>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 10.05.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Tours - Dijon
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Pinnacele sports
Analiza:
Spotkanie drugiego z dwunastym zespołem Ligue 2. Cały czas nie wiadomo czy gościom uda awansować do Ligue 1. Mają jedynie 2 pkt przewagi nad czwartym i piątym zespołem, które awansu nie mają. Mają więc o co grać piłkarze przyjezdni. Z kolei gospodarze mają już pewne utrzymanie a do strefy premiowanej awansem tracą 10 pkt, co przy pozostałych 4 meczach do końca sezonu daje im jedynie teoretyczne szanse na awans. Warto przyjrzeć się również formie obu zespołów. Dijon na ostatnie pięć meczy, trzy wygrali a dwa zremisowali. Z kolei gracze Tours na pięć ostatnich meczy zremisowali jedynie dwa razy i aż trzy razy przegrali. Należy również dodać iż w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami, wygrali dzisiejsi goście. Moim zdaniem wygrają goście. Mają dużą szansę awansować, więc powinni zdobywać komplety punktów z zespołami pokroju Tours.
✅ 137
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Al Wahda FC Abu Dhabi - Piroozi Persepolis
Typ: 1X
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Spotkanie azjatyckiej Ligi Mistrzów. Jakby nie patrzeć, obie drużyny raczej już bez szans na awans dalej. Al Wahda bez żadnych szans, Piroozi iluzoryczne. Ale czego się spodziewać, 3 remisy i 2 porażki gospodarzy oraz 1 zwycięstwo 2 remisy i 2 porażki gości mówią same za siebie. W pierwszych grupowych meczu między tymi drużynami padł remis 1:1. Jak widać, obie drużyny lubią remisować, a mecz będzie tak naprawdę o pietruszkę, także typ jest prawdopodobny. Podpieram się możliwością wygranej gospodarzy ze względu na to, że grają u siebie i mogą mimo wszystko chcieć pokazać dobry futbol na zakończenie rozgrywek swoim kibicom. Typ 1X.
✅ 40
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Z. - Legia W
Typ: X
Kurs: 3,33
Buk: Pinnacle
Analiza: Co prawda dzisiaj to jużnie te firmy co kiedyś,ale w Zabrzu będzie ligowy klasyk. Gospodarze mieli serię wyjazdową, wygrali z Wisłą 2:0, ale przegrali z Jagiellonią i Lechem po 0:2. Teraz Zabrzan czeka kolejny prestiżowy pojedynek. Legia po zdobyciu Pucharu Polski i wygranej z Koroną mierzy w kolejne 3 pkt. Należy jednak pamiętać, że Legia na wyjeździe w tym roku jeszcze nie wygrała. W czterech meczach na boiskach rywali zdobyła zaledwie jeden punkt. Na wyjazdach bilans tego zespołu to 4-1-7. Górnik u siebie jest niepokonany od początku października ubiegłego roku. Gospodarze u siebie 7-3-2, bramki 16-8. Dwa ostatnie mecze tych drużyn w Zabrzu kończyły się pewnymi zwycięstwami 3:0 Legii, ale nie sądzę aby tym razem było podobnie. Przeciwko Legii nie zagrają Pazdan i Zahorski. Legia we wtorkowym meczu zagra bez Choto i Astiza. Tak więc małe problemy w obronie. Dla mnie typowy mecz walki z małą ilością sytuacji podbramkowych i na remis.
✅ 233
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy
Spotkanie: EWE Baskets Oldenburg (+4.5) - Alba Berlin
Typ: 1 (+4.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnie mecze po między tymi zespołami były bardzo zacięte i pokazują wyrównany poziom między nimi. Ostatni mecz wygrał nawet Oldenburg i to na wyjeździe, a wcześniejszy Alba Berlin, jednak tylko o 3 punkty. Dzisiejszy mecz też powinien być wyrównany i nie koniecznie wygrają go zawodnicy z Berlinu. Gospodarze nie są na straconej pozycji, a ponadto raczej nie przegrają meczu dużym stosunkiem punktowym. Dodatkowo będą zmotywowani aby wyrównać stan pojedynków w paly-offach. Zrobią wszystko aby wygrać ten mecz, przez co utrudnią sprawę gością, którzy według mnie awet jeśli wygrają to tylko niewielką różnicą. Myślę, że goście są ku najlepszej drodze, a niesieni przez doping kibicy i przewagę własnego boiska powinni zaprezentować się nieźle. Uważam, że typ ma spore szanse na powodzenie i warto spróbować po niezłym kursie 1.85. Historia pojedynków między drużynami jest ciekawa, ponieważ 7 razy wygrała Alba, a 6 Oldenburg. Czyżby dziś stan pojedynków się wyrównał? Sądzę, że to całkiem realne. Podsumowując: Alba to bardzo solidny zespół, jednak można to samo powiedzieć i o Oldenburgu, mimo iż w tabeli ligowej zajął nieco niższe miejsce to jest w stanie zwyciężyć, a już na pewno nawiązać wyrównaną walkę.
✅ 85
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
WTA Rzym 10.05.2011 20-45
Spotkanie: Pennetta- Mattek
Typ: 2-0
2.60
Bukmacher: Expekt

Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w rzymie reprezentantka gospodarzy flavia penetta spotka sie z amerykanka bethanie mattek sands. Amerykanka jest przede wszystkim zawodniczka deblowa, ostatnio probuje swoich sil rowniez w singli. Jak prawie kazdy Amerykanin czy Amerykanka nie lubi grac na kortach ziemnych w Europie. Nie jako zaprzeczyla temu przed tygodniem w Madrycie gdzie dotarla do cwiercfinalu.
Madryt, Hiszpania, Europa
06/05-11 Ćwierćfinały Mattek-Sands, Bethanie vs. Li, Na 1:2 46 63 46
05/05-11 R16 Mattek-Sands, Bethanie vs. Schiavone, Francesca 2:0 76 63
03/05-11 R32 Mattek-Sands, Bethanie vs. King, Vania 2:0 60 62
01/05-11 R64 Mattek-Sands, Bethanie vs. Ivanovic, Ana 2:1 06 64 64

Mattek preferuje ofensywny styl gry, raczej na korty szybsze. Nie potrafi zbyt dlugo trzymac pilki w korcie. Sadze, ze w Madrycie to byl jej jednorazowy wyskok w tym roku na korcie ziemnym. Pennecie natomiast ostatnio nie idzie. Pierwsza runda w Miami, pierwsza runda w MAdrycie. Wloszka musi sie jednak kiedys odrodzic. Tym bardziej, ze Penetta bardzo lubi gre na korcie ziemnym. Wloszka w przeciwienstwie do Amerykanki potrafi potrzymac pilke w korcie, pograc troche dluzej, co na korcie ziemnym jest duzym atutem. Gdzie Wloszka ma sie odbudowac jak nie u siebie w domu, przed wlasna publicznoscia, na najbardziej przez nia lubianym korcie ziemnym? Jesli dziś Wloszka nie wygra tego spotkania to bede gleboko zdziwiony.
⛔ 100
 
K 3

karizpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria - Super League
Spotkanie: FC Sion v Lucerne Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: Bet365
Analiza:Na ostatnie 10 spotkań u siebie FC Sion ma bilans 8-1-2 przegrywając z liderem Zurych 0-2 i Young Boys Berno 0-2 które jest na 3 miejscu wraz z FC Sion posiadając taki sam bilans bramkowy lecz w bezpośrednim starciu Young Boys są lepsi. Za nimi Lucerne ze stratą 4pkt do FC Sion czyli do pozycji premiowanej Ligą Europejską. W bezpośrednich starciach FC Sion wygrało z Lucerne 4 ostatnie spotkania 3-1 5-2 i 4-1 jako ostatnie u siebie a na wyjeździe również nie ustąpiło 9 kwietnia wygrywając 0-1. Myślę, że tutaj nie dadzą szans Lucerne na doścignięcie i odprawią ich z kwitkiem. A kurs zaskakująco wysoki choć i tak spadł.

Śmiało bym tutaj grał też over 2.5 i FC Sion -1 bramka
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Malaga - Gijon
Typ: Ile padnie bramek w meczu - 2
Kurs: 3,75
Buk: Bwin
Analiza:
Kto by się spodziewał, że mecz pomiędzy Malagą a Sportingiem Gijon, może być jednym z hitów tej kolejki. Czego właśnie tak ? Otóż w ostatnich 10 meczach od tych dwóch drużyn lepsze zdobycze punktowe zanotowali tylko Barcelona i Real bo odpowiednio 23 i 22 pkt, podczas gdy Malaga zdobyła 19 pkt za sześć wygranych, jeden remis oraz trzy przegrane, a Gijon 18 pkt za pięć wygranych, trzy remisy oraz dwie porażki. Właśnie tak świetną grą obie drużyny są bardzo bliskie utrzymania ale wciąż im brakuje być może 1 pkt nawet, a być może jednej wygranej. Jeżeli jedna z drużyn dziś wygra to automatycznie zapewnie sobie pewnie utrzymanie, a druga będzie musiała obserwować jakie wyniki padną innych drużyn plasujących się niżej w tabeli. Dziś nie zdziwi mnie w ogóle podział punktów, wiem wiem hiszpańska nie jest ustawiana ale to jest bardzo możliwe. W poprzednim sezonie dwa razy padał remis między tymi ekipami 1:1 oraz 2:2. Gijon ostatnie dwa spotkania to remisy, a Malaga ma serię czterech wygranych. Gijon mało bramek strzela na wyjazdach, zaledwie 12 w 17 meczach. To powoduje, że spodziewam się braku bramek lub max jednej bramki ze strony gości, a Malage jak najbardziej stać na 1-2 bramki w tym spotkaniu.
✅ 275
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie : Malaga : Gijon
Typ : 2 DNB
Kurs : 4,33
Buk : bet365
Godzina : 21.00
Analiza :
Jak dla mnei to jest dzisiejszy wałek dnia. Malagę grają wszyscy i to grubo z tego co patrzyłem na innych forach, również zagranicznych. A ja zupełnie nie wiem czemu. Ok - mają teraz świetną formę i dzięki ostatnim czterem kolejnym zwycięstwom zapewnili sobie już praktycznie moim zdaniemutrzymanie w elicie na kolejny sezon. A więc teraz już nie muszą się forsować bo o nic już nie grają. Trzy punkty przewagi nad strefą spadkową w moim mniemaniu to wystarczający dorobek. Ich rywale też już o nic nie walczą, w tabeli są wyżej, mają jedno oczko więcej, ostatnio też nie grają najgorzej i trzy razy z rzędu już nie przegrali. A ogólnie w ostatnich dziewięciu spotkaniach przegrali tylko raz, zremisowali trzy razy i wygrali aż 5 spotkań a więc są w genialnej dyspozycji. Dzisiaj są więc moim zdaniem na równi jeśli chodzi o szanse wygranej z Malagą a tymczasem buki totalnie zawyżają kursy na nich. Jest to dla mnie totalnie nie zrozumiałe. W 11 spotkaniach w historii Malaga wygrała 5 razy, zremisowała 5 razy i przegrała tylko raz a więc to też jak dla mnie przemawia dzisiaj za wałkiem no bo każdy &#39;typer&#39; stawia na Malagę, bo ma lepszą serię, bo gra u siebie, bo niszczy w H2H a tymczasem Gijon sobie wygra a buki zarobią dużą kasę. Ewentualnie będzie remis a wtedy ja mam zwrot. Jak dla mnie Gijon się zrewanżuje dzisiaj za porażkę w tym sezonie na swoim stadionie 1:2 i wygra dzisiaj 1:3. Polecam zaryzykować ten typ bo moim zdaniem jest bardzo dobry
⛔ 100
 
qba16 1

qba16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie: Real M. - Getafe godz. 22:00
Typ: Rzuty Rożne, powyżej 12,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś późnym wieczorem, ciekawe spotkanie w Hiszpani. Real na swoim stadionie podejmie Getafe. Stawiam na powyżej 12,5 rzutów rożnych, ponieważ czesto sam gram takie zaklady i obserwując gre Realu bez wahania daje taki zakład. W ostatnim meczu gospodarze w meczu z Valencią do 30 min było 10 rogów(9 Real), skończyło sie na około 20 jak dobrze pamietam. Jak każdy dobrze wie, Królewscy grają bardzo offensywnie, a tacy zawodnicy jak C. Ronaldo czy Di Maria robią ogromną ilość rogów dla swojej drużyny. Myśle że dziś bez problemu taki zakład wejdzie, a patrząc na dość wysoki kurs naprawde kusi.
Dopiero zaczynam zabawe na tym forum, proszę o troche wyrozumiałości . Powodzenia !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom