>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.10.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Maccabi Haifa
Typ: Totki ponad 3,5 rzutów rożnych w 1 polowie
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna

Idę w stronę rzutów rożnych, myślę że Totki będą chciały już w pierwszej połowie strzelić bramkę i pokazać przewagę nad zespołem z Izraela, jak narazie w meczach pucharowych w 1 połowach były 4 i 6 rożnych i mysle że tutaj będzie 4 conajmniej, nie będę porównywać Tottenhamu z zespołem Maccabi hehe, przewagę będzie widać na murawie, powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia EFL Cup
Godzina: 18.30
Spotkanie: Brentford-Fulham
Typ: Brendford wygra/w meczu padnie plus 1,5 gola/spotkanie i liczba goli/
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza ,
Jeszcze wczoraj Fulham wg. buków był faworytem dziasiaj na gospodarzy kurs spadł do2,26.
W sierpniu drużyny te spotkały się na Wembley w barażach do Premier League.Po nudnym meczu/0-0/ w dogrywce Wygrało Fulham 2-1.
Czemu więc Gospodarze.?
Fulham po awansie do P.L. zaczął tragicznie.3 porażki i straconych 10 goli .
Najlepszy snajper Mitrovic prawdopodobnie nie zagra.
Trener Scott Parker powiedział,że szykują się na niedzielny mecz z Wolves.Będą rotacje w składzie.
Brendford obiecuje odwet za przegrany mecz na Wembley o awans.W tym pucharze wyeliminowali już Southampton i WBA.
Fulham ma swoje problemy ligowe i na nich powinien się skupić

175
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +101
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LE
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia - Karabach
Typ: 1/+1.5
Kurs: 2.3
Bukmacher: STS

Kilkanascie lat temu taki mecz dla Legii bylby formalnoscia, niestety rzeczywistosc wyglada tak , ze azerski klub gra regularnie w fazie grupowej pucharow od szesciu lat, a Legia od trzech lub czterech nie wygrala el, jezeli chodzi o dzisiejszy mecz to ogladalem ostatnio Karabach powiem szczerze grozniejszy w tej chwili z nazwy cos podobego jak Bate przed meczami z Piastem, i ze Legia powinna wygrac z nimi u siebie,Legionisci jezeli poprawia obrone i nie zlapia jakiejs glupiej czerwonej kartki jak z Omonia powinni sobie poradzic, u azerow sa kontuzje nie wystapi prawdopodobie Emreli co jest duzym oslabieniem ataku,inni maja problem z dojazdem np Donald G...mial dojechac dzisiaj a w ich kraju ogloszono stan wojenny dwa dni temu nie bylo nawet wiadomo czy wogole przyleca do Warszawy,to wszystko troche na wariata te przygotowania ida u nich,awans do LE to minimum 7 ml euro gwarantowane,gdyby mecz byl w Azejberdzanie byloby bardzo ciezko,ale takiej szansy Legia nie powinna zmarnowac.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Ligi Europy UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Charleroi - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.45
Bukmacher: TOTALbet


Kursy na 1X2 w tym meczu szaleją. Niektórzy bukmacherzy uderzają w stronę Lecha, inni w stronę Charleroi. Ja jednak skupię się na zakładzie statystycznym, który moim zdaniem może wynikać ze stylu gry obu zespołów. Jak gra Lech - każdy wie. Od dawna żaden nasz klub tak dobrze nie czuł się w ataku pozycyjnym. Lech potrafi prowadzić grę i przycisnąć rywala. Takim podejściem nie charakteryzuje się ekipa Charleroi, która ma najniższe posiadanie piłki spośród zespołów z belgijskiego top5. Spodziewam się, że może przełożyć się to na liczbę rzutów rożnych. Zwłaszcza, że zawodnicy "Kolejorza" sporo próbują z dystansu - a właśnie z tego często rodzą się kornery. Przy zagęszczonej defensywie o obcierki nie jest trudno. Kolejnym argumentem jest fakt, że bukmacherzy chyba nie doceniają Lechitów w tej statystyce. Kurs na przewagę Lecha w rożnych, w meczu z Hammarby wynosił aż 2.50 - ten zakład wszedł na luzie i po cichu liczę, że dziś będzie identycznie. Charleroi w lidze wygrało 6 spotkań, ale tylko w 3 z nich biło więcej kornerów od rywali. Ten zespół nastawia się na kontrataki, nie ma w zwyczaju dominować nad rywalem w posiadaniu piłki. W związku z tym spodziewam się, że mimo wszystko częściej gościć będziemy na połowie gospodarzy, co najczęściej ma bezpośrednie przełożenie na liczbę rzutów rożnych. Oby były z tego konkrety również w postaci bramek!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +19
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Esports - CS
Godzina: 21:00
Spotkanie: BIG - Heroic
Typ: BIG wygra 2:1
Kurs: 3.95
Bukmacher: sts
Analiza:
Co powiecie na wysoki kurs na początku nowego miesiąca? Oczywiście jest on troszkę hmmm strzelany (nawiązanie do CS-a idealne), ale myślę, że warto spróbować. Obie ekipy w tym roku są w fajnie formie, ale miewają wachania formy. Faworytem minimalnym jest BIG, które wydaje mi się, że jest ciut lepiej lepsze indywidualnie. Jednakże Heroic to super ułożona drużyna z dobrymi zespołowym zgraniem. Stawiam, że zobaczymy tutaj trzy mapową bitwę, w końcu obie drużyny to czołówka światowa. Nie będę się bawił w przewidywanie map, ponieważ obie drużyny mają fajny MapPool, ale zaryzykuję zwycięstwo BIG. Niemiecka ekipa jest bardziej indywidualna, co oznacza, że gorsza forma któregoś z liderów i może być szybkie 2:0 dla Heroic. Jeżeli jednak będą oni w dobrej formie strzeleckiej to powinni wygrać ten mecz (być może również 2:0.). Ja stawiam wynik 2:1, który daje mi komfort oglądania fajnego wyrównanego meczu. Można też próbować atakować wyrównane mapy, czyli więcej niż 25.5 rundy na mapę. Myślę, że po 10punktów obu z drużyn na każdej z map jest do grania. Na BetClicu można spróbować pograć overy zawodników, a dokładniej: Xantares, Syrson, Cadian oraz Teses. Oczywiście jeżeli będą 3 mapy to każdy z nich zaliczy tą linie, którą oferuje bukmacher, ale i przy wyrównanych dwóch mapach każdy z nich spokojnie powinien ją przekroczyć. Faworytem jest Cadian (z niską linią) i Syrson (który gra pewniej i równiej niż Turek). To tak ode mnie na pocieszenie dodam jeszcze typ, że NAVI wygra również 2:1. Complexity wydaje się słabsze po zmianie zawodnika, ale czy aż na tyle by przegrać 2:1 z drużyną, która bez Simple nie istnieje? Zobaczymy. Powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Koszykówka - Islandia, Premier League
Godzina: 22:15
Spotkanie: KR Basket Reyjavik - Njardvik
Typ: Njardvik ML
Kurs: 2.61
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Nowy sezon islandzkiej koszykówki rozpoczyna sie dzisiaj. Przed nami cztery spotkania, ale jedynie w tym rozgrywanym jako czwarte, upatruje jakiekolwiek szanse underdoga na sukces. Ubiegly rok zakonczyl sie po dwudziestu jeden rundach, a obie druzyny znalazy sie obok siebie w tabeli, z podobnym bilansem stosunku wygranych do przegranych. W malych puntkach in plus, lepszy byl Njardvik. Gocie to te ekipa, która zakoczyla sezon w TOP3, w ilosci odniesionych zwyciest na parkietach przeciwnikow. Powtarza sie to od jakiegos czasu i nie bez kozery mozna mowic, ze mecze na wyjezdzie nie sa im straszne. Handicap wyjciowy rozpoczynamy od 5.5 ze wskazaniem na faworyta. Bukmacherzy dosc smialo wierza w druzyne gospodarzy, a na taki Grindavik, grajácy mecz otwarcia, dali tylko 4.5(powinni rozniesc beniamika z Hottur). Sowem, Njardvik jest moim zdaniem druzyna niedoceniona i traktuje ten kurs jako value. Gdybyym to ja mógl decydowac, stosunek kursow wygladal by mniej wiecej na 1.71 x 200. Gdy na horyzoncie mamy ponad 2.50, mamy value.

161
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +143
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Liga Europy Kwalifikacje
Godzina : 19:00
Spotkanie: Malmo - Granada
Typ : 1.drużyna 1.gol-minuta 1-72
Kurs : 1.77
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


Witam serdecznie w październiku. Mam nadzieję, że ten miesiąc będzie lepszy pod moim względem w tym konkursie, również dlatego, że będę miał szansę być bardziej aktywnym na forum dzięki "siedzeniu" w domu/kraju.
Tyle wstępu ode mnie i od razu przechodzę do mojego dzisiejszego typu.

Ostatnia rudna kwalifikacji Ligi Europy, Stawiam tutaj, że drużyna gospodarzy strzeli bramkę w minucie 1-72.
Malmo w lidze dostało lekkiej zadyszki (jedne zwycięstwo na ostatnie pięć meczy) lecz mimo to nie przestają strzelać bramek, tym bardziej u siebie. w wspomnianych wyżej pięciu meczach tylko raz nie trafili wcale do bramki(0:0 z AIK). Ostatni mecz wygrali u siebie z Hacken 3:0. Reasumując u siebie bardzo dobrze im idzie, na dwanaście meczy osiem wygrali oraz cztery zremisowali.
W kwalifikacjach idzie im wyśmienicie, dziewięć strzelonych goli i zero straconych w trzech meczach. Myślę, że porządnie postawią się drużynie z bądź co bądź lepszej ligi. Minimum jedna Bramka z ich strony powinna spokojnie paść. Przede mną zostały postawione typy na ich zwycięstwo lub awans, także odsyłam wyżej jeśli ktoś chciałby się im bliżej przyjrzeć.
Granada ostatnio dostała niezłą lekcje od Atletico, dostając baty w Madrycie 6:1. Kto ogarnia składy ten wie, że nie grali swoim pierwszym garniturem. Wystarczy spojrzeć, że nie było najlepszego zawodnika Granady, czyli napastnika Soldado ( to że jest wiekowy to już inna spawa), o reszcie piłkarzy nie muszę wspominać. Ewidentnie chcą za wszelką cenę awansować do LE, wiadomo prestiż oraz pieniądze robią swoje. Mecz z Atletico był im pierwszym na wyjeździe w lidze, przedtem wygrali u siebie 2:0 z Athletic Bilbao oraz 2:1 z Alaves. w kwalifikacjach dwa razy grali( zwycięstwa 2:0 oraz 4:0) z o wiele słabszymi przeciwnikami niż drużyna z Malmo (Teuta z Albanii oraz Loco. Tbilisi z Gruzji). Mecz w Malmo na pewno nie pójdzie tak łatwo jak dotychczasowe spotkania.
ciekawym pomysłem byłby tutaj również BTS o kursie bliskim około 1.90, moja analiza teoretycznie również podchodzi pod ten typ, ale ja dzisiaj pomyślałem zacząć miesiąc typem równie jak nie jeszcze bardziej pewniejszym.
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

77
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +27
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Stal Nysa - Czarni Radom
Typ: B. Firszt poniżej 12,5
Kurs:
1.80
Bukmacher: STS
Analiza:


W tym typie stawiam na to, że Firszt zdobędzie mniej niż 13 punktów. W 1 spotkaniu zdobył 15 punktów w meczu 5 setowym lecz tam zagrał na skuteczności aż 70% (chyba nie do powtórzenia).. W 2gim zaś meczu przegranym gładko 0:3 tylko 4 punkty.
Myślę, że nawet przy meczu 5 setowym jeśli zagra na granicy +/- 50% skuteczności w ataku to będzie miał mniej niż 13 punktów, chyba, że zagra znowu mecz kapitalny.
Kolejnym aspektem jest to, że na zagrywce zdobył póki co 0 asów więc jego serwis nie jest niebezpieczny, popełnia często błędy na zagrywce. Na 14 zagrywek aż 7 błędów.
Zdobył tylko 1 punkt w bloku na 2 mecze to bardzo mało.
Jedynie jego atut to punkty z ataku, myślę że może nie zdobyć tylu punktów.
Jak będzie przekonamy się.

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 139K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lulea - A3 Umea Basket
Typ: A3 Umea Basket(-7.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: sts
Analiza:

Startuje sezon w Szwecji i już na początek starcie dwóch wielkich ekip w tym kraju. W teorii mogłoby to zwiastowac wyrównany i zacięty mecz, ale w praktyce widze tutaj jednak dość wyraźna przewagę A3.
Fakt faktem przyjezdne do tego sezonu podejda z mocno zmienionym składem.. Nie ma Ivezic, Brown, Pelander, czy Radocaj. Generalnie sporo zawodniczek pożegnało się z klubem, ale nie ma co mysle plakac patrzac na wzmocnienia.
Zacznijmy jednak od tego kto został, czyli Hansson, choc ona nadal ma problemy zdrowotne, Edholm, Jansson oraz Dellbro. Do tego nie można zapomniec o Degbeon, która last season zagrala tylko w trzech meczach, a ktora mimo tego pokazala sie z bardzo dobrej strony.
Teraz tak, spojrzmy na nowe twarze.. Amerykanka Thompson, doswiadczona Hiszpanka - Foraste, Niemka - Stach, Litwinka - Mazionyte, a do tego Szwedki w postaci Rosendal, Ohrn, Lundgren oraz Uhrstrom.
Sporo tu zmian, ale ogolnie zespol wygląda niezle, przynajmniej moim zdaniem.
Jesli o rywalki chodzi... Lulea w porownaniu do sezonu poprzedniego zagra bez Jovanovic, Slaughter, czy Hiedeman. Generalnie zespol stracil trzy wazne zagraniczne zaciągi. Co bardzo wazne, w tym sezonie poza jedną Brazylijka zagranicznego wsparcia nie bedzie. Poza Fernandes zespol oparty jest tylko i wylącznie na Szwedkach. No i ok, w druzynie zostały Nnamaka, Ekh, Camara-Ponturo, Allis Nystrom, Vesterberg, Sodersten, Ahlberg, czy Erlandsson, ale jednak to malo. Pojawily sie z kolei Ellen Nystrom, Ahlin, no i wspomniana już wyżej Fernandes, ale to w dalszym ciągu nie jest ekipa tak mocna jak sezon temu.
Do tego Lulea juz na starcie ma klopot ze skladem, bo kontuzjowane sa Ellen Nystrom oraz Camara-Ponturo, ktore dzis nie zagraja.
No jednak A3 personalnie wygląda solidniej, zagraniczne zaciągi robią tutaj spora różnicę, a dodając do tego jeszcze problemy gospodyn z dwoma waznymi zawodniczkami wychodzi mi na to, ze Umea spokojnie jednak ten mecz wygrac powinna.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Charleroi - Lech Poznań
Typ: Lech win
Kurs: 3,6
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Ostatnia runda kwalifikacji do Ligi Europy. Lech tutaj nie jest na straconej pozycji. Do tej pory Lech zachwyca w europejskich pucharach. W trzech rundach trzy zwycięstwa i bilans 11:0. Poznaniacy imponują znakomitym stylem. W kapitalnej formie są Tiba, Ramirez czy Ishak. Charleroi to lider ligi belgijskiej, ale jak zgodnie mówią eksperci od tej ligi ta drużyna nie gra wielkiej piłki, koncentruje się na obronie. Myślę, że Lech tutaj znowu zachwyci cała piłkarska Polskę i awansuje do fazy grupowej LE.

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +100
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Primera Division
Godzina : 19:00
Spotkanie: Sevilla - Levante
Typ : 1
Kurs : 1.60
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


Dzisiaj o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie w czwartej kolejce Primera Division pomiędzy zespolami Sevilli i Levante. Drużyna gospodarzy jest faworytem dzisiejszego spotkania, dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc kilka bramek które pomoga im odnieść zwycięstwo. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Ekipa z Levante powinna mieć swoje szanse, jednak to Sevilla jest bardziej poukładaną w tym momencie drużyną. Trener gospodarzy wie jak wazny to mecz i z pewnością odpowiednio zmotywuje swoj zespol do walki. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1 dla Sevilli.

60
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +27
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Primera Division
Godzina : 19:00
Spotkanie: Sevilla - Levante
Typ : ponad 2,5
Kurs : 1.67
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Liga dopiero startuje. Część ekip ma jedno spotkanie, inne dwa lub trzy rozegrane. Większość renomowanych ekip skupiona jest na LM lub LE ale i w ligach tracić punktów nie można. Zdecydowanym faworytem jest dzisiaj Sevilla która z ostatnich 10 spotkań przegrała tylko raz i to po dogrywce przeciwko Bayernowi, raz zremisowała i zanotowała 8 zwycięstw.
Levante też ma niezłe występy w ostatnim okresie. 7-1-2 i co istotne tylko w jednym remisowym spotkaniu z Valencią nie strzelili gola. Różnie wygląda to w defensywie, z ostatnich 10 spotkań Castelon, Getafe i wspomniana wcześniej Valencia nie znalazły drogi do bramki dzisiejszych gości. Generalnie wyniki overowe tej ekipy miały miejsce w przeważającej wiekszości w ostatnim okresie (4-2, 3-2 czy 1-3)
Liczę na jednego gola gości a żeby faworyt wygrał to gospodarze muszą strzelić ich przynajmniej jedną więcej :cool:
Ostatnie 10 bezpośrednich konfrontacji to 6/10 overów a na boisku w Sevilli 5/10. Takie dane nie stanowią value ale tym razem zagram na to, że jednak większość overowych spotkań obu ekip miała miejsce w ostatnim okresie czasu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fc Sevilla - Levante Valencia
Typ: Sevilla strzeli 2.5 +
Kurs: 2.77
Bukmacher: STS
Analiza:

Wczoraj też wybrałem La Liga, ale Real rozczarował, słupek poprzeczka, marnowane kilka okazji i tyle. Mam nadzieję że dzis będzie inaczej. Sevilla chyba i tak lepiej weszła w sezon, minimalna porażka z Bayernem w superpucharze Europy, odrobina szczęścia i to oni by wygrali w regulaminowym czasie gry. Dzisiaj przeciwnik dużo słabszy Levante, leżący gospodarzom, lubią z nimi grać i wygrywać, ostatnie dwa lata i 4 zwycięstwa trzy wchodzą w ten typ 3:2, 3:1, 1:0, 5:0. W Lidze zaczęli od zwycięstwa z beniaminkiem Cadiz 3:1 na wyjeździe. Levante trzeci mecz o punkty, wygrana była z Osasuną 3:1 i "wyjazd" z Valencia w derbach 2:4. Sevilla dziś bez większych strat personalnych, zaś Levante brak Rubens Rochina 28/4, brak w pierwszym składzie obrońcy Coke 17/1 poprzedni sezon, teraz 1/0, lekki uraz był. Na obronie Duarte 8/0 i Son rezerwowy, nie znalazłem jego statystyk. Gospodarze mocny ofensywny skład z Ocampos, De Jong i El Haddadi, reszta bez zmian, bardzo mocny dobry skład, zapewne szybko będą chcę tu coś strzelić, bo w niedzielę mecz z Barceloną.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 57,7K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA, LIGA EUROPY - KWALIFIKACJE
Godzina:
20:00
Spotkanie: LEGIA - QUARABAG
Typ:
Poniżej 4 goli, poniżej 12 rzutów rożnych, poniżej 7 żółtych kartek
Kurs: 2,05
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Legia w swoich występach europejskich upodabnia się w dużej mierze do gry kadry nanarodowej, czyli mało goli tracą i też niewiele strzelają. W ostatnim takim spotkaniu ze słabym zespołem Drita padły jedynie dwa gole przy czym Legia podejmowała rywala na własnym obiekcie i chyba te dwa gole strzelone jeszcze w pierwszej połowie uznano za dorobek wystarczający i w drugiej odsłonie meczu gospodarze odpuścili z tonu. Ot taki minimalizm. Dzisiejszy rywal to ekipa, która też lubuje się ograniczać w zdobywaniu goli: z Tiraspol 3 bramki, a z Molde bezbramkowo w regulaminowym czasie gry. Z arcysłabym macedońskim Sileks trafili aż 4 razy. Legii mogą już nawet nic nie strzelić. Z kartkami też jest z reguły skąpo. Nie spodziewam się porywającego widowiska.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: St. Liege - Vidi
Typ: X2
Kurs: 2,36
Bukmacher: Fortuna
Analiza: St. Liege wygląda bardzo przeciętnie w formacji defensywnej. Vidi świetnie się broni, co pokazują ich ostatnie mecze w Lidze Europy oraz w rozgrywkach ligowych. Spodziewam się zaciętego spotkania w którym gości skupia się przede wszystkim na grze z kontry. W zupełności nie zdziwi mnie tutaj rezultat remisowy, na który liczą zawodnicy gości. Spodziewam się ciekawego meczu i awansu Vidi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rio Ave - Milan
Typ: Obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5https://gm.efortuna.pl/tiket/add?in...=MPL28503984&supportGroup=1&supportGroup_ex=1
Kurs: 2.41
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

W ostatniej rundzie kwalifikacji do rozgrywek grupowych LE faworyzowany Milan zmierzy się na wyjeździe z ekipą Rio Ave. W poprzedniej rundzie Milan po zaciętym boju pokonał u siebie norweskie Bodo/Glimt 3:2. Rio Ave wyeliminowało dopiero po rzutach karnych turecki Besiktas.

Obie drużyny prezentują ofensywny styl gry, co może przełożyć się na dużą liczbę bramek. Milan wydaje się jednak zespołem o klasę lepszym i w końcowym rozrachunku to gracze z Mediolanu powinni awansować do dalszej rundy.
Niezależnie od końcowego rezultatu zapowiada się zacięty mecz, w którym powinno paść powyżej 2,5 bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy, Kwalifikacje
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Rio Ave - Milan
Typ: powyżej 5,5 kartek (1-żółta, 2-czerwona)
Kurs: 1,95
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Ostatnia przeszkoda przed fazą grupową Ligi Europy. Inaczej niż w kwalach LM w ostatniej rundzie mamy tylko 1 mecz, który rozstrzygnie wszystko, pokonany zostanie z niczym. Zdecydowanym faworytem do awansu jest Milan, który jak dobrze sprawdziłem nie poniósł porażki już od 21 spotkań (włączając w to również towarzyskie, czy obecnie rozgrywki LE). Nowy sezon Seria A również rozpoczął wyśmienicie, 2 zwycięstwa po 2:0. Rio Ave tak sobie rozpoczął sezon w Portugalii od 2 remisów. Być może całą uwagę skupiają na LE, w poprzedniej rundzie przeszli m.in Besiktas grając mecz wyjazdowy.
Liczę w tym meczu na sporo bezpardonowej walki w końcu Portugalczykom często gdy nie idzie puszczają nerwy i są przytrafiają się złośliwe faule. Włosi w tym aspekcie bywają nie lepsi i też potrafią pokazać sporo złośliwości w grze. Jakaś kartka w tym spotkaniu za pyskówki z arbitrem czy symulowanie też niewykluczone. Sędziuje Hiszpan Manzano J. a jak wiemy w La Liga arbitrzy lubią być często w centrum uwagi i kartkują aż miło.

95
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +40
ferguson2 660,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stołowy setka cup
Godzina: 21:45
Spotkanie: Ilin-Kunchurov
Typ: Kunchurov
Kurs: 1,82
Bukmacher: betclic
Analiza:No cóż, jak to zazwyczaj bywa w bogatej historii h2h bukmacherzy kierują się głównie ta rzecza i wystawiają takie same kursy na jednego i drugiego zawodnika. Ale czy rzeczywiście tak jest że Kunchurov jest na zbliżonym poziomie co jego rywal. A może tamte wygrane to kwestia przypadku albo szczęścia. W każdym razie Illin nie zaliczy ostatnich pojedynków do udanych. Przegrywa jak miło. Kunchurov musi to wykorzystac bo juz nie złapie rywala na tak słaby okres. Mam nadzieję że da radę

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +67
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom