>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Madryt finał
godzina 19.00
spotkanie ANDY(góry w Połódniowej Ameryce ) - RAFA (koralowa u wybrzeży Australii)
Typ wygra pierwszego seta i przegra mecz Andy Murray
kurs 7.00
bet365
Andy dotychczas w meczach z Nadalem na mączce ugrał tylko jednego seta w zeszłym roku , pierwszego seta w meczu 6do1 potem przegrał następne dwa.Mam nadzieję że wreszcie obejrzę dobry , wyrównany , trzysetowy mecz , jeśli się przyłożą to warto tutaj zaczaić się na Livie bo mogą kursy skakać.
Trzecia kiepska analiza w miesiącu
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Rome, 1. round, clay ????
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gulbis Ernests - Vesely Jiri
Typ: GULBIS
Kurs: 2,16
Bukmcher: pinnacle
Analiza:
vs.
Pierwszą myślą było tuytaj zagranie na czecha , ale po wewnętrznej analizie postanowiłem zagrać na Gulbisa . Łotysz zagrał trzy mecze na mączce i z każdym meczem czuł się coraz lepiej . Pomimo , że nie wygrał , a na wszystkich nawierzchniach w tym roku bilans okropny bo 1/10 i jedna wygrana na IW z Gimeno traver postanowiłem zagrać na jego przełamanie , a na takich przełamaniach często wychodzi się dobrze , tak jak wczoraj zrobiła to Soler Espinosa. W pierwszym swoim meczu dostał baty od Haider-Mauera , który jest / był w niezłej formie i grał fajne mecze na ziemi , nastepnie mecz z Paire , gdzie Gulbis wygrał pierwszego seta i przegrał ostatecznie mecz no i ten ostatni mecz z Goffinem , w którym powalczył i chciał wygrac , ale zabrakło szczęścia i troche rozumu . Vesely w poprzednim miesiącu doszedł w Bukareszcie do finału , ale pokonał tam Karlovicia który z ziemią nie ma dużo wspólnego , Jaziri któy wrócił na swój tor i gra w challengerach , małego Schwartzmana , który raz zszokuje a częsciej przegrywa swoje pojedynki no i ograł G.Travera , który mu się przeciwstawił jako jedyny i wygrał po trzy-setówce . W Munich dostał Kolbe , który zlał go jak małe dziecko oddając w sumie 3 gemy . Ostatni mecz na ziemi to porazka Veselego z Ciliciem w Madrycie . Grali ze sobą raz w Auckland na początku roku , wówczas Vesely wygrał w trzech setach , dziś sądze , że to Gulbis wyjdzie zwycięsko i odnajdzie chodź troche formy z zeszłego sezonu , a okazja ku temu jest świetna bo Vesely czasem traci głowe , ale nie na to licze tylko wierze w umiejętności Łotysza .
⛔ 100
 
armz 4

armz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: FC Porto - Gil Vicente
Typ: Porto -3,0 (handicap azjatycki)
Kurs: 1,97
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiejszy typ podobny do wczorajszego. Wicelider podejmuje przedostatnią drużynę w tabeli, która tydzień temu została rozbita u siebie przez Benfikę 5:0. Porto ma rozegrany jeden mecz mniej od Benfiki i traci do niej 6pkt. więc dzisiaj musi wygrać. W ostatniej kolejce pokonało Vitorię Setubal 2:0 na wyjeździe, ale mimo pierwszej bramki zdobytej już w 15 min. strasznie się męczyło. Dzisiaj na Estadio do Dragao będą mieli idealną okazję do zmycia hańby po porażce w Monachium i powinni wygrać podobnym stosunkiem bramek jak Bayern z nimi.
⛔ 100
 
K 9

kuba2027

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała-Zawisza Bydgoszcz
Typ: Obie strzelą-TAK
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet 365
Analiza
Krótko i na temat.Nie moc strzelecka Podbeskidzia zostanie dziś przerwana tak przypuszczam a jeśli chodzi o Zawiszę dorzuci ona swoje 3 grosze do tego spotkania.Po podziale na grupę mistrzowską i spadkową żarty się skończyły bo strata między pierwszym a ostatnim zespołem jest minimalna.Zostało 7 spotkań w których każda z drużyn musi dać 100%.Dlatego też dziś typuje że w tym meczu obie drużyny strzelą minimum po golu.
Życzę powodzenia!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, 2 Hiszpania
Spotkanie: Llagostera - Numancia
Godz: 16
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oczywiście musze zagrać spotkanie Llagostery jak już czyniłem kilkukrotnie w ostatnim czasie. Ekipa ta prezentuje sie ostatnimi czasy kapitalnie, nie przegrali meczu od 31 stycznia, jednak dużo remisują dlatego podpieram sie w razie remisu zwrot, mozna tez zagrac 1 lub remis ale wtedy kurs tylko do AKO bo wynosi 1,3. Ostatnie 4 spotkania to remisy Llagostery obecnie 8 ekipy zaplecza Primera Division ale z realnymi szansami walki o play offy gdyż traca zaledwie 3 pkt do tej strefy. Ich rywal czyli ekipa Numanci jest w tabeli 11 i rowniez ma szanse na gre w fazie play off jednak ich ostatnie spotkania nie przekonuja mnie do nich, wymeczone zwycięstwo ze sredniakiem z Alaves i porażka z bezposrednim rywalem w walce o awans Zaragossą. Stawiam tutaj na gospodarzy, jeszcze w tym sezonie mnie nie zawiedli. Powodzenia;)
zwrot
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Madryt 2015 - FINAŁ
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Nadal R. - Murray A.
Typ:
Murray A. +1,5 seta
Kurs:
1.84
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 15:5 z lat 2007-2014, na Mastersach w Rzymie rok temu w Monte-Carlo 2011 Murray urwał set. Co prawda mam pogranego Nadala jako zwycięzcę turnieju po kursie 2.60, ale dzisiaj wcale nie zdziwi mnie jego porażka. Hiszpan jakoś od początku turnieju mnie nie przekonuje, wygrana nad Dimitrovem który 2015 rok zalicza do mocno średnich czy Berdychem który mecz przegrywa już w szatni nie robią na mnie większego wrażenia.
Andy za to wręcz przeciwnie, wygrał pierwszy turniej na mączce w swojej karierze w Monachium, a teraz w Madrycie pokazał się z kapitalnej strony wygrywając z Raonicem czy Nishikorim, ale jednak Nadal to poziom wyżej. Tak szczerze to czekałem na ich spotkanie, ale bardziej liczyłem na Australian Open na hardzie gdzie obaj by byli w świetnej formie, tak trzeba jednak zadowolić się Mastersem na mączce w stolicy Hiszpanii. Wątpię by był to szybki i łatwy mecz dla któregokolwiek z nich, wydaje mi się, że im dłużej ten mecz potrwa tym szanse Nadala będą rosnąć, dlatego po cichu liczę na wynik 2:1 który spełni wszystkie moje oczekiwania odnośnie tego meczu z punktu widzenia zakładów bukmacherskich.

Dobrą opcją wydaje się też zakład over 20 gemów po kursie 1,54.

✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chorwacja 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rijeka-Lokomotiva Zagrzeb
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Chorwackiej pierwszej ligi, a zagrają ze sobą 2 miejsce Rijeka i Lokomotiva Zagrzeb 4 miejsce. Rijeka już o nic nie walczy pewne 2 miejsce już na pewno nie spadną ale też już nie mają szans na pierwsze miejsce, Lokomotiva ma 2 punkty straty do 3 miejsca i jest o co grać. Rijeka u siebie notuje dobre spotkania z dużą ilością bramek, ostatnia dyspozycja co do bramek jest dobra. Lokomotiva ostatnie wyniki to same overy 2,5 bramki, ich bezpośrednie spotkania też dobrze wyglądają na ostatnie 5 meczy over 2,5 bramki padło w 4. W tym meczu nie widzę innego rozwiązania jak przynajmniej 3 bramki.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna Primera Division
godzina;12
spotkanie;Levante-Atletico
typ;X
kurs;4.2
bukmacher; Pinnacle
Atletico nie jest druzyna ktora bedzie wygrywac kazdy wyjazdowy mecz i na ktora oplaca sie grac po kursie 1.5 na wyjezdzie, do meczu przystapi oslabiona brakiem ostoi defensywy Godina, z drugiej strony Levante potrzebuje jeszcze punktu zeby na 100% utryzmac sie w lidze i na pewno to bedzie ich celem w tym meczu wiec Atletico nie bedzie moglo grac tego co lubi najbardziej na wyjazdach czyli kontrowaniu i punktowaniu rywali, wiec warto tutaj zaryzykowac i poszukac remisu, ktory jak by nie patrzec tez przybliza ATM to gry w lidze mistrzow w przyszlym sezonie bo zwieksza przewage nad Valencia do bezpiecznych 4pkt na 2kolejki przed koncem...
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Chelsea – Liverpool
Typ: over 3.5
Kurs: 3.75
Buk: bet365
Godz. 17:00
Analiza:
Najważniejsze emocje już za kibicami Chelsea tytuł już jest w ich rękach, jednak jeszcze jest jedno spotkanie w którym trzeba zagrać poważne zawody a mianowicie wielkie starcie z Liverpoolem. Chelsea wykonała swój plan na trzy kolejki przed końcem sezonu, a więc zeszło z nich całkowicie ciśnienie a te według mnie bardzo dobra informacja dla typu. Do tej pory na Stamford Bridge podopieczni Mourinho nie przegrali i to jest taki mały cel na trzy kolejki do końca sezonu. Jose Mourinho będzie chciał do końca utrzymać miano niepokonanej ekipy na swoim terenie i jestem w 100% przekonany że zobaczymy całkiem inną Chelsea niż w meczu z Crystal Palace gdzie w głowie mieli tylko to by zdobyć tytuł nie patrząc na swój styl. Dziś będą chcieli dać radość kibicom w postaci efektowniejszej szybszej gry a grać tak na pewno potrafią. Widać po nich spadek formy ale gra bez ciśnienia takim graczom jak Hazard, Fabregas czy William na pewno pomoże a to główne motory napędowe zespołu. Do składu być może wróci Diego Costa przynajmniej na kilka minut, do zdrowia powrócił także Remy i to on dziś najprawdopodobniej wyjdzie od początku. Liverpool ma stracony sezon niby jeszcze matematyczne szansę są na czwarte miejsc ale tak już nikt w to nie wierzy. Ostatnio ich gra nie porywa ale nadal mają dużo indywidualności które mogą przesądzić o losie spotkania, na pewno w ostatnim czasie defensywa też nie jest w formie. Będą nawet w wysokie formie Liverpool tracił sporo bramek w zespołami z czołówki. Mimo wszystko podopiecznym Rodgersa na pewno nie zabraknie motywacji do gry na pełnych obrotach przez 90 minut bo po pierwsze jest zasada „bij mistrza” a druga jeszcze istotniejsza rzecz to właśnie z Chelsea Liverpool przegrał przed rokiem mistrzostwo kraju.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 2
Kurs: 3.30
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś w naszej Ekstraklasie czekają nas mecze w grupie spadkowej, więc zapewne nie należy spodziewać się zbyt wiele po spotkaniach Podbeskidzia z Zawiszą i Cracovii z Bełchatowem. Raczej fani nasze Ekstraklasy muszą przygotować się na typową &quot;rąbankę&quot; i zdecydowanie mniejsze emocje niż we wczorajszych spotkaniach. Mimo to postanowiłem zagrać dziś właśnie mecze grupy spadkowej, postanowiłem zagrać zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz.
Zawisza wiosną przed długi czas dzielnie walczyła by odrobić straty poniesione jesienią i prawie im się to udało. Prawie, bo końcówkę sezonu zasadniczego nie była po myśli podopiecznych Mariusza Rumaka. 3 porażki z rzędu sprawiły, że Zawisza do decydującej fazy przestąpią z 15 pkt (najmniejszy bilans) ale ich szansę na utrzymanie wcale nie są już tak małe, wystarczy, że powrócą do swojej dobrej gry na wiosnę.
Jeśli chodzi o Podbeskidzie to tutaj wydaje mi się, że zbyt wcześnie uwierzono, że zespół jeszcze trenera Leszka Ojrzyńskiego ma zapewnione utrzymanie (zagra w grupie mistrzowskiej). Fatalne wyniki w końcówce - 3 remisy i 2 porażki sprawiły, że Podbeskidzie jednak zobaczymy w strefie spadkowej i co ciekawsze mimo 20 punktów mogą być jednym z głównych kandydatów do spadku, bo ich gra ostatnio jak już wspomniałem rozczarowuje. Dodatkowo już dziś grają bardzo ważny mecz z Zawiszą, który jeśli przegra sprawi, że Zawisza będzie tracić raptem 2 punkty do Podbeskidzia, a taką stratę będzie już zdecydowanie łatwiej odrobić.
Dodatkowo Podbeskidzie ma spore problemy kadrowe, kontuzjowani są wciąż Sloboda, Malinowki, Patejuk, Chrapek i Stano, w Zawiszy natomiast są wszyscy piłkarze do dyspozycji trenera.
Podsumowując uważam, że prędzej to Zawisza odblokuje się niż Podbeskidzie i stawiam, że będzie to już w tym spotkaniu. Przypomnę, że Zawisza na wiosnę gra naprawdę bardzo dobrze, owszem w 3 ostatnich kolejkach przegrali i to nie strzelając w tym spotkaniach bramki, ale myślę, że akurat Podbeskidzie jest rywalem idealnym na przełamanie. Po pierwsze również mają gorszy okres gry, po drugie ostatnie zawirowania w Podbeskidziu raczej nie wpłyną korzystnie na graczy - chodzi oczywiście o wypowiedzi i działania prezesa Wojciecha Boreckiego, który m.in. zwolnił Ojrzyńskiego mówiąc, że nie daje gwarancji utrzymania w lidze, a zatrudnił Dariusza Kubickiego. Po trzecie sytuacja kadrowo (kontuzje) jest korzystniejsza w Bydgoszczy i mam nadzieje, że dziś będą potrafili wykorzystać i zdobędą 3 punkty.
⛔ 100
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Empoli - Fiorentina
Typ: Empoli
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
VS

W pierwszym spotkaniu obu ekip w tym sezonie padł remis, dzisiaj jednak stawiam na gospodarzy. Gracze Empoli to naprawdę drużyna stworzona do remisowania spotkań (17 remisów w 34 spotkaniach, najwięcej w lidze) jednak u siebie ostatnio są mocni. W ostatnich 10 spotkaniach ponieśli porażkę tylko z Udinese. Gracze Fiorentiny na pewno trochę załamani porażką 3:0 w Sevilli dzisiaj mogą trochę rotować składem aby powalczyć jeszcze u siebie w środku tygodnia z drużyną z Andaluzji. Po za tym, na wyjazdach w lidze spisują się przeciętnie, nie wygrali od 4 spotkań. Bardziej spokojną opcją jest granie 1X, co także polecam, jednak ja dzisiaj wierzę w gospodarzy i sądzę, że uda im się wygrać skromnie 1:0. Jedynym aspektem nie przemawiającym za graniem dzisiaj Empoli może być fakt, że Viola musi jeszcze walczyć o miejsce w pucharach w następnym sezonie a gracze Empoli mają już zapewniony spokojny ligowy byt. Ale kto odpuszcza mecz przed własną publicznością, z takim rywalem?
Powodzenia! :]
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - POLSKA: I Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Termalica B-B. - Chojniczanka
Typ: Termalica -1.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gospodarze spotkania walczą o awans, natomiast gościom już nie grozi awans, ani spadek z ligi, dlatego stawiam tutaj na pewną wygraną Termalici, która po prostu musi, aby myśleć o awansie. Z dzisiejszym meczem do końca sezonu zostało 6 kolejek, Termalica wygrywając dzisiejszy mecz będzie tracić tylko 1 punkt do miejsca premiowanego awansem. U siebie radzą sobie najlepiej z całej stawki ligowej - rozegrali 14 meczy, w których zdobyli 31 punktów, a ich bilans bramkowy jest niezły bo 22 strzelone gole i tylko 9 straconych. Chojniczanka aktualnie zajmuje 7 miejsce i tak jak pisałem na początku nie grozi im nic. W meczach wyjazdowych radzą sobie słabo jednak nie najgorzej ze wszystkich zespołów, które grają w I lidze. Podczas 14 meczy zdobyli tylko 14 punktów, co daje im 11 pozycję w tej klasyfikacji, jednak trzeba przyznać, że mają średnio niewiele ponad jeden gol w meczach na obcym terenie, ale tracą tych bramek też sporo - do tej pory 21. W tym momencie trzeba też zaznaczyć, że podczas ostatniego meczu wyjazdowego przegrali z najsłabszą drużyną ligi - Widzewem Łódź wynikiem 1:0. Wg mnie dzisiaj Termalica dopisze do swojego dorobku punktowego wygraną i będzie się nadal liczyła w walce o awans do T-Mobile Ekstraklasy.
⛔ 100
 
r4ffi 30

r4ffi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Paderborn vs Wolfsburg
Typ: Wolfsburg
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam i w dniu dzisiejszym zapraszam do Niemiec gdzie przedostatnia drużyna niemieckiej Bundesligi Paderborn podejmie na własnym stadionie ekipę z Wolfsburga. Faworytem spotkania oczywiście jest drużyna gości która obecnie walczy o drugie miejsce na podium Niemieckiej Bundesligi. Do tej pory goście na wyjazdach radzą sobie nie najgorzej. W 15 meczach zanotowali sześć zwycięstw, cztery remisy i pięć porażek co stawia ich na czwartym miejscu pod względem skuteczności w lidze, natomiast drużyna gospodarzy na własnym stadionie tylko czterokrotnie odniosła zwycięstwo, sześć razy remisując i pięć razy przegrywając. W ostatnim meczu na Volkswagen-Arena obie zanotowano remis 1-1. Jeśli chodzi o formę w ostatnich 10 spotkaniach to gospodarze zdobyli tylko 8 punktów, dwukrotnie wygrywając i dwukrotnie remisując, pozostałe spotkania przegrywając natomiast goście z Wolfsburga pięciokrotnie odnieśli zwycięstwo, trzykrotnie remisując i dwukrotnie przegrywając. Także w mojej ocenie walka o drugą pozycję toczyć się będzie do ostatniej kolejki i nie widzę tutaj innego rozwiązania jak w dniu dzisiejszym zwycięstwo gości.
✅ 57
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Madryt 2015 - FINAŁ
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nadal R. - Murray A.
Typ: Murray A. wygra pierwszego seta
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Bukmacherzy chyba zapominają, że gra dwóch świetnych zawodników, tenisowy top. Dlatego kurs na Murraya na poziomie 3,5 jest jednak lekko obraźliwy dla Szkota i jego kibiców, ale z perspektywy osób, które chciałyby zagrać – kuszący.
Ludzie, również ci zajmujący się bukmacherką, myślą w sposób uproszczony. Owczy pęd dominuję. Nishikori zmótł z kortu Ferrera, to zapewne to samo zrobi z Murrayem. Ostro wchodzę – kombinują. I co z tego wyszło, widzieliśmy wszyscy wczoraj.
Dziś może być podobnie. Nadal wraca do formy, gra u siebie, broni tytułu, ograł Berdycha. Każdy mówi: Pewnie zmiecie z kortu Murraya. A ja nie jestem tego aż tak bardzo pewien...
Murray grał wczoraj jak profesor. On zniszczył Kitajca spokojem, opanowaniem, taką tenisową mądrością. To Japończykowi się gdzieś spieszyło. Chciał szybko wygrać, a Murray trochę jakby mecz celebrował.
Jest przekonany o własnej sile. Dojrzał i, co najważniejsze, nie panikuje podczas gry z głębi kortu. Piłka go słucha. Kilka skrótów było dla bardzo szybkiego Japończyka poza zasięgiem. Nadążał do wielu piłek Japończyka, to powinien łapać też te Hiszpana. One lecą wolniej, tylko bardziej skaczą do góry i tu może być problem...
Od strony psychologicznej Murray jest dziś w meczu z Nadalem w podobnej sytuacji jak wczoraj z Nishikorim. Też nie jest faworytem, też powinien przegrać. Wczoraj miał próbę generalną i uważam że jest przygotowany na ten spektakl.
Pewne jest to, że wygranie z Nadalem u siebie, na ziemi, to zadanie mega trudne. Z Nadalem może wygrać ktoś operujący bardzo szybką, płaską piłką (np. Robin Soderling – w 2009 roku we French Open - to jedyny dotąd zawodnik, który pokonał Hiszpana w Paryżu, Fabio Fognini x2, czy Djokowic w Monte Carlo )). Kims takim jest też teoretycznie Berdych, a jak to się wczoraj skończyło – widzieliśmy.
A czy kimś takim jest Murray? No właśnie...
Murray jest zawodnikiem usposobionym defensywnie. On nie lubi prowadzić gry. Gra z kontry. Nie szuka ciągle winerów jak Nishikori. Ciuła punkty, robi bardzo mało błędów. Czyli będzie chciał wygrać bronią Nadala. Wymiany z głębi kortu, przebijanie...I tu może być kłopot, bo Nadal przestał rozdawać punkty za darmo.
Trzeba jednak pamiętać, że to jest tenis. Po meczu znakomitym, może przyjśc gorszy. Przyciśnięty straci pewność siebie i zaczną się ramy, błędy, kilka 5 cm autów. A może wejdzie źle w mecz? Presja. Real przegrał. Tłum chce wygranej...
I tu kolejne pytanie? Czy Murray jest w stanie wytrzymać tą wielką intensywność gry, z której słynie Hiszpan i którą zapewne zaproponuje dziś? O kondycję Szkota się nie martwię, ale może w pewnym momencie zwątpić w możliwość ogrania Nadala.
Reasumując: kluczowy będzie pierwszy set. Jeżeli wygra go Nadal, to meczu raczej już nie przegra. Murray też ma świadomość wagi pierwszego seta i zrobi wszystko, żeby go wygrać, bo tylko wtedy może liczyć na końcowy sukces (w meczu trzysetowym stawiam na Hiszpana). Dlatego typuję, że Nadal będzie musiał się dzisiaj ostro napracować, bo przegra pierwszego seta.
Typ ryzykowny, ale nie bardziej niż typowanie zwycięzcy. Dla mnie to mecz 50:50.
✅ 185
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Celta Vigo - Sevilla
Piłka nożna, BBVA
Typ : Sevilla 0.0 AH
Kurs : 1,975
Buk : Bet365
Celta już nie gra o nic. Kompletnie. Ani o puchary ani o utrzymanie, dla nich sezon się skończył. Przeciwnie dla Sevilli, która wciąż walczy o LM. Dziś zdobycie kompletu punktów to dla nich najważniejsze co może być. Jeśli to zrobią zbliżą się do Nietoperzy na 1 pkt. I będą mogli liczyć na potknięcie bo przy 4 pkt to już raczej sprawa zakończona.
Sevilla ostatnio świetnie gra i przyjemnie się patrzy na ich grę. Ostatnio przegrali po walce z Realem 2:3 ale chociażby z Violą u siebie 3:0 w rozgrywkach LE to bardzo dobry wynik, jak dla mnie spore szanse, że oni tą LE wygrają, więc jeśli im nie wyjdzie w lidze, rzucą się na LE. Ale na pewno każdy trener chciałby mieć pewność jak najszybciej o tym, że będzie grać w Lidze Mistrzów.
Celta sobie pogrywa w kratkę, bo może sobie na to pozwolić. Z Realem niezłe 2-4 i co lepsze 2x wychodzili na prowadzenie. Tyle, że na Real czy Barce nie trzeba nikogo motywować, a na Seville z całym szacunkiem trochę jednak tak. Dodatkowo w ekipie Celty nie zobaczymy dziś wielu piłkarzy. Nie zagrają Larrivey, Lopez, Cabral, Mallo, Nolito, Radoja, Planas, Oubina. Głównie może zaboleć brak Nolito i Larriveya, czyli dwóch najlepszych strzelców. W Sevilli też braki bo nie zagrają Reyes, Tremoulinas, Pareja, Cristoforo no i Beto. Mimo wszystko forma, potrzeba punktów no i gra jest po stronie Sevilli, natomiast przez braki w składzie i grę na wyjeździe podpieram się azjanem.
PS. Kto nie wie - to to samo jak DNB, tylko że kurs lepszy ;)
Powodzenia! ;)
zwrot
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaDania Super Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby Kopenhaga – Aalborg BK
Typ: 2 (Draw No Bet)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 28 kolejki Duńskiej Super Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 3 pozycję w tabeli drużyna Brondby z 5 Aalborg BK. Gospodarze tego meczu bardzo dobrze prezentują się w tym sezonie na własnym stadionie gdzie w 14 dotychczasowych występach zdołali 9x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 22 bramki a stracili 6. Goście natomiast mają aktualnie za sobą 13 pojedynków wyjazdowych w których to zdołali 3x zwyciężyć 3x zremisowali a 5x doznali porażki strzelając przy tym 14 bramek a stracili również 14. Bukmacherzy faworyzują przed rozpoczęciem spotkania gospodarzy lecz w moim przekonaniu nie będzie to dla Brondby łatwa przepraw. Warto zwrócić uwagę na ostatnią dyspozycję dzisiejszych gości którzy po słabszej serii spotkań wyraźnie przełamali a najlepszym tego dowodem są 2 ostatnie ligowe kolejki w których to Aalborg zdobył 6 punktów oraz 8 strzelonych bramek i żadnej straconej a skutecznością błysną Nicklas Helenius który zdobył w tych właśnie 2 spotkaniach 4 bramki a kolejne 3 dorzucił Anders Jacobson. Ten duet napastników dzisiaj może sprawić sporo problemów. Gospodarze również dobrze prezentują się w ostatnim czasie lecz zdarzają się im głupie wpadki jak chociażby nie dawna porażka u siebie 0:1 z dużo niżej notowanym Hobro. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że warto tutaj chociaż delikatnie spróbować zagrać w kierunku gości stąd mój typ to 2 a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki po i tak uważam bardzo dobrym kursie który znaleźć możemy np. w Unibet.
zwrot
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Chicago Bulls vs. Cleveland Cavaliers
Typ: Bulls win i over 194.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie mowie, ze ten mecz bedzie dla bykow jak spacerek szczegolnie ze wystep Gasola stoi pod znakiem zapytania. Skoro jednak czarodzieje poradzili sobie bez Walla to byki tym bardziej dadza rade bez Gasola. Dokladajac do tego atut swojego parkietu moj typ idzie w strone bykow i prawie pewny over w tym meczu ;)
kiepska analiza
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo-Sevilla
Typ: Sevilla(-1) AH
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bet365

Celta to bardzo dobra ,i groźna drużyna ,zwłaszcza na swoim obiekcie ,o czym mogą świadczyć męczarnie zarówno Barcy ,jak i Realu ,ale ... ta drużyna nie gra już zupełnie o nic .Utrzymanie już dawno zapewnione ,na puchary niestety też perspektyw brak .
Co innego Sevilla drużna ta gra ostatnio wspaniale . Do Valencii w przypadku zwycięstwa ,strata będzie wynosić tylko 1 pkt .Preferują oni szybki i ofensywny futbol ,co niestety odbija się czasem na obronie .W ostatnim meczu tylko masa szczęścia ,jak i znakomita postawa bramkarza Rico uchroniła ich od straty gola ,a mnie od wygrania pieniędzy na BTTSie ,bo Fiora miała naprawadę kilka świetnych okazji do zdobycia gola. Na szczęście z nawiązką nadrabiają w ofensywie ,co również potwierdził mecz z Violą .
W obu ekipach ,sporo absencji ,jednak powinny się one bardziej odbić na gospodarzach (m.in. Nolito i Larrivey ,czyli 2 najlepsi strzecy drużyny) ,Sevilla ma dużo szerszą kadrę ,a i straty nie są aż tak wyraźne Reyes i Tremoulinas są spokojnie do zastąpienia. Jak już wspomniałem to goście będą dużo bardziej zmotywowani do zwycięstwa ,i zapewne wygrają ,ja jednak liczę ,że znów poniesie ich fantazja ,i się rozstrzelają .W przypadku zwycięstwa tylko 1 bramką zwrot ,także wydaje mi się to w miarę bezpieczne ,a kurs kusi .
Także Powodzenia ;)
⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ - grupa A
Godzina: 20:15
Spotkanie: Szwajcaria - Kanada
Typ: over 5.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Kanada po dwóch dniach przerwy straciła trochę rytm gry. Ich wczorajszy powrót na lód nie wypadł najlepiej. Wydawali się ospali, jakby ta przerwa ich rozleniwiła. Francuzi niejednokrotnie sprawiali w tym spotkaniu lepsze wrażenie . Mimo, że Kanadyjczycy byli zdecydowanym faworytem musieli zwycięstwo wymęczyć. Myślę, że teraz wezmą się za siebie. Do końca fazy grupowej został im tylko dwa teoretycznie łatwe mecze i na pewno będą je chcieli wykorzystać na odbudowę formy. Tym bardziej, że Rosjanie (ich główni rywale do złota) powoli łapią wiatr w żagle.
Rzut oka na poprzednie mecze tych ekip i na ich wyniki nie za wiele nam da. Obie zagrały 5 razy. Mecze Szwajcarów tylko raz pokryły ten over, ale z drugiej strony we wszystkich Kanadyjskich spotkaniach padało co najmniej 7 bramek. Ja w swoim typie potrzebuję tylko 6 i mam nadzieję, że panowie hokeiści się o to postarają ;)
✅ 92
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UK, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chelsea v Liverpool
Typ: Otrzyma żółtą kartkę - Steven Gerrard
Kurs: 2,70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiejszy hit w Anglii proponuje typ na kartkę Gerrarda który wystąpi w pierwszym składzie. Wiadomo, żywa legenda Liverpoolu i w ogóle jeden z największych piłkarzy w historii tego klubu jednak dawno już powinien zakończy karierę na najwyższym poziomie i od 2-3 sezonów już powinien grać w MLS a nie przechodzić tam dopiero po tym sezonie. Gerrard kiedy grał, prawie w każdym meczu nie pokazywał nic i występował tylko za nazwisko. Jest już wolny, motywacji jakoś też już chyba brakuje i widać że piłka już tak bardzo go nie cieszy i to zapewne głównie spowodowane tym, że Gerrard tak naprawdę przegrał mistrzostwo Anglii swoim błędem w ubiegłym sezonie właśnie z Chelsea. Gospodarze dzisiaj na luzie, na trybunach też będzie luz tak więc można się spodziewać różnych przyśpiewek na temat błędu Gerrarda. Swoje najlepsze lata ma już za sobą, już w ofensywie tak nie bryluje i głównie skupia się na obronie czyli też przerywaniu ataków w środku pola. Dzisiaj też zagra przeciwko szybkim zawodnikom jak Remy, Willian czy Hazard a jak pisałem wcześniej, z szybkością już nie najlepiej. Gerrard już sam wie że się skończył i trochę mu palma odbija co pokazała w meczu z MU, gdzie wszedł w drugiej połowie i po niecałej minucie dostał czerwoną kartkę. W tym sezonie 8 kartek więc średnio zdobywa kartkę co niecałe 3 mecze ale wiadomo że otoczka tego meczu będzie taka że o kartkę nie będzie trudno.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom