>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Charlottesville challenger 2014 (USA)
Godzina: 00:30
Spotkanie: Sandgren Tennys-Kudla Denis
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Od dzisiaj czyli 01.10.2014 roku zmieniłem technikę stawiania oraz wyszukiwania betów/meczów i mam nadzieję,że z czasem to wyjdzie
Wyszło tak jak chciałem, październik na spory plus i na listopad mam taki sam plan. Tyle ze spraw organizacyjnych, czas na pierwszy typ na listopad. ;););)
Powiem szczerze,że nie mam pojęcia kto to jest ten Sandgren...więc musiałem zajrzeć do paru źródeł w internecie. Ten Amerykanin sklasyfikowany jest na 342 pozcyji ATP,a jego najlepszym osiągnięciem była 183 pozycja. Po statystykach można stwierdzić,że to uniwersalny gracz lecz jak to reprezentant USA mimo wszystko czuje się najlepiej na twardych nawierzchniach. W tym roku bilans meczów ma 6/9 ponieważ kontuzje przeszkadzały mu w grze. W 2013 roku z tego co widzę to wygrał turniej rangi challenger na hali, wcześniej półfinał także pojęcie jakieś ma o takiej grze. Jego 188 cm wzrostu na szybkich nawierzchniach zapewne też daje mu wiele łatwych punktów. W tym turnieju Tennys pokonał McGee 6:3, 6:1 oraz Eliasa 6:4, 6:3 czyli grajków kiepskich pod dachem. Przeciwnikiem Sandgrenem będzie Kudla i tego zawodnika znam znacznie lepiej. Denis to 9 rakieta Stanów Zjednoczonych,a w rankingu ATP jest na 133 miejscu, a niegdyś był 90. Kudla w swojej karierze odniósł już kilka przyzwoitych wyników tj. wygrana Winetka challenger 2014, finał Guadalajara challenger 2014, wygrana Tallahassee challenger 2013, wygrana Dallas 2 challenger 2013, wygrana Charlottesville challenger 2013, wygrana Lexington challenger 2013 i dodatkowo w debla ma jeszcze kilka tytułów. Napisałem,że Denis ma na koncie Charlottesville challenger 2013 czyli broni tutaj sporo punktów za poprzedni rok i zapewne ma chęci aby kolejny raz tutaj wygrać. Jako junior osiągnął finał US OPEN w deblu. Moim zdaniem Kudla wygra ten mecz ponieważ jest lepszym zawodnikiem, twierdzę tak mimo, że Sandgren ani razu na oczy nie widziałem ale same statystyki to pokazują. Uważam iż kurs jest przesadzony mimo,że nie jest wysoki. Tym bardziej,że w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Denis 2:0 nie oddając żadnego seta rywalowi.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: National Hockey League :hokej:
0:00
Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs
Ryan Johansen over 0,5 points in match
|1.60|
Unibet !
Nowy miesiąc, wypadałoby zacząć z grubej rury, ale stawka skromna że tak powiem i nie ma co szarżować na początek. Już na pierwszy rzut oka, spodobało mi się spotkanie o północy Kurtek z Liśćmi. Ekipy preferujące bardzo urozmaicony hokej, w postaci dużo oddanych strzałów na bramkę. W tym gospodarze, oddają tych strzałów bardzo dużo, mimo że gości ciut mniej. Choć nie powiem, mają swoje przebłyski i tutaj też tego maja dużo. Dziś zagram na Johansena, na najlepszego zawodnika w zespole gospodarzy, mający bardzo zdradliwy snap shot, który potrafi wzbudzić wiele kłopotów do wyłapania przez goalies. Pomimo, że ostatnio nie strzelał, liczę że dziś co najmniej będzie asystował bo i tu dużo widzi. Druga sprawa jaka jest bardzo ważna, w drużynie Kurtek panuje szpital i to on będzie w swoim teamie rozgrywał pierwsze skrzypce. Z Rekinami zagrał kapitalny mecz. Jego bystrość pozwala spleść figle nie jednemu kluczowemu defensorowi mimo, że sam jest wysokiej klasy playerem.
✅60
 
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - QPR
Typ: Wygrana Chelsea i poniżej 3,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chelsea to o wiele lepsza drużyna, od QPR i to że ten mecz powinna wygrać nie ulega wątpliwością. Chelsea świetnie sobie radzi w tym roku w rozgrywkach ligowych, ma już 4 punkty przewagi nad Southampton które zajmuje drugie miejsce, a co najważniejsze aż 6 punktów nad Manchesterem City - najgroźniejszym rywalem, reszta drużyn Arsenal, Liverpool czy Manchester Utd już są daleko w tyle. Chelsea gra świetnie u siebie, co najważniejsze nie traci punktów w takich meczach jaki jutro się odbędzie, tzn z słabszymi drużynami. Wygrała u siebie z Arsenalem, na wyjazdach wygrała z Evertonem i dwa ważne remisy wywalczone w Manchesterze City i Utd, gdzie do zwycięstw nad obydwoma drużnymi zabrakło niewiele. Więc pierwsza część typu, dość prosta. A więc dlaczego poniżej 3,5. Obstawiam wynik 3:0, bądz 2:1. Chelsea to drużyna która świetnie gra w defensywie, dlatego nie obawiam się żeby jutro QPR zagroziło w jakikolwiek sposób gospodarzą, więc pozytywne roztrzygnięcie tego typu, będzie zależało od tego jak długo QPR będzie się bronił przed stratą pierwszej bramki ;).
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Premier League )
Spotkanie: Leicester City F.C. - West Bromwich Albion F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.37
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 10 serię gier w angielskiej Premier League.
W angielskim mieście Leicester liczącym prawie trzysta trzydzieści tysięcy mieszkańców na King Power Stadium mogącym pomieścić ponad trzydzieści dwa tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Leicester City Football Club założonym w 1884 roku o barwach niebiesko-białych o przydomku &quot;Lisy&quot; a w gości z miasta West Bromwich liczącego ponad sto trzydzieści sześć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1878 o barwach biało-niebieskich i przydomku &quot;The Baggies&quot; a mianowicie West Bromwich Albion Football Club.
Leicester City F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 9 spotkań w których zdobył 9 punktów po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 porazkach co daje obecnie 17 pozycję w tabeli angielskiej Premier League, bilans bramkowy 11-15.
West Bromwich Albion F.C. zdobył 10 oczek w swoich 9 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 12-13.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 4 razy zdobywając 6 oczek po 1 wygranej oraz 3 remisach, bilans bramek na swoim King Power Stadium 10-8.
Goście zdobyli 4 punkty w swoich 4 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 1 remisie oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 2-5.
Mecz zapowioada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 1 punkcik a w ostatnich 3 meczach o ligowe oczka pomiędzy tymi zespołami w mieście Leicester raz padł remis oraz 2 razy 3 oczka pojechały do miasta West Bromwich, bilans bramkowy w tamtych meczach 3-5 na korzyść West Bromwich Albion F.C..
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Leicester City Football Club u siebie gra lepiej niż w delegacjach potrafił na swoim terenie zremisować z Evertonem, Arsenalem oraz strzelić 5 goli Manchesterowi United co dało im wygraną 5-3 na swoim King Power Stadium nad tym wielkim klubem a West Bromwich Albion Football Club na wyjazdach gra gorzej niż na swoim terenie i moim zdaniem &quot;Lisy&quot; ich pokonają w tym spotkaniu i przeskoczą &quot;The Baggies&quot; w tabeli ligowej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typre 5

typre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: X2
Kurs:2,8
Bukmacher: Bet365

1 Listopada na Allianz Arena odbędzie się wydarzenie na które patrzeć będzie cały świat. Mistrz Niemiec aktualny lider Bundesligi Bayern Monachium podejmie ekipę z Dortmundu. Każdy dobrze wie jak układa się tabela , drużyna Borussi zajmuje odległe 15 miejsce , gra Zółto-Czarnych na krajowym podwórku nie zachwyca , a co gorsze nawet nie daje rezultatów punktowych . Ostatnie 3 mecze to porażki z drużynami które raczej na koniec sezonu będą plasowały się w dolnej części tabeli. Zupełnie inne rezultaty gry widzimy w Champions League gdzie BVB pewnie punktuje rywali. W tygodniu wygrana w Pucharze Niemiec z 2 ligowym St. Pauli. Przejdźmy na drugi biegun gdzie Bawarczycy na wszystkich frontach radzą sobie bardzo dobrze chodź i im zdarzają się gorsze mecze , niemoc w ataku w meczach z (HSV , Gladbach czy nawet w CHL z City ). Te 3 mecze łaczy fakt iż nie było Robbena (15 min z City) . Pomimo że w ofensywie są zawodnicy tacy jak Ribery , Gotze , Muller , Shaqiri to prawdziwą karuzele dla defensywy rywala zrobi własnie Arjen. Jego występ w jutrzejszym meczu jest nie wiadomy co w moim odczuciu jest dużą stratą dla Bayernu. Ostatnie 3 mecze pomiedzy tymi zespołami 2-1-0 na korzyść Dortmundu wiec jak widać Bayern w potyczkach z BVB nie ma łatwo.
Składy :
Bayern: Neuer - Benatia, J. Boateng, Alaba - Rafinha, Lahm, Xabi Alonso, Juan Bernat - T. Müller, M. Götze - Lewandowski
Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotić, Hummels, Sokratis - Mchitarian, Kehl, Großkreutz - Kagawa, Reus - Aubameyang
⛔100
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Anglia,Championship
Godzina: 18;15
Spotkanie:
Bournemouth-Brighton
Typ: 1.98
Kurs: 1
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze zajmują 4 miejsce i są ostatnio w genialnej formie,nie przegrali od 4 meczów w lidze plus ostatnio grali w pucharze z West Brom i wygrali 2;1,ostatni mecz jaki przegrali czyli 30 września to spotkanie z Derby Country obecnym liderem tej ligi.Ostatnio pokonali aż 8;0 Birmingham.
Brighton to drużyna zajmująca 21 miejsce w tabeli ,ostatnio zanotowała 2 remisy z drużynami ze środka tabeli,duże znaczenie może mieć gra w pucharach.Drużyna gospodarzy grała 28 pażdziernika a goście 29 z Tottenhamem i przegrali ten mecz.Jeden dzień w natłoku tylu spotkań może mieć duże znaczenie.Wszystko zależy od postawy drużyny Artura Boruca,jeśli zagra tak jak ostatnie mecze to spokojnie pokona Brighton.
✅98
 
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - Werder
Typ: 2
Kurs:
4.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie które najbardziej zwróciło moją uwagę w sobotnie popołudnie, to spotkanie pomiędzy Mainz a Werder&#39;em. Stawiam na czystą dwójkę, choć wiem, że dla wielu jest to bardzo ryzykowny typ, ja jestem odmiennego zdania. Drużyna przyjezdna musi te spotkanie wygrać, tym bardziej, że przeciwnik nie jest wcale taki mocny, choć jak wiadomo również potrafi grać dobrą piłkę. Ponad to po paśmie nie powodzeń po stronie zielonych, we wtorek przerwali serie 9 już meczy bez zwycięstwa ! Bądź co bądź spotkali się w pucharze z drużyną 3 ligową. Jednak zwycięstwo jak to zwycięstwo zawsze podnosi morale drużyny !
Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na spotkanie ????
Pozdrawiam !
✅325
 
A 22

admek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Stuttgart - Wolfsburg
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,62
Bukmacher: Sportingbet
Przed nami kolejna kolejka w Bundeslidze. O godzinie 15:30 Stuttgart będzie podejmował na własnym stadionie drużynę Wolfsburg&#39;a. Drużyna gospodarzy nie może zaliczyć startu sezonu do udanych, gdyż po 9 kolejkach zajmują dopiero 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Ich bilans spotkań wynosi 2-3-4. Natomiast goście zupełnie odwrotnie, sezon dla nich zaczął się fenomenalnie. Zajmują 3 lokatę tracąc do lidera tylko 4 punkty, z bilansem spotkań 5-2-2. Obie ekipy mają wysoką średnią bramek na mecz, gdyż w przypadku Wlofsburga wynosi ona 2,8, natomiast w drużynie Stuttgartu aż 3,7 gola na mecz. Liczę tutaj na zwycięstwo gości, jednak myślę że gospodarze łatwo terenu nie oddadzą. Stąd mój typ na over 2,5 gola w meczu.
Mój typ 1:3
✅62
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 0:30
Spotkanie: Detroit Red Wings - Los Angeles Kings
Typ: Under 5
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejna noc z NHL i kolejne arcy ciekawe spotkanie przed nami. Los Angeles w ostatnich trzech latach, aż dwukrotnie zdobywało Puchar Stanleya, jednak w potyczkach z Detroit męczy się niemiłosiernie - na ostatnie dziewięć spotkań, aż 7 porażek. Dzisiejszej nocy &quot;Królowie&quot; starać się będą przełamać feralną passę w Joe Louis Arena.
Przechądzac do mojego typu na ten mecz, stawiam na under 5. Zacznijmy od tego, że ze względu na kontuzje bardzo prawdopodobny dziś, jest brak dwóch kluczowy graczy Kings - Anze Kopitara i Mariana Gaborika. Nie ma co ukrywać, Ci dwaj zawodnicy stanowią o sile ognia zespołu z Los Angeles. Gracze trenera Suttera, grają fizyczny hokej, są dobrze poukładani w defensywie i w ich meczach nie pada zbyt wiele goli. Jest to również sporą zasługą Johanthana Quicka - jednego z najlepszych bramkarzy w lidze, który najprawdopodobniej i dziś stanie między słupkami Kings.
Rzućmy okiem teraz na inną bardzo istotną rzecz jeśli chodzi o zdobywanie bramek w hokeju, a mianowicie gry w przewadze/osłabieniu. Detroit pod tym względem przoduje w NHL z bardzo imponującym procentem skuteczności 93.8%. Sam trener LA przyznaję, że jeśli miałby kogokolwiek do wyboru do zestawienia drużyny w osłabieniu, na pewno byliby to Kronwall i Ericsson (obaj Detroit rzecz jasna). Kings pod tym względem są na 12 miejscu w tym sezonie - 83.3%. Natomiast w przewagach oba zespołu nie błyszczą, ba męczą się. Detroit wykorzystało tylko 3 przewagi na 34, a Los Angeles 5 na 33.
Na koniec szybkie porównianie zdobyczy bramkowych w tym sezonie oraz podsumowanie ostatnich spotkań. Detroit (GF 22, GA 18), Los Angeles (GF 23, GA 18).
Red Wings - Kings 3:2 (2:2) OT
Kings - Red Wings 1:3
Red Wings - Kings 3:1
Kings - Red Wings 2:1
Red Wings - Kings 3:2
*GF - Strzelone Gole
*GA - Stracone Gole ⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Data i godzina: 1.11.2014 10:00
Turniej Tenis, Challenger Reunion Island
Spotkanie: Haase - Ward
Typ: 1
Kurs: 1.67
Buk: Unibet
Analiza
Jutro półfinały challengera na Reunion Island, w jednym z nich, Holender Robin Haase spotka sie z Brytyjczykiem Wardem. Reprezentant Wielkiej Brytanii to wciąż niespełniona nadzieja angielskich kibiców, James zapowiadał się na zawodnika ścisłej, światowej czołówki, nic jednak z tego nie wyszło, a Ward nie może przebić się do czołowej setki rankingu ATP, obecnie plasuje się na 119. miejscu. Brytyjczyk ugrzązł w turniejach challengerowych i itfach, praktycznie każda próba spróbowania swoich sił w turniejach wyższej rangi kończy się niepowodzeniem, tak jak to miało miejsce ostatnio w Wiedniu i Walencji, gdzie odpadał w kwalifikacjach. Haase natomiast to już uznana marka na światowych kortach, ma on na swoim koncie kilka ciekawych nazwisk. Ostatnimi czasy próbuje odbudować swoja pozycję w turniejach challengerowych, w których przeważnie dochodzi wysoko. Holender to zawodnik posiadający przede wszystkim bardzo dobry serwis, co na szybkim korcie twardym jest dodatkowym handicapem. Patrząc na Warda odnoszę wrażenie, że jego ulubiona nawierzchnią jest kort trawiasty. Wydaje mi się również że Robin jest zawodnikiem regularniejszym i na pewno bardzo doświadczonym, biorąc pod uwagę podobną formę obydwu panów, wydaje mi się że to zaważy na jutrzejszym zwycięstwie Robina.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
Typ: Clevaland (-3 pkt) HA
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz za chwilę więc szybka analiza. Nie będę się rozpisywał bo właściwie wcześniej wiele zostało powiedziane. Wszystko może się zdarzyć wiele będzie zależało od tego czy wczorajsza wpadka z New York to było złe wejście w sezon czy po prostu totalny brak zgrania, wg mnie szanse 50 na 50 a kurs na mały handicap mnie bardo kusi. Choćby z tego względu że obie ekipy spotkały się tydzień temu i to CLEVLAND WYGRAŁO DOŚĆ WYRAŹNIE.
✅230
 
divine 3

divine

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Paryż
Godzina: 14:30
Spotkanie: T.Berdych - M.Raonic
Typ: DW 0-2
Kurs: 2.87
Buk: Bet365
Analiza:


Ja osobiście postanowiłem zagrać, odważniej niż kolega wyżej, a mianowicie typuje w meczu półfinałowym pomiędzy Berdychem a Raoniciem, zwycięstwo 2:0 dla Kanadyjczyka. Głównym argumentem, była naprawde świetna gra przeciwko grającej legendzie R.Federerowi. Oglądałem ten mecz, i można było być pod wrażeniem świetnej zagrywki bo aż 21 asów i tylko 1 przegrany serwis. Milos od początku te go turnieju pewnie leci na finał, pokonując takich grajków jak Sock, Bautista czy własnie Federer. Co prawda oboje, zostali zakwalifikowani na Barclays ATP World Tour Finals, to uważam że 23-letni Raonic ma większą motywacje, żeby wygrać ten półfinał. Czech awansując do półfinału męczył sie z Mannarino czy Andersenem, a jego gra nie zwalała z nóg. Moim skromnym zdaniem, młody Kanadyjczyk w formie, nie da zbyt wielkich szans staremu Berdychowi i pokona go pewnie 2:0 i stanie w finale tego turnieju
⛔100
 
art-is-blast 36

art-is-blast

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lorient - PSG
Typ: Ilość goli w meczu - poniżej 2.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Na jutro pod lupę wziąłem mecz klubów które zajmują 17 miejsce w tabeli i 3. Nie ma co się oszukiwać ze gospodarze ugrają korzystny wynik, ba! nawet nie sądzę że strzelą gola. Lorient od początku sezonu straciło u siebie 4 gole, a pamiętajmy że stadion gospodarzy posiada sztuczną murawę za którą piłkarze gości nie przepadają. Laurent Blanc robi też roszady w składzie, prawdopodobnie za kontuzjowanego Luiza wskoczy Marquinhos a za zawieszonego Van Der Wiela szanse dostanie Aurier, Ibra nieobecny w tym meczu. Gospodarze będą bronili sie cały mecz licząc na kontry ale mam nadzieje ze pancerna obrona PSG nie pozwoli spowodowac zagrożenia pod bramką Sirugu. Podsumowując, nie sądzę by na Stade du Moustoir padło wiele goli i mój typ wejdzie. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, PD
Godzina: 16:00
Spotkanie: Granada - Real
Typ: Real powyżej 6,5 rożnych
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sobotnie mecze trudne i nudne do typowania, więc zdecyduję się na jeden typ. Real będzie męczył bułę to pewne. Granada będzie w swoim stylu czekała na swoje sytuacje z kontry. To boisko pokazało Królewskim w ostatnim czasie, że nie można lekceważyć rywala. Królewscy jeśli już wygrywali to po strasznych męczarniach, a Caparros z pewnością nie rozłoży kolan przed swoim przeciwnikiem. Real będzie drążył, nabijał rożne, przez większość meczu będą zmuszeni do ataku pozycyjnego. Na kontrę raczej nie ma co liczyć. W życiu nie postawiłbym na to, że Real strzeli na tym stadionie trzy gole. Wolę te rożne, bo taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Stawka większa niż zwykle.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 0

jadenk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Empoli - Juventus
Typ: Juventus i NIE (wynik i obydwie drużyny strzelą gola)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie włoskiej Serie A, w którym Juventus zmierzy się w wyjazdowym meczu z Napoli. Stara Dama dysponuje obok AS Romy najlepszą defensywą włoskiej ekstraklasy, do tego naprzeciw niej stanie drużyna, która straciła już 16 bramek w 9 meczach, i jest to bardzo słaby wynik biorąc pod uwagę fakt, że we Włoszech defensywa to podstawa. Piłkarze trenera Allegriego mają za sobą kilka słabszych występów, jednak na ich szczęście ostatnio także potykał się ich główny konkurent do mistrzowskiego tytułu - AS Roma. Ta kolejka to idealny moment do odskoczenia Giallorossim, którzy pojadą na ciężkie spotkanie do Neapolu. W szeregach Juventusu do gry są gotowe największe gwiazdy tej drużyny z Vidalem, Pirlo, Buffonem i Marchisio na czele. Swój ostatni mecz na własnym stadionie Empoli przegrało 0:4, z ligowym średniakiem - Cagliari. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe argumenty jestem przekonany, że Juventus bez problemu poradzi sobie w dzisiejszym meczu, na co kurs wynosi 1.44, jednak dokładając czyste konto Starej Damy, otrzymujemy już 2.20. Mistrzowie defensywy nie powinni dac sobie strzelic chocby jednej bramki i pewnie wywieźc z Empoli 3 punkty.
✅120
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Sacramento - Portland
Typ: 2 (-7.5)
Kurs: 2,60
Bukmacher: gamebookers
2 kolejka w nowym sezonie rozgrywek NBA. Za dużo się nie rozpiszę, bo i nie ma czasu,a i natłoku informacji też nie ma co się spodziewać na początku sezonu. W poprzednim obie ekipy dzieliło 26 wygranych na korzyść Portland. Ta ekipa doszła także do półfinału play-off gdzie przegrała z mistrzem z San Antonio. Czyściutki faworyt tej gry to oczywiście goście. Sacramento to chaotyczna i niestabilna drużyna. Juz w 1 meczu sezonu przegrali dość wysoko ze słabszymi GS Warriors (77-95) czyli wyraźnie. W tym meczu postanowiłem zagrać trochę wyżej niż standardowy handicap, bo wydaje się niski (choc fakt faktem to wyjazd, ale GS też grali na wyjezdzie). Portland za to w 1 meczu pokonał Thunder 106-89, czyli także 8 pktów powyżej tego co się spodziewały buki. Tu nie bedziemy szarżować.
⛔100
 
stanley-63 794,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia Eredivisie /
Godz. 19:45
Spotkanie - Feyenoord : Zwolle
Typ - drużyna gości powyżej 1.5 gola
Kurs - 4.20
Buk - Unibet
Może to zabrzmieć dziwnie ale to spotkanie możemy nazwać meczem na szczycie . Feyenoord na De Kuip podejmuje PEC Zwolle które gra dobrze w tym sezonie i wraz z Feyenoordem mają po 17 pkt a gdy zajrzymy na bilans bramek to goście pod względem strzelonych są lepsi bo strzelili do tej pory 18 goli przy 15 Feyenoordu ale wracam do typu dlaczego liczę na aż 2 gole ze strony gości ? przed zespołem Feyenoordu bardzo ciężki okres a mianowicie w przyszłym tygodniu czeka ich ważny pojedynek w LE z Rijeką od którego będzie zależeć dalsze być albo nie być Portowców w europejskich pucharach bo jak na razie zajmują ostatnią pozycję w grupie G a ich bilans 1-0-2 i br. 3:6 , w lidze natomiast gdy zajrzymy do meczy u siebie to 2-1-3 i br. 9:7 no a porażki takie jak np. z Willem II 1:2 czy też z Utrechtem 1:2 pokazują że można z nimi powalczyć . PEC natomiast może się poszczycić np. wygraną u siebie z PSV aż 3:1 czy też z Vitesse 2:1 dlatego jak już powiedziałem grają w tym sezonie dobrą piłkę a gdy da im się trochę więcej przestrzeni to prezentują bardzo dobrą grę pozycyjną dlatego liczę na dobre spotkanie i chyba sporo goli !
⛔100
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Godzina: 14.30
Spotkanie: Tomas Berdych - Milos Raonic
Typ: Berdych
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Może zacznę od Berdycha. W tym roku w hali świetne 12/1 a w całej karierze 109/61. Naprawdę imponujący bilans biorąc pod uwagę to że przez ostatnie lata gra tylko w turniejach ATP. Jego wyniki w tym turnieju w Paryżu mogą być mylące. &quot;Tylko&quot; 2:1 z Mannarino - wydawać by się mogło - przeciętnym grajkiem. Ale to był naprawdę dobry mecz i Berdych nie zagrał wtedy źle, a seta stracił po TB . Potem 2:0 z Felkiem. W miarę łatwy mecz , łamał szybko w obu setach , skutecznie potem uciekając. I w końcu ćwierćfinał i znowu 2:1 . Znowu z graczem nie ze światowego topu. I znowu zagrał dobrze. Anderson w świetnej formie, pokonał Wawrinkę i stawił czoła Berdychowi. Na swoje szczęście Czech wyciągnął decydującego seta z 1:3 na 6:4, dwa razy łamiąc Afrykanina. Gra tu nieźle , dwa sety które przegrał , przegrał po TB. Trudno złamać Tomasa, bo potrafi naprawdę nieźle serwować ustawiając przeciwnika po korcie.
Raonic w tym roku na hali 7/4. Turniej w Paryżu jest dla niego trochę mieszanką uczuć. Mógł odpaść już w pierwszym swoim meczu tutaj , z Sockiem , którego pokonał dopiero po TB w decydującym secie. w następnej rundzie mógł i powinien stracić drugiego seta z Bautistą , a kto wie co by było gdyby Hiszpan doprowadził wtedy do trzeciego seta. Mogło się wydawać że nie prezentując nic ciekawego dostanie baty od Federera. Ale tak się nie stało. Raonić pokonał Szwajcara po niezłym meczu i dziś zagra w ćwierćfinale. Nie chcę umniejszać sukcesu Kanadyjczykowi, ale myślę że wpływ na porażkę Rogera mógł mieć fakt że dopiero co wygrał turniej w Bazylei, gdyby tu też pograł dłużej w takim wieku mógłby być zmęczony na Londyn.
Podsumowując: dotychczasową grą przekonuje mnie raczej Berdych. H2H 2:1 dla Raonicia, 1:1 na hali i warto dodać że Tomas wygrał z Milosem właśnie w Paryżu , rok temu.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Spotkanie: Ternana Calcio - AS Cittadella
Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:00

Analiza:

Przed nami 12sta kolejka włoskiej Serie B w dzisiejszym pojedynku zagrają drużyny z dolnej części tabeli posiadając tę samą ilość punktów oraz, które są o włos od strefy spadkowej. Gospodarze dziś grają u siebie więc mają szansę na zdobycie upragnionych 3 oczek zwłaszcza, że w trzech ostatnich meczach nie poszło im zbytnio dobrze i odnieśli 3 porażki z drużnymi z wyższej półki. Obecnie są 19stym miejscu tuż nad nimi są dzisiejsi goście. Ternana na 10 spotkań zdobyła 10 punktów - wygrała tylko 2 razy a 4 razy był remis i przegrana. Ostatnie 5 meczy jak wspomniałem wyżej to 3 przegrane pod rząd i 2 remisy. Podobny bilans zachowują dzisiejsi goście, którzy są pozycję wyżej nad gospodarzami również mają 10 punktów a bilans jest bliski gospdoarzom z tym, że rozegrali oni jeden mecz więcej i mają jedną porażkę więcej. Na ostatnie 5 spotkań 3 remisy i 2 porażki. Goście zarówno jak i gospodarze grają dobrze bo potrafią strzelać bramki swoim rywalom widać to po ostatnich spotkaniach. Ternana na 5 spotkań potrafiła w czterech meczach zdobyć przynajmniej jednego gola Citadella to samo tyle, że na 3 mecze były to aż 2 bramki ???? Spotkania bezpośrednie jakie rozegrały obie drużyny od sezonu 2012 pokazują, że na 4 spotkanie jakie były do Lutego tego roku aż w trzech spotkaniach obie drużyny strzeliły sobie gola - tylko w 2013 gdy Citadella grała u siebie wygrała 1:0. Jestem prawie, że pewny dzisiejszego typu na to, że obie drużyny zdobędą przynajmniej po tym jednym golu. Kurs oczywiście warty zagrania mimo iż kursy na to, że obie nie strzelą poleciały w dół.
✅100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Listopad - nowy miesiąc więc pora wyskoczyć z grubej rury na start. Biorę na warsztat hit tego weekendu, czyli mecz Bayernu z BVB. Dortmund jest w ogromnym dołku, mają 4 mecze z rzędu przegrane, co w niczym nie przypomina ekipa Kloppa. Ja sądzę, że to właśnie dzisiaj się przełamią i wygrają spotkanie. W ostatnich spotkaniach H2H to właśnie dzisiejsi goście byli lepsi, nawet na Allianz Arena. Sztab trenerski BVB wie, że trzeba jak najszybciej powstać kolan, więc jeśli dzisiaj by wygrali z takim przeciwnikiem na wyjeździe, to możemy być pewny że każdy zapomni i słabej dyspozycji i fatalnym stracie tego (już można powiedzieć że przegranego) sezonu. Typ ryzykowny i dla odważnych, ale za drobny pieniążek z pewnością można wejść. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom