>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.08.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Śląsk
Typ: Śląsk lub remis
Kurs: 1,75
Buk: Bet365
Początek miesiąca sierpnia, miesiąca trzeźwości ???? To czas na trzeźwy typ. Kazimierz &quot;remis&quot; Moskal i jego Pogoń podejmują u siebie Śląsk Mariusza Rumaka. Bilans obydwu zespołów niezbyt zadowalający, zespół ze Szczecina zremisowała i przegrała, a Śląsk dwukrotnie zremisował 0:0. Czas może na przełamanie passy i zdobycie pierwszej bramki w tym sezonie. Ogółem w tym spotkaniu typuję remis, ale niestety typ został już zajęty, dlatego podpieram go ewentualnym zwycięstwem Śląska, gdyż moim zdaniem trener Rumak lepiej sobie poradzi w drużynie z Wrocławia, niż Kazimierz Moskal, którego ulubionym rezultatem jest remis. A teraz już nie prześmiewczo. Śląsk miał zupełnie trudniejszych przeciwników niż Pogoń. Jako ciekawy fakt należy również podać, że Śląsk nie przegrał w ekstraklasie meczu od 29 kwietnia.
Przewidywane składy:
Pogoń: Kudła – Frączczak, Fojut, Czerwiński, Ricardo Nunes, Drygas, Murawski, Gyurcsó, Kort, Delev, Zwoliński
Śląsk: Pawełek – Pawelec, Celeban, Dvali, Augusto, Kokoszka, Filipe Gonçalves, Madej, Morioka, Alvarinho, Mervo.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska LOTTO Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Pogoń : Śląsk
Typ : Pogoń wygra i over 2.5 gola w meczu
Kurs : 4.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Spotkanie pomiędzy Dumą Pomorza a Śląskiem może mieć różny przebieg , wydaje mi się iż pogoda może zrobić swoje a zapowiada się nie ciekawie ale cóż grać będzie trzeba , Pogoń już od dłuższego czasu grając u siebie spisuje się bardzo dobrze , w ostatnim meczu z Koroną może nie zachwycili ale patrząc ogólnie to jest w/g mnie OK i tak np w poprzednim sezonie na koniec rundy zasadniczej chłopaki mieli bilans 10-4-1 i br 34:11 i to może robić wrażenie , myślę że dziś powinni poradzić sobie ze Śląskiem pomimo iż rywal w dwóch meczach tego nowego sezonu zanotował dwa remisy ale było to z Legią i Lechem które pomimo słabszego początku i tak się w jakimś stopniu zaliczają do grona faworytów , ale wracam do Śląska a ten w meczach wyjazdowych w poprzednim sezonie nie za bardzo dobrze sobie radził 3-4-8 i br 14:23 , teraz co prawda mają nie złą serię bo od 29 kwietnia nie przegrali spotkania ale z drugiej strony kiedyś każda passa musi być przerwana i liczę że nastąpi to dziś bo jak wspomniałem Pogoń u siebie gra dobrą piłkę w/g mnie wynik 2:1 jak najbardziej możliwy i na coś takiego liczę ale pogoda może zrobić swoje !
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kalmar vs Djurgarden
Typ: Padnie gol w obu polowach
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Konczy sie juz 16 kolejka w Allsvenskan.
Dzisiaj dwa mecze,oba zapowiadajace sie bardzo ciekawie.Licze na to,ze Malmo nie wygra z Orebro (Malmo w swoim ostatnim zalosnym meczu powinno przegrac z Kalmar 0:1) ale przede wszystkim kibicuje dzisiaj ekipie Djurgarden.
Na ta chwile czerwonymi latarniami sa Gefle i Falkenberg,wydaje sie,ze tych druzyn raczej przed spadkiem nic nie uratuje.Pytanie kto zajmie 3 miejsce od konca dajace gre w barazach o Allsvenskan,jak na razie rywalizacja o to miejsce dosc wyrownana.
Kalmar i Djurgarden w obecnym sezonie sa raczej na tym samym poziomie,jak na razie w lepszej sytuacji sa ci pierwsi,ktorzy zajmuja 12 miejsce z 18 punktami.Djurgarden jest wlasnie 3 od konca i ma 15 punktow.
Po dwu miesiecznej przerwie druzyny rozegraly po 3 spotkania.Kalmar wypadl zdecydowanie lepiej,poniewaz zanotowali dwa remisy i porazke.
Pilka nozna to zaskakujacy sport...Kalmar w poprzedniej kolejce zagral bardzo dobrze na wyjezdzie z Malmo remisujac 1:1 bedac druzyna lepsza,natomiast kolejke wczesniej dostali baty od...Gefle przegrywajac 2:4...Jeszcze wczesniej zremisowali u siebie z AIK 1:1.

Djurgarden stracil swojego najlepszego napastnika i tym samym ekipa sie oslabila,moze tez przez to po przerwie podopieczni Pera Olssona zanotowali 3 porazki prezentujac sie dosc slabo.
Najpierw przegrali u siebie z liderem Norrkoping 0:1,takim samym wynikiem zakonczyl sie wyjazdowy mecz z Jonkopings a w ostatniej kolejce Djurgarden polegl przed wlasna publicznoscia z GIF Sundsvall przegrywajac 1:3.

Teoretycznie faworytem wydaje sie byc ekipa Kalmar,jednak ciekawie wyglada statystyka ostatnich bezposrednich spotkan - w 6 ostatnich ligowych meczach tylko raz wygrywala ekipa gospodarzy w tym starciu...Raz padl remis a 4 razy wygrywali goscie.Co wazne byly to mecze do jednej bramki...Zwyciestwa Djurgadenu 4:0 i 3:0 a ostatnio ekipy Kalmar 3:0...
Dzisiaj bez powazniejszych oslabien w obu ekipach,spodziewam sie dobrego spotkania i raczej wyniku owerowego,zarowno Kalmar jak i Djurgarden nie graja za bardzo na 0 z tylu,tak wiec bramki powinnismy zobaczyc w obu polowach.
✅ 73
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna /Szwecja Allsvenskan
Godzina : 19:00
Spotkanie : Kalmar FF - Djurgardens IF
Typ : Do przerwy/Koniec meczu 1/1
Kurs : 3.40
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Mecz najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji w nadmorskim mieście Kalmar . Gospodarze .... Czy można powiedzieć o nich ,że to leszcze jakich mało w tej lidze ? Właściwie tak i nie ,bo może i tracą 3 punkty do spadkowiczów ,może i nie grają jakos rewelacyjnie ,zaledwie cztery zwycięstwa i pięć porażek przeplatane szescioma remisami wyglądają nie za ciekawie ,ale jeżeli chcą zapewnić sobie pewny byt w lidze muszą zacząć juz teraz ,bo chyba jest to najlepszy moment . Goście drużyna ,ze Sztokholmu Djurgardens niegdyś 11sto krotny mistrz Szwecji , dzisiaj musi walczyc o utrzymanie . Drużyna jest w okropnej formie na ostatnie pięć meczy tylko jedno zwycięstwo i seria czterech porażek jest imponująca i uspokaja fanów drużyny Kalmar przed tym meczem.Nie wierze ,ze dzisiaj Djurgardens wygra na wyjeździe . Myśłe ,że po dobrym meczu z Malmo FF, gospodarze dzisiaj pokonają DIF i podskoczą w ligowej tabeli o pare miejsc . Swój typ opieram na powyższej analizie oraz na statystyce która pokazuje jasno ,ze Kalmar dotychczasowo w obecnym sezonie tylko raz nie strzelał gola w pierwszej połowie wszystkich meczów oraz ,że w tym sezonie własnie z drużyną dzisiejszych przeciwników idzie im najlepiej ( w pierwszym meczu wygrał na wyjeżdzie 0:3 ,a w towarzyskim spotkaniu sprzed miesiąca padł wynik 2:0 )
Wiadomo jak to w piłce ,wszystko zdarzyć sie może ,ale dzisiaj powinno być jak w moim typie .Powodzenia ????
⛔ 100
 
K 18

krzemien

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Śląsk
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 3.52
Buk: oddsring
Pierwsza rzecz która popiera mój typ to powrót mervo do składu który rozstrzelał się pod koniec sezonu, a jedyne czego im teraz brakuje to bramek. Po nie najgorszym meczu z Lechem i wywalczonym remisem z legia bez starty bramki, sądzę że Śląsk wygra ten mecz. Po 2 remisach z rzędu zdecydowanie wykluczam aby obie drużyny grały na remis wiec oczekuje minimum 3 bramki w meczu i wynik 1;2 dla WKS.
✅ 252
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Śląsk
Typ: Remis &amp; poniżej 2.5
Kurs: 3.75
Buk: Bet365
Śląsk jest w ataku mierny. Jak na razie nie udało im się trafić do siatki rywala w tym sezonie. Jest to kwestia braku napastnika z prawdziwego zdarzenia w składzie, co nie zmieni się i w tym spotkaniu. Drużyna z Wrocławia mimo impotencji w ataku, wydaje się być solidna w obronie. Nie stracili gola podejmując u siebie Lecha Poznań oraz grając na wyjeździe z Legią. (tak wiem, że forma tak jednych rywali jak i drugich nie jest zachwycająca). Pogoń przegrała pierwszy mecz w Krakowie z mającą ponownie wielkie aspiracje Wisłą. Warto jednak odnotować, że pregrali rzutem na taśmę a jedynie niespełna 10 min dzieliło ich od wywiezienia z byłej stolicy Polski 1 pkt. Następny ich mecz to zremisowane starcie ze słabiutką Koroną w Kielcach. Te dwa zdarzenia pokazują mi, że Pan Moskal to specjalista od remisów. Potrafi zremisować z najtrudniejszym rywalem (tak wiem, z Wisła nie zremisował - ale kto oglądał mecz wie, o jakim pechu mogą mówić Szczecinianie) jak i z takim, którego powinni lekko i bez bólu ograć. Skutecznością drużyna Moskala tak jak i ich dzisiejszy rywal nie powala. Wprawdzie strzelili po golu w dotychczasowych dwóch spotkaniach jednak patrząc na to jak dziurawe są obrony dotychczasowych rywali Pogoni to strzelenie im po jednym golu nie jest niczym wyróżniającym. To właśnie przez braki poważnych napastników oraz względnie solidne linie defensywne w obu klubach typuję na podział punktów i małą ilość bramek. Dla ostrożniejszych graczy polecam sam under (kursy w okolicach 1.6)
Powodzenia.
⛔ 100
 
czaro82 409,7K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Rosja - Premier Liga
Godzina. 18:30
Spotkanie. FK Krasnodar - Tom Tomsk
Typ. FK Krasnodar -1 HA
Kurs. 2.05
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, dzisiejszego popoludnia odbedzie starcie dwoch rosyjskich druzyn;
pierwsza to dosc mocno liczaca sie ekipa z Premier Liga FK Krasnodar,ich rywalem beniaminek rozgrywek w tym sezonie,zespol Tom Tomska. W bezposrednich siedmiu starciach z troche odleglych czasow (gdyz ostatnie z roku 2014)prowadzi druzyna gospodarzy odnoszac 3 zwyciestwa oraz 4 remisy. W przygotowaniach do nowego sezonu oba kluby rozegraly mecze kontrolne i tak o to Krasnodar w przeciagu pieciu tygodni rozegral 9 potyczek sparingowych z bilansem 6/3/1,strzelajac rywalom 22 bramki.
Ponadto grali jeszcze spotkanie w kwalifkikacjach do LE gdzie na wyjezdzie pewnie ograli roznica trzech goli maltanska Birikare. Teraz troszke o dzisiejszych gosciach ktorzy nieco ociezale przygotowuja sie do sezonu w najwyzszej klasie rozgrywkowej gdyz do tej pory rozegrali zaledwie trzy sparingi z bilansem wygrana,remis i porazka niewiele mozna powiedziec o ich formie. Uwazam podobnie jak juz to podkreslal wczesniej kolega &#39;Szatar&#39;
iz po wczesniejszych wynikach Arsenalu Tula ktory byl wyzej notowanym klubem niz dzisiejszy przeciwnik Krasnodaru mozna dojsc do wniosku ze roznica poziomu pomiedzy 1 a 2 liga w Rosji jest widoczna golym okiem. Biorac pod uwage ofensywny sposob gry dzisiejszych gospodarzy oraz swietnych zawodnikow ktorzy w zespole sa juz ze soba ograni wydaje sie iz nie lada wyczynem bedzie wywiezienie chociazby punktu przez druzyne gosci.
Ja mysle jednak nie tylko o ich zwyciestwie lecz pojde w delikatne handi bo wierze ze trio brazylijczykow takich jak Joazinho, Ari oraz Wanderson nie beda mieli wiekszych problemow z rozmontowaniem defensywy klubu z Tomska i wygraja ten mecz minimum dwoma golami!

jesli pomoglem ci pomnozyc drobne kliknij &quot;dzieki&quot;!
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Atlanta
Godzina: 19:30
Spotkanie: Groth - Donaldson
Typ: Donaldson -2,5 gema
Kurs: 2,18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś o 19:30 w Atlancie Australijczyk Samuel Groth podejmie jednego z gospodarzy turnieju czyli 19-letniego Jareda Donaldsona.Kursy na czystą dwójke w pinku to 1.68 i to uważam za bet dnia.Ja ide w w typ po wyższym kursie co zwiększa ryzyko typu.Groth na nawierzchni twardej na ostatnie 20 meczy wygrał tylko 4 co pokazuje że ta nawierzchnia mu poprostu nie leży.Groth ogólnie swój serwis na hardzie trzyma bardzo słabo i jest łamany przez amatorów...Co do Donaldsona wiadomo młody zawodnik i doświadczenie będzie dziś po stronie Grotha.Panowie spotkali się 2 razy i 2 razy górą był Groth ale te mecze odbyły się rok i dwa lata temu a wtedy Donaldson miał 18 i 17 lat.Groth w kwalifikacjach do turnieju głównego w Toronto odpadł z niżej notowanym Irlandyczkiem McGee.Co do Donaldsona odpadł w Toronto dopiero w 1/8 finału gdzie był skazany na porażke grając na Raonica.W 1/16 pokonał wyżej notowanego rywala Fogniniego wygrywając 2:1 w setach.Dużym autem po stronie Jareda jest oczywiście doping kibiców.Licze na szybkie 2:0 i zwycięstwo Donaldsona pokrywającego mój handicap.Myślę że szanse wejscia typu to czyste 50/50.Wiadomo Donaldson w tym turnieju będzie chciał dojść jak najdalej aby pokazać się publice.Powodzonka:cool:
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk wygra do zera
Kurs: 5.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ostatnie spotkanie 3. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław zagra w Szczecinie z miejscową Pogonią o pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Fawrorytem jest Pogoń choć nieznacznym, więc bardziej dzisiaj idę w stronę gości, którzy poprzednie dwa spotkania zremisowali bezbramkowo, kolejno z Lechem i Legią. Obrona jak widać jest na miejscu, defensywa kierowana przez Celebana spisuje się na piątkę. Szczecinanie natomiast przegrali 1:2 w Krakowie z Wisłą i zremisowali z totalnie rozbitą w pierwszej kolejce Koroną Kielce, która wcale nie wyglądała gorzej od Portowców. Moim zdaniem Trener Moskal jest bardzo przeciętny w swoim fachu, z pewnością nie dotrwa do końca rundy na stanowisku, Pogoń jest niezła kadrowo, ale źle poukładana, było to widać w dwóch poprzednich spotkaniach. Mieli wielki problem z konstruowaniem akcji ofensywnych, w krakowie bramkę strzelil obrońca, a tydzień temu remis ugrali dzięki pięknemu uderzeniu zza pola karnego. Nie grali ładnie piłką, co z kolei nie można powiedzieć o Śląsku, na Legii próbowali odważnie atakować, z Lechem wyszli zbyt bojaźliwie, ale może dlatego, że nie wiedzieli o tym że Kolejorz w tym sezonie podobnie jak w poprzednim ma wielki problem ze skutecznością. Moim zdaniem Śląsk na wyjazdach zaprezentuje inny styl niż u siebie, znając trenera Rumaka ma wielką chrapkę zamienić swój stadion w twierdzę i dlatego wprowadza przede wszystkim grę na zero z tyłu, a na wyjazdach jestem spokojny o to że bramkę strzelą, przy czym ze słabą Pogonią może nie stracą. Kurs spory stąd i ryzyko nie może być małe.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna Iran
Godz,18,15
Spotkanie, Sanat Naft Abadan-Teraktor Sazi
Typ;over2,5
Kurs;2,20
Bukmacher;Winmasters
Analiza;
Całkowita egzotyka ,jak dla mnie.To dopiero 2ga kolejka.Typ opieram wyłącznie na statystykach.Oba zespoły po remisach.
Sanat na ostatnie 8 meczów pokrył typ 5razy i trzy razy remis 0-0,w tym ostatni mecz.Następne mecze po 0-0 to overy.
A teraz ciekawostka Teraktor
W 8miu meczach za każdym razem było over2,5 gola.
Mało tego w ostatnich 5ciu było pow3,5 gola.A na 8 spotkań 6 razy pow3,5 gola.
Kurs na 3,5....4.1 dla odważnych.
Zajrzałem również do transferów,obie drużyny po zakupach
Sanat zakupił 13 zawodników .Kojarzę obrońcę,Alabi,grał kiedyś na Cyprze,sprzedali tylko jednego zawodnika.
Teraktor kupił 11tu.Do tej pory miał kto strzelac,może być tylko lepiej,a ostatni ich mecz to2-2.
Dziwią mnie tylko kursy.Może czegoś nie wiem?
Dlatego gram w/g mnie ostrożnie over 2,5
⛔ 100
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina : tenis stołowy challenger
Godz 18
Typ 1
Spotkanie: David Petr vs Brice Olliver
Kurs 1,90
Bukmacher : bet365
okej statystyki z dzisiejszego dnia
Petr 2 mecze wygrane i jeden mecz przegrany
Brice 1 mecz wygrany i dwa mecze przegrane
Postawa i forma:
Petr walczy i się skupia i widać, że mu zależy oraz nie gra ślamazarnie, jasne robi nadal trochę błędów ale po jego grze widać postęp.
Brice średnio się skupia i ma troche gdzieś dzisiejszy dzień widać, że jest troche rozkojarzony i wydaje mi się, że nie jest dzisiaj w optymalnej formie.
Statystyki :
Ostatni mecz wygrał Petr 3:2 ale poprzednie dwa pojedynki wygrał Brice.
Forma w poprzednich miesiącach:
Petr wyglądał katastrofalnie nawet jak wygrywał to potrafił się męczyć z zawodnikami dużo gorszymi teraz widzę jego postawe w dużo lepszych kolorach. Nadal potrafi odwalić ale taki jest sport i wolę grać na mocnego zawodnika który ostatnio grał padake ale wrócił do formy niż grać na kogoś kto sobie odpuszcza i troche gra by grać.
⛔ 100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Rosja - Premier Liga
Godzina. 18:30
Spotkanie. FK Krasnodar - Tom Tomsk
Typ: powyzej 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam, juz wsumie duzo zostalo napisane o tym meczu wyzej.
Ja tylko dodam ze wdotychczasowych meczach pomiedzy obiemiema ekipami padaly overowe rezultaty i dzis powinno byc tak samo. Krasnodar jak narazie wsparingach strzela duzo i pewnia to potwierdza dzisiejszego dnia. Co do Tomska to ciezko cos powiedziec ale moga tez cos ustrzelic. Dlatego over 2,5 w meczu powinien lekko wejsc.
✅ 75
 
G 0

gorzo14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I liga Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal - Sandecja
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1,93
Buk: BaH
Analiza:
Witam to moja pierwsza analiza na tym portalu. Na pierwszy ogień idzie mecz z naszego krajowego podwórka. Stali Mielec wraca do rozgrywek na szczeblu centralnym. Ostatni mecz w pucharze Polski pokazuję, że w tej drużynie jest spory potencjał. Stal Mielec u siebie gra bardzo dobrze i strzela dużo bramek. W ostatnich 10 spotkaniach na własnym obiekcie bramki strzelali w 8 meczach. Sandecja na ostatnich 10 spotkań na wyjeździe bramkę strzelała w 7 meczach. Atak drużyny przyjezdnej jakby nie patrzeć został wzmocniony graczem, który grał na poziomie ekstraklasy a mianowicie Maciejem Korzymem. W Najwyższej klasie rozgrywkowej nie miał jakiś niesamowitych statystyk ale na poziomie 1 ligi powinien sobie spokojnie poradzić. Do Mielca dołączył napastnik z Brazylii który wcześniej wystepował na Słowacji. Moim zdaniem tym warty grania.
⛔ 100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina:18:00
Spotkanie:pogoń Szczecin-Śląsk Wrocław
Typ:Śląsk Wrocław i poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs:6,00
Bukmacher:bet365
Analiza:W ostatnim meczu 3 kolejki naszej polskiej Ekstraklasy w Szczecine tutejsza Pogoń podejmie Śląsk Wrocław.Bukmacherzy faworyzują Pogoń ale czy są oni faworytem?Uważam ,że ten mecz to czyste 50/50 mecz będzie według mnie do 1 bramki kto pierwszy strzeli ten zamknie się na własnej połowie i będzie bronić wyniku.H2H z ostatnich 5 meczy to 3 remisy i 2 zwycięstwa Śląska.Chciałem zagrać czystą dwójke ale ktoś już mnie uprzedził.Śląsk w 1 i 2 kolejce remisowali 2:0 kolejno z Lechem i Legią.Patrząc na Pogon to na inaugurację przegrała z Wisła 2:1 a w 2 kolejce zremisowała u siebie z Koroną 1:1.Defensywa Śląska wygląda bardzo dobrze czego nie można powiedzieć o ataku.Rumak będzie wiedział jak zatrzymać Pogoń wątpie że Moskal w tak krótkim czasie poskłada zespól do kupy który na własnym boisku remisuje z rozbitą Koroną...Licze dziś na bramke Alvarinho ktory w meczu z Legią wyglądał solidnie.Stawiam na skromne zwycięstwo Śląska 1:0.Śląsk nie leży piłkarzom ze Szczecina.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 0

faryn93x

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina:18:00
Spotkanie:pogoń Szczecin-Śląsk Wrocław
Typ:Śląsk Wrocław
Kurs:3,10
Buk: Expekt
Witam
Pierwsza analiza w moim wykonaniu, choć przeglądam forum już kilka miesięcy.
Mój typ na dziś to wygrana Śląska czyli drużyny głodnej sukcesu, w której znajdziemy wiele ciekawych nazwisk. Oglądając mecze pogoni w tym sezonie możemy zobaczyć zmęczenie po zawodnikach i brak koncepcji na stwarzanie sytuacji bramkowych. W ostatnim spotkaniu Pogoń wyglądała zle fizycznie na tle tak słabego rywala jakim była Korona.
Śląsk na tle Legii wyglądał dobrze i mało brakowało by w końcówce odnieśli zwycięstwo. Podopieczni trenera Wilmana w tym sezonie są na zero (0:0) i myśle, że w tym meczu strzelą minimum jedną bramkę za sprawą Morioki i będą lepsi o właśnie tą bramkę od Pogoni. Mój Typ na to spotkanie to wygrana gości stosunkiem 0:1.
Powodzenia!
Powtórzony zakład ⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina:18:00
Spotkanie:pogoń Szczecin-Śląsk Wrocław
Typ 2,5 +
Kurs:2.19
Bukmacher:Bet at home
Analiza: Wektor typów mam wrażenie przesunął się w stronę Śląska Wrocław. Pogoń w poprzedniej kolejce strasznie zawiodła,psując nie zliczoną ilość kuponów w całej Polsce. Dziś Śląsk Wrocław przyjeżdża do Szczecina z passą kilku meczów bez porażki w polskiej lidze. To są argumenty za tym że Pogoń to wygra,i dziś zagra jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki o niebo lepiej niż z fatalną Koroną...Ja dam jednak over 2,3 żeby lepiej się oglądało Morioka i Dvali to gracze których mam w Fantasy Lidze....
⛔ 100
 
S 0

stolarz77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I liga Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Mielec -€“ Sandecja Nowy Sącz
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1.94
Buk: Unibet

Ostatni mecz pierwszej kolejki I ligi to zarazem powrót zespołu Stali Mielec do tego poziomu rozgrywek po prawie 20 latach. Analizując lipcowe spotkania Stali zwraca uwagę fakt, że w każdym z nich zawodnicy z Mielca strzelali bramki:

27.07.16 Stal Mielec - Wisła Płock 4:3
16.07.16 Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec 0:2
13.07.16 Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1:3
06.07.16 Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec 2:1
03.07.16 Stal Mielec - Górnik Łęczna 1:2
02.07.16 Stal Mielec - Puszcza 3:0

Wydaje mi się, że pierwszym meczu przed własną publicznością beniaminek również strzeli bramkę. Niestety, dla fanów Stali Mielec, prawie równie pewne jest, że nie zachowają oni czystego konta. W ostatnim (co prawda wygranym) meczu z Wisłą Płock (grającą nie do końca podstawowym składem) stracili 3 bramki po błędach obrony. Tym bardziej, że przeciwnik jest w formie strzeleckiej, ich ostatni mecz to 4 bramki zaaplikowane Siarce Tarnobrzeg w meczu pucharowym ale i też 2 stracone, co również przemawia za moim typem. O zmianach kadrowych nie będę się rozpisywał, ze Stali odeszło dwóch ważnych zawodników a największa siłą zespołu jest chyba trener Janusz Białek.
Sandecja wydaje się ekipą mocniejszą wystarczy wspomnieć takie nazwiska jak: Maciej Korzym, Grzegorz Baran (194 mecze w ekstraklasie), Bartłomiej Dudzic (118) czy Maciej Małkowski (3 gole w meczu z Siarką). Jednak ambitni piłkarze z Mielca przed własną publicznością są w stanie podjąć walkę a już na pewno stać ich na gola.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Dania Superliga
Godzina:19:00
Spotkanie:Aalborg - Odense BK
Typ x2
Bukmacher bet365
Kurs:1.9
Witam sorrki za tak późne wystawienie typu,porządki po ulewie ;),nie miałem już dużego pola manewru w dzisiejszej marnej ofercie i obrałem wyżej wymieniony typ,który opiera się na czystych statystykach, liga dopieroło ruszyła mianowicie jest to 3 kolejka,Aalborg z 4 punktami ,Odense z 2 remisami,z historii spotkań bezpośrednich to na 5 ostatnich spotkań Aalborg tylko raz wygrał , a ostatnie 2 spotkania Odense,za drobne można pójść więc w stronę gości nie stoją zapewne na straconej pozycji.Pozdrawiam
✅ 90
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Atlanta 2016
Godzina:
21:30
Spotkanie:
Mannarino A. - Zverev M.
Typ:
Mannarino A.
Kurs:
1.47
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 1:2 z lat 2007-2015, jednak te dwa pierwsze mecze były prawie dekadę temu. Rok temu na Indian Wells padło gładkie 2:0 dla leworęcznego Mannarino. Mischa jest oddalony o jakieś 60 miejsc w rankingu, poza 100 rankingową. Francuz rok temu był w finale w Bogocie, później zjazd do bazy z formą, aż do US Open gdzie prowadził nawet 2:0 w setach z Murrayem. Zverev gra tutaj od kwalifikacji, ale poziom przeciwników z rankingu +280 ma się ni jak do prawie pierwszej 50 ATP.
Gram to w AKO z Youngiem:
Teraz mamy natłok Mastersów (Toronto, Cincinnati), niedługo US Open, a jeszcze Rio i turnieje poboczne jak Newport, Waszyngton, Atlanta, Los Cabos, Winston-Salem więc o niespodziankę nie będzie trudno. Jednak dzisiaj gram po &quot;czubach&quot; na dwóch faworytów. Austin Krajicek 26 lat, Amerykanin, 131 miejsce w rankingu, gra od kwalifikacji, 2 mecze po 3 sety, ogólnie to zawodnik bez przyszłości i przeszłości w ATP. Słabe wyniki, słaba forma. Z drugiej strony leworęczny Young to też &quot;as&quot; który potrafi niekiedy przegrać naprawdę z &quot;byle kim&quot;. Jednak dzisiaj mu zaufam, bo co by nie mówić to on jeszcze trzyma jakoś ten poziom. Rok temu miał dobrą serię na US Open Series, ale z drugiej strony w Atlancie nie błyszczał w ostatnich latach. Widzę tutaj również over gemowy bo gra dwóch zawodników w podobnym wieku.

✅ 47
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , mecz towarzyski
Godzina: 21:15
Spotkanie: Napoli-Nicea
Typ: Napoli (-1,5 gola)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Napoli uczci 90-lecie klubu sparingiem z 4. drużyną ligi francuskiej z poprzedniego sezonu - OGC Nice. Mecz odbędzie się o godz. 21:15 na stadionie św. Pawła. Będzie to pierwszy poważny sprawdzian Napoli przed rozpoczęciem rozgrywek w sezonie 2016/17. Napoli zbiera ekipe na ten sezon bardzo poważną , dziś wyjdą w najsilniejszym składzie , we wcześniejszych sparingach same wygrane , Nicea bez kilku ważnych zawodników , formą też nie grzeszą. Na stadionie pewnie bardzo duża frekwencja, nie widze innej opcji jak łatwa wygrana Włochów , przy słabej dzisiejszej ofercie kurs wygląda zachęcająco.
✅ 76
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom