>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie - Węgry - MOL Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Brasov vs Debrecen
Typ: over 5.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś obierzemy za cel spotkanie z ligi międzynarodowej MOL, w której staną na przeciw siebie rumuński Brasov i węgierski Debrecen.
Brasov, aktualnie zajmujący 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Od początku sezonu rozegrał 26 meczy, z czego 15 wygrał. Bilans bramkowy wygląda następująco 90:75 co daję nam średnio 3.5 strzelonej bramki i aż 3 stracone bramki w każdym meczu. Linię powyżej 5.5 goli w meczu przełamywał aż 15 razy. A średnia ilość widzianych bramek w tych meczach wyniosła aż 6.2.
Na 5 ostatnich spotkań wygrali zaledwie 2 razy, strzelając przy tym aż 21 bramek. Ostatni pojedynek toczył się między wyżej wspomnianym Debrecenem, gdzie goście z Rumunii przegrali 4:2. Warto również dodać, że jak na razie jest to o niebo lepiej rozpoczęty sezon od poprzedniego, gdzie po całej rywalizacji zajmowali ostatnie miejsce.
Należy również wspomnieć o świetnym duecie w tym zespole, który trafili z formą i notorycznie wpisuję się na listę strzelców: McDonald 15 bramek 19 asyst i Klempa 18 bramek 15 asyst, którzy zajmują kolejno 4 i 5 miejsce.

Debrecen po fatalnym rozpoczęciu sezonu, zespół ten wraca do swojej aktualnej formy. Przez 5 ostatnich spotkań ulegli zaledwie 1 raz po wyrównanym spotkaniu z Ferencvaros, które zakończyło się 3:2.
Od początku sezonu rozegrali 21 meczy, z czego 11 wygrali, plasując się tym na 6 pozycji z dorobkiem 33 punktów. Przez te wszystkie spotkania strzelili aż 80 bramek, nie trzeba być matematykiem, żeby dostrzec średnią 4 bramek na mecz, natomiast stracili 62, co również daję nam 3 stracone bramki na każdy mecz. Linię powyżej 5.5 bramki w meczu pokonywali 12 razy, a ich średnia bramek w meczu wynosi 6.7.
Może zespół ten nie posiada aż tak wyróżniających się zawodników, ale posiadają o wiele lepszą zorganizowaną i zoptymalizowaną kadrę. Posiadają wielu zawodników, którzy punktują regularnie, a ich zaletą jest oczywiście gra zespołowa.

Mecze między tymi drużynami:
4:2
4:4
10:3
5:1
3:0
Są to mecze z ostatniego okresu, jak widać tylko 1 spotkania nie spełnia naszego zakładu.

Reasumując kursy na ten mecz są wyrównane, sam osobiście kieruję się w stronę Debrecna, gdyż nie ma co ukrywać ale jak dla mnie posiadają lepszych zawodników i są bardziej doświadczeni. Idąc dalszym tropem, postanowiłem pójść w stronę overa, który mam nadzieję wejdzie bezproblemowo, tak jak wyżej pisałem i można było zauważyć oba te zespoły w tym sezonie grają dość poprawnie. Brasov z pewnością będzie chciał się odegrać za ostatnią porażkę, ale czy Debrecen na to pozwoli? ???? Liczę na ciekawy pojedynek z dużą ilością bramek.

GL

✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Puchar
Spotkanie: Bologna - Hellas Verona
Godzina: 21:00
Typ: 2
Kurs: 3.5
Buk: Bet365
Analiza:

Czolem, dzisiaj pod młot biorę Włoski Puchar w którym zmierzą się Bologna wraz z Hellas Veroną.
Gospodarze mają za sobą porażkę z Atlantą 2:0 na własnym boisku oraz wygraną z Palermo 3:1 w meczu wyjazdowym.
Goście natomiast radzą sobie lepiej choć grali dotąd ze słabszymi drużynami.
Uważam że do Pucharu trener Bologny wystawić swoich rezerwowych graczy których będzie miał okazję sprawdzić.
Goście natomiast poważnie myślą o Włoskich pucharach i jak zapowiada drużyna ten mecz będą starać się kontrolowac piłkę i w ciekawych sytuacjach ich nie marnować.
Kurs bardzo zachęcających lecz pewniak to nie jest.
Polecam dla odważnych.

Pomoglem lub stawiasz mój typ? Podziękuj!

(Jak dotąd 80% moich typów trafione)

⛔100
 
R 9

radekk1233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania, Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Silkeborg - Midtjylland
Typ: Handicap 1:0 - X
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witajcie, na dzisiaj wybrałem spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii , mianowicie mecz beniaminka - Silkeborg który będzie podejmować u siebie jedną z lepszych Duńskich drużyn - Midtjylland. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się 31 lipca tego roku , w którym Midtjylland na spokojnie wygrało u siebie 3 do 0. Od tamtego czasu wiele się zmieniło w grze obu ekip. Silkeborg aktualnie zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 19 punktów na 18 meczy. W meczach na własnym stadionie prezentują się przeciętnie , ponieważ potrafią wygrać/zremisować z &#39;teoretycznie&#39; lepszymi od nich drużynami, ( wygrana z Aalborg 5:3 , remis z Nordsjaelland 2:2) ale przegrywają również z niżej notowanymi rywalami (porażka z Viborg aż 1:5). Midtjylland natomiast jest w lepszej sytuacji , zajmują 3 miejsce z dorobkiem 32 punktów. W letnim okienku transferowym stracili jednego z najlepszych zawodników - Pione Sisto , który przeszedł do Celty Vigo.
Jego miejsce zajął już doświadczony zawodnik pozyskany z Realu Betis - Rafael van der Vaart. Jeżeli chcą się utrzymać wysoko w tabeli nie mogą spocząć na laurach , ponieważ różnica puntków miedzy 3 a 6 miejscem wynosi tylko 4 punkty. Wydaje mi się , że pomimo dobrej gry obu drużyn to właśnie drużyna gości powinna wygrać to spotkanie . Obstawiam wygraną róznicą jednej bramki dlatego ,że gospodarze potrafią dobrze zagrać w obronie z lepszymi rywalami. Powodzenie ????
⛔100
 
B 0

biczogon

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna -Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie:Santander -Ath. Bilbao
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 1.89
Bukmacher: bet-at.home
Analiza:Santander świetnie sobie radzący na swoim boisku podejmować będzie drużynę z wyższej półki .Bonusem dla gospodarzy będzie to ,że grają u siebie gdzie mają na prawdę wspaniały bilans i widać ,że będą się liczyć w walce o awans. Goście ,którzy są uplasowani na 8 miejscu w LL zapewnili sobie fazę pucharową w Lidze Europy co pokazuje ich umiejętności .Bilbao radzi sobie na boiskach hiszpańskich na wyjeździe i myślę ,że w tym meczu padną więcej niż 2 bramki.

✅89
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszukówka - Euroliga kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Familia Basket Schio - Mersin Belediye
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nowy miesiąc więc zaczynamy zabawę od nowa z czystą kartą ;) Grudzień zaczynam typem koszykarskim w kobiecej Eurolidze. Po 3 kolejkach tabela prezentuje się następująco:



Jest to włosko-turecki pojedynek, w którym faworytkami są koszykarki zespołu Familia Basket Schio ale ja bym taki pewny tego nie był i stawiam na wygraną gości. Koszykarki Mersin Belediye przegrały swoje wszystkie mecze w Eurolidze ale miały bardzo trudne przeciwniczki. Przegrały u siebie z USK Praga 69-75, na wyjeździe z Dynamem Kursk 73-67 i u siebie z Montpellier 68-74. Są to bardzo wymagające przeciwniczki, którym uległy po dobrych meczach. Dzisiaj uważam, że się przełamią i wygrają wkońcu w tej Eurolidze. Schio ma na koncie 2 zwycięstwa, z Wisłą na wyjeździe 76-75 i u siebie z UNI Gyor 77-65 i porażkę u siebie z Fenerbahce 73-75. Napewno dużo bardziej doświadczonym zespołem w meczach Euroligi są gospodynie ale ja bym tutaj nie skreślał zespołu z Turcji. Mersin ma dość ciekawy, wyrównany zespół i kursy są zbyt przesadzone. Drużyna przyjezdna dziś będzie zmotywowana na maksa po tych trzech porażkach aby odnieść w końcu zwycięstwo a kadrowo według mnie oba zespoły jakoś znacząco nie odbiegają od siebie. Goście dziś w swym najmocniejszym składzie natomiast w drużynie Schio nie zobaczymy kluczowej zawodniczki w obronie Martinez i Gatti. Spodziewam się tutaj wyrównanego i zaciętego pojedynku ale gram na drużynę przyjezdną, bo kursy są według mnie przesadzone, bo obie drużyny mają podobny potencjał. Dodatkowo gospodynie dziś w obronie bez swej kluczowej postaci i myślę, że drużyna turecka to wykorzysta. Ci co nie lubią ryzykować mogą pograć handicap czy tam spread +5,5 czy +7,5 w stronę Mersin, bo według mnie tutaj wielkiej różnicy punktowej nie będzie i któraś drużyna wygra minimalnie. Ja typuję klasycznie wygraną gości bez żadnych udziwnień ;)

⛔100
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, CS-GO, Eleague
Spotkanie: mouseports - OpTic
Godzina: 20:00
Typ: 2
Kurs: 2.1
Buk: Betsson
Analiza:

Witam, dzisiaj skupię się na spotkaniu europejskiej drużyny mousesport oraz kanadyjskiego OpTic. Bukmacherzy jako faworyta przedstawiają drużynę &quot;myszek&quot;, jednak dla mnie szanse są wyrównane, a nawet większe po stronie kanadyjczyków. Najważniejszym argumentem popierający ten typ będzie obecna forma obu drużyn. Na ostatnim turnieju w którym mousesport brało udział (IEM Oakland), myszy zawiodły po całej linii. Widać było brak zgrania, jakiegokolwiek pomysłu na grę, co przyniosło im 5 porażek na 5 granych meczów i szybkie pożegnanie się z turniejem. Niecały tydzień przed owym IEM-em rozgrywany był turniej w Montrealu. Zwycięzcami została ekipa OpTic, przegrywając zaledwie 3 z 10 granych map. W kwalifikacjach do ELeague pokonali między innymi świetną drużynę Fnatic, czy francuski Envyus. Liczę na dobry mecz mixwella i spółki, oraz wygraną drużyny OpTic.

✅110
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 20:00
Spotkanie Valladolid-Real Sociedad
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Już dziś kolejne spotkanie w ramach Pucharu Króla w Hiszpanii, ekipa z Segunda Divison na swoim stadionie grała będzie z zespołem Realu Sociedad San Sebastian , goście już na samym początku sa stawiani w roli faworyta do wyjścia zwycięsko z tej pary, gospodarze na swoim stadionie nie grają źle zanotowali w ostatnich 4 spotkaniach 2 wygrane oraz 2 podzialy punktów, goście natomiast na wyjazdach wygrali dwa swoje poprzednie spotkania ,ale wczęsniej nie szło im zbyt dobrze i potrafili na obcych stadionach przegrywac praktycznie w kazdym spotkaniu , ogólnie rzecz biorąc poprzednie 5 spotkań obu z ekip w zdecydowanie lepszej dyspozycji są goście bowiem zanotowali w tym czasie 4 wygrane oraz jeden remis, wygrali między innymi z z zespołem Atletico Madryt a remis zanotowali z Barceloną, Valladolid natomiast nawet w lidze w ostatnich 3 kolejkach ugrał zaledwie jeden punkt, ostatnio te drużyny rywalizowały ze sobą w roku 2014, wtedy zespołem lepszym była drużyna Sociedadu, tutaj też liczę iż goście zwyciężą,ale bardziej skupiłbym się na zagraniu na over w bramkach bowiem praktycznie zawsze w poprzednich starciach tych ekip padało sporo bramek, szczególnie jeśli gospodarzem była drużyna Valladolidu, stawiam na wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych, myślę że obie drużyny strzelą tutaj bramki.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Hiszpania - Copa Federation
Godzina: 20:00
Spotkanie: San Fernando - Linares Deportivo
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365


Goście z rotacjami w składzie :



Obie drużyny z tej samej ligi, więc poziom tego spotkania będzie wyrównany. Jak widać na w/w załączniku trener jak i drużyna nie są zainteresowani Pucharem. Deportivo w tym meczu nie skorzysta z usług swoich najlepszych strzelców jakimi są Víctor Curto (14/9), oraz Casi (15/4). Jeśli chodzi o tabele ligową to statystyki przemawiają na korzyść drużyny przyjezdnych, lecz przy obecnych absencjach, traktuje to spotkanie jak 50/50 z lekkim &quot;przytupem&quot; na San Fernando.

⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna puchar wloch
Godzina: 18:00
Spotkanie: Genoa - perugia
Typ: btts
Kurs: 2,15
Bukmacher: betfair
Analiza:
Yoyoyo! Zaczynamy zabawe;) Pierw kilka slow o sobie. Specjalizacja - premier league, championship, w szczegolnosci LiverpoolFC.
Dzisiaj gram genoa - perugia btts. Dlaczego? Genoa overowa druzyna u siebie, preferuja open football, a dzisiaj przypuszczam, że w skladzie znajdzie sie kilku rezerwowych, glodnych bramek i regularnej gry. Naprzeciw druzyna Perugii, ktora w serie B bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach. Biorac pod uwage h2h oraz determinacje druzyn z nizszych lig, grajacych w pucharach, sklaniam sie ku btts po atrakcyjnym kursie.

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kazań - Sochi
Typ: Kazań
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Nie udało się wskoczyć na podium w listopadzie, ale cóż zrobić skoro wczoraj cała tabela czeskiej WSM Ligi odwróciła się do góry nogami.

Dzisiaj gram pewnie i mam nadzieję, że celnie. Drużyna gospodarzy to srebrni medaliści mistrzostw Rosji. W obecnym sezonie na własnej tafli nie przegrali od 11 meczów. Seria zwycięstw jest imponująca, ale z drugiej strony trudno na tej liści znaleźć czołowe rosyjskie drużyny. Niemniej Sochi w meczach wyjazdowych nie zaskakuje zwycięstwami. Wręcz przeciwnie, ciągnie się za nimi seria czterech porażek z rzędu. Nie można powiedzieć, żeby Leopardy były w kryzysie, a raczej trzeba stwierdzić, że nie mają potencjału, który mógłby zagrozić najmocniejszym drużynom kraju. Dodatkowo na taflę Tatneft Arena w Kazaniu nie wyjadą: bramkostrzelny Petersson i asystujący Mamashev. Drużyna gospodarzy bez większych nieobecności, może poza Malykhinem, ale w zespole Bilyaletdinova ma kto celnie strzelać w światło bramki rywali. W ilości zdobytych goli przed własną publicznością są w czołówce, kiedy ich dzisiejsi przeciwnicy zdecydowanie większy opór stawiają jednak u siebie. Atmosfera gęstnieje biorąc również pod uwagę rewanż Kazania za porażkę z Sochi w styczniu tego roku.


⛔100
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Anzhi Machaczkała - FC Amkar Perm
Typ: over 2,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moją uwagę przykuł kurs na ten over. Zastanawiam się czy to nie jakaś podpucha bukmacherów bo raczej rzadko spotykam over 2,5 z kursem 3,10 ! Postanowiłem jednak spróbować. Obie ekipy środka tebeli. Anzhi faktycznie mało strzela u siebie choć zdarzyło im się strzelić 2 gole Zenitowi w lidze oraz 4 w pucharze. Dodatkowo od 4 spotkań nie wygrali w lidze więc powinni wyjść ofensywnie, w końcu grają u siebie i czas się przełamać. Ekipa gości w 6 ostatnich meczach na wyjazdach zanotowała tylko 2 razy 0 bramkowe więc tragedii nie ma. Liczę na wynik 2:1, 3:1 dla gospodarzy. Przy takim kursie żal nie zaryzykować. Zresztą z tymi kursami z Anzhi coś jest na rzeczy, kiedyś trafiłem live gdzie w 86/87min buk przy wyniku 0:0 dawał kurs 1,7 ! Może i tym razem da zarobić. Z fartem.

✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja - SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: HV 71 - Djurgardens
Typ: HV 71
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie ze szwedzkiej ligi hokeja które odbędzie się na Kinnarps Arena , mówiąc jaśniej HV 71 podejmie na własnej tafli drużynę Djurgardens. Faworytem w tym meczu jest bez wątpienia gospodarz który obecnie zajmuje 4 lokatę w tabeli i u siebie jest piekielnie mocną drużyną ! Na 10 ostatnich pojedynków aż 8 wygranych . Goście w tym sezonie bardzo słabiutko , zawodzą na każdej linii ... W lidze dopiero 12 miejsce , zaraz przed spadkiem ... 10 ostatnich ich spotkań na wyjeździe to aż 8 porażek ! Uważam ze dzisiaj na pewno nie polepszą tego bilansu , wręcz przeciwnie jeszcze bardziej go pogorszą . Warto jeszcze spojrzeć sobie na statystyki h2h tych drużyn które pokazują jak bardzo drużyna Djurgardens sobie nie radzi w meczach z HV 71 . Gram spokojnie czystą jedynkę . Kurs 1,7 to dla mnie świetne value. Polecam ;)
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Medvescak Zagreb - Omsk
Typ: over 5.5
Kurs: 3.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze ostatnio w małej niemocy strzeleckiej nie strzelają za dużo, jednak w ich przypadku prawdopodobieństwo lepszej skuteczności zawsze na własnej tafli jest większe zresztą w 15 spotkaniach trafiali do bramki 42. Były w tym zestawieniu dwie potęgi jak na razie SKA 5:4 oraz CSKA 2:5 – potrafili być konkurencyjni w ataku ale już defensywa była bardzo słaba w tych starciach. Mają za sobą dwie porażki u siebie gdzie bardziej szukali uważnej gry co nie dało efektu. Dziś wobec tego spodziewam się pójścia w ofensywniejszą grą, raczej ze swoją defensywą z mocnym rywalem czyste konto to trudna sprawa, druga sprawa dla mnie bardzo istotna po raz pierwszy spotykam się z sytuacją że w KHL zespół gra dzień po dniu a to właśnie dotyczy gospodarzy, tak więc goście którzy na wyjazdach grają świetnie ale nie tracąc dużo bramek i też niewiele strzelając pozwolą sobie na wymianę ciosów bo to rywal w takie grze będzie czuł z każdą minutą zmęczenie a mieliśmy już takie spotkanie między tymi ekipami w którym goście wygrali 2:6 - dziś liczę na bramki, bo są argumenty za tym dla mnie mocne.

⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Króla Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valladolid - Real Sociedad
Typ: 2 (-1 AH)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Real Sociedad ostatnio w bardzo dobrej formie, awansowali na 5 miejsce w tabeli LA LIGA, WYGRALI 4 na 5 ostatnich meczy w tym z A. Madryt i remis z Barceloną, czas na drugoligowca z Valladolid, który ma formę w kratkę. Uważam, że różnica między 1 a 2 ligą w Hiszpanii jest na tyle duża, że przyjezdni poradzą sobie bez większego problemu, z pewnością będą chcieli zapewnić sobie awans do następnej rundy już w pierwszym meczu, kurs na Sociedad spada, z 1.9 do 1.6, ja wybieram HA -1 dla Sociedad po atrakcyjnym kursie, w przypadku wygraną jednym golem mamy zwrot.

✅115
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie: Santander - Ath. Bilbao
Typ: Santander strzeli przynajmniej 1 bramkę
Kurs: 1.85
Bukmacher: bah

No to zaczynamy ostatni miesiąc tego roku od całkiem przyzwoitego moim zdaniem rozwiązania na mecz w hiszpańskim pucharze króla. Chyba większość z nas pamięta jeszcze Racing Santander występujący w najwyższej klasie rozgrywek. Od sezonu 2002/2003 przez 9 lat się tam trzymali, lecz w sezonie 11/12 spadli do niższej ligi, a teraz są jeszcze niżej. Jednak ostatnie wyniki mogą napawać lekkim optymizmem, a ja osobiście wierzę, że być może całkiem niedługo znów zawitają na salony. Co do samego spotkania w pucharze Króla z Bilbao to historia pokazuje, że 3 razy spotykały się te dwa kluby i za każdym razem scenariusz był taki sam - Santander wygrywa u siebie, po czym remisuje na wyjeździe, co w rezultacie daje im awans. Oczywiście czasy się zmieniły, szczerze wątpię by taki scenariusz się powtórzył kolejny raz, lecz jak znam rozgrywki pucharowe to wszystko się może zdarzyć. 1 bramka spisującego się całkiem przyzwoicie zespołu gospodarzy jest tutaj wielce prawdopodobnym rozwiązaniem. Do tego goście z pewnością wyjdą mocno eksperymentalnym składem, bo w niedzielę grają ważny ligowy mecz z Eibar, którego stawką jest awans o oczko w górę, albo może i dwa, co zależeć będzie już od innych spotkań.

✅85
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport Cs:GO - ELEAGUE
Godzina: 20:00
Spotkanie: Virtus Pro vs Faze
Typ: Over 2.5 mapy
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj kolejne ćwierćfinały, wczorajszy typ nie wszedł, ponieważ zlekceważyłem potencjał dignitasów. Dziś postaram się Wam to wynagrodzić.
Spotkaniem wieczoru będzie pojedynek VP vs Faze.
Ostania gra VP jest bardzo rozczarowująca, ale należy brać pod uwagę, że ten zespół słynie ze swojej przeciętnej gry na zawodach online i tego, że na lanach nabiera pełni sił. Faze natomiast ostatnimi czasy potrafi zachwycić, ostatnio zakwalifikowali się na ECS S2 w Anaheim zostawiając w tyle między innymi VP.
Ich gra wygląda naprawdę dobrze, ale zdarzają się też wpadki.
Virtus Pro jest faworytem spotkania, ale przeglądając ich ostatnie wyniki oraz niektóre ich mecze można wysunąć wnioski (mam nadzieję, że pochopne) jakoby ich forma spadła. Mimo wszystko biorąc pod uwagę ich doświadczenie i zgranie, uważam, że to oni wyjdą z tego pojedynku zwycięsko, ale będzie to mecz zacięty i grany na pełnym dystansie 3 map.
Moim typem jest OVER 2.5 mapy, ponieważ uważam, że mecz będzie nieprzewidywalny (dla VP to być albo nie być, a dla FaZe to szansa na wybicie się). Dla odważnych VP 2:1 (kurs 3,4)

✅83
 
A 0

arturs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Charleroi - Anderlecht
Typ: Team 1 to win and both teams to score
Kurs: 6,25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam, to mój pierwszy post w tym temacie ( chociaż przeglądam go od lat) także proszę o wyrozumiałość. Z dzisiejszej oferty na piłkę nożną wybrałem ciekawy mecz między Charleroi a Anderlechtem w 1/8 pucharu Belgii. Teoretycznie faworytem bukmacherów jest najbardziej znana belgijska ekipa czyli Anderlecht. Jednak gdy się lepiej przyjrzeć formie wyjazdowej drużyny z Brukseli nie wygląda to tak &quot;kolorowo&quot;. Na ostatnie 5 wyjazdów aż 3 zakończyły się porażkami (Club Brugge, Waasland-Beveren oraz Waregem), do tego doszedł remis z Mainz (liga europejska oraz wygrana z Gabala. Warto też dodać, że Anderlecht strzelił conajmniej 1 bramkę w tych przegranych meczach. Jeśli porównamy formę wyjazdową drużyny Teodorczyka z formą domową Charleroi jeszcze bardziej można się utwierdzić, że nie będzie to łatwy mecz dla Anderlechtu. Gospodarze nie przegrali oficjalnego meczu ( nie liczę sparingu ze Steaua) u siebie od 28.02, na 15 meczów 9 wygrali i 6 zremisowali. Pięć ostatnich spotkań w domu to zwycięstwa,stosunek bramek 12-3. Kolejnym argumentem za zwycięstwem Charleroi może być to, że Anderlecht dość &quot;średnio&quot; radzi sobie graniem na 3 frontach. Nie licząc przerw na reprezentację grają praktycznie co 3 dni. Nie wiem jakim składem wyjdzie Anderlecht ale sądzę, że trener da w końcu odpocząć kilku zawodnikom. Takiego problemu nie ma ekipa gospodarzy, która prawdopodobnie wyjdzie najmocniejszym składem.

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Króla Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valladolid - Real Sociedad
Typ: 2 (-2 AH)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365

Gdybyście zagrali ten typ jakieś 2 dni temu to kurs wtedy wynosił ponad 3,00 i to jest jedyna rzecz jaka mnie martwi w tym typie - &quot;masówka&quot;. Real Sociedad to silna ekipa, w końcu to 5 siła ligi hiszpańskiej, ostatnio zanotowali remis u siebie z Barceloną która tam nie może wygrać bodajże gdzieś od 2007 roku? Goście od 5 meczów są bez porażki, w tym 4 razy wygrali, pokonali nawet Atletico Madryt.
Wczoraj kluby z Primera Division nie miały problemów w swoich meczach CdR, Sevilla 1:5, Real 6:1, Atletico 0:6, Celta 0:1, Villarreal 0:3. Zawiodła jedynie Barca, ale grali drugim składem przed zbliżający się El Clasico, oraz Malaga.
Gospodarze średnio w lidze, tylko 14 miejsce, rok temu w CdR u siebie polegli 0:2 z Espanyolem. Na 6 ostatnich meczów wygrali tylko raz, przegrali 2 z 3 ostatnich spotkań.
Sociedad wychodzi mocnym składem na ten mecz!

Zwrot
 
M 3

munhi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Puchar Belgii
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Charleroi - Anderlecht
Typ:
Anderlecht wygra 1 golem
Kurs:
4
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz pucharu Belgii który kończy 1/8 ww pucharu. Udział biorą dwie drużyny z Jupiler League. Patrząc na statystki obu drużyn lepiej wypada Charleroi ,które w tym sezonie nie przegrało jeszcze ani jednego spotkania na swoim stadnionie. Natomiast Anderlecht ma pewne problemy grając na wyjeździe ich forma to : 3W2W3P ( licząc tylko JL)
Mecz można uznać 50/50 wygra drużyna z lepszą formą zawodników. Bezpośrednie mecze między tymi drużynami to 4/1 dla Anderlecht`u w każdym z nich Anderlecht wygrał właśnie jedną bramką i raz zremisował 1:1. Nie wiem co innego mogę tutaj napisać jak nic innego niż statystyki ...



⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - Wolverhampton Wanderers
Typ: QPR DNB
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś Rangersi podejmą na swoim boisku ekipę Wilków. Mało czasu pozostało więc nie będę się rozpisywał. Uważam, że drużyna gospodarzy ugra co najmniej remis a liczę, że wygrają. Wilki są praktycznie w strefie spadkowej i ich dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Gospodarze też nie grzeszą stabilną formą ale dziś myślę, że nie dadzą przyjezdnym wygrać. Kolega wyżej napisał o efekcie nowej miotły ale nie zapominajmy, że również QPR niedawno zmienili trenera. Jak dla mnie mecz 50/50 z małym wskazaniem na gospodarzy. Wg mnie dobry kurs do pobrania na ten typ.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom