>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Napoli
Typ: Besiktas over 1.5 bramki w meczu
Kurs:2,62
Bukmacher: Bet365

Od ostatniego meczu tych dwóch ekip minęło zaledwie dwa tygodnie ale to nie ze względu na krótki odstęp czasu zapewne wielu kibiców cały czas pamięta to emocjonujące spotkanie. Napoli na własnym boisku uległo turkom 2-3 chociaż gdyby włosi to spotkanie wygrali zawodnicy Besiktasu nie mogliby mieć do nikogo pretensji. Tą lekką niespodziankę, bo jednak nie sensacje, neapolitańczycy sprawili sami sobie. Ilość zmarnowanych okazji w ataku oraz nieporadność w szeregach obronnych sprawiły, że w teorii wygrany lub przynajmniej zremisowany mecz zakończyli z zerowym dorobkiem punktowym. Mimo krótkiego pobytu Arka Milika we Włoszech już czuć jego nieobecność co przekłada się na problemy w ofensywie bowiem Mertens na szpicy spisuję się delikatnie mówiąc przeciętnie a Manolo Gabbiadini nie jest gwarantem skuteczności, który w dodatku dopiero wraca po tygodniowym zawieszeniu a ostatnie minuty na boisku rozegrał właśnie przeciwko Besiktasowi. Jednak patrząc z perspektywy mojego typu ważniejszy jest fakt iż w dzisiejszym meczu po raz kolejny nie zagra Albiol, który wiele znaczy dla defensywy włochów. O tym jak trudnym terenem są tureckie stadiony napisano już tysiące zdań więc nie będę pisał oczywistości. Dodam, że Besiktas jest w bardzo dobrej formie. Plasują się na 2 miejscu w lidze, do tej pory nie odnieśli żadnej porażki zarówno w kraju jak i pucharach europejskich, potrafią strzelać bramki o czym na własnej skórze przekonali się ich dzisiejsi rywale więc uważam ze po takim kursie typ jest zdecydowanie warty gry.
⛔100
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monchengladbach - Celtic
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Piłkarze z Niemiec mogą po zwycięstwie dzisiaj nad Celticiem wskoczyć na 2 miejsce w tabeli wyprzedzając Manchester City. 2 kolejki przed końcem? Dla nich bomba. Może wyjść nie wyjdą z grupy ale na pewno powalczą, pokazali to u siebie w meczu z Barceloną przegrywając tylko 1-2. Więc mecz o wyjście z grupy zagrają bezpośrednio z Manchesterem City u siebie, tak to widzę. Ale żeby tak się stało muszą dzisiaj wygrać, a z kim tu wygrywać jak nie z Celticiem u siebie? Na wyjeździe wygrali 2-0 więc i u siebie nie powinni mieć problemów ????
⛔100 powtórzony typ
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - Arsenal Londyn
Typ: 2/obie strzelą
Kurs:2,62
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami rewanżowe spotkania ligi mistrzów. Już po tej kolejce niektóre kluby mogą zagwarantować sobie awans do kolejnej fazy a w śród tych zespołów jest właśnie Arsenal Londyn.
Arsenal w meczu przed dwoma tygodniami rozbił zespół z Bułgarii aż 6:0 i ten wynik świadczy o różnicy klas obu ekip lecz mnie osobiście zespół Ludogorets się podobał zwłaszcza w pierwszej połowie meczu gdzie mieli sporo ciekawych akcji no i mieli także sporo okazji do strzelenia gola, dużo może Arsenal zawdzięczać bramkarzowi Ospinie, że nie puści ani jednego gola. Lecz tak jak wspomniałem już między obiema drużynami jest spora różnica klas.
Ludogorets z roku na rok robi postępy gra już 2 bądź 3 sezon pod rząd w lidze mistrzów. Graja fajny ofensywny futbol, w lidze strzelają sporo goli, ostatnie ich wyniki strzeleckie to 5:3, 4:0, 4:0 no i 0:6 z Arsenalem.
Ludogorets grał już w tym sezonie w lidze mistrzów przed własną publicznością z PSG gdzie przegrali lecz strzelili bramkę 1:3 do tego nie strzelony karny a Arsenal jest na tym samym poziomie co PSG dlatego mój typ jest wygrana gości ale także, że obie drużyny strzelą bramkę.
Do tego dochodzą problemy Arsenalu z kontuzjami bo aż 8 zawodników jest kontuzjowanych z tego 3 zawodników grało przed 2 tygodniami w meczu z Ludogorets a są to H. Bellerin, S. Cazorla i T. Walcott oprócz nich kontuzjowani są także: D. Welbeck, L. Perez, N. Monreal, P. Mertesacker, Ch. Akpom.
Polecam ten typ bo jest duże prawdopodobieństwo, że ten mecz się skończy podobnie do meczu z PSG.
Pozdrawiam.
✅162
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Napoli
Typ: BTS &amp; over 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 18:45 odbędzie się mecz czwartej kolejki grupy B Ligi Mistrzów. Na gorący teren do Turcji przyjeżdża ekipa z Neapolu. Buki faworyzują gości, ale ja bardziej skłaniałbym się tutaj do pogrania coś w stronę Besiktasu. Nie jest łatwo grać w Turcji przy ich fanatycznych kibicach o czym przekonała się nie jedna ekipa. Ja w tym meczu widzę over bramkowy. Kto widział ich pierwszy mecz powinien się z tym zgodzić. W obecnej edycji LM:
Besiktas:
1:1 z Benficą,
1:1 z Dyn. Kij,
2:3 z Napoli,
Napoli:
1:2
z Dyn. Kij,
4:2 z Benficą,
2:3 z Besiktasem,
Jak widać powyżej drużyny lubią grać ofensywnie i BTS padał w ich meczach w 100%. Moim zdaniem właśnie ten typ jest bardzo prawdopodobny, dzisiaj jednak wybrałem trochę ryzykowniej gdyż uważam, że obie ekipy będą się starać wywalczyć dla siebie komplet punktów.
Warto zaznaczyć , że ostatni mecz w którym Besiktas nie strzelił u siebie bramki odbył się w sierpniu 16 w meczu pucharowym z Galatasaray. Napoli na wyjeździe także potrafi strzelić jak chociażby w ich ostatnim bardzo ciężkim meczu ligowym z Juventusem. Milika jak wszyscy wiedzą na razie nie ma ale moim zdaniem to jest zbyt dobra ekipa żeby nie mieli go kim zastąpić. Mam nadzieje, że kontuzja Mertensa nie jest tak groźna i będzie w stanie dzisiaj wyjść na boisko i pomóc swojej drużynie. Życzę wszystkim ciekawego i bardzo ofensywnego pojedynku. Pozdrawiam
⛔100
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: AEK Ateny - Besiktas Stambuł
Typ: Ilość punktów: powyżej 149,5
Kurs: 2.75
Bukmacher : Unibet
Analiza.
Witam. W dniu dzisiejszym zdecydowałem się na podwyższoną linię w spotkaniu pomiędzy AEK Ateny, a Besiktasem Stambuł. Jak widać po kursach linie w zastraszającym tempie lecą w dół, wszyscy typują jeden wielki under w tym spotkaniu - ja pójdę pod prąd, bo przy takich kursach linia na poziomie 150 pkt to dla mnie value.
Swój typ kieruje bardziej dyspozycją strzelecką drużyn na przeciw swoich przeciwników, aniżeli sumarycznym wynikom punktowym w ostatnich spotkaniach - drużyna AEK w ostatnich 5 meczach przed własną publicznością rzuciła ponad 90 pkt, zaś goście w ostatnich 5 delegacjach mają średnią niecałe 80 pkt. Kieruje się ich wynikami, ale nie można zapominać o tym, że wiele z tych spotkań to finalnie były wyniki underowe -AEK w 5 ostatnich spotkaniach tylko raz przekroczył ilość 150 pkt, zaś Besiktas trzykrotnie ( w dwóch ostatnich spotkaniach 2 x under). Nie próbuje zakłamać rzeczywistości - w tym spotkaniu idzie masówka na under, a ja zawsze podejrzliwie patrze na tego typu zjawiska, w spotkaniu możemy zobaczyć 130 pkt, ale równie dobrze 160. Dla mnie ten kurs to jest po prostu value i za rozsądnie dobraną stawkę wchodzę dzisiaj w ten bet.
Linia klasyczna ustawiona jest na poziomie 143 pkt, jednak uważam, że jeśli ona zostanie pokryta to będzie to spotkanie z wynikiem przekraczającym podany w moim typie. Polecam spróbować - pozdrawiam!
✅175
 
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Dynamo Kijów
Typ: Do przerwy /koniec meczu: 1/1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
Dziś znalazłem taki oto typ na dzisiejszą ligę mistrzów.
Świetnie rządząca sobie Benfica ostatnio zagra z drużyną z Kijowa.
Benfica zajmuje obecnie 3 miejsce w grupie i żeby myśleć o awansie muszą bez wątpienia wygrać ten mecz. Do tego grają dziś przed własną publicznością. Poza tym piłkarze gości przebyli daleka drogę. Kolejnym czynnikiem wskazującym na Benfice jest różnica klimatyczna: w Lizbonie jest obecnie 22 stopni a w Kijowie 0 stopni.
Na podstawie powyższych argumentów sądzę, że gospodarze zdominuja spotkanie, a prowadzenie obejmą już w 1 połowie.
Powodzenia
✅150
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Morton - St. Mirren
Typ: Morton i poniżej 2.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Spotkanie kończące 11. kolejkę szkockiej ligi Championship pomiędzy Morton i St. Mirren. Statystycznie w 5 ostatnich pojedynkach tych zespołów tylko raz padło więcej niż 2 bramki. Drużyna St. Mirren po 10 meczach ma na koncie 4 pkt. i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 0 zwycięstw, 4 remisów i 6 porażek. Zespół Morton natomiast jak do tej pory wygrał 4 mecze, 3 zremisował i 3 przegrał ale u siebie są niepokonani - 3 wygrane i 2 remisy. Oba zespoły nie strzelają w tym sezonie wielu bramek (Morton - 1,5 gola na mecz, St. Mirren - 0,9 gola na mecz) dlatego typuję zwycięstwo faworytów czyli Morton 1-0 lub 2-0.
⛔100
 
digic 8

digic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Austria Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FAC Wien - Neustadt
Typ: Powyżej 2.5 bramek
Kurs: 1.87
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dziś o 18:30 w jednym ze spotkań 16. kolejki austriackiej Ekstraklasy spotka się drużyna FAC Wien grająca w roli gospodarza z Neustadt. Faworytem jest drużyna z Wiednia, jednak to podyktowane jest według mnie tylko atutem własnego boiska. Zajmuje bowiem 8 miejsce na 10 drużyn, tuż nad strefą spadkową. Goście nieco wyżej - 5 miejsce. Ja w tym spotkaniu jednak nie będę się skupiał na tym kto mecz wygra. Moim typem będzie over 2.5 bramki. Otóż na 15 spotkań gospodarze 10 razy zanotowali taki over. U gości to wygląda jeszcze bardziej obiecująco - 11 spotkań na 15 z overem 2.5. Średnia bramek również imponująca bo aż 3.3 bramki na mecz. Widać, że obie drużyny strzelają sporo bramek, sporo też tracąc. W ostatnich 5 meczach FAC u siebie padały wyniki pokrywające 4-krotnie taki over: 1-5, 1-1, 3-1, 2-3, 2-1. Wcale nie gorzej wygląda to w drużynie Neustadt na wyjazdach m.in. wyniki: 2-2, 3-1, 3-2.
Jeśli spojrzymy na bilans tych drużyn H2H to nie pozostaje nic innego jak tylko wybrać akurat ten typ w tym meczu. A wyniki obrazują się następująco: ostatnie 2 mecze to wyniki 0-3. A jeśli prześledzić 8 ostatnich spotkań to przynajmniej 3 bramki padały w 6 z nich.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Napoli
Typ: Powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam w nowym miesiącu. Zauważyłem, że ktoś wyżej typuje podobnie do mnie. Ja jednak ze względu na powtórzenie typu użyję jedną linię wyżej.
W grupie B tegorocznej edycji Champions League zaczyna się walka o pierwszą pozycję po fazie grupowej i trafienie teoretycznie słabszego przeciwnika w kolejnej fazie. O to miano rywalizować będą 3 zespoły: Napoli, Besiktas oraz Benfica. Na tym etapie rozgrywek te zespoły mają na koncie po kolejno 6-5-4 punkty. Tabelę zamyka Mistrz Ukrainy Dynamo Kijów z 1 oczkiem na koncie. Dziś w Lizbonie miejscowa Benfica podejmie właśnie zespół zza naszej wschodniej granicy i wielce prawdopodobne że wywalczą 3 punkty i w takiej sytuacji mieliby na koncie 7 punktów. Napoli po dwóch zwycięstwach nad Dynamem oraz Benficą w dwóch pierwszych kolejkach przyszła niespodziewana porażka w Neapolu z Turkami 2:3, ale warto zaznaczyć że gospodarze stworzyli sobie multum sytuacji bramkowych a przyjezdni skupili się na kontrataku i na nieszczęście Neapolitańczyków byli w tym elemencie gry zabójczo skuteczni i z przebiegu spotkania nie zasłużyli na wywiezienie kompletu punktów z włoskiej Ziemi. W dzisiejszym spotkaniu w Stambule myślę że będzie podobnie jeżeli chodzi o przebieg gry. To zespół Maurizio Sarriego będzie zespołem, który będzie dominował a podopieczni Senola Gunesa skupią się na defensywie, cofając się głęboko pod własne pole karne i będą czekać na gości na 16 metrze przed własną bramką. Taki obrót spraw zmusi gości do częstej gry skrzydłami i dośrodkowań w pole karne co zazwyczaj kończy się dużą liczbą rzutów rożnych. Dodatkowo zespół Napoli jest stworzony do gry skrzydłami, bowiem mają do tego idealnych wykonawców, czyli zawodników zwinnych, doskonałych technicznie i przede wszystkich szalenie szybkich, takich jak: Lorenzo Insigne, Dries Mertens czy Jose Callejon. W środku zapewne zagra Marek Hamsik i Piotr Zieliński, którzy zapewnią tym skrzydłowym dużo pracy swoimi doskonałymi podaniami. Jeżeli mecz będzie się toczyć tak jak przewiduję powyżej to zespół z Neapolu jest w stanie sam pokryć tę linię. Z pewnością swoje &quot;trzy grosze&quot; do spełnienia tej linii dołożą gospodarze, którzy będą próbować szybko kontrować, a to potrafią bardzo dobrze, bowiem pokazali to choćby dwa tygodnie temu we Włoszech. Reasumując spodziewam się dobrego, obfitującego w sytuacje bramkowe meczu oraz oczywiście w rzuty rożne. Powodzenia!
⛔100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Besiktas - Napoli
Typ: X/bts
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaczynamy nowy miesiąc, trzeba mocno wejść do gry ;)
Napoli jakby nie było sensacyjnie poległo w pierwszym spotkaniu w Neapolu 2-3, była to jedyna wygrana zespołu z Turcji, trzeba przyznać, że dość szczęśliwa. Pozostałe dwa spotkania udało się wygrać, z Dynamem 2-1, Benficą 4-2. W każdym spotkaniu padł BTS, co lepsze to samo tyczy się Besiktasu, dwa pozostałe spotkania to remisy 1-1.
Napoli nie może pozwolić sobie na kolejną porażke, Benfica czycha na błąd, a czeka ich bezpośrednie spotkanie w Lizbonie. Besiktas ciuła te punkt, genralnie obstawiam, że uda im się wyjść z drugiego miejsca, właśnie dzięki tym remisom. Uważam, że zmotywowanie Napoli, stabilny Besiktas, ofensywne ekipy i fakt, że obie ekipy nie pogardzą podziałem punktów dają prosty wniosek: remis i obie strzelą. Powodzenia!
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godz: 19:00
Spotkanie: Hoffenheim II - Kickers Offenbach
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 2.5
Kurs 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Znów nastał czas na ligę mistrzów zatem... przenieśmy się do kosmicznej ligi niemieckiej gdzie zmierzy się Hoffenheim II ( 4 mce w lidze ) z ekipą Offenbach ( 16 mce w lidze ). Mecze Hoffenheim II w poprzednim miesiącu przyniosły mi zysk i mam nadzieję, że Wam również. Zacznijmy od drużyny Gospodarzy - w tym sezonie na swoim stadionie wystrzelali całą kanonadę bramek - w 8 meczach u siebie strzelili 29 goli czyli średnio ~3,63gole/mecz! To robi wrażenie, a ostatnie cztery wyniki na własnej murawie to 3:2, 8:0, 5:0 i 6:0 - to wiele tłumaczy. W całym sezonie są drużyną która strzeliła najwięcej goli w lidze czyli 39 w 16 meczach średnio ~2,44gola/mecz. Mają w drużynie strzelca który zajmuje aktualnie 3 pozycje w klasyfikacji strzelców, czyli B. Atik z 10 golami na koncie. Z drugiej strony są Goście - nie zachwycają na wyjazdach, w 8 meczach poza domem stracili 9 goli czyli wpuszczali średnio ~1.13gol/mecz. Przegrali 3 ostatnie spotkania wyjazdowe wpuszczając w nich odpowiednio 2, 1 i 1 gol. Nawet w ostatnim meczu w domu wpuścili sobie 2 gole co pokazuje ich regularne braki w defensywie. H2H wygląda obiecująco - ostatni raz obie drużyny spotkały się w kwietniu tego roku i Hoffenheim u siebie wygrało 5:1. Ogólnie rzecz biorąc mam lekkie deja vu, ponieważ 4 dni temu opisywałem mecz w którym Hoffenheim mierzyło się z Trier i oni też zajmowali wtedy 16 mce w tabeli.

Podsumowując, Gospodarze na własnym boisku czują się wyśmienicie i liczę na co najmniej 3 gole w ich wykonaniu a wyjazdowa dyspozycja Offenbach jest w stanie im to umożliwić.
⛔100
 
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: AEK Ateny - Besiktas
Typ: over 145 pkt AH OT
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie na szczycie w Champions League i naprzeciwko siebie staną dwie bardzo ofensywnie grające drużyny. Obie ekipy w ostatnich 5-10 spotkaniach nie przegrywają i blow outami pokonują swoich rywali. AEK u siebie to drużyna grająca na świetnej skuteczności. W ostatnich 5 spotkaniach rzucali : 96,92,80,81 i 78. Zespół i tak zwalniał w kilku spotkaniach w 2 połowie bo mecze były już przesądzone i na parkiecie pokazywali się głównie rezerwowi.Dziś szykuje się cieżkie spotkanie pkt za pkt co generować będzie szybsze akcje, sporą ilość przewinień i skracanie budowania akcji. Co do Besiktasu również zespół który wytrzymuje presję i rzuca imponujące jak na Europę cyferki. Dla mnie spotkanie w którym linia 145 powinna zostać przekroczona bardzo pewnie a liczę na okolice 160 pkt.
⛔100 powtórzony typ
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Eckenthal, Niemcy 1/16
Godzina: 118:00
Spotkanie: Mayer - Setkic
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.63
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Niedawno w Bazylei Setkic przegrał z Donaldem Youngiem w meczu o jedno z czterech miejsc z kwalifikacji. Oczko wyżej Florian Mayer wygrał z Benoit Paire 6-1, 6-7, 6-4, by w następnej rundzie nie dać rady Gilesowi Mullerowi, który - jak wiadomo - ma życiówkę w końcówce sezonu. Kolejny argument: Mayer gra u siebie, a w sierpniu bez większych kłopotów ograł Setkicia 2:0 (do 4 i do 3) w Portoroz. Idąc więc po wynikach, powinno być jak w meczu tenisisty z połówki pierwszej setki z tenisistą z końca drugiej setki. Typ w sam raz na początek miesiąca.
✅63
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Monchengladbach – Celtic
Typ: over 3.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nad tym starciem dla mnie nie trzeba się długo rozwodzi wiele czynników dla mnie świadczy tutaj za bramkami. Zacznijmy od tego Celtic by pozostać w grze musi dziś wygrać, nawet w walce o trzecie miejsce potrzebują trzech oczek, gospodarze też doskonale zdają sobie sprawę że jest szansa na wyjście z grupy ale do tego też potrzeba kompletu, zresztą nie mają nic do stracenia bo każdy punkt da im już i tak dla mnie trzecie miejsce. Kolejna sprawa spotykają się dwie ekipy stawiające na ofensywę. Gospodarze nie mają nic do stracenia, jestem pewien że podejdą do tego spotkania bardzo odważnie, mają na pewno odpowiednią szybkość i technikę by naprawdę tutaj strzelać bramki. Luk w defensywie w ekipie Niemieckiej będzie sporo bo nie jest to zespół stworzony do bronienia, oni swoją jakość i wyniki czerpią z ofensywy. W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów przegrali tutaj z Dynamo Kijów 1:3, City 1:2, zremisowali z Juve 1:1 oraz ograli Seville 4:2 – wszystkie mecze ofensywny w których motywem przewodnim nie było bronienie. Po przejęciu ekipy przez Rodgersa spodziewałem się takich Celtów którzy mają szybkość, kombinację, kontrę w ofensywie i potrafią kreować wiele sytuacji i dobijać rywali z kontry i tak to dotychczas wygląda, w eliminacjach Ligi Mistrzów też było ofensywie ale kompletnie ten zespół przy takiej grze nie przekonuje w defensywie. Na krajowym podwórku ta jakość z większością rywali powinna wystarczać chociaż w każdym meczu tracili bramkę, ale rywal trochę solidniejsza i ta liczba błędów rośnie taki mistrz Izraela potrafił odbudować się z 3:0 w dwie minuty na 3:2, a w rewanżu wygrał 2:0 i miał jeszcze mnóstwo okazji do wyższego wyniku. To wszystko jednak dotyczyło zespołów kilka klas słabszy od tego co czeka ich gdzie zagrają z zespołem ciągle napierającym w ataku a sami po porażce u siebie będą musieli się otworzyć. ępu do własnej bramki. Do tego wszystkiego dodamy osłabienia po jeden i drugiej stronie które dotyczą kluczowych defensorów po stronie gospodarzy zabraknie Álvaro Domínguez, Christensen, jeszcze gorzej jest po stronie Szkotów gdzie nie zagra trzon: Toure, Šimunović oraz Tierney.
⛔100
 
D 7

deessu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2.8
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziwi mnie brak typu, czystej jedynki, na to spotkanie. Ja widzę w tym meczu pewne zwycięstwo City, niekoniecznie łatwe. Barcelona z kompletem zwycięstw, nie musi grać w tym meczu na 110%, w przeciwieństwie do City, które zanotowało do tej pory 4 punkty. W Barcelonie zabraknie Pique, Iniesty, Alby, Mathieu i prawdopodobnie Turana. Nie wszyscy są kluczowymi zawodnikami, ale na pewno Ci mniej kluczowi są doskonałymi zmiennikami. W City zabraknie na pewno Bravo, z powodu czerwonej kartki w poprzednim meczu, ale Caballero powinien godnie go zastąpić.
Po okresie 6 meczów bez 3 punktów, City zanotowało zwycięstwo z West Brom, dosyć pokaźne - 4 : 0, a co najważniejsze Aguero się przełamał. Liczę na to, że Guardiola poukłada drużynę i zrewanżuje się Enrique za blamaż w pierwszym spotkaniu.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna€“ Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Barcelona
Typ: Messi strzeli
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do tego typu w dużym stopniu zachęciła mnie znakomita postawa Messiego w poprzednim meczu tych drużyn. Hattrick w LM nie zdarza się często i mówi wiele o formie zawodnika. Analizowałem również poprzednie 6 spotkań pomiędzy tymi drużynami w ostatnich 2 latach, które odbyły się w LM. Messi strzelił w nich 5 bramek, a miał szansę na 6, lecz nie wykorzystał karnego. Jeśli dodamy do tego dużą skuteczność w LaLiga 7 bramek w 8 spotkaniach oraz regularność w LM - 3 bramki z MC i 3 bramki z Celtikiem, to myślę że o ten typ można być spokojnym. Nie będę też się rozpisywał na temat możliwości tego zawodnika, bo w tym gronie to raczej temat oczywisty. Fajny bet, po fajnym kursie.
Polecam
✅110
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Ludogoroec - Arsenal
Typ: under 4 kartki
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza
Spotkanie między pierwszym w tabeli Arsenalem dręczonym przez kontuzje a ostatnim w tabeli Ludogorts. Żaden z zespołów raczej nie odpuści tego spotkanie więc obstawianie na zwycięstwo Arsenalu po tak nędznym kursie na tym stadionie raczej się nie opłaca z takich powodów jak chociażby że Real Madryt na tym stadionie kilka lat temu miał ogromny problem żeby wygrać i w tym samym roku Liverpool tylko zremisował mimo że obie te drużyny były faworytami. Z tych powodów idę w tym spotkaniu w stronę kartek bo wiem że Arsenal mimo, że w ostatnim ligowym spotkaniu złapał 3 kartki to raczej jest zespołem który unika kartek w tym sezonie, spojrzałem w statystyki zespołu z Bułgarii i też raczej unika kartek dotatkowo sędzią będzie Holender Nijhuis, który nie lubi sięgać do kieszonki.
zwrot
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: City - Barcelona
Typ: City -1.0
Kurs: 4.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatniego meczu tych drużyn nie trzeba przypominać.
Zobaczmy teraz listę zawodników którzy nie zagrają w ekipie gości, głównie obrońców.
City musi postawić wszystko na jedną kartę i strzelić te dwa gole. Ostatnio wysoka wygrana ze stoke na wyjeździe może dodać morali gospodarzom.
Rozstrzelany Agureo może ukąsić i to poważnie.
Atut własnego boiska może pozwolić im wygranie 2:0.
Brak Pique, Alby pozowli sterlingowi latać na skrzydle. A z Aguero trudno będzie im się pojedynkować.
Typ ryzykowny ale widzę value
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, druga liga niemiecka
Godzina: 19:30
Spotkanie: Frankfurt-Bayreuth
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam już za chwilę na 15 kolejkę drużyn walczących o wejście do I ligi hokeja niemieckiego. O godzinie 19:30 drużyna zajmująca obecnie 3 miejsce zmierzy się z drużyną Bayreuth okupującą 9 miejsce w tabeli. Ostatnie 5 meczy dzisiejszych gości to aż 4 porażki. Dopiero w ostatniej kolejce Pokonali u siebie przedostatnia druzyne w tabeli (wiec nie mozemy nazwac tego jakims wielkim osiagnieciem). Druzyna gospodarzy z frankfurtu posiada dokladnie odwrotne statystki. Na ostatnie 5 meczy wygrali 4 , a ostatni przegrali na wyjezdzie aż 4:1. Licze na to ze na wlasnej tafli beda chcieli szybko wrocic na zwycieski tor. Poltora miesiaca temu na wyjezdzie zwyciezyla druzyna z frankfurtu 2:3. W tym sezonie Frankfrut u siebie nie przegral ani razu w regulaminowym czasie gry, zaś dzisiejsi goscie wygrali tylko raz. Licze na latwe zwyciestwo gospodarzy.
✅90
 
D 15

dimic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Manchester City - powyżej 5.5 rzutu rożnego
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: City z czterema oczkami na koncie będzie musiało w tym meczu atakować i próbować wyciągnąć pełną pulę z tego meczu. Jeśli przegrają ten mecz sytuacja nieco im się skomplikuje i może zrobić się nerwowo. Drużyna Guardioli ma w swoim składzie zawodników, którzy potrafią grać ofensywnie, skrzydłami i na pewno swoje okazje sobie stworzą. W ostatnich 5 meczach u siebie ta linia została pokrywana 3 razy, w pozostałych dwóch spotkaniach brakło po jednym rzucie rożnym. Barcelona może objąć prowadzenie w tym spotkaniu, a to tylko zmotywuje piłkarzy Manchesteru do ataków i być może pokrycia tej linii.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom