>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.07.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix
Godzina: 10:00
Spotkanie: Holandia - Rosja
Typ: Posja -1,5 seta
Kurs: 2,29
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szybko i krótko, bo mecz za pasem. Spotkanie o 3 miejsce w finale WGP rozgrywanym w Tajlandii. Idę w stronę Rosjanek bo po prostu jest to lepszy zespół. Wczoraj poległy w półfinale 0-3 z silnymi Amerykankami, ale to co gra Holandia to raczej poziom II dywizji. Holenderki znalazły się tak wysoko tylko dlatego, że wymęczyły w grupie zwycięstwo 3-2 z drugim garniturem Chin. Wczoraj w półfinale gładko w plecy z Brazylijkami 0-3.
Oba zespoły spotykają się w tym roku już po raz czwarty. Do tej pory 3 razy górą były Rosjanki (3-0, 3-1 i 3-1). Nie zanosi się, na rewanż.
Co ciekawe, w tegorocznym finale WGP wszystkie mecze prócz wspomnianego 3-2 Holenderek z Chinkami, kończą się wynikiem 3-0. Dla odważnych warte spróbowania po kursie 4,0.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSzwecja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Göteborg - Sundsvall
Typ: Gospodarze wygrają a w meczu padnie powyżej 2.5 bramki
Kurs: 1.93
Bukmacher: Betano


Na dziś wybrałem spotkanie ze szwedzkiej ligi,które zostanie rozegrane w ramach 13 kolejki a zagrają w nim zespoły Geteborga i Sundsvalla. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze ,którzy w lidze zajmują 5 miejsce z dorobkiem 21 punktów mając na koncie 6 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki a ich bilans bramkowy to 23-18. Gospodarze na swoim boisku spisują się znakomicie, ponieważ na 10 ostatnich meczy przegrali tylko 2 razy a ostatnio mają serię 5 meczy bez porażki. Goście drużyna Sundsvall w tabeli zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 19 punktów mając na koncie 5 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki a ich bilans bramkowy to 20-15.
Przyjezdni w meczach w delegacjach nie spisują się za dobrze, bo mają oni serię 4 meczy bez zwycięstwa. W pojedynkach pomiędzy tymi drużynami pada sporo bramek, w ostatnich 7 meczach aż 6 razy padał over. Patrząc na obecną dyspozycję obu ekip wydaje mi się że będzie podobnie a że gospodarze na swoim boisku grają bardzo dobrze to mój typ jest jak najbardziej prawdopodobny.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna ME
20 00
Portugalia vs Francja
DW 0-2
9.00
BET365
Witam, nadchodzi koniec tych emocjonalnych rozgrywek, gdzie dziś odbędzię się ostateczny mecz. Wiele na temat tego spotkania zostało powiedziane więc. Sądzę że Francja pogoni swoich rywali takim samym wynikiem jak niemców co było dla mnie powiem szczerze niespodzianką. Pokazali się znakomitą defensywą i nie dali szwabkom strzelić nawet kontaktowej bramki. Wspaniałe zgranie ofensywy i defensywy myślę i dziś nie pozwoli zagarnąć tego trofeum drużynie z portugalii. Życzę i wysokiej klęski w tym finale gdyż przyszło im to naprawdę łatwo. Wygrali tak naprawdę tylko jeden mecz przez całe rozgrywki ( reszta dogrywa lub karne) moim zdaniem są farciarską drużyną że woogole się wylosowali z tego 3 miejsca. Gdyby nie mecz z nimi kto wie może to Polska walczyła by dzisiaj o puchar europy. No ale było minęło. Ostatecznie stawiam na 2-0 dla żabojadów i griezmann i payet będą zdobywcami i CR7 z płaczem do domu! Powodzenia
100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Formuła 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kto wygra Grand Prix Wielkiej Brytanii?
Typ: Nico Rosberg
Kurs: 4.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Niby wszystko się zgadza, gdyż Lewis imponował formą zarówno w poprzednich wyścigach, jak również na samym Silverstone niepodzielnie panując podczas treningów i kwalifikacji. Co więcej jego najgroźniejszy konkurent, kolega z zespołu Rosberg stracił drugie kwalifikacje z powodu awarii bolidu. Jednakże takie kursy na Nico to według mnie spore nieporozumienie. Niemiec posiada taki sam bolid, jak Anglik i na pewno pała rządzą rewanżu za ostatnie Grand Prix. Tor w Austrii to taki drugi dom Rosberga, gdzie przedtem wygrywał dwa razy z rzędu, zaś teraz niedość, że wyprzedził go znienawidzony rywal to w dodatku w dwuznacznych okolicznościach. Najlepszą zemstą byłoby zapewne pokonanie Lewisa przed jego publicznością, na domowym torze, co nie jest wcale tak nieprawdopodobne jak kursy wskazują.
100
 
maszracje88 35

maszracje88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Euro 2016; Francja
Godzina:21.00
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: Payet, Griezmann - Przynajmniej po bramce w meczu
Kurs: 9,95
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dwójka jednych z najbardziej wyróżniających się zawodników na tych mistrzostwach, dwójka wyróżniających się zawodników Francji. Myślę, że może być to mecz, do jednej bramki - Portugalskiej. I bramek będzie kilka. Griezmann przypieczętuje króla w tych mistrzostwach, a swoje dołoży Payet. Czemu nie ryzykować? W końcu to hazard, a nie jest to aż tak niepewny typ, mimo wszystko.
Powodzenia i miłego wieczoru przy tv ;)
100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Finał Mistrzostw Europy - Francja 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Francja
Typ: 2 ha -1,5
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Dziś nastąpi rozstrzygnięcie tego o co walczył 24 reprezentacje narodowe przez ostatni miesiąc. Naprzeciw siebie staną dowodzona przez Fernando Santosa (dużo osób twierdzi ze więcej do powiedzenia ma Cristiano Ronaldo) Portugalia i prowadzona przez Didiera Deschampsa reprezentacja Francji. Gospodarze tego turnieju są w mojej opinii od początku turnieju najlepszą ekipą rozgrywek. Konstelacja jednych z najlepszych zawodników na świecie w tej samej generacji musi przynieść Trójkolorowym sukces. Jedynym mankamentem trenera Deschampsa było zestawienie okrojonej kontuzjami defensywy, która jak było widać w meczach grupowych lekko kulała. Abil Rami nie był pewniakiem, a Patrice Evra zwyczajnie nie daje już rady grać co trzy dni na tak wysokim poziomie. W fazie pucharowej trener dał szansę nowemu nabytkowi Barcelony - Samuelowi Umtitiemu, który zagrał genialnie w ćwierćfinale i zwłaszcza w półfinale z Niemcami. W środku pomocy Francuzi mają prawdziwy skarb w postaci N&#39;Golo Kante. W mojej opinii jest to nowy, lepszy Claude Makelele. Fenomenalny w destrukcji i do tego niezły w rozegraniu i prowadzeniu gry. Obok niego prawdziwi liderzy, jedni z najlepszych piłkarzy świata - Paul Pogba i Bleise Matuidi. Z przodu niespodziewana gwiazda turnieju Dmitri Payet. Z drugiej strony chyba w tym momencie najlepszy piłkarz świata - Antoine Griezmann. Taki skład musi przynieść upragniony puchar i to w dodatku na własnej ziemi.
Portugalia to personalnie niezły zespół, ale według mnie nie ma szans odnieść jakiegokolwiek sukcesu (de facto finał Euro to sukces, ale mowa o trofeum), ponieważ cała gra jest oparta na Ronaldo. Do niego mają trafiać wszystkie podania, on ma kończyć wszystkie akcje i on o wszystkim decyduje. &quot;Siódemka&quot; Realu Madryt to bardzo dobry zawodnik, ale jak jest otoczony fenomenalnymi zawodnikami, którzy będą go nieustannie obsługiwać w polu karnym podaniami. To nie jest zawodnik typu Leo Messiego czy Garetha Bale, którzy biorą ciężar gry na siebie i potrafią &quot;w pojedynkę&quot; wygrać mecz. Jeżeli dziś w finale tak to będzie wyglądać, ze cała Portugalia będzie liczyć że Ronaldo sam wygra ten mecz to się przeliczy i będziemy oglądać farsę Portugalczyków i Ronaldo co chwilę machającego rękoma.
Na bokach obrony Portugalii zagrają prawdopodobnie Cedric i Guerrero czyli piłkarze niedoświadczeni na arenie międzynarodowej i przede wszystkim ustępują umiejętnościami w stosunku do francuzów. W pojedynkach Cedric - Payet i Guerrero - Griezmann zdecydowanie stawiam na Francuskich zawodników. Środek obrony Portugalii jest jest bardzo słaby. Na blokadach zagra Pepe, a obok niego zagra albo wiekowi Carvalhio (według mnie najlepsza opcja dla Santosa) i Alves albo niedoświadczony Fonte. Takie zestawienie personalne obrony będzie miało bardzo ciężko w pojedynkach z Oliverem Giroud, Payetem, Griezmannem czy podłączającymi się Pogbą i Matuidim.
W historii futbolu za każdym razem jak Francja u siebie organizowała wielką impreże piłkarską to sama ją wygrywała. Tym razem będzie również święcić sukces. Stawiam dzisiaj na jednostronny mecz i wielki triumf Francji. Nie mówię o jakimś pogromie 3/4-0, ale pewne zwycięstwo 2:0 lub 3:1 jest w ich zasięgu. Powodzenia!
100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour, Kwalifikacje - Hamburg
Godzina: 12:00
Spotkanie: Thiago Monteiro - Daniel Masur
Typ: Thiago Monteiro DW: 2:0
Kurs: 1,75
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Thiago to bardzo solidny challengerowiec, jego ulubioną nawierzchnią jest cegła, a na takiej właśnie jest rozgrywany turniej w Hamburgu. Tegoroczny bilans na mączce - 28:13, co pokazuję solidną formę Brazylijczyka. Tego samego nie można powiedzieć o Niemcu, jego bilans wynosi 2:5 w dodatku przeciwników miał słabszych. Jedynym atutem Masura jest miejsce rozgrywania turnieju. Raczej jest to zbyt słaby argument, sądzę iż będzie to spacerek dla Monteiro.
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon 2016 - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Raonic M. - Murray A.
Typ: Raonic M. +5 gemow
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:6 z lat 2012-2016, choć 5 ostatnich meczów wygrał Andy. Grali ze sobą dość niedawno bo w finale Queen&#39;s Club i padły wtedy 3 sety. Tym razem liczę na to, że Raonic wyciągnął lekcje z tego meczu. Z ręką na sercu trzeba przyznać, że Milos w drodze do finału miał o wiele trudniej niż Murray - pokonanie Seppiego 3:0 który gra świetnie na trawie robi wrażenie, tak samo jak Socka który ma mocne podanie i już w deblu wygrał Wimbledon, świetne wyjście ze stanu 0:2 w setach z Goffinem, później 3:1 z Querreyem który grał genialnie w tym roku (3:0 z Mahutem czy 3:1 z Djokovicem mówi samo za siebie) no i oczywiście pokonanie samego Federera.
Murray miał w mojej opinii na pewno łatwiej, choć złotemu medaliście nie w sposób odmówić świetnej gry na trawie. Warto też wspomnieć, że Panowie spotkali się już w tym roku na Australian Open gdzie Milos prowadził nawet 2:1 w setach, ale z powodu skurczu mięśni, zjechał do bazy w 5 setach przegrywając ostatnie starcie 2:6.
Tym razem liczę na zacięte spotkanie, bo jeszcze kilka lat temu o Raonicu pisało się, że to drewno, a tu proszę - zmiana trenera, opanowanie, widać w tym chłopaku niezwykle ambicje i rządzę triumfu w wielkim szlemie. Jeżeli serwis będzie siedział tak jak należy to zobaczymy tutaj zapewne nie jeden tie-break, a w takim przypadku liczę na spokojne pokrycie handicapu gemowego. Myślałem o typie +2,5 seta Raonic za stawkę 2/3, ale jednak niski kurs mnie kompletnie nie zadowala.
76
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 13:00
Spotkanie: Horsens - Midtjylland
Typ: 1X
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz towarzyski pomiędzy duńskimi drużynami, Horsens może i nie ma najlepszego h2h z drużyną Midtjylland, ale jest to mecz towarzyski i różnie może być. Drużyna Midtjylland w tym meczy zagra bez takich zawodników jak: Pusic (fw 25/13), UreĂąa (fw 8/2), Sparv (mf 31/0), Sisto (mf 29/4), Olsson (mf 27/1), Poulsen (mf 32/6), Hassan (mf 17/5), Novák (df 23/2), Hansen (df 28/0), Banggaard (df 13/1), Kristensen (mf 12/1), Dahlin (gk 4/0). Brak tych zawodników na pewno osłabi drużynę, więc drużyna Horsens powinna pokusić się chociażby o remis.
100
 
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon 2016 finał
Godzina: 15:00
Spotkanie: Raonic - Murray
Typ: Raonic więcej asów serwisowych
Kurs: 2
Bukmacher: Betano
Analiza: Dzisiaj na tapetę wziąłem finał Wimbledonu. O ile stawianie na któregoś z panów mija się z celem o tyle znalazłem ciekawy typ na ilość asów. Moim zdaniem Andy dzisiaj weźmie ten finał, jednak przebieg może być różny a Raonic chyba nie po to przebył ciężką drogę w półfinale żeby się teraz położyć. Kursy w okolicach 1.3-1.4 na Andy&#39;ego w żaden sposób mnie nie przekonują. Statystyki z półfinałów na korzyść Rao (23-8), Milos miał dłuższy pojedynek jednak sprawdziłem również poprzednie mecze i wniosek nasuwa się dzisiaj taki, że Raonic powinien pokryć spokojnie dzisiejszy typ. Jak będzie w praktyce to się okaże, jednak liczę, że Rao trochę wypoczął i dzisiaj powalczy a co za tym idzie będzie chciał zdobyć jak nawięcej punktów serwisem. Andy ostatnio słabo z asami i liczę dzisiaj na powtórkę.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kajojek1989

Użytkownik
Usa-Brazylia siatkówka kobiet

Typ over 179,5 punktu po kursie 1,69

Final World grand prix kobiet spotykają się dwie bardzo mocne drużyny.W meczu o trzecie miejsce również grałem over który spokojnie został pokryty..Typ gram ponieważ widzę tam przynajmniej 4 setowy wyrównany mecz.Powodzenia
Zły zapis typu
Kiepska analiza

⛔100
 
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odd - Aalesund
Typ: Odd/Odd
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem kolejny mecz z najwyższej ligi norweskiej. Tym razem moją uwagę zwrócił mecz drugiej drużyny w Norwegii, z walczącą o utrzymanie drużyną Aalesund. Goście zdołali zdobyć zaledwie 12 punktów w 14 meczach, co klasyfikuje ich dopiero na 13 pozycji w tabeli. Gospodarze utrzymują się na drugiej pozycji z dorobkiem 30 punktów, a dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im zbliżyć się do lidera tabeli z 3 punktami straty. Odd jak na razie radzi sobie bardzo dobrze nie tylko w lidze, ale również w Europie, pokonując kilka dni temu w dwumeczu drużynę Mariehamn 3-1. W lidze jako gospodarz wygrali aż 5 z 7 meczów. Do postawienia na zwycięstwo drużyny Odd już w pierwszej połowie skłoniła mnie ilość bramek strzelanych w pierwszej połowie przez gospodarzy oraz ilość bramek straconych przez gości w pierwszej połowie. Odd strzelało w pierwszej połowie w 61% swoich spotkań, natomiast Aalesund traciło bramki w pierwszej połowie w 59% spotkań. Myślę, że dobra gospodarzy doprowadzi ich do pewnego zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu.
90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/tenis
godz/14,30
spotkanie/Eguchi Misa-Vikhylantseva Natalia
typ/1
kurs/ 2,62
buk/bet 365
analiza
Nie rozumiem kursów ,w/g mnie powinny być odwrotne.
1.Eguchi jest rozstawiona w tym turnieju z nr1
2.Japonka to nr 171 w rankingu,Rosjanka 238
3.Obie grają dużo na cegle i ta nawierzchnia nie faworyzuje żadnej z nich
4.Ostatni raz spotkały się w Marsylii na cegle ok miesiąc temu/31.05/gdzie wygrała Japonka 2-0 7-5,6-2 po kursie 2,54
Może czegoś nie wiem co wiedzą buki,ale ostatnie spotkanie też wycenili odwrotnie.W/G mnie to 60/40 na korzyść Japonki przy kursie 2,62,zagram jeszcze za drobne 2-0 dla Eguschi.
PS.Nie na temat.Mam nadzieję,że Krysia z Portugalią dostanie dziś solidny łomot.
162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - BRAZYLIA: Série A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Santa Cruz - Internacional
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie w najlepszej lidze Brazylijskiej gdzie miejscowa drużyna Santa Cruz będzie podejmować Internacional! Gospodarze beniaminek ligi, który ma bardzo słabą formę, od 5 spotkań nie udało im się zgromadzić ani jednego punktu.. Natomiast goście solidna drużyna, która ma potencjał na grę w Copa Libertadores! Niestety także złapali bardzo złą passę, której nie mogą przerwać. Myślę że jednak dzisiaj to nastąpi bo z kim mogą pokusić się o przerwanie passy jak nie z przedostatnią drużyną ligi. Do tego w drużynie gospodarzy zabraknie dzisiaj ich najlepszego strzelca! Co jeszcze bardziej przekonuje mnie za tym typem! Powodzenia! ;)
100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wlk. Brytanii - wyscig, niedziela 14:00
Sainz - Massa
Typ: Sainz
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Jako ze poprzedni typ bukmacher mi anulowal gram cos takiego. Sainz caly weekend bardzo dobrze rowno i przekonywująco. Massa dokladnie odwrotnie. Caly weekend z problemami, slabo i niepewnie. Torro Rosso w ostatnich kilku wyscigach rozczarowujaco, duza liczba defektow i zapowiada sie ze w ten weekend bedzie przelamanie. Sainz bardzo ladnie tutaj sie prezentuje i startuje z 7 miejsca. Za to Massa jak to Massa z 12 pola. Felipe jest zawodnikiem bardzo chimerycznym i jakos nie widze go tutaj wyzej niz Sainz.
110
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 2016 - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie: Raonic M. - Murray A.
Typ: Match Result &amp; Both Players To Win A Set Murray
Rezultat meczu i obaj gracze wygrają set
Kurs: 2.25
Bukmacher: Williamhill
Analiza: No i mamy finał , podobno finałów się nie obstawia tylko ogląda to stara tenisowa prawda ale za małą stawkę gram dzisiaj ten typ.Na pewno MIlosz odbył dużo trudniejszą drogę do finału ,rozegra kilka setów więcej od Andiego i może mu ciut zabraknąć paliwa dlatego typuję zwyciestwo Szkota.Kanadyjczyk w życiowej formie zwłaszcza zaimponować może powrót do meczu z Goffinem i wyjscie z 2:1 do 2:3 w meczu z Feddererem.Dlatego to że Milosz ugra dzisiaj seta jest dla mnie dosyć pewnym typem choć kurs mało satysfacjonujacy.Myślę że dzisiaj Milosz sie postawi i zmusi Andiego do walki i ryzykowania drugi serwisem.
CIEKAWOSTKA
Bardzo fajny kurs i linię wystawili na ilość podwójnych błedów Szkoda w Ladbrokes
over 2,5 po kursie 2.1 również wydaje się że ta linia spokojnie do pokrycia.
100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :baseball: MLB
Godzina: 21;05
Spotkanie: Texas Rangers - Minnesota Twins
Typ: Texas więcej hits
Kurs: 1,71
Buk: B365
Jak co roku są różne sensacje, w MLB. Tak i teraz idziemy za kolejnymi. Co rok jest inny mistrz i inny układ tabeli. Teraz pierwsze skrzypce rozgrywają zawodnicy z Texasu, którzy jak widać nie szczędzą swoich rywali a mimo to wczoraj będąc wyraźnym faworytem przegrali z Minnesotą. Dzisiaj już trzeba odwrócić karty i wyciągnąć asa z rękawa jakim jest miotacz Griffin. Jak dotąd 3 mecze, trzy na plus. Jeszcze jak dobrze pamiętam w tamtym roku dzisiejsi gospodarze plasowali się na dole tabeli. Trochę roszad w składzie i od razu widać progres. Nie miej jednak poprawili się z uderzeniami, dobrze bronią na bazach i do tego są nieobliczalni podczas zdobytych runów. Nie widzę nic innego jak dzisiaj pełną dominację ze strony gospodarzy bo wczoraj jeszcze ten mecz mogli wyciągnąć, ale dzisiaj liczę że od 1 zmiany będą ruszać za ciosem.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon finał mężczyzn
Godzina: 15:00
Spotkanie:Milos Raonic - Andy Murray
Typ:Raonic (+2,5seta)
Kurs: 1.45
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Już za niecałą godzinkę ostatnie spotkanie tegorocznego Wimbledonu, pojedynek finałowy panów pomiędzy Kanadyjczykiem Raonic-em i zawodnikiem gospodarzy Murray-em. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik w tym sezonie na trawie spisują się znakomicie, Raonic na 11 spotkań przegrał tylko jedno właśnie z Murray-em przed dwoma tygodniami w finale Queen&#39;s 2:1 w setach. Andy natomiast jeszcze w tym sezonie na trawie nie znalazł pogromcy wygrywając 11 spotkań z rzędu. Zdecydowanym faworytem jest właśnie on, to już jego trzeci finał wielkiego szlema w tym roku, zarówno a Australian Open jak i we French Open musiał uznać wyższość Djokovic-a. Osobiście nie daję szans na wygraną Raonic-a, ale uważam że w formule do trzech wygranych setów dobrze dysponowany serwisowo Kanadyjczyk może ugrać przynajmniej jednego seta tak jak to było w Queen&#39;s.
100
 
R 19

rdr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016, Francja

Godzina: : 21:00
Spotkanie: Francja- Portugalia
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 3,4
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam wszystkich. Pierwszy post z mojej strony, wiec proszę o wyrozumiałość.
Na dziś wybieram typ w meczu Francuzów z Portugalczykami. Typuje prowadzenie gospodarzy do polowy i myślę, ze gdy będą prowadzić spokojnie są w stanie dowieść zwycięstwo do końca. Spójrzmy na ostatnie dwa mecze trójkolorowych z Niemcami i Islandia. W meczu 1/8 do polowy prowadzili 4-0 ostatecznie wygrywając 5-2. W meczu półfinałowym z Niemcami prowadzili 1-0 po rzucie karnym. Prowadzili niezasłużenie ale jednak w tej połowie widać było ze są skonsolidowani w obronie i bardzo ładnie przesuwają się strefowo z dużo mocniejsza drużyną niż Portugalia- Niemcami. Cały mecz zakończył się 2-0 dla Francji. Z kolei spójrzmy na Portugalie mecz z Walia remis 0-0 do polowy i ich ostateczne zwycięstwo 2-0. Jak również w meczu 1/4 z Polska wymęczony remis do polowy. W dwóch meczach Francji w strefie pucharowej bilans to: 5 bramek+ typ 1/1, siadł przy ich meczach. Portugalia 1 bramka po rykoszecie. Portugalia długo wchodzi w grę, rozkręca i później trzeba odrabiać. Z gospodarzami będzie ciężko odrobić ew. gola gdyż niesieni swoim dopingiem będą grać swobodnie. Mój typ HT/FT 1/1 dla Francji.
100
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Euro 2016; Francja
Godzina:21.00
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: obie strzela i Francja wygra mecz
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, na dziś wybrałem sobie taki typ, wydaje się dość realny, ponieważ, w każdej z drużyn ma kto strzelać, Francja według mnie jest w dobrej formie, Griezmann szuka gry, jest głodny bramek, także coś dzisiaj ustrzeli. Ronaldo z Walia wsadził piłke do bramki, może w tym meczu będzie przebłysk jego umiejętności i wsadzi piłke do brameczki. Tak czy inaczej, ofensywa gospodarzy wygląda znacznie lepiej i to oni moim zdaniem wygrają Euro, także wynik 2:1 dla Francji jest w zasięgu..
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom