>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - PSG
Typ: PSG
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Basel podejmuje u siebie PSG,faworytem tego spotkania są oczywiście goście.Basel to zespół który co sezon pojawia się w europejskich pucharach lecz tak naprawdę nic ciekawego nie prezentują,PSG to zespół który po odejściu Zlatana gra troszkę słabiej niż w poprzednich sezonach ale to wciąż jest zespół który liczy się na europejskim podwórku.Paryżanie u siebie pokonali Basel 3:0 i uważam że tym razem też wygraną ten pojedynek,mają tyle samo punktów co Arsenal i to właśnie te zespoły prawdopodobnie wyjdą z tej grupy.Basel będzie walczył z Ludogoretsem o grę w LE lecz w tym spotkaniu nie daje im szans mimo gry na własnym stadionie.PSG rozkręca się z meczu na mecz i moim zdaniem będą chcieli wygrać grupę a żeby to zrobić powinni wywieźć z tego spotkania 3punkty.Mam nadzieję że zobaczymy w tym meczu Grzegorza Krychowiaka który pomoże swoim kolegom wygrać to spotkanie.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Champions League
Godzina: 18-00
Spotkanie: Partizan-Zielona Góra
Typ: under 142
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam z przyjemnością dołączam do konkursu. W Belgradzie spotykają się dwa zespoły mające taki sam bilans 1-1. Obydwie drużywny w ofensywie nie błyszczą. Partizan w Champions League zdobył 129 punktów (z Ludwisburgiem) i 139 punktów (z Besiktasem). Strzelby w Zielonej Górze były &quot;bardziej skuteczne&quot; gdyż w ich meczach padało: 142 pkt (z Ludwisburgiem) i 144 pkt (z Sassari). Oba teamy grają praktycznie co trzy dni. Partizam swoją moc defensywną i jednocześnie niemoc ofensywną pokazał w ostatnim meczu z Budocnostą gdzie padł szokujący wynik 61-64. Na podobny wynik liczę i w tym meczu.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: TENNIS Paris - Masters, 1. round, indoors
Godzina: 10:00
Spotkanie: Zverev M. - Isner J.
Typ: Zverev M.
Kurs: 2.15 BWIN

Big John w zeszłym sezonie zaliczył w Paryżu ćwierćfinał.W tym sezonie jednak jego wyniki i gra nie porywają.Co nie zmienia faktu,że to bardzo ograny,regularny w serwisie i waleczny tenisista o świetnych warunkach fizycznych i niezłej technice. H2H z 2009 (0-1).Stat indoor (10/4-2/2).Hard (27/13-15/12).Misha sezon bardzo udany,a szczególnie ostatnie turnieje w Bazylei i Shanghai - Masters. Jest w gazie i w Paryżu spodziewam się,że też powalczy,tym bardziej,że to końcówka sezonu.Do typu również skłonił mnie paskudnie wyglądający odcisk na dłoni Isnera w piątkowym meczu z Murreyem,krtóry może uniemożliwić mu pokazanie pełni swoich i przeszkadzać w serwisie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Wenezuela Primiera Division Clausura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Lara - Atl. Venezuela
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Play offy ćwiercfinal zaczynamy w Wenezueli i juz na pierwszy ogień idzie remisik w meczu Lary z Atletico Venezuela. Statysycznie srednio na remis szczegolnie gospodarze ktorzy mieli w zasadniczym 5-0-4. Goscie na wyjeździe mieli 3-4-2 wiec juz lepiej. Lara rzutem na taśme dostała sie do tej fazy rozgrywkowej wiec mam nadzieje ze na poczatek zagrają ostrożnie, ale czy uchroni to ich przed porazka z Atletico Venezuela, które badz co badz bylo drugie w tabeli? Tego nie wiem ale wiem ze Atletico Venezuela mialo w ostatnich 10 meczach wyjazdowych az 6 remisów, biorac pod uwage wszystkie rozgrywki, wiec mimo ze Lara tych remisów u siebie jakos nie moze przetrawić, to zaserwowane danie remisowe przez gosci tym razem im posmakuje.
⛔100
 
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Phoenix Suns
Typ: Devin Booker under 18 pkt
Kurs: 1.87
Bukmacher: Betano
Phoenix Suns z bilansem 0-3 przyjeżdża do Los Angeles na mecz z Clippersami, którzy jak dotąd nie przegrali jeszcze meczu i odnieśli dwa zwycięstwa. Mój typ jest na under punktowy zawodnika Phoenix, Devina Bookera, który w poprzednim meczu doznał kontuzji palca i jego dzisiajszy występ jest &quot;questionable&quot;. W tym sezonie Booker zdobywał odpowiednio 18, 21 i 7 punktów, przy czym jego skuteczność z gry to marne 38,8%, a najlepszy występ punktowy przytrafił mu się w meczu z dogrywką przeciwko Oklahomie, w którym zagrał aż 44 minuty. Dla gość jest to 3 mecz w przeciągu 4 dni oraz drugi mecz grany dzień po dniu, a co za tym idzie mogą mieć oni problem z dużym zmęczeniem.
Podsumowując: problem z palcem, silny przeciwnik oraz zmęczenie wynikające z dużej ilości meczów w przeciągu kilku dni, może w konsekwencji przełożyć się na limitowane minuty Bookera, a co za tym idzie - under punktowy.
zwrot
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Napoli
Typ: 1X
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet

Analiza: Tak, jak w pierwszym meczu powinniśmy ujrzeć kilka goli, jednak ofensywa gości drastycznie spada z 2 powodów: morale po meczu z Juventusem, gdzie wszyscy zagrali na max skupieniu i mimo wszystko to nie wystarczyło oraz być może brak Mertensa w dzisiejszym spotkaniu. A to wielkie osłabienie w przodzie. Z drugiej strony mamy gospodarzy, którzy od 17 spotkań na własnym obiekcie są niepokonani... to naprawdę robi wrażenie. Ekipa Arka Milika w tej edycji LM za jego obecności radziła sobie znakomicie, ale teraz widać jego brak. Turcy nie boją się nikogo, zagrali świetnie przeciwko Benfice, na wyjeździe we Włoszech odprawili Napoli, dlaczego więc nie mogliby tego powtórzyć tam, gdzie stanowią twierdzę nie do zdobycia? Asekuracyjnie ratuję się podpórką, gdyby zabrakło siły rażenia w szeregach Besiktasu, bo ta ze strony Napoli jest zbyt mała, dodatkowo punkt wywieziony z Turcji również będzie dla Włochów sukcesem.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Łudogorec Razgrad - Arsenal Londyn
Typ: BTS - tak
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy na BTS spadają na łeb na szyję, więc trzeba brać póki ciepłe. Jeszcze niedawno można było dostać 2.00 za ten typ, ale i 1.85 nie można gardzić.
Przede wszystkim odradzam grania jakichś handicapów z kosmosu na, jak np. -3 na Kanonierów. Większość zamierza się zapewne sugerować pojedynkiem sprzed dwóch tygodni na The Emirates. Pogrom 6:0 naprawdę robi wrażenie, jednak... Skąd taki wynik? Gracze Arsenalu pewnie nie wiedzą, ja nie wiem, wiedzą chyba tylko ówcześni goście, którzy w Londynie marnowali takie sytuacje, że aż wstyd dla drużyny grającej w Champions League. Z kolei podopiecznym Wengera wpadało wszystko, nawet Oezil, który zazwyczaj asystuje, zdołał wturlać hat-tricka ????
Skupmy się na faktach. Szereg kontuzji w Arsenalu chyba nikogo nie dziwi, napięty grafik w Anglii również. Drużynę z Londynu czeka w niedzielę arcyważne spotkanie derbowe z Tottenhamem. Jednakowoż trzeba mieć na uwadze fakt, że w grupie LM Kanonierzy toczą zaciętą walkę o pierwsze miejsce na koniec rozgrywek z PSG. Każdy punkt, nawet każda bramka, mogą okazać się istotne w końcowym rozrachunku. Myślę, że o bramkę dla Arsenalu można być spokojnym. Mimo licznych absencji potencjał w ofensywie nadal jest ogromny. Przyjezdni są oczywiście zdecydowanym faworytem. Pytaniem pozostaje, czy zachowają czyste konto. Moim zdaniem nie. Na wyjeździe jak dotąd w tym sezonie Arsenal spisuje się znakomicie, ale ze wszystkimi &#39;trudniejszymi&#39; rywalami tracił gola na obcym terenie.
Gospodarze podejdą do dzisiejszego spotkania bardzo mocno zmotywowani. Po pierwsze chcą zmyć plamę na honorze po fatalnej porażce na The Emirates. Po drugie na krajowym podwórku nie mają sobie równych i prawdziwym wyzwaniem są dla nich dopiero Europejskie Puchary. Po trzecie dla nich także każdy punkt jest w istotny w perspektywie walki z Basel o 3. miejsce w grupie, dające prawo gry w fazie Play-Off Ligi Europy. Forma strzelecka zawodników Łudogorca jest naprawdę imponująca - w ostatnich 3 meczach wbili rywalom łącznie 13 goli. Dlaczego mieliby nie strzelić choćby jednego Arsenalowi? Na wyjeździe szans mieli sporo, jedynie kiepskiej skuteczności zawdzięczają zerowy dorobek strzelecki. Pozostałe dwa mecze w tej edycji CL z ich udziałem kończyły się BTS-ami. Bułgarzy postawili ciężkie warunki zespołowi PSG, przegrywając co prawda 1:3, ale kto wie jakby się to potoczyło, gdyby przy stanie 1:2 Moti wykorzystał rzut karny. Czyste gdybanie oczywiście, natomiast w tamtym starciu Łudogorec także miał masę sytuacji strzeleckich. Wówczas kursy na BTS oscylowały w graniach 1.95-2.02.
Według mnie Łudogorec stać dzisiaj na powalczenie z Arsenalem. Wbrew większości opinii, ja spodziewam się tutaj w miarę wyrównanego spotkania, a BTS biorę w ciemno. Myślę, że niedocenianie Bułgarów może okazać się duuużym błędem. Powodzenia ;)
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Szkocka First Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Morton vs St Mirren
Typ: Morton
Kurs: 1,96
Bukmacher: bet-at home
Analiza: Witam, wracam z przytupem i na pierwszy ogień biorę ligę szkocką. Sprawa jest prosta St Mirren jest ostatnie w tabeli i jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Morton za to bardzo solidnie gra na własnym stadionie (3-2-0). Dodatkowo warto zauważyc że Morton do tej pory traciło w każdym meczu na wyjeździe minimum jedną bramkę. Pozdrawiam
✅96
 
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSV - Bayern
Typ: Piłkarz, który strzeli dwa gole lub więcej: R. Lewandowski
Kurs: 2.95
Bukmacher : Sportingbet
PSV to niezmiernie ofensywnie grający zespół ( w lidze na 11 spotkań 19 goli). Grając przed własną publicznością będą chcieli się pokazać. Atakowanie przeciwnika będzie powodowało kontrataki ze strony Bayernu.
A to gwarantuje dużo okazji do strzelenia gola przez Roberta. Forma jest, dlaczego więc nie postrzelać sobie ????
O tym, że Bayern jest zdecydowanym faworytem nie muszę nikogo przekonywać. Analizując mecze Bayernu o stawkę i pomijając porażki z Atletico Madryt - zespołem, który ewidentnie nie leży Bayernowi - Bayern nie przegrał od marca 2016 r. Robert zawsze coś od siebie w meczu dołoży do zwycięstwa swego zespołu. 1 bramka Roberta w meczu jest pewna. Ja jednak liczę, że współpraca z Robbenem znowu zaowocuje pięknymi akcjami i dwoma golami naszego zawodnika. A kto wie czy nie będzie to wieczór Roberta na Philips Stadion.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Zhuhai
Godzina: 8:30
Spotkanie: Bacszinsky v Zhang
Typ: Zhang
Kurs: 2.33
Bukmacher : Unibet
Końcówkę sezonu nieco lepszą ma Chinka. Bardzo dobrze prezentuje się przed własną publicznością na turniejach w Chinach. Co prawda przegrała w Pekinie z Peng, a na następny pojedynek w ogóle nie wyszła, ale półfinał w Pekinie to bardzo dobry wynik. Bacszinsky jest w tym meczu faworytką czego nie mogę do końca zrozumieć. Na ostatnie dziesięć spotkań wygrała zaledwie trzy, w tym ze słabą Diatchenko czy Arrunabarena. Z pewnością koniec sezonu nie należy do niej. Obie Panie spotkały się niedawno na Olimpiadzie w Rio i po ciężkim meczu wygrała Zhang. Myślę, że na swoim terenie o zwycięstwo będzie już łatwiej tym bardziej, że rywalka pod formą.
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets - Arsenal
Typ: Olivier Giroud strzeli gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O tym meczu napisano już sporo w tym dziale. Bez dwóch zdań Arsenal jest zdecydowanym faworytem i choć Ludogorets ma świetny bilans w lidze 9-1-1 to mecz na Emirates Stadium (6:0) dokładnie pokazał różnicę między tymi ekipami. Zresztą Arsenal też jest w znakomitej formie. Mi jednak szczególnie utkwiło w pamięci ostatnie spotkanie ligowe Arsenalu na wyjeździe z Sunderlandem gdzie właśnie O.Giroud po wejściu na boisko strzelił dwie bramki (notabene w swoich dwóch pierwszych kontaktach z piłką) i zapewnił Arsenalowi zwycięstwo (1:4) Zawodnik nie grał w Arsenalu zbyt dużo w tym sezonie 4 mecze 2 bramki ale widać że czuje piłkę i po takim wejściu w ostatnim meczu pewnie dostanie szansę gry w Bułgarii. Biorąc pod uwagę klasę przeciwnika stawiam że ustrzeli dziś bramkę w Lidze Mistrzów.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Młodzieżowa UEFA
Godzina:
12:00
Spotkanie:
Besiktas U19 - Napoli U19
Typ:
1
Kurs:
2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam....
Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na młodych piłkarzy z Turcji...
Napoli u siebie wywalczyło co prawda remis (2-2), ale dzisiaj czeka ich zdecydowanie trudniejszy mecz, zapewne trudniejszy teren i co by nie mówić odległość od domu też odegra tutaj kluczową rolę... inaczej młodym piłkarzom przygotować się u siebie a inaczej podróżować na mecz przez pół Europy.
Besiktas gra bardzo dobrze... pomimo bardzo ciężkiej grupy... bo nie ma tu zespołów do tak zwanego bicia, nie przegrali jeszcze meczu, remisując np w Lizbonie z Benficą (0-0) również mecz z Din Kijów był bardzo ciekawy... wygrywając 3-0 do przerwy mecz zakończył się podziałem punktów (3-3)
W tej grupie jeszcze każdy ma szanse na awans, no może oprócz Napoli bo póki co 1 punkt i dzisiaj nic nie zdobedą raczej ????
To jest mecz dla Besiktasu o być albo nie być w kolejnej fazie, bo potem ciężkie mecze.
Napoli zagrało w zasadzie tylko 1 fajne spotkanie, właśnie z Besiktasem na własnym stadionie gdzie udało im się ugrać remis, w Kijowie dostali 4 a u siebie oddali 3 bramki Benfice, oba mecze przegrywając z Kijowem 4-1⛔ i Benficą 2-3
W zasadzie na tym mógłbym zakończyć analizę... samo zwycięstwo to bardzo bezpieczny typ... można pograć HT/FT 1/1 po kursie około 3.30 na bet365, lub handi na Besiktas jak znajdziecie....
Śmiało można brać... jak dla mnie mecz dnia...
⛔100

 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Manchester City i over 2,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: Expekt

Analiza: Zaczynamy nowy miesiąc. W tym nie będę patrzył na ryzyko tylko na realia świata piłkarskiego.
Największą bzdurą jaką przeczytałem dziś jest fakt, że ponoć Barce grała ostatni mecz na pół gwizdka ???? .... Jeśli chodzi o mecz z Grandą wygrany po mękach 1:0 to własnie on skłonił mnie do właśnie takie typu. Po pierwsze Barcelona nie miała żadnej koncepcji w tym meczu, atakowali bez żadnego pomysłu i finezji. Zero jakichkolwiek strzałów z dystansu, a sama Granada broniła się bardzo dobrze i gdyby nie gol po błędzie obrony skończyło by się remisem. Co do Manchesteru dziś do składu wraca Kun Aguero, który w ostatnim meczu ligowym zaliczył 2 gole i asystę. To on będzie dziś czarnym koniem który doprowadzi do niespodzianki, gdyż cały piłkarski świat stawia Barcelonę w świetle pewniaka. Najwyższy czas by City pokazało światu co to za ekipa i mają do tego świetną okazję. Według mnie brak podstawowego bramkarza nie oznacza osłabienia składu. Niejednokrotnie widzieliśmy na przykładzie innych meczów, że rezerwowi potrafią godnie zastąpić pierwszych bramkarzy. Ostatni mecz tych ekip pomimo wyniku 4:0 nie wyglądał żle ze strony gry Manchesteru. Przypominam, że świetna postawa Ter Stegena uchroniła Katalończyków od utraty bramki. Nie miej jednak liczę na postawę Barcelony zbliżoną do weekendowego meczu, co skłoni Manchester do zgarnięcia trzech punktów.
Podziękuj to nic nie kosztuje :razz:
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 11:00
Spotkanie: Mahut - Klizan
Typ: DW 1-2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sezon dobiega końca. Może to i dobrze. Trzeba będzie trochę odpocząć od tego sportu, który jest bardzo &quot;nieczysty&quot;. Dziś stawiam na porażkę Mahuta. Mahut ostatnimi czasy wydaję się na zawodnika bez formy. Na hali grywał zawsze bardzo dobrze. Jednak te jego ostatnie porażki ze Schwartzamen czy Lorenzim to dla mnie kompromitacja tego zawodnika. Można przegrać np. z Goffinem jak przegrał w Metz. Ale przegrać z ziemniakami na hali dla mnie wstyd. Stawiam dlatego dla Klizana. Który mimo, że dawno nie wygrał meczu, ale ostatni mecz na hali niezły urwał seta nawet Szkotowi Murrayowi. Sądzę, że Mahut powalczy urwie seta jednak będąc w tak słabej dyspozycji nie będzie w stanie wygrać tego meczu. Klizan mam nadzieję, że jeszcze będzie miał motywację i nie odpuści tego meczu. W lutym tego roku Klizan wygrywał właśnie 2-1 dziś stawiam na taki sam wynik powodzenia!
⛔100
 
M 0

marcinkoloss11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - PSG
Typ: Suma kartek poniżej 4.0
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, zwycięstwo PSG w tym meczu raczej jest nie zagrożone dlatego niski kurs jak dla mnie za niski.Myślę że lepszym kursem jest suma kartek w tym spotkaniu, gdzie Basel jaki i Psg nie grają agresywnej piłki jedynym problemem w tym typie może być sędzia Ovidiu Hațegan który kartki lubi rozdawać, mam jednak nadzieję że w tym meczu będzie bardziej wyrozumiały.Powodzenia w typowaniu.
⛔100
 
B 0

bromon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets - Arsenal
Typ: Do przerwy/Koniec meczu - Arsenal/Arsenal
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed Arsenalem dosyć trudne spotkanie. Ludogorets bowiem u siebie jest mocną ekipą i nie wierzę w powtórkę poprzedniego starcia. Natomiast przed Arsenalem zaraz jeden z najważniejszych meczów w sezonie - derby z Tottenhamem. Tym samym Arsenal będzie chciał jak najszybciej zamknąć dzisiejszy mecz. Patrząc na statystyki to w ostatnich pięciu spotkaniach mój typ znalazłby pokrycie w 4 meczach. Podsumowując moim zdaniem Ludogorets postawi ciężkie warunki i nie widzę tam jakiegoś ogromnego handicapu, natomiast wydaję mi się, że ulegnie klubowi z Londynu, któremu będzie zależeć na tym, by jak najszybciej zamknąć mecz. Powodzenia!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Paris Masters 1000
Godzina:
12:30
Spotkanie:
Berdych T. - Sousa J.
Typ: over 20.5 gemów
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:0 z lat 2014-2016, wyniki demolujące gdzie Sousa ugrał raz 6 gemów, a w tym roku 5, był to Dubaj. Jednak teraz liczę na bardziej zacięty mecz, pierwszą myślą było +1,5 seta jednak wierzę w to, że tutaj będzie bitwa na noże. Sousa jak już pisałem taka cicha myszka, rok temu wygrał na hali Valencię pod koniec sezonu, zaliczył finał w Petersburgu, ogólnie bilans 13-6 z kortów pod dachem więc nieźle. Z jego takich mniejszych ostatnich sukcesów to na Igrzyskach Olimpijskich urwał set JMDP (srebrny medalista), z Dimitrovem na US Open 4 sety, ze zwycięzcą Khachanovem w Chengdu zrobił tie-break, w Tokio kolejnemu zwycięzcy Goffinowi urwał set, w Wiedniu z broniącym tytułu Ferrerowi zagrał tie-break. Tutaj ograł Seppiego w dwóch gładkich setach 6:4 6:4 co dobrze rokuje na ten mecz.

O Berdychu jest ciekawy artykuł na oficjalnej stronie federacji ATP, zatytułowany &quot;Do Or Die For Berdych&quot;. Tak to prawda, Tomkowi na finiszu zabrakło paliwa. Po zwycięskim Shenzhen, odpadł w Tokio w 1 meczu, później na Mastersie w Szanghaju ograł go po 2 tie-breakach Granollers, a ostatnio na 500 w Wiedniu Challengerowiec Basilashvili. Walka o turniej kończący sezon i mnóstwo pieniędzy zaczęła się na dobre, a presja i Berdych to moim zdaniem najgorsze połączenie z możliwych.

W 6 na 7 ostatnich meczów Tomka padł tie-break, łącznie 9.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Regional Liga Sudwest
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hoffenheim II - Kickers Offenbach
Typ: -1.5 Hoffenheim II
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hoffenheim zajmujące 3 miejsce w lidze podejmuje dzisiaj Kickers Offnenbach.
Do tej pory w 16 spotkaniach udało im się zdobyć 31punktów, z czego 19 u siebie (bilans 6-1-1). W 8 domówkach zdobyli 29 goli i 6 stracili. Ostatnie wyniki to 6-0 z Primasens, 5-0 z Watzenborn, 8-0 z Nittingen i 3-2 z Trier. Kickers zajmuje odległe 16 miejsce. To drużyna swojego boiska, gdzie jeszcze w tym sezonie nie przegrali (bilans 5-3-0). Na wyjeździe udało się im wygrać tylko 1 raz. W 4 ostatnich spotkaniach zdobyli tylko 1 gola, z Koblenz w 89 minucie, gdy przegrywali już 0-2. Drużyny spotkały się w kwietniu tego roku. Hoffenheim wygrywając 4-1 otrzymało czerwoną kartkę, mimo to zdobyli jeszcze 5 gola. Już po pierwszej połowie prowadzili 3 golami.
Liczę na sporą przewagę i wygraną gospodarzy min. 2 bramkami.
Dobrym typem wydaje się również Hoffenheim i over 2.5 po kursie 2.75 lub Hoffenheim i bts po kursie 3.50
⛔100
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Dynamo Kijów
Typ: Benfica Lizbona
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bah
Analiza:
Dziś proponuje pewny Typ na zwycięstwo Benfici. Piłkarze z Lizbony jeśli myślą o awansie to muszą dziś zdobyć 3 pkt. Nie ma lepszego na to meczu niż z zespołem z Kijowa który na wyjeździe także wygrali 2:0. W Kijowie prawdziwy szpital dziś nie wystąpi aż 5 piłkarzy w tym trzech podstawowych zawodników ( Yarmolenko, Silva, Garmasch ). Benfica jest na zwycięskiej ścieżce ( 5 ostatnich meczy - 5 zwycięstw ). Zachęcam do gry
⛔100 powtórzony typ
 
D 20

danielm16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria,Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Innsbruck - BW Linz
Typ:1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dziś chciał bym sprubowac spotkania z 2 ligi Austrii .
Do Innsbrucka przyjeżdża beniaminek i ostatnii zespół ligi Linz,który na wyjazdach gra slabo zdobywając tylko 2 punkty i strzelając 5 bramek przy 11 straconych ,lepiej idzie im gra na swoim stadionie , gdzie zdobyli 11 punktów nie są zbyt bramkostrzelni ale nie ma co od nich wymagać to beniaminek lig.
Zespół gości myślę że dziś powinnien bezpiecznie wygrać ponieważ na swoim stadionie Tivoli Neu mają dobry bilans ostatnie 3 mecze wygrali i myślę że dziś ta passę podtrzymać i ostatni zespół pokonają.
Mam nadzieje że dobrze zacznę ten miesiąc :cool: na plus ✅
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom