>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Nba
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Miami Heat
Typ: Goran Dragic suma punktów (20) lub więcej i drużyna 2 wygra (z dogr)
Kurs: 5,0
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj wyjątkowo pójdę w kierunku underdoga, czyli drużyny, która nie jest faworytem spotkania. Skupię się na meczu rozgrywanym w Kanadzie na parkiecie Toronto Raptors. Typuję przeciwko &quot;Dinusiom&quot;, bo są b2b. Wczorajszej nocy zagrali bardzo wyczerpujące spotkanie z Brooklen Nets wygrywając po dogrywce. Lider - DeMar DeRozan zagrał aż 43 minuty, Serge Ibaka zagrał 39 minut (dla takiego &quot;klocka&quot; to zdecydowanie za dużo), a tu następnego dnia znowu trzeba grać. Kolejna sprawa to kontuzja Kyle Lowriego (najlepszy asystent oraz strzelec za 3pkt). Toronto dzięki serii zwycięstw umocniło się na drugim miejscu w swojej konferencji i nawet jedna czy dwie porażki nie pogorszą ich świetnej sytuacji. Kilka słów o Miami - jest to bardzo nieobliczalna drużyna. Mimo wielkich problemów z kontuzjami w tym sezonie wyniki mają niezłe. Walka o 4 miejsce w swojej konferencji, nie wielu przed sezonem to przewidywało.. Co specyficzne, dla Heat nie ma znaczenia czy grają we własnej hali czy na wyjeździe. Ba, mają lepszy bilans w spotkaniach na cudzym parkiecie (11-8) niż w domu. Są wypoczęci, bo ostatni swój mecz rozegrali w niedzielę i to o wczesnej porze. Humory na pewno dopisują, bo trwa seria 4 kolejnych zwycięstw.. Dodatkowo dorzucam typ na Dragicia. Kilkanaście minut temu gruchnęła informacja, że w dzisiejszym meczu nie wystąpi Tyler Johnson. W tej sytuacji na pewno wiele rzutów nieźle dysponowanego ostatnio Tylera przejmie inny obrońca, czyli właśnie Dragic. Linia zwłaszcza ciekawa, bo Goran przyceglił w ostatnim spotkaniu trafiajać tylko 6/18 rzutów w tym 1/6 za 3pkt. Uważam, że kilka dni treningu podziałało i dziś zobaczymy Słoweńskiego koszykarza w lepszej formie rzutowej. powodzenia
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie:
Toronto Raptors - Miami Heat
Typ: (-4,5) Miami win
Buk: Fortuna
Kurs: 3,20

Mocno logicznie i po prostu rozsądnie podejde do tego spotkania. Po pierwsze Toronto gra back to back i to po powrocie z NY gdzie zaliczyli dogrywke z Brooklyn. Po drugie Raptors mają świetny bilans ostatnich 20 spotkań, aktualnie również seria 5 winow, ale byl w tym dwa razy OT. Patrząc na to zadake sobie pytanie czy Toronto musi się aż tak spinać? Po za tym wypada dziś Lowry, i to dość istotna informacja.
Heat mieli dwie doby by zebrać sily, grają pełnym składem ( patrząc przez pryzmat tego kim graja niemal cały czas w ostatnich tygodniach), a w dodatku kurs mi smierdzi, 1,53 na Toronto, dość wysoko. Spodziewam się dość wyraznego zwycięstwa gosci.
Widzę tak a nie inaczej to spotkanie, obytok mojego myślenia okazał się trafiony.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Energa Basket Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia
Typ: hc -8,5 Gdynia
Buk: fortuna
Kurs: 2.9

Sprawa wygląda tak dla Czarnych to ostatni mecz w lidze, na dzisiejszej konferencji mają zostać poinformowani przez prezesa że klub ogłasza upadłość i mogą szukać sobie nowych klubów.Nie ma sponosra, miasto nie uratuje klubu a prezes nie wyłoży z własnej kieszeni bo ma pustą.Z tonącego okrętu uciekły już co bardziej tchórzliwe szczury do Legii odszedł Daniel Wall, amerykanie Watts i Artis zapowiedzieli że nie mają zamiaru więcej grać dla klubu.Zostało 5 graczy do gry plus młodzicy, którzy na treningach służa do podawania piłek spod kosza a podczas meczu ręczników i bidonów z wodą.Czarni dla ambicji będą robić wszystko żeby pożegnać się z ligą z twarzą, ale nie wiem czy zawodnicy mają motywację wykonywać pracę charytatywnie bo pensji nie widzieli pewnie od początku sezonu.Jeśli Asseco nie zabawi się w matkę Terese to wygra ten mecz choćby do kosza mieli rzucać piłkami lekarskimi.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina Biathlon
Godz: 14:20
Spotkanie Men 20km Individual Rupholding
Typ: J.T.Boe top3
Kurs 1.52
Buk 1xbet
Analiza:
Od początku sezonu J.Boe i Fourcade biegają w innej lidze niż reszta zawodników i tym razem nie powinno być inaczej. Widać różnicę dwóch klas miezy tą dwójką a pozostałymi zawodnikami. Dziś przed Panami bieg na 20km, Norweg w jedynym biegu na tym dystansie w tym sezonie w Ostersund zmiażdżył konkurencję, ogrywając drugiego zawodnika o ponad 2 minuty! Stabilnie strzela w tym sezonie - 86%, tylko Fak, Fourcade i Svendsen ze światowej czołówki mogą pochwalić sie leszpą skutecznością, ale to co robi na trasie Norweg to jest deklasacja. Jedynie Fourcade jest w stanie nawiązać z nim walkę, ale tylko przy lepszym strzelaniu. Kondycyjnie Boe też jest świetnie przygotowany i bez problemu wytrzymuje 15 czy 20 km dystanie w świetnym tempie. Pogoda dziś w Niemczech stabilna, więc żadnych rewelacji nie powinno być. 2 pudła - na tyle może sobie pozwolić dziś Norweg żeby byc w top3 i myśle, że więcej nie uzbiera, nieraz pokazywał, że jak trzeba skupić się na strzelaniu to potrafi to robić kapitalnie.
✅ 52
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: Paphos-Apollon Limassol
Typ: 1X
Kurs: 4,95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mecz Dawida z Goliatem. Gospodarze to kopciuszek w cypryjskim futbolu. Jednak patrząc na wyniki osiągane w tym sezonie na własnym stadionie, nie jest już tak tragicznie i bilans 4-4-0, 11-4 w bramkach, jest wręcz imponujący. Owszem na wyjazdach dostają sromotne lanie i z bilansem 1-2-7, bramki 2-22, plasują się dość daleko w tabeli. Choć Apollon wygrał z nimi u siebie 6-0 i jest dzisiaj faworytem, to ja wierzę w magię stadionu gospodarzy i chęć rehabilitacji za sromotne cięgi na wyjeździe, a kurs zachęcający.
⛔ 100
 
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar
Godzina: 21:30
Spotkanie: Real M. - Numancia
Typ: poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,03
Bukmacher: Totolotek
Analiza: W pierwszym meczu Real wygrał 3:0, ale dwie bramki strzelili z rzutów karnych. Gdy Numancia grała w jedenastu, &quot;Królewskim&quot; udało się strzelić jedną bramkę właśnie po &quot;jedenastce&quot;. Dzisiaj drużyna gości z pewnością będzie ostrożniejsza przed popełnianiem błędów. Real jak to Real, ofensywnie, ale pewnie bardziej rezerwowym składem i przeciwko rywalowi, który nie ma nic do stracenia i z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony.
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dynamo Ryga - Kazań
Typ: Danis Zaripov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 3,20 fortuna
O meczu:
Jeśli ma mi wchodzić w kratkę, to dziś szukam wyższego kursu. Ostatnia w dywizji Bobrov Ryga podejmuje lidera dywizji Kharlamov - Kazań. H2H na korzyść gości, którzy w bezpośrednich pojedynkach strzelają średnio po 2 gole. Danis Zaripov to już bardzo doświadczony zawodnik. Do tej pory w każdym sezonie strzelał po 20-30 goli. Po kilku latach wrócił do Kazania. Jak dotąd rozegrał 10 meczów, w których zdobył 3 gole i tyle samo asyst. Wydaje mi się, że dziś powinien dostać więcej minut na tafli, przez co wzrastają szanse na zdobycie przez niego gola. Myślę, że typ warty ryzyka. Powodzenia!
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - puchar ligi
Godzina: 21:05
Spotkanie: Angers - Montpellier
Typ: awans Montpellier
Kurs:
1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolejny dzień z pucharem ligi francuskiej. Bukmacherzy mają problem z tym meczem, ponieważ nie ma wyraźnego faworyta - małe wskazanie na gości, którzy według mnie faktycznie mają argumenty na to, by poradzić sobie z Angers.
Trudniejszą przeprawę w poprzednich rundach miało niewątpliwie Montpellier, które po drodze wyeliminowało Guingamp oraz zniszczyło Lyon 4-1. Natomiast Angers poradziło sobie z Nancy oraz Metz.
W ostatnich 9 meczach wyjazdowych - goście przegrali tylko raz z Dijon (2-1), do tego dołożyli 5 remisów oraz 4 zwycięstwa. W ostatnim meczu pokonali po rzutach karnych Pontarlier w Pucharze Francji.
Angers na 10 ostatnich meczy domowych - wygrało 3 razy, 2 razy zremisowało i 5 razy przegrali.
Montpellier już z Lyonem pokazali, że nie odpuszczają tego pucharu, jeśli zagrają tak solidnie jak w lidze, to są w stanie wygrać z niżej notowanym zespołem Angers.
Przewidywany wynik 0-1 lub 1-1 i wygrana po dogrywce/karnych
✅ 73
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bahrajn
Godzina: 16:00
Spotkanie: AL-Najma vs AL-Shabbab
Typ: under 1,5 goals
Kurs: 3,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz dwoch zespolow majacych jedne z najlepszych defensyw w lidze, a dodatkowo goscie maja jedna ze slabszych linii ofensywnych w Bahrajnie.
Jednak ciekawsze sa spotkania miedzy tymi klubami - przewaznie undery 2,5 czy 1,5.
Jednak najbardziej w tym meczu zwrocilem uwage na wzrosty kursow na over 1,5. Szczegolnie widoczne bylo to w 1xbet i Betfair - kursy zostaly tutaj wystawione juz 2 dni temu. Nastapily znaczne wzrosty na over 1,5 i spadki na under 1,5 w stosunku do 8.01.2018 = takie same trendy zauwazylem rowniez przy innych podejrzanych underowych meczach druzyny AL-Najma.
To takze pierwszy mecz obu druzyn po miesiecznej przerwie i czesto w takich meczach padaja undery.
⛔ 100
 
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Dyscyplina: Taça de Portugal
Godzina: 19:00
Spotkanie: Caldas - Farense
Typ: spotkanie/1.pol. ilosc bramek – 2/-1,5
Kurs: 2.98
Bukmacher: fortuna
Siemanko.
Na moim celowniku dziś znalazło się spotkanie drużyn ligi portugalskiej. Drużyn, które w tabelach ligowych wyglądają odmiennie. Caldas aktualnie znajduję się na 9 pozycji z dorobkiem 20 pkt. Po 15 meczach w grupie D, zaś Farense dominuję w grubie F z imponującym wynikiem 40 pkt po 15 spotkaniach. Obydwie drużyny w ostatnich meczach tracą mało goli, w szczególności warto zaznaczyć, że Farense we wszystkich spotkaniach straciło zaledwie 4 bramki na 32 strzelone, Caldas w dorobku ma 16 straconych/16 strzelonych. Caldas ostatnio zremisowało po czerwonej kartce( w 1 połowie) z wyżej notowanym zespołem Academica.
Patrząc na wartość składów to różnica jest wielka znacząca bo 200 tys.$ - Caldas, 1,7 mln$ Farense, pieniądze nie grają, ale zawsze to jakieś odniesienie. Moim zdaniem wygra lepszy... ???? Farense, które jest w gazie, mają przewagę 7 pkt w lidzę i raczej wyjdą najmocniejszym składem. W niższych ligach różne cuda się dzieją, ale zaryzykuje ten typ. Przed 21 zobaczymy czy miałem rację. Uważam, że jest to typ wysokiego ryzyka także proszę o przemyślane korzystanie z mojej analizy, na początku miałem dać 2/-3,5. Zieloności życzę.
⛔ 100
 
Z 622,2K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiet
Godzina: 16:30
Spotkanie Yakin Dogu Universitesi- Perfumerias Avenida
Typ:eek:ver 129,5
Kurs: 1,80
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w Eurolidze kobiet.Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania jest zespól gospodarzy drużyna Yakin Dogu Universites.Aktualnie zajmują one 2 miejsce w grupie B z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odniosły 8 zwycięstw i 2 pojedynki przegr5ały.W ostatniej kolejce przegrały po zaciętym pojedynku na wyjeżdzie z liderem Ekaterinburg 82--77.Ich rywalki drużyna Perfumerias Avenidazajmuje 5 miejsce w tej grupie z 15 punktami zdobytymi.Na ich wynik składa się 5 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.w ostatniej kolejce przegrały na wyjeżdzie z Wisła Can-Pack 52-48.Myśle że teraz w tym meczu padnie dużo koszy.
Data TU Mecz FT
01/11/17 EKGB
Avenida - Yakin Dogu Universitesi 62:67
✅ 80
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Niemcy - DEL
Godz: 19:30
Spotkanie: Düsseldorfer - Schwenninger (60)
Typ: Düsseldorfer
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Niemiec gdzie w tamtejszej Deutsche Eishockey Liga w ISS Dome zmierzą się ze sobą o ligowe oczka zespoły miejscowego Düsseldorfer EG a w gości przyjedzie drużyna Schwenninger Wild Wings.
Düsseldorfer w tym sezonie ligowym w swoich 40 meczach zdobył 55 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast Schwenninger plasuje się na 5 pozycji w tabeli niemieckiej Deutsche Eishockey Liga zdobywając 59 oczek lecz w swoich 41 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 8 zwycięstw w regulaminowym czasie, wygrana po dogrywce lub karnych, 4 porażki po dogrywkach lub karnych oraz 6 przegranych w regulaminowym czasie spotkania i bilans bramek 48-47 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych w regulaminowym czasie, 5 zwycięstw po dogrywkach lub karnych, przegrana po dogrywce lub karnych oraz 10 porażek w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 52-68.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gdyż jak wygrywają na swoim lodzie to praktycznie tylko po 60 minutach do tego pewnie chcieliby jednak zacząć Play Offy od ćwierćfinałów a goście na wyjazdach słabo do tego tracą sporo bramek i ten mecz grają z rywalem który będzie zmotywowany aby ich u siebie pokonać bo chciałby zacząć rozgrywki Play Off od późniejszej rundy i moim zdaniem gospodarze zgarną komplet ligowych oczek w swojej ISS Dome.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar
Godzina: 21:30
Spotkanie: Real Madryt (-2) - Numancia
Typ: 1
Kurs:
1,84
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Rewanżowe spotkanie 1/8 Pucharu Króla na Santiago Bernabeu i jest to już tylko formalność z racji tego, że Real na wyjeździe wygrał z Numancia 3:0...
Nie ma co mówić, źle się dzieje w Madrycie, Zidane zwołał nawet pogawędkę wieczorem przed treningiem na stadionie i zawodnicy sobie szczerze porozmawiali, możliwe, że będzie to taki kopniak... Dziś oczywiście skład rezerwowy ale myślę, że na drużyną z 2 ligi to wystarczy.
Stawiam na wygraną Realu minimum 3 bramkami z racji tego, że w klubie nie dzieje się najlepiej zapewne może to być taki mecz dla kibiców radosny z wieloma bramkami.
Myślę, że tacy piłkarze jak Asensio, Isco, Lucas, Mayoral czy Ceballos pokażą w końcu, że nawet w meczach Pucharowych potrafią zagrać solidne 90 minut.
W pierwszym meczu Real wygrał 3:0 a można powiedzieć, że nie pokazali nic szczególnego - jedynie brak G. Bale, który strzelił tam bramkę może być minusem.
Powodzenia
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: siatkowka-wlochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: piacenza-modena
Typ: 3,5+seta

Kurs: 1.54
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,ciezki miesiac dla mnie bo slaba oferta dyscyplin ktore typuje,chcialem dzisiaj biathlon ale sie spoznilem.stawiam siatkowke wloskiej ligi,piacenza podejmnie modene.wedlug bukmachera modena jest zdecydowanym faworytem meczu-pewnie wygra ale ja mysle ze piacenza urwie choc seta.modena gra swietnie,zajmuje 3 miejsce w tabeli,a na wyjezdzie jest najlepsza wygrala 7/8 w setach 23-7.piacenza u siebie w tym sezonie slabo 3/8 13-18 w setach.jesli w niedziele piacenza na wyjezdzie potrafila urwac seta mocnej perugii to dzisiaj u siebie tez powalczy nie tylko o seta.modena ostatnio wygrywa z piacenza ale gospodarze nie przegrywaja czesto u siebie do zera i mysle dzisiaj tez tak bedzie.pozdrawiam
✅ 54
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Portugalii
Godzina: 19:00
Spotkanie: Caldas - Farense
Typ: wygra Farense
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Już jeden kolega napisał co nie co o tym meczu... ja nie będę dużo się rozpisywał tylko napisze moim zdaniem najważniejszy argument... Farense nie przegrało od 7.05.2017 żadnego meczu... od tamtej pory same zwycięstwa - i tylko jeden remis.. myślę , że na klub z niższej klasy rozgrywkowej to za dużo.. Farense myślę kompletnie nie powinno mieć problemu z wygraniem tego meczu.. myślę , że dla Farense to szansa aby zmierzyć się z lepszą marką u siebie na stadionie - typu FC Porto czy Sporting.. na pewno piłkarze nie będą się podkładać.. za taki kurs śmiało można brać.. Skład Farense zdecydowanie lepszy, sytuacja klubu również wszystko przemawia za zespołem gości... Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔ 100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Liga Szwajcarska - National League B
Godz: 19:45
Spotkanie: Rapperswil - Langenthal
Typ: Ilość bramel (60 min.) mniej niż 6,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie na szczycie w hokejowej drugiej lidze szwajcarskiej. Lider Rapperswil, podejmuje drużynę wicelidera, Langenthal. Nie podejmuje się typowania wyniku tego meczu, bo z tym może być różnie, ale za to skupiam się na bramkach. Dokładnie na ilości bramek jakie padną w całym meczu (nie licząc ewentualnej dogrywki).
Patrząc na mecze domowe drużyny Rapperswil, w lidze rozegrała ona ich jak do tej pory szesnaście. W tych szesnastu meczach tylko dwa razy zdarzyło się tak, że ilość bramek w meczu była większa niż 6, a w pozostałych czternastu spotkaniach, było to właśnie 6 lub mniej.
Biorąc pod uwagę spotkanie wyjazdowe drużyny Langenthal, wygląda to nieco lepiej pod względem ilości bramek, ale niewiele lepiej. W dotychczas rozegranych również szesnastu meczach, tylko cztery razy została przekroczona liczba 6 bramek. W pozostałych 12 nie udało się to.
Skupiając się na meczach bezpośrednich, w których gospodarzem była drużyna Rapperswil, statystyka wygląda równie dobrze jak wyżej wspomniane przeze mnie. Jak do tej pory, drużyny rozegrały ze sobą dziewięć takich meczów i tylko raz został przekroczony próg 6 bramek.
Dzisiaj spodziewam się wyrównanego meczu z małą ilością bramek, stąd mój typ.
✅ 65
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Puchar Ligi
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Serię wielkich derbów Londynu czas kontynuować, po zeszłotygodniowym remisie na Emirates 2:2, dziś obie ekipy udają się do niebieskiej części Londynu by zagrać pierwszy mecz o finał pucharu ligi a za dwa tygodnie rewanż. Myślę że znowu możemy oglądać otwarte widowisko z obu stron
Chelsea mimo że potrafi tracić dziwne punkty w tym sezonie, nie jest w złej formie ta na pewno w ostatnich tygodniach idzie w górę. Na pewno w wielu spotkaniach w tym sezonie ten zespół jest mniej skupiony na taktyce, szukaniu remisu i graniu byle by nie stracić bramki, potrafią tak grać ale u siebie w derbach, z tak osłabionym Arsenalem takiej piłki nie będzie. Zresztą u siebie są do dłuższego czasu świetnie dysponowani zresztą trener ma do dyspozycji wszystkich graczy to jest ogromny atut.
Arsenal kolejny ciężki sezon i być może kolejne rozczarowanie brakiem top 4, może za wcześnie na takie dywagacje ale 5 punktów straty do Liverpool to już sporo. Puchar Ligi staje się powoli jedyną szasną a ugranie czegoś w tym sezonie bo w tygodniu zaliczyli kolejną komprmitację przegrywając 4:2 z Nottingham. Coraz gorzej wygląda defensywa która znowu rozsypana przez kontuzje które wciąż leczą Sead Kolasinac, Olivier Giroud, Aaron Ramsey, Nacho Monreal oraz Laurent Koscielny, do tej piątki może dołączyć jeszcze dwójka, która jest niepewna występu - Granit Xhaka i Shkodran Mustafi. To zestawienie linii obronnej bez tych graczy kaleczyło w starciu z kimś takim jak Nottingham, zresztą oni kaleczą tą swoją grą w destrukcji od początku sezonu a patrząc na wyjazdy w Premier League są z bilansem na minus, a już nie wspomnę jaką mają statystykę gier i tracenia bramek z topem, tracą łatwo, dużo i zbyt regularnie.
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Puchar Carabao
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: Arsenal ( Handicap Azjatycki 0:1,5 )
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz pucharowy Chelsea - Arsenal.
Jest to półfinał tych rozgrywek.Bardzo prestiżowy mecz dla obu ekip, Derby Londynu.W tabeli PL oba zespoły dzieli tylko 7 punktów, w obu ekipach jest wiele wybitnych zawodników i to zdecydowanie najlepszy mecz na dziś.
Przede wszystkim w kursach na ten mecz bardzo dziwi mnie tak duża dysproporcja.Owszem, Chelsea jest faworytem ale na pewno nie tak zdecydowanym jak podają bukmacherzy.Kurs 1,65 na 1 oznacza, że według nich szanse na zwycięstwo gospodarzy wynoszą około 60 %. Zdecydowanie się z tym nie zgadzam, zwłaszcza że to mecz pucharowy, a w pucharach niespodzianki zdarzają się bardzo często. Dodatkowo są to Derby, a wtedy zwiększa się szansa, że teoretycznie słabsza technicznie drużyna zawsze może nadrobić przewagę przeciwnika ambicją.Nie wydaję mi się, że Chelsea jest w stanie wygrać więcej niż jedną bramką - po pierwsze cechuje ich tak zwane wyrachowanie. Często po strzeleniu jednej bramki oddają inicjatywę przeciwnikowi i skupiają się na grze obronnej. Jest to dwumecz, więc również Arsenal będzie wolał skupić się na obronie, aby nadal mieć szansę na awans w rewanżu- na The Emirtes.
Podsumowując, moim zdaniem, Chelsea jest przez bukmacherów zbytnio faworyzowana i jak dla mnie w tym typie jest duże value. Powodzenia. ????
✅ 47
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia, Puchar Ligi
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.01
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj &quot;wybieram&quot; się do Londynu na derbowy mecz pomiędzy Chelsea i Arsenalem w ramach Carabao Cup. Jest to pierwszy mecz półfinałowy, wszyscy w pamięci maja jeszcze super mecz jaki tydzień temu rozegrały obie ekipy między sobą. Faworytem jest zespól gospodarzy, goście wystąpią mocno osłabieni, nieobecnych graczy nie będę wymieniał po kolei, bo zrobili to poprzednicy. Ja ten mecz widzę jako odbudowanie szacunku u swoich kibiców przez zespół Wengera, który doznał ostatnio blamażu odpadając z FA Cup z Nottinghamem. Ogólnie ten sezon w wykonaniu Kanonierów to pasmo porażek, wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon wylądują poza Top4, a co za tym idzie także poza Ligą Mistrzów. Jednak dziś nie wyobrażam sobie, że mieliby nie postawić się lokalnemu rywalowi, meczu może nie wygrają, ale na honorowe trafienie już jak najbardziej, natomiast gospodarze mają wystąpić w optymalnym składzie i na pewno będą chcieli już w pierwszym meczu wypracować taką zaliczkę, aby na rewanż jechać spokojni o awans do finału rozgrywek. Jeszcze garść ciekawostek, Chelsea jeżeli już dochodziła do tego etapu Pucharu to prawie zawsze awansowała do finału, na 5 ostatnich półfinałów wygrała cztery, zaś Arsenal jest drugą po Liverpoolu ekipą, która najwięcej razy występowała na tym etapie, Kanonierzy mają w dorobku 15-cie 1/2 finału Pucharu Ligi, jednak już nie mają takiej skuteczności w ich wygrywaniu jak dzisiejszy rywal, na 7 ostatnich takich meczy ekipa Wengera odpadła aż pięciokrotnie. Podsumowując liczę na podobne widowisko jakie zaprezentowały nam te drużyny tydzień temu, takie mecze aż chce się oglądać, dobrze dla widowiska i w sumie też dla mojego typu byłaby szybko strzelona bramka przez zespół gości, wtedy gospodarze nie będą już nic kalkulować tylko będą musieli zaatakować a to powinno przełożyć się na gole, bo w jakim stanie jest defensywa gości każdy wie. Powodzenia.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - puchar ligi
Godzina: 21:05
Spotkanie: Amiens - PSG
Typ: ilość goli -3,5
Kurs:
1.98
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Liczę, iż w tym spotkaniu piłkarze z Paryża nie będą chcieli zniszczyć swoich rywali. W zupełności może wystarczy im 2:0, 3:0. Walczą na czterech frontach i nawet takiej drużynie może trafić się w końcu kryzys. To są tylko ludzie a pieniądze nie grają. W ostatnich 6 spotkaniach drużynie Amiens tylko raz trafił się mecz z liczbą bramek powyżej 3,5. Paryżanie natomiast w każdym z ostatnich 6 spotkań grali w meczach, w których padało więcej niż 3,5 bramki. Wydaje mi się, iż dziś będzie jednak inaczej. Paryż nie będzie forsował tempa prowadząc dwoma bramki. Jeśli tylko nie straci gola to nie sądzę aby padły więcej niż 3 bramki. Sezon jest długi trzeba oszczędzać siły na decydujące batalie w Europie. Ograć Barce, Juventus czy Real w kolejnej rundzie nie będzie łatwo, a pomału trzeba myśleć o tych spotkaniach.
✅ 98
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom