>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 10. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Anglia Puchar Piłka nożna
Godz: 21:00
Spotkanie Man Utd-Hull
Typ: Man Utd -2.5 gola
Kurs 2.55
Buk Unibet
Analiza: Już w dniu jutrzejszym kolejne spotkanie na Angielskim podwórku rozegra ekipa Manchesteru united, która obecnie jest w bardzo dobrej dyspozycji, Piłkarze Jose Mourinho nie przegrali 14 kolejnych spotkań domowych jak i wyjazdowych a do tego wygrywali w tym czasie 11 razy i notowali 3 razy podział punktów, w starciu z zespołem Hull City, gospodarze sa zdecydowanym faworytem do zwycięstwa bowiem goście z Hull w tym sezonie mają inne zmartwienia takie jak próba utrzymania się w lidze na sezon kolejny, na pewno puchar jest dla nich mało ważny , do tego iż poprzednie 6 wyjazdowych spotkań to same porażki w których bilans bramkowy to 1 gol zdobyty oraz aż 12 straconych . Bilans również jest korzystny dla zespołu &quot;Czerwonych Diabłów&quot; którzy od sezonu 2008 roku spotykali się z Hull 4 - krotnie i wygrywali za każdym razem tutaj moim zdaniem też niespodzianki nie będzie i United spokojnie powinien sobie poradzić, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 4:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie sądzę iż również niezwykle słabi w ofensywie goście będa w stanie w tym spotkaniu zdobyć przynajmniej jedną bramkę.
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sochaux - AS Monaco
Typ: Monaco
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami ćwierćfinał Pucharu Ligi Francuskiej. Wicelider Ligue 1 pojedzie do piątej ekipy Ligue 2. I moim zdaniem powinien spokojnie to spotkanie wygrać. Monaco bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie na wszystkich frontach. Nie odpadli jeszcze z żadnych rozgrywek pucharowych a i w lidze spisują się doskonale. Drużyna Kamila Glika pokonała ostatnio na wyjeździe Bordeaux 4:0, więc jak widać bramki na wyjeździe potrafią strzelać w dużej ilości. Pokazały to też mecze z Lorient, gdzie wygrali 3:0 na wyjeździe oraz z Metz - w tym spotkaniu rozbili gospodarzy aż 7:0. Myślę, że jutro też będą w stanie urządzić sobie &#39;strzelaninę&#39; przeciwko ekipie z zaplecza francuskiej ekstraklasy Bilans Monaco w lidze na wyjazdach to 5-2-2.
Stawiam jutro na wygraną AS Monaco. Drugoligowiec nie powinien raczej sprawić im większego problemu.
⛔100
 
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sochaux - AS Monaco
Typ: Monaco over 2,5 bramki
Kurs: 2,95
Bukmacher: @Unibet

Jak kolega przedemną ale pójdę o krok dalej, Monaco nie raz wygrało okazale w tym sezonie jak na wyjedźie tak i u siebie, grają ofensywną piłkę i narzucają swój styl gry. i myślę że drużyna grająca o klase niżej nie będzię problemem do pokrycia tego zakładu, tymbardziej że kurs zaskakująco wysoki, prawdopodobnie spowodowany ostatniom domywm spoktanie 2:1 u siebie z Ajaccio.
Montbeliard zawsze było cięzkim terenem dla ASM, ale nie tym razem, nie odpuszczają w żadnych rozgrywkach i myślę że wynik 0:3 dla drużyny Kamila, jest jak najbardziej w zasięgu chodź obstawiam tutaj 1:4 dla Monaco.
⛔100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Puchar Króla.
Godzina: 21:15.
Spotkanie: Atletico Madryt - Las Palmas.
Typ: under 2,5.
Kurs: 2,15.
Bukmacher: Bet365.
Analiza:
Witam. Na jutrzejszy dzień pomimo ubogiej oferty spotkań znalazłem ciekawy typ. W rewanżu Pucharu Króla spotkają się drużyny Atletico Madryt i Las Palmas. Mecz rozegrany zostanie na Vincente Calderon. W poprzedniej konfrontacji na Estadio Gran Canaria, spotkanie otwierające pucharowy dwumecz zakończyło się wynikiem 2-0 dla Los Colchoneros, co w mojej opinii nie wróży już emocji w tej parze pucharowej. Nie sądzę, aby gracze z Wysp Kanaryjskich nadal wierzyli w awans i zapewne trener Quique Setién odpuści nieco ten mecz i dokona kilku rotacji, mając na uwadze to, że już w sobotę czeka ich kolejny ciężki wyjazd - tym razem do Katalonii - gdzie zmierzą się z ekipą FC Barcelony, będącej w lekkim dołku (co daje nadzieję żółto - niebieskim szansę na sprawienie sensacji). Myślę, że to spotkanie jest tylko formalnością, a długi wyjazd do centrum Hiszpanii (2000km) jest tylko kłopotem. Ekipa kanarków radzi sobie w tym sezonie całkiem nieźle, wystarczy spojrzeć na ligową tabelę, w której zajmują 8 lokatę. Myślę, że to właśnie liga jest dla nich priorytetem, a puchar to tylko dodatek. Co do drużyny gospodarzy, to myślę, że Diego Simeone również dokona jakichś rotacji i nie każe piłkarzom forsować defensywy rywali, bo mecz wydaje się być przesądzony, a trener boryka się z większymi problemami. Chodzi oczywiście o wyniki w lidze, w której Rojiblancos zajmują czwarte miejsce ze stratą 9 pkt do Realu Madryt (który ma do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z ekipą z Walencji). Na korzyść typu przemawia także 5 bezpośrednich spotkań między obiema drużynami, które kończyły się wynikami:
2-0, 0-1, 0-3, 1-0 oraz 0-2. Mecze underowe to 4 z 5 rezultatów.
W ekipie gości nie zobaczymy prawdopodobnie Sergio Araujo oraz Angela Montoro.
W ekipie gospodarzy nie wystąpi z powodu kontuzji nie wystąpią Oblak, Tiago, Carrasco oraz Thomas, który udał się na zgrupowanie kadry.
Być może Atletico wygra to spotkanie niewielkim nakładem sił, jednak ja wybieram bezpieczniejszy typ, gdyż w moim odczuciu spotkanie to może zakończyć się równie dobrze wynikiem remisowym, a kurs na spotkanie, jaki wystawili bukmacherzy, aż prosi się o zagranie. Wiadomo, wielu powie, że granie na over/under to 50% szans na powodzenie, jednak uważam, że w tym meczu to najlepsza alternatywa.
Życzę powodzenia!
⛔100
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli - Spezia
Typ: Napoli -2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spezia nie imponuje w serie B. 10 miejsce w tabeli i kiepski dorobek 17 bramek w 21 spotkaniach czyli poniżej bramki na mecz. Ich najlepszy strzelec Nene zaliczył do tej pory 4 trafienia. Iście imponujący dorobek. W poprzedniej rundzie pucharu wyeliminowali Palermo ale należy się zastanowić czy Palermo które ma kłopoty finansowe i pewnie poleci z serie A dalsza przygoda z pucharem była potrzebna? Napoli nie przegrało od 11 spotkań biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Obie ekipy dzieli przepaść jeśli chodzi o klasę zawodników. Dodatkowo w Napoli zabraknie trzech graczy którzy wyjechali na puchar narodów afryki więc myślę że zmiennicy spróbują wykorzystać szansę aby pokazać się w meczu pucharowym bo to może dać przepustkę na kilka kolejek w meczach serie A podczas nieobecności tej trójki. Stawiam na pewne wysokie zwycięstwo Napoli.
ZWROT
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina:piłka Nozna,Anglia,EFL Cup
Godzina:21.00
Spotkanie:Manchester United - Hull City
Typ:2druzyna strzeli gola-Tak
Bukmacher:Betsson
Kurs:2,22
Analiza:

Manchester Utd:
-Dzisiejaszy mecz pewnie beda chcieli wygrac jak najmniejszym nakladem sil mimo gry w najsilniejszym skladzie
-niedlugo bardzo wazny mecz Z liverpoolem wiec kontuzje ani walka na smierc i zycie nie beda wchodzily w gre
-to dwumecz wiec mysle ze 1 mecz potraktuja jak sparing przez meczem z Liverpoolem
-Mourinho mowil ze Pogba, Herrera, Valencia i Ibrahimović zagraja od poczatku wiec atak bedzie wskazany,narazajac jednak obrone na kontrataki.
-Pojedynek dwoch portugalskich trenerow wiec jeden i drugi bedzie chcial pokazac swoja wyzszosc
-na minus w defensywie zaliczam stopera Bailly i Roja
Hull:
-Nowy Trener Marco Silva-a wiadomo jak nowy trener dziala na zawodników
-Wiele ubytków Bruce, Odubajo, McGregor, Luer, Keane, Davies, Mbokani, Elmohamady,ale skoro slabo spisywali sie za poprzedniego trenera,lub maja kontuzje to mysle ze rezerwowi bede chcieli pokazac sie z dobrej strony
-Trener Marco Silva wie jak grac z dobrymi utytuowanymi zespolami(jako sredniak Estorill remisowal i wygrywal z Porto,Sportingiem,Benfika)
-Trener dobrze wie ze bedzie sie bronil przez wiekszosc meczu i mysle ze ustawi zespol na kontrataki.
Podsumowujac mysle ze dla obu druzyn bedzie to raczej sparing przed czekajacymi ich waznymi meczami ligowymi.Bedzie to dosc luzny mecz bez cisnienia z obu stron.Mysle ze obie druzyny postawia na atak i bedzie troche goli.Taki typ poniewaz nie cierpie BTS po tak duzym kursie na druzyne przeciwna,ale to takie moje widzimisie.Powodzenia.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Sydney
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cibulkova - Bouchard
Typ: Bouchard
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Wydaje mi się, że Bouchard ma szansę ten mecz wygrać, a kurs ładny. Po serii słabych czy nawet fatalnych występów (w przeciwieństwie do Cibulkovej, która końcówkę roku miała znakomitą), Bouchard w końcu wygrała, pokonując Shuai Zhang w dwóch setach. Oczekiwania co do Cibulkovej po wygraniu WTA Finals na pewno rosną, a początek sezonu niemrawy - stracony set z Zhang, porażka z Cornet i wygrana pewna z Siegemund, natomiast ona nie zachwyca od jakiegoś czasu. Bouchard liczę, że pokaże swój potencjał, a na pewno mecz ze zwyciężczynią turnieju WTA Finals będzie dużą motywacją. Na uwagę zasługuje również h2h na hardzie - 3:0 dla Bouchard, w tym gładko wygrany mecz w połowie sezonu 6:2, 6:0! Na początku roku w półfinale w Hobart również wygrana Bouchard w trzech setach. Moim zdaniem zapowiada się ciekawy mecz i liczę, że wygrany przez Kanadyjkę.
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nantes - Nancy
Typ: BTS
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365

Kto skorzystał z mojego wczorajszego typu ten na pewno jest zadowolony. Dawno takiego szybkiego overu nie miałem, wystarczyło 7 min ????
Dzisiaj oferta uboga, żeby nie powiedzieć tragiczna. Znalazłem spotkanie pucharu Ligi pomiędzy Nantes a Nancy. Nie sugeruję się tu statystykami z ligi, bo to najczęściej w takich pucharach nie ma kompletnego znaczenia.
W drodze do tego meczu Nantes ograło 2:1 Angers, i 3:1 Montpelier. Natomiast Nancy wygrało z Caen 4:2 i Sain-Etienne 1:0. Także jeśli chodzi o puchary kilka bramek wpadało w meczach z udziałem tych drużyn. W drużynie Nantes zapewne zagra Mariusz Stępiński, który pokazał się z dobrej strony w pucharze Francji strzelając dwie bramki.
Reasumując. Taki mniej renomowany puchar rządzi się swoimi zasadami. Pewnie będą lekkie rotacje, co nie pomaga w grze defensywnej, a obie drużyny mają kilku niezłych piłkarzy ofensywnych mogących zrobić przewagę. Osobiście bym celował w remis 1:1, natomiast bezpieczniej daje BTS.
✅110
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Sydney
Godzina: 05:00
Spotkanie: Gavrilova - Konta
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Witam. Czas na przełamanie z mojej strony i liczę na to w pojedynku, które już za parę godzin. Na wstępie dodam, że czysty win Konty po kursie 1,50 do dubla jest idealny i dużo pewniejszy, ja gram w konkursie dokładny wynik po wyższym kursie i trochę bardziej ryzykownie bo jak wiadomo 3-setówki w WTA to chleb powszedni.
Do rzeczy. Gavrilova dosyć przeciętnie weszła w rok 2017. W swojej ojczyźnie w pucharze Hopmana przegrała oba mecze w bardzo słabym stylu. Na otwarcie z Arruabarreną miała wygrać gładko a tymczasem ugrała 6gemów w całym meczu i przegrała 0-2. Następnie po bardziej zaciętym meczu uległa Czeszce Hradeckiej co również można zaliczyć do grona niespodzianek, których jednak w WTA nie brakuje. W ostatnim meczu gdy jako tako już nie miała na sobie presji bo było pewnym zajęcie ostatniego miejsca w grupie z pewną awansu reprezentacją USA wygrała po zaciętym meczu z Coco. Oglądałem 2 pierwsze mecze i na prawdę wyglądało to słabo.
W Sydney zaczęła od zwycięstwa nad młodą 20 letnią Donną Vekić po łatwo wygranym pierwszym secie i i męczarniach w drugim. W pucharze Hopmana raził jej własny serwis, który często był łamany, z Donną dzisiaj wyglądało to trochę lepiej zwłaszcza w pierwszym secie ale nie upatrywał bym większych szans w starciu z Brytyjką.
Konta jak dla mnie puka do światowego topu. Najbardziej imponuje mi jej psychika, przez cały mecz jest mocno skoncentrowana, nie smęci pod nosem jak wiadomo kto. Mocny serwis i return, fajnie porusza się po korcie. Ma 25lat i jeszcze parę lat grania przed sobą, myślę, że będzie już tylko lepiej. Jej forma eksplodowała w 2015roku. W roku 2014 jeszcze biegała po challengerach i skończyła sezon na 150 pozycji.
Najbardziej w jej statystykach moją uwagę zwróciły 2 rzeczy, wygrywa aż 81,3% gemów przy własnym podaniu co jak na kobiecy tenis jest bardzo dobrym wynikiem oraz aż 60% punktów po drugim podaniu przeciwniczek. Ma silny forehand i oburęczny backhand i przy returnie często ryzykuje i zabójczo trafia.
Jeśli chodzi o jej mecze w tym roku to 4 wygrane na 5 rozegranych spotkań, przegrała tylko po 3 setowej walce z późniejszą zwyciężczynią turnieju w Shenzen, Czeszką Siniakovą, która zaimponowała wszystkim i pewnie wygrała tamten turniej.
Na kortach twardych spotykały się ze sobą raz i było to dość dawno bo w 2012 roku, Konta wygrała 2-0 ale nie ma co przywiązywać uwagi do tego meczu. Podsumowując, jestem spokojny o zwycięstwo Konty, która wg mojej opinii może w tym roku namieszać w czołówce. Czy wygra 2-0 zobaczymy, kobiecy tenis ma to do siebie, że można przegrać pierwszego seta 6-0 a żeby wygrać spokojnie cały mecz 1-2 więc obstawianie &quot;DW&quot; w żeńskim tenisie to dość ryzykowna sprawa, jednak wg mojej opinii w tym przypadku obejrzymy dwu-setowe zwycięstwo Brytyjki.
Osobiście polecam zagrać czysty win Konty w dublu z Woźniacki, ako w okolicach 1,88 stawka 4/5j.

Pozdrawiam i powodzenia!
✅133​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: NBA koszykówka
Godzina: 02:00
Spotkanie: Bulls - OCT
Typ: Bulls (z dogrywką)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
analiza:
Nie widzę żadnych powodów by faworyzować OCT, na wyjazdach zostają raczej solidny oklep ostatnio a zespół z Chicago dobrze sobie radzi na własnym parkiecie natomiast Bulls nie dawno byli w stanie wygrać na wyjeździe z Clevland które ostatnio jest w gazie. Do tego dochodzi ogromna forma Bulttera który został wygrany graczem weekendu w swojej konfederacji. Jak dla mnie typ warty pogrania.
kiepska analiza
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Francja Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sochaux - Monaco
Typ: gospodarze over 0,5 goli
Kurs: 1,74
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/4 finalu Pucharu Ligi we Francji. Zdecydowanym faworytem spotkania jest Monaco. Druzyna ta pewnie wygra ten mecz , ale moim zdaniem Sochaux tez zdobedzie gola ! W 1/64 Sochaux pokonalo 1-0 GFC Ajaccio, w 1/32 2-0 Brest , w 1/16 2-1 Dijon , w 1/8 - 2:1 Marsylie. Pokazuje to , ze druzyna ta nie odpuszcz tych rozgrywek. Monaco natomiast wygralo w 1/8 z Rennes. Rok temu Monaco przegralo w 1/16 z Bordeaux 3-0 co pokazuje , ze nie jest to priorytet dla nich.Sochaux gra w 2 lidze , zajmuje dobre 5 miejsce i walczy o awans. Ten puchar jest dla nich tez szansa na pokazanie sie szerszej publicznosci , beda chcieli pokazac sie z jak najlpeszej strony , nie odpuszcza meczu.Sochaux w lidze w meczy u siebie nie strzelilo gola tylko dwa razy ( w pierwszych kolejkach). W 5 ostatnich meczach miedzy tymi zespolami Sochaux zdobywalo bramke.Monaco stosunkowo czesto traci bramke na wyjezdzie. Graja na wielu frontach : liga , LM , puchar Francjii - to tez moze miec znaczenie . Pozdrawiam
✅74
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? ATP Sydney - Tenis ziemny
0:40
Spotkanie: Harrison R. - Garcia-Lopez G.
Typ: Garcia-Lopez G. +1,5 seta
Kurs: 1,78
Bukmacher: Pinnacle

Martwi na pewno H2H 3:0 z lat 2011-2016, jednak wbrew pozorom Harrison to młody tenisista, 24 lata na karku, z tego co pamiętam to w ostatnich sezonach na placach jednej ręki można było zliczyć jego udane turnieje w ATP w ciągu roku. Poza tym poziom to zawodnik z pogranicza Challenger.
Oczywiście to zawodnik młody, z ambicjami na rozwój, ale GGL to stary wyga, 2 lata temu miał super sezon, rok temu mocno średnio, jednak nadal jest to klasowy gracz. To, że odpadł w 1 rundzie z Bedene w Chennai jeszcze o niczym nie świadczy, bo tam młody Słoweniec / Reprezentant Wielkiej Brytanii nie jednemu zawodnikowi z czołówki napsuł krwi w poprzednich sezonach.
Kto wygra mecz, to wielka zagadka, jednak ja bym po 1,40 nie ufał jeszcze aż tak bardzo młodemu Harrisonowi na początku sezonu. Przeszedł gładko kwalifikacje to fakt, ale z nikim poważnym tam nie grał. Warto wspomnieć, że 2 razy grali w Indian Wells ze sobą, gdzie Harrison odniósł tam naprawdę spektakularne wyniki w latach 2011-2012 jak na tak młodego tenisistę.
⛔100
 
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Portugalia - Puchar Ligi
Godzina: 20:15
Spotkanie: Pacos Ferreira - Vizela
Typ: Pacos Ferreira
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Puchar Ligi Portugalskiej to rozgrywki, które nie cieszą się ogromną renomą. Szczególnie w skomplikowanym formacie tych rozgrywek. Zwycięzca nie jest uprawniony do gry w europejskich pucharach, więc trenerzy traktują je jako możliwość sprawdzenia szerokich kadr zespołów, rozwiązań taktycznych, czy szansę gry dla młodzieży, która w Portugalii jest na wysokim poziomie. Przejdźmy do meczu, drużyna Pacos Ferreira, ponad dziesięć lat ciuła się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii, walcząc o pozostanie, lub plasując się w bezpiecznej, ale dolnej części tabeli. Ostatnio bez zwycięstwa od czterech spotkań, jednak z bardzo ciekawym rezultatem w zeszły weekend, który nie przeszedł bez echa, a mianowicie 0-0 z FC Porto. Poprzednio zremisowali 2-2 z solidną Guimaraes oraz przegrali 1-0 z Benficą, oba te mecze rozegrane zostały w Pucharze Ligi. Mam nadzieję, że podbudowani remisem z Porto, zwyciężą jutro drużynę Vizeli, która w drugiej lidze portugalskiej plasuje się na 13 miejscu i raczej nikt w klubie nie zaprząta sobie głowy myślami o awansie. Ostatnie cztery mecze to porażki, w tym dotkliwa 4-0 z Benficą, w Pucharze Ligi. W jutrzejszym spotkaniu na tyle bramek bym nie liczył, jednak skromne zwycięstwo Pacos, jest jak najbardziej w zasięgu. Ostatnio te zespoły zmierzyły się w 2008 roku, w Pucharze Portugalii, jak i Pucharze Ligi. Oba te mecze wygrała drużyna Pacos Ferreira, u siebie wygrywając 4-1, a w wyjazdowym spotkaniu 0-2. Ciekawym zawodnikiem w zespole Ferreira, jest Brazylijczyk, Welthon, który w tym sezonie w dwudziestu grach, zdobył 8 bramek i cztery razy asystował. Jednak przewidywanie składów w tych rozgrywkach mija się z celem.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Anglia Puchar Piłka nożna
Godz: 21:00
Spotkanie Man Utd-Hull
Typ:Man.Utd over 7,5 rożnych
Kurs:1.95
Buk Unibet
Trochę z innej perspektywy widzę to spotkanie niż kolega wyżej.Na boisko OT Man. wyjdzie w mocnym składzie (z tego co zapowiada Mourinho) więc mamy wyraźny sygnał że gospodarze będą dążyli do przesądzenie losów dwumeczu już teraz i o odpuszczaniu nie ma mowy.Pierwszy garnitur odpoczywał w Pucharze Fa 3 dni temu, wcześniejsze spotkanie rozegrali z West Ham&#39;em 2 stycznia także byli bez gry aż 8 dni, za 5 jak już wspomniano zagrają prestiżowe spotkanie z Liverpoolem także dzisiaj przetarcie jest dla nich niezbędne a 4 dni odpoczynku będzie wystarczające na regeneracje.
Manchester dzisiaj powinien zdominować rywala rzadko schodząc z ich połowy, na jednej bramce także nie powinni przestać, będą chcieli osiągnąć taki rezultat by do rewanżu wyjść na przysłowiowym lajcie.Rewanż z Hull przypada na 26.01, 28.01 grają puchar FA z Wigan, a 1.02 i 5.01 grają spotkania ligowe także niech sobie każdy rozkmini kiedy przyjdzie czas na odpoczynek i zagra pod to co mu bardziej pasuje, ja preferuje zakłady na rożne tak więc na nie zagram.
✅95
 
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: hokej Dania 1
Spotkanie: Odense- Sonderyjske
Godz: 19:30
Typ: 1
Kurs: 2,1 0
Bukmacher: unibet
Witam, zostajemy nadal na lodzie, na tapetę dziś spotkanie duńskiej ligii pierwszej. W roli gospodarzy Odense- wicelider tabeli, drużyna która kocha grać przed własną publicznością, ostatni raz przegrali u siebie 29 listopada z liderem czyli z Aalborgiem. Mecze domowe to bilans 11 wygranych 4 przegrane, gole 47:27. Drużyna gości 4 w tabeli, solidna i dobra, ale ostatnimi czasy zdecydowanie im się nie wiedzie. , Zdołali wygrać z Gentofe i Rungsted, czyli druzynami słabszymi. Fakt jest taki że historia ich spotkań bardziej przeważa w stronę dzisiejszych gości, niemniej uważam że nie należy zbytnio patrzeć tu na historię , a raczej na aktualną formę drużyn. Nie jest to pewniak na dziś, obie drużyny sa z góry tabeli, ale ja skłaniam się ku gospodarzom bo mają wiecej atutów i nie oddadzą łatwo swojej twierdzy.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, 2 liga
Godzina:
18:20
Spotkanie:
Hapoel Katamon - Hapoel Petah Tikva
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.9
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Miałem odpuścić podawanie typów dzisiejszego dnia jednak nie mogłem przejść obojętnie obok tego meczu. Zaplecze ekstraklasy w Izraelu w Jerozolimie odbędzie się mecz pomiędzy Hapoelem Katamon a Hapoelem Petah Tikva. Delikatnym faworytem są gospodarze ale to bardzo częste w tej lidze. Ta liga trochę przypomina mi naszą ojczystą kopaną. Zespoły wyrównane i każda niespodzianka bardzo prawdopodobna. Jednak przejdźmy do typu - przeanalizowałem statystyki zespołów i:
Hapoel Katamon u siebie:
Kat - Afu 3:2;
Kat - Net 2:4;
Kat - Shi 2:3;
Kat - Her 1:1;
Kat - Jer 0:0;
Trzy ostatnie pojedynki domowe zakończone podanym overem. Do tego bilans bramkowy jeśli chodzi o mecze domowe to 11-17 co daje średnio 3,5 bramki na mecz.
Hapoel Petah Tikva na wyjeździe:
Ner - Pet 2:1;
Tzu - Pet 3:1; puchar
Ram - Pet 1:3;
Lod - Pet 2:0;
Iro - Pet 1:0;
Tutaj sytuacja wygląda podobnie jak u ich przeciwników. Pięć ostatnich pojedynków - trzy razy pokryty over. Bilans bramkowy na wyjazdach w tym sezonie to 8:8 co daje średnio 1,7 bramki na mecz.
Jak już nie raz pisałem bukmacherka nie zawsze idzie w parze ze statystykami, ale moim zdaniem warto zagrać over w tym meczu po bardzo przyjemnym kusie 1.9. Pozdrawiam

✅90
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
16:00
Arabia Saudyjska - Słowenia
Typ: Słowenia over 1,5 gola
Kurs: 4,80
Buk: unibet
Towarzyski mecz na neutralnym gruncie w Abu Dhabi. Saudyjczycy zagrają z ligową ekipá Słowenii. Trener Katanec zabrał na ten turniej wyróżniających się zawodników ligowych. Są też piłkarze grający w meczu towarzyskim z Polską. Wydaje mi się, źe w tym meczu piłkarze nie będá zbytnio murować bramek i liczę na wymianę ciosów. Saudyjczycy na pewno nie wyjdą takim składem jakim grają nominalnie w eliminacjach do mistrzostw świata. Van Maarwijk będzie chciał dać szansę też zapewnie wyróżniającym się zawodnikom ligowym, którzy gdzieś tam pukają do drzwi pierwszej reprezentacji. Poza tym to turniej i każdemu z piłkarzy trzeba dać pograć. Wynik meczu to drugorzędna sprawa i nikt tu nie będzie wyprówać sobie źył żeby ten mecz za wszelką cenę wygrać. Po patrzyłem mniej więcej co ci piłkarze powołani przez Katanca znaczą w lidze słoweńskie i nie wygląda to najgorzej.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, liga ha&#39;Al
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hapoel Ber Sheva- M. Haifa
Typ: powyżej 2,5 gola i obie strzelą
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Witam, wczoraj typ na plus, dzisiaj gram typ który bardzo lubię grać, a mianowicie bramki. Trochę nietypowo bo liga izraelska której staram się nie ruszać, ale to też dlatego że dzisiaj mało zdarzeń. Typ na tyle ryzykowny ze Hapoel BS teraz na fali i ma tylko 8 goli straconych na 16 kolejek a na własnym stadionie tylko 3. Jednak dzisiaj przyjeżdża Maccabi Haifa, czwarta drużyna ligi i zapowiada się emocjonujące spotkanie. Graniem na 2,5 gola i btts sugeruję się H2H tych drużyn z 2016 roku
30.11.16 TOT H. Beer Sheva M. Haifa 2 : 1
11.08.16 SC H. Beer Sheva M. Haifa 4 : 2
20.04.16 SC H. Beer Sheva M. Haifa 1 : 3
09.04.16 LH H. Beer Sheva M. Haifa 1 : 1
jak widac btts jest w każdym meczu , a ostatnie 3 spotkania to over 2,5 i btts więc dlaczego dzisiaj miało by być inaczej.....powodzenia
⛔100
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Ligi
21:00
Sochaux- Monaco
Typ: BTS
Kurs: 1,80
Buk: bet365
Pierwszy typ był na plus, więc dzisiaj wrzucę kolejny. Moja uwagę przykuło spotkanie Pucharu Ligi Francuskiej pomiędzy Sochaux i Monaco a dokładniej gol dla obu drużyn i teraz wytłumaczę dlaczego tak myślę. Po pierwsze daleto, że jest to puchar a wiemy jak do takich meczów podchodzą lepsze drużyny, często wystawiają rezerwowy skład bądź wprowadzają paru rezerwowych i liczę na to ze Monaco tak postapi i nie zagra najmocniejszym składem. Po drugie Sochaux rundę wcześniej pokonało na własnym stadionie Marsylię po karnych (w regulaminowym czasie 1-1). Po trzecie Sochaux gra u siebie a wiem ze grając u siebie gra się łatwiej nawet jeśli jest się zespołem teoretycznie słabszym. Po czwarte Monaco w niedziele ma ważne spotkanie na Stade Vélodrome z Marsylią i pewnie tam będą chcieli zgarnąć komplet a do tego będą potrzebowali zdrowych i wypoczętych grajków ????
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom