>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna | 3.Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Coventry - Bradford
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Przepraszam za mój wczorajszy typ FC Twente - NEC Nijmegen.
Na dzisiaj wybieram mecz z 3 ligi angielskiej pomiędzy Coventry (20) a Bradford (10).
Coventry ostatnie 2 mecze przegrane, Bradford mecz 7 mego marca z Reading (0:0) w ćwierćfinale Pucharu FA. 2 dni odpoczynku może zaważyć wynik dzisiejszego meczu na korzyść Coventry. Coventry wygrało z Bradford ostatni raz na własnym stadionie w 2001 roku i ma tylko punkt przewagi nad miejscem spadkowym.
Czy w tym meczu zainkasuje 3pkt? Myślę, że jest to prawdopodobne, ja stawiam na Coventry.
⛔100
 
koleeejorz 2

koleeejorz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Schalke
Typ: Mniej niż 3,5 Bramek
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Rewanż 1/8 Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu tych drużyn Królewscy pokonali Schalke 0-2 i przed nimi łatwa droga do ćwierćfinału rozgrywek. Królewscy jednak swoich ostatnich występów nie mogą zaliczyć do udanych. Remis 1-1 na własnym stadionie z Villarreal i porażka 1-0 z Ath. Bilbao. Idąc dalej statystyką ostatnie trzy spotkania na Santiago Bernabeu nie były zbyt obfite w bramki (wszystkie -3,5) Co słychać w Bundeslidze? Schalke 5 miejsce 38 pkt. Jeśli chodzi o grę w delegacjach to trudno jednoznacznie ocenić ich formę, ostatnie 5 spotkań to zwycięstwo 0-4 ze stuttgartem, 1-2 z Paderborn, następnie remis z Bayernem i porażki z frankfurtem i rozpędzoną Borussią.
Słabsza forma Realu na pewno zasiała ziarno nadziei w zawodnikach Schalke i powalczą w tym meczu, a Królewscy na pewno mają już głowach 22 Marca i mecz z Barceloną ???? Obstawiam spokojny mecz w którym Real nie straci bramki i któremu może być ciężko trafić do siatki rywali. Wysoki kurs, warty gry!
Pozdrawiam!
⛔100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - FC Basel
Typ: rzuty rożne - powyżej 10
Kurs: 2,10
Bukmacher: BET365
Ciekawa potyczka w Porto. Gospodarze niby bardzo mocny faworyt, co pokazują kursy na te mecz. Także uważam, że dalej zagra FC Porto, jednak nie spodziewam się spacerku. Swój typ kieruję na rzuty rożne. Do tej pory obie drużny w trzech meczach LM przekroczyły linię 10 rożnych. W pierwszym meczu w kornerachh zdecydowanie wygrali Portugalczycy 9-0. Dziś goście będą musieli odważniej ruszyć na FC Porto, bo 0-0 nic im nie daje. Gospodarze z racji gry u siebie także nie będą bronili wyniku, bowiem mają wiele atutów, aby jak najszybciej uzyskać bezpieczną przewagę. Myślę, że wskazuje to na ciekawe widowisko, w którym nie zabraknie prób jednych i drugich. Dobre skrzydła FC Porto, skłaniają mnie ku temu, że gospodarze podobnie jak w Szwajcarii nabiją sporo kornerów. Swoje okazje powinni mieć także goście, którzy będą chcieli sprawić niespodziankę. Kurs kusi, aby zagrać powyżej tej linii.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 4

pawelo124

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja : Fortuna liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Slovan Bratislava - Trnava
Typ: Slovan Bratislava
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Spotkanie kończące 21 kolejkę Słowackiej Ekstraklasy, gdzie faworytem zdaje się być Bratislava, ponieważ to oni graja u siebie i potrzebują punktów aby wbić się na 3 miejsce i odskoczyć Trnavie, która jest za ich plecami. Bratislawa co prawda u siebie miała ostatnio wpadki ale w takim meczu nastawienie psychiczne będzie bardzo dobre, tak jak juz wspomnialem maja przewage własnego boiska co musza w tym meczu wykorzystac, aby starac się o 3 miejsce dające im awans do kwalifikacji Ligi Europejskiej. Trnava gra bardzo słabo na wyjeździe co pokazuja statystyki, 0 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek. Tym razem nie sa faworytem, meczu nie powinni wygrac, moga zremisować, co zapewne brali by w ciemno tak szczerze powiedziawszy. Ja obstawiam, że Slovan w tym meczu powalczy o 3 pkt i co do tego nie ma wątpliwości ???? Ja tak gram , co będzie ????
⛔100
 
O 32

oktawia88

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna | 1.Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Yeovil - Bristol City
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza: Typ ryzykowny mimo iż spotykaja sie ze sobą drużyny z pierwszego i ostatniego miejsca tabeli league one!. Yeovil walczy o utrzymanie i tanio skóry nie sprzeda na swoim obiekcie. Bristol na czele tabeli z wyraźną przewagą punktową. Różnica klas miedzy tymi druzynami jest spora i jeśli lider nie zlekcewazy swoich przeciwnikow to o wynik jestem spokojna, chodzi wyłacznie o nastwienie drużyny i o to żeby nie podeszli do sprawy &quot;wygrac jak najmniejszym nakładem sił&quot;. Licze na pełen profesjonalizm druzyny Bristol City! Buziaki :* - Tajka
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Austria,Playoff
Mecz: Znojmo-Klagenfurt
Godzina:19:30
Typ: over 7.5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza: Dziś postanowiłem zagrać na Playoff z austriackiej ligi.Znojmo w tabeli zajęło 3 miejsce a Klagenfurtem.Drużyna dopiero 8 ale to już c nie znaczy bo ja z nieraz się przekonałem ze drużyny tego miejsca wygrywali całe Playoffy.Jest to trzecie spotkanie i dotychczasowy wynik jest 1-1.W pierwszym spotkaniu padł wynik 4-5 dla Klagenfurtem.Drużyna natomiast w drugim meczu wygrało Znojmo-klagenfurt na tafli rywala po dogrywce 5-6.Jak widać po wynikach obie drużyny urządzają sobie ostre strzelanie i myślę, że dziś będzie podobnie.
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real M - Schalke
Typ: rzuty rożne - ponizej 10
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Co zauwazyłem? Hmm, real ostatnio powalajaco nie gra, szłu nie ma, dupy nie sciska, awans pewny( niemalze) Nie spodziewam sie szalenczej walki i furi ataków ze strony jednych i drugich bo 1 mecz wszystko ustawił. Schalke za Di mateo gra bardzo defensywnie, nawet bardziej niz bardzo. Tak wiec ani reala ani schalke nie przemawiaja za tym ze bedzie tu wiecej niz 10 roznych. W 1 meczyu padlo po 2 rozne. Czyli razem 4. Patrze h2h i na 3 mecze raz padl over 10, dokladnie bylo 11. Kurs zachecajacy, moim zdaniem troszeczke za wysoki, dlatego mozna skorzystac. Polecam.
⛔100
 
stanley-63 857,6K

stanley-63

Typer
⚽ UEFA Youth League
Godzina - 16:00
Spotkanie - Chelsea U19 : Atl Madryt U19
Typ - Chelsea powyżej 1.5 gola
Kurs - 1.53
Buk - Unibet
Z dzisiejszej nie za bogatej oferty jak dla mnie wybieram Ligę Młodzieżową UEFA gdzie młodzi Anglicy z Chelsea podejmować będą Hiszpańskie Atletico i powinno być ciekawie , jest to mecz już ćwierćfinałowy i wiadomo że na tym etapie rozgrywek rozgrywane jest tylko jedno spotkanie , w fazach grupowych obie ekipy wygrały swoją grupę i tak Chelsea 5 zwycięstw i porażka a bilans bramkowy 24:3 i byli najskuteczniejsza drużyną natomiast goście z Hiszpanii także okazali się najlepsi w grupie a ich wyczyn to także 5 zwycięstw i porażka jednak stosunek bramkowy to 11:5 , w 1/8 Chelsea zmierzyła się z młodzikami Zenita St Petersburg i pokonali ich u siebie 3:1 natomiast Atletico pokonało skromnie 1:0 Arsenal tak więc czego możemy się dziś spodziewać ? myślę że to spotkanie wygrają młodzi Anglicy którzy u siebie spisują się bardzo i nie schodzą poniżej 1,5 gola zresztą mają w swoim składzie najskuteczniejszego strzelca którym jest 17 latek Dominik Solanke który zdobył do tej pory 8 bramek dlatego uważam że stać dziś gospodarzy na strzelenie 2 goli no kurs może nie powala ale tak stawiam ! ✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vive Targi Kielce-Orlen Wisła Płock
Typ: over 59,5 bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie piłki ręcznej pomiędzy Vive a Wisłą spotykają się dwa najmocniejsze zespoły w naszym kraju Vive zajmuje 1 miejsce 36 punktów 18-0-0 bramki 647-443 średnia na mecz wynosi 60,55 Wisła zajmuje 2 miejsce 33 punkty 16-1-1 bramki 630-471 średnia bramek na mecz wynosi 61,17. Ostatnie wyniki Vive to 31-27, 38-24, 28-25, 28-27, 36-32. Ostatnie wyniki Wisły to 36-26, 34-29, 31-29, 33-29, 23-22. Ostatnie ich bezpośrednie spotkania to wyniki 35-22, 34-25, 27-31, 31-31, 37-26.
Oba zespoły także grają w lidze mistrzów Vive zagra z Montpellier a Wisła z Vardar, trenerzy obu klubów mówią że mecze ligi mistrzów są dla nich bardzo ważne ale w dzisiejszym meczu oba zespoły chcą wygrać jest to święta wojna pomiędzy tymi zespołami od zawsze przynosiły dużo emocji dzisiaj myślę że to będzie bardzo wyrównany mecz i przyniesie dużą ilość zdobytych bramek, a wyniku kto wygra bym nie typował gdyż oba zespoły są w dobrej formie i wszystko może się zdarzyć.
⛔100
 
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska Hokej Liga - Play offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sanok - GKS Tychy
Typ: over 5.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365.com
Analiza:
Dwa trafione, czas na trzeci. Typ z grupy niskiego ryzyka. Pierwsza runda półfinałów. Dwóch potentatów do zdobycia tytułu mistrza. Sanok - w mojej ocenie drużyna niewątpliwie lepsza. W poprzedniej rundzie rozstrzelali Opole, natomiast dzisiejsi goście po pewnych wygranych na własnej tafli męczyli się w Oświęcimiu z tamtejszą Unią. Będzie to z pewnością zacięty mecz, w którym padnie duża liczba bramek, zważywszy na to, iż zwycięstwo da po prostu luz psychiczny w kolejnych meczach, które zostaną rozegrane w przeciągu 5 kolejnych dni.
✅100
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Basel
Typ: Porto pierwsze 5. rożnych
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Świetna propozycja na dzisiejszy wieczór, taki zakład powinien wejść z pocałowaniem ręki już po pierwszych trzech kwadransach gry. Ekipa, która praktycznie każdy swój atak opiera na skrzydłach kontra drużyna, która właściwie tych skrzydeł nie ma. Posiłkując się liczbami z pewnością dojdziemy do wniosku, że gra takiego zakładu w tym meczu to niemalże pewny zysk. Pierwszy mecz to zatrważające 0-9 w liczbie kornerów. Jeśli rzucimy okiem na statystyki ze strony totalcorner, obraz tylko się nam rozjaśni. Porto w kornerach ostatnio 9-2, 9-1 i 5-4 i to nie z byle jakimi rywalami. Bazylea w rożnych potrafi grać jak równy z równym, ale tylko w spotkaniach ligowych. Na europejskich arenach zwykle w tym aspekcie gry przegrywają, koncentrując się na rozgrywaniu piłki w środku pola. Zakład w sam raz na podbicie kursu tudzież do konkretniejszego dubla.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

padrebullets

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - FC Basel
Typ: pierwszą bramkę strzeli: FC Basel
Kurs: 3,85
Bukmacher: efortuna.pl
Analiza:
Faworytem spotkania jest FC Porto, co już wielu napisało, chociaż ja przewiduję że Helweci wcale tak łatwo nie zamierzają oddać awansu. Z roku na rok grają lepszą piłkę i myślę że spokojnie mogą pokusić się o bramkowy remis. Potrzebują bramki żeby mieć cień nadziei na awans więc typuję że strzelą właśnie pierwszą bramkę w meczu i dalej już będzie &quot;obrona Częstochowy&quot; z szansami na kontrę.
⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Witam ,mam dwa ciekawe typy z kosza na dzis
spotkanie 1: Trabzon(-6,5)-Saratov typ :2
w tym meczu grają ze sobą mocno ofensywne drużyny jednak ostatnio w mojej ocenie Turcy grają mniej efektownie chociażby w meczu z Enisey gdzie na Turków była podobna stawka co dziś w granicach 1,50-1,55 a przegrali różnicą 14 punktów arto dodać ,że gracze z Rosji nie są jakąś tam potęgą w kosza co do Saratov są mocno overowi potrafią zdobyć w delegacji nawet sumę 80-95 punktów Trabzon u siebie trochę spóścił z tonu ostatni zdobyli tylko 76 pkt z jakąś słabą drużyną z Mons stawiam tutaj na Saratov ,że nie przegrają różnicą 7punktow ,mysle,że bedzie tutaj wyrównany mecz skłoniłbym sie nawet w czystą dójke jednak pobieram w handi

spotkanie 2: Limoges(7,5)-Reims
Tutaj też idę w stronę gości fakt ,że gospodarze są wyżej w tabeli ,ale widać ewidentnie,że im gra coś nie idzie na 10 meczy tylko 3 wygrane,goście na 10 meczy 7 wygrane wydaje mnie się ,że bedzie tutaj wyrównane spotkanie jesli gospodarze wygrają to malutką różnicą punktową

⛔ 100 / Zły zapis + Dwa typy w jeden dzień
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Dyscyplina:Skoki narciarskie, Kuopio HS100
Godzina: 17.30
Spotkanie: Fannemel-Bardal
Typ: 2
Kurs: 1,9
Bukmacher: BetGun
Analiza:
Fannemel ma kontuzje, wyraźnie o tym mówi, startuje tylko dlatego, żeby łapać jakieś punkty bo jak sam wyznał chce do samego końca walczyć o kk. Niby straty dużej nie ma, ale pierwsza trójca rozegra to między sobą. W każdym razie powiedział, że chce walczyć, ale gdyby nie matematyczne szanse na puchar świata to nie skakałby w konkursach, bo ma bóle w kolanie. Mając na uwadze jego ograniczenia oraz fakt, że Bardal na koniec sezonu imponuje formą....do tego mała skocznia i taki kurs...dla mnie bet dnia:smile:
ZWROT
 
A 5

adam-wang

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Basel
Typ: FC Porto
Kurs: 1.20
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Obie drużyny na podwórku ligowym, jak i w Lidze Mistrzów radzą sobie bardzo dobrze.
Fala wysokich zwycięstw FC Porto oraz Basel w krajowych rozgrywkach sprawia, że oczekiwania fanów oraz widzów na rewanżowe spotkanie, urosły do niebotycznych rozmiarów.
Pierwszy mecz 1/8 LM zakończył się 1-1 i pomijając fakt rozegrania po 3 spotkania każdej z drużyn, możemy być świadkami bardzo wyrównanej walki, ale bez gradu bramek tak, jak przyzwyczaiły nas po dokonaniach w swoich krajach.
Dlaczego warto postawić na FC Porto?
Zespół z Portugalii posiada większe doświadczenie na arenie Europejskiej, w lidze ograł silniejszych rywali,niż Basel, a przede wszystkim posiada atut własnego stadionu, co na tym etapie rozgrywek jest bardzo ważne, a szczególnie jeśli mówimy o meczach rewanżowych.

Nieregulaminowy kurs

⛔100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- IW-kwalifikacje mężczyzn
Godzina: 22:00
Spotkanie: Russell vs Zverev.A
Typ: Zverev wygra
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek młodości z doświadczeniem. Amerykanin już 36 lat na karku, młody Niemiec zaledwie 18. Zverev to na pewno duży talent, który jeśli będzie odpowiednio prowadzony może kiedyś być bardzo dobrym tenisistą. Jego atutem jest wzrost(1,98cm) a co za tym idzie silny i dobry serwis. Trochę gorzej z regularnością, potrafi popełniać sporo DF(szczególnie jak jest pod presją) ale generalnie serwis to jeden z jego najmocniejszych atutów w meczu z Russellem. Po serwisie z takiej 2 metrowej wieży piłka osiąga wysoki kozioł i zawodnikowi o wzroście 173cm( a takim jest właśnie Russell) ciężko o dobry return. Russell ostatnio jakby więcej czasu spędzał na siłowni a nie na kortach tenisowych co widać po jego sylwetce. Według mnie więcej atutów po stronie młodego Niemca, który powinien odprawić Amerykanina. Wiadomo, że dla Russella występ przed własną publicznością to dodatkowa motywacja ale to nie wystarczy na ambitnego Zvereva, który po za pewnie zaciętym meczu powinien pokonać Amerykanina. Russell nie dawno pokonał starszego brata Zvereva więc w młodym Niemcu może również się tlić ochota rewanżu i niejako &quot;pomszczenie&quot; braciszka. Ja idę zdecydowanie w stronę Niemca.
⛔100
 
S 15

slam7

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto vs FC Basel
Typ: w meczu (czas regulaminowy) będzie powyżej 5,5 żółtych kartek
Kurs: 1,80
Bukmacher: bwin
Analiza: Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest klub z Portugalii, ale goście mają szansę urwać awans. Dlatego myślę, że dziś wieczorem będziemy świadkami ostrej gry i powstrzymywania rywali faulami taktycznymi.Trenerzy napewno nie będą kazać zachowywać czyste konto swoim zawodnikom. Bardzo prawdopodobny scenariusz meczowy zakłada, że gdy któryś z zespołów szybko straci bramkę zaczną się nerwy i brudna gra. Sędzia meczowy zapewnie wiele razy wyciągnie żółty kartonik.
✅80
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Basel
Typ: Marco Streller strzeli gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Krótko bo dużo o meczu zostało napisane moim zdaniem Bazylea nie jest bez szans pokazała to w grupie i mimo ze na wyjazdach gra trochę slabiej to wyeliminowała z rozgrywek Liverpool. Teraz również widzę sens w graniu na nich i moim zdaniem zdobędą przynajmniej jedną bramkę w meczu. W tym momencie światło bohatera pada na Strellera. Wątpie że Gashi czy Gonzalez zdołają ukuć piłka będzie kierowana głownie na snajpera Marco Strellera i za drobne można spróbować obstawic to score na niego. Pozdrawiam!
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Słowacja, 17:30
Slovan - Trnava
Over 3.5 gola
3.75
Bet365
Dzisiaj o 17:30 zostanie rozegrany mecz w ekstraklasie słowackiej. W zaległym meczu zmierzy się ze sobą Slovan Bratysława i Trnava. Gospodarze po 20 meczach zajmują 4 miejsce w tabeli, a goście po tylu samo meczach są tuż za nimi. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze Slovan aż 13 razy na 20 meczy miał over 2.5 gola, w tym 4 razy over 3.5 gola (4:0, 4:0, 3:1 i 4:1). Goście mieli jeszcze więcej spotkań zakończonych wynikiem 4 bramkowym lub wyższym. Trnava ma na swoim koncie 6 rezultatów powyżej 3.5 gola. Na koniec warto wspomnieć o rywalizacji H2H między tymi zespołami. Ostatnie 4 mecze między Slovanem, a Trnavą to wyniki 4:0, 1:2, 2:0 i 1:3. Jak widać 2 razy padał wynik over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem to gospodarze będą górą i wygrają ten mecz z kilkubramkową przewagą. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
⛔100
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria B
Godzina: 18:30
Spotkanie: Modena vs Catania
Typ: Modena/Catania (HT/FT)
Kurs: 34.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam,
dzisiaj o godzinie 18:30 zostanie rozegrane ostatnie spotkanie 30 kolejki w Serie B. Zmierzą się ze sobą zespoły Modeny oraz Catanii, zajmujące odpowiednio 14 i 21 miejsca w tabeli ligowej. Mój typ jest w głównej mierze oparty na statystykach, ponieważ przy takim typie, nie można podać zbyt wielu sportowych argumentów - nie mają one zbyt dużej racji bytu.
Temat wygląda następująco - Drużyna dzisiejszego gościa (Catania) na tą chwilę zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 30 punktami. Bilans meczy wyjazdowych na tą chwile nie jest imponujący (0-3-10), choć ostatnie dwa spotkania z drużynami, usytuowanymi wyżej od dzisiejszego rywala, mogą napawać drużynę gości optymizmem . Zagrali u siebie z 7 drużyną ligi Spezia (2-2) oraz na wyjeździe z 11 Bari (1-1), więc dzisiaj idealny moment na 3pkt. Kolejnym argumentem na przełamanie może być fakt, że drużyna Catanii nie wygrała do tej pory na stadionie dzisiejszego rywala, przegrywając dwukrotnie.
Przejdźmy teraz do argumentów statystycznych, które prowadzą do mojego typu na dzisiaj. Argument jest w zasadzie jeden i każda z drużyn nie wypełniła go przez 29, dotychczasowych kolejek. Temat dotyczy łamańca HT/FT - Modena/Catania. Modena spośród wszystkich możliwych typów łamańca (a jest 9 możliwych konfiguracji na zrobienie łamańca) ani razu w tym sezonie nie stworzyła takiego łamańca - Zwycięstwo/Porażka. Z kolei drużyna Catanii nie stworzyła w tym sezonie (29 kolejek) łamańca Porażka/Zwycięstwo. Myślę, że dzisiejszy mecz może spowodować, że obydwie drużyny wypełnią misję i mój typ padnie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom