>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1 października 2010r. (piątek)

Status
Zamknięty.
M 6

mentosix

Użytkownik
Spotkanie: Bellinzona-St.Gallen
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Jutro o godzinie 19:45 odbędzie się mecz pomiędzy Bellinzona a St. Gallen. Obie z tych drużyn nie sa jakimis bardziej znaczacymi zespolami w swojej lidze, ale wedlug mnie i tak widac duza roznice na korzysc gospodarzy. Druzyna gosci w swoich pieciu meczach wyjazdowych tylko raz wygrala przy czym zanotowala 4 porazki a ich bilans bramkowy wynosi tylko 2 strzelone bramki przy 13 straconych co jest ogromna przepascia w porownaniu do Bellinzony ktora ma po 6 bramek strzelonych i straconych, gospodarze graja u siebie w miare poprawnie tj. 2-2-1. Myśle że Bellinzona wygra bez wiekszego trudu, mozna by sie nawet pokusic o opcje z handicapem.

⛔ 100
 
F 67

figo88

Użytkownik
Spotkanie: Berdych - Ferrer
Typ: Berdych
Kurs: 1.83
Buk: BetFair
Analiza:

Ćwierćfinały w Kula Lumpur, obecnie 7 w rankingu Berdych zagra z 11 Ferrerem. Bardzo ciekawe zapowiada się ten ćwierćfinałowy pojedynek ponieważ obaj panowie zaczynają już walkę o top8 w rankingu i awans do Mistrzostw ATP w Londynie na koniec sezonu. Uważam, że w tym spotkaniu okaże się lepszy Czech - Berdych, ponieważ dysponuje on pewniejszym serwisem, co jest bardzo istotne na tej nawierzchni, na której grają. Obecnie dla mnie obaj panowie są w podobnej dyspozycji i ten pojedynek może być zacięty, lecz myślę że na tej nawierzchni przewagę ma wyższy i z bezsprzecznie lepszym serwisem - Berdych. Także wydaje mi się, że końcowe zwycięstwo poleci do Czecha po 2 bardzo równych setach.

⛔ 100
 
J 0

jurekosp

Użytkownik
Spotkanie:Wexford Youths - Derry City
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:

2 liga irlandzka małymi krokami zbliża się do końca.Jest to czas walki o utrzymanie i awans.Spadkowicze są już znani ale znacznie ciekawiej zapowiada się walka o awans do szeregów ekstraklasy.Derry ma 3 pkt przewagi nad drugim w tabeli Monaghanem tyle że ich zaległy mecz zdaję się być tylko formalnośćią bowiem z zmierzą się w nim z fatalnie grającym Devonem. Jutro natomiast meczem kolejki będzie spotkanie Monaghanu z Waterfordem-viceliderem i 3 ekipą .Tak więc dla piłkarzy Derry mecz z ligowym średniakiem czekającym tylko na koniec sezonu może być jedną z ostatnich okazji do ucieczki goniącym ich piłkarzom Monaghanu. Będzie to dla nich również okazja do przełamania się w meczach wyjazdowych,w których smaku zwycięstwa nie zaznali od 3 spotkan,2 z nich remisując. Mimo tego ich bilans meczy wyjazdowych prezentuje się znakomicie:9-3-2. Reasumując,nie sądzę aby juniorzy Wexfordu zatrzymali nie osłabionego żądnymi kontuzjami lidera w walce o awans do 1 ligi.

⛔ 100
 
S 0

shawnmarion31

Użytkownik
spotkanie: Kardemir Karabük - Galatasaray
typ: 2
kurs: 1,95
buk: bet-at-home
analiza:

Jeden z pierwszyh meczów 7 kolejki tureckiej Superligi pomiędzy 7 w tabeli Karabuksporem a zajmującym 3 lokatę drużyną Galatasaray. Dzisiejsi goście, prowadzeni przez samego Franka Rijkarda, niestety nie awansowali do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Odpadli w dwumeczu z Karpatami Lwów. Jednak na swoim podwórku czyt. w rodzimej lidze to wciąż bardzo silna ekipa. Zdążyli już poprawić sobie nastroje wygrywając 4 mecze ligowe z rzędu:

Galatasaray - Buyuksehyr 3:1
Bucaspor - Galatasaray 0:1
Galatasaray - Gaziantepspor 1:0
Eskisehirspor - Galatasaray 1:3

Uważam, że drużuna ze Stambułu jest na przysłowiowym gazie i poradzi sobie z tureckim średniakiem, o którym szczerze mówiąc, nie mam zbyt wielu informacji. Niby w lidze idzie im dobrze ale jak przyszło co do czego to wtopili z mocnym Beskitasem 1:4. Myślę, że drużyny znad Bosforu to za wysokie progi na resztę ligi.

⛔ 100
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: Tomas Berdych - David Ferrer
Typ: 2
Kurs: 2,23
Buk: Pinnacle

Analiza:
Dzisiaj o godzinie 12.15 w turnieju rozgrywanym w malezyjskim Kuala Lumpur dojdzie do pojedynku Berdycha z Ferrem. Według bukmacherów delikatnym faworytem jest Czech jednak ja zdecydowałem wytypować w tym spotkaniu na zwycięzcę Hiszpana, który ostatni raz przegrał z Tomasem w 2005 roku, a ogólny ich bilans to 4:2 na korzyść Ferrera, także widać jak na dłoni, że Ferrerowi odpowiada styl gry Berdycha. Tomas gra mocno forehandem, backhand ma już dużo gorszy, ale właśnie siłę tego forehandu David Ferrer będzie wykorzystywał do kontrowania rywala grając mu bardzo trudne piłki pod końcową linię. W mojej opinii Hiszpan jest zdecydowanie solidniejszy jeśli chodzi o grę z głębi kortu i uważam, że to będzie klucz do odniesienia zwycięstwa w tym spotkaniu. Ostatnimi czasy Berdych nie błyszczy formą - jego ostatnie wyiniki to porażki z Baghdatisem, Llodrą, Tipsareviciem i Djokoviciem, ta ostatnia na pewno jakoś bardzo nie dziwi, aczkolwiek nawet Serba jeszcze na Wimbledonie Czech odprawił z kwitkiem, a ostatnio już gładko przegrał tak więc należy sądzić, że jego forma zdecydowanie się obniżyła. Natomiast Ferrer w ostatnich swoich występach pokazywał się z niezłej strony, mam tu na myśli jeszcze US Open, gdzie doszedł do 1/8 finału i tam poległ po bardzo zaciętym pojedynku ze swoim rodakiem Fernando Verdasco. Z kolei w tym turnieju przeszedł dwie pierwsze rundy jak burza gdyż jego rywale delikatnie mówiąc byli słabi, ale przetarł się właśnie w tych pojedynkach, wszedł w uderzenie, przyzwyczaił się do gry na kortach w Kuala Lumpur i to może zaprocentować, bo Berdych rozegrał dotąd tylko jedno spotkanie w tym turnieju. Myślę David Ferrer powinien sobie poradzić z Berdychem. Jego atutem na pewno będzie gra z backhandu no i w długich wymianach również to on powiniien przeważać.

✅ 123
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Berdych, Tomas - Ferrer, David
Typ: DW (1:2)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Witam, na dzisiaj wybrałem mecz ćwierćfinałowy turnieju Kuala Lumpur pomiędzy Czechem Berdychem Tomasem a Hiszpanem Ferrerem Davidem. Faworytem bukmacherów jest wyżej notowany zawdonik czeski. Zajmuje on 7 lokatę z dorobkiem 3760 punktów. Z kolei Hiszpan zajmuje 11 miejsce z 3135 punktami. Prawdopodobnie to biorą głównie pod uwagę bukmacherzy faworyzując Berdycha. Ja stawaim na Ferrera. Po pierwsze w bezpośrednich potyczkach prowadzi on 4:2, z czego trzy ostatnie mecze wygrywał do zera. Druga sprawa to ostatnia forma obu zawodników i wydaje mi się, że Hiszpan jest w nieco lepszej formie. Świadczyć o tym może m.in. ostatni turniej z wsześnia US Open, New York, w którym obaj brali udział. Berdych pożegnał się z nim już na samym początku przegrywając 0:3 z Michaelem Llodra. Tymczasem Hiszpan załapał się do 16 najlepszych zawdoników tamtego turnieju, odpadając z Fernandem Verdasco 2:3. Zastanawiałem się czy Hiszpan wygra tutaj do zera, ale ze względu na zbliżone umiejętności obu zawodników myślę, że Ferrer wygra 2:1. Polecam.

Pozdrawiam.

✅ 350
 
B 0

blkakabelek

Użytkownik
Spotkanie: Vitesse Arnhem - Wilem II Tilburg
Typ: 1
Kurs: 1.47
Bukmacher: Betsson

Analiza:
w 8 kolejce Vitesse Arnhem zmierzy sie przed własna publicznością z Willem II Tilburg. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy w letnim okienku transferowym dokonali ciekawych transferów (Ismail Aissati, Slobodan Rajković, Nacer Barazite, Matej Delcac, Marcus, Pedersen, Guram Kashia i Laryea Kingston). Dopiero teraz ci zawodnicy zaczynaja sie zgrywać ze soba czego efekty były juz w ostatnie kolejce (wygrana na wyjezdzie 2:0 Excelsior Rotterdam) , tym samym przełamujac passę 5 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Drzużyna Willem na 7 meczy w tym sezonie przegrała 7 razy, a graja na wyjezdzie straciła 10 bramek strzelając zaledwie jedną. We wczesniejszych latach pomiedzy tymi zespołami na boisku Vitesse drużyna Willem II Tilburg wygrała zaledwie 2 razy na 22 pojedynki. Podsumowując, gospodarze bez problemów powinni ograć fatalnie spisująca sie w tym sezonie ekipę gości.

⛔ 100
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Bytom - Widzew Łódź
Typ: połowa spotkania/koniec meczu x/1
kurs: 6
Buk: Bwin

Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie naszej Ekstraklasy w którym zmierzy się dobrze ostatnio spisująca Polonia Bytom z beniaminkiem z Łodzi.
Polonia ostatnio spisuje się dobrze co pokazuję chociażby wygrana z Ruchem (1:0) u siebie i wyjazdowy remis ze swoją imienniczką z Warszawy(2-2)
Widzew natomiast ostatnio zremisował z tym samym Ruchem i wygrał zaskakująco wysoko ze słabo spisującym się w tym sezonie Ślaskiem.
Stawiam na wygraną Polonii ale dopiero w drugiej połowie a mój typ to 1:0 dla Bytomian.
Pozdrawiam

Ps. Sorki za taką słabą analize ale brak czasu i pisane na szybko.

⛔ 100
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Spotkanie: AC Ajaccio vs. FC Nantes
Typ: AC Ajaccio
Kurs: 2,15
Buk: Bwin

Analiza:
O godzinie 20:00 naszego czasu odbędzie się mecz w ramach rozgrywek drugiej ligi francuskiej. Drużyna Ajaccio będzie gościła na swoim obiekcie drużynę FC Nantes. Swój typ motywuję tym, iż Gospodarze są w Ligue 2 drużyną własnego boiska, natomiast ich dzisiejsi rywale spisują się na wyjazdach wręcz fatalnie.
Bilans obu drużyn w ostatnich 15 meczach (dom/wyjazd) w rozgrywkach Ligue 2:

AC Ajaccio
Zwycięstwa:8 Remisy(prowadzili w meczu):4(2) Porażki:3

FC Nantes
Zwycięstwa:2 Remisy(prowadzili w meczu):4(0) Porażki:9

W bezpośrednich pojedynkach tych drużyn w przeciągu ostatnich 7 lat, bilans AC Ajaccio na własnym boisku przedstawia się następująco: 3-1-2 7:8. Lecz ostatnio Ajaccio radziło sobie z drużyną Nantes dwa razy pod rząd. Także nie widzę przeciwwskazań, aby dziś drużyna lepsza odniosła kolejną trzecią już z rzędu victorię.

⛔ 100
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Hannover 96 - FC St. Pauli(+1) | Handicap 3-drogowy
Typ: Hannover 96
Kurs: 4.15
Buk: Unibet
Analiza:

Dzisiejszego dnia o godzinie 20:30 rozpocznie się siódma kolejka niemieckiej Bundesligi. Naprzeciwko siebie staną zespoły Hannoveru 96 oraz St. Pauli. Drużyna gospodarzy to jedna z rewelacji tego sezonu, po sześciu kolejkach zajmując 3 miejsce z dorobkiem 13 punktów. Beniaminek z St. Pauli nieźle rozpoczął sezon, zgarniając dotychczas 7 punktów, co plasuje go na pozycji dziesiątej. W Hannoverze pierwsze skrzypce gra duet Didier Ya Konan i Moa Abdellaoue. Od nich zależy wiele w tym spotkaniu. Gospodarze wygrali dwa ostatnie spotkania, u siebie z Werderem 4:1 oraz na wyjeździe z Kaiserslautern 1:0. Dali się ograć tylko Wilkom na ich obiekcie 2:0. Goście swoje punkty zdobyli wygrywając dwukrotnie na wyjazdach z Freiburg&#39;iem 3:1 oraz z Borussią M&#39;gladbach 2:1. Ostatni punkcik to remis na swoim obiekcie z Hamburgiem. Dzisiaj przewiduję jednostronne widowisko, gdzie Hannover ogra swojego przeciwnika różnicą przynajmniej dwóch bramek.

⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Hiszpania
Kurs: 3,85
Buk: Bwin

Dzisiejszego dnia o godzinie 17:00 dojdzie do trzech bardzo ciekawych meczów mistrzostw świata w siatkówce na turnieju we Włoszech. Wszyscy będą trzymać kciuki za polaków ale ja na swoją analizę wybrałem mecz Rosjan z Hiszpanami. Cywilizacja ma to do siebie że ludzie coraz więcej myślą, a czasami za dużo.. i efektem tego jest wymyślony przez Włochów system rozgrywek który pozwala przegrywać wiele meczy (ba a nawet zachęca i prowokuje!) aby dojść do finału. Napisałem o tym ponieważ to może mieć duży wpływ na postawę siatkarzy dzisiejszego dnia. Grupa I w której są Hiszpanie i Rosjanie w następnej kolejce zagrać by miała odpowiednio:
1.miejsce gr.I gra z 1.miejscem w gr.N (najprawdopodobniej będzie to Brazylia) oraz z 2.miejscem w gr.H (najprawdopodobniej będzie to Kuba)

2.miejsce gr.I gra z 1.miejscem w gr.M (zapewne Argentyną) i 1.miejscem w gr.H (najprawdopodobniej Serbami)

także wg. tego pokręconego planu najbardziej opłaca się zając drugie miejsce i trafić do Argentyny i Serbii niż Kuby i Brazylii. Ale nawet pomijając to całe zamieszanie o Hiszpańskiej siatkówce można mówić wiele dobrych rzeczy i i tak warto by było zaryzykować jakiś handicap na tą ekipę. Zdołali urwać seta Brazylii czego nie osiągnęli Polacy oraz doprowadzić do Tie-Breaka z Kubańczykami. Bardzo efektownie i efektywnie podbijają silne ataki i zdecydowanie kończą piłki które powinny być kończone, nie boją się wielkich nazwisk, po prostu grają bez kompleksów i bardzo odważnie. Są wg. mnie obok Czechów czarnym koniem tych mistrzostw. Rosjanie oczywiście wszystko na bardzo wysokim poziomie ale ten mecz śmierdzi kombinowaniem co w efekcie może dać kolejną niespodziankę.

✅ 285
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Hemofarm Vrsac - Alba Berlin
Typ: Alba Berlin
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Alba Berlin pierwszy mecz z Hemofarmem wygrała u siebie różnicą zaledwie 6 punktów i dzięki fatalnej ostatniej kwarcie teraz znowu będzie musiała dać z siebie wszystko, by awansować do kolejnej fazy. Hemofarm został przez Albę pokonany dość spokojnie, jednak w 4 kwarcie Niemcy po prostu odpuścili i zostali za to ukarani. Moim zdaniem to Alba wygra. W pierwszej rundzie kwalifikacji pokonała przecież niezłe Roanne, gdy Hemofarm grał z Galil Gilboa i po wysokim zwycięstwie na wyjeździe, o mały włos nie stracił całej przewagi u siebie. Hemofarm na ten moment nie ma chyba takiej ekipy, jaka była w zeszłym sezonie, dziwny dwumecz z Galil Gilboa pokazuje ich słabości. Ten mecz ma sporą wagę i na pewno będzie gorąco, ale moim zdaniem to Alba wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, gdyż ma nieco mocniejszą drużynę i wydaje się być w lepszej formie.

⛔ 100
 
M 0

marwin99

Użytkownik
Spotkanie: Bułgaria -Polska
Typ : Zwycięzca pierwszego seta 2
Kurs: 1,65
Buk : BetClic



Analiza:



Dziś ekipy POLSKI i BUŁGARII rozegrają najważniejszą swą potyczkę na MŚ. Niestety biało czerwoni muszą wspiąć się na wyżyny swych umiejętności. Wczoraj zeszli z parkietu o 22:30 a dzisiaj początek batalii o godz. 17:00. Na odpoczynek mieli więc niewiele czasu, trzeba wziąć pod uwagę, że niektórzy z nich odwiedzili jeszcze sztab medyczny. Na poprawę gry mieli jeszcze mniej czasu. Owszem, zdarzają się drużyny, które z dnia na dzień poprawiają swoją dyspozycję na tyle, by wygrać po przegranym spotkaniu. Na korzyść Polaków przemawia fakt, że Bułgarzy są słabszą ekipą od Brazylijczyków. Nietrudno się domyślić, że największym atutem naszych piątkowych rywali będzie brak zmęczenia. Ostatni mecz rozegrali oni bowiem w pierwszej fazie, która zakończyła się w poniedziałek.
Aby wygrać Polacy muszą zagrać o wiele lepiej w dwóch podstawowych elementach. Przede wszystkim w zagrywce, nie mogą wyrzucać flotów daleko w aut, tylko serwować tym typem na Mateja Kazijskiego, który zdecydowanie bardziej woli przyjmować mocne piłki.
Do gry naszej ekipy potrzeba wprowadzić kilka drobnych poprawek które spowodują iż to MY będziemy lepszą drużyną tej konfrontacji.
Jeśli Polacy pokonają Bułgarów, będą w komfortowej sytuacji. Natomiast przegrana będzie porównywana do katastrofy.
W tym momencie trzeba wspomnieć o magicznych „20” punkcikach. Jeśli w piątek nasi siatkarze pokonają grających w kratkę Bułgarów 20 lub więcej punktami na pewno awansują do kolejnej rundy. Niestety patrząc na wyniki naszej kadry trzeba być świadomym iż każdy wynik jest możliwy. Ja osobiście trzymam kciuki za naszych i mam nadzieję na okazałą wygraną. Mój typ (poparty lokalnym patriotyzmem) to zwycięzca pierwszego seta przez POLAKÓW.

⛔ 100
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania (+1,5 seta hc) - Rosja
Typ: Hiszpania
Kurs: 2,40
Buk: Unibet

Analiza: Dzisiaj o 17.00 w ramach spotkań Mistrzostw Świata wyjdą na parkiet reprezentacje Hiszpanii i Rosji. Jest to spotkanie Grupy I mistrzostw, w której jest jeszcze reprezentacja Egiptu. Dla Hiszpanów jest to pierwsze spotkanie w tej grupie, zaś dla Rosjan drugie bowiem wczoraj pewnie ograli Egipt 3-0. Cóż, system tych mistrzostw jest tak pokręcony, że Rosjanom nie opłaca się wygrywać tej grupy, ponieważ wtedy trafią w następnej rundzie najprawdopodobniej na Brazylię i Kubę, czyli głównych faworytów do wygrania imprezy. Z kolei 2. miejsce z &quot;rosyjskiej&quot; grupy w następnej rundzie trafia najprawdopodobniej na Argentynę i Serbię. Widać jak duża to różnica. Oczywiście, można pomyśleć, że Hiszpania też chciałaby się podłożyć i wygrywając mecz z Egiptem awansować z 2. miejsca do słabszej grupy. Ale czy faktycznie Hiszpanie mogą zakładać, że na pewno pokonają Egipcjan w ostatnim meczu? Presja walki o awans i towarzyszące jej wtedy nerwy mogłyby doprowadzić do słabej gry Hiszpanów z Egiptem i wtedy mogliby się oni nawet pożegnać z imprezą. Także myślę, że Hiszpanie będą grać o wszystko, bo im tak bardzo przecież nie zależy, nie są faworytami turnieju. A że mają walory, które mogą pomóc pokonać Rosjan nawet bez żadnych kalkulacji, to ten typ wydaje się być jeszcze bardziej prawdopodobny. Hiszpanie grają na tych mistrzostwach dobrą siatkówkę, są dobrze zorganizowani w obronie, całkiem dobrze wychodzi im gra w ataku, jako, że nie ciąży na nich presja grają bez żadnych kompleksów i pokazują, że mogą walczyć z każdym. Dowodem tego może być 1 set urwany Brazylijczykom czy 2 Kubie już na tych mistrzostwach. A Rosja? Cóż, nie zawsze gra tu świetnie. Straciła 1 seta ze słabą Australią i 2 z Portoryko. Myślę więc, że Hiszpanie to wygrają. A że taki typ już się pojawił podeprę ich zwycięstwo lekkim handi.

Mecze obu ekip na tych mistrzostwach:
Hiszpania vs. Tunezja 3:1
Brazylia vs. Hiszpania 3:1
Hiszpania vs. Kuba 2:3

Rosja vs. Egipt 3:0
Portoryko vs. Rosja 2:3
Rosja vs. Australia 3:1
Rosja vs. Cameroon 3:0

✅ 140
 
D 0

dzieciak

Użytkownik
Spotkanie:Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ:2
Kurs:6,80
Bukmacher: Tobet

Obydwie drużyny w tym sezonie rozczarowują, Wisła nie wygrała od 3 spotkań, natomiast Śląsk poniósł 5 kolejnych porażek, co zaowocowało zmianą trenera. Do gry wraca „stary wyjadacz” Orest Lenczyk, który prowadząc np. drużynę z Bełchatowa parę punktów Białej Gwieździe już urwał. Dzisiaj nie ma nic do stracenia, to jego pierwszy mecz, a zawodnicy będą chcieli się pokazać, więc liczę na efekt „nowej miotły”. Poza tym drużyna z Krakowa to nie ten sam wicemistrz Polski z poprzedniego sezonu, drużyna jest bardzo osłabiona, zwłaszcza w obronie, a nowy holenderski trener jakoś nie Mozę poustawiać drużyny. Natomiast zespół z Wrocławia ma potencjał kadrowy, który Lenczyk powinien w tym spotkaniu wykorzystać.

⛔ 100
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Volendam
Typ: 1
Kurs: 1.8
Buk: Interwetten

Dziś w II lidze holenderskiej dojdzie do pojedynku między drużyną Sparty zajmującą 3 miejsce w tabeli, a drużyną Vollendam plasującą się na 2 pozycji. Wielu pewnie uważa, że mecz powinien być wyrównany, gdyż grają dwie sąsiadująca w tabeli ekipy. Jednak ogromną wagą jest tutaj rola gospodarza. Sparta ma 1 pkt Straty do Volendam, jednak piłkarze z Rotterdamu u siebie grają rewelacyjnie. 3-1-0 i bilans bramek 22-7 mówi sam za siebie. Volendam na wyjazdach nie prezentuje się super. 1-2-0 i bilans bramek 6-5.
Drużyna Sparty posiada w swoich szeregach znakomitego piłkarza Johana Voskampa, który w tym sezonie strzelił już 12 bramek! Co daje prawie połowę z 25 strzelonych bramek w 7 meczach. Dodatkowo proszę zauważyć, że aż 22 bramki Sparta strzeliła u siebie. Jest to jak widać drużyna własnego podwórka. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest tutaj również zagranie handicapa po kursie @2,5

⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: berdych- ferrer
typ ferrer przegra 1 seta i wygra mecz
kurs 10 (5.00)
sportingbet
ANALIZA:
przed nami cfierfinal w Kuala Lumpur..naprzeciwko siebie stana- zajmujacy aktualnie 7 lokate w swiatowym rankingu Czech tomas berdych oraz okupujacy 11 lokate Hiszpan David Ferrer.. Czech ostatnio forma nie blyszczy, swiadcza o tym ostatnie jego rezultaty.. przegral dwa spotkania z serbami w pucharze davisa kolejno z tipsareviciem oraz djokoviciem.oraz ulegl juz w 1 rundize US open LLondrze gladko 0-3.. Hiszpan z kolei jesli chodzi o US open to dotarl az do 4 rundy gdzie przegral ze swoim rodakiem Verdasco po zacietym boju 2-3. Co to turnieju w Malezji dla Hiszpana bedzie to juz 3 pojedynek, w poprzednich rundach rozprawil z kwietkiem po 2-0 kolejno Tomica i Bhambri.. Czech z kolei pokonal z w rundzie 2-0 Istomina. Dzis stawiam na Davida uwazam iz jest w lepszej dyspozycji od Tomasa.. nawet ostatnio z bezposrednio rozgrywanych pojedynkach gladko go ogrywal.. Stawiam 2-1 Dla Ferrera a 1 set dla Czecha.

✅ 400
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Bułgaria - Polska (-1,5seta)
Typ: 2
Kurs: 2,36
Buk: Pinnacle

Spotkanie o wyjscie z grupy śmierci dla Polków jak i dla Bułgarów bo trzeba przyjąć to ze Brazylia jest po za zasięgiem póki co. Wczorajszy mecz Polaków był w ich wykonaniu beznadziejny, ale cóż innego się można było spodziewać? Brazylia nigdy nie leżała Polakom a wczorajsze spotkanie przypominało mi to z ostatniego finału MŚ które również wygrała Brazylia. Z Bułgarami zawsze grało się dobrze Polkom i przeważnie wygrywali. Do tego nasi dzisiejsi rywale nie pokazują dobrej formy na tych mistrzostwach. Polska musi ten mecz wygrać jeżeli chce wyjść z grupy bo chyba mało kto przypuszcza że Bułgaria wygra w następnej kolejce z Brazylią... chociaż chory system może znowu dać znać o sobie bo przecież awansując z tej grupy z drugiego miejsca trafia się teoretycznie do łatwiejszej grupy na czym mogą skorzystać Polacy jeżeli dziś wysoko pokonają Bułgarów. Myślę że wczorajsza przegrana zmotywuje Polaków tak jak zmotywowała Brazylijczyków porażka z Kubą i wygrają dziś pewnie to spotkanie oraz zapewnią sobie awans na 90%.

⛔ 100
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Villareal B v Salamanca
Typ: Powyżej 2.5 gola
kurs: 2,05
buk: bet365
Analiza: Witam dziś nietypowo wybrałem spotkanie hiszpańskiej sequndy w piłkę nożną. O drużynach sam z siebie za dużo nie umiem powiedzieć. Dlaczego taki typ. Spojrzmy na statystyki drużyny Villareal B.
Girona vs. Villarreal B Z - 2:3
Villarreal B vs. Las Palmas P - 0:3
Ponferradina vs. Villarreal B Z - 1:5
Villarreal B vs. Albacete Z - 1:0
Valladolid vs. Villarreal B P - 3:0
Villarreal B vs. Salamanca P - 1:2
Ponad 2.5 Gole 4 (80%) 22 (52%)
Poniżej 2.5 Gole 1 (20%) 20 (48%)
Salamanca ma zgoła odmienną statystykę 4 mecze poniżej 2,5 i tylko jeden powyżej. Mecz jednak tym razem będą grać na wyjeździe. Obstawiam więc, że padnie sprzyjający mojemu typowi wynik.

⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Bytom - Widzew Łódź

typ: Widzew dnb
kurs: 1.84
buk: unibet
analiza:

Dzisiaj na start 8 kolejki zobaczymy dwa spotkania. Jak już wcześniej wspomniałem pojedynek Wisły z Śląskiem lepiej odpuścić. Dlatego spróbuję przyjrzeć się teraz pojedynkowi Polonii Bytom z Widzewem Łódź. Gospodarze byli typowani jako kandydaci do spadku. Faktycznie sezon nie rozpoczęli najlepiej jednak ostatnie trzy mecze to ciągłe zdobycze punktowe dzięki czemu na razie są na 10 miejscu a zwycięstwa nad Ruchem czy remis z Polonią Warszawa na pewno mogą napawać optymizmem. Dobrze prezentuje się także beniaminek z Łodzi, który plasuje się na 8 pozycji. Drużyna prowadzona przez trenera Kretka przegrała tylko raz z Wisłą, ale zremisowała aż w czterech spotkaniach. Jednak należy zauważyć, że te remisy były z trudnymi rywalami jak Lech, Polonia Warszawa czy Arka (która u siebie jest mocna). Dzisiaj rywal jest teoretycznie słabszy tym bardziej, że dziś zabraknie Ujka. Mimo to nie przekreślam szans Polonii. Ostatnie mecze pokazali, że potrafią walczyć nawet z mocniejszym rywalem. Dzisiaj także wyjdą na murawę by grać o jak najlepszy wynik. Dlatego niełatwe zadanie czeka Widzewa choć uważam iż właśnie tę drużynę można wskazać jako minimalnego faworyta. Dobrym typem na to spotkanie wydaje się gra na gości z wykluczeniem remisu. Widzew powinien przerwać dobrą passę gospodarzy jednak podziału punktów przy wyrównanych siłach z obu stron nie można wykluczyć.

Moje propozycje:

Widzew lub remis (około 1.40)
Widzew dnb (około 1.85)

0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom