>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.10.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie:Troyes - Auxerre
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.17
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Obie drużyny miały walczyć o awans do Ligue 1, jednak niezbyt dobrze zaczęły sezon i zajmują kolejno 17 i 16 miejsce. W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta, ponieważ Troyes u siebie nie zachwyca, natomiast Auxerre gra przeciętnie na meczach wyjazdowych. Dodatkowo goście mają za sobą 3 mecze z rzędu bez gola, dlatego dzisiaj powinni być jeszcze bardziej zmotywowani do zdobycia minimum 1 bramki.
W ostatnich 4 meczach tych drużyn - 4 krotnie padał BTS, a biorąc pod uwagę okoliczności - bardzo prawdopodobny jest kolejny taki rezultat.
Stawiam, że obie drużyny strzelą gola w tym meczu, a wynik będzie overowy.
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Spotkanie: Rubin - Krylyja
Typ: Ilość goli gości poniżej 0,5
Kurs: 1.78
Godz: 18:30
Bukmacher: 1xBet
Dziś wybieram wydaje mi się atrakcyjną ofertę. By typ był udany, gospodarze Rubin Kazań nie mogą stracić bramki. Przeciwnik wydaje się idealny by właśnie nie strzelić dziś gola gospodarzą. Gospodarze po ośmiu kolejkach stracili 8 bramek, wynik nie najgorszy. W dwóch meczach u siebie udało im się zachować czyste konto. Ostatnie 6 spotkan z czego jedno w pucharze to dwa zwycięstwa i cztery remisy w tym 1-1 z CSKA i Rostov. Goście na 15 miejscu z bilansem 2 strzelonych goli po 8 meczach. Słaba forma beniaminka, ostatnie 5 spotkań to porażki do zera, jedynie wyjątek potwierdzający regułę to wygrana ze słabym Anzhi 1-0. Uważam że under -2.5 bramki będzie pokryte bez problemu. Powodzenia!
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth-Crystal Palace
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,64
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zapraszam Was na ostatnie spotkanie 7 kolejki angielskiej Premier League, w którym zmierzą się ze sobą Bournemouth z Crystal Palace. Oba zespoły prezentują ofensywny styl gry, więc możemy spodziewać się, że padzie dzisiaj kilka bramek. Zarówno jedna, jak i druga ekipa potrzebuje punktów w tym spotkaniu, bo jest to idealna okazja, aby wspiąć się jeszcze wyżej w tabeli. Oba spotkania pomiędzy tymi drużynami w poprzednim sezonie zakończyły się 2:2. Liczę, że dzisiaj ujrzymy podobny rezultat po 90 minutach zmagań.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Kontynentalna Hokejowa Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit - Sochi
Typ: Jokerit / +5,5
Kurs:
3.45
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Samuel24 wyprzedził mnie z propozycją, którą chciałem podać, więc trochę zaryzykuję i zwiększam linię bramek lecz jest ona jak najbardziej realna do pokrycia. Dwie porażki z rzędu Jokerów z Jekaterynburgiem i Rygą, w których Finowie byli stroną przeważającą. Następie wyjazd do Bratysławy, gdzie na trudnym terenie wygrali 5:3 . Dzisiaj wracają na własną halę i będą chcieli pokazać sobie i kibicom, że jest wszystko ok. Gospodarze są ekipą, która ma więcej jakości i przewodzi w Konferencji Zachodniej wygrywając 8/11 spotkań w obecnym sezonie.
Co do zespołu gości ; przełamali serię przegranych spotkań wygrywając na trudnych terenach w Rydze i Bratysławie lecz chyba nie można jeszcze tu mówić o pewnej stabilizacji formy. Wcześniej prezentowali się co by nie &quot;owijać w bawełnę&quot; - słabo i ich gra nie przekonywała. Z dorobkiem 13 punktów zajmują 6 miejsce w Konferencji Zacgodniej. Dlaczego over? Gospodarze grają skuteczny i ofensywny hokej. Tak jak już pisałem wyżej, wracając na własną halę będą chcieli udowodnić, że forma ich nie opuściła. Na ostatnich 12 meczy w 10 strzelali 3 lub więcej bramek, a i niestety defensywa nie zawsze gra &quot;szczelnie&quot; . Sochi po 2 zwycięstwach myślę, że też pewna siebie wyjdzie dziś pokazać, że ostatnie zwycięstwa nie były dziełem przypadku, ale według mnie na Jokerów dziś to nie wystarczy.
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Międzyklubowe Towarzyskie
Godzina: 19:30
Spotkanie: Bern - N.J Devils
Typ: over 6.5 (60 min)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W swoim ostatnim meczu przygotowawczym przed startem nowego sezonu NHL drużyna Diabłów poleci do Szwajcarii rozegrać towarzyskie spotkanie z ekipą Bern. W kadrze drużyny z Ameryki znajdują się ich największe gwiazdy m.in Hall, Palmieri, Hischer i Butcher. We wcześniejszych meczach przedsezonowych N.J Devils gdzie wystawili do gry swoich najlepszych graczy padły wyniki 4:3 i 3:3. Bern jest w trakcie sezonu hokejowej ligi, za 2 dni grają wyjazdowy mecz i wątpię by dziś podstawowi gracze dostali taką samą ilość minut co w meczach o stawkę więc prawdopodobny jest scenariusz w którym to rezerwowi pograją więcej. Zważając również na to, że jest to mecz towarzyski spodziewam się raczej czegoś w stylu show aby promować NHL w Europie i przez to sądzę, że dziś zobaczymy sporą ilość bramek głównie ze strony ekipy Diabłów.
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth - Crystal Palace
Typ: podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1-1
Kurs: 1.81
Bukmacher fortuna
Analiza:

Drużyna Bournemouth nie za bardzo lubi grać z drużyną z Londynu. Na 6 spotkań ligowych które rozegrali między sobą tylko jedno zakończyli na swoją korzyść. Trener gospodarzy powiedział, że Zaha zawsze stwarza im problemy w wywiadzie przedmeczowym i to jest zawodnik który chyba jako jedyny może dziś ukąsić drużynę Bournemouth. Drużyna z Palace oddaje bardzo mało strzałów w tym sezonie na bramki rywali gorsze jest tylko Cardiff w tej statystyce nie wygląda to kolorowo, ale za to drużyna gospodarzy traci prawie 2 bramki na mecz, to jest okazja do strzelenia czegoś. Gospodarze są niepokonani na swoim obiekcie, a nie grali z najsłabszymi rywalami: Cardiff, Everton i Leicester ostatnią porażkę gospodarze zaliczyli 18.04 z Manchester United. Miałem przyjemność obejrzeć obie ekipy w tym sezonie i jak dla mnie lepiej wyglądali zdecydowanie gospodarze, ale zabezpieczę typ podwójną szansą. Zapowiada się ciekawe widowisko jeżeli podtrzymają formę strzelecką z poprzednich swoich spotkań.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike
Godzina: 20:00
Spotkanie: Virtus Pro - Red Reserve
Typ: Virtus Pro
Kurs: 1.53
Bukmacher 1xbet
Analiza:

Jest to ważny mecz dla Polaków. Są to kwalifikacje do IEM, które odbędą się w Chicago. Faworytem meczu jak widać po kursach jest zespół Polski. Awans z grupy wydaje się kwestią walki pomiędzy zespołami z kraju czyli AGO i właśnie VP. Sprout i Red Reserve wydają się słabsze od obu drużyn. Virtusi na każdej pozycji mają graczy lepszych od szwedów. Pomimo porażek ostatnio widzę nadzieję na powrót VP do zespołów z Tier1. Dziś muszą wygrać jak chcą zagrać na IEM-ie i myślę, że BO3 daje nam dodatkowe szanse. Mecz może być wyrównany, ale większy map pool i doświadczenie Neo oraz Pashy poprowadzi nas do zwycięstwa 2-1 lub 2-0. Liczę na super grę Michu oraz Snatchiego. Go Go VP.
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia-Eerste Divise
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Utrecht--Maastricht
Typ: 1X
Kurs: 2,04
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam.Drużyna gospodarzy gra u siebie w przysłowiową kratkę ,porażka,zwycięstwo i remis.Logicznie jeżeli miałby się ten trend utrzymać powinna być dziś porażka,ale ja myślę że po zwycięstwie 3:2 z Jong Psv i remisie z Cambuur 0:0 drużyna jest lekko podbudowana i dziś łatwo skóry nie sprzedadzą.Narazie są na 18 miejscu w tabeli mają 4 pkt. bramki 5-14 ale napewno stać ich na więcej .Maastricht też nie zachwycają na wyjazdach ,są na 10 miejscu mając tylko 10 pkt.bramki 7-7.Jak na drużyny holenderskie i tę ligę i mało strzelają oraz tracą wiec nie zdziwiłbym sie jakby był remis 0:0.Sądzę że typ godzien uwagi.Dzięki.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
B 5

bialyyy21

Użytkownik
GODZINA: 20:30
DYSCYPLINA: Pilka nozna, Serie A
MECZ: Sampdoria – Spal
TYP: 1
KURS: 1,82
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:
Na dzis wybalem mecz z ligi wloskiej pomiedzy Sampdoria ( 13 miejsce) ,a druzyna Spal ( 12 miejsce). Sampdoria w pierwszych 3 meczach domowych uzbierala 4 pkt. , ale nie grala z byle kim 3:0 z Napoli, 1:1 z Fiorentina i przegrana 0:1 z coraz lepiej grajacym Interem. W ostatniej kolejce zremisowali z Cagliari na wyjezdzie chociaz powinni to wygrac jednak w ostatnich minutach meczu Kownacki zmarnowal karnego… Spal po dobrym poczatku 9pkt po 4 kolejkach ( nie mieli zbyt wymagajacych rywali oprocz Atalanty, ktora ostatnio mocno zawodzi) nastepnie przegrali 2 mecze dosc wyraznie 3:0 na wyjezdzie z Fiorentina i 2:0 u siebie z Sassuolo co pokazuje, ze nie sa az tak mocni. Sampdoria zrobi wszystko by ten mecz wygrac i przeskoczyc w tabeli do pierwszej dziesiatki. Z powazniekdzych brakow w Sampdorii moze zabraknac Caprariego i Kownackiego, ale w ich miejsce jest dobrze spisujacy sie Defrel i Quagliarella. W Spal zabraknie podstawowego pomocnika Kurticia reszta zagra. W poprzednim sezonie wygrywali gospodarze – Sampa u siebie 2:0 ( 2 bramki w doliczonym czasie) , a Spal u siebie 3:1 ( od 33 min Sampa grala w 10). W tym meczu nie licze na grad goli, ale Sampa powinna to wygrac 1:0 lub 2:0.
Powodzenia!!!
✅82
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Izrael Puchar Ligi
Godzina: 19:30
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Maccabi Rishon
Typ:
Maccabi Tel Aviv powyżej 85,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher 1xbet
Analiza:

Druzyna Maccabi Tel Aviv po letnim wietrzeniu składu rozgrywa dzis pierwszy oficjalny mecz. Doszedł Wilbekin, Pargo, Black, OBryant, Ray. W zestawieniu z graczami którzy zostali daje to szeroką kadrę w której ma kto przymierzyc za trzy, równie silna jest strefa podkoszowa. W ostatnich meczach z Rishon zespół Tel Aviv zawsze zdobywał 84 i więcej punktów. Dodatkowo liga izraelska jest mocno overowa a fakt że ten mecz jest w ramach pucharu ligi może zwiekszyć szanse na radosne granie i mocny over. W składzie Rishon trudno znaleźć wielkich obrońców, jest kilku graczy z USA ale ich nazwiska nie powalaja
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Lotki - Światowe Grand Prix
Godzina: 20:10
Spotkanie: Wattimena - King
Typ: King
Kurs: 1.76
Bukmacher: Lvbet

Analiza:

Wattimena odnosi ostatnio całkiem przyzwoite wyniki. Ostatnia porażka 6-5 z Huybrechtsem oraz z Hoppem. Gdzie Holender zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie. Wygrana z Dolanem,Rowleyem oraz Dootsonem. Forma Kinga przemawia wiele do życzenia. Porażka z Edgarem,Gildingiem,Westem,White. Ostatnio wysokie zwycięstwo z Templem. Obaj panowie nie rozegrali ze sobą jeszcze żadnego meczu. Jeśli chodzi o ranking jest trzynaście pozycji różnicy na korzyść Kinga. W tym roku King grał mecz z Crossem gdzie przegrał 10-5 ,ale widać że powalczył z tak znakomitym graczem jakim jest Cross. Rzucił więcej 180 aż bodajże pięć. Ja tutaj nie obejdę się wobec takiego kursu , według mnie King jest lepszym zawodnikiem od swojego dzisiejszego rywala. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100



 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth - Crystal Palace
Typ: Crystal Palace powyżej 4.5 rożnego
Kurs: 1.76
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:00 siódmą kolejkę Premier League kończyć będzie mecz Bournemouth - Crystal Palace.
Bournemouth po sześciu kolejkach zajmuje 9 miejsce. W tym sezonie nie przegrali żadnego meczu na własnym stadionie. Oglądając ich ostatnie zmagania, czy to zwycięstwo z Leicester(4:2), czy porażkę z Burnley(4:0) można dojść do wniosku, że dużym problemem Bournemouth są dośrodkowania przeciwników. Burnley strzeliło im 4 bramki po akcjach właśnie ze skrzydeł. Leicester strzeliło im z karnego i również po dośrodkowaniu z boku boiska.
Według mnie nieskuteczna ostatnio drużyna Crystal Palace będzie chciała wykorzystać tą słabą stronę drużyny Bournemouth. Na skrzydłach zobaczymy dobrze ostatnio dysponowanych Zahę i Townsenda. To ich ofensywne akcje mają przynieść pokrycie mojego typu. Na szpicy podobno zagra Alexander Sorloth - wysoki, młody napastnik z Norwegii. Liczę, że Zaha i Townsend będą szukali dryblingów, dośrodkowań co często może skutkować jakimś rzutem rożnym.
Średnia rzutów rożnych wykonywanych przez Crystal Palace to 5,5 na mecz.
Liczę na ciekawe spotkanie. :&gt;
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kazań - Samara
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.30
Bukmacher: totolotek

Analiza:
Kazań w lidze rosyjskiej lokuje się na 10.miejscu z bilansem 2-5-1. W meczach domowych bilans to 2-1-1. Jedną porażkę z Zenitem można było wkalkulować, w pozostałych meczach gospodarze prowadzili po pierwszej połówce - z Krasnodarem 2:1, z CSKA 1:0, z Jenisiejem 1:0. Tylko z CSKA zmienił się wynik na 1:1.
Samara jest na 15. miejscu z bilansem 1-2-5. Wyjazdy w jej wykonaniu to 1-0-2. Oba mecze (Jenisiej 0:1, Arsienał Tuła 0:4) przegrywała już przed przerwą.
Kazań jest tu zdecydowanym faworytem, w tym sezonie zaczyna ofensywą i jak na razie przynosi to efekty. Liczę na powtórkę w meczu z Samarą.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 21:00
Spotkanie: AGO Esports - 3DMAX
Typ: 3DMAX
Kurs: 2.59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz w ramach Hellcase Cup 7. Polska drużyna AGO Esports zmierzy się z francuską formacja 3DMAX.
Jeszcze wczoraj Polacy grali na lanie w Gdyni. Po bardzo jednostronnym meczu odpadli oni w półfinale z Heroic. Zdobywając na dwóch mapach w sumie tylko 7 rund. Zawodziło wszystko. W zasadzie Heroic zdominiwalo ten mecz od początku do końca. Jak sami zawodnicy AGO twierdzą, spodziewali się że będzie ciężko, ale chyba nikt nie spodziewał się, że aż tak.
Największym argumentem przemawiajacym za tym typem jest mapa inferno. Myślę, że to będzie pick Francuzów, ponieważ my zbanujemy nuke. A uważam, że w tym momencie nie mamy takiego mocnego inferno i na nim przegramy.
3DMAX natomiast zbanuje traina i ciekawe co wybierzemy. Prawdopodobnie mirage, bo nie sądzę że będzie to dust2 na którym AGO zaprezentowało się wczoraj fatalnie.
Jest jeszcze jedna &quot;niepisana zasada&quot;, że ekipy po lanie grają zazwyczaj słabo (nie dotyczy Astralis). Oczywiście podchodzę do tego z dystansem.
Reasumując, bardzo licze, że 3DMAX jest w stanie ugrać na swojej mapie a będzie to już połowa sukcesu. Dla mniej odważnych polecam teżhandicap (+1,5) mapy na nich.
✅159
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LNB
Godzina: 20:45
Spotkanie:JL Bourg - Chalon/Saone
Typ: JL Bourg OT
Kurs: 1.93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przesadzone dla mnie te kursy. JL Bourg to solidna drużyna własnego parkietu. W całym tamtym sezonie spisywali się bardzo przyzwoicie i nie raz postawili się dużo mocniejszym organizacjom. Ostatnie h2h spotkanie w tej hali to win JL Bourg 96:90 .To właśnie ofensywa stanowi podstawową siłę gospodarzy. Na razie bilans 1;1 . U siebie wygrali z beniaminkiem o dość niskim potencjale Elan Bearnais.
Chalon/Saone - do także drużyna własnego parkietu. Na razie 2- 0 ale potencjał tej ekipy jest ograniczony. Obrona w tej drużynie kuleje jak ch..... . W tamtym sezonie to byłą najgorsza defensywa w meczach on road w LNB. Bilans 4-13 i stracone aż średnio 88 pkt tracone na mecz wyjazdowy przy rzuconych 80 pkt. To że wygrali ostatnio z Levallois jeszcze o niczym nie świadczy. Dziś rywal który jest szalenie ofensywnie grajacy, dobrze rzuca zza łuku i potrafi zdecydowanie lepiej bronić w pomalowanym.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth- Crystal Palace
Typ: 1/+1,5gola
Kurs: 2,6
Bukmacher fortuna
Analiza:
Bardzo dużo typów na ten mecz,opisano już wszystko co możliwe.Postaram się jeszcze dodać coś od siebie.
Gospodarze niepokonani u siebie,gdzie strzelają minimum 2 bramki na mecz,dobra forma strzelecka.
6 spotkań i 10 bramek/8 bramek strzelonych u SIEBIE/
Drobne urazy u zawodników gospodarzy,jednak trener zapewnia,że wszyscy będą gotowi na mecz.
Mały szpital u gości,nie wystąpi 4 zawodników z podstawowego składu,w tym Benteke.
Cristal Palace w tym sezonie na 6 spotkań tylko 4 gole.
Za drobne 2-0
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 108

jasiecky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Getafe
Typ: bts i over 2.5
Kurs: 2.4
Bukmacher: forbet
Analiza:

Celta Vigo podejmuje słabiutkie na wyjazdach Getafe. Z pozoru może to nie być mecz overowy, co tłumaczy całkiem wysoki kurs, ale należy wziąć pod uwagę słabiutką defensywę Celty, która potrafi popełniać niesamowicie naiwne błędy, co goście powinni wykorzystać, a także fakt, że mają potężną ofensywę, która spokojnie powinna strzelić gościom parę bramek . Spodziewam się tutaj bramek z obu stron i wyniku 2:1 lub 2:2.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Troyes - Auxerre
Typ: Troyes
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Ja w tym spotkaniu kolejki Ligue 2 zdecyduję się zagrać na gospodarzy. Za moim typem przemawia przede wszystkim forma. Powiedzmy sobie szczerze obie drużyny nie zachwycają, ale to w wykonaniu troyes widać lekki przebłysk. po 3 porażkach z rzędu nadeszło domowe zwycięstwo z Niort i było to zwycięstwo absolutnie zasłużone, bo gospodarze byli tam o wiele lepsi, następnie Troyes wywiozło punkt z piekielnie trudnego terenu LaHavre. Jeżeli chodzi o Auxerre to tak jak wspomnieli koledzy wyżej, spore problemy ze strzelaniem goli w ostatnim czasie. Mecz z gatunku tych w których może wydarzyć się zupełnie wszystko, jednak wydaje mi się, że taki kurs na gospodarzy jest warty próby.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅180
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - World Grand Prix
Godzina: 23:20
Spotkanie: Simon Whitlock - James Wilson
Typ: under 4.5 maxów (180&#39;s) w meczu
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dawno tutaj nic nie publikowałem, czas najwyższy zacząć, a tym bardziej, że zaczynają się dwa fajne turnieje w Darta i Snookera i całkiem ciekawy okres dla handballu. W pierwszej rundzie World Grand Prix w popularne rzutki moim zdaniem najlepiej stawiać na Undery maxów. Jest to specyficzny rodzaj zawodów, które zaczynają się od Dubli. Także automatycznie o wiele mniej szans jest na trafianie maxów. Bardzo dużo meczów już tak wytypowałem na własny rachunek, także mam nadzieję, że zawodnicy, który grają przedostatni mecz pierwszej fazy turnieju nie zmienią tego. Tym bardziej, że jest to Australijczyk Simon Whitock - zawodnik rzucający w kratkę. Ma okres czasu, w którym błyszczy i zdobywa wiele dla swojej osoby, a także taka forma poniżej zera. Rywal James Wilson - zawodnik z 28 pozycji rankingowej, który dokładnie 15 dni temu przegrał z Simonem w ramach turnieju European Tour 12 i fazy 1/16 finału 6:5. Łącznie 11 legów, gdzie dziś możemy zobaczyć od 6-ciu do 15-stu legów. Raczej zapowiada mi się mniej, gdyż Whitlock powinien wygrać 2:0 w setach. Wówczas będzie tych partii 6-10. W tym jedynym bezpośrednim pojedynku padło 5 maxów, co i tak mnie dziwi. Tutaj jak wspominałem zaczyna się lega od Dubli, także nawet największe gwiazdy dużo najwyższych wartości nie zdobywali. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom