>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.06.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: Francja -2 azjan
Kurs: 3.25
Godz: 21:00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzień na który czekają miliony kibiców na całym świecie. Liczę dziś na porywającą grę Trójkolorowych. Będą niesieni dopingiem swoich kibiców i bez wątpienia zachcą im wynagrodzić to dobrym meczem. Rumunia to średniak w europie. Co prawda w swojej grupie eliminacyjnej zajęli drugie miejsce, ale ich rywalami były takie potęgi jak Węgry, Irlandia Płn, Finlandia, Wyspy Owcze i Grecja. Nie przegrali żadnego meczu, ale aż 5 zremisowali. Tylko dwa stracone gole robią wrażenie, ale nie ukrywajmy, że ofensywnych potęg w grupie nie mieli. Francja naszpikowana gwiazdami zwłaszcza w ofensywie nie pozostawi suchej nitki na obrońcach rywali. Rumuni po cichu liczą na 0-0 i taki wynik brali by w ciemno, ale nie sądze by przez 90 minut byli w stanie przetrzymać ataki Francji. Jeśli stracą gola będą musieli się trochę otworzyć, a to stworzy Francji drogę do następnych bramek.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ME Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsson
Francja, gospodarz tej imprezy i za razem główny faworyt do końcowego triumfu dziś w meczu otwarcia podejmą umówmy się europejskiego średniaka, który pierwszy raz od dawna dostał się do fazy grupowej wielkiej imprezy. Mimo problemów personalnych zwłaszcza w defensywie Trójkolorowi mają szalenie mocny skład, którym są w stanie ograć każdego, dodatkowo każdy z tych zawodników, którzy wyjdą dziś na boisko jest w znakomitej formie i byli w tym sezonie kluczowimi postaciami swoich zespołów: Griezmann w Atletico, Payet w West Hamie, Martial w ManU, Pogba w Juventusie czy w końcu Blaise Matuidi bez którego Paris Saint Germain nie potrafi wygrywac meczy. W meczach sparingowych przygotowujących gospodarzy do tego turnieju Francja wygrała cztery ostatnie, grając konsekwentnie tak jak trener Didier Deschamps tego chce. Rumuni mieli znakomity początek eliminacji pod względem wyników, ale pod względem poziomu gry Rumuni nadal są średniakiem. Dziś spodziewam się jednostronnego spotkania, do jednej bramki i pewnego zwycięstwa Trójkolorowych.
100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Vysshaya Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zhodino - Isloch
Typ: Zhodino
Kurs: 1,73
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dość nietypowy kierunek dla mnie na dzisiaj, ale spróbujemy zarobić w Białorusi. Na wstępie zaznaczę, że nie jestem specjalista od tej ligi, i sam typ jest bardziej na zasadzie przeczucie, statystyki itp. Isloch to tegoroczny beniaminek ligi białoruskiej. Zhodino ubiegły sezon zakończyło na 7. miejscu, mieli też okazję grać w LE, gdzie wyjazd przegrali 0:2, a u siebie zremisowali 0:0, ale patrząc na statystyki drugiego meczu to powinni ten mecz bez problemów wygrać. Ogólnie gospodarze na własnym obiekcie są naprawdę solidną drużyną, gdzie od początku roku przegrali tylko jeden mecz przeciwko Dynamo Mińsk (liga), a więc przeciwko głównemu przeciwnikowi BATE w walce o Mistrza Kraju, następnie 4 dni później też u siebie wygrali z nimi w ramach rozgrywek Pucharowych w regulaminowym czasie 1:0, a w dogrywce zdołali wbić piłkę do sitaki na 2:0 (1 mecz wynik 1:0). W ostatniej kolejce Torpedo wygrało pewnie 0:3 na wyjeździe przeciwko Neman, natomiast Isloch przegrało trzeci mecz z rzędu 0:1 na własnym obiekcie przeciwko Slavi. Doświadczenie, jak i jakość zawodników przemawiają za Zhodino, i stawiam na nich w dzisiejszy meczu. Kurs jest ok, a prawdopodobieństwo zwycięstwa naprawdę duże. Goście pod formą, jest to ich pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej, a więc całkiem odwrotnie jak gospodarze. Dla odważnych polecam Zhodino HA -1, w razie wygranej jedną bramką dostaniemy zwrot.
100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
ItDyscyplina: Piłka Nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: DW: 3:1
Kurs: 15
Buk: bet365
Nie chcę się rozwodzić. Wiele zostało napisane. Z godziny na godzinę robi się coraz goręcej. Ludzie zaczynają robić dziwne rzeczy: np. Ja dziś sprzedałem auto i buty żony. Wszystko stawiam na dokładny wynik. Francja zagra ofensywnie, Rumunię na pewno stać na jedną bramkę. Francja będzie grała z dwubramkową przewagą, żeby uniknąć nerwów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie Porshe i nowa żona. Trzymać kciuki!
100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016, Grupa A
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Francja – Rumunia
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Odliczanie zakończone, dzisiejszego wieczoru rozpoczniemy wielki turniej jakim są Mistrzostwa Europy. Oczywiście jako pierwsi zaprezentują nam się gospodarze turnieju Francuzi którzy będą podejmować Rumunów na Stade de France.
Francuzi to oczywiście faworyt całego turnieju, trudne się z tym nie zgodzi swoje robi rola gospodarza ale też nie ukrywajmy skład tej ekipy jest niezwykle mocny. Zacznijmy od dwóch najmocniejszych punktów ofensywy oraz linia pomocy. Atak to dwójka Giroud – Griezmann czy dwa warianty gry. Jeden świetnie czuje się w powietrzu, drugi idealny do kombinacyjne gry oraz kontry. Druga linia to niesamowity Payet z niesamowitą nogą, każdy wolny w okolicach bramki to naprawdę ogromna szansa na bramkę. Za nimi być może gwiazda tego turnieju Pogba również z niesamowitym uderzeniem, techniką i podaniem. W obwodzie mamy jeszcze Comana czy Martial idealny do kontry przy prwodzneiu i zmęczonym rywalu. Ten tercet ofensywy będą ubezpieczać Kante oraz Matiudi mający fantastyczny sezon klubowy. Było widać w ostatnich grach towarzyskich tą lekkość w ataku wystarczy napisać że cztery ostatnie sparingi to minimum trzy bramki strzelone a rywale naprawdę solidni w defensywie. Problemem na tych Mistrzostwach Francuzów będzie defensywa które poprzez kontuzje kluczowych graczy nie jest pewna – dużo luk, niepewnych interwencji w ostatnim czasie Holandia, Rosja, Kamerun przegrywali ale dwa razy trafiali.
Rumunii nie ukrywajmy mieli łatwą grupę może wyrównaną ale bez potęg a i tak zajęli drugie miejsce. Nie jest to mocny zespół, co prawda w eliminacjach stracili tylko dwie bramki no ale tutaj znowu wrócę do tego z kim grali. Oczywiście potrafią się świetnie zamknąć w polu karnym ale moim zdaniem naporu gospodarzy długo nie wytrzymają w wówczas ta gra w destrukcji im się posypie czego przykładem jest mecz z Ukrainą czyli rywalem bardzo poważnym który przegrali 3:4 tracąc trzy bramki w 10 minut.
Nie trzeba tu za dużo pisać, jeśli Francuzi wejdą od początku w swój rytm to są to wstanie po prostu wysoko wygrać bo moc w ofensywie mają niesamowitą, problemy w defensywie o których wspomniałem mnie nie martwią w kontekście tego typu bo jeśli Rumunii podejdą do tego spotkania odważnie mogą zaskoczyć bo ich forma w ostatnich spotkaniach o czym pisałem w ataku bardzo dobra.
ZWROT
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016 - Grupa &quot;A&quot;
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: Griezmann przynajmniej dwa strzały w światło bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W końcu się doczekaliśmy i otwieramy Euro 2016. Wybieram dość nietypowy zakład na to spotkanie, ale wielce prawdopodobny. Skoro wielu uważa, że 25-latek ma szansę na zdobycie nawet korony króla strzelców to w meczu inauguracyjnym Euro u siebie, przed własną publicznością ze średnią Rumunią dwa razy w światło bramki powinien strzelić. Francuz zaliczył świetny sezon w Primera Division, gdzie zdobył 22 bramki oraz był wiodącą postacią swojej ekipy w Lidze Mistrzów, gdzie tych goli zdobył 7. Nie jest to gracz, który oddaje bardzo dużo strzałów w spotkaniu na bramkę rywali, ale średnia wypada tutaj około 2.5/mecz (celnych) więc z powodzeniem dla mojego typu. Francja ma w kim wybierać z przodu, Giroud raczej będzie dostawał piłki na głowę, zaś szybki i zwrotny Antoine może zasiać popłoch w szeregach defensywnych Rumunów. Niezależnie od jakości przeciwnika Rumunii dopuszczają dość często do celnych strzałów rywali, ale nie tracą przy tym sporo bramek. Jednak ja liczę tylko na strzały celne nie bramki. Griezmann ma dobrze ułożoną nogę, nie wali na przysłowiową pałę, może się też urwać kilka razy obrońcom przeciwnika po podaniu Pogby czy Matuidiego. Czas start 21:00!
100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: suma goli drużyny - Rumunia over 0.5
Kurs: 2.05
Buk: pinnacle
Analiza:
We Francji nie wystąpi kilku dobrych obrońców. Rumunia w ostatnich sparingach wypadła dobrze, zaś Francja męczyła się z Kamerunem. Presja będzie po stronie gospodarzy, więc Rumuni nie mają nic do stracenia. Liczę , że po dobrej kontrze lub stałym fragmencie sprostają oporowi 3 kolorowych. Kurs jak to u Pinnacle bardzo zawyżony .
105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja vs Rumunia
Typ: Rzuty Rożne handicap Francja -4
Kurs: 2,10
Bukmacher:Bet365
Wszystko juz zostało napisane także ja uderzam w rzuty rożne.Francja dziś myślę będzie atakować cały mecz także ponabija trochę rożnych i mam nadzieję , że bedą miec o 5 rożnych wiecej od swoich rywali.Ma kto tam nabijać te rogi,a Rumunia musi bronic bramki,aby nie dostać szybkich bramek,takze mam nadzieje ze sprawdzi sie to i beda rozne. typuje 9-3 .Powo!
100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ME Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: liczba kartek drużyny / Francja over 1.5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
No to za chwilę zaczynamy . Sporo analiz i różnych typów i tak właściwie każdy może być trafny , wiadomo pierwszy mecz nikt nie będzie chciał przegrać bo żle wejść w mistrzostwa od porażki , Francja oczywiście przez wielu stawiana w roli faworyta nie tylko tego meczu ale i całych mistrzostw . Sędzią tego meczu jest Węgier Viktor Kassai , zaglądam do jego statystyk pod względem meczów rangi ME czy MŚ i wygląda to całkiem pozytywnie jeżeli chodzi o kartki i tak w ME 2012 sędziował 2 mecze i pokazał 12 żółtek w El Do ME 10 meczy i 37 żółtek dlatego też i dziś na parę żółtych kartoników liczę , Dlaczego over 1.5 w stronę Francji ...... myślę że Francuzi zrobią wszystko aby dziś nie stracić gola a Rumuni powinni parę razy wyjść z jakąś kontrą co może się zakończyć faulem , tak więc dwie kartki w sumie nie dużo i spróbuję to zagrać , patrząc na mecze bezpośrednie Francji z Rumunami to sporo tych żółtek już było , żeby nie być gołosłownym to np mecz el do ME z pażdziernika 2010 roku też tu we Francji , Francuzi wygrali 2:0 w meczu 4 żółtka po 2 dla obu drużyn !
100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Spotkanie: Francja - Rumunia
Godzina: 21:00
Typ: Poniżej 2 goli w meczu (azjan)
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj spróbuję nieco bardziej ryzykownie i na przekór większości typerów. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż moim zdaniem kursy na dzisiejsze spotkanie są zdecydowanie przesadzone... Francja, owszem, powinna być faworytem, natomiast 1.36 na ich zwycięstwo wygląda tak, jakby Rumuni mieli się położyć na murawie i poprosić Trójkolorowych o jak najniższy wymiar kary. Umówmy się - nikt tutaj na pewno i nie odpuści i Francuzi nawet jeżeli wygrają, to raczej minimalnie.
Mecze otwarcia rządzą się swoimi prawami. Niby są to takie same spotkania jak inne, a jednak jest w nich coś takiego, co pęta nogi zawodnikom, onieśmiela faworytów i gospodarzy, dodaje skrzydeł tym niedocenianym. Pokusiłem się o podsumowanie meczów otwarcia na Euro rozgrywanych od 1996 - grali w nich zawsze gospodarze danego turnieju - i:
* w pięciu meczach gospodarze wygrali tylko raz!;
* oglądaliśmy średnio 2.2 gola na mecz.
To oczywiście tylko statystyka, ale mimo wszystko można zauważyć pewną prawidłowość. Dlaczego tak słabo w takich spotkaniach wypadają gospodarze? W mojej ocenie wpływa na to głównie długi okres bez grania meczów o stawkę. Każdy piłkarz podkreśla, że sparing to zupełnie inna bajka niż mecz o punkty. To właśnie w tych drugich drużyna się hartuje, zgrywa się i staje się monolitem. Francji tego dzisiaj na pewno zabraknie.

Kadrowo Francuzi wyglądają świetnie, ale.. tutaj też znajduję pewne &#39;ale&#39;. Brak Benzemy i Varane&#39;a to naprawdę ogromne osłabienia. Na środku bloku defensywnego Koscielnemu partnerował będzie zapewne Adil Rami - czyli tykająca bomba. Kto oglądał mecz z Kamerunem ten widział na własne oczy, jak kiepsko prezentuje się obrona Francuzów. Formacja 4-3-3 dosyć poważnie oddziałuje na postawę defensywną całej drużyny, przekładając się na dużą ilość straconych bramek.
Trener musi zdawać sobie sprawę z tych mankamentów i musi też wiedzieć, że na takiej imprezie błędy mogą ogromnie dużo kosztować. Może nie być takiej sytuacji, że tracąc dwa gole spokojnie strzela się trzy. Jego piłkarze na szczeblu reprezentacyjnym nie są zbyt doświadczoną mieszanką. Najważniejszym zadaniem będzie dzisiaj zagranie na zero z tyłu, aby uniknąć obniżenia morale w zespole. Oczekiwania są ogromne, a najgorsze co mogłoby się Francuzom przydarzyć to porażka w meczu otwarcia, co postawiłoby Les Blues w fatalnej sytuacji.
Na drugim biegunie mamy Rumunów, którzy bez porażki awansowali na Euro z drugiego miejsca w grupie. W ostatnim meczu towarzyskim z Ukrainą zakończyła się ich trwającą dosyć długo seria meczów bez przegranej, jednak nie traktowałbym tego szalonego meczu zbyt poważnie (przegrana 3:4). Rumunia pomimo, że ich grupa nie była może zbyt wymagająca, osiągnęli niesamowity bilans, tracąc w 10 starciach zaledwie dwa gole! Strzelili też niewiele, bo 11, więc średnio w ich meczach padało 1.3 gola/mecz.
Z jednej strony mówi się, że Rumuni nie mają nic do stracenia i spróbują odważniej zagrać. Wiadomo jednak, że porażka w pierwszym meczu turniejowym od razu stawia pod ścianą, a odkrywanie się z przeciwnikiem o takim potencjale ofensywnym może okazać się strzałem w stopę. Już remis wywalczony w takim meczu postawiłby ekipę Anghela Iordănescu w niezłej sytuacji, mając w perspektywie spotkania ze Szwajcarią i Albanią. Czy jest zatem sens iść na wymianę ciosów z Francuzami? Moim zdaniem Rumuni wyjdą na ten mecz z nastawieniem mocno defensywnym i nie pozwolą gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł. Typuję tutaj niski under bramkowy i mam nadzieję, że przeczucie mnie nie zawiedzie. Powodzenia ;)
100
 
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: Over 1,5 HT
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stawka tego spotkania jest bardzo wysoka, a obydwie drużyny były w ostatnim czasie bardzo bramkostrzelne. Gospodarze w ostatnich meczach rozegranych we własnym kraju naprawdę nie mieli zbyt dużych powodów do narzekań. Ich ostatnie cztery mecze to łącznie aż 18 bramek. Nie sądzę również, żeby gościom brakowało dzisiaj serca do gry. W ich ostatnich dwóch spotkaniach towarzyskich z Gruzją i Ukrainą padło łącznie bramek aż 13. W ostatnich trzech rozegranych przez siebie meczach Rumunia traciła bramki. Dodatkowo jest to jedno z najbardziej medialnych spotkań tej edycji turnieju, więc mobilizacji spodziewam się ze strony obydwu dzisiejszych rywali. Liczę na rozwiązanie się worka z bramkami już przed przerwą. Obojętnie jak to wszystko się zakończy powodzenia w typowaniu na całym turnieju. :grin:
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom