>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.07.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 10. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina:
01:15
Spotkanie:
New York Mets - Washington Nationals
Typ: Washington Nationals -1.5
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
New York Mets
Logan Verrett (3-5, 4.01 ERA)

Washington Nationals
Max Scherzer (9-6, 3.21 ERA)

1-1 w serii i game 3. Różnica miotaczy jest wręcz ogromna. Scherezer, asior Washington kontra gość który przez ostatnie trzy występy wyglądał tak: (0-3, 10.80 ERA). Przez cztery występy w tym 18.2 zmian 5.79 ERA.
Scherzer w ostatnim występie trochę pechowo. Milwaukee Brewers i wtopa 0-1 gdzie miał równe 7 zmian, tylko 4 hity ale niestety ten jeden run. Wtedy to Nationals stali naprzeciw Guerry który przez 7 zmian puścił tylko 2 hity to wystarczył punkcik żeby dopisać porażkę do statystyk. W swoim niedawnym meczu przeciwko Metsom 10 strikeout’s i 7 zmian bez oddania punktu i jedynie 2 hitami.

Metsi radzą sobie naprawdę nieźle 7-3 w ostatnich 10 meczach. Nationals za to słabo na wyjazdach 1-8 z 9 ostatnich wyjazdów. Tutaj punkt dla Nowego Jorku tyle że dzisiaj grają na Scherezera a to powinno dać przewagę gościom.

Wybrane trendy:

Nationals are 9-1 in their last 10 vs. National League East.
Nationals are 9-3 in Scherzer’s last 12 starts against the NL East.
✅95
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 01:15
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - San Diego Padres
Typ: over 9
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dwa nocne mecze zwrocily moja uwagę i obym wybrał to które wejdzie, a moze akurat obydwa wejdą. W tym meczu mamy korzystne warunki na over. W ostatnim meczu Perdomo typowalem tutaj over jak SD grało z Arizoną i weszło nawet z nawiązką (8-4). Dzisiaj jedziemy znowu z overem Perdomo, bo jemu to overy sprzyjają. 22 maja spotkaly sie obie druzyny w San Diego gdzie padł wynik 9-4 dla LAD, w tym meczu oczywiscie rowniez gral Perdomo 5 IP, 4 ER. Inne overowe wyjazdowe wystepy Perdomo i San Diego to miedzy innymi 7-5 z Rockies 10 czerwca, czy 10-7 z Baltimore Orioles. Tak sobie myslalem nawet zeby sprobowac wygrana San Diego, moze F5, bo w tym meczu ktory u siebie przegrali bylo 4-0 F5 dla nich. I trzeba sie nad tym zastanowic, przechodzac do analizy pitchera McCarthy ktory wystapi dla Dodgersów. On mial dluga przerwe i jego jedyny mecz w tym roku to danie wygranej nad Colorado 4-1. Dzisiaj rano LAD wygralo 10-6 nad Padres i mozna powiedziec ze odzyli ofensywnie, i pytanie czy beda kontynuowac tą formę nad Perdomo. Odpowiedz na to pytanie wydaje sie oczywista, i nastaje zadac sobie w takim razie kolejne pytanie czy SD jest w stanie zdobywac runy nad Brandonem McCarthym? Jesli ten przypomi sobie poczatek sezonu 2015, kiedy gral przeciw SD dwukrotnie i oddał w sumie 10 ER w tym 5 HR, w wynikach na korzysc LAD 11-8, 7-4. A jak juz mowilem w poprzedniej analizie na temat San Diego ich ofensywa poczyna sobie dobrze w ostatnim czasie to mamy w tym meczu dość prostą receptę na over.
⛔100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: Portugalia wygra EURO 2016
Kurs: 2,85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Nastaje dzień, oczekiwany przez wszystkich w Europie. Najlepszymi ekipami, które pozostały na placu boju są Francja i Portugalia. Tym większy szacunek dla tych zespołów, gdyż w tym roku formuła EURO się zmieniła i zamiast 3 rund pucharowych, by wygrać turniej trzeba przejść aż 4!! Obawy co do ekipy portugalskiej mogą zaczynać się od aspektu fizycznego - mieli dwie dogrywki, Francja żadnej. Zespół Fernando Santosa wyglądał jednak bardzo dobrze w spotkaniu z Walią, dodatkowo ma przed finałem dzień przerwy na regenerację więcej. Finały wygrywa się defensywą i siłą mentalną i kunsztem trenera. Pepe od dziś trenuje z zespołem i wygląda na to, że zagra od pierwszej minuty, a to chyba najlepszy obrońca tego Euro. Portugalia w defensywie wygląda świetnie, jeżeli można mówić o problemach, to raczej jest to strefa ofensywna. Dla Francji z kolei jest to najsłabsza formacja, szczególnie pozycja stopera obok Koscielnego jest piętą achillesową, bo postawa w półfinale Sagny i Evry na pewno zrobiła wrażenie na dogłębnie śledzących piłkę nożną obserwatorach - ich doświadczenie, znajomość pewnych zachowań i świetne ustawianie się w obronie daje temu teamowi przewagę, jednak mimo wszystko to środek jest ważniejszą strefą a to kuleje. Na Francji ciąży spora presja, są oni faworytem finału i nie jestem pewien, że piłkarze tacy jak Pogba, Griezmann czy duo z Arsenalu - które zresztą bardzo lubię i bardzo wysoko cenię - Giroud i Koscielny, mentalnie są już na tym poziomie żeby być gwiazdą finału. Pierwsza dwójka ma zresztą za sobą finały LM, przegrane. O siłę mentalną Portugalii można być spokojnym - pokazali już że ich wielką przewagą jest zespół, w którym wszystko funkcjonuje jak należy. Przykładów na tę mentalność jest wiele - wygrana seria rzutów karnych i dogrywka, postawa Renato Sanchesa, który gdyby nie kontuzja Bernardo Silvy nie pojechałby na EURO, a tutaj został obdarzony wielkim zaufaniem i znakomicie wkomponowany przez zespół, wyjście z tarapatów w meczu z Węgrami, który się nie układał czy też - najbardziej imponujące - w trakcie turnieju w wyjściowej ekipie dokonanie 5 zmian w stosunku do żelaznej jedenastki. Fernando Santos był uważany za trenera lepszego od Bento, ale nie jakiegoś geniusza, tutaj jednak zaskoczył każdego i jest z pewnością selekcjonerem turnieju. Nie uważam Deschampsa za trenerskiego geniusza i w tym polu Santos ma przewagę. Wykazał się wielką odwagą i fantazją, zamiast Vieirinhi, R. Carvalho, Danilo, Andre Gomesa i Moutinho w trakcie turnieju do pierwszego składu wskoczyli Cedric, Fonte, William, Adrien oraz Renato i trzeba przyznać że każda z tych zmian okazała się strzałem w dziesiątkę. Problemem jest brak snajpera, ale siła mentalna tego zespołu i postęp jaki robi z każdym meczem jest imponująca. Można się obawiać współpracy Giroud i Griezmanna, którzy po ustawieniu w jednej linii, kooperują rewelacyjnie. Griezmann jest bardzo groźny, a Giroud - wiadomo, jedna dobra piłka w powietrzu i może być po meczu, gdyż był w stanie zniszczyć w walce powietrznej nawet bardzo mocnego w tym elemencie Boatenga. Mimo wszystko obrona Portugalii to pewni i świetni gracze i powinni sobie poradzić. Portugalczycy to kapitalny piłkarski naród. Chyba w żadnym kraju w Europie piłka nożna nie jest tak kochana, nie odgrywa takiej roli w życiu codziennym jak w Portugalii, bez względu na wiek i płeć. Bardzo urzekło mnie również traktowanie naszej reprezentacji przed i po meczu z nimi - zarówno w rozmowach z ludźmi, jak i w telewizji, czuć było największy szacunek dla naszej kadry. Kilkunastu przyjaciołom mówiłem, że dla mnie minimalnym faworytem są oni, każdy z nich protestował że to nieprawda, bo my mamy wspaniałą kadrę. Piłka nożna jest tu tak traktowana, że ci ludzie zasługują na wielki sukces. Może piłkarze nie są wielkimi gwiazdami i nie można w żaden sposób porównać klubów, w których grają, z klubami piłkarzy francuskich, ale mimo tego mają znakomitą kadrę, z wielką siłą mentalną, a Francuzi cierpią na brak graczy którzy mogą poradzić sobie z ogromna presją i zmienić losy wielkiego spotkania, gdy gra się nie układa. Stawiam że defensywa i psychika odegra tu kluczową rolę, a Portugalia zaskoczy wszystkich i wygra EURO 2016!
18 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna USA
Godz: 01:00
Spotkanie : Philadelphia- DC United
Typ: x/x
Kurs 5.50
buk Bet 365
Analiza: Na ten dzień postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Philadelphii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę DC United, goście na ten moment zajmuję dopiero 5 pozycję w ligowej klasyfikacji na swoim koncie zgromadzili 21 punktów, ekipa gospodarzy tych punktów ma 26 i jest na miejscu 2. Gospodarze na swoim stadionie rzadko traca punkty,ale czasem im się to już w tym sezonie zdarzała, goście natomiast na wyjazdach może nie potrafią wygrywać,ale często dzielą się punktami stąd mają na swoim koncie na wyjeździe tylko 1 porażkę, moim zdaniem w tym meczu nie ma jakiegoś zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, pomimo iż gospodarze sa wyżej w lidze na ten moment, goście są zespołem nieprzewidywalnym i stać ich jest na remis na tym ciezkim do gry terenie , tym bardziej stawiam na przełamania bowiem gospodarze przez 7 kolejnych spotkań, ani razu nie zdołali zremisować tak na swoim stadionie jak i w meczu wyjazdowym stawiam wiec na remis po 90 minutach tego meczu.
100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: Francja wygra EURO 2016
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Analiza:
Krótko:
1. Portugalia odesłała Polskę do domu, niech zaznają goryczy porażki
2. EURO odbywa się we Francji, a sędziowanie jest &quot;gospodarskie&quot;
3. Francja nie grała dogrywek, jak Portugalia, więc nie ma ryzyka, że piłkarze &quot;spuchną&quot;.
4. Nie chcę, aby drużyna,która &quot;ślizgała się&quot;, nie dając kibicom satysfakcji (oprócz swoim) zdobyła tytuł.
5. Chce zobaczyć, jak &quot;Krystyna&quot; płacze ????
100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia-Francja
Typ: Francja
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wydaje mi się, że warto typować wygraną Francji. Portugalia od czasu wyniku hokejowego 3-3 z Węgrami zmieniła taktykę i zaczęła grać ostrożniej, wynikiem czego musiała rozegrać dwa mecze po 120 minut, pierwszy z Chorwacją, drugi z nami, ale zmiana okazała się skuteczna, skoro widzimy ich w finale.
W ostatnim meczu z osłabioną Walią (nie miała zmienników,którzy by zastąpili swoje gwiazdy z oczekiwanym skutkiem) wygrali 2-0.
Francja ma się dobrze, piłkarze wypoczęci, w formie, wszyscy gotowi i nie przemęczeni, w dodatku niesie ich fala sukcesu, bo tak można nazwać dotychczasową ich drogę do finału.
No i ten 12 zawodnik w postaci publiczności i 13 w postaci sędziego. Jak by na to nie patrzeć,zwycięzca może być tyko jeden-Francja.
A teraz ważny fakt: Francuzi byli gospodarzami turnieju w 1984 i 1998 roku i wygrali te turnieje. Nie inaczej będzie tym razem. Griezmann królem strzelców, a Francja z tytułem. Taki wieszczę oto scenariusz tych EURO...
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia-Francja
Typ: ht/ft x/2
Kurs: 5,10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wydaje mi się, że sam fakt awansu do finału to sukces Portugalii. Zawdzięczają to dobrej obronie i szczęściu w dodatkowej częsci gry lub rzutach karnych. Wraca filar defensywy Pepe, więc nie będzie łatwo Francji w tym meczu. Typuję, że pierwsza połowa będzie bez bramek, ale w drugiej to jednak Francja przeważy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mając tak silną ofensywę w postaci będącego w formie Griezzmanna, Giroud, zdolnego do jednaj akcji, która zaważy na wyniku spotkania Pogbie, nie powinno być w tym problemu. Ale finał, to finał, łatwo nikomu nie będzie. Dopiero druga połowa wyłoni zwycięzcę
100
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna USA MLS
Godz: 04:00
Spotkanie : Vancouver - Colorado
Typ: 1
Kurs 2.05
Bukmacher : Bet365
Pojedynek druzyn Konferencji Zachodniej amerykanskiej ligi MLS. Na przciewko siebie stana zawodnicy Vancouver Withecoups plasujacy sie po 18 kolejkach na 6 miejscu oraz Colorado Rapids. Gospodarze jak do tej pory nie radza sobie zbyt dobrze przed wlasna publicznoscia … 4 -3 -2 oraz bilans bramkowy 13 - 9 nie napawa optymizmem ale musimy zwrocic uwage na fakt ze w ostatnim czasie grali na tzw 2 frontach (4 dodatkowe spotkanie w Pucharze Kanady w ktorym zajeli 2 miejsce ). Moga sie teraz skupic rozgrywkach ligowych i zawalczyc o 3 punkty. Zawodnicy z Colorado moga pochwalic sie zaskakujaco dobra passe meczow bez porazki … az 12 spotkan ligowych z czego 5 rozegranych na wyjezdzie. Lacznie 8 pojedynkow w wyjazdowych w lidze 2-4-2 i bilans bramkowy 7-7 robi wrazenie. Mozna sie spodziewac wyrownanego spotkania osobscie licze ze gospodarze strzela o jedna bramke wiecej i kolejna passa zostanie przerwana…. powodzenia
100
 
R 0

rafal0019

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kuopio PS - Hifk
Typ: over 2.5
Kurs: 2,11
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Finlandii skłoniło mnie do tego kilka kwestii które omówię pokrótce, już patrząc h2h widać że w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami kibice widzą wiele bramek, goście 4 na 5 ostatnich spotkań zakończyli wynikiem powyżej 2.5 bramki przy czym sami tracą ich dużo. Obie drużyny dysponują zawodnikami którzy potrafią strzelać bramki. Hifk przegrali ostatnie trzy spotkania i z pewnością mają chęć na zwycięstwo. Gospodarze w ostatnich trzech meczach również nie pokazali nic szczególnego a ilość strzelonych bramek była skromna, liczę że w tym meczu nastąpi przełamanie. Wygrywając mecz goście uciekli by ze strefy spadkowej więc jest szansa że się otworzą i zobaczymy sporą ilość bramek.
100
 
czaro82 410,7K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME Final
Godzina. 21:00
Spotkanie. Portugalia - Francja
Typ. obie strzela i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.15
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam ponownie,jednak stalo sie!,pobilem dzisiaj wlasny rekord trafionych typow z rzedu, poniewaz dzisiejszy bet siadl niczym szpak na czeresni... ( tym samym 7 na 7 wiec 100%).
Na jutrzejszy wieczor wybieram (jak pewnie wiekszosc typujacych) fianalowe spotkanie pomiedzy reprezentacja Portugali, ktora zmierzy sie o tytul z Francuzami.
Naprawde wydaje sie mi trudno jednoznacznie wytypowac faworyta tego meczu,znacznie lepiej poszlo to bukmacherom, ktorzy jednomyslnie faworyzuja gospodarzy tego turnieju dajac na na nich kursy w okolicach 2.15 do 2.30 ... Obiektywnie patrzac zdecydowanie bardziej nalezy sie ten tytul &quot;zabojadom&quot; niz naszym rywalom w 1/4 ktorzy doslownie &#39;fartem&#39; znalezli sie tu gdzie sa obecnie i juz jutro zagraja o puchar, szczerze jak dla mnie malo- zasluzenie ... (ratowali sie z Madziarami trzykrotnie i gdyby nie przeblysk geniuszu CR7 to pewnie ogladali by ten final w strefie kibica). Jednak jak to w zyciu bywa pilka jest okragla i bramki sa dwie jak mawia stare porzekadlo, tym samym smiem twierdzic iz jutro zatrzepocze min trzykrotnie w regulaminowym czasie gry i to u obu bramkarzy...
Zazwczaj mecze takiej rangi jak finaly nieobfituja w wiele bramek (no nie liczac ostatniego finalu MS gdzie nasi sasiedzi zdemolowali ekipe canarinhos) ale niewiem czemu mam czutke ze w jutrzejszym pojedynku zobaczymy kilka ladnych bramek. Obydwie druzyny maja wiecej sily razenia w ofensywie niz w szeregach obronnych wiec wydaje sie ze nawet w pierwszej polowie moze pasc over 1.5 bramki i calkiem mozliwe ze nawet na konto jednego zespolu... Niewiem czemu ale jakos ciezko mi sobie wyobrazic zachowawcza gre z obu stron(mimo tego iz jest to FINAL i ciezko jest mlodym pilkarzom zachowac chlodna glowe) predzej widze tu ataki na przemian jednego jak i drugiego zespolu ze spora iloscia sytuacji bramkowych oraz samych goli. Chcialbym w koncu obejrzec final godny mistrzostw starego kontynentu z przeblyskami geniuszu takich zawodnikow jak Payet,Griezman czy Nani ...
zeby w meczu padlo minimum 3 moze nawet 4 gole i aby typ okazal sie poprawny.

jesli w jakikolwiek sposob pomogla ci moja analiza nacisnij &quot;dzieki&quot; to naprawde mnie zmotywuje do pisania kolejnych analiz...
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wlk. Brytanii - wyscig, niedziela 14:00
Vettel - Bottas
Typ: Vettel @ 3.25 Betsson
Widze w tym typie spore value. Wg mnie kursy wystawial ktos niespelna rozumu albo pijany no bo tak... kurs w parze Vettel - Raikkonen rozklada sie tak 1.8 do 1.9 czyli faworytem delikatnym jest Seb. Za to juz w parze Raikkonen - Bottas mamy kursy 1.3 do 3.25 czyli faworyt to Kimi. Wiec skoro w parze Seb vs Kimi mamy faworyta Seba to dlaczego na Kimiego w parze z Bottasem jest taki niski kurs a na Seba taki wysoki? Troche kursy nie zrozumiale dla mnie i wg mnie biorac pod uwage jutrzejsze warunki i troche loteryjnosc to ide w strone Vettela. Dlaczego? A no dlatego ze od kiedy pamietam Williams nie byl mistrzem jesli chodzi o odpowiednia strategie w wyscigu i w zmiennych warunkach czesciej popelniali zle niz dobre decyzje. Do tego limit pecha na ten sezon Ferrari chyba juz wyczerpalo. Ostatni wyscig Sebowi nie wyszedl i nie dojechal do mety poprzez zbyt agresywna strategie zespolu co zaowocowalo wybuchem tylnej prawej opony a co za tym idzie koniec wyscigu dla Niemca. Jutro na polach startowych Vettel ustawi sie na pozycji 11 a Bottas na 6 czyli mamy 5 pozycji na korzysc Fina ale charakterystyka toru jest taka ze powinnismy miec sporo manewrow wyprzedzania takze Seb powinien sie tutaj nam przebijac. Czasy z treningow rowniez sa obiecujace po stronie Niemca. Duzo lepiej prezentuja nam sie w porownaniu do Fina. Wyscig jest dlugiiiiii i mysle ze tym razem Vettel sie przelamie i pojedzie swoje a co za tym idzie bedzie przed Bottasem. Kurs bardzo dobry. Ja to gram...
22 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj
Godzina: 00:10
Spotkanie: Sol de America - Cerro Porteno
Typ: over 2.5+BTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betfair
Na dzisiejsza noc meczyk ligi paragwajskiej Sol de Amrica - Cerro Porteno.
Liga paragwajska to przed wszystkim atak( 3.28 bramki na mecz). Obraona zajmuje drugorzędne miejsce.
Nie inaczej jest w przypadku dwóch dzisiejszych drużyn. Sol de Amrica ze średnią 3.5 bramki na mecz(3.8 u siebie). Równie dobrze wygląda to u Cerro Porteno 3.27 bramki na mecz(na wyjeździe 2.8). Jak łatwo obliczyć granica bramkowa wychodzi ponad 3 bramki na mecz.
A dlaczego BTS? A dlatego, że Cerro Porteno na 11 meczy wyjazdowych strzeliło co najmniej jedną bramkę w 9 meczach. Dokładnie tak samo wygląda to w przypadku Sol de Amrica - na 11 meczy u siebie w 9 strzelali bramki.
Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi drużynami kończyło się wynikami 2:2, 1:4, 2:3, 3:1 i 1:2.
Mój typ na dzisiaj to 2:2
Powodzenia
110
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: Francja do zera
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet

Najciekawsze typy zostały już wybrane, ale jeśli nie będzie pogromu w pierwszej połowie, to myslę, że ten również ma duże szanse na powodzenie. Francuzi są najgroźniejsi, gdy tracą pierwsi bramkę albo jej po prostu przez dłuższy czas nie zdobywają. Wtedy wkładają całe swoje siły, aby zadowolić i siebie, i kibiców dopingujących ich na trybunach. Tak było chociażby z Albanią, gdzie mieli wynik 0-0 do ostatnich minut. Tak samo z Niemcami, gdzie to oni byli cofnięci i drżeli o to, by gola nie stracić, a wyszło im to na jeszcze lepsze. Portugalia ma więcej farta przy strzelanych golach, niż umiejętności. Ostatni gol Naniego, piłka po fatalnym strzale Ronaldo odbija mu się pod nogi. Majstersztyk. Jeśli Francuzi nie rozgromią Portugalii, to można być spokojnym, że sobie gola nie dadzą strzelić. Natomiast jeśli się sprawa odwróci, to obrona może się rozluźnić i pojechać w ciemno kilka razy, co może skutkować golem, tak jak w meczu z Islandią.
100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: C. Ronaldo strzeli gola
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Witam, dobrnęliśmy do finały tych Mistrzostw Europy. Przeżyłem już około 40 lat na tym świecie, oglądałem parę ME i powiem Wam że to były jedne z gorszych mistrzostw dla mnie, jak nie najgorsze. W finale spotyka się gospodarz turnieju Francja z Portugalią, która jakoś fartem i szczęściem dostała się do finału i właśnie im życzę wygrania tych mistrzostw. Portugalia to drużyna remisowa więc dzisiaj na pewno zagram też remis w meczu, a w dogrywce lub karnych niech CR7 pokaże że jest najlepszy i utrze nosa tym którzy się z niego śmieją, a śmieją się tylko dlatego że mu zazdroszczą. Sędzią meczu jest anglik, moim zdaniem najlepszy wybór na finał, na pewno pozwoli piłkarzom pograć i będzie to niezły mecz. Życzę Portugalii zdobycia trofeum mimo że wyeliminowali naszych piłkarzy, ale lepiej niech oni wygrają niż Francja, drużyna z Afryki.....powodzenia
100
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Francja
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 1.54
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Doczekaliśmy się wreszcie wielkiego finału tych mistrzostw. W finale zmierzą się dwie zupełnie inne drużyny: Portugalia, w której gra opiera się głównie na jednym może dwóch zawodnikach oraz Francja, w której cały zespół jest bardzo wyrównany. W tym meczu obstawiam poniżej 2,5 gola, mimo wszystko oba zespoły postarają się bardzo skupić na defensywie, chociaż na pewno Francja będzie starała się bardziej napierać. W meczach, w których grały reprezentacje Francji oraz Portugalii można było zauważyć sporą ilość bramek, ale większość z nich padało w spotkaniach z dużo słabszymi rywalami, w przypadku Francji Islandia (7 bramek) a w przypadku Portugalii Węgry (6 bramek), gdyby odjąć te gole tan naprawdę nie było ich tak dużo. Jest to finał więc bramki raczej nie będą padały tak często chociażby tak jak cztery lata temu, gdzie Hiszpanie zmiażdżyli Włochów (4:0), jednak takie wyniki w finałach padają dosyć rzadko. Mecz na pewno będzie przebiegał pod dyktando Francuzów, ale Portugalia pokazywała, że potrafi się bronić, dlatego sądzę, że wynik 1:0, 2:0 dla Francji będzie bardzo prawdopodobny.
54
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja / Allsvenskan
Godzina : 17:30
Spotkanie : Kalmar : AIK
Typ : AIK over 1.5 gola
Kurs : 2.25
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Pozostaję w Allsvenskan i wybieram spotkanie pomiędzy Kalmar i AIK , drużyna gości w meczach wyjazdowych spisuje się bardzo dobrze a ich bilans 4-0-2 i br. 11:10 stąd też mój dzisiejszy typ na ich bramki , goście zajmują 4 miejsce w tabeli a do lidera Malmo tracą 5 pkt , gospodarze natomiast są na miejscu 9 a na swoim terenie mają bilans 2-2-2 i w bramkach 10:10 czyli nic nadzwyczajnego a i bramek straconych sporo .
AIK nie tylko w lidze potwierdza że gra dobrze ale i w LE gdzie chłopaki pokonali najpierw u siebie Bala Town 2:0 natomiast w rewanżu również okazali się zespołem lepszym wygrywając ponownie 2:0 czyli i tutaj potwierdzają swoją dobrą grę na wyjazdach stąd też liczę i dziś ze strzelą przynajmniej dwie bramki .
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 45

djrasfilterman

Użytkownik
Dystyplina:siatka grand prix kobiet
Tajlandia-Chiny
Godzina:7:00
typ:Tajlandia +2,5
Kurs:1,7
Bukmacher:Expekt

Witam rzadko dziele sie na forum swoim zdaniem,lecz przyszedl czas w ktorym chce pomoc ???? Chiny w tym meczu wyjda bez kilku głównych zawodniczek które nie przyjechały,Holandia juz pokazala co potrafi zrobic z tak osłabionym zespolem..Tajlandia w ostatnim meczu z rosja zrobila piekne zagrozenie 2 pierwszych setow,przegrywajac pierwszego i drugiego do 26 a drugiego do 24.Swiadczy to o tym ze byly skupione bardzo Predzej gdy graly znimi to byly sety do 16,12...Zreszta te satystki nie sa az tak bardzo wazne..Chiny bez maksymalnej motywacji ,tajlandie w tym meczu na seta stac.Ograly totalne dno argentyne 3:0.Czemu nie mialy by ugrac swego seta z osłabionymi Chinami??Jednak nie proponuje stawiac duzej stawk to sa kobietki,zawsze stawiam troche mniej w kobiecych dycyplinach..Pozdrawiam ????
3/10j.
100
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike Global Offensive (esport)
Godzina: 15:00
Spotkanie SK Gaming - Team Liquid
Typ: Team Liquid - Wygrana
Kurs: 2.54
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj typ wszedł super, Ci którzy nie bali się zagrać esportu gratuluje. Liczymy kaske ????
Na dziś kolejny typ z cs&#39;a. Tym razem finał. Sk Gaming(ex-Luminosity) przeciwko świetnie spisującym się Amerykanom z Team Liquid. Zaczne od Amerykanów.
To co pokazują w fazie pucharowej to magia, to całkiem co innego niż w grupie. Simple miażdzy a Elige idzie na nową gwiazdę. Wszystko im wychodzi, wczoraj poknali Fnatic 2-0, warto dodać na cache gdzie jest to najlepsza mapa fnatic w pewnym momencie było 11-4 !
Kolejnym mocnym punktem drużyny jest jdm gdzie potrafi wygrywać pojedynki na AWP z każdym. Wczoraj w półfinale grali poezje a dziś myślę, że pójdą za ciosem.
Gracze z SK wczoraj ledwo, ledwo wygrali po zaciętym spotkaniu z Virtus Pro. Fallen uważany za najlepszego gracza AWP czasem nie trafiał najłatwiejszych strzałów. Gdyby nie wybór mapy Nuke ze strony VP myślę, że Polacy mogliby wygrać tą serie 2-0 eliminując SK gaming. Finał będzie zacięty, moim zdaniem wszystko rozstrzygnie się na trzeciej mapie dlatego można bezpieczniej pograć Liquid +1,5 mapy (@1.50), ale Amerykanie powinni dać radę.
Powodzenia!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: Portugalia wygra
Kurs: 4,8
Bukmacher: Bet365
Tak wiem Portugalia nie zasłużyła na finał bo grała nudny futbol. Nudny ale skuteczny sędzia im nie musiał pomagać aby wygrywali, Ronaldo w meczach w których musiał strzelić jak na lidera przystało strzelał. Dodatkowo do składu Portugalii wraca pepe, który do tej pory był bardzo pewnym punktem defensywy. W meczu z Walią Portugalia zagrała najlepiej na tym turnieju co nie znaczy że grała jakoś wybitnie, ale wydaje się, że z meczu na mecz się rozkręcają z drugiej strony mamy Francję, która &quot;zachwyca&quot; od dwóch spotkań jednak wg mnie Francja równie przypadkowo się znalazła w tym finale co Portugalia. Ostatni mecz z Niemcami wygrali moim skromnym zdaniem przez karnego (oczywiście który się należał), który poniekąd ustawił dalszy mecz i brak klasycznej 9 bo Gomes nie mógł grać a dzięki któremu mogli ten mecz ustawić już po pół godzinie gry. Wcześniejszy mecz to wygrana 5:2 z Islandią w którym Francja zagrała dobrze tylko pierwszą połowę a poprzednie mecze aż tak bardzo nie przekonywały w stronę Francji. Uważam więc, że kurs na Portugalię jest nieco zawyżony i dlatego należy z tego skorzystać.
Powtórzony typ
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom