>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Holandia DBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Den Bosch Dukes - BS Weert
Typ: Den Bosch Dukes-21,5 pkt handi
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tyle dziś pięknych spotkań w kosza, a ja idę w stronę kompletnej awangardy holenderskiego kosza. Idę bo grają jedni z moich ulubieńców...drużyna BS Weert;-). Jeden z ciekawszych wynalazków w Europie (oprócz rumuńskiego Olimpic B. Mair i słowackiej Novej Vsi), dotychczasowy bilans prawie idealny 1 zwycięstwo i 12 porażek. Jeśli prześledzimy ich wyczyny to z tych porażek jedynie trzy były jednocyfrową różnicą. Oprócz tego zdarzały się im wtopy w stosunku 50-90, 53-73, 53-75. Ich skład oparty na krajowych rzemieślnikach, mało doświadczonych (drugi rozgrywający ma 16 lat), z których większość nie ma więcej niż 22-23 lata. Warto zauważyć że ostatnio wzmocnili się amerykaninem z francuskim paszportem - A. Paulinne, którego zwolniono z...ligi portugalskiej gdzie w czterech meczach rzucał ok. 3,5 pkt na mecz.
Gospodarze dla równowagi przed dzisiejszym meczem również wzmocnili rooster dodając agreed amerykańskiego guarda Steve McWhortera. Jak podaje portal eurobasket: &quot;He started the season at Union Poitiers Basket 86 in French ProB. In 13 games he had 6.3ppg, 2.5rpg, 4.1apg and 1.3spg this season. The last season McWhorter played at Landstede Basketbal Zwolle where in 37 Eredivisie games he recorded 14.1ppg, 4.0rpg, 3.2apg and 2.2spg (in top 4)&quot;.Jak widzimy jak na holenderskie warunki gracz nienajgorszy i powinien wzmocnić siłę rażenia gospodarzy. Oprócz niego ton ich grze nadają gracze z USA: Scott (drugi strzelec ligi), Watts i Mitchell oraz dwóch niezłych miejscowych rolsów: Wessels (center ze średnimi w okolicach double-double) i Pagder.
Obie ekipy w tym sezonie już grały ok. dwóch miesięcy temu: Weert - Dukes Den Bosch 61-80, a dodatkowo Den Bosch grał wówczas bez Mitchella i co oczywiste bez McWhortera.
Jak widać wiele wskazuje dziś na wysoki win gospodarzy ale nie zapominajmy że to tylko sport.
⛔100
 
czaro82 422,9K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Mecz Towarzyski
Godzina. 16:00
Spotkanie. Basel - Le Mont
Typ. HT/FT Basel/Basel
Kurs. 1,66
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Na dzisiejsze popołudnie zaproponuje wam typ w spotkaniu towarzyskim pomiędzy hegemonem Super League Fc Basel, oraz siódma drużyną Challenge League Le Mont. Drużyny te do tej pory spotkały się dwukrotnie lecz było to stosunkowo dawno. Należy zaznaczyc i oba mecze te mecze zwycieżyli pilkarze z wyzszej klasy rozgrywkowwej i dosyć przekonywujaco bo 3:1 i 6:1.
Zapewne Urs Fisher będzie dzisiaj rotowal skladem swej druzyny, dając pograć zmiennikom poszczegolnych formacji. Ja jednak wierze ze nawet jeśli da szanse młodszym piłkarzom, to są oni w stanie zdominować sojego dzisiejszego przeciwnika od pierwszych minut.
Może i ostatnie wyniki mistrza Szwajcarii nie są aż tak przekonywujace bo na 5 meczy tylko 2 zwycięstwa, jeden remis i 2 przegrane. Mimo tego zajmuja pierwsze miejsce z 12pkt przewaga nad druga druzyna.Jeśli bliżej przyjrzeć się temu z kim przegrali to w lidze z Young Boys oraz w fazie grupowej Ligi Mistrzów z Arsenalem Londyn.
Teraz troszkę o ekipie z zaplecza Super League która to mizernie sobie radzi obecnie zajmuje 7 lokatę (na 10poz).
W ostatnich 5 potyczkach ugrali zaledwie 3 remisy i dwie porażki strzelając w nich wszystkich zaledwie dwa gole!!!
W sumie w lidze w 18 kolejkach ich bilans bramkowy niewyglada zbyt dobrze na tle przeciwnika Le Mont 12/19
dla porównania Basel 49/15 rowniez w 18stu kolejkach.
Podsumowując dzisiejszy zaklad, uważam iż drużyna która jest faworytem pod każdym aspektem sportowym
i nie tylko, pewnie zwycięzy dzisiejszy mecz strzelając juz do szatni minimum 2-3 bramki, wygrywając z niżej notowanym rywalem jakim bez wątpienia jest Le Mont.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci pomnożyć drobne kliknij dzięki to motywuje &quot;
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bayern Monachium vs Eupen (spotkanie towarzyskie)
Typ: Bayern -3,0 -3,5 (handi azjan)
Kurs: 1,825
bukmacher: bet365
godz. 16.00
ANALIZA
Witam. Jest to okres, gdzie zachodnie kluby spędzają czas na zgrupowaniach i tak dzisiaj w Doha swój sparing rozegra Mistrz Niemiec, rywal jest to średniak (i to z takich słabszych średniaków) z ligi Belgijskiej- Eupen. Nie mam co prawda pojęcia jak Bayern na ten mecz wyjdzie, jakim składem zagra, ale na takich spotkaniach to wiadomo, że rotacje będą na pewno, ale będą zarówno u Bayernu i u Eupen. No i tu jest właśnie duża różnica, bo Bayern na mecze bundesligi ma zawsze 18 ludzi z samej czołówki, a i Ci co się nie łapię nawet na ławę to i tak są zawodowi i znani piłkarskiemu światu piłkarze. w Eupen już tak dobrze nie ma- praktycznie nie kojarzę piłkarzy z tego klubu. Teraz kilka zdań o Bawarczykach, bo analiza głównie na nich oparta. Będzie rotacja wielka jak już wspomniałem, zawodnicy co grali z rundzie jesiennej najczęściej dzisiaj pewnie mniej minut zaliczą, Ci teoretycznie zmiennicy będą mieli okazję się wykazać, a że to jak też już napomniałem są dobrymi zawodnikami to nie będą mieć problemu z ograniem drużyny z dolnej części tabeli z ligi Belgijskiej. Monachijczycy wracają na boiska 20 stycznia, więc za półtora tygodnia, więc trener też chce mieć wgląd na to jak zawodnicy są przygotowani, więc Ci najlepsi też się zaprezentują (wiem, wcześniej pisałem, że dostaną mniej minut, ale dostaną, nie będą cały czas grać zmiennikami, bo sparing sparingiem, ale Ancelotti, też musi mieć rozeznanie z gierek który zawodnik jak się prezentuję). Analiza może na zasadzie- wydaje mi się, ale wg mnie warto zaryzykować (chociaż ze stawkowaniem ostrożnie). Mecz za godzinkę, więc niedługo okaże się czy miałem rację. Można również jeszcze trochę dać na over 4,0. 4,5
Powodzenia i pozdrawiam.
✅82
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Portugalia - Puchar Ligi
Godzina: 22:15
Spotkanie: Guimaraes - Benfica
Typ: 2+BTS
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Witam powtórnie w rozgrywkach Pucharu Ligi Portugalskiej.
Temat rzeczywiście jest nieco &quot;martwy&quot; choć sądziłem, że rozbudziłem zainteresowanie tym pucharem postem sprzed tygodnia, gdzie kurs był &quot;astronomiczny&quot; na zwycięstwo Setubalu 7,00 zachęcał. Mój typ na 1+BTS za 17,00 po prostu był miodzio.
Jednak jak widzę nikt poza Carlito z Buenos Aires nie ciągnie tego wątku, a kursy w tych rozgrywkach są przednie.
Dziś sytuacja pozornie jest podobna do tej mojej analizy sprzed tygodnia, też nieco słabsza drużyna u siebie przyjmować będzie ligowego tuza.
Ale na tym podobieństwa się kończą.
Sądzę, że dlatego kolega Buenos Aires nie wybrał tego spotkania, lecz typował nieco łatwiejsze niemal równoległe spotkanie Pacos Ferreira -Vizela.
Oba spotkania rozstrzygną o losie zwycięzcy w grupie D. Coć to drugie raczej tylko teoretycznie. Całość emocji zostanie przy właśnie analizowanym spotkaniu.
Dziękuję Koledze z Buenos, za opis formy Giumaraes i Benfiki w dotychczasowych zmaganiach w pucharze, gdzie opisując zespół
Pacos Ferreira stwierdził jego mocną ostatnio formę w meczach jak pisał : &quot;... Poprzednio zremisowali 2-2 z solidną Guimaraes oraz przegrali 1-0 z Benficą, oba te mecze rozegrane zostały w Pucharze Ligi....&quot;
Dodać trzeba, że w podobnym spotkaniu w Lidze Benfica na wyjeździe ograła do zera (0-2) dzisiejszych gospodarzy.
W Pucharze Benfica także nieźle sobie poczyna, widać wyraźnie, że nie chce być tylko królem ligi (od drugiego w lidze porto dzieli ich już 6 pkt), że chcą także zdobyć Puchar tej ligi i jak na razie idzie im to rewelacyjnie.
Sądzę więc, że nie będą oszczędzali zawodników i podejdą poważnie do spotkania. Tym bardziej, że w najbliższym czasie nie szykują się na spotkania z zespołami z górnej półki.
Jednak jest to puchar, a więc zawsze większa doza ryzyka. Jak pisał kolega : &quot; ...Zwycięzca nie jest uprawniony do gry w europejskich pucharach, więc trenerzy traktują je jako możliwość sprawdzenia szerokich kadr zespołów, rozwiązań taktycznych, czy szansę gry dla młodzieży, która w Portugalii jest na wysokim poziomie....&quot;
Tak i tu przewiduję lekkie osłabienie gości i tu też szansa na wbicie jednego przynajmniej gola przez gospodarzy.
Sądzę, że wynik końcowy będzie oscylował wokół 1-2 lub 1-3.
Gra obu zespołów obfituje w bramki, średnia Benfiki to 2,63 a gospodarz jeszcze lepiej bo 2,88.
Polecam te rozgrywki bo w posusze innych spotkań te dają sporo emocji i kursy też są fajne.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wroobli 14

wroobli

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Towarzyskie
Godzina: 17:00
Spotkanie: Moenchengladbach - Waregem
Typ: 2 DNB
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drugi mecz sparingowy Borussi dzisiejszego dnia. Pierwszy wygrany z Wurzburgerem 2-0 po dwóch karnych Hazarda. Myśle że w tym meczu mogą puścić rezerwy, stąd mój typ. Czy miałem racje to się okaże. Mimo wszystko myśle że warto spróbować
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosa Radom - Pallacanestro Varese (spread +2.5/-2.5)
Typ: 2
Kurs: 2,91
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj polecam ten typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów. Tabela tej grupy wygląda następująco:

W pierwszym spotkaniu Rosa we Włoszech nieoczekiwanie wygrała 69-62 i teraz pora na rewanż. Varese bardzo mocno zawodzi tak w Lidze Mistrzów jak i w lidze włoskiej, gdzie zajmuje ostatnią ostatnią lokatę z zaledwie 8 punktami. Skąd więc pomysł na to, że wygrają i pokryją dodatkowo te linię ? Rosa miała dzień mniej na regenerację, bo oni swój mecz w lidzep olskiej grali 8 stycznia natomiast Varese dzień prędzej grali w Serie A. Drużyna z Włoch miała w ostatnim czasie sporo problemów z kontuzjami ale na dzisiaj prócz Campani są wszyscy gotowi. Rosa nadal bez rozgrywającego Brazeltona co jest sporym osłabieniem. Varese ma mocny skład ale coś im po prostu nie idzie w tym sezonie, jednak dzisiaj myślę, że zrewanżują się Rosie i wygrają przynajmniej 3 punktami pokrywając te linię. Oba zespoły walczą o 6 lokatę, która premiować będzie dalszym uczestnictwem w europejskich pucharach z tym, że już w pucharze FIBA. Z pewnych źródeł wiem, że sponsorzy podobno naciskają na Varese aby powalczyli o uczestnictwo w tym pucharze. Żeby tego dokonać to spotkanie muszą wygrać. Czy Rosa będzie się zabijać o tą 6 lokatę aby uczestniczyć w pucharze FIBA ? Tego do końca nie wiem, wydaje mi się, że skoro nie mają szans na dalsze uczestnictwo w Lidze Mistrzów to głównie skupią się na krajowym podwórku, bo po co im te mniej prestiżowe rozgrywki europejskie. Na Varese naciskają sponsorzy więc tutaj jest inna sytuacja i myślę, że zespołem bardziej zdeterminowanym aby dzisiaj wygrać będą goście. Zobaczymy jak to będzie ja polecam grać tak jak widzicie ????
✅191
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, 2 liga
Godzina: 18:20
Spotkanie: Hapoel Afula - Hapeol Ironi Rishon
Typ: over 2,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny już widzę typ na dziś z Izraela, najłatwiejszy chyba do wytypowania, ponieważ overy tam bardzo często wchodzą. Interesuje mnie ten mecz ze względu na zespół pierwszy, ale to za chwilę.
Oba zespoły znajdują się w środku tabeli, do awansu im daleko, lecz spadek też im nie grozi. Affula u siebie radzi sobie cieniutko, 02.01 dopiero pierwsze zwycięstwo, Rishon zaś na wyjeździe to chłopiec do bicia wygranej jeszcze nie posmakował. Nie chodzi mi w tym meczu o wynik, lecz o bramki.
Afula to najgorsza defensywa ligi 33 bramki stracone, to jest prawie 2 na mecz, strzelili do tej pory 27 co daje ponad 1,5, czyli wystarczy żeby utrzymali ten rytm i wszystko wejdzie ????
Rishon nie kwapi się do strzelania bramek 16 strzelonych na 17 meczów i 15 straconych - nie napawa to optymizmem.
Jednak gdy spojrzymy na mecze bezpośrednie tych drużyn wszystko ułoży sie w całość i wszystkie rogrywane w przeciągu ostatnich 3 lat. Na 8 wspólnych meczów - 6 z klasycznym overem oraz 4 ostatnie mecze w Afuli to wyniki kolejno 6:1, 3:2, 2:1 i 2:1. Mam zatem nadzieję, że i dziś podobny wynik wejdzie, powodzenia!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Hull City
Typ: Manchester strzl. +2,5 gola
Kurs: 1,73
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Manchester w mega formie 8 zwycięstw z rzędu, nie przegrali meczu od 15 meczy gdzie w lidze europejskiej przegrali 1:2 z Fenerbahce było to 03 Listopada a więc już ponad 2 miesiące bez porażki a pamiętajmy, że Grudzień i Styczeń to nadmiar meczów w Anglii. Ostatnio w Pucharze FA Manchester rozbił u siebie Reading aż 4:0 gdzie moim zdaniem Reading pokazuje lepszą formę od dzisiejszego przeciwnika Czerwonych Diabłów a dodatkowo Manchester dziś ma wyjść swoim najmocniejszym składem, tak przynajmniej zapowiedział Jose Mourinho, ma wrócić De Gea, Pogba, Ibrahimović...
Jeśli chodzi o Hull City są w kiepskiej formie, są na ostatnim miejscu w tabeli dodatkowo są osłabieni brakiem paru podstawowych graczy, myślę, że puchar nie jest dla nich czymś ważnym teraz.
Czuję w tym meczu pogrom w stylu 4/5:0 max 1.
Przewidywalne składy obu ekip:
Manchester (1-4-2-3-1): De Gea - Valencia, Jones, Blind, Darmian - Pogba, Herrera - Mkhitaryan, Rooney, Rashford - Ibrahimović
Hull (1-4-4-1-1): Marshall - Robertson, Huddlestone, Livermore, Meyler - Diomande, Mason, Clucas, Snodgrass - Henriksen - Hernandez
Powodzenia.
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Portugalia - Puchar Ligi
Godzina: 20:15
Spotkanie: Pacos Ferreira - Vizela
Typ: 1/1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Witam. Idąc za ciosem kolejny Ht/Ft z mojej strony. Dzisiaj wziąłem na tapetę mecz pucharu ligi portugalskiej, Pacos Ferreira - Vizela. Zdecydowanym faworytem są Gospodarze co myśle nikogo nie dziwi. Paco to zespół występujący w najwyższej lidze rozgrywkowej a Vizela w secunda liga. Na duży plus dla gospodarzy trzeba zaliczyć ostatni mecz ligowy z FC Porto gdzie padł remis 0:0. teraz troche statystyk którymi zawsze popieram swoje typy: 5 ostatnich meczy Pacos u siebie: 3 wygrane i 2 remisy ( w dwóch z trzech wygranych gospodarze prowadzili po 1 połowie). 5 ostatnich wyjazdów gości: 3 porażki i 2 remisy. No i w H2H nie za wiele bo mieliśmy tylko jeden taki pojedynek w historii tych drużyn w 2008 roku padł wynik 4:1 dla Pacos. Stawiam Pewnie na Gospodarzy. Powodzenia!
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chorwacja A1 Liga
Godzina : 18:00
Spotkanie: Zagrzeb - Cibona
Typ: +1,5 Zagrzeb
Kurs: 2,10
Bukmacher: BET365
Analiza:
Cibona to drużyna własnego parkietu- w domu tylko 1 porażka i 5 wygranych. Na wyjeździe już znacznie gorzej- na 5 spotkań tylko 2 wygrane i to z zespołami z dolnej części tabeli. Przegrali 5 dni z 5. w tabeli Splitem, to dzisiaj również mogą uznać wyższość 6. w tabeli Zagrzebia. Zagrzeb w domu 4 wygrane i 2 porażki. Cibona nie gra tylko w lidze chorwackiej, ale również w Europie w Champions League, co może wpływać na niektóre mecze w rodzimej lidze. Bilans w ostatnich latach niekorzystny dla gospodarzy, ale dziś powinien się zmienić. Kurs drastycznie spadł na zwycięstwo Zagrzebia z 3.25 na 2.30
Stawiam na 3-5 pkt. zwycięstwo Zagrzebia.
Powodzenia
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Atletico.M - Las Palmas
Typ: Las Palmas (+2,0)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betsson
Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza odnośnie Szwedów okazała się trafiona w dzisiątkę, gdyż linia -9,5 została pokryta z nawiązką. Z racji tego,że oferta piłki ręcznej na dziś mocno ograniczona to postanowiłem zdecydować się na mecz piłki nożnej, który szczególnie zapadł mi w głowie, a mianowicie 1/8 w Pucharze Króla pomiędzy mocno faworyzowanym Atletico Madryt, a Las Palmas które podczas pierwszego meczu u siebie poniosło porażkę 0:2, jednak uważam że to nie powód aby skazywać gości na jednogłośną, wysoka porażkę gdyż w swoich szeregach mają kilku piłkarzy wyróżniających się ponad przeciętna na tle innych zawodników. Dodatkowo gra gości sprawia przyjemność, niestety wypadła mi z głowy sytuacja bramkowa przeciwko bodajże Villarealowi, gdzie przeprowadzili zabójcza akcje której nie powstydziłaby się sama Barcelona, a całość dopełnił piękny strzał nożycami przez Boatenga. Dlatego wiem, że w tej drużynie drzemie ogromny potencjał i nie raz jeszcze nas w tym sezonie zapewne zaskoczą i potwierdza tylko moje słowa. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że Atletico w ostatnich pięciu meczach nie doznało porażki, ale powiedzmy sobie szczerze że rywale wcale nie byli z górnej półki prócz ostatniego meczu z Las Palmas, gdzie podopieczni Simeone musieli znacznie się wykazać, mimo że Las Palmas miało swoje okazje to nie potrafiło zamienić ich na najważniejsze w piłce nożnej bramki. Jednak dostrzegam w ich grze plusy i liczę, że dziś podejdą do tego meczu na chłodno i zagrają jak równy z równym i powalczą o korzystny wynik w drugim meczu. Ciekawostką jest to, że na Calderone radzili sobie znacznie lepiej niż u siebie w domu, gdyż w ostatnim czasie Atletico wygrywało bardzo skromnie bo tylko po 1:0. T
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

mefiooo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champion Legue
Godzina : 18:30
Spotkanie: Rosa Radom - Varese
Typ: Varese
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo zdziwiłem się kiedy zobaczyłem kurs na Rose gdyż jak dla mnie nie jest ona żadnym faworytem w tym spotkaniu. Wiadomo, że Rosa wygrała swoje pierwsze spotkanie z drużyną Varese na wyjeździe ale to nie oznacza, że jest murowanym faworytem. Z drużyny Rosy wypadł rozgrywający Tyron Brazelton, a takie nazwiska jak Christian Eyenga, Eric Maynor czy Dominik Johnson powinny poprowadzic drużynę z Alp do zwycięstwa nad Rosą Radom.
Typ idealny do zagrania z lekkim handi w strone Varese jednak ja typuje zwycięstwo gości
Powtórzony typ
(wcześniej był podany Varese -2.5, więc ten jest mniej ryzykowny - po szczegóły odsyłam do Regulaminu)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosa Radom - Cimberio Varese
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Pierwszy mecz tych drużyn zakończył
się wygraną polskiej drużyny 69:62. Włosi fatalnie radzą sobie zarówno w Lidze Mistrzów jak i na krajowym podwórku. Ostatnie 10 wyjazdów tej drużyny to 9 porażek. Rosa u siebie radzi sobie całkiem przyzwoicie i powinna bez problemu ograć czerwoną latarnię ligi włoskiej. Dla odważniejszych polecam małe handi w stronę Rosy.
⛔100
 
D 0

dsw24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Włochy Puchar Włoch
Godzina: 21.00
Spotkanie: Napoli - Spezia
Typ: Napoli -3
Kurs: 4,0

Bukmacher: bet365
Witam mój typ padł dziś na świetnie spisujące się Napoli które zapewne będzie chciało sprawdzić swój skład przed ponownym startem Serie A z słabo spisującą się Spezią, która owszem wyeliminowała Udinese czy Palermo, ale nie oszukujmy się, że oba te zespoły od Napoli dzieli przepaść, Spezia owszem traci bardzo mało bramek, lecz zwróćmy uwagę na to, przeciw jakim zespołom gra na co dzień. Napoli słynie z chyba najbardziej ofensywnej piłki w Włoszech więc min. 4 bramki wpaść powinny, a co do bramek ze strony Spezii? wątpię, owszem puchary rządzą się swoimi prawami, ale Napoli z obecnym składem, będzie chciało sięgnąć po jakiś tytuł, a sprawa mistrzostwa Serie A już jest chyba przesądzona, dlatego wydaje mi się, że podejdą do tego meczu bardzo poważnie. Reasumując Value na tyle korzystne, że moim zdaniem aż grzech nie spróbować.
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chorwacja A1 Liga
Godzina : 20;00
Spotkanie: Hap. Beer Sheva - Macc. Haifa
Typ: x
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider spotyka się z czwartą drużyną w tabeli. Beer sheva nie wygrało w lidze już od 4 3 spotkań, porażka i dwa remisy. Ja ostawiam że dzisiaj zremisują 3 raz pod rząd, ostatnio zremisowali z Saknin na wyjeżdzie 0:0 . Haifa bardzo często remisuje na wyjazdach, na 8 meczów wyjazdowych 5 remisów , 2 wygrane i porażka. Obu zespołom dzisiaj będzie zależało na zwycięstwie, ale liczę na dobrą gręgości na wyjazdach.
⛔100
 
G 5

gali

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Hull City
Typ: Powyżej 4.5 goli
Kurs: 3.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Pierwsze półfinałowe spotkanie w Pucharze Ligi, wiadomo ze United beda chcieli juz zapewnic sobie awans po tym spotkaniu na Old Trafford. Mourinho sugerował, że we wtorkowym meczu od pierwszych minut zagrają Valencia, Pogba, Herrera i Ibrahimović, którzy odpoczęli w ostatnim spotkaniu przeciwko Reading. Do bramki powróci prawdopodobnie David De Gea, aby utrzymać formę przed weekendowym starciem z Liverpoolem. Zespół przyjezdnych nie jest w stanie zagrozić United, liczne absorcje w składzie Hull takie jak Curtis Davis, Alex Bruce, Moses Odubajo i Will Keane. Niepewny jest udział w tym meczu Michaela Dawsona i Harry’ego Maguire’a. Na Puchar Narodów Afryki wyjechali Ahmed Elmohamady i Dieumerci Mbokani.
Czerwone Diably niepokonane od 14 meczow z czego 8 ostatnich to wygrane , odprawia dziś Tygrysow z dużym bagażem straconych bramek, dlatego stąd ten typ ????
Pozdrawiam
I życzę powodzenia!$$$
⛔100
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastleigh - Forest Green
Typ: over 2.5
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przejdźmy od razu do rzeczy, co przemawia za tym typem? Statystyki, ah te statystyki... Otóż mamy dziś na boisku dwie overowe drużyny, Eastleigh ze średnią bramek na mecz 2.8, a ich oponenci czyli Zielony Las średnio w meczu notuje 3.3 gola. Forest Green to druga ekipa pod względem ilości bramek na mecz w lidze, Gospodarze pod tym względem zajmują miejsce 10. Gospodarze jak i goście w ostatnich 4 z 5 spotkań pokrywali over 2.5 z czego Forest Green notowało takie wyniki jak 5:5, 5:1 czy 4:3 ... Gospodarze dziś do spotkania podchodzić będą po srogim obiciu przez Brentford w FA Cup gdzie w 1 połowie stracili 5 bramek... Obie ekipy miały tyle samo czasu na regenerację także liczę na otwarty mecz bo jak widać obie ekipy lubią sobie postrzelać. Jeżeli pogoda dziś na wyspach jest ok i nie ma żadnej mgły czy kartoflisk zamiast murawy, to myślę że overek powinien spokojnie wejść.
⛔100
 
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastleigh - Forest Green
Typ:Forest Green over 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No trochę się spózniłem bo kolega wyżej przeanalizował już to spotkanie , z mojej strony dodam iż goście są bardzo zainteresowani w tym sezonie awansem do League Two , awans oczywiście jest przeznaczony do pierwszej ekipy na koniec sezonu a do nich Forest tracą 3 pkt ale też jeden mecz więcej od lidera rozegrany , czyli walka o numer jeden będzie do końca sezonu , Forest w meczach wyjazdowych strzeliło 29 bramek czyli nie co więcej niż w domu ( 27 ) stad też mój typ na over 1.5 w stronę gości , H2H pomiędzy nimi także pokazuje iż Forest tu trochę tych goli już nastrzelało ( wyniki 3:2 , 2:2 czy 3:3 tak więc stawiam na over 1.5 dla gości !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 20:00
Spotkanie: Happoel Beer Sheva - Maccabi Haifa
Typ: Happoel i obydwie strzelą gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Krótko bo zaraz zaczynamy mecz. Lider kontra 4 zespół, próbkę gry Happoelu mogliśmy oglądać w ich debiucie w LE dziś prestiżowy mecz z Maccabi. Mecz w domu gdzie gospodarze mają świetna passę na ostatnie 9 meczów 8 wygranych. Przyjeżdża Maccabi które na wyjazdach nie jest zbyt często zwycięskie ale bramki strzelać potrafi na ostatnie 10 meczów 8 z nich to gole Maccabi na wyjeździe. Oprócz wysokiego kursu na dany typ przemawia również bilans bezpośrednich konfrontacji obu teamów. Ostatnie ich 5 meczów to btsy. Dziś stawiam, że będzie podobnie ale jednak ekipa z Beer Shevy &#39;ogarnie temat&#39; i wynik będzie oscylował wokół 2-1. Powodzenia!
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - National League North
Godz: 20:45
Spotkanie: F.C. Halifax Town - Chorley F.C.
Typ: F.C. Halifax Town
Kurs: 2.30
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do angielskiej National League North czyli 6 poziom rozgrywkowy.
W bardzo ciekawym spotkaniu na The Shay zmierzą się ze sobą jedenastki miejscowego Football Club Halifax Town a w delegację przyjedzie drużyna Chorley Football Club.
F.C. Halifax Town w tym sezonie ligowym 35 oczek w swoich 22 meczach rozegranych i zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast Chorley F.C. plasuje się na 3 miejscu ze zdobytymi 47 punktami lecz w swoich 24 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym.
Gospodarze na swoim terenie wygrali 6 razy, 3 remisy oraz 2 porażki i bilans bramek 23-10 zaś goście w delegacjach 6 zwycięstw, 5 remisów oraz 1 przegrana i bilans bramkowy 15-7.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy są spadkowiczem z National League i potrafią dobrze grać u siebie choć w tym sezonie nie do końca to jeszcze pokazali ale strzelają sporo bramek u siebie a to dobry prognostyk natomiast goście na wyjazdach grają dobrze i moim zdaniem na pewno postawią się gospodarzom lecz to nie wystarczy i komplet 3 oczek pozostania na The Shay.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom