>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1 listopada 2010r. (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Brommapojkarna - Malmoe
Typ : 2
Kurs : 1,50
Buk : interwetten
Sezon w Szweckiej lidze dobiega końca.W walce o mistrza pozostały już tylko dwa zespoły Helsingborg i Malmo.Tabela wygląda następująco Helsingborg prowadzi z 64 pkt a Malmo traci 3 pkt z tym że Helsingborg ma jeden mecz więcej.W tym przypadku zespołowi z Malmoe nie wypada meczu z outsiderem przegrać.Według mnie Malmoe nie zmarnuje okazji wygra to spotkanie i spokojnie przygotuje się do spotkania u siebie w ostatniej kolejce sezonu już 7 listopada.Szansa przed tym zespołem ogromna i myślę że jutro nie stracą punktów z ostatnią drużyną ligi która ma już tylko teoretyczne szanse na pozostanie w lidze.Mecz niezwykle trudny dla Malmo lecz myślę że sobie poradzą.
✅ 50
 
V 0

vaga

Użytkownik
Spotkanie: Seattle Sounders FC - Los Angeles Galaxy
Typ: 2
Kurs: 3.26
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
O godzinie 1.00 w nocy dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania w ramach Play Offów w MLS. Galaxy w tym sezonie uplasowało się w tabeli na miejscu pierwszym z dorobkiem 59 punktów, gospodarze dzisiejszego spotkania na miejscu 6 z 48 punktami. Dużym atutem gości jest fakt, że grają dosyć dobrze na meczach wyjazdowych, bo na 15 meczy w lidze przegrali tylko 3. Seattle takim typowym zespołem własnego boiska nie jest, na 15 meczy u siebie wygrali 8 spotkań. Wydaję mi się, że goście z Los Angeles dadzą z siebie wszystko, wiedzą, że na zawodników z Seattle trzeba uważać, bo przegrali nie tak dawno z nimi spotkanie 0:2, jednak mam nadzieję, że był to swojego rodzaju wypadek przy pracy. Wydaje mi się, że remis w tym spotkaniu zawodników z obydwu drużyn nie zadowoli, więc będą chcieć ten mecz koniecznie wygrać i mam nadzieje, że uczyni to Los Angeles. ;)
✅ 226
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Dusseldorf - Duisburg
Typ: 2
Kurs: 2,20
Buk: Bwin
Jutro grają ze sobą dwie drużyny, które mają zupełnie odmienne cele. Dusseldorf walczy o utrzymanie, Duisburg o awans do 1.Bundesligi.
5 ostatnich meczów drużyny z Duisburga to cztery wygrane i jedna porażka na wyjeździe. W ostatnim meczu pokonali 3-0 drużynę z Reginalligi w pucharze/
Natomiast 5 ostatnich meczów przeciwników to trzy porażki i dwie wygrane/
Łyk statystyki:
Wyjazdowe mecze Duisburga
Sun 22/08/10 2.L VfL Osnabrück 1 - 3 MSV Duisburg
Sun 19/09/10 2.L FC Erzgebirge Aue 1 - 0 MSV Duisburg
Sun 26/09/10 2.L 1. FC Union Berlin 2 - 0 MSV Duisburg
Mon 18/10/10 2.L Arminia Bielefeld 1 - 3 MSV Duisburg
Domowe spotkania Fortuny:
Mon 30/08/10 2.L Fortuna Düsseldorf 1 - 2 Hertha BSC
Sun 19/09/10 2.L Fortuna Düsseldorf 1 - 2 TSV 1860
Mon 27/09/10 2.L Fortuna Düsseldorf 0 - 1 VfL Bochum
Fri 15/10/10 2.L Fortuna Düsseldorf 1 - 0 FC Augsburg
Jak widać nie jest do drużyna która na swoim boisku radzi sobie nadzwyczaj dobrze.
Podsumowując,mecz do łatwych należał nie będzie, ale wygrana jest spokojnie w zasięgu drużyny z Duisburga, zwłaszcza, że jesli wygrają wskoczą na drugą lokatę w tabeli
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Spotkanie: FK Baumit Jablonec v Mlada Boleslav
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365
Analiza : W poniedziałek o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 14 kolejki Czeskiej Gambrinus Liga pomiędzy FK Baumit Jablonec a Mlada Boleslav gospodarze zajmują obecnie 6 miejsce z dorobkiem 20 punktów natomiast goście sa na miejscu 5 z dorobkiem 23 punktów Jabloniec u siebie prezentuje sie dość dobrze na 5 ostatnich meczów na własnym stadionie maja 4 zwycięstwa i 1 poraszke natomiast Boleslav w pięciu ostatnich meczach na wyjeździe maja 2 zwycięstwa 2 remisy i jedna poraszkę faworytem tego spotkania jest z Jabloniec strzela duzo bramek u siebie no i dodaktowo atut własnego boiska skłania mnie na postawienie czystej jedynki
⛔ 100
 
F 0

filled

Użytkownik
spotkanie: Necaxa - CF Atlante
typ: 2
kurs: 3,74
bukmacher: pinnacle sports
analiza:
Już za pare minut, bo dokładnie o północy odbędzie się spotkanie pomiędzy meksykańskimi zespołami z dołu tabeli. Gospodarze zajmują obecnie 14 miejsce w tabeli, a ich przeciwnicy miejsce 17. Jest to roznica 4 punktow, ale trzeba zauwazyc, ze zawodnicy z Atlante maja jeden mecz zalegly. Gdyby wygrali te dwa najblizsze mecze, maja nawet szanse wskoczyc na miejsce 11. Kurs dosc wysoki, bo druzyna gosci nie wygrala w tym seoznie jeszcze zadnego z 6 wyjazdowych meczy, jednak miala dosyc mocnych przeciwnikow, wiec mysle, ze po tym spotkaniu ich bilans sie polepszy, bo ostatnio jakby nieco zlapali wiatr w zagle. Bardzo duzym atutem jest tez fakt, ze zespoly spotykaly sie regularnie przez ostatnie 6 lat. Atlante zadnego z tych spotkan nie przegralo, mam nadzieje, ze i tym razem sie to nie zmieni.
✅ 274
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Spotkanie: Seattle Sounders FC - Los Angeles Galaxy
Typ: over 2.5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

Jest to bardzo interesujący zakład zwarzywszy na kurs który oferują bukmacherzy. Dziś w nocy w ramach Play Offów w MLS dojdzie do spotkania Seattle z LA. Oba zespoły grają ostatnio bardzo dobrze , LA Galaxy zwyciężyło w 5 z 7 ostatnich spotkań i zdobyło 11 bramek natomiast Seattle z 7 ostatnich spotkań wygrało 5 strzelając 13 goli. Oba zespoły grają ofensywna piłkę i zdobywają sporo bramek. W tym sezonie drużyny te spotkały się dwa razy i były to mecze otwarte i przyjemne dla oka . Rezultaty to 4: 0 i 3: 1. Wytypowanie zwycięzcy w tym spotkaniu, jest dla mnie bardzo trudne natomiast nie mam wątpliwości że ten mecz będzie obfitował w sporą ilość bramek.
⛔
100
 
K 0

karol816

Użytkownik
Spotkanie: FC Torino - Ascoli Calcio 1898
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro o 21.00 rozpoczyna się mecz Serii B pomiędzy drużynami FC Torino a Ascoli. Zdecydowanie stawiam na gospodarzy. Mimo iż zajmują środkową część tabeli, to jest to drużyna praktycznie nie do pokonania na własnym boisku. Świetnie się spisują u siebie, co w pełnie przedstawia bilans ostatnich 4 meczy: 3-0-1. Natomiast przyjezdni reprezentują bardzo słabą formę w tym sezonie. Zajmując 20 pozycje w lidze i bilansem ostatnich 4 wyjazdowych meczy 0-0-4 są typową drużyną do spadku. Reasumując, uważam że gospodarze są zdecydowanymi faworytami i warto na nich zaryzykować.
✅ 68
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Los Angeles Lakers- Golden State Warriors
Typ; over 226,5
Kurs;3,45
Buk;Centrebet

Analiza;

Już za niecałe 2 godziny rozpocznie sie mecz pomiędzy Los Angeles Lakers oraz Golden State Warriors. Zarówno gospodarze jak i goście w niedawno rozpoczętym sezonie jeszcze nie przegrali. Jeziorowcy pokonali u siebie Houston, kolejnej wygranej dokonali na wyjeździe ze słabszymi niż w tamtym sezonie Phoenix. GSW 2 razy wygrali w swojej hali z Houston oraz z chyba jeszcze nie mającymi odpowiedniej formy Clippers. Buki za win Lakers oferują 1,15 oczywiscie wiadomo że GSW na wyjeździe niż u siebie to zupełnie inna drużyna dlatego na handi dodatnie czy ujemne nie bede się porywał. Znalazłem dosyć ciekawy kurs, na over 226,5 w tym spotkaniu. Centrebet za ten typ oferuję kurs 3,45 więc bardzo moim zdaniem ciekawy. Mecze pomiędzy tymi ekipami są zacięte, pada w nich bardzo dużo rzutów celnych, zarówno jedni jak i drudzy rzucają bardzo sporo &#39;&#39;trójek&#39;&#39; i trafiają. Ciekawy jestem jak zagra Kobe Bryant, gdyż ostatnio miał kontuzję ;/ Nawet jeśli on będzie nie pewnym punktem drużyny, są inni którzy mogą sporo narzucać; Pau Gasol, Ron Artest czy doświadczony Lamar Odom po stronie gospodarzy, zaś po stronie gości pierwsze skrzypce grają; Stephen Curry(który dziś prawdopodobnie nie zagra), Dorell Wright czy David Lee. Uważam, że mój typ ma szanse powodzenia na około 70%. Pozdrawiam i zapraszam fanów do oglądania i wypowiadania się na forum o 2,30 ;) Rambo131
⛔ 100
 
B 0

brygadier25

Użytkownik
Spotkanie: Blackpool FC - West Bromwich Albion
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: BaH
Analiza: Na stadionie w Blackpool gospodarze zmierzą się WBA którę dosyć dobrze radzi sobie w tym sezonie.Moim zdaniem jednak goście ostatnio bardzo mobilizują się jednak bardziej na zespoły z górnej części tabeli jak to było z MU 2:2 czy Arsenalem 2:3 wiec mogą zlekcewazyć rywala.Poza tym Blackpool nie wygrało jeszcze meczu u siebie w tym sezonie w PL myślę że to dobra pora by uradować swoich kibiców zdobywając komplet pkt.Dodam jeszcze ze te cieżkie mecze w lidzę + mecz w Carling Cup piłkarze WBA napewno poczują w nogach w tym meczu dlatego stawiam jednak Blackpool w roli zwycięzców.
✅ 175
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Mallorca - Levante
Typ: Mallorca strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Analiza: O 21:00 na zakończenie 9 kolejki Primera Division zmierzą się drużyny z 11 i 17 miejsca, czyli Mallorca i Levante. Mallorca w środę grała puchar hiszpanii z Sportingiem Gijon, spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Majorki, co więcej Mallorca tydzień temu wygrała na wyjeździe 2:1 z Valencią a 3 tygodnie temu dzielnie walczyła na Camp Nou i wywiozła 1 pkt. Levante po 3 porażkach na rozpoczęcie sezonu z rzędu zaczęła łapać punkty 2 zwycięstwa i 2 remisy ale w ich wypadku to już za dużo... i tydzień temu przegrali na wyjeździe 2:1 z Espanyolem.
W historii grali ze sobą obie drużyny 7 krotnie, jednak bardziej ciekawią mnie i co więcej przekonują do grania takiego typu gdyż w sezonie 2006/07 i 2007/08
Mallorca grając u siebie strzelała Levante 3 bramki!
W drużynie Levante najprawdopodobniej nie zagra Francisco Munoz Xisco a to spore osłabienie gdyż ten zawodnik grał w 6 spotkaniach z 8. Myślę, że jutro padnie wynik 2:0.
✅ 80
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: FK Jablonec - FK Mlada Boleslav
Typ: X2
Kurs: 1,66
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Na dzisiaj wybrałem mecz ligi czeskiej pomiędzy Jabloncem a Boleslavem. Faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy ze względu na atut własnego boiska. Jednak oba zespoły są dosyć dobre, a przede wszystkim prezentują wyrównane umiejętności. Jablonec zajmuje 7 miejsce w lidze z dorobkiem 9 punktów. Z kolei Mlada Boleslav plasuje się na miejscu 5, mając o 1 punkt więcej. Jeśli chodzi o 3 ostatnie spotkania ligowe to zespół gospodarzy zanotował trzy zwycięstwa. Tymczasem goście odnotowali dwa zwycięstwa i jeden remis. W historii ostatnich bezpośrednich pojedynków najczęściej padał remis. Można więc spodziewać się zaciętego meczu i prawdopodobnie tym razem również padnie remis. Tutaj należy dodać, że Mlada nie przegrało jeszcze ani jednego z 6 ligowych spotkań w tym sezonie. Moim zdaniem jeśli ktoś jest w stanie przerwać passę 3 zwycięstw zespołu gospodarzy, będzie to ich dzisiejszy rywal. W związku z tym stawiam na remis lub zwycięstwo gości.
Pozdrawiam.
✅ 66
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Spotkanie: Murcia - Ejdo
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: bwin
Analiza: Murcia, klub z tradycjami, znany z gry w Primera Division obecnia tula się w Segunda Division B, ostatnio przypomniała o sobie Murcia grając z Realem w Pucharze Króla i sensacyjnie remisując u siebie 0:0, taki mecz musiał podbudować drużynę z Murcii i w meczu u siebie z o wiele niżej notowanym przeciwnikiem muszą grać o pełną pułę, Segunda Division B to napewno nie marzenie kibiców z Murcii pamiętających jak ich drużyna grała w Primera więc napewno piłkarze ich drużyny nie mają wyjścia jak tylko wygrać te spotkanie, typ wydaję się dość pewny, zwłaszcza po meczu z Realem w którym Murcia zaprezentowała się bardzo dobrze ????
✅
53
 
T 0

tomiko

Użytkownik
Spotkanie: CD Aves - CD De Fatima
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jest to spotkanie w ramach portugalskiej 1 ligi. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.30. CD Aves zajmuje 15 miejsce w tabeli, po 6 meczach zgromadził tylko 5 punktów. CD De Fatima zajmuje miejsce 9, zgromadziła nie wiele więcej punktów, bo 7. Teraz o co grają zespoły: gospodarzom ten mecz pozwoli wyjść ze strefy spadkowej, jednak gościom wygrany mecz pozwoli nawet zająć 2 miejsce w tabeli, cała czołówka jest bardzo zbita, tylko lider odskoczył. Myślę więc, że drużyna przyjezdna będzie chciała za wszelką cenę to spotkanie wygrać. CD De Fatima w tym sezonie niestety jednak nie wygrała jeszcze żadnego wyjazdowego meczu, stąd prawdopodobnie tak wysoki kurs, ale wydaje mi się, że lepszej okazji aby wygrać na wyjeździe mieć nie będzie, więc zespół powinien pokazać na co go tak naprawdę stać. Atutem jest też fakt, że oba zespoły grały w tamtym roku mecz, który zakończył się wynikiem 1:0 dla Fatimy. Kurs bardzo interesujący, więc myślę że warto zaryzykować.
⛔ 100
 
gorylek 8

gorylek

Użytkownik
Spotkanie: Mallorca - Levante
Typ: RCD Mallorca - UD Levante (0:1) 1
Kurs: 2,60
Buk: Bah
Analiza: Jak wszyscy wiemy Mallorca to drużyna własnego boiska. Jej ostatnie wyniki napawają mnie optymizmem do postawienia handcapu. Na Iberostar Estadio oprócz wpadki przed dwoma tygodniami z Espanyolem (porażka 0:1), Mallorca radzi sobie całkiem dobrze. Remis z Realem i wygrane kolejno z: Ossasuną, Sociedad i Sportingiem Gijon. Pamiętajmy, że w poprzednim sezonie Mallorca &quot;grała&quot; tylko u siebie. W obecnym dokładają całkiem przyjemne wyniki na wyjazdach, co świadczy, że drużyna pomimo kłopotów finansowych, będzie potrafiła włączyć się o walkę o start miejsce gwarantujące start w europejskich pucharach. Co do Levante.Jest do drużyna przeciętna, mająca jednorazowe przebłyski. Jednak dzisiaj nie widzę szans na pozytywny rezultat. Tak więc handicap powinen bezproblemowo siąść;]
⛔ 100
 
M 0

madnes13

Użytkownik
Spotkanie: Sassuolo - Siena ????
Typ: DW 0:1
Kurs: 7(5):]
Buk:BetClic
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się mecz 12 kolejki pomiędzy Sassuolo a Sieną. Gospodarze w tabeli zajmują ostatnie miejsce czyli 22, a goście są na początku tabeli i zajmują 2 miejsce. Sassuolo u siebie rozegrało 5 spotkań, mają na koncie 1 wygraną 1 remis i 3 porażki. Siena na wyjeździe rozegrała również 5 meczy i ma na koncie 1 wygraną 3 remisy i jedną porażke.
Siena musi wygrać w tym meczu ponieważ ma do lidera czyli Novary Calcio stratę 5 punktów, a drużyna z trzeciego miejsca ma stratę 1 punkt do Sieny, dlatego jeśli Siena myśli o awansie do serie A musi wygrać ten mecz.
Mam nadzieje, że mój typ jest dobry i Siena wygra 1 :0.
⛔ 100
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk
Typ : Metallurg Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk (0 : 1,5) 1
Kurs: 1,91
Buk: Ladbrokes
Analiza: Dziś o godzinie 15.00 naszego czasu, w lidze hokeja KHL lider Metallurg podejmie u siebie zespół Traktora Cheljabinsk zajmującego do tej pory 11. - przedostanie miejsce w stawce. Faworyt w tym meczu może być tylko jeden - zespół z Magnigotorska. Dość powiedzieć że na ostatnie 18 meczów zwyciężał w 16 z nich, a obecnie ma passę 7 zwycięstw z rzędu i 4 w regulaminowym czasie gry. W tym sezonie na 12 meczów u siebie wygrał 8 + 1 po dogrywce. W tabeli prowadzi zdecydowanie i ma już 11 oczek przewagi nad drugim w tabeli zespołem z Omska.
Ciekawostką wydaje się być fakt że od 13 meczów strzelał w każdym z nich przynajmniej 3 bramki. W zupełnie innej sytuacji jest zespół z Cheljabińska, grają bardzo nierówno, w kratkę, a punkty zdobywają głównie u siebie ( tylko 2 wygrane(( i to po dogrywkach)) w tym sezonie na wyjeździe) więc czego mają szukać w twierdzy Metallurga? Na ostatnie 15 meczów tych zespołów w Magnitogorsku Metallurg triumfował w 14. Jedyne zwycięstwo Traktora nastąpiło w tym sezonie, we wrześniu. Traktor wygrał 4-3 po dogrywce. Myślę że dziś ta sytuacja się już nie powtórzy, Metallurg jest na fali i pewnie pokona Traktor przynajmniej 2 golami. I taki właśnie typ gram.

⛔
100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Tours - Châteauroux
Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 3.05
Buk: Unibet
Dziś o 20.30 dokończenie 13 kolejki francuskiej Ligue 2, w której zmierzą się zespoły Tours - Châteauroux. Tours po 12 kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli ale jeśli dzis wygra to stanie się liderem, więc to powinno ich odpowiednio zmotywowac dziś do wygranej. Tours u siebie nie zaznało jeszcze porażki, mając w 6 meczach dorobek: 4 zwycięstwa, 2 remisy (bramki 13:8). Châteauroux to obecnie 8 drużyna ligi, która spisuje się dość przyzwoicice zarówno u siebie jak na wyjazdach, gdzie ma bilans gier: 2 zwycięstwa, 3 remisy, 1 porażka (bramki 7:6). Tours w poprzedniej koljce musiał uznać wyższość zespołu Ajaccio, z którym to przegrał na wyjeździe (2:0), natomiast w meczu wyjazdowym Châteauroux podzieliło się punktami z Nantes (1:1). Gospodarze dziś będą chcieli odegrać się za miniona porażkę i powinno im sie udać pokonać gości, bowiem w przeszłości radzili sobie z nimi bardzo dobrze, nie przegrywając jak dotąd u siebie:
23/10-09 Ligue 2 Tours vs. Chateauroux 2:2
19/09-08 Ligue 2 Tours vs. Chateauroux 3:1
25/05-07 Ligue 2 Tours vs. Chateauroux 2:1
Tours w tym sezonie będzie mierzyło w wywlacznie awansu do Ligue 1 ale droga do tego jeszcze daleka , więc muszą solidnie pracować nad realizacją tego celu. Dziś powinni wyjść z ambicją do odniesienia kolejnego zwycięstwa i uzyskać zasłużone prowadzenie w tabeli, bo swoją postawą na to zasługują. Myślę że Tours wywrze presing na rywalach od początku meczu, wypracowując sobie bramkową przewagę przed drugą połową aby w drugiej dołożyć jeszcze gola lub więcej i wygrać w sposób przekonywujący całe spotkanie.
⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Spotkanie: IF Brommapojkarna - Malmö FF
Typ: gospodarze strzelą bramkę - NIE
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś 29 kolejka Szwedzkich rozgrywek: Allsvenskan. Mecz pomiędzy ostatnią – 16. drużyną tabeli Brommapojkarna (gospodarzami), a szykującym się na fotel lidera drużyną Malmö FF. Aktualnie na faworytów, czyli gości jest kurs 1.40 (expekt) – lecz nie on mnie ciekawi, znacznie milszy kurs jest na to, iż gospodarze bramki nie strzelą – 2.25. Już pisze dlaczego tak myślę... Dzisiejsza drużyna gości ma najwyższy bilans bramkowy wynoszący +29 (strzelają dużo bramek ale i mało tracą) drugim biegunem są gospodarze z najniższym bilansem –19. Co ciekawe Malmö FF na ostatnie 10 wygranych spotkań każde wygrało do 0.! W tym sezonie aż 13 razy zachowywali czyste konto – czy będzie tak i dziś? Drużyna Brommapojkarna nie wygrała od 12 spotkań w tym 6 razy przegrywała nie zdobywając gola, w tym sezonie strzelają srednio 0.71 gola/mecz tracąc 1.39. Od 19:00 trzymam kciuki za obronę Malmö FF.
✅ 125
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Mecz: Vitoria Guimaraes-Portimonense Sc
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betgun
Ostatnie spotkanie 9-tej kolejki portugalskiej Superligi. Na przeciw siebie stają Vitoria Guimaraes i
Portimonense Sc. Guimaraes zajmuje w lidze 8 miejsce, natomiast Portimonense są na miejscu 14. Vitoria nie wygrała w lidze od 3 meczów notując porażkę remis i porażkę, lecz grała ze stosunkowo mocnymi rywalami. Portimonense przegrało 2 ostatnie mecze. Sądzę że dla Vitorii jest to idealny rywal, aby się w końcu przełamać i zwyciężyć, tym bardziej iż graja na własnym podwórku.
✅
55
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie:Blackpool-WBA
Typ:4 lub więcej goli
Kurs:2.9
Bukmacher:Expect
Analiza:O 21.00 na stadionie beniaminka z Blackpool zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy miejscowym Blackpool a West Bromwich Albion.Ja w tym meczu typuję na to, ż ebędzie minimum 4 bramki.Obie ekipy nie brylują w defensywie, raczej w spotkaniu z ich udziałem pada kilka goli.Rzadko są remisy bezbramkowe czy wyniki 0-1 lub 1-0 .Uważam, że dzisiaj każda drużyna będzie chciała jak najszybciej strzelić kilka goli aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.Myślę, że over 3.5 pęknie dzisan bez problemu.Przypome kilka wyników z obecnego sezonu: Blackpool wygrało wysoko z Wigan, przegrało wysoki z Chelsea, z Manchesterm City 2-3, West Bromwich Albion 3-2 z Arsenalem, 2-2 z Manchestrem United.Jak widac te ekipy raczej idą na wymianę ciosó a nie ukrywają się za podwójną gardą.Uważam, ze w dzisiejszym spotkani będzie podobnie.Jak szybko padnie pierwsza bramka to worek z bramkami się rozwiąże raz dwa.Moim zdaniem ten typ to pewnik dnia
dzisiejszego.Jeśli macie jakieś pieniążki na Ekspekcie to proponuje wam zagrać ten typ.

Typ powtórzony,
-100pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom