo, osobiście nie narażałbym ich kluczowych piłkarzy w spotkaniu z dość nie oszukujmy się słabą ekipą Finlandii. Na korzyść działa też, że reprezentacja Finlandii ostatnie mecze rozgrywała w marcu, przegrywając dwukrotnie 0:5 z Polską oraz 0:2 z Norwegią, jednak warto przypomnieć, że Finowie wtedy byli świeżo bo zmianie selekcjonera, jednak nie wydaje mi się, żeby obecny selekcjoner wykreował drużynę, która będzie w stanie nawiązać walkę z tak mocną drużyną. Typuję wynik 2:0, osobiście nie wydaje mi się, żeby Finowie byli w stanie strzelić bramkę, ale nigdy nic nie wiadomo, co było widać w meczu np. Francja - Kamerun, gdzie drużyna z Afryki stawiło mocny opór pierwszemu składowi gospodarzy EURO. Nie radzę grać dużych stawek z racji tego, że mimo wszystko jest to mecz towarzyski przed dużym turniejem, aczkolwiek na podbicie kursu czy też zakład LIVE po poznaniu składów jak najbardziej polecam. Powodzenia
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Belgia-Finlandia
Typ: Belgia wygra dokładnie 2 golami 1 połowe
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie towarzyskie w którym reprezentacja Belgii podejmowała będzie drużynę Finlandii, według mnie w tym starciu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa będzie drużyna gospodarzy , która moim zdaniem w tym turnieju może byc czarnym koniem, Belgowie sa obecnie w dobrej formie a ich reprezentanci w dużym stopniu stanowią o sile w mocnych europejskich klubach, w tym spotkaniu stawiam iż Belgowie na poprawienie swoich morali przed euro 2016 będa chcieli wygrać jak najwyżej z ostatnio słabo sobie radzącym zespołem Finlandii, Bilans belgów w poprzednich 10 spotkaniach to 8 wygranych oraz 2 porazki, po drodze ograli między innymi szwajcarie , włochy , Francję, goście natomiast w poprzednich swoich 10 spotkaniach zanotowali 2 wygrane , 2 remisy oraz aż 6 porażek, ich bilans bramkowy jest strasznie słaby ponieważ zdobyli tylko 4 gole tracąc aż 16 , nie strzeli nawet bramki w swoich poprzednich 4 spotkaniach , moim zdaniem tutaj gospodarze sa zdecydowanym faworytem do wysokiej wygranej tak do połowy spotkania jak i na koniec meczu, myślę że kilka bramek tutaj zdołamy zobaczyć, nie liczę iż goście w tym spotkaniu strzelą chociażby jedną bramkę zespołowi dobrze ostatnio zorganizowanej ekipie Belgów.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Kwalifikacje IO
Godzina: 8:40
Spotkanie: Polska-Chiny
Typ: Chiny +2.5 seta
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Czwarty mecz z siedmiu w kwalifikacjach, wyniki Polski to zwycięstwo z Kanadą 3:2, z Francją 3:2 oraz dzisiejsze z Japonią 3:0, Chiny natomiast przegrały z Francją 1:3, a potem ograły po 3:0 Japonię i Wenezuelę. Bukmacherzy umiejętnie wystawili kursy bo choć potencjał Polaków jest większy to jednak nie na tyle, żeby teraz raczej zlać Chiny 3:0, Chiny które urwały seta Francji, więc czemu miałby nam nie? Chiny które tak jak i my wygrały z Japonią 3:0, a to nasze zwycięstwo mimo, że w trzech setach wcale nie było, aż tak łatwe szybkie i przyjemne, co świadczy o tym, że pierwszy set wygraliśmy do 22, a trzeci do 23. Całe szczęście obyło się chociaż bez przewag, ale oprócz Wenezueli, to Japonia jest tutaj drugą najgorsza drużyna, i skoro Chiny również z nimi wygrały 3:0 to jakiś potencjał mają na tego jednego seta, tym bardziej, że gra Polaków bardzo daleka jest od optymalnej, a tym bardziej, że nie liczą się punkty w pierwszej kolejności tylko zwycięstwa, nawet wygrana 3:2 daje tyle samo plusów bo zwycięstwo zapisze się nam, niemniej jednak jestem pewny, że do zero jutro nie wygramy, bet dnia! Pozdrawiam!
65
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka - kwalifikacje olimpijskie
Godzina: 12:15
Spotkanie: Japonia - Iran
Typ: Iran win 3-0
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na mój debiut w tym dziale wybrałem spotkanie zamykające 4 rundę gier eliminacyjnych o awans do IO w Rio.
Iran po nieudanym poprzednim sezonie reprezentacyjnym w nowy wkroczył z nowymi nadziejami i nowym trenerem - doskonale nam znanym &quot;Małym rycerzem&quot; Raulem Lozano. Turniej Iran rozpoczął bardzo dobrze gładko ogrywając Australię 3-0. W drugim meczu z doskonale w tym turnieju dysponowaną Kanadą przegrywali już 0-2, by zakończyć wygraną w tie-breaku. W trzecim spotkaniu dość gładko przegrali z rozdrażnioną porażką z polską drużyną Francji 0-3.
Gospodarze turnieju spisują się zaskakująco słabo. W pierwszym spotkaniu pokonali &quot;kopciuszka&quot; Wenezuelę, tracąc jednak jednego seta. W kolejnych dwóch meczach gładko po 0-3 przegrali z Chinami i Polską. Japończycy w meczu z naszymi zdecydowanie przegrywali na siatce, często blokowani przez Możdżonka, lub też rozbijani grą Polaków przez środek. Myślę, że z Iranem będą mieć podobne problemy, a rozdrażnieni Persowie bolesną porażką z Francją będą chcieli udowodnić, że są najlepszym azjatyckim zespołem i to im należy się awans do IO.
100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - Chicago Cubs
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet.365
Analiza:


1. Dodgers są słabi ofensywnie. Dopiero 20 średnia uderzeń w lidze. Ostatnie 10 gier to niby dodatni bilans jednak przyjrzyjmy się dokładnie rywalom:
- 3 zwycięstwa z najsłabszym aktualnie teamem w baseballu czyli Reds (12 porażek na 13 gier)
- słabi San Diego Padres, którzy i tak wygrali serię 2:1
- słabi ofensywnie Mets (3 od końca ofensywa ligi !!!) tu wygraną 2:1 serię zawdzięczają najlepszemu miotaczowi na świecie (znawcy baseballa nie mogą przestać opiewać kunsztu Claytona Kershaw&#39;a gdyż poprawia wszystkie możliwe staty świata -np. po wczorajszej grze ma 105 strike outów i 5 walks co jest dwukrotnie lepszym wynikiem niż dotychczasowy rekord) w w przedostatnim meczu sędzia wyrzucił z boiska najlepszego wg mnie miotacza Mets Syndergaarda i potem Dodgers wygrali.

Czyli mega słaba ofensywa, która ostatni dobry bilans zawdzięcza dużo słabszym rywalom i szczęściu oraz układowi gier.
To pisałem wczoraj o Dodgers. Obserwacje się potwierdziły. 0 runs i tylko 1 hit, mimo iż wczorajszy świetny miotacz Cubs musiał bardzo wcześnie zejść z powodu kontuzji.
Dziś typ argumentuje tym co wyżej oraz występem w szeregach Cubs Jake&#39;a Arriety, który jest jeszcze lepszym miotaczem niż Hammel.
Bilans Arriety to 9-0 z ERA 1.72 i 67 K.
Ta sama sytuacja co wczoraj, tylko po stronie Cubs jeszcze więcej argumentów. Panowie są obecnie na fali. 6 zwycięstw w rzędu.
Pan Kazmir z kolei, miotacz Dodgers, ma dużo słabsze staty. ERA 4.84 i bilans 4-3. Ostatnio niezły występ vs. słabym Reds ale w poprzednich 4 meczach oddawane przynajmniej 3 runy.
Nie powienien powstrzymać Cubs i Arriety.
Powodzenia.
100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,Roland Garos - kobiety
Godzina: 11:00
Spotkanie: Venus Williams - Timea Bacsinszky
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Mysle ze potakim kursie warto jutro zagrac Venus. Choc Bacinsky sie wydaje w nieco lepszej formie teraz. Stawia jedna na amerynkanke ktora tez jest wniezlej formie jak narazie i niestoi jutro napewno na przegranej pozycji zwlaszacza ze wydaje sie ze Venus lubi grac z wegerka prowadzi 2:0 ostani raz graly 2 lata temu. 2 ich mecze byly szybkimi i moze siestac tez jutro.Bacinsky jest 9 lat mlodsza i w lepszej dyspozycyjii ale i tak stawiam na amerykanke wlaszcza po dzisiejszysz meczach.
100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 00:15
Spotkanie: Ceara-Goias
Typ: rzuty rożne, over 12
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Na jutrzejszy dzień pronuję juz coś po północy. Serie B ligi brazylijskiej i mecz 2 druzyn z dolnej części tabeli.
Drużyny, które w dwóch poprzednich sezonach rozegrały 4 mecze kończąc je wynikami remisowymi. Dziś taka opcja też jest możliwa. Obie drużyny będą mocno atakować, bo zwycięstwo pozwoli im wskoczyć nawet do pierwszej 5. Ceara równiez nie ma na swoim koncie zwycięstwa u siebie i na pewno będą odpowiednio zmobilizowani - a przeciwnik na miarę ich możliwości, ale tanio skóry nie sprzeda. To daje nam dodatkową przewagę, ponieważ spodziewam się wielu akcji ofensywnych pod obiema bramkami.
Przejdźmy do statystyk:
Ceara: średnia w ich meczach to 13 rzutów rożnych
Goias: średnia w ich meczach to 11.5 rzutów rożnych
Daje nam to średnią ponad 12 rzutów rożnych/mecz. Ja jednak bym minimalnie zwiększył tą granicę ze względu na zaciętość meczu.
Mój typ to 8:6. Powodzenia
PS. Link dla admina do rozliczenia:
http://www.scoresway.com/?sport=soccer&amp;amp;page=match&amp;amp;id=2218321
100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20;45
Spotkanie: Belgia - Finlandia
Typ: HT/FT Belgia/Belgia
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Widzę, że typy na Belgów idą śmiało. I ja w tę masówkę wejdę. Dlaczego? Ano z prostej przyczyny - Finlandia. Drużyny tej nie śledziłem odkąd grali z Polakami, ale patrząc po wynikach... nie wróży to dobrze w jutrzejszym meczu. To są poziomem różniące się znacznie drużyny. Ostatnia wygrana Belgów ze Szwajcarami na wyjeździe na pewno nie była łatwą przeprawą, ale podołali. Ok, a teraz Finowie. W meczu z Polską nie istnieli, a nie wiadomo jakim składem przecież nie graliśmy. Natomiast później przyszedł mecz z Norwegami, mistrzami od marnowania setek i milionów rzutów rożnych w meczu. Oglądałem dwumecz z Węgrami i wiem, jak bardzo nieskuteczni są Norwegowie. A mimo to, strzelili Finom 2 gole. Oczywiście nic nie stracili, bo Finowie nie chcą atakować. A z obroną nic szczególnego do czynienia też nie mają. Typuję łatwą rozgrzewkę Belgów przed Euro.
100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20;45
Spotkanie: Belgia - Finlandia
Typ: 1 ha -2,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na pierwszy dzień czerwca przygotowałem już dużo wcześniej typ na wygraną Belgów przy prowadzeniu do przerwy ale kolega mnie ubiegł, więc postanowiłem zagrać dość wysoki handicap na Belgów. Na pozór wysoki, bo zespół ze Skandynawii kompletnie się rozsypał i nie widać w bliższej perspektywie poprawy. Widać to było dokładnie w Krakowie, gdzie Polacy wprost zniszczyli Finów aż 5:0 grając tylko w połowie podstawowymi graczami. Kilka dni temu Finowie znów wyraźnie ulegli Norwegii 2:0. Wynik ten był najmniejszym wymiarem kary. Belgowie wygrywają mecz za meczem. Wyniki nie wyglądają aż tak przekonywująco, ale wystarczy spojrzeć, gdzie i z jakimi rywalami grali. Ostatni mecz sparingowy wygrali 2:1 na szalenie trudnym terenie w Szwajcarii. Wcześniej przegrali w takim samym stosunku z Portugalią na jej terenie. W grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy Belgowie spokojnie i bezproblemowy wygrali swoją grupę. Natomiast Finowie w eliminacjach Euro 2016 zdołali wyprzedzić tylko amatorów z Wysp Owczych oraz kompletnie rozbitych Greków. Finowie nie grają o nic. przegrali eliminacje i są tylko sparingpartnerem dla przygotowujących się do wielkiego turnieju Belgów. Belgia po raz pierwszy na tak dużej imprezie uchodzi za jednego z faworytów. To nie są wcale przesadzone ambicje. Belgowie mają szalenie mocny skład i trenera, który to wszystko poskładał w całość. Dodatkowo piłkarze podstawowego składu są w życiowej formie i byli kluczowymi postaciami swoich klubów. Brak Kompanego może tylko dobrze wpłynąć na grę w defensywie, ponieważ pod nieobecność Vincenta w środku obrony zagra duet Alderweireld i Verthongen. Obaj panowie przez wiekszość sezonu tworzyli duet stoperów w zespole Tottenhamu. W pomocy królować będą jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) defensywny pomocnik Premier League czyli Moussa Dembele. Obok niego zagra Radja Najnggolan, najlepszy defensywny pomocnik Serie A. Na skrzydłach zagrają de Bruyne, najlepszy zawodnik Manchesteru City w mojej opinii w tym sezonie. Z drugiej stronie zagra Eden Hazard, który po fatalnym początku sezonu w końcówce zaczął grac coraz lepiej, a on nawet w słabej formie jest bardzo groźny dla defensywy rywali. Na pozycji numer 9 pewne miejsce ma Romelu Lukaku, największa gwiazda i kluczowa postać Evertonu. Także reasumując spodziewam się zdemolowania przez Belgów rywali. Mecz ten będzie toczony do jednej bramki i Belgia najpewniej wygra ten mecz wysoko. Finowie stawiają na obronę i grę z kontry a jak widać to było choćby w meczu z Polską ta defensywa jest bardzo słaba. Powodzenia!
100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF Eastbourne
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tara Moore - Donna Vekic
Typ: Tara Moore
Kurs: 3,25
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: W ćwierćfinale damskiego ITF w Eastbourne Brytyjka Tara Moore, sklasyfikowana na 314 pozycji w rankingu, zagra z Donną Vekic, światową rakietą nr 96. Reprezentantka gospodarzy nie uchodzi za faworytkę, moim zdaniem jednak istnieją pewne przesłanki ku temu by twierdzić, że ma szansę wyjścia z tego pojedynku zwycięsko. Tak jak w przypadku wielu rozpoczynających karierę zawodników i zawodniczek z Wielkiej Brytanii, nawierzchnia trawiasta jest jej środowiskiem naturalnym. Tu w Eastbourne czuje się świetnie - rok temu świętowała ogromny sukces, kwalifikując się do ćwierćfinału, bowiem pokonała po drodze Kristinę Pliskovą, która mimo iż nie dorównuje sukcesami siostrze, to na trawie notowała fantastyczny jak na siebie sezon, uwieńczony między innymi 3 rundą Wimbledonu. Wygrana Moore zrobiła spore wrażenie, a jej rozmiary (6:1 6:2) - jeszcze większe. W tym roku Moore spokojnie rozbiła Duan i Bai, a ta pierwsza, Chinka, to przecież 133 zawodniczka rankingu, która w poprzednim roku w Wimbledonie wyeliminowała z turnieju Eugenie Bouchard. Moore ma w tym sezonie wygrany jeden turniej ITF, na nawierzchni ziemnej, ale nie ma wątpliwości, iż znacznie więcej może pokazać na trawie, szczególnie przed własną publicznością. Vekic przed tym turniejem przegrała 8 kolejnych meczów. Oczywiście, rozgrywki WTA Tour to zupełnie inny poziom, jednak mimo tego fakt ten zasługuje na uwzględnienie. Tutaj przyjechała zapoznać się z trawą, ale ta zawodniczka, mimo iż to bardzo mocno obsadzony jak na ten poziom turniej, nie powinna traktować gier w ITF jako tych, w których ma niesamowicie poświęcać się walce. W pierwszych dwóch rundach odprawiła amerykanki Sanders i Marand, podejrzewam że na tej nawierzchni Moore prezentuje się lepiej od nich, mimo iż Sanders trochę pograła na trawie w Azji i nie szło jej najgorzej. Nie mam wątpliwości, że Donnę czeka trudniejszy bój, niż w dwóch pierwszych rundach. Ostatnio nie jest zbyt przyzwyczajona ani do wygranych, ani do gry na poziomie ITF. Z kolei Moore rok temu zagrała tutaj mecz, który jest do dziś jej jednym z najbardziej spektakularnych seniorskich zwycięstw, a to miejsce jest dla niej optymalnym do gry. Jej wyniki w pierwszych dwóch rundach to potwierdzają i nie zdziwię się, jeżeli Vekic opuści dziś kort rozczarowana po swoim meczu.
225
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat: Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Polska - Holandia
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To że Holandia mistrzostwa obejrzy przed telewizorami to wiemy.To że przyjedzie bez największych gwiazd do Gdańska to wiemy. Gdybym miał obstawiać która z ekip jest bliższa zwycięstwa to na pewno Polska, ale czy na pewno Polska będzie szarżować tempo tylko po to by pokonać Holandię w meczu towarzyskim? Nie sądzę. Nawałka jasno mówi że chce wystawić najmocniejszy skład ale również będą zmiany. Holandia łatwo skóry nie odda - mam nadzieję.
100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garos WTA
Godzina: 11:00
Spotkanie: Serena Williams - Elina Svitolina
Typ: 2 [+1.5 seta AH]
Kurs: 2.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kurs na pewno warty spróbowania z kilku powodów. Po pierwsze warunki atmosferyczne. Korty wciąż będą mokre (pierwszy tego dnia mecz na korcie Filipa Chartiera), piłki ciężkie, także ważniejsze będzie nierobienie błędów i przebijanie niż szukanie kończących uderzeń. Co prawda żadna z zawodniczek nie ma tego w zwyczaju, ale śmiem twierdzić, że doskonale poruszanie się po korcie będzie atutem Svitoliny. Po drugie trenerką Ukrainka jest Justine Henin, która na Roland Garros dwukrotnie ograła Serenę. Jej rady na pewno będą nieocenione. Po trzecie Serena zwykle dosyć długi wchodzi w spotkania, zaś przegrane sety czy to pierwsze, czy też w ogóle, zdarzały się jej ostatnio nader często.
100
 
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Kwalifikacje IO
Godzina: 12:15
Spotkanie: Japonia - Iran
Typ: Łączna liczba punktów: over 174,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Winmaster
Analiza:
Japonia w tym turnieju nie zachwyca ale Iran również nie prezentuje optymalnej formy. Aby nie stracić szans na awans Japonia musi wygrać więc liczę że postawią mocny opór faworyzowanemu Iranowi i urwą mu minimum jednego seta.
Nieregulaminowy bukmacher
100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOREA POŁUDNIOWA: K League Challenge
Godzina: 12:00
Spotkanie: Gangwon FC - Daejeon Citizen FC
Typ: Gangwon FC
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Zaczynamy nowy miesiąc mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy jak poprzedni a na początek bierzemy na celownik Koreę Południową. Podczas 14 kolejki K League Challenge mierzyć się będzie pierwszy w tabeli Gangwon z siódmym Daejonem. Gospodarze u siebie forma prawie, że idealna bo na 5 spotkań przegrali tylko raz. W tych 5-ciu meczach u siebie strzelili 12 bramek i stracili tylko 3 uzyskując najlepszy bilans bramkowy jako gospodarz. Natomiast Daejon na wyjazdach gra średnio: 1 wygrana, 3 remisy, 2 przegrane dają 6 pkt i bilans bramek: 5 do 8 więc ta forma nie powala na kolana. To jest mój pierwszy argument. Jako drugi skłonił mnie w tym meczu kurs! spadający kurs a jak już się kilkukrotnie przekonałem, że jak kurs notuje &quot;kilkugroszowy&quot; spadek to warto to zdarzenie spróbować pograć. Pisząc majowe analizy kilkukrotnie powoływałem się na ten szczegół i nigdy mnie on nie zawiódł więc mam nadzieję, że i dzisiaj będzie tak samo i drużyna gospodarzy dopisze do swoich 25 punktów w ogólnej tabeli kolejne 3 i nie straci pozycji lidera. Skoro już wspomniałem o tabeli ogólnej przytoczę również jej stan na chwilę obecną: Gangwon (1) Z-8, R-1, P-3, B 19:8, Pkt. 25 vs Daejon (7) Z-4, R-3, P-5, B 12:15, Pkt. 15. Myślę, że warto dodać i nazwać trzecim argumentem to, że obie drużyny grały ze sobą prawie miesiąc temu a dokładnie 8 maja. W roli gospodarza wystąpiła wtedy drużyna Daejonu a mecz zakończył się wynikiem DAE 0:1 GAN więc uważam, że skoro niespełna miesiąc temu wygrali na wyjeździe to teraz u siebie nie powinni mieć problemów z kolejną wygraną.
91
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat: Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Belgia - Finlandia
Typ: Belgia + over 1,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betssson
Analiza:
Mam nadzieję, że czerwiec będzie lepszy... Na początek zagram niski kurs, ale wydaje mi się że nie może nie wejść. Na przeciw sobie staną Belgowie, którzy za kilka dni zaczynają ME i Finowie, którzy delikatnie mówiąc nie są w najwyższej formie.
Zacznę od Finów. Na ostatnich 10 spotkań wygrali tylko 2, a ich bilans to 2-2-6 przy czym wygrane tylko z Grecją i Wyspami Owczymi, czyli outsiderami swoich grup w eliminacjach. Remisy z Irlandią Północną i Rumunią, czyli też nie są to drużyny ze światowego czy nawet europejskiego topu. No i w końcu porażki. Zajmę się tylko ostatnimi 4 z rzędu. 0-3 ze Szwecją, 0-1 z Islandią, 0-5 z Polską i 0-2 z Norwegią. Bilans bramkowy ostatnich 10 spotkań 4-16. Szału nie ma...
No to teraz Belgowie. Mówi się, że mogą być czarnym koniem ME chociaż ja nie podzielam tego zdania. W zasadzie przy ich potencjale i składzie to określenie czarnego konia nie jest najlepsze. To po prostu świetna drużyna, w której każda formacja naszpikowana jest gwiazdami:
- w bramce Courtois
- w obronie Vertonghen, Kompany, Alderweireld, Vermaelen, Witsel
- w pomocy Fellaini, De Bruyne, Hazard, Mertens, Nainggolan
- w ataku Origi, Lukaku, Benteke
Pomimo tego gwiazdozbioru czegoś w ciąż mi brakuje w ich grze i myślę, że max co mogą osiągnąć to półfinał, chociaż bardziej skłaniam się ku ćwierćfinałowi. Tak czy inaczej na tydzień przed startem ME zagrają z fatalną Finlandią. Jak to bywa z meczami towarzyskimi przed dużą imprezą nikt specjalnie nie będzie forsował tempa (no chyba, że Finowie, ale siła Belgów powinna ich skutecznie powstrzymać) i narażał się na kontuzje. Jednak przed najważniejszymi meczami jest jeszcze szansa zabłysnąć przed trenerem i przekonać go do siebie, więc na zerowe zaangażowanie nie liczę. Myślę, że skończy się na jakimś 2-0/3-0 chyba, że wtedy zacznie się radosny futbol i festiwal bramek. Dla odważniejszych polecam Belgia + over 2,5 za 1.90 albo nawet Belgia + over 3,5 za 3.05. Ja zostanę przy overze 1,5 na wypadek zakończenia meczu wynikiem 2-0 ???? Czym popieram wyższe overy? Ostatnie domowe mecze Belgów:
3-1 z Włochami
3-1 z Izraelem
3-1 z Bośnią
5-0 z Cyprem
0-0 z Walią
W 4 z 5 meczów wygrywali Belgowie i padały minimum 4 bramki, a Finlandia nie jest ani Bośnią, ani tym bardziej Włochami a może nawet i nie Izraelem.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom