>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2024 (środa)

Status
Zamknięty.
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Atalanta
Typ: Powyżej 9.5 celnych strzałów
Kurs: 2.72
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/coppa-italia-puchar-włoch-w-sezonie-2023-2024.168953/post-7237736
Analiza: Widząc ten mecz na flashscore pierwsza myśl : Milan będzie wygrywać, a przegra...Jednak zrezygnowałem z tej propozycji, a pójdę w coś całkiem innego, co ma kursik mniejszy ale całkiem calkiem bardziej realistyczny.
Głównie liczę w tym starciu na piłkarzy Milanu, którzy bardzo dużo stwarzają sobie sytuacji bramkowych co przekłada się na generowane strzały w światło bramki, w ostatnich pięciu spotkaniach ich strzelecka statystyka prezentuje się następująco: 9, 9, 2, 7, 6, a w 4 tych meczach padł over 9.5 celnych strzałów, natomiast statystyka po stronie Atalanty jest trochę gorsza bowiem; 11, 2, 4, 8, 2 a linia pokrywana była tylko dwa razy.
Niemniej jednak jak widać, obie drużyny potrafią grać bardzo ofensywnie i właśnie na takie spotkanie czekam. Dodam na zakończenie, że w ostatnim bezpośrednim starciu na koniec zeszłego roku zobaczyliśmy 11 celnych strzałó: w.Widząc ten mecz na flashscore pierwsza myśl : Milan będzie wygrywać, a przegra...Jednak zrezygnowałem z tej propozycji, a pójdę w coś całkiem innego, co ma kursik mniejszy ale całkiem calkiem bardziej realistyczny.
Głównie liczę w tym starciu na piłkarzy Milanu, którzy bardzo dużo stwarzają sobie sytuacji bramkowych co przekłada się na generowane strzały w światło bramki, w ostatnich pięciu spotkaniach ich strzelecka statystyka prezentuje się następująco: 9, 9, 2, 7, 6, a w 4 tych meczach padł over 9.5 celnych strzałów, natomiast statystyka po stronie Atalanty jest trochę gorsza bowiem; 11, 2, 4, 8, 2 a linia pokrywana była tylko dwa razy.
Niemniej jednak jak widać, obie drużyny potrafią grać bardzo ofensywnie i właśnie na takie spotkanie czekam. Dodam na zakończenie, że w ostatnim bezpośrednim starciu na koniec zeszłego roku zobaczyliśmy 11 celnych strzałów.

272
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3349
N 349,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzin: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Olympiakos Pireus
Typ: Barcelona i under 156,5 pkt
Kurs: 3,20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7237744
Analiza:

Dzisiejszego wieczora dojdzie do jednego z klasyków europejskiej koszykówki. Fc Barcelona podejmie we własnej hali drużynę Olympiakosu Pireus. Drużyna gospodarzy jest aktualnie na 3. pozycji w tabeli Euroligi z bilansem 13-6, przed nimi jest tylko Virtus z jedną porażką mniej oraz Real, który przegrał zaledwie dwukrotnie, ale ostatnio miedzy innymi z Barceloną. Olympiakos natomiast po początkowych kłopotach złapał wiatr w żagle i zaczął się piąć w górę tabeli, aktualnie mają serię 4 wygranych z rzędu na europejskich parkietach i zajmują 6. lokatę z bilansem 11-8. Katalończycy również mieli chwilowy kryzys, gdzie przegrali kilka spotkań z niżej notowanymi rywalami zarówno w hiszpańskie ACB jak i w Eurolidze, jednak ostatnio odnieśli 3 kolejne zwycięstwa w tym 2 ważne - z Realem i Baskonią w Eurolidze. Olympiakos to raczej underowa ekipa, średnio w ich meczach Euroligi pada około 150 pkt. Barcelona gra nieco bardziej ofensywnie, jednak w takim starciu jak dzisiaj, myśląc o wygranej będą musieli zagrać raczej bardziej defensywny mecz. Stawiam dzisiaj na wygraną gospodarzy, myślę że wykorzystają atut własnego parkietu, w Palau Blaugrana przegrali do tej pory tylko jeden euroligowy mecz. Olympiakos w delegacji ma bilans 4-4 więc bywało różnie. H2H pomiędzy oboma ekipami wskazuje raczej na wyniki poniżej 157pkt, tak było w przypadku 3 ostatnich meczów, wcześniej padło 158 pkt, a jeszcze wcześniej kolejne 3 mecze z niskim wynikiem. Ostatni naprawdę wysoki wynik padł w grudniu 2020 roku, kiedy Barcelona przegrała we własnej hali 88-96. Dzisiaj liczę na zwycięstwo gospodarzy po raczej wolnym meczu, gdzie koszykówka będzie bardzie ułożona i ukierunkowana na defensywę.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina:21
Spotkanie: Maccabi TA - Virtus Bologna
Typ: Virtus wygra
Kurs: 2,40
Bukmacher: LVBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7237757




Hej, no to na fali lecimy dalej. Wiem wiem, Maccabi to mocna druzyna, i druzynie Wloch nie bedzie latwo. Na wstepie sam tego meczu nie gra, bo cos z tylu mi podpowiada ze faworyt z Izraela moze ten mecz wygrac. Moze, ale nie musi, stad obawy mam, ale kurs jest tutaj determinujacy. Glownym czynnikiem, ktory zaprzata mi glowe jest bilans Virtusu, ktory z bilansem 15/5 jest wice liderem. To mnie martwi, bo czesto gram swoje typy pod mobilizacje, animusz druzyny, a tutaj moze lekko zabraknac go druzynie z Wloch. Sezon jeszcze dlugi, to ze beda w top 6 to bardzo prawdopodobne, ale lepsza pozycja wyjsciowa to zawsze atut przed play off. Tutaj mam lekko mieszane uczucia. Gdyby to byl decydujacy mecz o wszystkim, to stawialbym pieniadze na Virtus. Tutaj moze byc inaczej, bo jednak to Maccabi, zalezy bardziej, tak wg logiki. Ostatnie dwa mecze to wygrane Maccabi z Bologna, tutaj jest jakis argument, ze Bolognii moze zalezec bardziej, niz bardzo, aby sie odegrac za te dwie porazki. Na to tez po cichu licze, powodzenia.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 480,9K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool Fulham
Typ: Fulham powyżej 3.5 rzutów różnych
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Półfinał EFL Cup w Anglii. Zmierzą się Liverpool z Fulhamem. Jeżeli mecz będzie na takim poziomie jak w lidze to zapowiada się wspaniałe widowisko. W lidze ostatnio padł wynik 4:3. Ja idę w różne drużyny Fulham. Pokrywali oni tą linie w 5 ostatnich bezpośrednich spotkaniach. Wiadomo z różnymi jest tak, że wszystko zależy od przebiegu spotkania, ale 4 to nie jest jakaś wygórowana linia i spokojnie do pokrycia przez dzisiejszych gości. Liverpool jest faworytem i jeżeli strzelą pierwsi to Fulham będzie goniło i zrobi te 4 różne.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 784,4K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Fulham
Typ: Powyżej 10,5 RR
Kurs: 2.01
Bukmacher: Forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...l-cup-w-sezonie-2023-2024.168894/post-7237797
Analiza:


Liverpool jest w formie, w lidze pierwsze miejsce i 3 pkt przewagi nad Aston Villa. W Pucharze Anglii 3 dni temu wygrali na wyjeździe z Arsenalem. Liverpool jest w osłabieniu bo Salah pojechał na PNA, a kontuzji kolana nabawił się Trent. Co jest sporym problemem. Gomez zajmie pozycje prawego obroncy, a na lewej zagra Bradley, który zagrał tylko 3 mecze (2x wchodził z ławki) i wszystkie w pucharach. Fulham natomiast w optymalnym składzie na czele z Jimenezem, Willianem i Leno w bramce. Goście w ostatnim meczach z Liverpoolem regularnie nabijają rożne (ostatnie mecze H2H to 4,5,4,4,6 RR). Liverpool w lidze u siebie średnia 7,6 RR/mecz, a Fulham na wyjazdach 3,4 RR/mecz. Fulham jest solidną drużyną, która potrafi się postawić lepszym drużyną np. wygrana 31.12.2023 z Arsenalem. Liczę na wyrównane spotkanie z lekką przewagą dla gospodarzy i na obfitą ilość rzutów rożnych.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom