>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets

Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza: W NBA już na dobre rozpoczęła się walka o miejsca premiowane występami w play-offach. Każdy zawodnik, każdy zespół daje z siebie 100% aby wygrywać kolejne mecze. Ja wybrałem dzisiejsze spotkanie w Atlancie w stanie Georgia. W hali Phillipsa o godzinie 1:00 rozpocznie sie mecz Jastrzębi z Siatkami (?) z Brooklynu. Obydwie drużyny z konferencji wschodniej. Obydwie na chwilę obecną są na miejscach 1-8. Dokładniej - gospodarze na 7, goście na 4. Dlaczego stawiam na gości? Otóż ostatnio dobrze sobie radzą. Chyba w końcu po fatalnej serii złapali wiatr w żagle. Ostatnie 5 wyjazdów zakończyli przyjemnym wynikiem 4-1. Wygrywali na trudnych terenach - Indiana, Nowy Orlean, Milwaukee oraz Charlotte. Brooklyn b2b ale sytuacja Atlanty wygląda gorzej, bo wczoraj też grali, w dodatku ulegli Bostonowi po dogrywce. Na pewno mają ten mecz &quot;w nogach&quot;. W Brooklynie wszyscy zdrowi, w Atlancie najprawdopodobniej nie zagra Ivan Johnson i Zaza Pachulia. W Brooklynie na pewno cieszy ostatnie przebudzenie lidera, Derona Williamsa, który zdobył 42 punkty, w tym 11 trójek! Atlanta rozgrywającym nie błyszczy więc jest szansa że i dziś D-Will zaszaleje. Wyróżnił się też Reggie Evans zbierając 24 piłki. Brak Zazy i Johnsona da więcej minut Smithowi i Horfordowi, ale Lopez i Evans to solidni gracze. Reasumując, uważam, że kurs jest przesadzony i warto spróbować grać na Brooklyn.

✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damian66 18

damian66

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,nba
Spotkanie: Golden State-Bucks
Typ: Klay Thompson powyzej 17,5 punktow
Kurs: 1,85
Buk: bwin
Analiza: Na początek witam wszystkich i stawiam na overa jednego z lepszych strzelców GSW a mianowicie Thompsona. Klay dysponuje bardzo dobrym rzutem, zwłaszcza strefa rzutów za trzy jest jego mocnym punktem. Należy wykorzystać fakt, że Warriors nie mają łatwego okresu i przed nimi ważne mecze, które mogą zdecydować o playoffach. Thompson prezentuje całkiem równy poziom i zawsze można na niego polegać jeżeli chodzi o ofensywę. Jak sami jesteśmy w stanie zauważyć shooter z całą pewnością notuje porządne statystyki w ciągu ostatnich kilku meczy - 22 minionej nocy, 20 Kings, 22 Raptors i 29 76ers. Co prawda Warriors zdobywają o dziwo bardzo mało ilość punktów jak na swoje możliwości, bo wystarczy żeby każdy przypomniał sobie ich początek albo przejrzał potencjał. Klay przeciwko Bucks nie będzie miał łatwej przeprawy, ale bądź co bądź jest w takiej formie że trzeba na niego grać. Poprzednim razem trafił 19 punktów i w każdym bądź razie obecna sytuacja Warriors nie napawa optymizmem i dlatego też głównie Thompson i Curry muszą zaprezentować jak najlepszy basket, bo brak Lee pod koszem na pewno skomplikuje sprawę. Dysponują mocnym obwodem, Bucks też posiadają mocnych konkurentów dla powyższej dwójki - Jenningsa oraz Ellisa, jednak twierdzę że dwójka z Oakland da rade udźwignąć ciężar.

✅ 85
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Benneteau - Dodig
Typ : Benneteau -3,5 gema
Kurs : 2,42
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Mecze drugiej rundy, które pozostały do rozegrania zapowiadają się co najmniej ciekawe. Spośród kilku popołudniowych pojedynków postanowiłem wziąć pod lupę taki, gdzie wytypowanie faworyta jest w miarę łatwe.

Zacznę może od tego, że panowie jeszcze ze sobą nie grali, dlatego nie do końca wiadomo czego można się w tym meczu spodziewać. Przygotowanie taktyczne przez obie strony może się zwyczajnie nie sprawdzić, bo jest różnica między oglądaniem powtórek z poczynań rywala, a samą grą.
Benneteau to moim zdaniem najrówniej grający francuski tenisista. Utrzymuje wysoki poziom zarówno w deblu jak i singlu, co pokazuje, że jest niesłychanie wszechstronnych zawodnikiem.
Na podstawie jego gry, jednocześnie nie wiedząc gdzie uczył się tenisowego rzemiosła, można bez problemu zgadnąć, że szkolił się metodami rodem z Francji.
Mało psuje, zachowuje spokój, dyscyplina to podstawa, do tego nienaganna technika, to właśnie Julien Benneteau.
W swojej karierze niejednokrotnie zaskakiwał i pokazywał niesamowity potencjał. Pierwsze na myśl przychodzą mi spotkania z Federerem, jedno z nich to mecz na Wimbledonie &#39;12, gdzie Francuz grał jak z nut i mimo prowadzenia 2:0 w setach nie zdołał odprawić wielkiego mistrz z kwitkiem, ba, Federer ten turniej wygrał.
Drugi raz do konfrontacji doszło na kortach w stolicy Holandii i tym razem role się odwróciły, a po świetnym meczu popularny Benek cieszył się ze zwycięstwa w dwóch setach. Wtedy trafiał po liniach z backhandu jak najęty.
Dodig to średniak, ale za to bardzo regularny. Od czasu do czasu wyjdzie mu jakiś turniej, a to wygra z Tsongą na trawie albo pokona swojego rodaka Marina Cilica, niestety to za mało żeby myśleć o pierwszej 30stce i wyżej.
Chorwat to siłowy zawodnik, mocno zbudowany i na pewno wytrzymały. To czego nie ugra techniką, nadrobi bieganiem i serwisem, charakterny i zawzięty gracz.

Widzę to tak. Benek to siła spokoju, na pewno nie da się sprowokować i tym bardziej wciągnąć w mordercze wymiany. Powoli, w swoim tempie, będzie ustawiał sobie rywala, zmieniał rytm i atakował kiedy uzna to za stosowne, doświadczeniem bije Dodiga na głowę i to ostatnia cegiełka, którą dokładam do argumentów jakie posiada Francuz.

⛔ 100
 
L 0

leeet

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Gwatemala, 1 liga, Xelaju - Comunicaciones 10.03.13r. godz. 1.00
Typ: Comunicaciones
Kurs: 2.68
Bukmacher: STS
Analiza: W gwatwemalskiej ekstraklasie po rozegranych 8 kolejkach lider zmierzy się z dziesiątym Xelaju, Comunicaciones w tym roku ani razu nie schodzili z boiska z powodami do smutku, reprezentują się świetnym 7-1-0 przy bramkowym bilansie 10-0.
Gospodarze 3-0-5 / bramki 7-14
Ponadto za gośćmi przemawiają bezpośrednie spotkania obu zespołów(w 3/4 ostatnich meczach Comunicaciones schodziło z boiska z trzema punktami).
Warto także dodać, że drużyna gospodarzy w ostatnich 4meczach zanotowała 4 porażki
(1-3;0-3; 0-1; 0-4)
Kurs powyżej 2.5 zachęca by tego dnia postawić na lidera.

⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - New Jersey Devils(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
10.03.2013 01:00
Analiza:
Noc z NHLem w wykonaniu Caroliny i New Jersey.Wierzę tutaj w gości którzy po sześciu spotkaniach bez zwycięstwa wczoraj na własnej tafli po ciężkim spotkaniu pokonali po doliczonym czasie gry Sabres. Przegrywali już dwa do zera aby w trzy minuty dojść przeciwników i wygrać po dogrywce.W końcu przełamali swoją czarną serię i sądzę że dziś potwierdzą że złe chwile mają już za sobą wygrywając spotkanie wyjazdowe już bez żadnych doliczonych czasów gry.Gospodarze odwrotnie.mieli wspaniałe cztery spotkania w których lali przeciwnikow jak chcieli.ale wczoraj przyszła zadyszka i przegrali na własnej tafli z montrealem. Dziś liczę podobnie że nie wygrają i teraz zanotują serię niemocy w wygrywaniu spotkań.Kurs mnie nie przeraża gdyż w najlepszej lidze hokejowej świata jest wszystko możliwe i tutaj taki kurs aby wszedł nie jest niespodzianką.na to liczę że moje D&quot; Diabełki&quot; poradzą sobie z Caroliną i zaaplikują im o wiele więcej bramek niż oni sami.

⛔ 100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Ducks imponuja i &#39;unieszkodliwili&#39; duza ilosc bramek, przez co nie wszedl pierwszy typ od kilku dni. Jednak jak podkreslalem nic mi sie nie podobalo w nocy za wysoka stawke, wiec za 7/10 na podtrzymanie serii poszlo, ale sila rozpedu trzeba isc dalej i dzis mam juz typ na stawke 8/10!
Dyscyplina Hokej NHL
Carolina Hurricanes vs New Jersey Devils
Over 5,5
Kurs 2.10

Bwin
Stawka 8/10
Podoba mi się ten typ i nie widzę zastrzeżeń co do ilosci bramek! Devils w ostatnich meczach, które daje z nimi, nie zawodza i traca wraz ze strzelaniem!
Straty bramek sa powoli ich codziennością, gdy nie ma Brodeura, ostoja bramki i podpora silnej defensywy. Bez niego nie ma spokoju, świetnych interwencji i panuje zagubienie w pierwszych 2 dwojkach - szczegolnie Salvador ma problemy! Zidlicky wiecej pomaga w przodzie, widoczny i aktywny, co od razu powoduje szanse na szybkie akcje i gole przeciwnika!
Nic sie nie zmieni, czy wyjdzie Hedberg, czy Kinkaid to obaj będą tracić, bo to nie ten poziom co Brodeur.
Hurricanes ma bardzo podobne problemy, na dlugo wypadl Ward, istotny punkt obrony, do gry jest awizowany Peters, regularnie traci bramki choc jest tylko srednim bramkarzem!
Mecz slabych defensyw, a niezlych atakow, szczegolnie mam na mysli Hurricanes, bo formę zlapal Staal, niezle wspolpracuje ze Skinnerem. Ataki sa dobre, duzo roboty wykonuje Tlusty, moze mniej Semin, ale wszyscy tworza jakość ekipy!
U Devils lekko pogubil sie Kovalczuk, ale nadrabia Zidlicky oraz Elias, wreszcie dobrze rozbija rywali Henrique.
Hurricanes jak na swoje mozliwosci graja dosc ofensywnie, 2-3, ale skutecznie. Devils podobnie, szukaja wiecej kontr, szczegolnie w delegacjach!
Przegrane Caroliny to dobry prognostyk na poprawe wyniku, zreszt to samo dotyczy Devils, wymeczyli bez overu z Sabres, bo tamci jak to czesto bywa zagrali zbyt zachowawczo i konktatorsko.
Rewanz to kolejna kwestia, Devils przegrali 2-4 w domu, warto oddac tym samym bedac gosciem!
Brać, pobierać ????

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nozna, liga francuska
Spotkanie : Lyon - Marsylia
Typ : 1 (-1)
Kurs : 4.15
bukmacher: expekt
Analiza.
Mecz pomiędzy Lyonem i Marsylia zawsze od lat we Francji jest uznawany jako mecz na szczycie.
Teoretycznie obie druzyny mają ten sam cel w tym sezonie - mistrzostwo kraju. W praktyce wygląda to nieco inaczej. Wydaję mi się, że PSG może zagrozic tylko druzyna Olympique Lyon. Oba teamy graja w kratkę, gubią bezsensowne punkty. Liderzy, PSG także nie odnotowują serii zwycięstw, więc zapowiada się ciekawa walka. A żeby ta walka była jeszcze ciekawsza gospodarze niedzielnego meczu muszą uporać sie z deptającymi im po piętach Marsylczykami.
Obie druzyny do meczu przystąpią w pełnych skladach.
Cos o formach w ostatnich meczach. Jesli chodzi o Marsylie, to odnotowali oni dwie wygrane w ostatnich 6 meczach, co nie wygląda najlepiej.
Piłkarze Lyonu wypadają troszke lepiej: 6 meczów 3 wygrane.
Będą oni na pewno zmobilizowani, gdyż dzis swój mecz rozegrali Paryżanie i odskoczyli im na 5 pkt (wygrana 2-1). Także kolejna strata punktowa nie moze wchodzic w grę.
Mój typ 3-1. Pozdrawiam

⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykowka,Hiszpania,Liga Endesa ACB
Spotkanie - Caja Laboral-Real Madrid
Typ - 1
Kurs - 2,25
Buk - Bwin
Analiza :
Start godz.12:00. W niedzielne poludnie mecz na szczycie w hiszpanskiej lidze ACB.Trzeci w tabeli(19zwyciestw-4porazki) Caja Laboral podejmuja lidera(tylko jedna porazka z Barcelona) Real Madryt.Buki typuja na faworyta zespol ze stolicy Hiszpani,ja jednak mam pewne watpliwosci.Obie druzyny graly w tym tygodniu na wyjazdach w Eurolidze,i obie wygraly swoje spotkania(Real dosc szczesliwie,jednym punktem po dogrywce)Real z pewnoscia jest lepszym zespolem,jednak nie mozna zawsze wszystkiego wygrywac,chlopaki tez potrzebuja nieco odpoczynku i wydaje mi sie,ze jutro sobie na to pozwola,a trener da pograc rezerwom.Mecz bedzie na wyrownanym poziomie,i mysle ze decydujacym czynnikiem bedzie atut wlasnej hali i Caja odprawi z kwitkiem przyjezdnych.Ciekawym typem wydaje mi sie rowniez handi +2.5pkt dla Caja po 1.85-zwroccie uwage na roznice pkt w wygranych meczach Realu w Eurolidze(poziom Caja Laboral),lub zespol wygra roznica 1-5pkt-kurs odpowiednio 5,50 i 5 na kazda z druzyn(surebet) pzdr

⛔ 100
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Dyscyplina - Skoki Narciarskie , Lahti , Finlandia
Spotkanie - Kamil Stoch (zwycięstwo)
Typ - Zwycięzca
Kurs - 2,75
Buk - Bwin
Analiza :
Kamil Stoch po udanych mistrzostwach świata w Val di Fiemme , gdzie zdobył złoty medal indywidualnie i brązowy w drużynie , wyraźnie złapał wiatr w żagle. W Lahti wręcz nokautuje rywali. Wygrał oba treningi , był także najlepszy w serii próbnej przed zawodami drużynowymi. W sobotnich zawodach drużynowych , także skakał bardzo dobrze i indywidualnie zająłby drugie miejsce (za Severinem Freundem). Niewidze w tej chwili rywala , który mógłby go pokonać.
Schlierenzauer w Lahti skacze bardzo przeciętnie (zaledwie 14 miejsce w nieoficjalnej klasyfikacji w sobote , dwukrotnie 10 miejsce na treningach). W sobote wygrał wprawdzie nieoficjalnie Freund , ale myśle że to był tylko jednorazowy wyskok. Na treningach i kwalifikacjach bowiem nie zachwycał (9 i 34 miejsce na treningu , 5 miejsce wsród czołowej 9 (Stoch nieskakał) Pucharu Świata.
Stoch skacze bardzo dobrze w Lahti , do tego równo. Jest w naprawde wysokiej formie i moim zdaniem wygra.

⛔ 100
 
K 49

kamilekw2

Użytkownik
Manchester United - Chelsea FC (Typ) 1 1,75 10-03-13 17:30
Na jutrzejsze popołudnie wybrałem mecz Manchesteru United z Chelsea FC, zdecydowanym faworytem jest tutaj ManU. Gospodarze po kontrowersyjnej porażce z Realem Madryt, będę chcieli zapomniać o niedawnych wydarzeniach z LM i pokonać dość silnego rywala. Piszę silnego, ponieważ zespół z Londynu, mimo braku sukcesów w ostatnich czasach i złym wynikom, wciąż posiada niezwykle mocny skład. Zawodnicy typu Hazard, Oscar są w stanie przesądzić w pojedynkę o wyniku spotkania. Jednak to czerwony diabły są zdecydowanym faworytem, mając w składzie takich graczy jak Ronney, Hernandez, RVP, Nani, Welbeck nie wyobrażam sobie, żeby nie odnieśli końcowego sukcesu. Dodatkowo na Old Traffor MU jest praktycznie niepokanany, a wszyscy wiemy, jak dobrą passę mają ostatnio w lidze.

⛔ 100 (zły zapis)
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie: Liverpool - Tottenham
Typ: Gareth Bale strzeli bramkę i Tottenham wygrywa
Kurs: 6,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Drużyna Tottenhamu ostatnio dość mocna i stabilna. Ogrywając w ostatnim meczu 1/8 Ligi Europejskiej Inter Mediolan aż 3:0, pokazali na co ich stać. W Premier League zajmują wysoką 3 pozycje (ze stratą zaledwie 5 punktów do Manchesteru City), natomiast Liverpool dopiero na miejscu 8. W życiowej formie Gareth Bale. W ostatnich spotkaniach Gareth Bale spisywał się następująco: [Tottenham - Inter = 1 gol], [Tottenham - Arsenal = 1 gol], [West Ham - Tottenham = 2 gole], [Tottenham - Ol. Lyon = 2 gole], [Tottenham - Newcastle = 2 gole]. Myślę, że kurs dość ciekawy na zwycięstwo Tottenhamu i warto skorzystać przy obecnej formie tego zespołu + świetna dyspozycja Garetha. Typ ryzykowny, ale jak wiadomo &quot;kto nie ryzykuje, ten nie ma&quot;.

⛔ 100
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 2,16
Godzina: 14:30
Bukmacher: Betgun
Analiza:

Pogoń Szczecin ma co prawda kłopoty w ataku, ale w pierwszych dwóch spotkaniach (a miałem okazję oglądać obydwa) udowodniła, że mimo przejściowych kłopotów nie zamierza rezygnować z atrakcyjnej, technicznej i ciekawej piłki. W każdym spotkaniu szczecinianie starają się dominować na boisku i grać dużo piłką na jeden kontakt. Wygląda to momentami świetnie, ale jak dotychczas nie przynosiło zbyt wielkich korzyści, gdyż nie miało odzwierciedlenia w stwarzanych sytuacjach podbramkowych. Muszę się jednak przyznać, że nawet po przegranej 0:3 inauguracji z Lubinie miałem pozytywne odczucia co do gry Portowców.

W związku z powyższym uważam, że do trzech razy sztuka i dzisiaj nadarza się znakomita okazja do odniesienia pierwszego wiosennego zwycięstwa. Zwłaszcza, że przeciwnik jest ku temu wyjątkowo sprzyjający. Piast Gliwice nie prezentuje w przekroju całego sezonu nic ciekawego - ot takie przeciętne ligowe rębajły. Do techniki Pogoni im daleko i w większości spotkań bazują na murowaniu swojej bramki i gry z kontrataku. Pogoń spotkanie w Gliwicach przegrała 0:1 po kontrowersyjnym karnym, a u siebie zazwyczaj nie miała kłopotów z tym przeciwnikiem.

Spragniona ligi szczecińska publiczność, która zawsze stoi murem za swoim zespołem nawet mimo kiepskiej aury na pewno pojawi się w licznej grupie na Twardowskiego i będzie dwunastym zawodnikiem Pogoni. Pogoń w piłkę potrafi grać i ma dziś znakomitą okazję, żeby to udowodnić. Spodziewam się totalnej dominacji szczecinian na boisku i zwycięstwa, które na dobre pozwoli im zadomowić się w środkowej części tabeli i w spokoju przygotowywać się do kolejnych ligowych potyczek.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
NBA
NY Knicks-Utah Jazz
Poł/kon Jazz/Jazz
4,75
bet365
godz:eek:ne:30
Spróbuję swoich sił w tym konkursie. Myślę,że na poczatek ten mecz jest idealny. Kurs bardzo wysoki ale prawdopodobieństwo naprawdę duże. Myślę,że nawet 3/4 szans na wejście. Zacznę od najważniejszego:liderzy NY są kontuzjowani.Melo i Amare nie zagra a to ogromna strata w ataku. Ten zespół ma niewielu ofensywnych graczy i może braknąć komu zdobywać punkty. Ostatnio J.R.Smith robił co mógł ale nie wiem czy dzisiaj to powtórzy bo wtedy miał naprawdę super dzień a i tak to nie wystarczyło na OKC która przeszła obok meczu. Utah ma wielką mobilizację żeby to wygrać bo Lakersi naciskają bardzo mocno na ich 8 pozycję gwarantującą PO. Jazz mają serię bardzo pechowych porażek i dzisiaj jestem pewien,że się przełamią i już od poczatku narzucą swój styl gry i odskoczą na kilkanaście pkt,a później zawodnicy rezerwowi będą kontrolować wynik.

⛔ 100
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna FA CUP Anglia
Spotkanie - Man UTD - Chelsea
Typ - 1
Kurs - 1.82
Buk - Pinnacle
Analiza :

Na dzień dzisiejszy wybrałem sobie mecz, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem w europie. Na przeciwko znajdującemu się w świetnej dyspozycji Manchesterowi United stanie Londyńska Chelsa, której forma pod wodzą Beniteza stoi pod ogromnym znakiem zapytania. No właśnie, apropo formy obydwu zespołów... Manchester United w tym sezonie radzi sobie wybornie. Prowadzą w angielskiej Premiership nazywanej najlepszą ligą świata i mają aż dwanaście punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City, kiedy Chelsea wciąż nie jest pewna występu w następnej edycji LM. Bardzo ważnym aspektem, dla którego zdecydowałem się wytypować zwycięstwo Manchesteru jest stadion, na którym zostanie rozegrany mecz - mianowicie Old Trafford, przez wielu nazywany twierdzą. Nie licząc bardzo kontrowersyjnego meczu oraz porażki, którą odnotowały Czerwone Diabły w starciu z Galacticos, United w tym sezonie na swoim stadionie przegrywali tylko raz. Ponadto, po odpadnięciu z LM wciąż mają szansę na dublet - zwycięstwo w swojej lidze oraz zdobycie Pucharu F.A CUP, niezwykle cenionego na wyspach. Chelsea z kolei w ostatnim czasie formą nie zachwyca - przegrana z Rumuńskim zespole w Lidze Europejskiej oraz niemoc strzelecka, która Chelsea nie opuszcza - od dobrych kilku spotkań zespół ten nie jest w stanie strzelić więcej niż jednego gola w meczu, dzieje się tak dlatego, gdyż Chelsea w ostatnim czasie praktycznie gra bez napastnika! Mecz ten to niewątpliwie derby Anglii - rzekłbym, że nawet Europy, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami, jednak patrząc na dyspozycję obydwu zespołów faworyt jest tylko, niestety, jeden. Pozdrawiam.

⛔ 100 (powtórzony typ)
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: 1. Liga
Spotkanie: ŁKS Łódź - GKS Katowice
Typ: 1
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
Analiza:
ŁKS Łódź w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali trzy razy, trzy razy zremisowali i cztery razy przegrali.
GKS Katowice w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali siedem razy, raz zremisowali i dwa razy przegrali.
Według mnie faworytem tego meczu są - gospodarze. Ostatni mecz między sobą gospodarze wygrali na wyjeździe 1:2. Jestem przekonany że ŁKS złapał wiatr w żagle. W ostatnich rozegranych meczach poprawili swoje bilanse remisami i wygranymi. Oprócz tego są gospodarzami meczu, więc mały + jest po ich stronie. Wracając jeszcze do wspólnych meczy drużyn to ŁKS ma serię zwycięstw z GKS-em. Wcześniej jako gospodarze i jako goście strzelali katowickiej drużynie trzy bramki w meczach. Uważam że w tym meczu ŁKS spokojnie wygra i trochę postrzelają do bramki przeciwnika ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja; Ligue 1
Spotkanie: Olympique Lyon - Olympique Marsylia
Typ: 1
Kurs: 2.22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Starcia Lyonu z Marsylią przykuwają od lata uwagę kibiców w całej Francji. Nie inaczej będzie w niedzielny wieczór, gdy dwa czołowe kluby Ligue 1 spotkają się ponownie, tym razem na Stade Gerland.
&quot;Jeśli Marsylia chce zakończyć rozgrywki na drugiej lub pierwszej pozycji, jest to ostatni dzwonek&quot; - piszą francuscy dziennikarze. Podopieczni Eliego Baupa zajmują obecnie trzecią lokatę, a strata do wicelidera - Lyonu wynosi trzy oczka. Nie trudno policzyć, że w przypadku wygranej gości oba kluby zrównałyby się ze sobą w tabeli.
Zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo daje gospodarzom, który zdaniem mediów jako jedyni są w stanie zatrzymać PSG. Strata Les Gones do prowadzących paryżan wynosi tylko dwa oczka. Dystans ten byłby zupełnie zniwelowany, gdyby Lyon nie zremisował przed tygodniem wyjazdowego meczu z Brestem (2:2).
Nierówną formę prezentują także Marsylczycy, którym depczą po piętach piłkarze Saint-Etiennne. Piłkarze Baupa wygrali zaledwie dwa z ostatnich sześciu meczów w Ligue 1 - pokonując na własnym boisku Troyes i Valenciennes. Co godne uwagi, OM nie wygrało na wyjeździe od grudnia ubiegłego roku.
Oba zespoły przystąpią do meczu bez większych zmartwień kadrowych. Jedynym nieobecnym po stronie Les Gones będzie Yoan Gourcuff, który dopiero w tym tygodniu wznowił treningi z pełnym obciążeniem. Jak twierdzą dziennikarze, jego szansę na występ w ten weekend są niewielkie. W kadrze Marsylczyków brakuje natomiast Morgana Amalfitano.
Nie ulega wątpliwości, że piłkarze Eliego Baupa będą chcieli zrewanżować się rywalom za dotkliwą porażkę jesienią tego roku. Lyon wygrał bowiem w listopadzie na Stade Velodrome 4:1.

sędzia:
Clement Turpin

⛔ 100
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Spotkanie: Atletico Madrid vs Real Sociedad
Typ: X2
Kurs: 2.62
Buk: Bet365
Mecz dwóch świetnie spisujących się ekip z Madrytu i Kraju Basków.
Atletico 2 miejsce w Primera Division. Za Barceloną i o 2 oczka przed rywalem z Santiago Bernabeu. Świetny sezon, Atletico to najlepsza ekipa domowa ligi. Bilans 13-0-0 robi wrażenie. Wyborna dyspozycja trzeciego strzelca ligi Falcao który trafił już 21 razy do bramki rywala. Ogólnie dużo dobrego można napisać o Los Rojiblancos...
Goście z San Sebastian również spisują się świetnie w tym sezonie i to nie zależnie od tego gdzie grają. Gdyby nie policzyć porażki 3-4 z Realem na Santiago Bernabeu to biało- niebiescy mają pasmo 15 meczów bez porażki w lidze.
W tych 15 meczach wygrywali już z uznanymi markami:
runda 11 : Malaga - Real Sociedad 1-2
runda 14: Valencia - Real Sociedad 2-5
runda 17: Real Sociedad- Sevilla 2-1
runda 20: Real Sociedad - Barcelona 3-2
runda 25. derby: Atlethic Bilbao- Real Sociedad 1-3
Są w dobrej pozycji. To oni gonią swoich rywali, bez presji, dobrze się bawiąc. Jest nawet szansa na kwalifikacje LM!. Tak jak o Atletico tak i o tej drużynie można powiedzieć wiele dobrego.
Dlaczego X2?
Mam wrażenie, że od końca stycznia Atletico nieco pogorszyło loty: Najpierw wyjazdowe porażki z Bilbao (0-3) i Vallecano(1-2), potem nagle okazało się, że Atletico potrafi przegrać na Vicente Calderon!. Katem- Rubin Kazan. Następnie odpadli z LE, 25 kolejka Primera Division to tylko skromne 1-0 z Espanyolem, w pucharze z Sevillą 2-2 i ostatnia 26 kolejka to bezbramkowy remis w Maladze.
Na pewno po Rubinie ucierpiała pewność siebie, Falcao coś mniej trafia, wydaje mi się, że raczej w Madrycie mamy zastój niżeli rozkwit formy.
Problemy ze środkiem w Atletico: Uraz Tiago i pauza za kartki Suareza
Jeszcze z Espanyolem ostatnio wygrali, a może z Realem Sociedad czas na pierwszą porażkę na Vicente Calderon? Z kim, jak nie w tym momencie z Sociedad?.
blians bezpośrednich spotkań 10-7-12 na korzyść Basków,
choć gdy popatrzymy na kilka ostatnich potyczek to zdecydowanie górą Atletico..
Drużyny z kraju Basków są kąśliwe i na dodatek nie lubią Madrytu ????

✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 2 liga grupa wschodnia
Spotkanie: Puszcza Niepołomice- Pelikan Łowicz
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Zapowiada się hit polskiej 2 ligi wschodniej między drużyna z Niepołomic a Pelikanami. Gospodarze po rundzie jesiennej są liderami, ze sporą szansą na awans. Warto też dodać ze gospodarze u siebie są liderami w swojej lidze.Najciekawszym transferem Puszczy jest 27-letni napastnik Łukasz Popiela. Wysoki napastnik zdobył w pierwszej rundzie 9 goli w barwach Unii Tarnów co znacznie wzmocni siłe ofensywna Puszczan. Pelikan Łowicz zajmuje w 5 miejsce, po udanej końcówce rundy jesiennej.Sporym atutem będzie rownież atut boiska, złą pogoda sprawiła ze wiele boisk są w fatalnym stanie i Puszczanie wiedzą czego sie spodziewać. Po sparingach przedsezonowych wydaję się ze Puszczanie są dobrze przygotowani do sezonu i jeśli pokażą swój dobry football na trudnym boisku mają spore szansę na zwycięstwo

⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Indian Wells
Spotkanie: Klara Zakopalova - Dominika Cibulkova
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 4,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Z Czeszką jest różnie, ale jak się naprawdę zepnie, to potrafi być groźną tenisistką. Z dobrych występów wspomniałbym o styczniowym Shen Zhen, gdzie była w finale, przegrywając w trzech setach z Na Li, a wcześniej ogarniając 2-0 takie zawodniczki jak Hlavackova, Svitolina, Bartoli i Niculescu. Potem spoko była trzecia runda w Doha, gdzie trafiła na Sharapovą (ugrała 6 gemów). Ona ogólnie ma broń, zobaczymy tylko, czy ją wykorzysta. Jeśli mowa o Cibulkovej, to ja na nią stawiać nie lubię, gdyż okrutnie często zawodzi. To tenisistka, która raczy winnerami, ale też bolesnymi błędami, więc jej tenis nie idzie w parze z solidnością, czymś miłym dla widza i w ogóle. Chyba, że ma życiową formę, ale takiej w tej chwili nie ma. W tym roku w Sydney była w finale (0-6 0-6 z Agnieszką
[*]PAMIĘTAMY), a poza tym zazwyczaj odpadała w pierwszych rundach, raz w drugiej. Odpadała z Stephens, Savinykh, Bertens, Petrovą (i tylko tej ostatniej, teoretycznie najmocniejszej, urwała seta). Dla mnie super bet i oczywiście liczę na powodzenie.

✅ 300
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy 3 liga
Spotkanie - Hallescher FC - Hansa Rostock
Typ - 1
Kurs - 2.10
Buk - Bet-at-home
Analiza :
Klub z Rostocku w kiepskiej formie, kibice od 03.11.2012 r. do 06.03.2013 r. czekali na wygrany mecz w lidze, więcej, to pierwszy gol drużyny (mecz z Burghausen) od tego czasu , 5 spotkań na własnym stadionie. Hansa boryka się z wieloma problemami, nie tylko piłkarskimi. Brak porozumienia działaczy klubu z trenerem i drużyną widoczny jest już nawet na boisku. Dzisiaj goście i tak już słabi występują bez kilku podstawowych graczy. Ciągle nie zagra bramkostrzelny Smetana, nadal na kontuzję narzeka Haas. Natomiast gospodarze ostatnio prezentują solidny poziom, działacze zadowoleni z postawy zespołu, dwie wygrane w ostatnich pojedynkach. Drużyna nastawiona na zwycięstwo i bez większych problemów kadrowych. Trener Koehler liczy szczególnie na Dennisa Masta, bramkostrzelnego zawodnika. Jego ostatni gol to hit tygodnia według 65% widzów TV MDR. W zapowiedzi przedmeczowej trener przyjezdnych Marc Fascher przyznał, że nie będzie to łatwy mecz dla jego drużyny.

✅ 110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom