>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Paryż
Godzina: 14:30
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Ostatnimi czasy dobrze mi się grało przeciwko Sockowi, wczoraj zaskoczył wszystkich pokonując
faworyta gospodarzy Gasqueta, ale on po prostu lubi takie mecze gdzie jest większa publika i
większość przeciwko niemu. Natomiast dzisiaj gra z Jazirim, czyli mecz który nie będzie się cieszył
takimi emocjami, a wszyscy którzy Socka ogladają ostatnio wiedzą jakie problemy ma z mobilizacją.
Robi łaskę, że wychodzi na kort i tak było 2x z Gulbisem, Gojowczykiem i innymi super grajkami ????
Co do Jaziriego, gra na swoim poziomie, czyli mecze bardzo dobre przeplata słabymi, ale wczoraj
wygrywając z Verdasco można wierzyć, że dzisiaj pogra równie dobrze, a taki poziom wystarczy na
chimeryczne dzieko z Ameryki. Faworyzując go aż tak, wystawiając kurs 1.33 buki sprawiają, że
muszę poszukać niespodzianki, choć tak bym tego nie nazwał.
⛔100
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - INDIE: I-League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jamshedpur - Goa
Typ: Goa
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym typie kieruję się głównie H2H i dotychczasowymi wynikami w obecnym sezonie. Generalnie obie drużyny są od kilku meczów niepokonane (Goa od 4, Jamshedpur od 5), jednak jest różnica w jakim stylu. Goa zremisowała tylko jeden mecz 2:2 z liderem tabeli, zaś pozostałe 3 wygrała różnicą co najmniej 2 bramek. Tymczasem Jamshedpur wygrał tylko jeden mecz ze swoim sąsiadem w tabeli, wszystkie pozostałe 4 zremisował. Dodatkowo dopowiem, że drużyny widziały się już 3 razy w tym roku (i to były ich jedyne 3 wspólne spotkania ogółem) i wszystkie 3 spotkanie wygrała Goa, z czego drugie i trzecie Goa grała wyjazdowo i wygrała z dużą przewagą bramkową (0:3; 1:5). Nie będę kręcił, że jestem fanem indyjskiej piłki i jej dużo oglądam, typ podrzucam bo moim zdaniem ma bardzo wysokie szanse na wejście i sam go gram. Dodatkowo jest warty dodany dodania do dubla w formie DNB albo X2.
⛔100
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Super League
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Nasaf Qarshi - Kokand 1912
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Koncowka sezonu w Uzbekistanie ,tabela podzielona na 2 grupy mistrzowska i spadkowa Spotkanie rozgrywa sie w tej drugiej gospodarze teoretycznie maja zapewnione pozostanie dzisiejsza wygrana przypieczętowali by pozostanie maja 9 pkt przewali nad druzyna spadkowa 5 meczów do końca. Nas interesuje Drużyna goscii która wraz z 2 innymi druzynami walczy o utrzymanie wszystkie maja po 17pkt mijsce bezpieczne 23ptkt po wygranej zbliżyli by sie na 3 pkt .Kurs podyktowany duzymi spadkami buki blokuja ten mecz
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Waregem - St.Liege
Typ: over 2.5 i obie strzelą
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie w tabeli Waregem zagra z 6-tym Standardem Liege. Pierwsza część typu na której chce się skupić to over 2.5 gola - obrona gospodarzy jest wyjątkowo dziurawa - regularnie tracą przynajmniej 2 gole w swoich meczach, ale także jest tutaj mały plusik w postaci gola honorowego, którego także są w stanie strzelać - ta sztuka u siebie nie udała im się tylko z Kortrijk, kiedy przegrali (0-2).
Jeśli mówimy o golu honorowym, to warto zwrócić uwagę na BTS, który pojawił się w 5 na 6 przypadków w tym sezonie. Nie wykluczam także ewentualnego przełamania gospodarzy, ale nie sądzę by udało im się wygrac 1-0 czy 2-0, bardziej można przewidywać wynik 2-1, może 3-2 - właśnie takie wyniki często padały w meczach tej ekipy.
Historia bezpośrednich spotkań także prezentuje się overowo, dlatego typuje kolejny mecz z BTS i over 2.5
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla - 1/16 finału
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cadiz - Espanyol
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,41

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz pucharowy sprzyja niespodziankom, jednak myślę, że Espanyol nie powinien dzisiaj zlekceważyć rywala z 2 ligi. Barcelończycy nie są ekipą z najwyższej półki, jednak są w czubie La Liga ( 5 miejsce), a puchar to doskonała okazja żeby namieszać na krajowym podwórku, utrzeć nosa Realowi czy Barcelonie. Espanyol na pewno ma drużynę na miarę conajmniej półfinału, dlatego sądzę że nie powinni mieć dzisiaj problemów z Cadiz. Co wiecej, Espanyol zazwyczaj nie ma problemów z nnizej notowanymi rywalami, więc liczę że i dzisiaj tak będzie. Oczywiście nie wiadomo jakim składem wyjdą, ale nawet jeśli pojawią się rezerwowi, nie powinni ustępować gospodarzom. Dodatkowo bowiem Cadiz zajmuje dopiero 19 miejsce w 2 lidze. U siebie nastawiają się na defensywę, w 5 meczach mają bilans bramkowy 3-4. Dużo remisów, bo 3 na 5 spotkań, jednak ekipa z La Liga to inna półka niż Alcoron czy inne Reale Oviedo. Tak więc liczę na pewne zwycięstwo gości, którzy powinni dzisiaj wygrać wysoko, by sprawę awansu rozstrzygnąć już przed rewanżem. Mój typ na wynik: 0-3 dla gości. Asekuracyjnie stawiam opcję 1/+1,5 gola.
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rogle - Vaxjo Lakers
Typ: Goście wygrają pierwszą tercję oraz całe spotkanie
Kurs: 3.55
Bukmacher: fortuna

Analiza: Zapraszam dzisiaj do Szwecji do jednej z najlepszych lig hokejowych na świecie. Aktualny mistrz podejmuje jedną ze słabszych drużyn w lidze. W tym roku goście grają znacznie słabiej, gdyż zdążyli już odpaść w Lidze Mistrzów, aczkolwiek ja wierzę, że są w stanie spokojnie ograć zespół Rogle, które w każdym sezonie bije się o utrzymanie. Dla porównania Vaxjo dwa ostatnie sezony zasadnicze kończyło na pierwszym miejscu. Aktualnie gospodarze na ostatnim miejscu, aczkolwiek humory mogą dopisywać gdyż wygrali dwa ostatnie mecze, zaś Vaxjo po grze na dwóch frontach i kiepskim początku sezonu pną się powoli w górę i okupują środek tabeli. Rogle trzy ostatnie mecze u siebie wygrało, ale spotkania z drużynami takimi jak Timra czy Orebro nie są wyznacznikiem i dzisiaj ta passa powinna się zakończyć. Ostatnio przyszło także zwycięstwo z Morą na wyjeździe, lecz jest to podobnie słaby zespół co Timra i Orebro. Jedynie zwycięstwo z Linkopings ma większe znaczenie i warto ich pochwalić. Vaxjo na wyjeździe gra dosyć cienko, ale wydaje mi się, że mogą spokojnie przełamać tą passę z jednym z najsłabszych zespołów w lidze.
⛔100
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 18:00

Spotkanie: Waregem - St. Liege
Typ: Obie drużyny strzelą gola

Kurs: 1.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczorajsze spotkanie Genk uważam za ten rodzaj meczy, który pokazał, że futbol jest nieobliczalny (2 karne, sędzia, którego przerosły zawody, a jego decyzje przeciwko gospodarzom wyszły na korzyść zawodników gości) - najważniejsze, że plus i profit na dzisiaj. Tak jak narzekałem wczoraj na skromną ofertę, tak dzisiaj uważam, że jest jeszcze tragiczniej - bowiem dużo meczy ciężkich do zdiagnozowania. Dzisiaj wybrałem BTTS w meczu Waregem z St. Liege zostając na podwórku Jupiler League. Dużo osób dzisiaj gra na gości, na papierze wygląda to doskonale, ale ja bym tego tak nie łykał. Waregem nie jest w dyspozycji z tamtego sezonu, ale takiego dna nie zaliczył dawno. Tak jak oklep od wielkich ekip ich usprawiedliwia, tak remisy i porażki z leszczykami nie jest do końca zrozumiały. To w końcu ekipa, która w grupie pucharowej zmiotła wszystkich. Ewidentnie nie pasuje im rotacja ustawieniami, bo bez względu na to, czy grają na 3 czy 4 obrońców, efektów nie widać. Jedyną ich nadzieją jest klasyczna 9, czyli Harbaoui, który może być zadowolony z zeszłego sezonu. Nie stawiam na gości, bo w tym meczu moze wydarzyć się wszystko. Waregem ma nóż na gardle, musi punktować a St. Liege to ekipa, która zdecydowanie lepiej gra u siebie. Patrząc na ich wyjazdowe meczu, szału nie ma - dupy nie urywa i bez fajerwerków. Nie mówię, żen ie wygrają - ale patrząc na to jak belgijska piłka jest na bakier z obroną oraz fakt, że Waregem musi ukuć punktu zaś St. Liege za chwile ma arcyważny mecz o wyjście z LE z Krasnodarem, obie drużyny strzelą gola. Dla odważniejszych polecam BTTS i over 2.5 gola, dla jeszcze bardziej szalonych 2 i over 2.5. Dla tych co zostali przy tym typie, polecam do dubelka hokej, Ruskie MHL na Mamonty Yugry po kursie 1.25. Pozdro i zieloności.
✅41
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
plja 31

plja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo - Orebro

Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs:
1.96
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Mecz pomiędzy 5 drużyną, która wciąż ma szanse na puchary a 9 drużyną która już o nic nie walczy. W pięciu ostatnich meczach gospodarzy w lidze tylko raz nie padło BTTS. Drużyna gości tylko 2 razy w ostatnich pięciu spotkaniach nie zdołała zdobyć bramki. W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi drużynami padał BTTS. Dwa razy Malmo wygrało 2:1 a raz Orebro 2:1.. Dobrą propozycją na to spotkanie jest Wygrana Gospodarzy i Obie Drużyny strzelą bramkę po kursie 2.59, lecz ja ide trochę bezpieczniej w BTTS. Drużyna gospodarzy musi wygrać to spotkanie jeśli marzy o pucharach a Orebro grając bez presji myślę, że strzeli im tą jedną brameczkę i mecz zakończy się wynikiem 2:1 lub 3:1
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Barys Astana - Traktor Czelabińsk
Typ: Barys Astana -1,5 handicap
Kurs: 1,94
Bukmacher: ETOTO

Analiza:
Mało czasu więc szybka analiza spotkania, mi udało się pobrać kurs 2,10, niestety spadł dość znacznie.
Astana to faworyt dzisiejszego starca z Czelabińskiem. Gospodarze w świetnej formie, ostatnio 6 zwycięstw z rzędu, strzelają dużo bramek, a nad dzisiejszym rywalem mają juz 11pkt przewagi w tabeli. Za tym typem przemawia kilka faktów :
- Astana gra u siebie, jest w formie i przede wszystkim ma kto te bramki zdobywać bo kilku zawodników jest w czołówce jeśli chodzi o punktacje kanadyjską,
Starchenko, Petersson , Dietz , Cormier , Bochenski , Frattin oni dzisiaj ponownie mają poprowadzić zespół do zwycięstwa.
- Traktor ostatnio nie radzi sobie najlepiej i chociaż ostatnio pokonał u siebie Spartak to dzisiaj na wyjeździe powinno być dużo trudniej, a na wyjazdach grają słabiutko tylko 3 wygrane na 11 spotkań w tym sezonie.
Dodatkowo kontuzjowany jest jeden z liderów tej drużyny Bergstrom i nie zagra dzisiaj, a także Gynge i Szczechura.
Liczę na wygraną Astany przynajmniej dwiema bramkami i mam nadzieję , że niespodzianki nie będzie !
Grasz? Daj ????
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo - Orebro
Typ: Obie drużyny strzelą gola i over 2.5 gola
Kurs: 2.22
Bukmacher: fortuna
Analiza: Malmo zagra z Orebro, ktore w tym sezonie nie walczy już o nic. W tym spotkaniu faworytem są gospodarze, którzy mimo przeciętnego sezonu są bardzo silnym zespołem u siebie. Ostatni raz w 2018 przegrali u siebie z Goteborgiem, poza tym zaliczyli tylko jeden mecz bez gola z Sundsvall.
W tym spotkaniu nie martwię się o ich gole, całą trudność typu na papierze wykazuje gol dla Orebro, za którego gola bukmacher wystawia nam bardzo ładny kurs 1.91. W tym meczu 2 gole Malmo są bardzo realne, a biorąc pod uwagę całą stawkę meczu, to nie obraziłabym się, gdyby to goście zdobyli 2 gole, a 1 gola dorzuciło Malmo. W ostatnim meczu na boisku Malmo było 2-1 dla gospodarzy, to spotkanie zapowiada się bardzo podobnie.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Serie A1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia
Typ: powyżej 182,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Już za kilka minut wielki hit we Włoskiej siatkówce, mecz pomiędzy Lube a Perugia zaczniemy 4 kolejkę.
Mecz można obejrzeć w Polsat Sport co jest świetną wiadomością dla kibiców siatkówki.
Póki co obie drużyny wygrały swoje mecze bez problemów ze stratą tylko 1 seta - 3 zwycięstwa 9:1 w setach.

Oczywiście dla jednej jak i drugiej drużyny jest to pierwszy tak poważny sprawdzian w lidze.
Obie drużyny mają w swoich szeregach gwiazdy siatkówki, może nieco przybliżę składy obu drużyn:
Lube Civitanova:
Rozgrywający: B. Rezende
Środkowy: R. Simon, D. Stanković
Przyjmujący: O. Juantorena, Y. Leal
Atakujący: T. Sokolov
Libero: A. Marchisio
Perugia:
Rozgrywający: L. De Cecco
Środkowy: M. Podrascanin, F. Ricci
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza
Atakujący: A. Atanasijević
Libero: M. Colaci
Oczywiście moim zdaniem lepiej wyglądają gospodarze ale stawiam w tym meczu, że obejrzymy minimum 4 wyrównane sety i pokryją spokojnie mojego overa meczowego.
⛔100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Florida Panthers vs Winnipeg Jets
Typ: Obie strzelą 3+
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dziś o normalnej dla Europejczyków obie drużyny zagrają mecz promocyjny NHL odbywający się w Finlandii. Myślę że najlepszą promocją NHL w Europie będzie mecz z dużą ilością bramek, toczony w szybkim tempie. Obie drużyny wiedzą jak się strzela, ale przez braki w obronie tracą sporo punktów. Zespół z Florydy spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań w tym sezonie i zamyka tabelę konferencji Wschodniej, co jest dodatkową motywacją do ruszenia na przeciwnika w celu zdobycia jak największej liczby bramek. Trzecim powodem, dla którego upatruję w tym meczu co najmniej 3 bramek z obu stron jest osoba Patricka Laine. Fin zagra dziś w swojej ojczyźnie i na pewno będzie chciał dać rodakom powód do dumy i radości i sam strzeli bramkę, a może nawet więcej niż jedną. Powodzenia !
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja / Allsvenskan
Godzina : 19:00
Spotkanie : Ostersunds - AIK
Typ: Ostersunds over 2.5 kartki
Kurs: 3.20
Bukmacher Unibet
&quot; kamasutra 10 &quot; w bardzo przejrzysty sposób napisał analizę do tego meczu i podpisuję się pod tym typem , ja spojrzę na to pod względem dyscyplinarnym i liczę że tutaj posypią się kartki , gospodarze pomimo iż grają o przysłowiową pietruszkę to jednak liczę że będą chcieli wypaść z tym rywalem dobrze i przełamać tą niemoc bo z H2H dowiadujemy się że na 5 spotkań Ostersunds jest bez wygranej z AIK . W poprzednim sezonie u siebie porażka aż 0:3 a samo spotkanie było wbrew zasadom Fair-play ze strony Ostersunds gdyż zobaczyli 4 żółtka z czego za drugą żółtą była czerwona , tak więc liczę dziś na podobny scenariusz i np przy prowadzeniu AIK i widmo kolejnej porażki z tym rywalem nerwy mogą popuścić i zaczną się faule stąd mój typ na kartki !
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia Puchar
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nijmegen - Sittard
Typ: powyżej 2,5
Kurs:
1,50
Bukmacher LVBet
Analiza:


Holandia i overy to zawsze dla mnie idzie w parze. Tym razem wybieram mecz pucharowy, choć z reguły staram się omijać takie spotkania i skupiać na rozgrywkach ligowych. Ale po zapoznaniu się z osiągnięciami obu ekip na podwórku ligowym i ich statystykom wybieram over 2,5. NIjmegen po 11 kolejkach w Eerstedivisie ma bilans 20:19, goście po 10 kolejkach w Eredivisie 18:21. Pokazuje to możliwości ofensywno – defensywne obu ekip. Bramki padają często i liczę, że dziś też kilka wpadnie. W ostatnim meczu H2H było 1:1, ale wcześniej zdecydowanie częściej padały overy i dziś też tak będzie. Zachowawczo tylko linia na poziomie 2,5 choć coś czuję, że może wejść 3,5 po 2,25.
✅50
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Tercera Division - Group 10
Godz: 18:00
Spotkanie: CD Gerena - UD Los Barrios
Typ: CD Gerena
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Tercera Division - Group 10 na José Juan Romero Gil zmierzą sie ze sobą o ligowe punkty w 12 serii gier miejscowe Club Deportivo Gerena a w gości przyjedzie zespół Unión Deportiva Los Barrios.
CD Gerena w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobyła 14 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast UD Los Barrios plasuje się na 13 pozycji w hiszpańskiej Tercera Division - Group 10 ze zdobytymi 15 oczkami w swoich 11 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa oraz 3 przegrane i bilans bramek 2-6 zaś goście na wyjazdach wygrana, remis oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 4-12.
Moim typem na to spotkanie zespołów których w tabeli ligowej dzieli tylko oczko jest zwycięstwo jednak gospodarzy którzy u siebie choć zgarnęli mniej oczek niż w delegacjach to jednak rywal w tym spotkaniu jak najbardziej dla nich do ogrania gdyż goście na wyjazdach grają słabiej do tego stracili już 12 goli czyli jest możliwość ich przegranej i na to na pewno będą liczyć gospodarze i moim zdaniem pokonają słabszy w delegacjach zespół co będzie oznaczać wyprzedzenie ich w tabeli ligowej.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Paryż
Godz: 19:30
Spotkanie: Fognini - Federer
Typ: (Liczba gemów powyżej 21.5)
Kurs: 1.87
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Fognini ostatnie porażki z Fuscovicem oraz Tsitsipasem. Większość ostatnich spotkań przychylił na swoją szalę. Pierwszą rundę przeszedł z Fuscovicem. Włoch przeszedł bez straty sił ponieważ mecz uznany jako walkower. Federer jest ostatnio w bardzo przeciętnej formie. Tracił seta m.in Krajanovicem,Simonem,Miediedievem oraz Bautista. Porażka z Coricem. Jak na Króla tenisa wyniki ostatnich spotkań nie są nadzwyczajne chodz większość z nich wygrane. Federer widać, że jest ostatnim czasie w słabszej formie niż kibice mogli przyzwyczaić się z przed kilka miesięcy temu. Według mnie Fognini jest w stanie jak najbardziej ugrać przynajmniej dziewięć gemów w meczu. Typ będzie rozliczony na plus nawet w przypadku porażki w dwóch setach przez Włocha. Kurs bardzo dobry przy wyniku (7-5,6-4) typ będzie rozliczony na plus więc polecam i według mnie dzisiaj Fognini powalczy a może i coś więcej. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar
Godzina: 18:30
Spotkanie: Almería-Villarreal
Typ: Almería over 0.5 bramki
Kurs: 1.61
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak wiadomo puchary rzadza sie swoimi prawami i czesto teoretycznie slabsza druzyna wygrywa z lepsza.W tym przypadku druzyna z segunda division Almeria podejmuje Villarreal z La Liga.W mojej ocenie gospodzarze nie stoja na straconej pozycji bo Villarreal w ostatnich meczach rzadko zdobywa punkty i zajmuje dopiero 17 pozycje wiec nie powala forma i jedna bramke moga spokojnie stracic tym bardziej ze jest to dwumecz.
Dla odwazniejszych polecam rowniez over 1.5 bramki gospodarzy z kursem 4.4
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Puchar Ligi
Godzina: 20:45
Spotkanie: Man City - Fulham
Typ: Zwyciezca 1-30 minuta w pierwszej połowie - Manchester City
Kurs: 1.76
Bukmacher: lvbet
Analiza: Manchester City powinien skontrolować ten mecz bardzo szybko. Spodziewam się, że do 30 minuty zdołają strzelić minimum jedna bramkę i przy okazji nie tracąc żadnej. Fulham nie jest w najlepszej dyspozycji i z pewnością wyjazd na Etihad będzie dla nich ciężkim sprawdzianem. W City powinni zagrać zawodnicy wykonujący dobrą robotę w ataku. Liczę, że od początku spotkania stworzą sobie jak najwięcej sytuacji. Grając u siebie są bardzo silni i jestem pewien, że jeśli pokażą pełnie swoich możliwości, to w tej pierwszej połowie powinni pokazać dobrą piłkę.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Fulham
Typ: Fulham poniżej 0,5 gola
Kurs: 1,73
Buk: Unibet
Analiza:
Postanowiłem w listopadzie powalczyć na poważnie i sprawdzić formę w tym konkursie. Ostatnio regularnie tutaj analizowałem, myśląc o wyniku jakieś 1,5 roku temu, więc zobaczymy jak wyjdzie.
Ostatnie spotkanie 1/8 EFP Cup (za wyjątkiem odwołanego meczu Leicester - Southampton z wiadomych przyczyn).
Pep Guardiola w porównaniu do poprzedniego sezonu diametralnie zmienił taktykę zarządzania siłami swoich zawodników. Katalończyk ma dużo większy wybór wartościowych zawodników na poszczególnych pozycjach. Do klubu przyszedł Rihad Mahrez, co poszerza znacznie siłę skrzydeł (Sane, Sterling oraz Bernardo Silva). Można powiedzieć że nowym zawodnikiem jest Aymerick Laporte, choć przyszedł w styczniu, ale zagrał w poprzedniej kampanii tylko 9 spotkań (w tym sezonie Francuz gra genialnie). &quot;Nowym transferem&quot; również jest Benjamin Mendy, bo cały poprzedni sezon stracił przez kontuzje więzadeł, a w tym sezonie, zwłaszcza w ofensywie wygląda niesamowicie. Ta sama sytuacja z bardzo kontuzjo gennym piłkarzem - Vincentem Kompanym, który dzięki Bogu jak na razie gra dość regularnie (prócz drobnych problemów). Kolejny czynnik powiększenia pola manewru Guardioli jest większe zróżnicowanie taktyczne. Widac gołym okiem że Guardiola w tym sezonie dysponuje kilkoma wariantami taktycznymi i potrafi zmieniać ustawienie kilka razy w ciągu jednego spotkania. To również pomaga trenerowi lepiej dysponować siłami zawodników, ponieważ ma większy komfort z dopasowaniem niektórych zawodników, którzy w systemie (3-4-3) po prostu się nie sprawdzali i Guardiola z nich nie korzystał. To wszystko sprawia że Pep bardzo dużo rotując w składzie ma możliwość gry mocnym i przede wszystkim świeżym składem w praktycznie każdym meczu. Nie musi dawać wolnego powiedzmy 10 zawodnikom w takim pucharze (bo umówmy się ten puchar w Anglii jest najmniej prestiżowy), bo każdy z nich nie ma kompletu meczów po 90 minut, tylko jest w systemie rotacyjnym (na przykład dziś gra 90 minut, za 3 dni gra 60 minut, później nie gra w ogóle i znów gra 90 minut).
Kolejnym czynnikiem wpływającym na słuszność tego typu jest jakość defensywy The Citizers w tym sezonie. Wysoka forma Aymerica Laporte, Kyle Walkera, Benjamina Mendiego Vincenta Kompanego i przede wszystkim Johna Stones&#39;a oraz pewność między słupkami Edersona pozwala tracić znikomą liczbę goli. W Premier League stracili tylko 3 gole w 10 meczach, w tym gol Boli&#39;ego z Wolverhampton, ze spalonego, który nie powinien być uznany oraz z Huddersfield, które strzeliło gola przy stanie 4:0 dla City.
Fulham natomiast spisuje się w ostatnich tygodniach katastrofalnie. Początek sezonu był niezły, choć wydaje mi się że na miarę potencjału personalnego, ale teraz przy obecnej formie zagląda widmo strefy spadkowej. Problem braku skuteczności nie leży w napastnikach , bo i Alexandar Mitrovic jak i Andre Schurle sa w niezłej formie i to co muszą strzelić strzelają. Problem leży nieco głębiej, na 30-40 metrze od bramki rywala. Brakuje tam takiego zawodnika jak to nazywają Włosi &quot;Fantasista&quot;, który zagra prostopadła piłkę, rzuci dokłądnie na skrzydło, uderzy z dystansu. Seri czy McDonald to typowi defensywni pomocnicy, którzy skupiają się na wspieraniu defensywy oraz przerywaniu akcji przeciwnika, rzadko podłączając się do przodu. Dlatego grając przeciwko Fulham wystarczy dobrze zabezpieczyć boczne sektory boiska, aby sprawić że Fulham jest kompletnie bezzębne. 0 celnych strzałów z Evertonem, 1 celny strzał z Bournemouth oraz 4 ze słabiutkim Cardiff mówią same za siebie. Dzisiaj czeka ich kilkukrotnie mocniejsza defensywa aniżeli Cardiff czy Bournemouth, więc nie sądzę, aby Mitrovic i spółka mieli dziś sporo sytuacji.
Stawiam na mecz pod dyktando gospodarzy z Ettihad i wielki spokój w defensywie, bez większego zagrożenia.
Powodzenia!
✅73
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Puchar Ligi
Godzina: 20:45
Spotkanie: Man City - Fulham
Typ: mniej niż 3,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher:forBET
Ten puchar,to najmniej prestiżowe trofeum które może się przytrafić dla M.C.
Nie powinni się mocno napinać,gryźć trawy i wygrać jak najmniejszym nakładem sił,terminarz mają napięty.
Fulham ma swoje problemy w lidze.Bieda z nędzą.Odbębnią to co muszą i powinni skupić się na lidze.
Mecz z Evertonem to totalny piach i wstyd.Fulham nie zagroził ani razu bramce przeciwników i nie oddał nawet żadnego strzału.
Myślę,że będzie to jednostronne widowisko i nie padnie 4 gole.
✅115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom