>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.12.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago - Detroit
Typ: Jabari Parker over 18,5 pkt
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Nie rozumiem dlaczego taki wysoki kurs jest. Ostatnio już pisałem, że Jabari robi swoje, a w ofensywie zaczyna wyglądać bardzo dobrze, zresztą z tego słynął. Wykręca niezłe cyferki w słabym Chicago, to raczej normalne. Grają w Detroit i znowu jest spora szansa na przekroczenie linijki. Rzut mu siedzi i nawet wpada sporo trójek. Chicago gra jak gra, ale w meczu walczą i starają się na tyle na ile im starcza talentu. Ostatnie mecze to 24 pkt, 18, 27, 23 i 20. Czyli 4 razy przekroczona linijka. Detroit nie będzie się mega spinało na słabe Chicago, także trzeba próbować. Nie ma się co więcej rozpisywać. Powodzenia!
⛔100
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 18:30
Spotkanie: Middlesbrough - Aston Villa
Typ: Liczba Rzutów rożnych Ponad 9.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozpoczynamy grudzień i mam nadzieję, że będzie to udany miesiąc. Na pierwszy ogień idzie jeden z najciekawszych meczów 20 kolejki Championship, w którym Middlesbrough zagra z Aston Villą. Będzie to spotkanie 3 zespołu w tabeli z 8. Obie drużyny w ostatnich tygodniach prezentują się naprawdę bardzo dobrze, więc liczę tutaj na ciekawe i otwarte spotkanie oraz co najmniej 10 kornerów. Gospodarze mają jedną z lepszych średnich jeśli chodzi o rzuty rożne wykonywane w meczach u siebie - 8.33 na mecz. W meczach z ich udziałem sumując kornery dwóch zespołów mamy średnią 11.05. Goście na wyjazdach średnio 5.11 kornera na mecz, w meczach z ich udziałem blisko 11 rożnych na mecz (10.89). Middlesbrough od dłuższego czasu raczej oszczędne w strzelonych i straconych bramkach. Zupełnie inaczej wygląda to u Aston Villi, zobaczmy choćby ostatnie 3 wyniki ligowe: 5-5, 4-2, 3-0. Na bogato można powiedzieć. Patrząc jednak na H2H, to w ostatnich 5 meczach bezpośrednich mamy wyniki 0-0, 0-2, 0-1, 0-1 i 0-0, ale za każdym razem minimum 10 rzutów rożnych w każdym z tych wymienionych meczów. Mam nadzieję, że seria zostanie podtrzymana i stawiam na powyżej 9.5 kornera.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: Melbourne Victory - WS Wanderers
Typ: 1
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przenoszę się na antypody, gdzie w 6-tej kolejce mistrz Australii z poprzedniego sezonu Melbourne Victory (3 miejsce w 10-cio drużynowej tabeli, 9 pkt, 3-0-2) podejmuje WS Wanderers (8 miejsce, 5 pkt, 1-2-2). Gospodarze po dwóch pierwszych październikowych porażkach, wydaje się że już weszli na właściwe tory i kolejne trzy mecze wygrali. Goście tylko z jednym zwycięstwem na koncie, prezentują się bardzo przeciętnie.
W poprzednim sezonie dwa ostatnie mecze tych drużyn zakończyły się pewną wygraną Melbourne Victory 3:1 i 3:0, a w dwu jeszcze wcześniejszych padły remisy.
Myślę, że jeśli gospodarze chcą powtórzyć mistrzostwo, to ich powinnością jest wygrana w takich meczach jak ten. Choć przyznać trzeba, że w poprzednim sezonie piłkarze Melbourne Victory rozkręcali się powoli, a do play-off przystępowali z 4-tego miejsca. Dodam jednak, że WS Wanderers w ogóle nie weszło do decydującej fazy, kończąc rozgrywki na 7-mym miejscu w tabeli. Powodzenia!
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwajcaria / Super League
Godzina : 19:00
Spotkanie : Thun - St. Gallen
Typ : Powyżej 1.5 gola w obu połowach
Kurs : 3.45
Bukmacher : Iforbet
Analiza :

Typ zagrany z marszu. Liga szwajcarska mocno overowa od lat, niestety gra na same overy mało opłacalna ze względu na bardzo niskie kursy. Postanowiłem zagrać tego typu zakład gdyż obydwie ekipy sporo strzelają jak i tracą . Trzecie w tabeli Thun ( 31:24) wyprzedza o dwa oczka piąte St. Gallen ( 23:28) i jak widać po bilansie bramkowym żadna z drużyn nie przejmuje się specjalnie grą w obronie. Myślę że ta tendencja zostanie podtrzymana. W pierwszym spotkaniu obu ekip w tym sezonie padł wynik 3:2 dla gospodarzy a drużyny obdzieliły obie połówki golami.
Podsumowując , sądzę że spotkanie będzie miało otwarty przebieg ze wskazaniem na grę ofensywną z dużą ilością sytuacji bramkowych.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Korea Południowa - Kobiety
Godzina: 08:00
Spotkanie: GS Caltex - Hungkuk
Typ: Caltex wygra 3:0
Kurs: 3,70
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Nietypowa dla mnie dyscyplina a tym bardziej liga jak na pierwszy dzień nowego miesiąca, ale widzę potencjał w tym typie. Caltex mieli ostatnimi czasy słabszy okres gry, gdzie przegrali 1 wyjazdowy mecz i trochę męczyli się w kolejnym, ale jak dla mnie ta drużyna to wciąż najlepsza pod względem poziomu gry ekipa w damskiej koreańskiej siatkówce.
Jeżeli chodzi o mecze na własnej hali, to są one niepokonane. 6 spotkań - 6 zwycięstw, 18 wygranych setów i 4 stracone. Te ekipy już raz spotkał się w tym sezonie i było 3:0 dla Caltex. Kurs bardzo kusi, typ jest również bardzo ryzykowny, bo wiadomo jak to w siatkówce, jeden set nie podejdzie i po typie. Jednak to właśnie pod tym względem Caltex wydaje mi się najrówniejsze, więc jeśli mam grać 3:0 to właśnie na nich. Zaryzykujmy, pożyjemy, zobaczymy.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- 2 liga polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ruch Ch - Górnik Ł
Typ: Ruch powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,50
Bukmacher: fortuna

Witam, wczorajszy overek w Anglii siadł wiec jeszcze trochę potypuję.
Dzisiaj gram 1,5 gola Ruchu Chorzów, myślę że po ostatnim meczu w Łęcznej i porażce 1:5 będą chcieli się zrewanżować. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie bo Łęczna na ostatnie 5 meczy zdobyła aż 10 punktów, z czego 3 mecze miała na własnym boisku, Ruch zaś na ostatnie 5 spotkań zdobył 6 oczek, ale 3 z tych spotkań grali na wyjeździe. Ogólnie Łęczna większość punktów zdobywa na własnym terenie, tak samo Ruch Chorzów. Po H2H widać że Górnik Ł nie leży zbytnio chorzowianom bo nie mają z nimi zbyt ciekawego bilansu, ale dzisiaj może im się uda zdobyć te dwa gole i może nawet wygrać mecz i zrewanżować się za wysoką porażkę w 1 rundzie. Spróbuję tez zagrać czystą 1 na ten mecz i 1/+1,5 po dobrym kursie 3,5 Zyczę powodzenia grającym
⛔100
 
jozzy22 567,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nizniekamsk - Czerepowiec
Typ: Nizniekamsk (-1.5)
Kurs: 2.23
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Rozpoczynamy nowy miesiąc oby tak samo owocny jak listopad. Zaglądamy do ligi KHL. Typ trochę ryzykowny ale kieruje się póki co brakiem formy ekipy Czerepowca. Niezła okazja dla gospodarzy na odniesienie przekonywujacego zwycięstwa. Wciąż przed oczami mam ich pojedynek z Jekaterinburgiem wygranym w delegacji. Perfekcyjny hokej i jeśli to samo wyjdzie dziś to handi powinno wejść na spokojnie. Goście w delegacji niesamowicie slabo tak więc szanse są spore. Ja probuje
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lube Civitanova - Resovia Rzeszów
Typ: (Handicap punktowy +16.5 Resovia Rzeszów)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Mecz oczywiście Lube Civitanova - Resovia Rzeszów. Mecz zapowiada się arcyciekawie. Według bukmacherów dość zdecydowanym faworytem jest zespół z Włoch. Ja bym tutaj nie skreślał Resovii. Jeśli chodzi o całe spotkanie na pewno czeka Resovie bardzo ciężkie zadanie, ale w handicapy jak najbardziej można celować. Ostatni mecz z Trentino pokazał, że Resoviacy w siatkówkę grać nie zapomnieli i mimo wyniku przegranego w trzech setach zagrali naprawdę dość dobrą siatkówkę. Ja dzisiaj liczę, że Resovia nie przegra tego meczu gładko i podejmie walkę z tak utytułowanym zespołem jakim jest Lube. Resovia po zmianie trenera widać, że odżyła. Chodzą pogłoski o ściągnięciu do swojego zespołu Bartosza Kurka. Jak wiadomo Ignaczak został prezesem Resovii więc bardzo dobrze znają się z Bartkiem więc ten transfer może lada moment nadejść. Rozgrywający Shoji wraca do bardzo dobrej gry widać, że Resovia wraca na właściwe tory i ja bym jeszcze Resovii w Plus Lidze nie skreślał. Play offy nadal możliwe więc z meczu na mecz poprawiać swoją grę i walczyć o korzystne dla siebie miejsce pod koniec tabeli w Plus Lidze. Także polecam dzisiaj pograć handicap w stronę Rzeszowa. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Wlochy / 1 liga
Godzina : 15:00
Spotkanie : Spal - Empoli
Typ : Empoli
kurs : 3,00
Bukmacher : totolotek
Analiza :
14 kolejka wloskiej Serie A. Zespol Spal obecnie zajmuje w tabeli 15 pozycje ( 4-1-8 bramki 11:21 ).Grajac u siebie na 6 rozegranych meczy zdobyl zaledwie 7 punktow ( 2-1-3 bramki 6:9 ),ostatnie spotkanie to remis 2:2 z Cagliari ,co tym wynikiem przerwal passe 3 porazek pod rzad.Druzyna ta raczej bedzie sie bronic przed spatkiem do 2 ligi choc obecnie slabszymi zespolami sa Chievo Verona ( 4 punkty ) i Frosinione ( 7 punktow).Bologna , Udinese i wlasnie Empoli raczej sie obudza i zaczna punktowac.Druzyna gosci Empoli zajmuje 17 pozycje z 12 punktami ( 3-3-7 bramki 15:23 ).Na wyjazdach w 6 meczach nie odniosla jeszcze zwyciestwa ( 0-2-4 bramki 6 :14 ).Ostatni mecz wyjazdowy to porazka 5:1 z Napoli.Jak widzimy oba grajace dzis miedzy soba zespoly dzieli tylko 1 punkt.Zespoly te dotychczas jeszcze ze soba nie graly.Dlatego dzis ze wzgledu na sytuacje panujaca w dole tabeli licze na 1 wygrana Empoli.Mecz ten moze byc niezwykle interesujacy ( transmisja w Eleven Sports 2 ).
Serdecznie pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, 1. Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: FK Mlada Boleslav - MFK Karwina
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Zespół ze środka tabeli spotyka się z drużyną z samego końca. Mlada u siebie ma bilans 3 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast Karwina na wyjazdach do tej pory zaliczyła 1 zwycięstwo, 2 remisy i 5 porażek. Ja w tym spotkaniu gram na gospodarzy, bo u gości duże problemy kadrowe przed tym spotkaniem.
Absencje w Mlada Boleslav:
pomocnik Fabian (2 spotkania w tym sezonie) i napastnik Dzafic (8 spotkań w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Karwinie:
pomocnicy Budinsky (15 wystepów w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w zespole) i Panak (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Ba Loua (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), a pod dużym znakiem zapytania stoi występ napastnika Wagnera (13 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w zespole)
Karwina dzisiaj prawdopodobnie bez swoich trzech najlepszych graczy i prawdziwych liderów drużyny, którzy już od lat grają w tym zespole. Prawdopodobnie, bo występ Wagnera nie jest jeszcze do końca wykluczony ale najprawdopodobniej piłkarz ten dzisiaj nie zagra. Bez tych piłkarzy spodziewam się, że goście będą dziś mieli poważne kłopoty. Mlada w najsilniejszym składzie, z najlepszym strzelcem w drużynie i w całej lidze Rosjaninem Komlichenko (15 goli) na czele. Gracz ten znajduje się w wyśmienitej formie strzeleckiej i prawdopodobnie w zimowym okienku transferowym przejdzie do mocniejszego zespołu. Jednak liczę, że dzisiaj wpisze się znów na listę strzelców a gospodarze z tak osłabionym rywalem nie będą mieli większych problemów. Karwina na ostatnim miejscu, w kiepskiej formie z 3 porażkami z rzędu i do tego bez swoich najlepszych graczy.
⛔100
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 15:45
Spotkanie: Puchar Świata w Niżnym Tagile
Typ: Leyhe miejsca 1-3
Kurs: 5.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Typ na zasadzie value. Biorę pod uwagę, że może nie wejść, jednak moim zdaniem kursy na Niemca na podium powinny być w okolicy 3 i u niektórych bukmacherów takie są. STS daje 5.00, więc biorę w ciemno. Leyhe jest od początku sezonu bardzo mocny. W Wiśle był drugi w konkursie indywidualnym, a i we wszystkich seriach treningowych i kwalifikacyjnych plasował się wysoko. Kuusamo poszło nieco słabiej, jednak tamta skocznia jest zupełnie inna (nie pasowała Niemcowi) od Wisły i Niżnego Tagiłu, które są niemal bliźniacze. Tutaj Leyhe powinien wrócić do dobrego skakania co potwierdził wczoraj będąc kolejno 5, 1 i 9, także bardzo równo jak na zmienne warunki. Kto może pokrzyżować plany? W zasadzie tylko R.Kobayashi jest w tej chwili w lepszej dyspozycji. Owszem Stoch również wypadał lepiej, jednak myślę, że ta skocznia to nie jego bajka. Nawet jeśli to zostaje jeszcze jedno miejsce na podium, o które Niemiec powinien powalczyć z młodym Prevcem, Johanssonem, Forfangiem, Żyłą i w zasadzie tyle. Reszta jest daleka od swojej formy, więc konkurencja mała. Moim zdaniem Leyhe skacze najrówniej i ma największy potencjał z wymienionej czwórki, a i Stocha może pokonać, także miejsce na podium jest wysoce prawdopodobne a kurs bardzo zachęca.
⛔100
Nieregularny bukmacher
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , Anglia , National League Polnoc
Godzina: 16:00
Spotkanie: Nuneaton - Blyth
Typ: Gospodarze wygraja i obydwie druzyny strzela bramki
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mamy sobote a wiec oferta jest bogata . Po wczorajszym trafionym typie w Holandii dzis wyszukalem bardzo ciekawy mecz w jednej z nizszych lig w Anglii. O 16 zagra Nuneaton z Blyth. Stawiam na tych pierwszych.
Patrzac na tabele i biezace wyniki obu druzyn raczej nic nie przemawia za Nuneaton bo przeciez zajmuja ostatnie miejsce w tabeli i ostatnie swoje mecze przegrywali , zas Blyth zajmuje 12 pozycje i jest po 3 zwyciestwach z rzedu. Dlaczego wiec typuje gospodarzy ? A to dlatego ze znowu wydaje mi sie ze te ekipy maja jakis ciekawy uklad i mam nadzieje ze pod niego takze dzis zagraja. Patrzac na h2h zobaczymy taki schemat : remis , nuneaton , blyth , remis , nuneaton , blyth itd ... ostatni mecz to remis 2:2 w kwietniu tego roku. co teraz wypada ? Nic innego jak wygrana Nuneaton (przynajmniej tak sadze ???? ) Kursy tez od wczoraj notuja spadki na gospodarzy.
PS. Do ostatniej chwili nie wiedzialem jaki typ tutaj podac . Ale z racji ze mamy dzis 1 grudnia a wiec pierwszy dzien nowego konkursu w miesiacu stawiam na kombinacje Nuneaton win / BTS po wysokim kursie 4.10 bo patrzac na gre miedzy nimi pokrywali BTS.
Dla mniej odwaznych opcja NUNEATON WYGRA @2.40

POLECAM!!!
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Warta vs Puszcza
Typ: 0;0 po pierwszej polowie
Kurs: 2.32
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Warta ostatnio zdobywala punkty 4 kolejki temu w meczu z GKS Katowice. Dalej same wtopy. Do tego trudno im czasem zdobyc gola. Puszcza przeciwnik wymagajacy, ale tez nie blyszczy. Wygrali ostatni mecz ze slabym Jastrzebiem i tutaj tez chyba powalcza o punkty. Ale mysle nikt nie bedzie chcial od poczatku otwierac tyly, bo w takim meczu jedna bramka moze poskutkowac o ewentualnym zwyciestwie..
✅132
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dortmund-Freiburg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lider z Dortmundu, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy porażki podejmował będzie na własnym stadionie ekipę Freiburga, która zajmuje 11 pozycję z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie. Gospodarze zgromadzili tych punktów 30 i mają 4 punkty przewagi nad swoim imiennikiem z Moenchegladbach oraz aż 9 nad Monachijskim Bayernem. Są w tym momencie zdecydowanym faworytem do zdobycia tytułu mistrza kraju bowiem jako jedyni prezentują wyrownany poziom a ich bilans do 9 wygranych oraz 3 podziały punktów przy bramkach 35:13. Według mnie gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z zespołem Freiburga, który na wyjazdach zdołał ugrać tylko 5 oczek w tym sezonie i w lidze na wyjeździe nie wygrał 4 kolejnych spotkań, gospodarze ostatnio zaliczyli wpadkę w lidze mistrzów i teraz muszą liczyć na swoje zwycięstwo w Monaco i potknięcie Atletico w spotkaniu z Club Brugge żeby zajęli pierwsze miejsce w tabeli, no ale zrobili to na własne życzenie jak się nie jest w stanie tylu sytuacji wykorzystać. tutaj liczę na wysokie zwyciestwo zespołu Borussi , bowiem nie ma u nich większych osłabień. Może nie zagra: Wolf, Schmelzer oraz Witsel, natomiast u przyjezdnych możliwe że nie zobaczymy: Abrashi,Borello,Hofler,Kath,Sallai,Stanko,Schlotterbeck. Mój typ to dokładny wynik 3:1.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Valencia
Typ: Real i powyżej 2,5
Kurs:
2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami hit w Hiszpańskiej LaLiga, Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmuje Valencie. Obie drużyny nie prezentują tego co potrafią, Real zajmuje dopiero 6 miejsce natomiast Valencia 11 miejsce.
Stawiam dziś na Real, po 1 mają już pewny awans w lidze mistrzów i nie muszą póki co rozkładać siły na 6 kolejkę po 2 zwycięstwo ostatnie na wyjeździe 2:0 z Romą może troszkę dać wiatru w żagle drużynie całej po 3 w Realu jest 5-6 kontuzjowanych zawodników ale na szczęście są to zawodnicy rezerwowi.
W ostatnim czasie w meczach między obiema drużynami pada bardzo dużo bramek dlatego do zwycięstwa Realu dodaję minimum 3 bramki.
⛔100
 
jestemmort 86

jestemmort

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Wlochy / 1 liga
Godzina : 15:00
Spotkanie : Spal - Empoli
Typ : powyżej 2.5 bramki
kurs : 2.10
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Pierwsze spotkanie 14 kolejki Serie A między drużynami Spal i Empoli zapowiada sie bardzo ciekawie. Spal po dobrze rozpoczętym sezonie zalicza teraz wielki dołek i są coraz bliżej strefy spadkowej.Empoli powoli wygrzebuje się ze strefy spadkowej po dwoch zwycięstwach i teraz napewno bedą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo na wyjezdzie. W tym spotkaniu stawiam że padną minimum trzy bramki, a to dlatego że obie drużyny bardzo słabo wygladają w obronie drużyny przeciwne stwarzają sobie mnóstwo okazji do strzelenia goli. Plus licze na ostatnio dobrą forme strzelecką Empoli którzy potrafili strzelać bramki Juventusowi,Napoli i trafili na ostatnie 5 spotkań 10 razy tracąc przy tym 13 bramek.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:30
Spotkanie: Fakel - Trentino
Typ: Trentino -1.5 seta
Kurs: 1.92
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Moim zdecydowanym faworytem tego meczu jest Trentino. Fakel zagrał dobrze z Zenitem, który jest pod formą, co pokazało zakończenie przez niego tego turnieju już na etapie fazy grupowej, a i tam wygrali dopiero po pięciu setach. Już Bełchatów zweryfikował nieco grę Rosjan. Mało brakowało a SKRA by wygrała, no ale indywidualnościami Fakel odwrócił losy kluczowego trzeciego seta, a potem już przybita SKRA nie dała rady i poleciało, dzisiaj problem w tym, że indywidualności dużego formatu są po stronie Trentino. Grebennikov, Lisinac, Russell, Kovacević, Giannelli nie jeden wielki turniej już zaliczyli, a co ważne tu i teraz większość z nich jest w dobrej formie. Najlepiej wygląda Russell i liczę na jego dobry występ dziś. Fakel to przede wszystkim młodzi, zdolni Kliuka oraz Volkov no i ten chwalony Udrys. Ja myślę, że po raz kolejny Trentino zweryfikuje Rosyjski zespół na tym turnieju, tylko w przeciwieństwie do SKRY doprowadzą ten mecz do końca jako zwycięzcy. Jak widać można ten zespół pokonać, nie bez przyczyny nie jest to zespól ze ścisłego topu w Rosji i nie grają w Lidze Mistrzów. Trentino poległ tylko w jednym secie tutaj, grają dobrze końcówki, są mocni w kluczowych momentach setów, a Fakel już raz przegrał wygrana końcówkę z Bełchatowem. Liczę na doświadczenie Włoskiego zespołu oraz na to, że dalej będą prezentować dobrą formę, bo Fakel choć ma swoje atutu jest potencjałem gorszy i zdecydowanie do przejścia.
✅92
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Valencia
Typ: powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Real Madryt w tym sezonie wykręca ich naprawdę sporo i prawda jest taka, że sami są w stanie pokryć powyższą linie. W ostatnich pięciu spotkaniach domowych wykonali aż 51 rzutów rożnych, co daje nam świetną średnią 10 rzutów rożnych na mecz. Valencia nie jest dłużna, a przy tak ofensywnych graczach jak i grze są w stanie dołożyć od siebie kilka rożnych. Ich wynik nie jest tak imponujący jak gospodarzy, ale z pewnością są coś w stanie od siebie dołożyć. Na dodatek gdy Real przegrywa i mecz nie idzie ich myśli, rzucają się na rywala dążą do odrobienia strat, a co za tym idzie nabiją min rzuty rożne. Mam nadzieje, że obie drużyny nie zawiodą nas w tym sobotnim hicie.
Kadra Realu Madryt na Valencię:
Bramkarze:
Navas, Casilla i Courtois
Obrońcy: Carvajal, Ramos, Varane, Odriozola, Reguilón i Javi Sánchez
Pomocnicy: Modrić, Llorente, Valverde, Asensio, Isco i Ceballos
Napastnicy: Benzema, Bale, Lucas Vázquez, Mariano oraz Vinícius
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Nacho i Casemiro
Decyzją trenera: Vallejo, Kroos i Marcelo
Kadra Valencii na mecz z Realem Madryt:
Bramkarze:
Jaume i Neto
Obrońcy: Garay, Diakhaby, Paulista, Piccini, Lato i Gayà
Pomocnicy: Kondogbia, Parejo, Wass, Coquelin, Carlos Soler, Ferrán i Guedes
Napastnicy: Batshuayi, Gameiro i Santi Mina
Nieobecni: Vezo, Murillo, Czeryszew i Rodrigo
Zapraszam również od odwiedzin działu Ligi Hiszpańskiej
https://forum.bukmacherskie.com/threads/14-kolejka-la-liga-30-11-3-12-2018r.154448/#post-6759477
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: City-Bournemouth
Typ: Powyżej 2 bramek, powyżej 1 kartki, powyżej 8 rożnych
Kurs: 2
Bukmacher:
forbet
Analiza:

Myślę, że dziś jest dużo mniej do grania niż będzie jutro, ale dzięki temu, że nadal korzystam z bonusiku na forbecie to udało mi się tam znaleźć ciekawe propozycję na dzisiejsze spotkania.
City - Bournemouth
Powyżej 2 goli, powyżej 1 kartki oraz powyżej 8 rzutów rożnych - 2/forbet
Nie będę się rozczulał na tym, że City w lidze zmiata wszystkich, bo każdy kto śledzi Premier League to wie. W Lidze Mistrzów idzie troszeczkę gorzej, ale 1 miejsce jest już pewne, a to najważniejsze. Rzadko próbuję grać cokolwiek w spotkaniach City na własnym stadionie, bo kursy wydają się śmieszne jednak ten specjal wydaję się bardzo ciekawy. Dwie ofensywne ekipy, które chcą grać w piłkę, więc tak naprawdę wszystkiego powinno być dużo. Wiśnie biją sporo rzutów rożnych nawet na wyjazdach, a City to po prostu maszyna do nabijania RR. Linia bramkowa 3 to powinna zostać pokryta przez samą ekipę gospodarzy, a przecież Ederson w ostatnim czasie popełnia tyle błędów, że gol Wiśni nie powinien nas zdziwić. Do tego minimum dwie kartki, które powinny być pewniakiem, bo frustracja powinna wyjść z ekipy gości kiedy będą ciągle rozklepywani przez ekipę Pepa. Do tego dochodzą kontry z obu stron, które często są przerywane faulem, a takie coś zawsze kończy się karteczką.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom