>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pinio1111 83,2K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Wegiel
Typ: Trefl Gdansk
Kurs: 3,15

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo dziwnie wystawione kursy na mecz w Gdańsku i trzeba z tego korzystać. Bukmacherzy chyba sugerowali się ubieglotygodniową porażką Trefla w Jastrzębiu, co mi bardzo odpowiada, bo dzięki temu mamy strasznie zaniżony kurs na gości 1,35. Wtedy jednak Mariusz rozegrał pierwszy mecz po kwarantannie i nie wyglądało to zbyt dobrze. Już w kolejnym z Verwą rozegrał dużo lepsze zawody i myślę że forma będzie szła tylko w górę. Również Mateusz Mika wygląda z meczu na mecz coraz lepiej i widać że powoli wraca do "reprezentacyjnej" formy. Wraca też Raichert, który zarówno w przyjęciu jak i ataku z pewnością pomoże swojej druzynie. Moim zdaniem szanse są tu 50:50, więc korzystam z kursów i gram w stronę Gdańska. Polecam zagrać wszelkie handicapy setowe jak i punktowe, bo kursy są naprawdę atrakcyjne. Ja próbuję zgarnąć całą pulę i myślę, że Trefl po wygranej z Verwą, będzie kontynuował zwycięską passę i dziś pokona drużynę z Jastrzębia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włoska Seria A
Godzina: 18:00
Spotkanie : Roma - Fiorentina
Typ : 1/plus 3,5 gola w meczu/TAK
Kurs : 3,45
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Mecz już opisany,dołożę jeszcze coś od siebie
-średnia goli Romy w tym sezonie to 4,2 gola w meczu
-średnia Fiory 4,00 bramki w meczu
- są to gole strzelone i stracone,dotyczy to obu zespołów Romy i Fiory
-w 5 ostatnich meczach między sobą obie strzelały po minimum 1 golu
-11 z 12 ostatnich spotkań Romy to minimum strzelone przez nich 2 lub więcej goli.
- obie drużyny w lidze na 5 spotkań straciły po 10 goli/średnia 2 bramki/

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Trefl Gdańsk vs Jastrzębski Węgiel
Typ: Mateusz Mika powyżej 10.5 punktu
Kurs: 1.85
Bukmacher: sts

Analiza :


Cześć wszystkim! Dzisiaj na szybko, bo mecz już za chwilę.
Niespodziewanie niska linia wystawiona na przyjmującego Trefla, pobieram typ bez mrugnięcia okiem. Mika w spotkaniach, w których grał na pełnym dystansie za każdym razem zdobył przynajmniej 11 punktów. Bukmacherzy zapewne kierowali się tym, że ostatnie spotkanie obu ekip to 3:0 dla Jastrzębskiego, ale ostatni set długo grany na przewagi jest dla mnie zwiastunem dłużej walki w tym meczu.
Mateusz jest trzecią opcją w ataku, natomiast ostatnio kiepski występ Lipińskiego sprawił, że Mika dostał jeszcze więcej piłek. Nigdy nie był demonem dynamiki i siły, to z wiekiem jeszcze mu ubyło, natomiast nie można mu odmówić niesamowitego zasięgu oraz świetnej techniki - to dzięki tym atutom dobrze punktuje. Przy założeniu, że zagramy min. 4 sety taki pułap jest spokojnie do przekroczenia dla Mateusza.
Powodzenia ;)

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +59
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Celta Vigo – Real Sociedad
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.28
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Celta nadal z problemie ze skuteczności, bo ich gra w aspekcie ofensywnym wygląda bardzo solidnie, wiedza co robić. Oglądałem ten mecz z Atletico przegrany 0:2 ale to oni tam dominowali mieli super okazje, grali szybko i ofensywnie. Od pięciu kolejek bez zwycięstwa i widać że ich to męczy bo jak wspomniałem gra nie wygląda tak źle szczególnie w ataku, bo defensywa faktycznie ma swoje problemy i robi głupie błędy do tego kontuzjowany jest kapitan i ważna postać defensywy Mallo, zabraknie też kolejnego ważnego gracza w defensywie Aido. Ekipa miała czas na przygotowanie tego starcia i tutaj doskonale wiedzą że fakt że ekipa przyjezdnych gra w pucharach trzeba wykorzystać i liczę że tutaj od samego początku będą chcieli narzucić wysokie tempo gry. Sociedad uwikłany w grę w pucharach co w tych czasach oznacza granie co trzy dni praktycznie co chwilę, a kadry nie są tak rozbudowane. Ekipa ma za sobą ciężki i wymagający mecz z Napoli i mają prawo czuć natłok tych spotkań. Jednak mimo też porażki widać że forma ekipy jest bardzo wysoko to jest przecież wicelidera rozgrywek, który dziś może zostać liderem. Świetnie zaczęła funkcjonować ofensywa 14 bramek to najlepsza ofensywa na ten moment w lidze a w ostatnich trzech meczach strzelali minimum trzy bramki w lidze, a jak się rozmontowuje taką ekipę jak Getafe 3:0 to pokazuje że atak jest w formie.

128
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +79
tomek2144 34

tomek2144

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Premier division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Finn Harps-Shamrock Rover
Typ: Finn harps
Kurs: 5.75

Bukmacher: STS

Witam to będzię Moja pierwsza analiza ,a jak witać się to z przytupem. Biorę dzisiaj na oko mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Irlandi. Gospodarze to przedostatnia drużyna ligi ,ale można zauważyć ostatnio dobrą forme. Nie przegrali od początku września, ostatnie dwa mecze to zycięstwa z St.Patricks i wygrana z wiceliderem ligi Bohemians. Drugi argument to leży po stronie gości znajdują się aktualnie na pozycji lidera, ale niewiadoma jest forma Shamrock Rovers. Ostatni mecz rozegrali na początku 2 października co było spowodowanie wykryciem koronawirusa u jednego z zawodników. Drużyna wraca po długiej przerwie, widzimy że takie wydarzenia wpływają na drużyny i Ja dzisiaj szukam niespodzianki Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +34
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria
Godzina: 18:15
Spotkanie:
Ludogorets-LevskI
Typ: Levski strzeli - NIE
Kurs: 2.05

Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Ludogorets od kilku lat dominuje w lidze bułgarskiej i trudno znaleźć drużynę, która mogłaby im realnie zagozić, no może poza CSKA Sofią. Levski to typowy średniak ligi bułgarskiej, który w ostatnich latach miał problemy ze zdobywaniem bramek na stadionie Ludogoretsa. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie i mecz skończy się minimalną wygraną gospodarzy do zera. Sytuacja kadrowa po stronie gospodarzy nie jest zła, chociaż przewiduje się kilka rotacji.

105
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +55
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Vibo Valentia - Monza
Typ: Monza win
Kurs: 2,0
Bukmacher: totalbet
Analiza:
Duże value na Monze. Ostatnio do drużyny dołączył Lanza z Perugii. Kadrowo Monza to bardzo fajny zespół, bo mają Lagumdzije, Holta, Dzavoronoka i jeszcze paru ciekawych zawodników. Zmienili ostatnio trenera i tydzień temu wygrali z Trentino 3:2. Valentia od początku sezonu gra powyżej oczekiwań, ale to nie jest jakaś silna ekipa. Jest w drużynie parę fajnych nazwisk: Rossard, Chinenyeze, DeFalco, a ostatnio pozyskali Lyneela. Jednak tydzień temu pojedynek z silniejszą Piacenzą pokazał im miejsce w szeregu. Monza ma wysokie aspiracje i takie mecze musi po prostu wygrywać. Myślę, że tutaj wygra za 3 punkty.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Manchester United - Arsenal Londyn
Typ: United wygra i BTTS
Kurs: 3.5
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Powyższe spotkanie zostało już wcześniej przytoczone i mam podobne ważenie do tego jak ów mecz będzie przebiegał. Spadające kursy i ogólna kondycja obu ekip każą upatrywać faworyta w osobie gospodarzy z Manchesteru, którzy prezentują wyborną formę strzelecką i którzy są w gazie, 5-0 z Lipskiem czy pokonanie na wyjeździe PSG robi wrażenie, dlatego o ofensywę Solskjær powinien być spokojny, gospodarze kilka bramek powinni zaaplikować, gorzej sprawa wygląda z defensywą, u której ciężko upatrywać pozytywów, w lidze w 5 spotkaniach stracili 12 goli, w tym aż 1-6 ze Spurs i wyraźnie nie stanowi ona monolitu, dlatego zespół z takim potencjałem jak Arsenal dysponujący takimi piłkarzami z przodu jak Lacazette, Aubameyang czy Pepe nie powinien mieć problemu z trafieniem do siatki, historia meczów pomiędzy tymi zespołami gdzie Unitd byli gospodarzami też pokazuje że powinniśmy się spodziewać BTTSu - 1-1,2-2, 2-1,3-2,1-1. Moją pierwszą myślą było granie samego BTTSu po kursie 1.66 , ale uważam że Czerwone Diabły mimo wszystko wygrają dzisiaj a przy ofensywnym otwartym spotkaniu na które chyba każdy liczy typ ma spore szanse być na plus i upatruje w nim value.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike - IEM Beijing-Haidian 2020
Godzina: 18:00
Spotkanie: Endpoint - North
Typ: North (-1.5)
Kurs: 2.26
Bukmacher: eToto
Analiza:
Jest to finał drabinki przegranych więc żadna z drużyn nie będzie odpuszczać i obie drużyny będą walczyć na 110%. Zwycięzca tego meczu zmierzy się ze zwycięzcą z górnej drabinki a następnie wygrywa cały turniej. Uważam, że North jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania i powinni bezproblemowo wygrać 2:0. Endpoint odkąd przyjęli do składu nowego zawodnika cały czas pną się w górę, ale nie uważam, żeby mieli jakiekolwiek szanse przeciwko drużynie z Danii. Warto dodać, że 2 dni temu te drużyny grały już przeciwko sobie i w tammtym meczu North wygrało właśnie 2:0. Jeśli chodzi o mapy to wydaje mi się, że nie powinno być zaskoczenia i zobaczymy te same mapy które dwa dni temu, tj. Inferno, Nuke, oraz Train jako decydująca mapa w przypadku remisu. Na Nuke'u aż 8 ostatnich spotkań drużyny North 6 było wygranych, z Inferno niestety jest trochę gorzej, bo na 6 spotkań wygrali tylko 2, ale myślę, że i tak są w stanie pokonać rywali 2:0, zwłaszcza, że ci mają winratio 50% z 18 meczy na Inferno, co też nie jest jakimś rewelacyjnym wynikiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Węgry
Godzina: 18.30
Spotkanie : Kisvarda - Diosgyori VTK
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pojedynek pomiędzy ekipą ze środka tabeli, a zespołem zamykającą ją. Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji wygrana gospodarzy jest pewna. Jednak przy kursie 1.85 nie podjąłbym tego ryzyka, natomiast moją uwagę przykuł Kurs na BTS. Goście mimo że zamykają tabelę, to mają średnio ponad półtorej bramki zdobytej na mecz. E meczach z udziałem gospodarzy pada średnio blisko 3,5 gola. To wszystko każe przypuszczać, że typ na BTS jest tutaj godny spróbowania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna :Szwecja
Godzina : 17:30
Spotkanie : Falkenbergs - Djungarden
Typ : powyżej 2,5 gola
Kurs : 1.75
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Poczatek miesiaca wiec wypadałoby dobrze zaczac no ale zobaczymy .. Mecz z ligi szweckiej Falkenbergs zamyka tabele na 16 miejscu a Djungardenwysoka trzecia pozycja . W ostatnich 5 spotkaniach Djungarden zanotowało 4 overy 2,5 gospodarze podobnie 4 overy na 5 ostatnich spotknaniach . W besposrednich starciach na przełomie lat na 5 spotkan 3 overy a 2 spotkania ponizej 2,5 odbyły sie gdy to Djungarden było gospodarzem . Oczywiscie statystyki nie graja ale jestspora szansa na to zeby 3 brameczki w meczu padły gdyz jak pokazuje tabela nie sa to na obecna chwile zespoly wyrownane i licze na woeksze strzelanie ze strony gosci a i gospodarze powiini cos skromnie dorzucic.
Pozdrawiam i życze trafnych typow w nowym miesiacu

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +65
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Norwegia, Eliteserien - Kolejka 23
Godzina : 18:00
Spotkanie : Kristiansund - B.Glimt
Typ : B.Glimt
Kurs : 2.07
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Na dzisiaj wybrałem spotkanie dwudziestej trzeciej kolejki Norweskiej ekstraklasy, wicemistrz Norwegii zmierzy się na wyjeździe z Kristiansund, sądzę, że będzie to kolejny udany przystanek w drodze po mistrzostwo w tym sezonie.
Jedenaście meczy u siebie i jedenaście zwycięstw Bodo/Glimt, cóż jeszcze można dodać o tej ekipie? Na wyjazdach rozegrali tyle samo meczy, tylko raz przegrali( z mistrzem Norwegii, Molde) i dwa razy zremisowali. w ten sposób zdobyli już 59 punktów. Mimo, ze Molde obudziło się i w końcu zaczęło wygrywać mecz za meczem, nie sądzę, aby zdołało dogonić Glimt w walce o majstra.
Kristiansund na szóstej pozycji w tabeli, na tej samym miejscu skończyli poprzedni sezon, raczej nie zanosi się na to, że poprawią w tym sezonie wynik z poprzedniego, chodź szanse nawet na podium dalej posiadają. Aktualnie seria trzech meczy bez zwycięstwa u siebie(dwa remisy, jedna porażka). Przynajmniej jedno z tych spotkań powinni wygrać, byli drużną lepszą. Teraz grają u siebie z zespołem o co najmniej klasę lepszą, nie sądzę aby mogli im się wystarczająco postawić. Ostatni mecz tych drużyn w lipcu B.Glimt wygrało u siebie 2:1, przedłużając zwycięską serie H2H do czterech meczy z rzędu. Polecam tutaj dodać również BTS lub overa.

107
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +96
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia – Getafe
Typ: więcej niż 4,5 spalonych
Kurs: 1.5
Bukmacher: Etoto
Analiza:


Na zakończenie 8 kolejki La Liga Valencia zmierzy się z Getafe. Oba zespoły przeplatają lepsze mecze ze słabszymi. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe to Valencia w ostatnim meczu straciła swojego obrońcę Diakhaby oraz dalej kontuzjowany jest ich czołowy strzelec Gomez. W Getafe wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. Typuje w tym spotkaniu 5 spalonych, zagrałbym nawet większa linię, ale etoto nie oferuje takich zakładów. Goście to drużyna grająca bardzo często długie piłki, jest to zespół, który nie chce się utrzymywać przy piłce, woli gdy to przeciwnik prowadzi grę. Po statystykach widać, że gospodarze są często łapani na spalone, więc można się spodziewać też paru z ich strony. Gdy spotykają się oba zespoły to zawsze jest pokrywana ta linia. Ze względu na styl gry Getafe, uważam, że w tym spotkaniu spokojnie zostanie odgwizdanych 5 spalonych, a nawet więcej.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +59
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Napoli - Sassuolo
Typ: rzut karny
Kurs: 2.90
Bukmacher: STS
Analiza: Ostatnio we włoskiej cały czas są rzuty karne, co jasno pokazuje, że przepisy dotyczące dyktowania karnych są bardzo ogólne i sprowadzają się prawie do minimum jednego karnego na mecz za przypadkową rękę czy delikatny faul. Ten mecz zapowiada się ofensywnie, tak więc nie powinno brakować potencjalnych sytuacji stykowych, za które arbiter będzie zmuszony podyktować jedenastkę. Ostatnio Napoli dość często łapało rzuty karne.

190
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +117
ferguson2 679,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stolowy, Setka Cup Kobiety
Godzina: 19:35
Spotkanie : Dubrova-Gubskaya
Typ: Dubrova
Kurs: 2.2
Bukmacher: betclic
Analiza: Zwrócmy uwage na kursy na to spotkanie, mamy do czynienia ze zdecydowana faworytka w postaci Gubskayi. Jednakże czy Dubrova nie ma w tym starciu, polenizowałbym z tym. Dubrova grała wiele razy z Gubskayą i było wiele jej zwycięstw. Obecnie dwie porażki z rzędu powinny ją zmotywować do lepszej gry i poprawienia bilansu. Gubskaya nie jest tak dużym potworem, który jest nie do przejścia dla Dubrovej. Typ wiadomo niesie ryzyko, ale ja spróbuje na Dubrovą. Wcale nie skazywałbym ją na porażkę, tym bardziej że ostatnio miała dobre mecze, w ktorych pokazała się z bardzo dobrej strony.

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +62
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Finn Harps - Shamrock Rovers
Typ: pierwsza połowa - Finn Harps
Kurs: 6.10
Bukmacher: betfan
Analiza:


Szczerze powiem, po cichu liczę na luźne podejście gości do tego meczu. Albowiem zespół Shamrocku zapewnił sobie w poprzedniej kolejce mistrzostwo, ba i to bez rozegrania meczu bo rywal z Derry z dużą ilością zakażeń covid. A kto tego mistrza zapewnił? Właśnie dzisiejszy rywal Harps, wygrywając na wyjeździe z Bohemians 2:0. I to właściwie rozdało karty Shamrock mistrzem, Bohemians wicemistrzem. Kwestia trzeciego miejsca dziś się może wyjaśni. Wiadomo też że spada Cork city, zaś drużyna która zajmie miejsce 9 będzie musiała grać baraż jeszcze z jedną z czterech ekip drugiej ligi, i w poprzednim sezonie właśnie harps musieli grać w tym barażu. Jednakże w tym sezonie mają szans uniknąć tego problemu. Bo rywale o ten baraż mają jedynie dwa punkty przewagi nad Finn czyli Shelbourne, St Patricks i właśnie Derry które do gry może wrócić najwcześniej 6 listopada. A trudne mecze gospodarzy bo z nowym mistrzem dziś i za tydzień z czwartym Waterford. Dzisiejsze zespoły zagrają także w finale pucharu Irlandii za dwa tygodnie. Więc może zaistnieć jakieś porozumienie że my dziś przegramy, wy za dwa tygodnie ale to są tylko moje dywagacje. Z resztą forma gospodarzy w październiku bardzo dobra bo wspomniana wygrana z wicemistrzem, z St Patricks i remis wyjazdowy z ustępującym mistrzem Dundalk. Trzeba też coś powiedzieć o gościach, ostatni mecz o punkty rozegrali 2 października. Jednakże wypracowana przewaga punktowa jak i słabe wyniki właściwie jednego z przeciwników czyli Bohemians pozwoliło zdobyć majstra. Także liczę na odpuszczenie gości tego meczu, jak i dobra forma gospodarzy i ten mecz finałowy. Jednak żeby nie było za fajnie trochę dziekciu na koniec, dawno w tej Lidze nie było ekipy która by nie przegrała w sezonie ani jednego spotkania, a tak ma teraz właśnie Shamrock. Dlatego typ 5/10, a kurs bardzodobry. Dodam że piszę tą analizę z dobre pół godziny, a kursy już spadają z 6.05 na 5.60 bez mała. A że jeszcze ktoś mnie ubiegł, dam na pierwsza połowę bo rywale mogą mieć problem z wejściem w mecz po tak długim czasie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:15
Spotkanie: Tottenham - Brighton
Typ: Son Heung-Min strzeli bramkę
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Tottenham po porażce w LE na wyjeździe z Antwerpią 0:1 będzie chciał zrehabilitować się kibicom w ligowym pojedynku z Brighton. Po 6. kolejkach "Koguty" zajmują 9. miejsce z dorobkiem 11 punktów.
Brighton zajmuje 16. miejsce mając zaledwie 5 punktów w tabeli. Dla Tottenhamu bramki w tym sezonie strzelają głównie Harry Kane i Son Heung-Min. Koreańczyk w lidze zdobył już 8 bramek i zajmuje ex aequo pierwsze miejsce najlepszego strzelca w lidze do spółki z napastnikiem Evertonu Calvert-Lewinem.

Tottenham podejmując pięciokrotnie na własnym stadionie zespół Brighton, wygrywał za każdym razem. Myślę, że tak będzie i tym razem, a jedną ze zwycięskich bramek strzeli właśnie Koreańczyk Son.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille- Lyon
Typ: X2
Kurs: 1.48
Bukmacher: betclic
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 dbędzie się spotkanie w Lidze Francuskiej pomiędzy zespolami Lille i Lyonu. Drużyna gości jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że goście będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. Trener gości wie jak wazny to mecz i z pewnością odpowiednio zmotywuje swoj zespol do walki. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gości 1:2

48
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille- Lyon
Typ: obie druzyny strzela bramke? Tak
Kurs: 1.61
Bukmacher: fortuna

Dzisiaj Lille podejmuje u siebie Lyon, druzyagospodarzy zajmuja 2 miejsce w tabeli jedynie PSG ustepują ich bilans to 14:3 natomiast Lyon jeszcze nie zaczeli dobrze sezonu i zajmuja 9 miejsce w lidze francuzkiejich bilans to 14:8 . Patrzyłem na mecze gości i wkońcu zaczeli grac ostatni mecz z Monaco wygrali az 4:1 dzisiaj nie mam pojecia kto wygra spotkanie ale wiem ze goscie postawia siłe i strela chociaz 1 bramkę .

61
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - USA - MLS
Godzina: 21:30
Spotkanie: Columbus Crew - Philadelphia Union
Typ: Philadelphia powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obie drużyny prezentują zupełnie różną formę. Columbus ostatnio prawie wszystko przegrywa. Na siedem ostatnich spotkań wygrali tylko raz. Ich defensywa nie spisuje się najlepiej, już dawno nie zachowali czystego konta w meczu. Philadephia Union za to jest w dobrej formie. Ostatnie trzy spotkania wygrali i w każdym z nich strzelili po przynajmniej dwa gole. Ten sezon jest dla nich bardzo udany, są liderem w tabeli. Philadelphia strzela sporo bramek, w 21 meczach zdobyli ich 41 i pod tym względem są jedną z najlepszych ekip w lidze. Według mnie gości stać tutaj na strzelenie dwóch goli z Columbus, które ostatnio gra po prostu słabo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom