>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.06.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 10. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
winston_smith 64

winston_smith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U20
Godzina: 9:30
Spotkanie: Ukraina - Senegal
Typ: 1 (-1,5 AH)
Kurs: 4.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pomieszanie sportu z polityką zawsze daje ciekawe rezultaty. Sytuacja na Ukrainie na pewno silnie oddziałuje na motywację zawodników z tego kraju. Widać to choćby po wynikach Dynama Kijów a zwłaszcza Dnipro w LE. Młodzi też na pewno wiele by dali, żeby przywieść do domu trochę radości. Jak do tej pory wychodzi im to nienajgorzej. Pierwszy mecz z Nową Zelandią – gospodarz 0-0. Ukraińcy przeważali, ale nie wykorzystali swoich szans. Później 6-0 z Birmą. Niby nic takiego ale tutaj tylko Niemcy wyżej ograli Fidżi. Później rewelacyjny mecz z USA i zwycięstwo 3-0. Z drugiej strony nie wolno zapominać, że młodzieżówki z Afryki zawsze dobrze sobie radzą na takich turniejach. Wystarczy zauważyć, że wszystkie ekipy Afrykańskie wyszły z grup, a Ghana wygrała nawet ciężką grupę z Argentyną i Austrią. Ale Senegal nie gra tutaj jakoś rewelacyjnie. Wysoka przegrana z Portugalią, minimalna wygrana z Katarem i remis z Kolumbią to trochę jednak mało. Dla mnie ten mecz to szansa na zarobienie cieplejszej sumki. Ukraina jeżeli nie zagra zachowawczo powinna ugrać niezły wynik.

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Valladolid-Las Palmas
Typ: Valladolid dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 20:00
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem zagrać baraż o awans do Primera Division, Valladolid , który w sezonie zasadniczym zajął 5 pozycję w Segunda Division, podejmował będzie na swoim stadionie ekipę Las Palmas, które zajęło pozycję numer 4 . Dla mnie faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie radziła sobie w obecnych rozgrywkach nawet nieźle, w tym spotkaniu gospodarze jeżeli myślą na poważnie o awansie do Primera Division, to tutaj muszą po prostu wygrać, ponieważ Las Palmas w sezonie zasadniczym na swoim stadionie przegrywał niezwykle rzadko, więc nie sądzę żeby gospodarze nie zagrali w tym spotkaniu na 100% swoich możliwości, goscie z Las Palmas mieli dobrą końcówkę sezonu,ale myślę że pomimo tego że Valladolid zdobył mniej punktów w tym sezonie zasadniczym to pod względem piłkarskim jest zespołem znacznie lepszym aniżeli ekipa przyjezdnych, statystyki spotkań pomiędzy tymi dwoma ekipami też są na korzyść ekipy Valladolidu, który w 7 meczach na swoim stadionie z zespołem Las Palmas wygrał aż 6 razy i doznał tylko 1 porażki, myślę że w dniu jutrzejszym znów gospodarze pokażą się z lepszej strony i oni wygrają to spotkanie, stawiałbym na ich wygraną dokładnie różnicą jednej bramki oraz na dokładny wynik 2:1.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 2:50
Spotkanie: Oeste - Botofago RJ
Typ: X/2
Kurs: 4.20
Bukmacher: gamebookers
7 kolejka Serie B w Brazylii. Oesta gra z Botofago. Gospodarze to od dłuższego czasu bywalec Serie B, ale grający co sezon o utrzymanie. W tamtym utrzymali sie różnicą 5 punktów nad spadającym America RN. Oeste jednak u siebie spisywało się całkiem dobrze, bo w tej tabeli zajeli 10 miejsce i nawet mieli dodatni bilans bramkowy. W tym u siebie grali dopiero 2 mecze, z czego 1 zremisowali i 1 przegrali. Zauwazyc mozna slaba defensywe. Ten mecz rozegrany bedzie tez na neutralnym terenie, wiec atut gospodarza nie obowiazuje. Botofago RJ spadlo w tamtym sezonie z Serie A. W tym liderują wygrywając 5 z 6 meczów z bilansem 12:2. Cel to awans. Ten mecz raczej spokojnie wygrają.
Analiza:
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03.00

Spotkanie: Cleveland vs Golden State

Typ: Golden State

Kurs:
1.80
Bukmacher: betclic
Analiza:


Czy tylko mi się wydaję, że buki mają problem w dobieraniu kursów na tą serię? Wczoraj 3.25 na Cavs to była przesada a dziś 1.88 czy nawet 1.90 na GSW to chyba malutka przesada ale także szansa na ugranie dla nas pieniążków. Co prawda jak ktoś wcześniej wspominał to Dellavedova zrobił wczoraj niesamowitą robotę kryjąc Curryego a także Mozgov miał fantastyczne spotkanie jednak granie tak wąskim składem powoli wyjdzie przy głębi jaką posiada drużyna GSW. Jeżeli miałbym kogoś obwiniać za wczorajszą porażkę GSW to byłby chyba to Steve Kerr, który oddał piłkę Stephanowi a nie Klayowi pod koniec dogrywki przy prowadzeniu 1 pkt przez Cavs. Wczoraj było widać ewidentnie, że to Klay jest w gazie i ani JR Smith ani Shumpert sobie z nim nie radzą. Dziwna decyzja ale cóż. Następne spotkanie odbędzie się już w Ohio i nie wydaję mi się żeby Curry miał zagrać znów tak samo słabo jak ostatnio. Lebron pewnie znów pozabija wszystkie overki jednak grając po 40+ minut w każdym meczu wreszcie będzie u niego widać zmęczenie mimo, że jest momentami &quot;nadczłowiekiem&quot;. Problemem Cavs jest także to, że T.Thompson ma straszne problemy ze zdobywanie punktów a Mozgov raczej nie będzie tak świetnie wyglądał w dwóch spotkaniach pod rząd. Osobiście sądzę, że GSW ma po prostu więcej argumentów sportowych a MVP sezonu zasadniczego nie zdarzą się dwa tak słabe spotkania jak to ostatnie. Moim zdaniem GSW jest faworytem tego spotkania dlatego gram w ich stronę.
⛔ 100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzina: 16:00

Spotkanie: Janowicz vs Kohlschreiber

Typ: Janowicz

Kurs:3,40

Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bukmacherzy stawiają za faworyta Niemca, ale ja nie widzę argumentów w jego stronę, poza tym, że gra w swojej ojczyźnie. Janowicz na trawie jest zawodnikiem bardzo groźnym i jeśli ma dzień, siedzi mu serwis, to może walczyć z każdym. Wygrana z Brownem powinna dodać mu pewności siebie, która będzie potrzebna w meczu z Kohlschreiberem. Liczę na to, że Janowicz będzie mocno trzymał swoje podanie(w końcu!), bo to będzie niesamowicie frustrować Niemca, a on często potrafi obrazić się w trakcie meczu i przestać grać. Na korzyść Polaka na pewno przemawia jego serwis oraz piekielnie mocny forhend. Jurek musi chodzić często do siatki, a wymusi na Niemcu popełnianie błędów. Wiadomo, że Kolba świetnym tenisistą jest, ale w obecnej dyspozycji nie widzę w nim takiego faworyta, na jakiego kreują go bukmacherzy. Jego jedyną przewagą nad Janowiczem może być regularność(z tym też bywa różnie), lecz Polak na pewno będzie chciał skracać wymiany. Reasumując, dla mnie mecz 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na Jurka, a kursy jakie są każdy widzi. Bukmacherzy już podczas finału RG przekonali się, że sytuacja na papierze, a na korcie to dwie różne sprawy. Do boju Jerzy!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03.00
Spotkanie: Cleveland vs Golden State
Typ: Cavaliers Poniżej 96 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Moim zdaniem Cavaliers nie mają już zbyt wielkich szans na zwycięstwo w tej serii. Mylący może być game 2, w którym dość nie spodziewanie na stadionie Wojowników wygrała drużyna z Cleveland. Brak Irvinga i dość uboga ławka według mojej opinii przyczyni się do przegranej Cleveland. Z meczu na mecz będą odczuwać coraz większe zmęczenie, a ostatnie kwarty pokażą, że przez kilka kontuzji zwycięstwa będą wyrywały im się z rąk. Jak dla mnie Delly dobrze zagrał w game 2, ale nie na tyle dobrze, aby godnie zastąpić Kyriego Irvinga, jeszcze nie ta klasa. Nawet jeśli Cleveland zaskoczy w tym meczu, to nie spodziewam się, aby padła duża ilość punktów. Gramy!
ZWROT
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03.00
Spotkanie: Cleveland vs Golden State
Typ: Golden State -7 pkt
Kurs: 3.45
Bukmacher: Betsson
Analiza: Podobnie jak Brodaty Żółw za faworyta upatruje tutaj gosci a dlaczego? W ostatnim meczu bardzo słabo zagrał Curry (przypomnę 5/23 z gry i 2/15 trojki)
co pokryło sie z nieobecnością Irvinga w ekipie Cleveland sęk w tym ze Irving nie wraca a ja watpie ze MVP sezonu zagra kolejny tak slaby mecz. James wykonuje cuda ale przy takiej liczbie minut na boisku i dwoch ostatnich meczach zakonczonych dogrywkami i jego dopadnie zmecznie. Nie bede powielał treści praktycznie wszystko napisał poprzednik dodam jeszcze ze wg mnie mało prawdopodobny jest kolejny trzeci tak wyrownany mecz, poprzednie 3 spotkania konczyły sie roznica co najmniej 11 pkt, gospodarze zagrają bez Irvinga co jest duża strata, licze ze Curry zagra lepiej a spotkanie zakonczy sie zwyciestwem gosci roznica jakis 7-11 pkt. Powodzenia !
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Stuttgart
Spotkanie
Kohlsreiber - Janowicz
Mecz zaplanowano na 16.00
Typ Janowicz handicap -1.5 seta
Kurs: 6.69
Pinnacle
Od razu na wstępie zaznaczenia ze ten typ ma nikłe szanse powodzenia ale kurs zacny i kto bogatemu za drobne zabronione to zagrać hahaha.
A tak poważnie juz to kolba w formie w poprzedniej rundzie zlal Dolgopulowa 2:0 jak profesor no ale Ukrainiec na trawie prezentuje się najsłabiej.Jerzy Janowicz z KOLSCHREIBEREM ma do poprawienia h2h
bo jest 1:1 a tak naprawdę powinno być 2:0 dla Polaka.Jeży wygrał w pamiętnym halowym turnieju w Paryżu w 2012 roku gdzie doszedł do finału i tam pierwszego seta wygrał 7:6(7/5) 6:4.Ten mecz wstatystykach widnieje jako mecz na bardzie ale dokładniej grali na tak zwanej nawierzchni dywanowej .Potem spotkali się w ubiegłym roku w Rzymie na mączce gdzie Jerzy przegrał 2:1 w setach wypuszczając z rak wygrany mecz bo prowadził w setach 1:0 a w drugim secie prowadził w Tiebreacku i nie wykorzystał dwóch piłek meczowych , no a w trzecim secie Kolba stary kortowy lis juz kompletnie rozmontowal Języka:).W mojej opinii dzisiaj większość atutów po stronie Niemca , który również potrafi grac na trawie ale jest on również bardzo himerycznym tenisista , potrafi zagrać jak mistrz jak i kompletnie spie......
Dla Janowicza najlepsza taktyka było by zaatakować od poczatku i zakończyć sprawę w dwóch setach bo jeśli dojdzie do trzeciego to Niemiec znowu może po mieszać szyki.Można sobie taka taktykę zaplanować ale wykonać ja będzie bardzo trudno , dwa razy grali dwa razy były zacięte mecze , w obu meczach grali TIEBREACK wiec nie zdziwie się jak również jutro zagrają .
PS Ciut mniej szalony typ również po fajnym kursie na to spotkanie oferuje Bet365
Wygra pierwszego seta i cały mecz Jerzy Janowicz kurs 4.00
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta - 1/8-finału
Godzina:
11:00
Spotkanie:
Mladenovic K. - Nara K.
Typ:
Mladenovic 2-0
Kurs:
2.20
Bukmacher:
William Hill
Analiza:
Kristina Mladenovic obecnie 43 rakieta w Turze. W historii turnieju nie zawiesza sobie wysoko poprzeczki. Stanowi jednak tenisistkę, która jak chce to wygrywa. Dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi, a co za tym idzie potrafi rozprowadzić rywalkę i dobrze zaserwować. Choć to będzie jej pierwszy turniej na trawie w tym roku, jest zawodniczką, której nawierzchnia będzie...atutem. Kristina to mistrzyni Wimbledonu z 2013 roku w grze mieszanej, a także finalistka Wimbledonu z 2014 roku w grze podwójnej. W pierwszej rundzie pokonała rewelację tego sezonu Węgierkę Timeę Babos (de facto również finalistkę Wimbledonu z 2014 roku w grze podwójnej). Sądzę, że Kristina tym zwycięstwem, a zwłaszcza trzecim setem udowodniła, że czuje się dobrze i stać ją na dobry wynik. Owszem spodziewam się, że będzie nadawać tempa grze, ale jej dzisiejsza przeciwniczka nie powinna sprawić jej dużych kłopotów. Kurumi Nara nie specjalizuje się na nawierzchni trawiastej i podobnie jak jej dzisiejsza rywalka woli korty twarde. W pierwszej rundzie szczęśliwie uporała się z zawodniczką dobrze znaną Kristinie, chociażby z zeszłorocznej ligi - Flipkens. To był mecz wyjątkowo pechowy dla Belgijki, bo w pierwszym secie Nara nie wygrała ani jednego swojego serwisu! Kurumi Nara zajmuje 57 pozycję w rankingu WTA. Daleko jej do sukcesów, jakimi może pochwalić się Francuska i z pewnością nie jest w szczytowej formie, a tylko taka mogłaby sprawić w tym meczu niespodziankę.
Z ciekawostek. Największym sukcesem Kurumi Nara, jest III runda juniorskiego US Open, w której przegrała właśnie z francuską tenisistką.


⛔ 100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Stuttgart
Godzina:
14:30
Spotkanie:
Samuel Groth - Feliciano LopezTyp: Samuel Groth
Kurs: 3.10
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Stawianie przeciwko Lopezowi na trawie zwykle nie jest najlepszym pomysłem. Śmiem jednak twierdzić, że w tym przypadku nie jest to pozbawione szans powodzenia, zaś zaproponowane kursy przedstawiają spore value. Jak powszechnie wiadomo Australijczyk dysponuje fantastycznym serwisem, z którego potrafi zrobić użytek. W zeszłym tygodniu wygrał challenger w Manchesterze rozgrywane właśnie na trawie, dlatego też bez wątpienia jest bardziej obyty na tej nawierzchni od Hiszpana, dla którego będzie to pierwszy mecz w sezonie. Co więcej warto również zauważyć, iż poza dwoma ostatnimi sezonami na trawce, które Feliciano miał wybitne, jego pierwsze spotkania nie były aż tak różowe. Niewykluczone również, że Hiszpan do turnieju w Stuttagrcie, który debiutuje w cyklu może podejść mocno treningowo, koncentrując się na o wiele bardziej prestiżowym turnieju w Queens Clubie, który zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu. Oczywiście Sam Groth jest generalnie bez wątpienia słabszym zawodnikiem, jeśli jednak będzie w stanie przeciągnąć spotkania do tiebreaków, to o rozstrzygnięciu mogą decydować pojedyncze piłki, a wówczas wynik będzie prawie jak rzut monetą, przez co kursy na Grotha reprezentują spore value.



✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka reczna | Kwalifikacje ME - M.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Litwa-Dania
Typ: handicap Litwa(+6.5) TYP 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Szybka analiza w przerwie śniadaniowej.
Co tu się rozpisywać. Duńczycy, jedni z najlepszych w Europie. 4 ostatnie mecze grupowe i każdy wygrany, co najmniej dziewięcioma bramkami. Idą jak burza. Zwycięstwo pewne.
Kurs 2zł z handi +6,5 bramki na Litwę biorę z pocałowaniem ręki.
Nie widzę tutaj innej opcji jak wysoka wygrana Duńczyków…
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
christofd13 0

christofd13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja , Football League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Apollon Smyrnis - Panachaiki
Typ: over -2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam , na wstępie chciałbym powiedzieć , że jest to mój pierwszy typ na tej stronie. Analizując oba zespoły to Apollon Smyrnis ostatnio gra na równy poziomie lecz rzadko strzela gole u siebie. W ostatnich 3 spotkaniach strzelił jedyne 5 goli . Średnia goli u siebie wychodzi 1,6 gola w 3 meczach a więc to nie wiele. Panachaiki ma w ostatnich meczach bardzo słabą formę i nie wiele strzela.W ostatnich 3 meczach nie strzelili żadnego gola. Uważam że mecz będzie wyrównany i będzie remis 1:1 lub wygrana gospodarzy 1:0.
⛔ 100
 
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzina: 16:00

Spotkanie: Janowicz vs Kohlschreiber

Typ: Kohlschreiber 0:2

Kurs:1,75

Bukmacher:
Betclick
Analiza:
Nie wiem skąd taki hura optymizm ,jeśli chodzi o Janowicza.Według mnie JJ gra słabo i jest daleki od swojej optymalnej dyspozycji co potwierdził wczorajszy mecz z Brownem stojący z resztą na mocno przeciętnym poziomie.
Jak zauważyłem moi poprzednicy typujący zwycięstwo Janowicza próbują się doszukiwać słabych stron Kohlschreibera i w znacznym stopniu na tym opierają swój typ ,ale jest to bardzo wątpliwy argument.Kohlschreiber w Stuttgarcie jest u siebie i wygląda na zmotywowanego co pokazał wczorajszy mecz z Dolgo gdzie Niemiec nawet nie pozwolił pomyśleć Ukraińcowi o przełamaniu wygrywając bardzo pewnie swoje podanie.A Jerzy no cóż 7 podwójnych błędów serwisowych drugi serwis na poziomie 24% i 7 asów przy 12 Browna te statystyki nie powalają i odzwierciedlają obecną formę Jerzego.
Reasumując stawiam na pewne zwycięstwo Kohlschreibera w dwóch setach.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

pishban

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Valladolid - UD Las Palmas
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Jest to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich bardzo serdecznie.
W tym spotkaniu stawiam na drużynę gości. Palmas są w formie, wygrali wszystkie z ostatnich 5 spotkań. Na wyjeździe pokonali Real Zaragoza, natomiast Valladolid przegrał z tą drużyną na swoim stadionie 1:3. Do tego typu przekonuje mnie także ostatnia porażka Valladolid u siebie z 9 w tabeli - Llagosterą (wynik 2:4).
Palmas świetnie grają na wyjeździe i myślę, że nie odpuszczą tego meczu tak łatwo.
Nieregulaminowy bukmacher
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzina: 16:00
Spotkanie: Janowicz vs Kohlschreiber
Typ: Janowicz + 3,5 gema
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle
Obaj zawodnicy najlepiej czują się na trawie. Janowicz bilans w karierze 18-8, Kohlschreiber bardziej doświadczony ale proporcje bardzo podobne w postaci 47-24. Niemiec na pewno jest zawodnikiem groźnym, gra u siebie, dysponuje silnym serwisem, może nie tak mocnym jak Janowicz, ale na pewno jest bardziej regularny i potrafi nim dobrze mieszać. Nie wiem co napisać o dyspozycji Kohlschreibera, gładko ograł Dolgopolova ale wydaje mi się że to Ukrainiec przeszedł obok meczu a nie był to wynik czegoś nadzwyczajnego ze strony Niemca. Jest to zawodnik chimeryczny, często bardzo powoli wchodzi w mecz. Oczywiście to samo można napisać o Janowiczu, ale wczorajszy mecz napawa mnie optymizmem. Brown był w dobrej formie, miał już ogranie po kwalifikacjach, ale to Janowicz wyszedł z tego pojedynku zwycięsko mimo przegranego pierwszego seta. Nie wdawał się w żadne niepotrzebne dyskusje z sędzią, nie dekoncentrował się i potrafił nawet wyjść w 3 secie z 0-40 gdzie byłem pewien że zaraz zobaczymy podwójny błąd, połamaną rakietę i pretensje Janowicza do całego świata. Wiem że 90% typerów na tym forum wypowiada się negatywnie o Janowiczu, ale ja widzę value w tym kursie. Jerzy pokonał już raz Kohlschreibera, H2H 1-1, ale na trawie zmierzą się po raz pierwszy. Polak ma wszelkie predyspozycje do gry na trawie, jego miejsce jest przynajmniej w top30, ostatnio na stronie ATP pojawił sie wywiad z Jerzykiem gdzie stwierdził że jego głowa nie pozwoliła mu odnieść zwycięstw w niektórych ważnych meczach i zupełnie się z tym zgadzam. Jerzy musi wychodzić na kort z nastawieniem takim jak wczoraj a jeśli tak się stanie to jestem przekonany że rozegra wyrównany mecz z Kohlschreiberem. Nie jestem skłonny twierdzić że wygra, ale nawet wynik 7-6 6-4 dla Niemca jest bardzo prawdopodobny i daje on nam typ na plus, na trawie jest bardzo ciężko o przełamania i przy takim serwisie jakim dysponują obaj panowie o break pointy będzie bardzo ciężko.
✅ 104
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyski
Godzina: 20-45
Spotkanie: Niemcy - USA
Typ: 1 (-1,5 EH)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mistrzowie Świata po mundialu wpadli w dołek i źle rozpoczeli eliminacje. Porazka z Polską, remis z Eire, skromna wygrana z Gibraltarem - to do Niemców niepodobne. Ostatnio tylko zremisowali u siebie z przeciętną Australią i należy się spodziewać dziś wielkiego ciśnienia na wygraną przed własną publicznością. Stany przyjechały w mocno odmłodzonym składzie i sprawiły niespodziankę z Oranje ale wiadomo jak Holendrzy podchodzą do gier towarzyskich. Niemcy nie musza specjalnie się oszczędzać bo w weekend czeka ich spacerek z Gibraltarem zatem dziś liczę na kawał dobrej piłki w ich wykonaniu.
⛔ 100
 
stanley-63 858,1K

stanley-63

Typer
⚽ Mecze Towarzyskie
Godzina 20:45
Niemcy : USA
- over 4.5 gola
- 3.50 / Bet365

Parę zdań już o tym spotkaniu napisał MatthiasVandal no i powiem że więcej nie trzeba , mecz towarzyski dlatego Joachim Loew zapowiedział udział w tym meczu dalszego garnituru jednak pomimo tego wiadomo jaki w Niemczech jest drugi garnitur , na pewno chłopaki głodni gry bo jak w meczach o pkt siedzą na ławce albo wchodzą pod koniec spotkania to dziś na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i trochę z zaangażowaniem pobiegać , u gości zapewne będzie podobnie tak więc na gole możemy liczyć tym bardziej jak już wspomniał przedmówca ostatnie wyniki Niemców nie zadowalały , a jeszcze sięgając do ich wspólnych spotkań to możemy zauważyć że w meczach o pkt padało między nimi mało bramek ale jak zagrali towarzysko to wyniki nawet hokejowe ( np. 4:3 ) tak więc i dziś liczę na jakiś worek z bramkami !
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy-USA
Typ: over 2,5 bramki i obie strzelą
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z meczy towarzyskich a dokładnie spotkanie pomiędzy Niemcami a USA. Juz kilka analiz jest tego meczu, ale chyba nikt nie ma wątpliwości że bramki w tym meczu powinny padać. Obie ekipy wyjdą w zmienionych składach bo po to są mecze aby ćwiczyć i sprawdzać różne ustawienia i sprawdzać zawodników. USA kilka dni temu grali z Holandią i wtedy Holendrzy mieli ich rozjechać a tam była niespodzianka wygrana USA 4-3. W tym meczu liczę na bramki z obu stron i przynajmiej 3 bramki w meczu że padną.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter-Strike - ESL ESEA PRO LEAGUE
Godzina: 20:00
Spotkanie: Titan - Virtus.pro
Typ: Virtus.pro
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W ostatnim meczu postawilem na rodakow i sie nie zawiodlem. Mam nadzieje, ze dzis bedzie tak samo. Zawodnicy Titan graja od pol roku malo orzewidywalnie, lecz dzis za zawodnikami VP stoi mapa. Virtusi lubia grac cache a Francuzi graja ja przecietnie. Zawodnicy VP sa pod forma, co podkreslalem w ostatniej analizie.Rozbili oni bardzo mocne NaVi dajac im wyvrac zaledie kilka rund zaczynajac po trudniejszej stronie. Lapcie meczyk z dobrym kursem, bo chyba jest troche zawyzony.
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom