>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 10. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 600,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 12:00
Spotkanie: WS Wanderers - Shanghai SIPG
Typ: Shanghai SIPG/ over1.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: forBet
Analiza:
http://www.flashscore.pl/mecz/xxWGKRkN/#szczegoly-meczu

Mecz ostatniej kolejki AFC bez żadnego ciężaru gatunkowego , gdyż gospodarze stracili dawno szanse na awans ( 3pkt. ) , natomiast goście ten awans mają zapewniony ( 12 pkt. ). Biorąc jednak pod uwagę fakt iż w grę wchodzi ewentualne wygranie grupy przez ekipę z Shanghaju pójdę tym tokiem rozumowania i zaryzykuję aktualny bet.
Poprzez aspekty czysto sportowe uważam że przy normalnym zaangażowaniu gości są oni w stanie to spotkanie wygrać , wzorem pierwszego meczu w którym rozbili rywala 5:1 , oraz aktualną formą i wynikami prezentowanymi przez obydwie drużyny. Wanderers zakończyli już domowe rozgrywki na etapie ćwierćfinału w fazie Play - Off , SIPG natomiast na początku ligowego sezonu jako wicelider z bilansem 5-2-1 wyraźnie w dobrej formie.
Pewne wątpliwości można mieć odnośnie personaliów kadrowych , prawdopodobnie goście nie zagrają najmocniejszym składem ( Hulk, Oscar) , mimo tego stawiam ich w roli faworyta...
✅150
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Southampton - Arsenal
Typ:
Arsenal
Kurs:
2,04
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Zaległy mecz angielskiej Premier League, oba zespoły w obecnym sezonie poniżej oczekiwań, o ile Arsenal ma jeszcze teoretyczne szanse na Ligę Mistrzów lub bynajmniej jej kwalifikacje, tak Southampton nie walczy już praktycznie o nic i w tym upatruję większej motywacji zespołu z Londynu, dodatkowo w ostatniej kolejce wygrali z Manchesterem United co też doda im pewności. H2H na korzyść drużyny Arsenalu, ostatnie wyniki również przemawiają za nimi, więc wychodzi, że czysta &quot;dwójka&quot;.
✅104
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kolumbia, Primera A
Godzina: 03:00
Spotkanie: Millonarios - Cortulua
Typ: X2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
17 spotkanie dla obu ekip w najwyższej, kolumbijskiej lidze. Gospodarze na stadionie w Bogocie podejmować będą przyjezdnych z Tuluy.
Millonarios prezentują się w tym sezonie nieźle. Bilans 7-2-7 i dosyć dobre statystyki gry na własnym obiekcie (6-0-2). Forma w kratkę - zwycięstwa przeplatane z porażkami.
Gracze Deportiva Tulua mają świadomość kiepsko rozpoczętego sezonu. Jeżeli chcą trochę polepszyć swoją pozycję w tabeli, to kolejne mecze powinny przynosić jakikolwiek dochód punktowy. Dla graczy gości, pocieszeniem może być fakt, iż w meczach domowych zdobyli tyle samo punktów co w spotkaniach na obcych stadionach.
Typ bardzo ryzykowny, lecz liczę na punkt zwrotny i spróbuję zagrać na gości z podpórką, po wysokim kursie.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Argentyna
Godzina: 02:00
Spotkanie: Ferro - Quimsa
Typ: 1 (-4)
Kurs: 1.63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiejszy typ niestety nie wszedł. W meczu Jeju padły tylko 2 bramki, choć sytuacji nie brakowało, zarówno po jednej jak i drugiej strony. Dziś pod lupę biorę Argentyńską koszykówkę a dokładnie spotkanie pomiędzy Ferro a Quimsą. Gospodarze są faworytem i nie podlega to żadnej wątpliwości. Obecnie zajmują 2. miejsce w tabeli, goście natomiast plasują się na 7. miejscu. Gospodarze przed własną publicznością grają bardzo dobrze. Na ostatnie 10 spotkań przegrali tylko 2 razy. Jeśli chodzi o gości. Obce tereny to dla nich męka. Na ostatnie 10 meczy przegrali każdy mecz. Dodatkowo dziś nie wiadomo czy wystąpi ich największa gwiazda (najprawdopodobniej kontuzja na treningu). Ostatni raz gdy Ferro podejmowało u siebie Quimse wygrali bardzo pewnie bo aż różnicą 18 &quot;oczek&quot;. Myślę, że własny teren, publiczność a także osłabiony zespół drużyny gości, który dodatkowo na wyjazdach gra kiepsko są to wystarczające atuty aby zagrać dzisiejszej nocy w stronę Ferro.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:00
Spotkanie Kashima-Muangthogn
Typ: Kashima wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.75
Buk Unibet
Analiza Ostatnia kolejka fazy grupowej Azjatyckiej Ligi Mistrzów w grupie E. Japońska Kashima na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Tajlandzkiego Muangthong. Gospodarze w tym spotkaniu występować będą w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów co dało by im 1 miejsce w grupie, w tej chwili są na 2 pozycji z dorobkiem 9 oczek na swoim koncie i awans zapewniony do dalszych gier ,ale z pozycji numer 2, dlatego na pewno gospodarzom będzie zależało na zwycięstwie tym bardziej iż na własnym stadionie w tym sezonie grają bardzo dobrze , w Lidze Mistrzów zagrali 2 spotkania oba wygrali stosunkiem bramek 3:0 oraz 2:0 goście natomiast na wyjeździe na chwilę obecną mają bilans 0:0 i moim zdaniem w tym spotkaniu obie ekipy się otworzą i bramki padną, bowiem patrząc na poprzednie spotkania obydwu ekip mało było tych spotkań underowych a znacznie więcej meczy ze sporą ilością bramek, myślę że w tej kolejce gospodarze zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca i powinni spokojnie tutaj zdobyć komplet punktów, mój typ to wynik 2:1 dla Kashimy po 90 minutach tej rywalizacji, postawiłbym iż goście bramkę w tym spotkaniu zdobęda bowiem zdarza im się to dosyć często.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:15
Spotkanie: Szwajcaria - Białoruś
Typ: Szwajcaria + under 5,5
Kurs: 2.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mistrzostw Świata Elity w hokeju na lodzie ciąg dalszy. W Paryżu Szwajcarzy zmierzą się z Białorusią. Bilans Helwetów to 1-1-1-0. Natomiast Białorusini przegrali wszystkie 3 mecze w regulaminowym czasie gry. Zdecydowanym faworytem są jutro Szwajcarzy, na dodatek wybrałem typ z poniżej 5,5 bramki w meczu.
Szwajcaria dzisiaj przegrała 4:3 po dogrywce z Francją dopiero po karnych. Myślę, że z Białorusinami będą chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił, bo wydaje się, że zwycięstwo to dla Szwajcarów obowiązek. Białoruś w pierwszym meczu przegrała z Finlandią 3:2. Potem przyszły dużo gorsze rezultaty - porażki 1:6 z Czechami i 0:6 z Kanadą. Szwajcaria oprócz porażki w karnych z Francją zanotowała zwycięstwo 3:0 z Norwegią i wygraną po karnych ze Słowenią. Jak widać drużyna szwajcarska musiała grać dwie dogrywki na 3 mecze, dlatego myślę, że jutro mogą się troszeczkę oszczędzać. W dodatku Szwajcarzy w meczach, w których nie grali dogrywki ostatnio nie przekraczali granicy powyżej 5,5 bramki na mecz. Tak jak pisałem wcześniej z Norwegami wygrali 3:0. Wcześniej przegrali 1:4 z Kanadą i wygrali 2:0 z Duńczykami.
Jeżeli chodzi o mecze bezpośrednie to wprawdzie w dwóch ostatnich meczach między tymi ekipami granica under 5,5 nie sprawdzała się, bo Szwajcarzy wygrywali 4:2 i 6:1. Natomiast wcześniej w regulaminowym czasie było to 3:2 dla Szwajcarii, 1:1, czy 3:1 dla Białorusi.
Sądzę, że ten typ jest warty uwagi. Zwycięstwo Szwajcarów jest niemal pewne, ale warto pokusić się na nieco wyższy kurs, który może siąść
????
✅174
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Real wygra i zdobędzie więcej rzutów rożnych
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Real rozpędzony i już praktycznie wiadomo że finał ligi mistrzów będzie między Juventusem a Realem. Zacznę od tego że Atletico strasznie underowe jeśli chodzi o rożne, Real zaś bardziej overowy. Nie wydaje mi się żeby królewscy odpuścili ten mecz. Będą walczyć, a jeśli będą i nie cofną się do defensywy to typ spokojnie powinien się pokryć. Real w mega formie, zmęczenia jako takiego nie będzie bo szeroka ławka, a obrona świetnie potrafi poradzić sobie z atakiem Atletico co widać chociażby po statystykach ostatniego meczu. Diego Simeone na pewno już też pod scianą pewnie długo nie zostanie na stołku. Typ jak najbardziej do pogrania, zachęcam gorąco.
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina :piłka nożna-Serbia-Puchar
Godzina:18:00
Spotkanie:partizan-Vojvodina Novi Sad
Typ:BTS-tak
Kurs:1.75
Bukmacher:forBet
Analiza:

Jak na razie dość małe zainteresowanie buków tym spotkaniem,bardzo uboga oferta.
Co do samego pojedynku,walka toczy się o miejsce w finale a gdzie będzie rozgrywany?właśnie w Nowym Sadzie,wiec jest o co walczyć.
Pierwszy mecz zakończony 0-0 daje jednej jak i drugiej ekipie pole do popisu.Nie sadze jednak by był to mecz defensywny a na pewno nie ze strony Partizanu,walczą w lidze o mistrza wiec granie na czas czy wyczekiwanie na dogrywkę mija sie z celem.Musza wygrać albo przegrać,remis jest niewskazany.
Raczej nie będzie to mecz przyjaźni po tym jak Vojvodina praktycznie oddala 3pkt.w lidze Crvenie Zvezdzie.Partizan nie musi zabijać sie o ten puchar,mistrzostwo jest najważniejsze,graja jednak u siebie wiec na pewno tego meczu nie beda chcieli przegrac.
Vojvodina ma calkiem niezle statystyki w meczach z Partizanem i to na wyjezdzie wiec tanio skory nie sprzedadza.Tym bardziej ze jak wczesniej wspominałem Final odbędzie sie na stadionie Vojvodiny.
Z tego co wiem nie beda grac bez jakis 2 podstawowych zawodników obronca-Palocevicia i napastnika-Trujica ale jak sie domyslam nie sa to jakies gwiazdy nie do zastąpienia.
Partizan na pewno będzie chciał szybko ten mecz zakończyć by nie tracić sil na przyszłe spotkania ligowe,wiec liczę na ofensywną grę obu zespołów.Stawiam na overowy mecz pokroju 2-1 dla którejś z ekip,wiec BTS mile widziane.Powodzenia.
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,MŚ Elity
Godzina: 16:15
Spotkanie: USA-Włochy
Typ: Liczba goli-Ponad 7,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tym razem popróbuje znów hokej bo widzę tu spore szanse na powodzenie typu.W meczu z Danią chodziło mi to też po głowie(over) ale wtedy odpuściłem.Obecnie USA są w dobrej pozycji wyjściowej żeby walczyć o zwycięstwo w grupie po pokonaniu Szwedów.Zaliczyli falstart z Niemcami ale rozkręcili się widać i już nieźle strzelają,Danii 7,Szwedom 4.Co mają na to powiedzieć Włosi??Narazie grali ze Słowacją,Rosją i Łotwą.Rosja im pokazała co to rywalizacja z najlepszymi a Amerykanie to przecież praktycznie ten sam poziom.Widzę tylko jedno rozwiązanie-grad goli w tym meczu a 8 bramek w 3 tercje to nie jest takie trudne jeśli będzie odpowiednia motywacja.Może i makarony coś tam ustrzelą,ale ja myślę że gracze USA są w stanie powtórzyć lub zakręcić się obok wyniku Rosji 10-1.Larkin,Eichel,Keller,Gaudreau,Van Riemsdyk,Lee,dużo dobrych nazwisk i młodych chłopaków żądnych goli i sukcesów vs europejski hokej w wykonaniu Włochów...Ja to gram po ładnym kursie.może ktoś też skorzysta.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: NY Rangers vs Ottawa
Typ: Zwycięstwo NY RANGERS zakład 2-drożny
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wszystkie trzy mecze wyjazdowe Nowy York przegrał z Ottawą, lecz 2 z nich skończyły się porażką dopiero w dogrywce, a jeden mecz zakończył się wynikiem 1-2. Na swoim lodowisku Rangersi wygrali pewnie 2 razy wynikami: 4-1, 4-1. Dziś ponownie zagrają w domu, a żeby liczyć się w kolejnej rundzie muszą dziś pokonać Ottawę, by doprowadzić do meczu nr.7 tej serii. Na 5 meczów play-off na swoim lodowisku NY wygrał 4 i przegrał 1 natując przy tym bilans bramkowy: 14-7. Natomiast Ottawa na wyjeździe w Play-off 3 zwycięstwa (2x dogrywka) i 2 porażki, bilans bramek: 10-13. Myślę, że dzisiaj Rangersi wygrają i będziemy świadkami 7 meczu tej serii ???? Powodzenia.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Madryt
Godzina: 20;05 [planowany]
Spotkanie: A.Kerber - E.Bouchard
Typ: Genie Bouchard win
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Szukamy kursów, ostatnio Kukushkin po kursie 3+ był blisko, ale jednak idiota to idiota i przy 1-0// 4-2 poleciał, ale nieistotne.Bohaterki spotkania, które wybrałem to dla mnie osobiście szlagier marzeń. Po jednej stronie Genie, która bardziej wygląda niż gra, a po drugiej Andżela, którą widząc na korcie dostaje raka.Genia jakoś lepiej sobie radzi na mące, o dziwo potrafi kogoś ograć, a zwłaszcza zaskakujące było, że po tym komentarzu odnośnie Sharapovej dała radę z nią wygrać, więc to może jej turniej życia, jak dotąd.Kerber już prawie wyjechała z Madrytu, ale jeszcze jakoś ledwo się utrzymała, jednak jeszcze jest. Liczę, że Kanadyjka ją wywali, prawdopodobnie jeśli w ogóle to po 3 setówce. Kerber ostatnio męczy się ze wszystkim i ze wszystkimi, więc czemu nie przegrać z Bouchard i nie pojechać na zakupy czy urlop.
ZWROT
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Liga Mistrzów
20:45
Atl. Madrid - Real Madrid
Real DNB
1,93 w Unibet

Wydaje mi się, że głównym celem dla Realu w tym meczu będzie po prostu strzelenie choć jednej bramki, wtedy będzie po zawodach, Atletico musiałby wygrać aż 5:1 by dostać się do finału w takim przypadku.
Po drugie Atletico musi się otworzyć, więc możemy zobaczyć tutaj zabójcze kontry galaktycznych, a na to ich stać. Uważam też, że jak Atletico straci bramkę to już motywacja u zawodników w głowie spadnie, bo w głowie będzie siedziała ta myśl, że odrobienie wyniku będzie rzeczą wręcz niemożliwe, a Real pójdzie za ciosem.
Po trzecie są to derby Madrytu, odwieczny rywal, zawsze trudne mecze bez odpuszczania. Na 8 ostatnich meczów Atletico wygrało tylko raz. Rok temu w listopadzie Real wygrał 0:3 po 3 bramkach Ronaldo, w LM było identycznie. Atletico zremisowało ostatnio cudem 1:1 w meczu ligowym na Bernabeu po bramce dopiero w &#39;85 minucie. Liczę na to, że Real tego meczu nie przegra.
⛔100
 
S 28

shaqualaka

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów piłki nożnej
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athletico-Real
Typ: 2/btts
Kurs: 4,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam na dzisiejsze spotkanie wybrałem powyższy mecz ze względu na to, iż w LM dzieje się wszytsko ???? Ogółem Athletico musi wygrać 4:0 aby marzyć o dalszej fazie rozgrywek, ale jak wiadomo gra z Realem, który za każdym razem coś ustrzeli. Jeśli tak się stanie Athletico będzie się coraz to bardziej oddalać. Moim zdaniem Athl. pójdzie na całość i to ich zgubi, gdyż gra defensywna im nie za bardzo pomoże w tym przypadku a Real to wykorzysta.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 12:00
Spotkanie: Nishikori - Schwartzman
Typ: Nishikori
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie 1/16 turnieju ATP 1000 w Madrycie. Piękny kurs, Japończyk w 3 ostatnich sezonach dochodził tutaj do: 2016 półfinal przegrana z Djokoviciem, 2015 półfinał przegrana z Murrayem, 2014 finał przegrana po kreczu i genialnym meczu z Nadalem, sami widzimy, że Kei gra tutaj rewelacyjnie rok w rok i przegrywa tylko jak coś z największymi! Jak nie z TOP 2 w ostatnich latach to z TOP 3 na mączce na świecie Nadalem (może wyżej?) , coś pięknego kurs, Nishikori nr 8 na świecie vs 40 Schwartzman, pierwsza runda Japończyka, dochodził trzy ostatnie lata tutaj minimum półfinał czemu teraz ma się potknąć na pierwszej przeszkodzie w 1/16 ze Schwartzmanem? Kurs też baja w porównaniu do pewności typu, 1.60?! Dla porównania rok temu w ćwierćfinale tutaj z Kyrgiosem... buki wystawiały na Japończyka ok. 1.50... a teraz 1.60 z Diego... No dajcie spokój, najlepszy kurs chyba w tym miesiącu jaki widziałem we wszystkich dyscyplinach... Powo, pozdrowienia.
✅60
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Angielska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ: Arsenal wygra + ponad 10.5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś zaległe spotkanie Premier League. Arsenal przy zwycięstwie ma szansę wyprzedzić Man Utd i awansować na 5 pozycje w tabeli co daje im puchary. Motywacji więc nie zabraknie. Dlatego myślę, że będzie to mecz, w którym Arsenal będzie mocno atakował. W tym sezonie niestety nie idzie im dosyć dobrze na wyjazdach, a Southampton u siebie dosyć dobrze broni i traci mało bramek. Gospodarze o nic już nie grają więc podejdą do spotkania bezstresowo. Myślę, że będzie to mecz walki, a wynik w dużej mierze będzie uzależniony od skuteczności ataku Arsenalu. Jeśli Arsenal strzeli pierwszy bramkę i poprawi drugą to będzie po meczu. Jeśli Arsenal będzie nie skuteczny to Southampton może zaskoczyć jedną bramką i może nawet wywalczą remis. Jeden i drugi scenariusz zakłada dużo okazji podbramkowych, a co za tym idzie rzuty rożne. Znalazłem ciekawą stawkę na over 10,5 rzutów rożnych + zwycięstwo Arsenalu. Arsenal jest drużyną zdecydowanie lepszą, jeśli to wykorzystają to wejdzie fajny typ.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Azja
Data: 10.05.2017, Godzinna: 12:00
Spotkanie: Seoul – Urawa
Typ: over 3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dzisiejsza seria spotkań, ostatnia już w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, niczego nam zaskakującego nie przyniesie bo wszystko a mianowicie kto awansował zostało już wyjaśnione, toczy się walka kto będzie pierwszy a kto drugi. Urawa przeszła przez fazę grupową jak burza będąc zespołem fantastycznie dysponowanym w ataku zresztą zawsze ten zespół słynął z ofensywnej piłki i skuteczności. Start nowej odsłony na krajowym podwórku jak zwykle wyśmienity a można powiedzieć że grają chyba jeszcze z wkurzeniem z poprzedniego roku bo w ofensywie miażdżą rywali w 10 spotkaniach 24 bramki strzelone. Wracając do Ligi Mistrzów - 5 spotkań fazy grupowej gdzie bilans bramkowy znowu fantastyczny 18:6 to po prostu widać gdzie ulokowana jest forma zespołu, to co chcą grać i jaki mają potencjał w tej lidze w ofensywie. Awans mają pewnym walczą o pierwsze miejsce ale i tak pewnie trener trochę pozmienia a na tym ucierpi defensywa bo w ataku jest ogromne pole manewru i nie będą tutaj niczego bronić. Seoul słaba Liga Mistrzów, rozgrywki krajowe też średnio ale dziś mimo wszystko powinni być mocno zmotywowania by zakończyć przygodę z tymi rozgrywkami zwycięstwem u siebie bo jak do tej pory dwa mecze i dwie porażki. To też zespół z gatunku tych grających bardzo ofensywnie 9 bramek zdobytych to solidny wynik a dziś bez presji w ataku powinien być większy luz. Zmartwieniem jest mnóstwo problemów w defensywie za łatwo i za dużo tracą a dziś pracy ta formacja będzie miała całe mnóstwo. Nie potrafią bronić wyniku ostatnio w lidze prowadzenie 0:2 i porażka 3:2, w Lidze Mistrzów też mnóstwo zastojów kończących się od razu straconymi bramkami. Pierwszy mecz tych ekip to demolka Urawy 5:2 czyli mecz na jaki także dziś liczę gdzie będzie atak na pierwszym miejscu.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Atletico 1 połowa
Kurs: 3.0
Bukmacher: Unibet
Losy dwumeczu są już raczej przesądzone, wątpię by Atletico wdrapało się na tak wysoki poziom, by doprowadzić chociaż do dogrywki, wprawdzie jeden strzelony gol przez Real zmusza lokalnego rywala do zdobycia aż 5 goli z warunkiem barku utraty gola.Co prawda Barcelona potrafiła odrobić szczęśliwie wyższy wynik z Paryża, tutaj jednak mamy trochę inny przypadek, pojedynek ekip z jednego miasta i wyborną formę Realu w LM.
Jak już wspomniałem Real praktycznie awans ma już w kieszeni, pojedynek derbowy zobowiązuje, no ale muszą jak nigdy zważać na swoje siły, ich koncentracja obecnie skupia się na LaLiga gdzie na finiszu rozgrywek zajmują drugie miejsce mając tyle samo punktów co lider z Barcelony, jednak jedno spotkanie mniej, jakiekolwiek potknięcie Realu może ich kosztować mistrza.Atletico w tym meczu o awans się pewnie nie łudzi, ale będą chcieli zrekompensować pierwszą porażkę na SB, myślę że Atletico rzuci swoje wszystkie siły z pierwszym gwizdkiem i obejmą prowadzenie, powinno to zaostrzyć apetyt do szansy o awans, jednak z biegiem czasu siły będą mniejsze, co skrzętnie w drugiej części może wykorzystać Real.Taki mniej więcej widzę scenariusz na to spotkanie, zobaczymy czy się sprawdzi.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 122

igipigiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Madryt WTA
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kuznesova-Wang
Typ: 2
Kurs: 3,4
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Dzisiaj myśle ze kurs 3,4 na Wang jest mocno przesadzony no ale to ich zmartwienie ???? Dlaczego wygra Wang. Ponieważ jest bardzo mocną do tego młodą zawodniczką, ma bardzo mocny serwis rozegrała już cztery spotkania na korcie w Madrycie i idzie jej bardzo dobrze. 3 razy do zera a wczoraj ze swoją rodaczką (Zheng) 2:1. Ogólnie jest w gazie. W chinach (u siebie) przed tym turniejem wygrała turniej, poźniej pojechała do Pragi co prawda odpadła w drugim meczu (1:2) ale każdemu sie może zdarzyc wiec nie czytałbym tej porażki jako obniżenie lotu-zresztą było to już dawno i napewno już nie pamieta ;)
CO do Kuzniecova.Wiadomo-każdy ją zna. Ale ostatnio słabo nawet bardzo. Jak patezyłem na jej mecz w deblu w Madrycie to ani ser ani przyjęcie nie specjalne. W singlu męczyła sie z Riske (2:1) a ze Szwiedova-powiedzmy że nie. Patrząc na kurs na nią 1,35 wydaje sie mocno zaniżony bo wątpie aby była faworytką w starciu z chińka. Tym bardziej że wczoraj kursy powyżej 3 weszło chyba z dziesięć.
Polecam to grać.
Z fartem brygada!
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Liga Aguila (Apertura)
Godzina: 22:15
Spotkanie: Jaguares de Cordoba - Independiente Medellin
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Kolumbi. Tabela wygląda tak:

Bardzo ważny mecz zwłaszcza dla gospodarzy, którzy walczą o pierwszą ósemkę i prawo gry w play offach o mistrzowski tytuł. Jaguares u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Independiente z kolei ma bardzo dobrą sytuację i im tutaj ewentualna przegrana żadnej krzywdy nie zrobi. Trener gości zdaje sobie z tego sprawę i dzisiaj da odpocząć wielu graczom aby byli gotowi na mecz u siebie z America Cali i w Copa Libertadores z Emelec. Zespół ma szansę awansować z grupy w Copa Libertadores więc bardziej teraz skupiać się będą na tych rozgrywkach, bo w lidze kolumbijskiej ich sytuacja jest dość dobra. Więcej czasu na regenerację i odpoczynek mieli gospodarze tego meczu, bo oni swój ostatni mecz w lidze grali 6 maja, natomiast Independiente 2 dni temu 8 maja. Z tego też względu goście dzisiaj wystąpią mocno rezerwowym składem.
Absencje w zespole Independiente:
obrońcy Piedrahita (14 występów w tym sezonie) i Pertuz (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnicy Marrugo (14 występów w tym sezonie), Quintero (11 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Moreno (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnicy Caicedo (12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Viola (8 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Gospodarze walczę o pierwszą ósemkę i dzisiaj zagrają najmocniejszym zespołem jaki mogą wystawić, Independiente z kolei ma już pewny udział w fazie play off i trener zapowiedział, że tutaj da pograć rezerwowym a kluczowym zawodnikom da odpocząć. Wobec tych informacji próbuję pograc w stronę gospodarzy.
O tym kto został powołany na ten mecz w zespole Independiente podaję link niżej:
https://www.minuto30.com/la-nomina-que-llevara-medellin-a-monteria-para-enfrentar-a-jaguares/396233/
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom