>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.08.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaSzkocja II dywizja
Spotkanie: Glasgow Rangers – Brechin City
Typ: X2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365

analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek otwierający nowy sezon ligowy w Szkockiej drugiej dywizji w którym to zmierzą się gospodarz Glasgow Rangers z Brechin City. Gospodarze tego meczu są wymieniani jak główny faworyt do awansu na zaplecze Szkockiej Premier Ligi jakim jest I dywizji lecz przed dzisiejszym meczem trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z usług kilku regularnych zawodników takich jak: obrońca Ross Perry, Kyle Hutton pomocnik David Tempelton oraz napastnik Lee McCulloch. Wszyscy w/w gracze byli trzonem podstawowej 11 w poprzednim sezonie gdzie Rangers wygrało III dywizję. Goście natomiast w poprzednim sezonie o mały włos nie wywalczyli sobie awansu do I dywizji odpadając w serii play off przez co widać, że jest to groźna drużyna na II dywizyjnych boiskach. Powracając jednak do dzisiejszego meczu przed którym warto zaryzykować i pobrać X2 gdyż nie będzie to łatwa przeprawa dla gospodarzy a kurs jak najbardziej warty ryzyka.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Ukraina Premier League
Spotkanie: Tavriya-Szachtar Donieck
Typ: Szachtar wygra pierwszą połowe
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś o godzinie 18:00 w ramach 5 kolejki Premier League zmierzą się ze czerwona latarnia ligi ukraińskiej Tavriya oraz ukraiński potentat, a zarazem lider Szachtar. W dotychczasowych 4 meczach gospodarze dzisiejszego spotkania ponieśli same porażki. Stracili jak dotąd siedem bramek, a strzelili jedynie jednego gola. Natomiast drużyna z Donieck a zdobyła dziewięć bramej i stracila dwie. Dodatkowym faktem przemawiajacy za Szachtarem jest pozyskanie filigranowego brazylijskiego pomocnika Bernarda.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sheller92 7

sheller92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska I liga
Spotkanie: Flota Świnoujście- Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher:Bet365
Analiza
Dzisiaj rusza spotkanie między Flotą a Górnikiem. Moim pewniakiem jest wygrana Floty, każdy dobrze wie że Flota gdyby chciała mogła by awansować do Ekstraklasy ale dla nich jest to nieopłacalny więc jak co sezon ,ostatnie mecze remisują bądź przegrywają byle by nie awansować. Ale jak to Flota początkowe mecze wygrywa prawie wszystkie, co może wskazywać wynik ostatnich 2 meczu w i lidze a więc 1-2 z Miedzią Legnicą na wyjeździe czy 1-0 z Gks Katowice.
Górnik Łęczna nie spisuję się dobrze a wręcz fatalnie na dzień dzisiejszy zajmuję ostatnie miejsce w tabeli przegrywając 2-0 z Tychami i u siebie 2-0 z Wisłą Płock i do tego Górnik nie strzelił ani jednego gola! Co daje kolejny powód na wygraną floty.
Dlatego polecam bo kurs ciekawy!
Pomogłem? Daj dzięki ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Data: 10.08.2013, 20:30
Dyscyplina: Piłka nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: Powyżej 3,5 goli
Kurs: 3,15
Buk: Tobet
Czwarta kolejka Ekstraklasy i Ruch Chorzów zagra u siebie z Legią. Wiadomo kto jest faworytem, wojskowi wystartowali bardzo dobrze i jak dotąd w lidze miażdżą każdego kolejnego przeciwnika. Po trzech meczach bilans bramkowy 12:1 czyli średnia czterech bramek na mecz. W poprzednich latach mecze w Chorzowie nie były dla Legii spacerkami ale w tym sezonie zespół jest bardzo mocny i na krajowym podwórku gra znakomicie. W pucharach udało się już wywalczyć minimum grupę LE, teraz 2 tygodnie przerwy przed decydującymi meczami o LM ze Steauą, więc można się skupić na lidze. Kadra Legii jest bardzo szeroka, trener Urban na pewno będzie dziś znowu rotował składem także zmęczenia po Molde nie powinno być widać. Wojskowi są teraz w gazie i myślę, że Ruch będzie ich kolejna ofiarą, której zaaplikują dużą ilość bramek. Konkurencja w zespole powoduje, że każdy daje z siebie 100% bo każdy chce grać a nie siedzieć na ławce, stąd takie pogromy w lidze. Poza tym system premiowy uwzględnia dodatkowe kwoty za tak okazałe wygrane, więc legioniści chętnie je podnoszą z murawy widząc, że w lidze nie mają dla siebie póki co rywala. Spodziewam się wielu bramek w Chorzowie. Ruch w każdym z dotychczasowych meczów zarówno strzelał jak i tracił, bilans bramkowy 3:4. Po dzisiejszym meczu powinien być dużo bardziej na minus bo Legia w takiej dyspozycji, z takimi zawodnikami, rozpędzona sukcesem w pucharach powinna minimum 4 bramki strzelić Ruchowi bez najmniejszego problemu.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Lechia- Cracovia
1
@1,95
sportingbet
ANALIZA. Witam, na dzisiaj po raz kolejny gram na Lechię, podoba mi się ta drużyna od samego początku, co prawda przy stanie 1-0 z jagą oddali jej inicjatywę w drugiej połowie ale tylko po to by uśpić rywala i potem skutecznie dobić. Krakowiacy szczęśliwie wygrali ostatni mecz, zremisowali na wyjeździe z Lechem (zupełnie bez formy) i przegrali z Piastem, po powrocie do ekstraklasy Krakowiacy mają za cel na ten sezon utrzymać się w lidze, Lechia mierzy dużo wyżej i jak już wspomniałem wcześniej mierzą w grę w europejskich pucharach, a żeby to osiągnąć muszą zdobywać punkty na własnym obiekcie. Po raz kolejny podpieram swój typ na formie Gdańszczan. Umieją wykorzystać sytuację i myślę, że pasy mimo dobrej postawy uznają wyższość gospodarzy i dla mnie faworytów tego spotkania.
✅95
 
belo 106

belo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Cracovia
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill

Analiza
Dziś o 18 rozpocznie się ciekawy mecz pomiędzy Lechią, a Cracovią. Lechia z nowym trenerem prezentuje się całkiem dobrze i wydaje mi się, że mogą oni powalczyć o pierwszą ósemkę. Z drugiej strony beniaminek ekstraklasy Cracovia, który również zaliczył dobry start w Ekstraklasie. Zdecydowałem się na postawienie na over 2,5, gdyż w mojej opinii obie ekipy nie mają zbyt pewnych formacji defensywnych, natomiast mają kim straszyć w ataku. W ostatnim meczu Lechia stworzyła sobie sporo sytuacji (2-0) i myślę, że w tym meczu może być podobnie i jeśli nie zawiedzie skuteczność to sama Lechia strzeli co najmniej te 2 bramki, a możliwe że sama pokryje overa. Z drugiej strony Cracovia ma Nowaka, Ntibazonkizę który zawsze może w pojedynkę stworzyć groźną sytuację więc myślę, że i oni powinni coś tu ustrzelić. Podsumowując wysokie potencjały ofensywne obydwu drużyn i słabsze defensywy powinny pozwolić na strzelenie co najmniej 3 bramek.
✅115
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Vasek Pospisil - Milos Raonic
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Konsekwentnie pakuję w Milosa. No, to wkońcu półfinały. Pierwszy z nich, wewnątrz Kanadyjski. Vasek Pospisil robi furorę w tym turnieju, gra swój tenis życia. Ale dzisiaj kończy się jego przygoda, i tak zrobił już bardzo dużo dobrego. Milos Raonic w tym meczu nie odda swojego serwisu, a na przełamanie będzie czychał, bo mimo tego, że Vasek serwuje solidnie, to ma przestoje w meczach i pokazał to w każdym z nich dotychczasowo rozegranych. Raonic mimo wszystko, miał cięższą drabinkę, pokonał niesamowitego Gulbisa wczoraj. Vasek pokonał przede wszystkim Berdycha, lecz wiemy, że Tomas również ma wahania formy. Raonic po prostu się nie da w tym meczu, bo to jest ten stary, dobry Raonic. Agresywna gra, przeplatanie genialnych winnerów z błędami, znakomity forehand, poprawił też bekhend. Serwis jeden z lepszych w tourze, nie w jednym meczu go uratował. Ma wszystkie argumenty przy sobie. Pospisil jedyne co może zrobić w tym meczu, to pozostawić po sobie dobre wrażenie.
✅44
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. WTA Tenis Toronto.
Spotkanie. Williams S. - Radwańska A.
Typ. under 19.5g
Kurs. 1.42
Bukmacher. Unibet

Formę Radwańskiej opisałem w poście #73 tzn, może nie formę ale przemyślenie jak wyglada jej kondycja. W spotkaniu wszystko się potwierdziło - z tym, że Sara przy swoim serwisie grała równie niepewnie (słabo/gorzej). W pierwszym secie było 10przełamań, więc to opowiada na pytanie jaki był poziom spotkania - dla mnie równy, tylko czasem cos wyszło Adze, a Sarze nie. dwa returny Agi miały swój poziom tego spotkania, ale tak czy tak było słabo..
Sara grała przy swoim wszystko płasko, przyśpieszeń i zmian było mało u Sereny coś takiego jak mało nie istnieje. Wszystkie swe dotychczasowe spotkania przechodzi gładko więc zmęczenie nie powinno wystąpić. Aga chcąc nie chca ma za sobą 2 cięzkie spotkania.
⛔ 100
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Azji w koszykówce mężczyzn
Spotkanie: Filipiny - Korea Południowa
Typ: Filipiny
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mistrzostwa Azji, półfinał. Bardzo zdziwił mnie aż tak wysoki kurs na zwycięstwo w tym meczu gospodarzy. Oglądając ich przez cały turniej sprawiali na mnie lepsze wrażenie niż Koreańczycy. Duża skuteczność rzutów za 3, duża ilość wejść pod kosz mimo niskiego wzrostu zawodników. Mieli spore problemy jedynie z wysokimi drużynami typu Katar, ale jedyną porażkę ponieśli jeszcze w pierwszej fazie mistrzostw z Tajwanem. Korea miała po drodze znacznie słabszych rywali, a jedyny poważny sprawdzian w fazie grupowej z Iranem przegrała 65-76. W półfinale pokonali bardzo wysoko Katar (79-52) ale wpływ na to miała spora nieskuteczność Katarczyków. Wg mnie ten mecz będzie przez cały czas na styku, a w takich sytuacjach i przy takim kursie należy stawiać na gospodarzy.
✅150
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Grand Prix
Spotkanie: Tajlandia - Rosja
Typ: 1 (+2,5 seta) h-cup
Kurs: 2,21
Bukmacher: Betsson
Rosja jak dotąd w każdym meczu w tej edycji Grand Prix straciła seta, faktem jest że było to z zespołami ze ścisłej czołówki (Włochy,USA) ale Rosja nie gra jakiejś wielkiej porywającej siatkówki myślę że przy dobrze dysponowanym zespole Tajlandia będzie w stanie urwać choć 1 seta, poza tym jest to zespół Rosyjski i we wszystko jestem w stanie uwierzyć a już dużo widziałem! Polecam jak zawsze dobry kurs i zapraszam do obstawia mecz za równo 15 minu ⛔ 100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia
Spotkanie: PSV - NEC Nijmegen
Typ: PSV z handicapem (-2)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Expekt
Zdaje mi się, że ten mecz, jest jednym z pewniejszych spotkań na dziś. PSV to dobra marka z Holandii, NEC niekoniecznie. Do drużyny z Eindhoven wrócił bardzo dobry Park Ji-Sung, który jest świetnym rozgrywającym. Póki co PSV wygrało z ADO 3-2 a NEC dostał bęcki 4-1 od FC Groningen. I tak właśnie myślę że PSV wygra w dzisiejszym meczu 3 bramkami
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - bundesliga
Spotkanie: FC Augsburg - Borusia Dortmund
Typ:Zwycięzca pierwszej polowy Borussia
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betsafe
Pierwszy mecz w tym sezonie wicemistrza Bundesligi, przewidywane braki w składzie to Roman Weidenfeller, Łukasz Piszczwk i Mchitarian. W ostatnich meczach miedzy tymi drużynami dominowała raczej Borussia o czym świadczy tylko jeden punkt zdobyty przez Augsburg w 5 potyczkach. Cel Broussi na ten sezon ? Wydaje się, że Bundesliga, którą odpuścili sobie w zeszłym roku na rzecz Ligi Mistrzów. Powinni zatem zacząć z wysokiego &#39;C&#39; i z rywalami tego pokroju zaliczać tylko 3 punkty.
Ostatnie wyniki
FC Augsburg 2-4 Borusia Dortmund
FC Augsburg 1-3 Borusia Dortmund
FC Augsburg 0-0 Borusia Dortmund
FC Augsburg 0-4 Borusia Dortmund
w każdym z tych spotkań na listę strzelców wpisał się Lewandowski, który pragnie być w tym sezonie królem strzelców(dwa razy był o włos). Mimo tego, że Dortmundczycy grają na wyjeździe, Augsburg nie ma atutów w składzie. Łatwe 3 punkty dla Borussi, już przed końcem pierwszej polowy
✅96
 
zeus1.1983 4

zeus1.1983

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nozna Niemcy- Bundesliga
Spotkanie Augsburg - Borussia Dortmund
Typ : Borussia Dortmund zdobędzie bramkę w obydwu połowach ? - TAK
Kurs: 2,25
Buk: william hill
Analiza:
Bundesliga 1 kolejka mecz Augsburg - Borussia Dortmund. Nie ma co sie tu rozpisywac za bardzo pomiędzy zespołami jest zbyt duza roznica klas.Poczatek sezonu nic tu nie zmienia gdyz Borussia prezentowała wysoki poziom w meczach przed sezonem (9 meczy 8 zwyciestw w tym z bayernem 4:2- 1 porazka z Moenchengladbach 1:0 ogolny bilans goli 25-6}.Ostatnie 4 pojedynki bezpośrednie: AUGSBURG - DORTMUND to 3 zwysiestwa Borussi i jeden remis bramki 11:3. Kurs 1.50 na zwyciestwo Borussi wydaje sie dobry ja jednak zagram bardziej ryzykownie i stawiam na gole Borussi w obu połowach co przy tym potencjale w ataku zespołu z Dortmundu oraz klasie rywala nie powinno byc zbyt trudnym zadaniem
✅125
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Spotkanie: Southampton – Real Sociedad
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.54
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 16:00
Analiza:
Spotkanie towarzyskie dwóch ekip które sezon rozpoczną w tym samym tygodniu a więc są na podobnym etapie przygotowań. Southampton reprezentuje najwyższą klasę rozgrywkową w Anglii czyli Premier League, poprzedni sezon zakończyli na 14 miejscu walcząc o utrzymanie prawie do samego końca. Byli overową ekipą z jedną z gorszych defensyw w lidze. Na rynku transferowym bez szaleństw nikt kluczowy nie odszedł a przyszło dwóch zawodników którzy na pewno będą wzmocnieniem Lovren i Wanyama. W grach kontrolnych jak na razie idzie im średnio najpierw dwa spotkania z zespołami z niższych lig w Hiszpanii wygrane 1:2 i 0:8, następnie porażka z Schalke 2:0 i wygrana z Besiktasme 3:1 a ostatnio remis z Celtą 0:0. Oglądają zespół w zeszłym sezonie szczególnie dało się zauważyć dużo błędów w defensywie, dwójka środkowych obrońców słabo wyprowadza piłkę a boczni często zapędzali się pod pole karne. Zespół gości Real Sociedad to największa sensacja w poprzednim sezonie w Hiszpańskiej Primera Divison zespół zajął czwarte miejsce a więc zagrają w eliminacjach do ligi mistrzów. Skład opierają w głównej mierze na swoich wychowanka. Po tak świetnym sezonie zespół stracił tylko Ilarre który odszedł do Realu po za tym nikt inny nie odszedł ani nie przyszedł. Powinni wobec tego od początku być dobrze przygotowania do rozgrywek. Widziałem kilka spotkań w ich wykonaniu w poprzedni sezonie bardzo dobrzy w ataku pozycyjnym i świetni w grze z kontry. Atak bardzo wyrównany Vela 14 bramek, Griezmann 10 trafień i Agirettxe 12 goli, do tego doszedł z Novary Seferovic 14 trafień. Oba zespoły są na końcowym etapie przygotowań a więc wszystko w powoli powinno się zazębiać. Oba trenerzy już nie szachują tak składami szukają zgrania i optymalnej jedenastki. Z tym pierwszym nie powinno być żadnych problemów bo jak wspomniałem kadry niemal bez zmian. Goście po fantastycznym zeszłym sezonie chcą się jak najlepiej przygotować do ostatniej fazy eliminacji Ligi Mistrzów wczoraj poznali rywala którym będzie Francuski Lyon rywal jak najbardziej w ich zasięgu i wszystko jak na razie podporządkowują temu pojedynkowi. Po prostu oba zespoły widziałem kilka razy w akcji w poprzednim sezonie i styl jaki prezentują na pewno zaliczymy do overowych i takiego spotkania dziś oczekuje.
✅154
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Lechia - Cracovia
Typ: 2
Kurs: 4,25
Buk:betclic
Analiza: nie wiem czemu tak faworyzowana jest Lechia. Stawiam tu na Cracovie bo gra otwarta piłkę, jest silna w ofensywie. Ma dobrego napastnika z doświadczeniem Dawid Nowak, który w ostatnim meczu dał zwycięstwo goscia strzelając dwa gole.
Lechia po wygranej z Jaga jest pewna siebie, ale Cracovia to nie chłopcy do bicia, pokazali już to nie raz. Stawiam na Cracovie ponieważ uważam ze szansa na powodzenie są duże.
Naprawdę po takim kursie, opłaca sie
Pomoglem? Daj dzięki
⛔ 100
 
B 32

bredoms

Użytkownik
Bundesliga
AUGSBURG-B.DORTMUND
TYP:2
Buk:Fortuna
KUrs:1,46
Analiza:
według mnie początek sezonu nowi zawodnicy dwóch polaków najlepszych Lewandowski lubi tej drużynie strzelać gole według mnie nie będzie tu niespodzianki tym bardziej że Bayer wygrał wczoraj mecz to jak borrusia chce być Mistrzem nie może sb pozwalać na porażki z takimi zespołami ja Augsburg
⛔ 100 powtórzony typ + ni eregulaminowy buk
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: SZWAJCARIA: Super League
Spotkanie: Aarau - Young Boys
Typ: over 3 (Azjatycka suma goli)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:45
Spotkanie beniaminka z 7 ekipą zeszłego sezonu.
Po 4 kolejkach Aarau zajmuje 6 miejsce z bilansem 1-1-2, wyniki w lidze:
04.08.13 Thun - Aarau 2 : 2
27.07.13 Grasshoppers - Aarau 4 : 2
20.07.13 Aarau - Luzern 4 : 2
13.07.13 Basel - Aarau 3 : 1
W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi kontuzjowany pomocnik S. Lüscher(3/0).
Young Boys w zeszłym sezonie zawiedli, drużyna która walczy o najwyższe cele nie zakwalifikowała się do pucharów, w tym sezonie zaczęli rozgrywki w imponującym stylu wygrywając wszystkie 4 mecze, są oczywiście liderem wyprzedzając o 3 punkty Luzern i o 4 punkty mistrza Basel. Wyniki w lidze:
04.08.13 Zurich - Young Boys 1 : 3
28.07.13 Young Boys - Thun 3 : 2
20.07.13 Lausanne - Young Boys 1 : 3
13.07.13 Young Boys - Sion 2 : 0
U gości nie zagrają pomocnicy M. Frey(4/2), M. Gajić(0/0) i P. Doubai(0/0).
Aarau z YB grali ze sobą mecze towarzyskie w ostatnich 2 latach, ostatni mecz w czerwcu tego roku:
19.06.13 Young Boys - Aarau 1 : 2
17.01.12 Aarau - Young Boys 3 : 5
Ligowe H2H pochodzi z nie tak dawnych czasów kiedy Aarau grali w pierwszej lidze (2010r.). Ale nie ma sensu przytaczać tych wyników bo teraz to inna drużyna po graniu 2 sezonów w Challenge League (a wcale nie były to niskie rezultaty).

Oba zespoły bardzo ofensywnie ustawione, tylko w jednym meczu YB na inauguracje nie padły minimum 3 bramki. Dzisiaj Liczę na wysoki wynik, gospodarze nie mają we krwi murowania bramki, wszystko wskazuje na over.
✅83
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Niemcy, 1. Bundesliga
Spotkanie - Bayer - Freiburg
Typ - Bayer -1 AH
Kurs - 1,83
Bukmacher - Sbobet
Analiza -
Co sezon w Bundeslidze jakaś drużyna jest rewelacją i rok temu ten tytuł przypadł drużynie z Fryburga. Latam dokonała się tam istna rewolucja i wyprzedano praktycznie cały trzon składu - Kruse, Rosenthal, Makiadi, Caligiuri oraz Flum. Bayer też nie próżnował i za godne pieniądze sprzedał Schrule oraz Cravajala. W ich miejsce przyszli Son i Kruse (ten z Fortuny), a także Emre Can oraz Spahic. Defensywa gości mocno pozmieniana, trzeba jej dać trochę czasu na zespolenie. Z kolei Bayer co prawda sprzedał Schurle, ale nadal mają Kiesslinga, dodatkowo zagra Son.
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Dyscyplina:ANGLIA: Championship
Spotkanie: Huddersfield -QPR
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
W tym spotkaniu faworeyten jest QPR, które spadło z Premier League i wróciło do Championship, gdzie 2 lata temu roznosili wszystkich i wywalczyli awans.
Wegług mnie i w tym roku, awansują, wiec pewnie nie raz jeszcze będe typował ta właśnie drużynę.
Huddersfield, jest po prostu słaby, w poprzednim sezonie w Championship był 19 i 4 punkty przewagi uchroniły ich od spadku.
W 5 ostatnich meczach wygrali 1 mecz, 1 zremisowali i 3 przegrali. Przy czym warto dodać, że wygrany mecz był z Bratford, którzy awansowali z niższej ligi rzutem na taśmę, bo w League Two byli 7-mi, więc jakiegoś nadzwyczajnego poziomu nie reprezentują.
QPR w ostatnich 5 swoich meczach wygrali 4 krotnie w tym na wyjeździe z Besiktasem, a porażkę odnieśli po walce z Udinese 1:2.
Więc bardzo dobrze to prognozuje, w kontekście ich formy.
⛔ 100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Azerbejdżan
Spotkanie: Ravan Baku - Neftchi Baku
Typ: Neftchi Baku
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Neftchi Baku. Początek sezonu w ich wykonaniu był słaby, odpadli już w drugiej rundzie el.LM ulegając... Albańskiej drużynie. W pierwszej kolejce rozbili u siebie drużynę AZAL Baku 4-1, Ravan natomiast przegrał z PFC Simurq. AZAL i Ravan na papierze wyglądają podobnie…, czyli słabo. Z drużyny Neftchi odszedł najlepszy strzelec Canales i być może, a raczej na pewno przez brak tego zawodnika drużyna Azerska odpadła z Skenderbeu Korce.Na jego miejsce przyszedł Melvin Platje, który w Eredevisie w 33 spotkaniach strzelił 9 bramek. Zobaczymy jak się zaprezentują na tle Ravanu. Neftchi może już tylko i wyłącznie skupić się na rozgrywkach ligowych, a celem ich jest kolejne mistrzostwo kraju. Każdy inny wynik niż wygrana Neftchi będzie dla mnie zaskoczeniem.
http://forum.bukmacherskie.com/f289/azerbejdzan-topaz-premyer-liqasi-2013-2014-a-94887.html#post3794327
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom